رشته های تحصیلی

تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش

تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش

تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش تحصیل در یک حرفه رو به رشد در یک کشور صنعتی است ، در این مقاله تحصیل فیزیوتراپی را بررسی خواهیم کرد ، شما می توانید با شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تماس گرفته و از تمامی زمینه های تحصیل در این کشور مطلع شوید.

برای دریافت اطلاعات دقیق و جامع در خصوص تحصیل رشته های مختلف در دانشگاه های اتریش به مقاله تحصیل در اتریش مراجعه نمایید.

با گسترش علم پزشکی نیاز به متخصصان در زمینه های مختلف بیشتر از قبل احساس می شود ، فیزیوتراپی یکی از این رشته های تحصیلی است که نیاز به آن ها در دهه های گذشته بیش از پیش احساس می شود ، مدارک فیزیوتراپی روش های درمانی را به دانشجویان آموزش می دهد که به حفظ یا بهبود رفاه و عملکرد کامل بدن انسان و سیستم حرکتی آن کمک می کند ، مدارک فیزیوتراپی ارائه شده توسط دانشگاه ها و کالج های بین المللی ، دانشجویان را برای کار در بیمارستان ها ، کلینیک های ورزشی ، مدارس ویژه آماده می کند.

فیزیوتراپی یک حرفه مراقبت بهداشتی است که به عملکرد و حرکت انسان و حداکثر رساندن پتانسیل مربوط می شود ، این رشته تحصیلی از رویکرد های فیزیکی برای ارتقاء ، حفظ و بازیابی رفاه جسمانی ، روانی و اجتماعی با در نظر گرفتن تنوع در وضعیت سلامت استفاده می کند ، مبتنی بر علم ، متعهد به گسترش ، اعمال ، ارزیابی و بازبینی شواهدی که پشتوانه و اطلاع دهنده عملکرد و ارائه آن است ؛ تمرین قضاوت بالینی و تفسیر آگاهانه در هسته اصلی آن است.

در زندگی صنعتی ، فیزیوتراپی به دلیل افزایش شرایط مزمن که بر سیستم قلبی عروقی ، متابولیسم و سیستم صفراوی تأثیر می گذارد کاربرد بسیاری دارد ، این رشته تحصیلی در دانشگاه های اتریش با دوره کارشناسی آغاز می شود ، برای ورود به رشته فیزیوتراپی در دانشگاه های اتریش پایان دوره دبیرستان ، ارائه دیپلم دبیرستان ، قبولی در آزمون ورودی و اثبات سلامت پزشکی مورد نیاز است.

دوره کارشناسی در رشته فیزیوتراپی در اتریش ۳ ساله است ، در این برنامه شما دانش و مهارت هایی را که برای کار به عنوان متخصص فیزیوتراپی نیاز دارید ، به دست خواهید آورد و ۱۸۰ واحد درسی را سپری خواهید کرد.

فارغ التحصیلان این مقطع تحصیلی می توانند پس از سپری کردن دوره کارورزی وارد بازار کار شده یا برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یک تا ۲ ساله و پس از آن دکتری ۳ تا ۵ ساله شرکت کنند ، روش پذیرش در رشته فیزیوتراپی در دانشگاه های اتریش شامل شامل یک آزمون کتبی ، یک آزمون عملی استعداد حرفه ای و یک مصاحبه پذیرش است.

شوله های فیزیوتراپی در اتریش

شوله همان موسسات آموزشی علمی کاربردی است که در یک علم کاربردی خاص یا هنرهای کاربردی مانند مهندسی ، فناوری یا تجارت تخصص دارد ، دولت اتریش تصمیم گرفت تا شوله را در سال ۱۹۹۰ تأسیس کند که در حال حاضر بیش از ۲۷۰۰۰ دانشجو در این موسسات در حال آموزش هستند ، در ادامه با تعدادی از شوله ها برای تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش آشنا می شویم.

شوله های فیزیوتراپی در اتریش

دانشگاه علوم کاربردی کارینتیا (CUAS)

دانشگاه علوم کاربردی کارینتیا (CUAS) یک دانشگاه علوم کاربردی در کارینتیا (اتریش) است ، سازمان حمایتی “دانشگاه علوم کاربردی کارینتیا – بنیاد خصوصی خیریه” است ، دانشگاه علوم کاربردی کارینتیا از سال تحصیلی ۲۰۰۹ تا کنون حدود ۴۰ دوره ارائه در زمینه های دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد تمام وقت و پاره وقت است.

دانشگاه علوم کاربردی کارنتین در حال حاضر چهار مکان در کارینتیا فعالیت می کند Spittal ، Villach ، Klagenfurt و Feldkirchen است ، این دوره ها شش (کارشناسی ) تا ده ترم (کارشناسی ارشد ) به طول می انجامد ؛ یک ترم کارآموزی باید در برنامه کارشناسی تکمیل شود که معمولا در یک شرکت خارجی (همچنین در خارج از کشور – کارآموزی در خارج از کشور) انجام می شود ؛ علاوه بر این ، ترم های خارج از کشور در بیش از ۱۲۰ دانشگاه شریک بین المللی امکان پذیر است.

پیشنهاد آموزشی به سه حوزه اصلی فناوری ، تجارت و بهداشت / امور اجتماعی با مجموعا حدود ۴۰ دوره تمام وقت و پاره وقت شامل مدیریت و تجارت ، مدیریت رسانه ،فناوری راه آهن ، محسابات خلاق ، علوم داده و تجزیه و تحلیل کسب و کار ، رژیم شناسی ، بهداشت و پرستاری ، فیزیوتراپی و غیره می باشد که برخی از آنها به زبان انگلیسی تقسیم می شود.

دانشگاه علوم کاربردی سنت پلنت

دانشگاه علوم کاربردی سنت پلنت ارائه دهنده آموزش عالی با دپارتمان های فناوری و تحرک ریلی ، علوم بهداشتی ، علوم رایانه و امنیت ، تجارت و نوآوری دیجیتال ، رسانه ها و فناوری های دیجیتال و اجتماعی است ؛ ترکیبی از موضوعات موضوعی در آموزش و پژوهش ، فضایی را برای یافته ها ، محصولات و راه حل های علمی بین رشته ای برای صنعت و جامعه ایجاد می کند ، در حال حاضر تقریبا ۳۴۰۰ دانشجو در برنامه های مختلف تحصیلی و برنامه های آموزش بیشتر ، تحصیلات آکادمیک مبتنی بر عمل را فرا می گیرند.

برنامه های کارشناسی ارائه شده در این دانشگاه علمی کاربردی شامل فناوری و تحرک راه آهن ، محاسبات خلاق ، رژیم درمانی ، امنیت فناوری اطلاعات ، علم داده و تجزیه و تحلیل کسب و کار ، ارتباطات بازاریابی ، مدیریت و تجارت دیجیتال ، مدیریت رسانه ، فناوری رسانه ، فیزیوتراپی ، بهداشت و پرستاری ، مهندسی هوشمند فناوری ها و فرآیند های تولید و کار اجتماعی می باشد.

دانشگاه علوم کاربردی Fresenius

دانشگاه علوم کاربردی Fresenius یک دانشگاه خصوصی و دولتی برای علوم کاربردی است که توسط شورای علوم تأیید شده است ، به پنج بخش تقسیم می شود که شامل تجارت و رسانه ، بهداشت و امور اجتماعی ، شیمی و زیست شناسی ، طراحی و Onlineplus است.

Hochschule Fresenius به طور رسمی توسط وزارت علوم و هنر Hessian به رسمیت شناخته شده است ، دوره های تحصیلی در همه مکان ها بر اساس قانون آموزش عالی Hessian است ، این دانشگاه خود را تحت بررسی منظم کل موسسه توسط شورای علوم قرار می دهد ؛ دانشگاه علوم کاربردی Fresenius سالانه از نظر مدیریت کیفیت و توسعه سازمانی توسط سازمان صدور گواهینامه CERTQUA ممیزی و گواهینامه می شود.

دانشگاه علوم کاربردی سالزبورگ

دانشگاه علوم کاربردی سالزبورگ یک دانشگاه علوم کاربردی است که در اواسط دهه ۱۹۹۰ در استان سالزبورگ تأسیس شد و اکنون چهار مکان در کوچل ، پوچ در نزدیکی هالین (وایلر اورشتاین) ، در بیمارستان های دانشگاه سالزبورگ SALK و در کلینیک کاردینال شوارتزنبرگ این هجده دوره کارشناسی و دوازده دوره کارشناسی ارشد و همچنین فرصت های آموزشی بیشتر در زمینه های مهندسی ، علوم اجتماعی و اقتصادی ، طراحی ، رسانه و هنر و علوم بهداشتی ارائه می دهد.

پروژه های همکاری با شرکای تجاری ، پروژه های مشترک بین برنامه های مدرک تحصیلی و تبادل دانش آموزان و معلمان با بیش از ۱۵۰ دانشگاه شریک در سراسر جهان وجود دارد ، دانشگاه علوم کاربردی سالزبورگ در حال حاضر حدود ۳۲۰۰ دانشجو و بیش از ۱۱۱۰۰ فارغ التحصیل دارد.

رشته های تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه شامل مدیریت کسب و کار ، تجزیه و تحلیل پزشکی ، طراحی و مدیریت محصول ، کاردرمانی ، بهداشت و پرستاری ، فیزیوتراپی ، مددکاری اجتماعی و غیره است.

بهترین دانشگاه فیزیوتراپی اتریش

اگر چه اتریش کشوری نسبتا بزرگ نیست دارای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برتری در سطح اروپا و سطح بین الملل است ، رشته فیزیوتراپی علاوه بر موسسات علمی کاربردی ( شوله های فیزوتوراپی ) در دانشگاه های برتر این کشور نیز ارائه می شود که در ادامه با تعدادی از آن ها آشنا می شویم.

بهترین دانشگاه فیزیوتراپی اتریش

دانشگاه وین

دانشگاه وین یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در وین اتریش واقع شده است ، این دانشگاه توسط دوک رودلف چهارم در سال ۱۳۶۵ تأسیس شد و قدیمی ترین دانشگاه در جهان آلمانی زبان است ، این دانشگاه تبدیل یکی از بزرگترین دانشگاه های اروپا و همچنین یکی از مشهور ترین دانشگاه ها ، به ویژه در علوم انسانی است.

دانشجویان دانشگاه می توانند از بین ۱۸۱ رشته تحصیلی ۵۵ برنامه کارشناسی ، ۱۱۰ برنامه کارشناسی ارشد ، ۳ برنامه دیپلم و ۱۳ برنامه دکترا را انتخاب کنند.

رشته های تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه شامل اقتصاد ، مدیریت و امور مالی ، علم-فناوری-جامعه ، علوم محیط زیست ، برنامه کارشناسی ارشد بین رشته ای اروپای میانه در علوم شناختی ، کارشناسی ارشد اروپایی در زمینه بهداشت و فیزیوتراپی ، زبان انگلیسی و زبان شناسی ، ادبیات و فرهنگ های انگلیسی زبان ، اقتصاد و جامعه شرق آسیا ، اقتصاد ، گیاه شناسی ، بوم شناسی و اکوسیستم ، میکروبیولوژی مولکولی ، اکولوژی میکروبی و ایمونوبیولوژی ، کارشناسی ارشد مطالعات شهری در اروپا ، کارشناسی ارشد در حقوق تجارت اروپایی و بین المللی و ریاضیات است.

حدود ۶،۹۰۰ دانشمند فعالیت تحقیقاتی و آموزشی این دانشگاه را بر عهده دارند ، از این تعداد ، تقریبا ۱۰۰۰ نفر به طور فعال در پروژه هایی که توسط شخص ثالث تأمین مالی می شوند مشارکت می کنند.

دانشگاه گراتس

دانشگاه گراتس واقع در گراتس ، اتریش ، بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه در Styria و همچنین دومین و بزرگترین دانشگاه بزرگ اتریش است ، در حال حاضر بیش از ۳۱۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل است که حدود ۱۳ درصد از آن ها دانشجویان بین المللی هستند.

این دانشگاه به شش دانشکده تقسیم شده است ، دو دانشکده بزرگتر آن دانشکده هنر و علوم انسانی و دانشکده علوم طبیعی اس ،. دانشکده های دیگر شاملدانشکده حقوق دانشکده تجارت ، علوم اقتصادی و اجتماعی ؛ دانشکده علوم محیطی ، منطقه ای و آموزشی ؛ و دانشکده الهیات کاتولیک هستند.

دانشکده پزشکی در سال ۲۰۰۴ با قانون ایالتی از دانشگاه جدا شد و به یک دانشگاه مستقل تبدیل شد – دانشگاه پزشکی گراتس. ، دانشکده ها طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی (کارشناسی ، کارشناسی) ، کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) ، و مدرک دکترا (دکترا) و همچنین درجه های آموزشی ویژه در زمینه های تخصصی خاص خود را ارائه می دهند.

دانشگاه گراتس یک گزینه عالی برای تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش است چرا که در بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان در زمینه فیزیوتراپی در رتبه بندی شده است.

همچنین برای تحصیل رشته پزشکی و دندانپزشکی می تواند دانشگاه بسیار معتبر و مناسبی باشد ؛ مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش را بخوانید تا با هزینه های تحصیل این رشته های پر متقاضی در اتریش آشنا شوید.

چارت درسی فیزیوتراپی در اتریش

تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش بر موضوعاتی مانند آناتومی ، فیزیولوژی ، جنبش شناسی ، بیومکانیک ، معاینه و درمان فیزیوتراپی ، روش ها و تشخیص های فیزیکی ، مدیریت فرایند و کیفیت ، تحقیق و توسعه ، آموزش عملی حرفه ای متمرکز شده است.

چارت درسی فیزیوتراپی در اتریش

دوره تحصیل در رشته فیزیوتراپی در دانشگاه های این شامل شامل ۶ ترم است که شامل :

ترم ۱- ۳ تحصیل در رشته فیزیوتراپی در اتریش ( اصول اولیه )

شما مبانی نظری مورد نیاز برای تمرینات خود را که بعدا در برنامه انجام می شود ، بدست خواهید آورد ؛ هدف اصلی این ترم ها این است که مطالب دوره های مختلفی را که می گذرانید به هم وصل می کند.

این بدان معناست که از همان ابتدا خواهید آموخت که چگونه یک رویکرد جامع برای تشخیص فیزیوتراپی اتخاذ خواهید کرد ، مهارتی که به شما این امکان را می دهد تا به بیماران خود درمان شخصی ارائه دهید ، این ترم ها شامل دروسی مانند آناتومی ۱ ، توسعه حرفه ای ، فیزیولوژی ، آناتومی ۲ ، درمان فیزیکی ، کار درمانی ، اطفال ، فیزیوتراپی نفسی و غیره می باشد.

ترم های ۴-۶ تحصیل در رشته فیزیوتراپی در اتریش ( تجربه عملی )

در ترم ۴ می توانید آموخته های خود را عملی کنید ، در حین کار در زمینه های مختلف تخصصی مانند پزشکی داخلی ، مغز و اعصاب ، جراحی تروما و پزشکی ورزشی و ارتوپدی تجربه کسب خواهید کرد ، در طول دوره های آموزشی خود ، در سمینارهای همراه شرکت خواهید کرد که در آن پرونده بیماران را تکمیل می کنید و سپس با اساتید خود در مورد آنها صحبت می کنید.

ترم های ۵-۶ تحصیل در رشته فیزیوتراپی در اتریش (دوره های پیشرفته)

در پایان برنامه ، موضوعات آشنا را عمیق تر مطالعه کرده و تخصص ها را انتخاب می کنید ، در زمینه ارتقاء سلامت یا ورزشهای معلول متخصص خواهید شد ، همچنین تمرکز عمده ای بر کار گروهی بین رشته ای شامل سایر زمینه های علوم بهداشتی مانند کاردرمانی ، پرستاری و مامایی و همچنین پزشکان در حال آموزش خواهید داشت.

هزینه تحصیل در رشته فیزیوتراپی در اتریش

هزینه تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش مقرون به صرفه و پایین تر از سایر کشور های اروپایی است ، دانشجویان محصل در دانشگاه های دولتی اتریش ملزم به پرداخت هزینه ۲۰ یورو در هر ترم برای هزینه ثبت نام و ۷۵۰ یورو در هر ترم برای شهریه تحصیل در رشته فیزیوتراپی می باشند ، البته هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی این کشور بیشتر است و تا ۲۰۰۰۰یورو می رسد.

هزینه تحصیل در رشته فیزیوتراپی در اتریش

هزینه زندگی در اتریش در مقایسه با کیفیت آن مقرون به صرفه است البته قیمت ها در هر شهر متفاوت است و به سبک زندگی فرد بستگی دارد ، هزینه زندگی در وین و سالزبورگ ماهانه ۹۰۰ تا ۱۳۰۰ یورو است که تمام هزینه های فرد شامل هزینه خوابگاه ، غذا ، فعالیت های اجتماعی و حمل و نقل عمومی را پوشش می دهد ، البته باید توجه داشت که هزینه زندگی در شهر های لینز یا گراتس بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو در ماه می باشد.

زبان تحصیل فیزیوتراپی در اتریش

از آن جا که زبان رسمی اتریش زبان آلمانی است دروس در دانشگاه های این کشور به زبان آلمانی ارائه می شود و برای پذیرش در دانشگاه های فیزیوتراپی اتریش تسلط به زبان آلمانی در سطح b2 مورد نیاز است.

البته در برخی از دانشگاه های این کشور در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد ولی باید توجه داشت که برای دوره های کارورزی و ارتباط با بیماران آشنایی به زبان آلمانی نیز مورد نیاز است ، برای اثبات تسلط به زبان انگلیسی ارائه مدرک آیلتس الزامی است ، حداقل نمره آیلتس قابل قبول ۶ می باشد.Smart ContainerTitle Element

آزمون های ورودی فیزیوتراپی

همان گونه که پیش از این بیان شد ملاک پذیرش در رشته فیزیوتراپی در دانشگاه های اتریش قبولی در آزمون ورودی دانشگاه ها هست ، هدف برگزاری این آزمون های ورودی این است که اطمینان حاصل شود مکان هایی برای افراد دارای بهترین علم و عملکرد در این زمینه ارائه می شود ، این آزمون ها برای ارزیابی مهارتهای مورد نیاز برای حرفه انتخابی متقاضی طراحی شده اند.

آزمون های ورودی فیزیوتراپی

آزمون پذیرش کتبی شامل یک سری الزامات آزمون برای ارزیابی اینکه آیا شما الزامات اساسی عملکرد فکری و اجتماعی-احساسی را برآورده می کنید یا خیر ، اگر حداقل معیارها را برآورده می کنید ، یک آزمون عملی استعداد و مصاحبه پذیرش را پشت سر می گذارید.

آزمون استعداد عملی مهارت های خاص شغلی شما مانند پاسخگویی ، مشاهده ، هماهنگی ، آگاهی از بدن را ارزیابی می کند ، مصاحبه پذیرش اولین برداشت از مناسب بودن شخصی متقاضی را ارائه می دهد ، این شامل انگیزه حرفه ای ، درک حرفه ای ، عملکرد ، مهارت حل مسئله و ظرفیت برای بررسی دقیق است ؛ به هر قسمت از آزمون امتیاز داده می شود.

مزایا و معایب تحصیل فیزیوتراپی در اتریش

اتریش یکی از قطب های جذب دانشجو از سراسر جهان است و هر ساله دانشجویان بسیار در رشته های تحصیلی مختلف این کشور را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می کنند ، یکی از رشته های جذاب برای تحصیل در موسسات آموزش عالی اتریش فیزیوتراپی است که مانند سایر رشته های تحصیلی با مزایا و معایبی همراه هست ، در ادامه با این مزایا بیشتر آشنا خواهیم شد.

مزایا و معایب تحصیل فیزیوتراپی در اتریش

مزایای تحصیل فیزیوتراپی در اتریش

  • دانشگاه های ارائه دهنده رشته فیزیوتراپی در اتریش در بین دانشگاه های برتر در این زمینه قرار دارند ؛
  • دانشجویان محصل در رشته فیزیوتراپی در اتریش از امکانات دانشگاهی و تجهیزات پیشرفته فیزوتراپی و کار درمانی بهره مند هستند.
  • هزینه تحصیل در رشته فیزیوتراپی در دانشگاه های دولتی اتریش مقرون به صرفه و پایین است.
  • امکان تحصیل در رشته فیزیوتراپی به زبان انگلیسی در اتریش وجود دارد.

معایب تحصیل در رشته فیزیوتراپی در اتریش

  • دشواری فراگیری زبان آلمانی برای تحصیل و گذراندن دوره های کارورزی و ارتباط با بیماران در اتریش
  • بالا بودن هزینه در رشته فیزیوتراپی در دانشگاه های خصوصی اتریش
  • پایین بودن ظرفیت دانشگاه های اتریش و بالا بودن رقابت برای پذیرش در دانشگاه های فیزیوتراپی اتریش
  • اعطای بورسیه تحصیلی تنها به دانشجویان شهروند اتریش برای تحصیل در رشته فیزیوتراپی

درآمد فیزیوتراپیست ها در اتریش

فردی که به عنوان فیزیوتراپیست در اتریش کار می کند میزان درآمد او به شهر محل کار ، سمت و میزان تجربه کاری او بستگی دارد ، یک فیزیوتراپیست در اتریش به طور معمول ماهانه حدود ۶،۸۸۰ یورو درآمد دارد که حقوق او بین ۳۲۳۰ یورو (کمترین) تا ۱۰۹۰۰ یورو (بالاترین) است.

متوسط حقوق ناخالص فیزیوتراپیست در وین ، اتریش ۵۲۹۵۶ یورو یا نرخ معادل ساعتی ۲۷ یورو است ، این میزان ۷٪ بیشتر از ۳۸۹۴ یورو) متوسط حقوق فیزیوتراپیست در اتریش است ، علاوه بر این آنها به طور متوسط ۹۶۱ یورو پاداش دریافت می کنند ، یک فیزیوتراپیست سطح ابتدایی (۱ تا ۳ سال سابقه) به طور متوسط ۳۹۹۴۵ یورو حقوق دریافت می کند ، از طرف دیگر ، یک فیزیوتراپ سطح بالا (۸+ سال تجربه) به طور متوسط۷۰۵۰۰ یورو حقوق دریافت می کند.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا مطالب مفیدی در خصوص تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش را ارائه دادند ، اگر رشته مورد نظر خود را به ما بگویید و یا شرایط خاص خود را با ما در میان بگذارید ، بهترین پیشنهاد ها را دریافت خواهید کرد ، برای این منظور ، بخش دیدگاه در پایین همین صفحه در اختیار شماست.

هزینه تحصیل در رشته فیزیوتراپی در اتریش چقدر است؟

هزینه تحصیل در اتریش مقرون به صرفه و پایین تر از سایر کشور های اروپایی است ، دانشجویان محصل در دانشگاه های دولتی اتریش ملزم به پرداخت هزینه 20 یورو در هر ترم برای هزینه ثبت نام و 750 یورو در هر ترم برای شهریه تحصیل در رشته فیزیوتراپی می باشند ، البته هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی این کشور بیشتر است و تا 20000یورو می رسد.

هزینه زندگی دانشجویی در اتریش چقدر است؟

هزینه زندگی در وین و سالزبورگ ماهانه 900 تا 1300 یورو است که تمام هزینه های فرد شامل هزینه خوابگاه ، غذا ، فعالیت های اجتماعی و حمل و نقل عمومی را پوشش می دهد ، البته باید توجه داشت که هزینه زندگی در شهر های لینز یا گراتس بین 900 تا 1000 یورو در ماه می باشد.

الزامات مدرک زبان برای تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش چیست؟

از آن جا که زبان رسمی اتریش زبان آلمانی است دروس در دانشگاه های این کشور به زبان آلمانی ارائه می شود و برای پذیرش در دانشگاه های فیزیوتراپی اتریش تسلط به زبان آلمانی در سطح b2 مورد نیاز است.برای اثبات تسلط به زبان انگلیسی ارائه مدرک آیلتس الزامی است ، حداقل نمره آیلتس قابل قبول 6 می باشد.

کسی که در اتریش فیزیوتراپیست باشد چه درآمدی خواهد داشت؟

فردی که به عنوان فیزیوتراپیست در اتریش کار می کند میزان درآمد او به شهر محل کار ، سمت و میزان تجربه کاری او بستگی دارد ، یک فیزیوتراپیست در اتریش به طور معمول ماهانه حدود 6،880 یورو درآمد دارد که حقوق او بین 3230 یورو (کمترین) تا 10900 یورو (بالاترین) است.

بهترین دانشگاه برای تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش کدام است؟

دانشگاه گراتس یک گزینه عالی برای تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش است چرا که در بین 400 تا 500 دانشگاه برتر جهان در زمینه فیزیوتراپی در رتبه بندی شده است.

مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در این مقاله شرایط و ویژگی های تحصیل رشته فیزیوتراپی در اتریش را بررسی کردند ، در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل و مهاجرت به هر نقطه جهان با دفاتر موسسه در شیراز و تهران تماس بگیرید و یا از طریق تحقیق و مطالعه اطلاعات خود را تکمیل کنید ، برای مطالعه رشته فیزیوتراپی یکی از برترین کشورها ، کشور روسیه است در مقاله تحصیل رشته فیزیوتراپی در روسیه گفتیم که دانشگاه های علوم پزشکی روسیه در سطح جهانی شناخته شده و نامی هستند ، همچنین نزدیک بودن روسیه به ایران و امکان رفت و آمد آسان ، می تواند دلیل دیگری برای انتخاب روسیه باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *