تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند

مشاور روش های مهاجرتی
مشاور روش های مهاجرتی
تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند ، از دیرباز به عنوان یکی از انتخاب های تضمین شده برای دانشجویان پیشنهاد می شود ، هلند به عنوان یکی از مکان های اصلی در توسعه کشاورزی مدرن شناخته شده است و رشته علوم کشاورزی در دانشگاه های هلند به سرعت در حال توسعه است.

رشته کشاورزی در هلند ، علوم زیستی مانند زیست شناسی و گیاه شناسی را با علوم اقتصادی و اجتماعی ترکیب می کند و کشاورزان گیاهی یا حیوانی بهترین روش ها را برای افزایش کیفیت و تولید محصولات تولید می کنند.

بسته به دوره شما ممکن است این فرصت را نیز داشته باشید که در یک موقعیت کاری خوب در هلند شرکت کنید ، بنابراین در ادامه با مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) همراه باشید تا اطلاعات کاملتری از شرایط تحصیل رشته کشاورزی در هلند آشنا شوید.

همچنین می توانید با مطالعه مقاله تحصیل در هلند ، با بهترین دانشگاه های این کشور آشنا شده و بدانید کدام دانشگاه ها مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران هستند.

مدرکی که شما از دانشگاه های کشاورزی هلند کسب می کنید ، در ترکیبی از حالت ها تحویل داده می شود: اینها می تواند شامل سخنرانی ها و سمینارها و همچنین کار آزمایشگاهی و عملی باشد.

تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند

مدارک پذیرش رشته مهندسی کشاورزی در هلند

متقاضیان تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند ، باید در درس هایی مانند زیست و شیمی امتیاز بالایی داشته باشند ، برای کسب موفقیت آمیز یک صندلی در دانشگاه های هلند برای تحصیل رشته مهندسی کشاورزی ، باید معیارها و الزامات واجد شرایط بودن آن ها را کامل کنید.

موسسات مختلف شرایط متفاوتی دارند ، با این حال ، متقاضیان می توانند با اسناد زیر خود را برای درخواست آماده کنند:

کپی پاسپورت یا کارت شناسایی ، عکس پاسپورت ، بیانیه شخصی به زبان انگلیسی ، کپی مدارک تحصیلی متوسطه ، گواهینامه ها و یا لیست نمرات ، رونوشت سوابق ، مدرک مهارت زبان انگلیسی یا هلندی ، رزومه ، نامه تشویق و نمونه کار مکتوب دانشگاهی.

دانشجویان برای ورودی به دوره های کارشناسی ارشد و دکترا مهندسی کشاورزی ، به تمام موارد ذکر شده در بالا به علاوه گواهینامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد را نیاز دارند.

بهترین دانشگاه های مهندسی کشاورزی هلند

هلند زادگاه قدیمی ترین و برخی از بهترین دانشکده های مهندسی کشاورزی در اروپا و جهان است ، دانشجویان بین المللی که در سطح جهانی برای تحقیقات گسترده و آینده نگرانه و محیط مطالعه جامع مورد تحسین قرار گرفته اند ، تلاش می کنند تا در کالج های مهندسی کشاورزی در هلند پذیرش بگیرند.

بهترین دانشگاه های مهندسی کشاورزی هلند

برخی از برترین و بهترین دانشگاه ها برای تحصیل در رشته مهندسی کشاورزی در هلند ، دانشگاه و مورکز تحقیقات واگنینگن ، دانشگاه ماستریخت ، دانشگاه فناوری آیندهوون ، دانشگاه توئنته ، دانشگاه اوتریخت و دانشگاه لیدن هستند که در زیر درباره آنها بیشتر می خوانید.

تحصیل کشاورزی در دانشگاه و مرکز تحقیقات واخینگن

دانشگاه و تحقیقات واخینگن (WUR) یکی از دانشگاه های برتر جهان است ، بر اساس رتبه‌بندی دانشگاه‌های تاثیرگذار و شاخص‌های استنادی ، این دانشگاه در زمینه کشاورزی و جنگل‌داری بهترین رتبه جهان را دارد.

این دانشگاه از نظر رتبه بندی علوم کشاورزی در هلند رتبه اول را دارد و از نظر رتبه جهانی بهترین دانشگاه ها برای علوم کشاورزی دارای رتبه 80 می باشد.

این دانشگاه دارای بیشترین تعداد انتشارات علوم کشاورزی است که در سطح جهانی جزو 10 درصد بیشترین انتشارات می باشد.

درصد علوم کشاورزی از کل انتشاراتی که جزو 10 درصد بیشترین استناد هستند ، تعداد مقالات پراستناد علوم کشاورزی دانشگاه گرونینگن در میان 1% پراستنادها قرار دارند.

تحصیل رشته کشاورزی در دانشگاه فناوری آیندهوون

دانشگاه فناوری آیندهوون یک دانشگاه فنی دولتی در هلند است که در شهر آیندهوون واقع شده است ، دانشگاه صنعتی آیندهوون در سه نظام رتبه بندی اصلی در بین 200 دانشگاه برتر قرار گرفته است.

سیاست جدید زبان در دانشگاه صنعتی آیندهوون به این معنی است که انگلیسی زبان فرانسه و هلندی زبان تدریس در این دانشگاه خواهد شد.

فارغ التحصیلان برجسته ی این دانشگاه شامل ویل ون ، ویل ون در آلست ، استفان بون ، جو کوئنن ، مارتین ون دام ، مارین دکرز ، یان دیتز ، تون ون دایک ، Camiel Eurlings ، Jeroen van Glabbeek ، جرارد کلیسترلی ، Arno Kuijlaars ، مرجان ون لون ، Itay Noy ، رالف مکنباخ ، Sjoerd Soeters ، رنه ون زوک و هلندی آر می شود.

دانشجویان برای اخذ پذیرش از این دانشگاه باید دارای مدرک دیپلم دوازده ساله و مدرک زبان انگلیسی یا هلندی باشند و فرم درخواست آنلاین این دانشگاه را پر کنند.

تحصیل مهندسی کشاورزی در دانشگاه توئنته

دانشگاه توئنته (UT) یک دانشگاه فنی دولتی واقع در انشده ، هلند است ، UT با دانشگاه صنعتی دلفت ، دانشگاه فناوری آیندهوون و دانشگاه و مرکز تحقیقاتی واگنینگن تحت چتر 4TU همکاری می‌کند و همچنین شریکی در کنسرسیوم اروپایی دانشگاه‌های نوآورانه (ECIU) است ، این دانشگاه با چندین جدول رتبه بندی مرکزی در بین 200 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است.

در تمام رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه توئنت ، زبان انگلیسی زبان آموزش و امتحان است ، موفقیت در تحصیل مستلزم تسلط بالای زبان انگلیسی است.

بنابراین ، دانشجویان آینده نگر کارشناسی ارشد با مدرک بین المللی (غیر از هلندی) باید شرایط زبان انگلیسی را برآورده کنند.

از بزرگان این دانشگاه می توان آلبرت ون دن برگ ، آنک بیجلولد ، Bas Lansdorp ، دیرک ویلم ون گولیک ، فرد تیون ، Giancarlo Guizzardi ، گوم ون استرین ، هان پولمن ، هنری فرانکن ، ایین بایکی ، یاپ هارتسن ، Marleen Veldhuis ، مرلینا لیم ، پیتر فلاخ و یاسمین چگرک را نام برد.

برای اخذ پذیرش از این دانشگاه دانشجویان باید فرم درخواست آنلاین این دانشگاه را پر کنند و سپس برای برآورده کردن شرایط مورد نیاز با توجه به رشته انتخابی خود و کشوری که دیپلم خود را از آن اخذ کرده اند ، باید اطلاعیه ی دانشگاه را که در هر سال بروز می شود چک کنند.

تحصیل کشاورزی در دانشگاه لیدن

دانشگاه لیدن یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در لیدن ، هلند است ، این موسسه که در سال 1575 توسط ویلیام ، شاهزاده اورنج به عنوان پاداشی به شهر لیدن برای دفاع در برابر حملات اسپانیا در طول جنگ هشتاد ساله تأسیس شد.

قدیمی‌ترین مؤسسه آموزش عالی در هلند و همچنین یکی از مشهورترین مؤسسات این کشور است و یک دانشگاه دو زبانه به شمار می رود که انگلیسی و هلندی است.

از افرادی که در این دانشگاه جایزه نوبل دریافت کرده اند شامل کامرلینگ اونس ، هندریک آنتون لورنتز ، پیتر زیمن ، Willem Einthoven ، آلبرت اینشتین ، انریکو فرمی ، پل ارنفست ، ژاکوبوس هنریکوس ون ت هاف ، یوهانس دیدریک ون دروالز ، توبیاس آسر ، آلبرت زنت-گیورگی ، ایگور تام ، یان تینبرگن ، نیکولاس تینبرگن ، تجلینگ کوپمنز ، نیکلاس بلومبرگن و نیلز جرن را نام برد.

دانشجویان برای اخذ پذیرش از این دانشگاه باید مدرک زبان ، مدرک دیپلم و فرم درخواست این دانشگاه را پر کنند و منتظر پاسخ پذیرش خود از سایت دانشگاه باشند.

یکی از برترین کشور ها برای تحصیل رشته های کشاورزی ، بلژیک است ، امکانات بی نظیر و اساتید مجرب دانشگاه های کشاورزی بلژیک می توانند شما را دقیقا به اهدافتان برسانند ، مقاله تحصیل در بلژیک را بخوانید و با جزئیات تحصیل در این کشور آشنا شوید.

هزینه تحصیل مهندسی کشاورزی در هلند

هزینه تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند در مقطع کارشناسی نزدیک به 8000 یورو در سال است در حالیکه شهریه کارشناسی ارشد کشاورزی بسته به دانشگاه انتخابی دانشجویان ، از 10000 تا 25000 یورو است:

هزینه تحصیل مهندسی کشاورزی در هلند
 • کارشناسی ارشد با گرایش زیرساخت و شهرهای سبز در هلند در دانشگاه اراسموس روتردام: شهریه 10000 تا 15000 دلار.
 • کارشناسی ارشد با گرایش بیوتکنولوژی گیاهی در دانشگاه و مرکز تحقیقات واگنینگن : شهریه 20000 تا 25000 دلار.
 • کارشناسی ارشد با گرایش کشاورزی ارگانیک در دانشگاه و مرکز تحقیقات واگنینگن : شهریه 20000 تا 25000 دلار.
 • کارشناسی ارشد با گرایش علوم گیاهی در دانشگاه و مرکز تحقیقات واگنینگن : شهریه 20000 تا 25000 دلار.
 • کارشناسی ارشد در آبزی پروری و مدیریت منابع دریایی در دانشگاه و مرکز تحقیقات واگنینگن : شهریه 20000 تا 25000 دلار.

دانشجویان رشته مهندسی کشاورزی برای زندگی در هلند باید هزینه ای در حدود 10000 تا 15000 دلار در سال پیش بینی کرده باشند ، دانشجویان می توانند در هلند در حین تحصیل به کار جانبی نیز بپردازند.

زبان تحصیل مهندسی کشاورزی در هلند

هلند از جمله کشورهای اروپایی است که در آن تعداد زیادی از برنامه های تحصیلی به زبان انگلیسی در دسترس دانشجویان قرار می گیرد و برای تحصیل رشته کشاورزی در هلند در دانشکده های کشاورزی به دو زبان هلندی و انگلیسی امکانپذیر است.

در بخش مربوط به بهترین دانشگاه های کشاورزی در هلند ، در هر دانشگاه زبان تدریس و چند زبانه بودن برنامه کشاورزی توضیح داده شد.

افرادی که مایل هستند برنامه کشاورزی را به زبان هلندی تحصیل کنند ، باید در آزمون زبان هلندی دانشگاه ها شرکت کنند و افرادی که تحصیل رشته کشاورزی به زبان انگلیسی را انتخاب می کنند ، باید حتما مدرک تسلط به زبان انگلیسی در قالب آزمون آیلتس یا تافل را ارائه کنند.

سطح نمره زبان برای پذیرش با توجه به مقطع انتخابس دانشجو متفاوت است و معمولا برای پایین ترین مدرک یعنی لیسانس کشاورزی باید نمره آیلتس بالای 6 باشد.

اگر می خواهید به زبان انگلیسی تحصیل کنید ، کشور انگلستان می تواند معتبرترین رشته ها و دانشگاه ها را در جهان به شما ارائه دهد ، مقاله تحصیل در انگلستان را بخوانید و با هزینه های تحصیل و بورسیه های ارائه شده در دانشگاه ها آشنا شوید.

چارت درسی مهندسی کشاورزی در دانشگاه های هلند

ماژول هایی که برای تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند مطالعه می کنید ممکن است شامل علوم دامی ، تولید محصول ، تجارت کشاورزی ، بازاریابی مواد غذایی کشاورزی ، مدیریت خاک و تغذیه محصول باشد.

درس های رشته ی مهندسی کشاورزی در هلند شامل شیمی عمومی ، آزمایشگاه شیمی عمومی ، مهندسی گرافیک و طراحی ، اصول ترکیب ، حساب دیفرانسیل و انتگرال ، اصول بیولوژیکی ، فیزیک دانشگاهی: مکانیک ، اصول سیستم ماشین ، اصول خاک و آب ، فیزیک دانشگاهی ، مقدمه ای بر استاتیک ، اصول زیست محیطی ، تئوری ماتریس مقدماتی و معادلات دیفرانسیل مقدماتی می شود.

سایر دروس ارائه شده در این رشته شامل فیزیک حرارتی ، دینامیک مقدماتی ، انتخابی علوم زیستی و طبیعی ، روشهای آماری کاربردی ، مدارهای الکتریکی و الکترونیکی ، مقدماتی مکانیک جامدات ، انتخابی فنی مهندسی کشاورزی و بیولوژیکی ، اصول کلان اقتصاد ، مهندسی کشاورزی و بیولوژیکی ، پروژه طراحی مرتبط با صنعت می شود.

گرایش های رشته مهندسی کشاورزی در هلند

کشاورزی را می توان به پنج شاخه اصلی تقسیم کرد: زراعت ، باغبانی ، مهندسی کشاورزی ، اقتصاد کشاورزی و علوم دامی.

گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسی کشاورزی در هلند شامل مهندسی آبخیزداری ، مهندسی مرتعداری ، مهندسی منابع آب ، مهندسی سازه های آبی ، مهندسی آبیاری و زهکشی ، مهندسی هواشناسی کشاورزی ، مهندسی کشاورزی اکولوژیک ، علوم و تکنولوژی بذر ، مهندسی اصلاح نباتات ، مهندسی اقتصاد کشاورزی ، مهندسی جنگلداری ، مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک ، مهندسی علوم دامی ، علوم طیور ، مهندسی شیلات ، مهندسی صنایع چوب ، مهندسی مکانیک بیوسیستم ، مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی و مهندسی فضای سبز می شود.

تحصیل دکترا مهندسی کشاورزی در هلند

تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند در مقطع دکترا یک انتخاب محبوب برای بسیاری از دانشجویانی است که به دنبال استفاده از این فرهنگ ذهن باز ، نوآوری و تبادل بین المللی ایده ها در زمینه علوم کشاورزی هستند.

تحصیل دکترا مهندسی کشاورزی در هلند

جمعیت چندفرهنگی و چند زبانه این کشور همچنین به این معنی است که اکثر برنامه های دکترای کشاورزی در آن به زبان انگلیسی تدریس می شود.

مدرک دکترا کشاورزی در هلند جمعا 4 سال به طول می انجامد و اغلب دانشجویان در زمان تحصیل حقوق هم دریافت می کنند.

پژوهشگران دکترا کشاورزی بسیار مورد توجه دانشگاه‌های هلندی هستند و این موسسات مزایای بسیاری را برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهند.

دانشگاه های برتر ارائه دهنده دکترا کشاورزی در هلند

 • دانشگاه و مرکز تحقیقات واگنینگن
 • دانشگاه اوترخت
 • دانشگاه لیدن
 • دانشگاه اراسموس روتردام
 • دانشگاه ماستریخت

برنامه دکتری دانشگاه گرونینگن

دانشگاه و تحقیقات Wageningen علاوه بر شهرت جهانی برای تحقیقات نوآورانه و پیشگام ، دارای یک برنامه دکترا بین المللی شناخته شده است که دانشجویان مستعد مهندسی کشاورزی بین المللی را جذب می کند.

اهداف یادگیری برنامه دکترا ، اثبات استقلال تحصیلی و کسب مهارت های T شکل ، پایه ای عالی برای شروع یک حرفه علمی یا یک شغل جایگزین به عنوان یک دانشگاه عالی در جامعه است.

این امر با نرخ بالای اشتغال فارغ التحصیلان اخیر دکترا و مسیر شغلی فارغ التحصیلان دکتری Wageningen تایید می شود.

برنامه دکترا توسط شش مرکز تحصیلات تکمیلی پشتیبانی می شود ، هم برنامه دکتری دانشگاه و هم شش مدرسه تحصیلات تکمیلی دارای شخصیت بین المللی قوی هستند ، بیش از نیمی از داوطلبان دکتری دانشگاه گرونینگن از بیش از 100 کشور جهان هستند.

برای تحصیل در مقطع دکترا ، کانادا یکی از برترین انتخاب های شماست ، شاید بخواهید بدانید قیمت زمین کشاورزی در کانادا چقدر است ؟! مقاله قیمت زمین کشاورزی در کانادا را بخوانید.

مزایا و معایب تحصیل مهندسی کشاورزی در هلند

دانشجویانی که آرزوی تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند در خارج از کشور را دارند به دلایل زیادی ترجیح می دهند در این رشته در هلند تحصیل کنند ، در زیر مزایا و در کنار معایب موجود برای تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند آورده شده است.

مزایا و معایب تحصیل مهندسی کشاورزی در هلند

مزایای تحصیل مهندسی کشاورزی در هلند

 • هلند یکی از چشمگیرترین و معتبرترین سیستم های دانشگاهی برای تدریس علوم کشاورزی را دارد.
 • این کشور همچنین کشوری است که نتایج غنی از دستاوردهای سنتی و علمی در زمینه کشاورزی را توسعه داده و به اشتراک گذاشته است.
 • هم موسسات دولتی و هم خصوصی که مهندسی کشاورزی در هلند ارائه می دهند ، یک محیط مطالعه الهام بخش ، نوآورانه و کارآفرینانه را ارائه می دهند.
 • هزینه تحصیل نسبتاً پایین است و علاوه بر این ، دانشگاه ها به دانشجویان بین المللی مطلوب نیز بورسیه می دهند.
 • فرصت شغلی خوب بعد از تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند به دست خواهید آورد.

معایب تحصیل رشته کشاورزی در هلند

با توجه به ظرفیت بالای کشور هلند برای آموزش علوم کشاورزی و قرارگیری این کشور در لیست بهترین کشورها برای تحصیل رشته کشاورزی ، چالش قابل ذکری برای دانشجویان مهندسی کشاورزی وجود نخواهد داشت و:

 • شاید تنها بخش نگران کننده مربوط به هزینه های زندگی نسبتا بالا در هلند باشد.
 • یا ممکن است آب و هوا برای برخی دانشجویان دلگیر کننده باشد.

بازار کار هلند پس از تحصیل رشته مهندسی کشاورزی

گزینه های شغلی برای فارغ التحصیلان مهندسی کشاورزی در هلند مشاغلی مانند : مشاور کشاورزی ، مدیر مزرعه ، نقشه بردار عمل روستایی ، دانشمند خاک ، زراعت ، دانشمند کشاورزی را پوشش می دهد.

مشاغل باز مهندس کشاورزی در چندین شهر نزدیک هلند از جمله اوترخت ، آمستردام ، ماسلویس ، آیندهوون ، آمریکا ، وارسلد ، هورست ، واگنینگن ، دلفت ، ولوتن وجود دارد.

متوسط حقوق ناخالص مهندس کشاورزی در هلند 60.951 یورو یا معادل آن 29 یورو در ساعت است.

یک مهندس کشاورزی سطح ورودی (1 تا 3 سال تجربه) به طور متوسط 42.884 یورو حقوق دریافت می کند و از طرف دیگر، یک مهندس کشاورزی در سطح ارشد (8 سال سابقه تجربه) به طور متوسط 75.542 یورو حقوق دریافت می کند.

اگر قصد مهاجرت کاری به هلند را دارید و یا می خواهید پس از تحصیل ، در این کشور کار کنید ، بهتر است اطلاعات خود را در زمینه بازار کار هلند بالا ببرید ، مقاله کار در هلند در این زمینه به شما کمک می کند.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند

ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تلاش کردیم شما با تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند آشنا کنیم ، برای پرسیدن سوالات خود با ما از طریق بخش دیدگاه در ارتباط باشید.

برترین دانشگاه برای تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند کدام است؟

دانشگاه و مرکز تحقیقات واخینگن این دانشگاه از نظر رتبه بندی علوم کشاورزی در هلند رتبه اول را دارد و از نظر رتبه جهانی بهترین دانشگاه ها برای علوم کشاورزی دارای رتبه 80 می باشد.

هزینه تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند چقدر است؟

هزینه تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در مقطع کارشناسی نزدیک به 8000 یورو در سال است در حالیکه شهریه کارشناسی ارشد کشاورزی بسته به دانشگاه انتخابی دانشجویان ، از 10000 تا 25000 یورو است

آیا تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند به زبان انگلیسی امکان پذیر است؟

هلند از جمله کشورهای اروپایی است که در آن تعداد زیادی از برنامه های تحصیلی به زبان انگلیسی در دسترس دانشجویان قرار می گیرد و برای تحصیل رشته کشاورزی در هلند در دانشکده های کشاورزی به دو زبان هلندی و انگلیسی امکانپذیر است.

آیا برای تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند باید مدرک ایلتس داشته باشم؟

سطح نمره زبان برای پذیرش با توجه به مقطع انتخابس دانشجو متفاوت است و معمولا برای پایین ترین مدرک یعنی لیسانس کشاورزی باید نمره آیلتس بالای 6 باشد.

مهندسی کشاورزی در هلند چه گرایش هایی دارد؟

گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسی کشاورزی در هلند شامل مهندسی آبخیزداری ، مهندسی مرتعداری ، مهندسی منابع آب ، مهندسی سازه های آبی ، مهندسی آبیاری و زهکشی ، مهندسی هواشناسی کشاورزی ، مهندسی کشاورزی اکولوژیک ، علوم و تکنولوژی بذر ، مهندسی اصلاح نباتات ، مهندسی اقتصاد کشاورزی ، مهندسی جنگلداری ، مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک ، مهندسی علوم دامی ، علوم طیور ، مهندسی شیلات ، مهندسی صنایع چوب ، مهندسی مکانیک بیوسیستم ، مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی و مهندسی فضای سبز می شود.

اطلاعاتی که در این مقاله مطالعه کردید با همکاری مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی تهیه و خدمت علاقه مندان تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در هلند ، ارائه شد ، اگر مایل به اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه های کشاورزی هلند هستید ، با مشاوران ما در دفاتر تهران و شیراز تماس بگیرید ، همچنین با مطالعه مقاله مهاجرت به هلند می توانید تمام راه های قانونی مهاجرت به این کشور را شناخته و بسته به شرایط خود ، بهترین را انتخاب کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه