تحصیل رشته حقوق در پرتغال

تحصیل رشته حقوق در پرتغال

تحصیل رشته حقوق در پرتغال گزینه خوبی برای علاقه مندان این رشته است ، شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) این بار شرایط تحصیل حقوق در یک کشور دوست داشتنی اروپایی توضیح می دهند که همسایه اسپانیا است و دارای دانشگاههای ایده آل برای انتخاب ، هزینه های زندگی ارزان تر و آب و هوای زیبای مدیترانه ای است.

متقاضیان علاقه مند به کارشناسی حقوق در پرتغال می توانند با انتخاب ۶ برنامه تحصیلی در ۶ دانشگاه از طریق وب سایت رسمی آموزش عالی پرتغال به صورت آنلاین درخواست ارائه دهند.

علاوه بر اینکه در ادامه می توانید در خصوص تحصیل رشته حقوق در پرتغال مطالب مفیدی را بخوانید ، دعوت می کنیم تا مقاله تحصیل در پرتغال را نیز مطالعه نمایید تا با تمام جوانب مهاجرت تحصیلی به این کشور آشنا شوید.

مقاطع تحصیلی حقوق در پرتغال

دانشگاه های حقوقی پرتغال برنامه های متنوعی از تحصیل حقوق را در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا ارائه می کنند ، برنامه لیسانس ۴ ساله حقوق اغلب به پرتغالی تدریس می شود اما دانشگاه هایی هم هستند که به زبان های دیگر تدریس کنند.

در دوره کارشناسی ارشد حقوق ۱ تا ۲ ساله علاوه بر برنامه درسی اصلی ، دانشجویان این فرصت را خواهند داشت که از بین سمینارهای تخصصی متنوعی انتخاب کنند ، این به آنها این امکان را می دهد که مطالعات خود را متناسب با علایق خود تنظیم کنند.

کارشناسی ارشد حقوق و اقتصاد دریا و کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و اروپا در دانشکده حقوق NOVA در لیسبون دو گرایش تحصیلی مهم برای تحصیل حقوق بین الملل در پرتغال هستند.

چرخه مطالعاتی دکترای حقوق در پرتغال به منظور فراهم آوردن دانش حقوقی تخصصی در دانشجویان و همچنین ابزارهای اساسی برای انجام تحقیقات علمی و کاربردهای اصلی که به گسترش مرزهای دانش در رشته حقوق کمک می کند طراحی شده است.

شرایط فارغ التحصیلی دکترای حقوق منوط به دستیابی به نمره قبولی در مجموعه واحدهای برنامه درسی که در مجموع ۳۰۰ ECTS با دوره – ۱۰ ترم است ، در ادامه بهترین دانشگاه های حقوق در پرتغال توضیح داده شده است.

تحصیل رشته حقوق در پرتغال

بهترین دانشگاه های حقوق پرتغال

جمعا سه دانشگاه مشهور و معتبر برای تحصیل رشته حقوق در پرتغال شناخته شده است که مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در زیر به توضیح آنها پرداخته اند.

بهترین دانشگاه های حقوق پرتغال

معرفی دانشکده حقوق católica global در پرتغال

دانشگاه کاتولیک پرتغال (UCP) نیز نامیده می شود ، یك دانشگاه غیر دولتی است كه مقر آن در لیسبون است و همچنین دارای سه شعبه در شهر های براگا ، پورتو و ویسئو است ، علاوه بر چهار مرکز در پرتغال ، UCP همچنین دانشگاه سنت جوزف در ماکائو را به عنوان وابسته دارد.

لیسانس حقوق (LLB) در این دانشگاه ، مدرک حقوق حرفه ای است که پس از اتمام تحصیلات دوره کارشناسی اعطا می شود ، در بیشتر کشورها ، داشتن مدرک LLB با اعتبار بالا ، امکان وکالت را فراهم می کند ، برنامه های LLB دانشگاهcatólica global به دانشجویان درک درستی از قانون و همچنین مهارت های تفکر انتقادی ، تحلیلی و استراتژیک لازم برای رشته حقوق را می دهد.

از اساتید نامدار این دانشگاه می توان ، آنیبال آنتونیو کاواکو سیلوا ، دیوگو پینتو دو فریتاس دو آمارال ، خوزه خوآو دو فریتاس باربوسا پریرا کوتینیو ، خوزه مانوئل دورو باروزو ، خوزه Tolentino Calaça de Mendonça ، مارسلو نونو دوارته Rebelo de Sousa ، ماریا آلوس دا سیلوا ، ماریا دو روزاریو لوپس آمارو دا کوستا و روبرتو آرتور دا لوز کارنیرو را نام برد.

برای دریافت پذیرش از این دانشگاه نیازی به آزمون ورودی ندارید و باید قبل از تصمیم گیری برای ورود به این دانشگاه و قبل از ارسال درخواست خود ، تاریخ های تقویم را بررسی کنید تا از باز بودن برنامه ها و دوره های مورد نظر خود مطمئن شوید.

تحصیل رشته حقوق در دانشگاه لیسبون

دانشگاه لیسبون یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در شهر لیسبون ، و بزرگترین دانشگاه پرتغال است ، این دانشگاه در سال ۲۰۱۳ ، از ادغام دو دانشگاه دولتی قبلی واقع در لیسبون ، دانشگاه سابق لیسبون و دانشگاه فنی لیسبون تأسیس شد.

کارشناسی رشته حقوق در این دانشگاه ۴ سال به طول می انجامد و دانشجویا ن می توانند این رشته را به دو زبان انگلیسی یا پرتغالی ، بنا به انتخاب خود در دانشگاه لیسبون بخوانند.

از بزرگان و فارغ التحصیلان موفق این دانشگاه می توان افونسو کوستا ، آدلینو دا پالما کارلوس ، فرانسیسکو پینتو بالسامائو ، مارسلو کائتانو ، دیوگو فریتاس دو امرال ، آنتونیو کاستا ، ایزابل دی مگالهایس کولاکو ، آنا ماریا گورا مارتینز ، Lídia Jorge ، ماریا جودیت د کاروالیو ، پپتلا ، سوفیا د ملو برینر ، اوربانو تاوارس رودریگز و ویتورینو نمسیو را نام برد.

اساسنامه دانشجویان بین المللی ، که در مارس ۲۰۱۴ منتشر شد ، پذیرش دانشجویان بین المللی را در مقاطع تحصیلی بالاتر پرتغال ، دوره اول و کارشناسی ارشد یکپارچه ، از طریق مسابقه پذیرش ویژه دانشجویان بین المللی ، که دانشجویان نامزد خارجی دارای مدرک دیپلم مجاز است ، تعیین می کند.

تحصیل رشته حقوق در دانشگاه پورتو

دانشکده حقوق دانشگاه پورتو (FDUP) در سال ۱۹۹۵ افتتاح شد که یکی از ابتکاری ترین دانشکده های حقوق در پرتغال است.

در واقع ، فقط در FDUP می توان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته جرم شناسی دریافت کرد و علاوه بر این ، FDUP در ایجاد دانش در زمینه مطالعات حقوقی و کیفری برجسته است.

در حال حاضر ، بیش از ۱۳۰۰ دانشجو در این دانشکده حضور دارند ، دانشکده همچنین از طریق توافق با آژانس های دولتی و خصوصی ، به ویژه در زمینه مراقبت های کیفری ، به جامعه خدمات ارائه می دهد.

از اساتید و فارغ التحصیلان برجسته این دانشگاه می توان هابیل سالازار ، آگوستینیو دا سیلوا ، آلبرتو باروس ، آنتونیو کارنیرو ، آنتونیو پینهو وارگاس ، الكساندر كوئینتانیلها ، آنتونیو سوارس دوس ریس ، آرتور آگواس ، بلمیرو دو آزوئدو ، کامیلو کاستلو برانکو ، کورینو دو آندراد و فرناندو تیخیرا دوس سانتوس را نام برد.

پس از پایان تحصیلات ، هزاران دانشجو در امتحانات نهایی دبیرستان شرکت می کنند تا امید به حضور در دانشگاه پورتو را تضمین کنند.

دانشگاه پورتو مسابقات مختلف و شرایط های خاص پذیرش را برای اسکان متقاضیان خاص فراهم می کند ، در میان متقاضیان ، دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا ، تحت پوشش اساسنامه دانشجویان بین المللی (ISS) U.Porto قرار دارند.

هزینه تحصیل حقوق در پرتغال

هزینه های معقول دوره و هزینه های نسبتاً پایین زندگی در پرتغال (در مقایسه با سایر شهرهای مهم اروپا) ، از جمله دلایلی است که این کشور را به یک مقصد جذاب برای تحصیل رشته ای مانند حقوق تبدیل می کند.

هزینه تحصیل حقوق در پرتغال

در حالی که هر دو موسسه دولتی و خصوصی در پرتغال شهریه می گیرند ، هزینه تحصیل در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی هنوز نسبتاً کم است.

هزینه خاص شهریه هر ساله توسط دانشگاه تعیین می شود و بنابراین می تواند هر ساله اندکی تغییر کند بعلاوه ، ممکن است از دانشجویان بین المللی غیر اتحادیه اروپا / EEA انتظار می رود که هزینه های بالاتری نسبت به دانشجویان داخلی بپردازند.

جزییات هزینه های تحصیل رشته حقوق در پرتغال

هزینه های رشته حقوق در پرتغال برای هر کدام از مقاطع تحصیلی (در دانشگاه دولتی) به شرح زیر است:

لیسانس حقوق در پرتغال ؛ به طور متوسط ۵۵۰ تا ۱۰٫۵۰ یورو در هر سال.

فوق لیسانس حقوق در پرتغال ؛ ۱۲۰۰ تا ۱۶۰۰ یورو در سال.

دکترای حقوق در پرتغال : به طور معمول انتظار می رود برای سال اول تحصیل تمام وقت بین ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو و پس از آن بین ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو در سال بپردازید.

شهریه دانشجویان دکترای حقوق نسبت به سایر مقاطع نسبتاً زیاد است ، با این وجود منابع مالی مختلفی برای تأمین مالی دکترای پرتغالی از طریق انواع بورسیه ها برای دانشجویان مستعد در دسترس است.

چارت درسی حقوق در دانشگاه های پرتغال

دانشجویان در طول ۴ سال تحصیل حقوق در پرتغال به طور کلی درباره مباحثی مانند تاریخچه حقوقی ، قانون کیفری ، حقوق و اقتصاد ، قانون عمومی ، علوم حقوقی و خصوصی ، جرم شناسی و موضوعات مقطعی ، قوانین عمومی ، قانون اساسی ، اداری ، آیین دادرسی ، مالیاتی و کیفری به تحصیل می پردازند.

درس هایی که دانشجویان در طول ۴ سال به پایان می رسانند شامل علوم سیاسی ، قانون قرارداد ، اقتصاد ، زبان انگلیسی و حقوقی ، جامعه شناسی ، قانون کسب و کار ، قانون خانواده ، قانون اساسی ، قانون جرم ، مهارت ارتباطات و وکالت ، قانون شکنجه و حمایت از حقوق مصرف کننده ، حقوق اداری ، قانون آیین دادرسی مدنی ، قانون آیین دادرسی کیفری ، قانون شواهد ، قانون شرکت ، قانون حقوق بشر ، قانون بین المللی عمومی و قانون سرمایه گذاری می شود.

سایر دروس نیز شامل قانون مالکیت ، قوانین زمین ، قانون و فناوری ، حقوق مالکیت معنوی ، قانون محیط زیست ، قانون مالیات ، قانون تجارت بین الملل ، حقوق تجارت بین الملل ، قانون بانکداری و بیمه ، مالیات های غیر مستقیم ، جرم شناسی ، جرایم اقتصادی ، حقوق بین الملل اقتصادی و حقوق بین الملل خصوصی است.

بورسیه های رشته حقوق در پرتغال

برنامه ها برای درخواست بورس تحصیلی دولت پرتغال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ باز است ، دولت پرتغال بورسیه های کاملاً بودجه ای را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد ، یک نمونه از اینها بورسیه دولت پرتغال است که اختصاصا برای دانشجویانی که مایل به تحصیل در دوره کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، Ph.D. ،BE ، ME هستند ، در دسترس است و بورسیه کوجود دولت پرتغال بودجه جرئی تا تمام بودجه را پوشش می دهد.

بورسیه های رشته حقوق در پرتغال

بورسیه تحصیلی دانشگاه پورتو

دانشگاه پورتو طیف گسترده ای از بورسیه ها را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد ، کمک هزینه تحصیلی توسط صندوق اجتماعی اروپا تأمین می شود ، مدت زمان بورس تحصیلی لیسانس ۴ سال ، ۲ سال دوره کارشناسی ارشد و ۳ سال دوره دکترا است ، جزئیات بیشتر در مورد بورس تحصیلی دولت پرتغال ۲۰۲۱-۲۰۲۱ در زیر آورده شده است.

بورس تحصیلی شایسته جوایز U.Porto هر ساله به دانشجویانی که در کلاس خود شایسته ترین باشند ، ارائه می شود ، این بورس تحصیلی برای دانشجویان ثبت نام شده در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا دوره های کارشناسی ارشد مجتمع در نظر گرفته شده است.

بورس تحصیلی دانشگاه مینهو

دانشگاه مینهو کمک هزینه تحصیلی در تعدادی از برنامه ها را به دانشجویان ارائه می دهد ، این بورس تحصیلی برای شهروندان محلی پرتغالی و دانشجویان کشورهای عضو اتحادیه اروپا است ، داوطلبان می توانند در مقطع Ph.D برای هر رشته ای مراجعه کنند ، این برنامه ارائه شده توسط دانشگاه است ، اما فقط دانشجویانی که سوابق حرفه ای و دانشگاهی استثنایی دارند مجاز به پذیرش و بورسیه می شوند.

آزمون های ورودی حقوق در پرتغال

دانشجویان برای دریافت پذیرش از دانشگاه های پرتغال در رشته حقوق نیازی به آزمون ورودی ندارند ، برای تحصیل در مقطع کارشناسی حقوق در یک دانشکده حقوق در پرتغال ، متقاضیان باید سابقه علمی قوی و علاقه صادقانه به موضوع مورد مطالعه داشته باشند.

برای پذیرش در برنامه های کارشناسی حقوق باید با تمام اسناد و مدارک مورد نیاز تکمیل شود ، در نهایت برای متقاضیان موافقت نامه رسمی پذیرش ارسال می شود.

در پرتغال متقاضیانی که از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا هستند و قصد دارند بیش از سه ماه در پرتغال تحصیل کنند ، باید قبل از ورود به کشور برای ویزای اقامت(visto para residencia) اقدام کنند.

برای دریافت ویزای اقامت ، می توان از طریق نزدیکترین سفارت یا کنسولگری پرتغال درخواست کرد و در حالت ایده آل نیاز به یک فرم درخواست تکمیل شده ، نامه پذیرش از دانشگاه پرتغال ، کپی گذرنامه ، تعداد عکس مربوط به گذرنامه ، سوابق پلیس برای رفتار خوب در صورت لزوم ، کپی بیمه درمانی ، اثبات بودجه کافی و بیانیه بانکی یا کمک هزینه تحصیلی ، داشته باشید.

زبان تحصیل حقوق در پرتغال

پرتغالی سومین زبان اروپایی است که بیشترین صحبت را در جهان دارد و اکثر دوره ها به این زبان تدریس می شوند.

زبان تحصیل حقوق در پرتغال

با این حال دانشکده های حقوقی مانند دانشکده حقوق جهانی Católica لیسبون دارای سه مدرک LLM (به زبان انگلیسی تدریس می شود) و این یک دوره محبوب تحصیل است.

اگرچه دانشجویانی که تحصیل به زبان انگلیسی را انتخاب می کنند ممکن است نیازی به دانستن زبان پرتغالی نداشته باشند ، اما توصیه می شود که با شرکت در دوره های زبان پرتغالی که راهنمایی های آن توسط مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد ، این زبان را یاد بگیرند.

مزیت یادگیری زبان پرتغالی در تحصیل رشته حقوق

فارغ التحصیلان رشته حقوق که قصد کار در پرتغال را دارند ، اگر زبان پرتغالی را آموزش دیده باشند در رزومه خود به عنوان یک دارایی ارزشمند دارند و در آزمون دولتی وکالت پرتغالی بهتر پذیرفته می شوند.

یادگیری یک زبان جدید همیشه می تواند مزیت داشته باشد ، به خصوص اگر دانشجویان بخواهند مدرک بین المللی بگیرند تا در معرض مشاغل سطح بین المللی قرار بگیرند.

زبان پرتغالی در حدود ده کشور به عنوان زبان رسمی صحبت می شود و بسیاری از شرکت های بین المللی به دنبال فارغ التحصیلانی هستند که با زبان پرتغالی آشنایی داشته باشند.

اما اگر یادگیری زبان برای شما چالش بزرگی است می توانید در آمریکا هم حقوق بخوانید ، بورسیه های تحصیلی آمریکا خصوصا در مقاطع تحصیلات تکمیلی هزینه های تحصیل شما را بشدت پایین خواهد آورد ؛ مقاله تحصیل رشته حقوق در آمریکا را بخوانید.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در پرتغال

بسیاری از متقاضیان زمانی که یک رشته را انتخاب می کنند مصمم هستند که اطلاعات کاملی از مزیت ها و معایب تحصیل آن داشته باشند ، در این قسمت از محتوای جامع مان درباره تحصیل رشته حقوق در پرتغال ، مشاوران رجبی برخی مزیت ها و معایب تحصیل در این رشته در پرتغال را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در پرتغال

بسیاری از متقاضیان زمانی که یک رشته را انتخاب می کنند مصمم هستند که اطلاعات کاملی از مزیت ها و معایب تحصیل آن داشته باشند ، در این قسمت از محتوای جامع مان درباره تحصیل رشته حقوق در پرتغال ، مشاوران رجبی برخی مزیت ها و معایب تحصیل در این رشته در پرتغال را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند.

دلایل تحصیل رشته حقوق در پرتغال

پرتغال دارای یک سیستم آموزش عالی شناخته شده است که آن را به گزینه ای ایده آل برای دانشجویان بین المللی برای زندگی ، تحصیل و گشت و گذار همزمان تبدیل می کند.

پرتغال با سواحل زیبا ، آب و هوای چهارفصل و مکان های میراث فرهنگی ، کشوری ایده آل برای زندگی و تحصیل در آن است.

با توجه به اینکه می توانید هزینه زندگی ارزان تری داشته باشید و در مقایسه با زندگی در بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی هزینه های منطقی کمتری را متحمل شوید ، مطمئناً این امر باعث می شود زندگی دانشجو کمتر استرس زا باشد!

خوب است بدانید پرتغال یکی از قدیمی ترین مراکز آموزشی در جهان است و میزبان موسسات آموزشی برجسته در اروپا است.

حتی در حالی که مطالعه برنامه LLM خود را به زبان انگلیسی مطالعه می کنید ، فرصت یادگیری زبان جدید پرتغالی ، باعث می شود تحصیل در پرتغال به یک تجربه دانشجویی لذت بخش تبدیل شود!

معایب تحصیل حقوق در کشور پرتغال

متأسفانه ، دانشگاه های دولتی پرتغال که هزینه های مناسب تری دارند ، دوره های کمی از رشته حقوق را به زبان انگلیسی ارائه می دهند.

دانشگاه های خصوصی ممکن است دوره هایی را به زبان انگلیسی تدریس کنند و این دانشگاه ها هم معمولاً گران (در حدود ۷۰۰۰ یورو در سال برای رشته حقوق) هستند.

علاوه بر این حقوقدانان فارغ التحصیل از دانشگاه های پرتغالی نیز همانند کشورهای آلمان و اسپانیا ، برای کار در دادگاه های عالی با چالش زبان رسمی مواجه هستند.

بازار کار و درآمد حقوق در پرتغال

وکالت از مشاغل پردرآمد در پرتغال محسوب می شود و میانگین درآمد وکلا در پرتغال از ۱۴۰۰۰ تا ۵۶۰۰۰ یورو در سال متغیر است.

لازم به ذکراست که تجارب مختلف بر درآمد نیز تأثیر می گذارد ، حقوقدان هایی که ۸-۱۲ سال سابقه دارند ۶۹۸۱۷ یورو حقوق می گیرند ، کارمندان با ۴-۸ سال تجربه ۱۸،۵۹۲ یورو دریافت می کنند.

در این خصوص حتما مقاله کار در اروپا را بخوانید تا با شرایط بازار کار کشور های اروپایی بیشتر آشنا شوید.

چگونگی ورود به وکالت در پرتغال

فارغ التحصیلان رشته حقوق در پرتغال به لطف آموزش عالی این کشور می توانند مدرک خود را در داخل و خارج از کشور به کار ببرند ، اما این کاربرد منوط به طی کردن مراحلی مانند آزمون است.

وکلای خارجی برای اینکه به عنوان وکیل پرتغالی پذیرفته شوند ، متقاضی باید در آزمون وکالت قبول شود و در کانون وکلای پرتغال پذیرفته شود.

اتباع خارجی با مدرک تحصیلی از هر دانشکده حقوق در پرتغال می توانند به عضویت انجمن وکلای پرتغال درآیند ، مشروط بر اینکه کشورشان متقابلاً مورد قبول پرتغال باشد.

وکلای برزیلی با مدرک تحصیلی از هر دانشکده حقوقی در برزیل ممکن است بر اساس متقابل به عضویت کانون وکلای پرتغال درآیند.

وکلا از سایر کشورهای عضو EEA می توانند با شرکت در آزمون وکالت پرتغال یا با یک کارورزی مداوم و موثر در پرتغال برای مدت سه سال احراز صلاحیت کنند.

شما در کشور های دیگر اروپایی نیز می توانید وکیل شوید ، برای مثال با تحصیل حقوق در فرانسه می توانید درآمدی عالی کسب کنید ، مشاغل زیادی در فرانسه برای فارغ التحصیلان رشته حقوق وجود دارد ؛ در مقاله تحصیل رشته حقوق در فرانسه به جزییات این موضوع پرداخته ایم.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته حقوق در پرتغال

در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) مطالبی به روز و مفید برای علاقه مندان تحصیل رشته حقوق در پرتغال بیان شد ، شما هم رشته و یا کشور مورد علاقه تان را در بخش دیدگاه در پایان هر مقاله بنویسید تا هزینه ها و آزمون های ورودی را به شما اعلام کنیم.

هزینه تحصیل رشته حقوق در پرتغال چقدر است؟

لیسانس حقوق در پرتغال ؛ به طور متوسط 550 تا 10.50 یورو در هر سال. فوق لیسانس حقوق در پرتغال ؛ 1200 تا 1600 یورو در سال.

هزینه تحصیل رشته حقوق در مقطع دکترا چقدر است؟

دکترای حقوق در پرتغال : به طور معمول انتظار می رود برای سال اول تحصیل تمام وقت بین 2500 تا 3000 یورو و پس از آن بین 1500 تا 3000 یورو در سال بپردازید. شهریه دانشجویان دکترای حقوق نسبت به سایر مقاطع نسبتاً زیاد است ، با این وجود منابع مالی مختلفی برای تأمین مالی دکترای پرتغالی از طریق انواع بورسیه ها برای دانشجویان مستعد در دسترس است.

بورس تحصیلی برای رشته حقوق در پرتغال چگونه ارائه می گردد؟

بورس تحصیلی شایسته جوایز U.Porto هر ساله به دانشجویانی که در کلاس خود شایسته ترین باشند ، ارائه می شود ، این بورس تحصیلی برای دانشجویان ثبت نام شده در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا دوره های کارشناسی ارشد مجتمع در نظر گرفته شده است.

آزمون ورودی برای تحصیل رشته حقوق در پرتغال چگونه است؟

دانشجویان برای دریافت پذیرش از دانشگاه های پرتغال در رشته حقوق نیازی به آزمون ورودی ندارند ، برای تحصیل در مقطع کارشناسی حقوق در یک دانشکده حقوق در پرتغال ، متقاضیان باید سابقه علمی قوی و علاقه صادقانه به موضوع مورد مطالعه داشته باشند.

درآمد یک وکیل یا حقوقدان در پرتغال چقدراست؟

وکالت از مشاغل پردرآمد در پرتغال محسوب می شود و میانگین درآمد وکلا در پرتغال از 14000 تا 56000 یورو در سال متغیر است. لازم به ذکراست که تجارب مختلف بر درآمد نیز تأثیر می گذارد ، حقوقدان هایی که 8-12 سال سابقه دارند 69817 یورو حقوق می گیرند ، کارمندان با 4-8 سال تجربه 18،592 یورو دریافت می کنند.

مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در زمان مهاجرت تحصیلی نیازهای شما را درک می کنند و برای کمک به شما در حرکت به سوی یک زندگی راحت در خارج از کشور خدمات ضروری را ارائه می دهند ، برای عملی کردن تصمیم خود می توانید همین امروز با مشاوران ما در دفاتر تهران و شیراز تماس بگیرید از مشاوره و راهنمایی آنها در خصوص تحصیل رشته حقوق در پرتغال استفاده کنید ، همچنین اگر می خواهید در کشورهای آسیایی حقوق بخوانید پیشنهاد ما کشور چین است ، بورسیه های ارائه شده در دانشگاه های چین حتی برای مقطع کارشناسی هم در نظر گرفته شده اند ؛ مقاله تحصیل رشته حقوق در چین را مرور کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه