رشته های تحصیلی

تحصیل رشته حقوق در لهستان

تحصیل رشته حقوق در لهستان

تحصیل رشته حقوق در لهستان و اخذ مدرک از دانشگاه های شناخته شده آن که در سراسر اروپا و جهان اعتبار دارد ، می تواند انتخابی عالی برای علاقه مندان رشته حقوق باشد ، دانشجویان خارجی که به این کشور می آیند می توانند جذاب ترین و متنوع ترین فرصت های آموزشی را با استانداردهای بالای اروپا انتظار داشته باشند ، در ادامه مطلب تیم کارشناسی ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) شما را با نحوه اخذ و پذیرش در دانشگاه های کشور لهستان برای تحصیل در رشته های حقوق بیشتر آشنا خواهد کرد.

برای دریافت اطلاعات جامع و کامل در خصوص چگونگی دریافت ویزای تحصیلی لهستان ، هزینه های تحصیل ، بورسیه ها ، بیمه دانشجویی و خوابگاه می توانید سری به مقاله تحصیل در لهستان بزنید.

کشور لهستان کشوری پهناور در قلب اروپاست که توانسته خود را با دیگر کشورهای رده اول جهان در زمینه تحصیلات همگام کرده و مدارس و دانشگاه های تراز اولی را در برای تحصیل به وجود آورد ، کشور لهستان در این یک ده اخیر یکی از مقاصد دانشجویان برای تحصیل در مقاطع تحصیلاتی عالیه بوده است.

این کشور طی چند سال اخیر با رشد ورود دانشجویان خارجی مواجه بوده است که ارزان تر بودن تحصیلات در این کشور و همچنین ارائه خدمات و امکانات خوب و مناسب به دانشجویان از دلایل عمده آن به حساب می اید.

یکی از دلایل پیشرفت و بالا رفتن کیفیت آموزش در کشور لهستان را می توان نظارت دائم بر سیستم آموزشی و بازیابی کردن ایرادات موجود درآن دانست ، در این میان کشور لهستان دارای یک سیستم آموزشی جامع و همچنین دانشکده‌های گوناگون و معتبری در تمام رشته ها و گرایشات از جمله رشته حقوق است و می‌تواند یکی از کشورهای آینده‌دار برای دریافت مدرک در این رشته به حساب آید.

تحصیل رشته حقوق در لهستان

چارت درسی حقوق در دانشگاه های لهستان

تحصیل رشته حقوق در لهستان با دوره سه ساله کارشناسی آغاز می شود و با دوره های یک تا دو ساله کارشناسی ارشد و سه تا چهار ساله دکتری تخصصی ادامه پیدا می کند ، تقریبا اکثر دانشگاه های ارائه دهنده رشته های علم حقوق در کشور لهستان هر ۳ مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری را به متقاضیان خود ارائه و تدریس می نمایند.

از جمله تخصص‌هایی که در طول تحصیل در رشته‌ی حقوق به دانشجویان ارائه داده می‌شوند ، می‌توان به ‌موارد زیر اشاره کرد : قوانین مالیاتی ، روش‌های حقوقی ، حقوق قراردادها ، قانون و جامعه ، حقوق املاک ، حقوق بین الملل ، قانون کسب و کار و تجربه ، تجارت حقوق کیفری ، قانون اساسی ، جرم شناسی ، حقوق بشر ، حقوق کار و سایر موارد.

گرایشات رشته حقوق

به‌ طور کلی می‌توان گفت که با ادامه تحصیل در رشته‌ی حقوق شما می‌توانید گرایش‌های مختلفی را انتخاب کرده و تخصص‌های لازم در آن زمینه را کسب نمایید، از جمله این گرایش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حقوق کیفری که از جوانب مختلف قانون به جرائم می‌نگرد که شامل بررسی کیفری انواع جنایت و قتل می‌شود همچنین می‌توانید شاخه‌هایی مانند عدالت کیفری ، احیای عدالت ، مشکلات جرم در سطح جهان ، حقوق بشر ، روش‌های اجتماعی و حقوقی را مطالعه و بررسی کنید.
 • حقوق املاک و مستغلات منقول و غیرمنقول که شما می‌توانید با تمامی قوانین مربوط به ‌زمین و ملک ، قوانین مربوط به ‌صاحب آن و قوانین ساخت و ساز در آن آشنا شوید.
 • حقوق تجارت که به ‌قراردادها و رفتارهای افراد در مواجهه با کسب و کار در صنایع و تجارت مربوط می‌شود ، این شاخه از شاخه‌های حقوق مدنی به‌ شمار می‌آید ، شما می‌توانید با تحصیل در این رشته به‌ همکاری با شرکت‌هایی که ساختار مالی آنها در ابعاد وسیعی است بپردازید.
 • حقوق خانواده که در این گرایش دانشجویان با حقوق مرتبط با خانواده آشنا خواهند شد ، مواردی پیرامون والدین ، فرزندان و مراقبت از آنها ، طلاق ، ازدواج ، حقوق بشر ، فرزند خواندگی و تمامی آنچه که مربوط به ‌حقوق خانواده است.

بهترین دانشگاه های حقوق لهستان

اگر شما نیز جز دسته کسانی هستید که رویای تحصیل در رشته حقوق را در خارج از کشور در سر خود می پرورانید کشور لهستان می تواند مقصد خوبی برای تحصیل و اخذ مدرک شما باشد ، معتبر بودن مدارکی که این مراکز و دانشگاه ها در این کشور به دانشجویان ارائه می کنند و همچنین تحصیل زیر نظر اساتید و کادر مجرب و با سواد در دانشگاه های این کشور می تواند هر کسی را برای تحصیل این رشته در کشور لهستان ترغیب نماید ، در این جا ما به معرفی و توضیحی چند از دانشگاه های موفق و معتبر این کشور در رشته حقوق خدمت شما عزیزان می پردازیم:

بهترین دانشگاه های حقوق لهستان

دانشگاه ورشو

این دانشگاه در سال ۱۸۱۶ در شهر ورشو پایتخت لهستان تاسیس شد و یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور لهستان است ، این دانشگاه بهترین مرکز تحقیقاتی کشور را در رتبه بندی ملی دانشگاه ها به خود اختصاص داده و همچنین در رتبه بندی QS جز ۳ درصد دانشگاه برتر جهان و در رشته های حقوق و جامعه شناسی نیز رتبه ۲۰۰ الی ۳۰۱ قرار گرفته است ، در سال ۲۰۱۲ کمیته اعتباربخشی این کشور به دانشکده حقوق و مدیریت امتیاز کامل و ممتاز را اعطا کرد.

دانشکده حقوق قدیمی ترین رشته تحصیلی است که در دانشگاه ورشو تدریس می شود و برای سالها نیز یکی از محبوب ترین رشته در این دانشگاه بوده است ، همچنین یکی از بزرگترین دانشکده های دانشگاه با بیش از ۶۰۰۰ دانشجو است ، این دانشگاه دارای ۵ دانشکده حقوق می باشد که دانشجویان می توانند در سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری به تحصیل پرداخته و مدرک دریافت نمایند.

در میان فارغ التحصیلان برجسته دانشکده حقوق این دانشگاهمی توان به دو نخست وزیر پیشین ، چندین وزیر ، از جمله وزیر امور خارجه و دو وزیر آموزش و پرورش ، و همچنین سایر اعضای دولت مرکزی اشاره کرد.

دانشگاه یاگیلونیا

این دانشگاه یک دانشگاه تحقیقاتی است که در سال ۱۳۶۴ میلادی در شهر کراکوف تأسیس شد ، همچنین این مرکز قدیمی‌ترین دانشگاه در لهستان ، دومین دانشگاه از لحاظ قدمت در مرکز اروپا و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌ها در جهان است ، این دانشگاه در رتبه‌بندی (QS) دانشگاه‌های جهان به عنوان بهترین دانشگاه لهستان شناخته شده و توسط رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان یا ( ARWU) در میان ۵۰۰ دانشگاه برتر در جهان قرار گرفته‌ است.

دانشکده حقوق این کشور توانسته که همواره بالاترین امتیاز را از وزیر علوم و آموزش کشور لهستان و همچنین کمیته اعتبار بخشی به دانشگاه ها کسب نماید که این دانشکده را به بهترین دانشکده حقوق این کشور مبدل کرده است ، فارق التحصیلان این دانشکده از سال ۲۰۰۶ تا کنون بیش ترین تعداد قبولی را در آزمون وکالت این کشور داشته اند.

این دانشکده گرایشات در رشته حقوق را در ۳ مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری به متقاضیان ارائه می کند.

دانشگاه آدام میکیویچ

دانشکده حقوق و مدیریت دانشگاه آدام میکیویچ در پوزنان یکی از بزرگترین دانشکده های حقوق در لهستان است و به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین در کشور رتبه بندی شده است ، این دانشکده همچنین دارای یک واحد زبان های خارجی است که کلاس هایی را به زبان انگلیسی ، فرانسوی و آلمانی حقوقی ارائه می دهد.

دانشجویان تحصیلات گسترده ای را دریافت می کنند و فارغ التحصیلان مجهز به دانش نظری و عملی لازم برای ادامه مشاغل حقوقی حرفه ای از جمله مشاوره بازرگانی ، کار در دولت و بخش های مختلف خدمات کشوری هستند.

این دانشکده همچنین عضو اتحادیه دانشکده های حقوق اروپا (ELFA) و انجمن بین المللی دانشکده های حقوق (IALS) می باشد ، این دانشگاه نیز مانن دانشگاه های دیگر هر ۳ مقطع کارشناسی تا دکتری را در رشته حقوق برای دانشجویان متقاضی ارائه می نماید.

دانشگاه وروتسلاو

دانشگاه وروتسلاو در سال ۱۹۴۵ در شهر وروتسلاو لهستان تاسیس گردید و امروزه یکی از برجسته ترین موسسات آموزشی در منطقه است ، سالهاست که دانشکده حقوق و مدیریت و اقتصاد این دانشگاه در لهستان جز بهترین دانشکده های حقوق قرار گرفته و توانسته است در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در رتبه بندی دانشکده های حقوق این کشور رتبه سوم را تصاحب نماید ، این دانشکده زمینه تحصیلات برای دانشجویان را از مقطع کارشناسی تا دکتری فراهم آورده است.

در این دانشکده حتی رشته های حقوق آلمان ، فرانسه ، اتریش ، آلمان ، به متقاضیان ارائه و تدریس می شود ، حتی دوره های رشته حقوق انگلیس و حقوق اروپا با همکاری دانشگاه کمبریج انگلستان در این دانشکده به دانشجویان ارائه می گردد.

دانشگاه کاردینال استفان ویسینسکی

دانشکده حقوق و مدیریت یکی از ۹ دانشکده دانشگاه کاردینال استفان ویسینسکی (UKSW) است ، بیش از یکصد اندیشمند ، استاد و دکتر که همگی آنان از قضات دادگاه های اتحادیه اروپا ، دادگاه قانون اساسی ، دادگاه عالی اداری ، اعضای شورای قانونگذاری نخست وزیر ، پارلمان ، سنا و کارشناسان رئیس جمهور جمهوری لهستان ، وکلا ، مشاوران تشکیل می شوند در این دانشکده مشغول به تدریس هستند.

این دانشکده تمامی مقاطع تحصیلی از کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری را در این رشته برای تحصیل دانشجویان فراهم آورده است ، در این دانشکده همچنین تیمی متشکل از دانشجویان رشته حقوق وجود دارد که به طور رایگان به مشاوره و کار وکالت افراد نیازمند ، افراد بی بضاعت و غیره می پردازند.

هزینه تحصیل حقوق در لهستان

هزینه تحصیل و زندگی برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند همواره دغدغه ای بزرگ به حساب می اید ، تحصیل برای شهروندان لهستانی در این کشور رایگان است اما دانشجویان خارجی باید برای تحصیل در دانشگاه های این کشور شهریه تحصیل را بپردازند که البته هزینه شهریه دانشگاه های این کشور نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بسیار پایین تر و ارزان تر می باشد.

هزینه تحصیل حقوق در لهستان

متقاضیان تحصیل رشته حقوق در لهستان بر اساس دانشگاه مورد نظر ، مقطع مورد نظر و همچنین گرایش های متفاوت هزینه های متفاوتی را نیز باید برای تحصیل بپردازند که به طور کلی برای مقطع کارشناسی مبلغی ۲ هزار تا ۴ هزار یورو ، برای مقطع کارشناسی ارشد ۳ هزار تا ۶ هزار یورو و برای مقطع دکتری مبلغ ۵ هزار تا ۸ هزار یورو را باید برای یک سال تحصیلی پرداخت نمایند.

همچنین باید در نظر داشته باشید که علاوه بر شهریه هزینه های دیگری مانند مسکن یا خوابگاه ، حمل و نقل ، خرید کتاب ، خوراک و غیره را نیز به هزینه های اقامت و تحصیل در این کشور اضافه نمایید ، البته این هزینه ها نیز مانند شهریه دانشگاه ها نسبت به دیگر کشورهای اروپای بسیار کمتر و ارزان تر می باشد به طوری که هزینه ماهانه زندگی دانشجویان در این کشور می تواند بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ یورو در ماه تغییر کند.

بورسیه رشته حقوق در لهستان

بورسیه‌های تحصیل رشته حقوق در لهستان حتی ‌می‌توانند امکان تحصیل کاملا رایگان را برای شما فراهم کنند یا بخش اعظم هزینه‌های تحصیلی شما را در بر گیرند ، نکته حائز اهمیت این است که در این کشور بورسیه هایی که به دانشجویان ارائه می شوند مختص به دانشجویان غیر پزشکی می باشد و دانشجویان پزشکی نمی توانند از بورس استفاده نمایند که این موضوع ظرفیت را در بقیه رشته ها و گرایش ها بالا می برد.

در این کشور افرادی که در مضیقه مالی هستند یا افرادی که خواستار تحصیل در دو رشته مختلف هستند ، در اولویت دریافت بورسیه‌های تحصیلی لهستان قرار دارند ، برخی از دانشگاه‌ها بورسیه‌های خاص دانشجویان بین‌المللی در نظر گرفته‌اند و آن‌ها را با توجه به معدل ، نمرات و شرایط دانشجویان به آنان اعطا می‌کنند.

رشته حقوق هم مانند دیگر رشته های مورد تحصیل در دانشگاه های این کشور از بورسیه های تحصیلی بهره مند می باشد که هر دانشگاه بر اساس شرایط و ضوابط خود عمل می نماید ، به طور کلی شرایط لازم جهت اخذ بورسیه تحصیلی در رشته حقوق در کشور لهستان به این شرح است :

 • مدرک دیپلم ، مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر
 • معدل بالای ۱۷
 • اخذ مدرک دال بر تسلط کافی زبان انگلیسی ( ایلتس حداقل ۶،۵)
 • جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor)
 • داشتن تالیفات از قبیل مقالات بین المللی ، کتاب و غیره
 • تسلط به زبان لهستانی می تواند امتیاز بالایی را برای اخذ بورسیه به عمل اورد.

زبان تحصیل حقوق در لهستان

در دانشگاه های این کشور در رشته حقوق و گرایشات مربوط به این رشته و در تمامی مقاطع تدریس دروس به زبان لهستانی و انگلیسی امکان ‌پذیر می باشد ، البته تدریس به زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نسبت به مقطع کارشناسی بسیار بیشتر مشاهده می شود که یکی از دلایل اصلی آن را می توان تعداد بیشتر دانشجویان خارجی در این دو مقطع دانست.

زبان تحصیل حقوق در لهستان

ارائه یکی از مدارک بین المللی زبان انگلیسی مانند آیلتس ، تافل یا C1 پیشرفته و یا اثبات توانایی و مهارت در برقراری ارتباط به زبان لهستانی لازمه ورود به دانشگا های این کشور است.

همچنین در تعداد معدودی از دانشگاه های حقوق در این کشور بعضی دروس به زبان آلمانی و فرانسوی نیز تدریس می شود ، اما در کل می توان گفت که زبان اصلی تحصیل در رشته های حقوق و مدیریت دانشگاه های لهستان اول زبان لهستانی و بعد از آن زبان انگلیسی است.

متقاضیان می توانند بعد از پذیرش و قبولی در کلاس های تقویت زبان چه انگلیسی و چه لهستانی در دانشگاه های این کشور و یا موسسات زبان شرکت کنند و مدرک معتبر جهت ارائه به دانشگاه را اخذ نمایند.

آزمون های ورودی حقوق در لهستان

در کشور لهستان دانشگاه ها آزمون ورودی هماهنگ یا مانند کشور ما کنکور ندارند ، اما بعضی از رشته های پر تقاضا مانند پزشکی ، داروسازی و دندان پزشکی که متقاضیان زیادی هم داخل و هم خارج از کشور دارند بعضی دانشگاه ها نسبت به اخذ آزمون ورودی برای جذب دانشجویان بهتر و با استعداد تر اقدام می کنند ، برا رشته های حقوق و مدیریت در اکثر دانشگاه های این کشور آزمون ورودی اخذ نمی شود.

البته دانشجویان خارجی پیش از ثبت درخواست پذیرش باید شرایط پذیرش دانشکده های حقوق مورد نظر خود را بررسی کنند تا در صورت لزوم در آزمون‌های ورودی شرکت نمایند.

نکته دیگر اینکه یکی از آزمون‌هایی که تمام دانشجویان موظف به شرکت در آن و اخذ مدرک با نمره خوب هستند ، آزمون‌های زبان است ، برای زبان انگلیس آزمون‌ آیلتس در دانشگاه‌های لهستان مورد قبول است ، البته برخی از دانشگاه‌ها مدرک آزمون تافل را نیز قبول می‌کنند ولی برای تحصیل با زبان لهستانی دانشجویان باید یا در آزمون زبان ورودی دانشگاه قبول شوند و یا مدرک معتبری که مورد قبول آن دانشگاه باشد را برای پذیرش در آنجا ارائه کنند.

خوب است بدانید ، تحصیل رشته حقوق در فرانسه یکی از پرطرفدار ترین و پر جاذبه ترین هدف های تحصیلی در سراسر جهان است اگر می خواهید با نحوه برگزاری آزمون و اخذ پذیرش در دانشگاه های عالی این کشور آشنا شوید مقاله تحصیل رشته حقوق در فرانسه را مطالعه کنید.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در لهستان

تحصیل در رشته حقوق در کشور لهستان مزایای زیادی را برای متقاضیان تحصیل در این رشته فراهم آورده است که عبارتند از:

مزایا و معایب تحصیل حقوق در لهستان
 • امنیت بالای اجتماعی در کشور لهستان
 • مدرک تحصیلی اخذ شده در این رشته دارای اعتبار در کل اتحادیه اروپا و دیگر کشورهاست.
 • هزینه کم تحصیل در این رشته نسبت به تحصیل در سایر کشور های اروپایی
 • هزینه پایین زندگی در کشور لهستان نسبت به هزینه زندگی در سایر کشورهای اروپایی
 • امکان استفاده از بورسیه های تحصیل برای رشته حقوق و گرایشات مرتبط با آن
 • اجازه کار دانشجویی حین تحصیل در لهستان متناسب با مقطع تحصیلی
 • از مزایای مهم تحصیل در این کشور امکان اخذ اقامت راحت و سریع این کشور می باشد و افراد از این طریق خیلی راحت می توانند به اقامت دائم یک کشور اروپایی ایده آل دست پیدا کنند.

با اینکه کشور لهستان همواره در تلاش است تا ایرادات و معایب تحصیل بر دانشجویان بین المللی را به حداقل برساند ، باز هم همواره بعضی مشکلات و سختی هایی در مسیر تحصیل این دانشجویان وجود دارد که باید از آن مطلع باشند ، اصلی ترین نوع این مشکلات صحبت و یادگیری زبان لهستانی می باشد که یادگیری آن برای ما فارسی زبانان تا حدودی سخت است ، با اینکه امروزه اکثر مردم این کشور به زان انگلیسی صحبت می نماید اما باز هم بهتر است برای ارتباط بهتر و راحت تر این زبان را نیز دانشجویان بیاموزند.

چگونگی ورود به وکالت در لهستان

اولین قدم برای ورود به دنیای وکالت و مبدل شدن به وکیل در کشور لهستان داشتن مدارک دانشگاهی و تحصیل در رشته حقوق می باشد ، همچنین متقاضیان آزمون وکالت باید حتما تا مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق تحصیل کرده باشند و این مدرک را اخذ نموده باشند.

فارغ التحصیلان رشته حقوق باید در دوره های آموزشی وکالت شرکت نمایند و سپس در دو ازمون وکالت که یکی توسط ایالت مورد نظر و دیگری توسط وزارت دادگستری این کشور اخذ می شود نمره قبولی را اخذ نمایند ، همچنین کسانی که دارای عنوان علمی استاد یا مدرک دکترا در رشته های حقوق هستند از لزوم درخواست و آزمون وکالت در این کشور معاف هستند.

در این کشور دو دسته وکلا و مشاوران حقوقی به امر وکالت و راهنمایی مردم در بخش های قانونی و حقوقی مشغول هستند ، تا همین اواخر مشاوران حقوقی نمی توانستند از موکلان در موارد جنایی دفاع کنند اما این محدودیت به تازگی دیگر اعمال نخواهد شد و هم وکلا وهم مشاورین حقوقی از حقوق یکسانی در برخورد با موکلین خود برخوردار خواهند بود.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته حقوق در لهستان

ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) مطالبی کاربردی در خصوص تحصیل رشته حقوق در لهستان را در این محتوا ارائه دادیم ، برای درج سوالات خود و دریافت پاسخ مناسب ، از بخش دیدگاه در پایین همین صفحه بهره ببرید.

هزینه تحصیل رشته حقوق در لهستان چقدر است؟

برای مقطع کارشناسی مبلغی 2 هزار تا 4 هزار یورو ، برای مقطع کارشناسی ارشد 3 هزار تا 6 هزار یورو و برای مقطع دکتری مبلغ 5 هزار تا 8 هزار یورو را باید برای یک سال تحصیلی پرداخت نمایند.

تحصیل رشته حقوق در لهستان در هر مقطع چقدر طول می کشد؟

رشته حقوق در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور لهستان با دوره سه ساله کارشناسی آغاز می شود و با دوره های یک تا دو ساله کارشناسی ارشد و سه تا چهار ساله دکتری تخصصی ادامه پیدا می کند.

بهترین دانشگاه برای تحصیل رشته حقوق در لهستان کدام است؟

دانشگاه ورشو این دانشگاه در سال 1816 در شهر ورشو پایتخت لهستان تاسیس شد و یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور لهستان است ، این دانشگاه بهترین مرکز تحقیقاتی کشور را در رتبه بندی ملی دانشگاه ها به خود اختصاص داده و همچنین در رتبه بندی QS جز 3 درصد دانشگاه برتر جهان و در رشته های حقوق و جامعه شناسی نیز رتبه 200 الی 301 قرار گرفته است ،

شرایط لازم جهت اخذ بورسیه تحصیلی در رشته حقوق در کشور لهستان چیست؟

مدرک دیپلم ، مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر معدل بالای 17 اخذ مدرک دال بر تسلط کافی زبان انگلیسی ( ایلتس حداقل 6،5) جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) داشتن تالیفات از قبیل مقالات بین المللی ، کتاب و غیره تسلط به زبان لهستانی می تواند امتیاز بالایی را برای اخذ بورسیه به عمل اورد.

آزمون ورودی رشته حقوق در لهستان چگونه است؟

در کشور لهستان دانشگاه ها آزمون ورودی هماهنگ یا مانند کشور ما کنکور ندارند ، اما بعضی از رشته های پر تقاضا مانند پزشکی ، داروسازی و دندان پزشکی که متقاضیان زیادی هم داخل و هم خارج از کشور دارند بعضی دانشگاه ها نسبت به اخذ آزمون ورودی برای جذب دانشجویان بهتر و با استعداد تر اقدام می کنند ، برا رشته های حقوق و مدیریت در اکثر دانشگاه های این کشور آزمون ورودی اخذ نمی شود.

موسسه مهاجرتی رجبی با داشتن کارشناسان و مشاوران حرفه ای در زمینه تحصیل در خارج از کشور ، آماده است تا بهترین راهنمایی ها و اقدامات را جهت تحصیل در رشته حقوق در لهستان برای شما عزیزان فراهم آورد ، برای دریافت مشاوره رایگان با ما از طریق دفاتر تهران و شیراز در ارتباط باشید ، همچنین برای مطالعه مقالات بیشتر و شناخت کشور ها و دانشگاه های دیگر می تواند مقاله تحصیل در خارج از کشور را مطالعه نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *