رشته های تحصیلی

تحصیل رشته طراحی مد در نیوزلند

تحصیل رشته طراحی مد در نیوزلند

در دنیای امروز که ارتباط میان مردم کشورهای مختلف جهان از طریق شبکه های اجتماعی گسترش یافته رشته ها و مقوله های مختلف راه خود را به دانشگاه ها گشوده اند . طراحی مد از جمله رشته های تحصیلی است که توانسته در سال های اخیر متقاضیان زیادی را به خود جذب نماید . اگر قصد مهاجرت تحصیلی به نیوزلند را دارید و یا اگر علاقه مند به تحصیل رشته طراحی مد در دانشگاه های نیوزلند هستید مطالعه این مقاله در رابطه با تحصیل رشته طراحی مد در نیوزلند را که توسط موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی تهیه شده است از دست ندهید و برای هرگونه اقدام و یا انجام امور مهاجرت به کارشناسان خبره این موسسه مراجعه فرمایید .

بررسی تحصیل رشته طراحی مد در نیوزلند

طراحی مد در دانشگاه های مختلف سراسر دنیا ارائه می شود و هر ساله فعالان زیادی در این رشته از دانشگاه ها فارغ التحصیل شده و با موفقیت در حرفه خود افراد زیادی را علاقه مند به تحصیل در رشته هنر و طراحی می کنند . از کشورمان ایران نیز افراد زیادی برای تحصیل در این رشته راهی دانشگاه های مختلف در دنیا می شوند که یکی از آنها می تواند دانشگاه های کشور نیوزلند باشد . کشور نیوزلند نیز از جمله کشورهایی ست که رشته طراحی مد را به دوستداران این صنعت ارائه می دهد و دانشجویان می توانند با فراهم نمودن شرایط مورد نیاز اقدام به ثبت نام در دانشگاه نمایند .

تحصیل در رشته هنر در کشورهای پیشرفته دنیا یکی از مهم ترین رشته ها در دانشگاه به شمار می رود و دانشگاه های مطرح برای پذیرش دانشجویان آزمون ورودی برگزار می کنند . تحصیل در گرایش های مختلف رشته هنر مانند طراحی مد نیاز به اشتیاق و علاقه دارد تا بتواند شما را به یک فرد موفق در این رشته تبدیل کند . تحصیل رشته طراحی مد در نیوزلند برای بسیاری از دانشجویان علاقه مند به هنر جذاب است .

نیوزلند را بهتر بشناسیم

کشور نیوزلند واقع در جنوب غربی اقیانوس آرام از دو جزیره بزرگ و تعدادی جزیره کوچک تشکیل شده و استرالیا نزدیک ترین کشور همسایه به آن است . شهر ولینگتون پایتخت و دو زبان انگلیسی و مائوری در آن رسمیت دارند . نیوزلند در زمره کشورهای توسعه یافته در جهان به شمار می رود و شاخص توسعه انسانی در آن بسیار بالا می باشد . اقتصادی متکی بر کشاورزی و دامپروری داشته و در حدود 80% مردم خود را اروپایی معرفی می کنند . نام دیگر این کشور زلاندنو ست و رئیس حکومت ملکه الیزابت دوم است . پیش از تصمیم به مهاجرت به این کشور باید ابتدا مزایا و معایب مهاجرت به نیوزلند را بررسی کنید و پس از تحقیق و مشورت این راه را انتخاب نمایید .

طراحی مد در نیوزلند

تدریس رشته طراحی مد در کشور نیوزلند بر اساس دو اصل خلاقیت و جنبه های تکنیکی تولیدات صنعتی برنامه ریزی شده و دانشجویان بر اساس طرح های انتزاعی به تولید می رسند . دانشجویان در طول دوره تحصیل خود فرا می گیرند که چگونه فرهنگ مردم و جامعه را با مد ادغام کرده و به خلق طرح های جدید دست یابند . تحصیل رشته طراحی مد در نیوزلند مراحل و مقاطع مخصوص به خود را دارد که شما با توجه به علاقه تان می توانید مناسب ترین آن را انتخاب کنید .

رشته طراحی مد در نیوزلند در مقطع لیسانس می تواند به مدت سه سال به صورت تمام وقت و یا پنج سال پاره وقت در دانشگاه انجام پذیرد . دانشجویان با سپری کردن هفت ترم تحصیلی طراحی های مختلف را فرا می گیرند و پس از فارغ التحصیلی می توانند به راحتی به دنیای مد و بازار کار وارد شوند چرا که مد جزو یکی از مشاغل مورد نیاز در نیوزلند می تواند باشد .

در دو سال اول دانشگاه دانش کلی در رابطه با مراحل پیشرفت طراحی ، نقش مد در فرهنگ و ساختار های اصلی را آموزش دیده و در سال سوم به مرحله اجرای طرح ها و ایده های خود می رسند و می توانند از آموخته های خود در تولید و صنعت استفاده کنند . تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیز به مدت یک تا دو سال و دکترا نیز دو تا سه سال به طول می انجامد .

شرایط تحصیل رشته طراحی مد در نیوزلند

دانشگاه های نیوزلند این رشته را به زبان انگلیسی به تمام متقاضیان ارائه می دهند و شما باید مدرک زبان جهت پذیرش در دانشگاه را داشته باشید . مدرک آیلتس در تمامی دانشگاه ها از جمله دانشگاه های نیوزلند پذیرفته شده می باشد و باید متناسب با سطح مورد نظر دانشگاه مهارت خود در این زبان را افزایش دهید .

شما با داشتن مدرک دپیلم می توانید برای تحصیل در رشته هنر و طراحی مد ثبت نام کرده و تا هر مقطع که دلخواهتان است ادامه دهید . اما به این نکته دقت داشته باشید که تحصیل در رشته طراحی مد خود می تواند زیر شاخه های مختلفی را شامل شود ، پس قبل از هرگونه اقدام ابتدا رشته مورد نظرتان را انتخاب و دانشگاه را بر اساس آن انتخاب نمایید .

رشته مد در تمامی کشورهای دنیا از ارزش بالایی برخوردار است و شما در صورت تحصیل در دانشگاه های نیوزلند قادر خواهید بود تا به کار در این کشور پرداخته و برای خود فردی صاحب سبک شوید . داشتن تجربه کاری و فعالیت در دوران دانشجویی در آینده شغلی شما تاثیرگذار بوده و در جایگاه اجتماعی شما بسیار موثر است .

شما می توانید تحصیلات خود را در کشور نیوزلند آغاز کرده و پس از تحصیل رشته طراحی مد در نیوزلند برای کار و یا مقاطع تحصیلی بالاتر به کشورهای دیگر دنیا مانند انگلیس که در رشته طراحی مد سرشناس است مهاجرت کنید . کشور نیوزلند می تواند سکوی پرتاپ بسیار خوبی برای شما در رشته هنر و به خصوص طراحی مد باشد .

اطلاعاتی در خصوص تحصیل رشته طراحی مد در نیوزلند

در برخی از موسسات آموزشی در کشور نیوزلند دوره های مخصوصی در رشته طراحی مد برگزار می شود که دیپلم این رشته به شما اعطا می شود . گذراندن دوره های مخصوص به نوعی مانند هنرستان است و شما در صورتی که می خواهید به صورت حرفه ای در رشته طراحی مد فعالیت کنید بهتر است که تحصیلات دانشگاهی را پشت سر بگذارید و قطعا تحصیل در مقاطع بالا موفقیت بیشتری به همراه خواهد داشت .

هر کشوری با داشتن نماینده و اشخاص برجسته در زمینه هنر و فرهنگ می تواند خود را به جامعه جهانی معرفی کند . کشور نیوزلند نیز با داشتن فرهنگی اروپایی تلاش می کند تا با معرفی افراد با مهارت در زمینه مد و طراحی ارزش جهانی خود را افزایش دهد . نیوزلند می تواند از گزینه های برتر شما جهت تحصیل در رشته طراحی مد به شمار رود .

تحصیل در رشته هنر با شهریه تحصیلی بالایی نسبت به برخی از رشته ها همراه است و دانشگاه های نیوزلند هزینه ای در حدود 18 تا 22 هزار یورو در سال خواهند داشت . پس بهتر است از همان ابتدا برآورد کامل هزینه را داشته باشید تا با مشکل مواجه نشوید . از دانشگاه های معتبر در رشته طراحی مد می توان به دانشگاه آکلند ، دانشگاه Massey و دانشگاه BFA اشاره کرد .

در صورت نیاز به هرگونه سوال و یا پرسش در رابطه با تحصیل رشته طراحی مد در نیوزلند با موسسه مهر آفرین رجبی تماس گرفته و تمام اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت کنید . همچنین می توانید در خصوص مهاجرت کاری به نیوزلند با مشاوران دفاتر شیراز و تهران موسسه مشورت کرده و بهترین راه را برای آینده ای روشن انتخاب کنید .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.