تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک

تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک
مشاور مهاجرتی

تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک می تواند یکی از بهترین تجربه های تحصیل در این رشته را برای علاقه مندان آن ، به وجود آورد ، علاوه بر این دانشگاه ها و موسسات آموزشی در دانمارک جز بهترین مراکز جهت آموزش و ارائه این رشته به دانشجویان در جهان می باشند ، که نتایج ورزشی درخشان و تربیت ورزشکاران موفق در اکثر رشته های ورزشی خود گواهی بر این موضوع می باشد.

اگر شما هم مشتاق به تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک هستید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا از شرایط و مزایای تحصیل در این کشور باخبر شوید و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید ، همچنین در صورت وجود سوال یا ابهام در این زمینه با مشاوان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی ها و مشاوره های آنان نهایت استفاده را ببرید.

پیش تر در همین سایت ، مقاله تحصیل در دانمارک را به شما تقدیم کرده ایم که در آن به تمام جنبه های مهاجرت تحصیلی اشاره کرده و شرح مفصل و به روزی را ارائه داده ایم.

دانمارک یکی از معدود کشورهای جهان است که مردم و دولت آن ارزش بسیار بالایی برای ورزش ، سلامتی ، تندرستی و زیبایی اندام قائل هستند و سالانه بودجه و هزینه زیادی به مراکز آموزشی و تحقیقاتی در جهت پیشرفت و رشد این علم اختصاص داده می شود و در پی ایجاد این کیفیت و امکانات دانشجویان بسیاری از تمام جهان حتی کشورهای برتر اروپا خواستار ادامه تحصیل در این رشته در این کشور می باشند ، علاوه بر این دانشگاه های این کشور با ارائه دوره های بسیار حرفه ای بستر مناسب و جذابی را برای دانشجویان خارجی فراهم آورده اند.

مدارک پذیرش رشته تربیت بدنی در دانمارک

از آن جایی که دانمارک یکی از کشورهای نمونه در ارائه و تدریس رشته تربیت بدنی در جهان است و تقاضای زیادی از سوی دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه های آن وجود دارد ، باید از آمادگی جسمانی بالایی برای پذیرش در این رشته برخوردار باشید.

برای ورود به دانشگاه های دانمارک در رشته کارشناسی تربیت بدنی ، به مانند تمام مراکز آموزشی باید مدرک دیپلم خود را به همراه ریز نمرات به دانشگاه ارائه کنید ، همچنین باید مدرکی معتبر برای اثبات تسلط به زبان انگلیسی و یا دانمارکی را هم به دانشگاه خود ارائه نمایید.

مدرک معتبر برای زبان انگلیسی مدارک آیلتس و تافل می باشند ، توجه داشته باشید که نمرات درس تربیت بدنی در سال های پیشین مورد توجه دانشگاه قرار خواهد گرفت ، همچنین توجه نمایید که افتخارات ، عناوین و مدال های ورزشی در هر سطحی چه استانی ، چه کشور و جهانی می تواند تاثیر بسیار زیادی در پذیرش و حتی دریافت بورسیه تحصیلی این رشته داشته باشد.

البته ممکن است که در برخی از رشته های تربیت بدنی ، دانشگاه در هنگام پذیرش از متقاضیان آزمون هایی عملی را اخذ نماید و افراد باید بتوانند این آزمون ها را با موفقیت پشت سر بگذارند ، البته این آزمون ها نسبت به هر رشته متفاوت است و اگر در رشته مورد نظرتان برای تحصیل دارای تجربه باشید به راحتی می توانید در آن ها به موفقیت برسید.

 تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک

بهترین دانشگاه های تربیت بدنی دانمارک

در دانشگاه های دانمارک هدف از تدریس رشته تربیت بدنی ، رشد استعداد و افزایش مهارت های دانشجویان در رشته های ورزشی مورد علاقه خود است ، همچنین با تحصیل در این رشته علاقه مندان می توانند به تخصص های مدیریتی و تربیتی خود به عنوان متخصصین رشد و پژوهش در رشته های ورزشی بیافزایند و به نوآوری هایی در آموزش و انتقال این حرفه و علم آن به افراد دست یابند و مشکلات و پیچیدگی های موجود در آن را حل و ساده نمایند.

تمامی موسسات آموزشی ، دانشگاه ها و حتی آکادمی های ورزشی در دانمارک از کیفیت و اعتبار بالایی برخوردار هستند و به نحوی شما با ورود به این کشور در یکی از بهترین کشورهای ارائه دهنده رشته های تربیت بدنی پذیرفته شده اید و می توانید با دریافت مدرک از آن جا آینده شغلی و حرفه ای مناسبی را برای خودتان فراهم آورید.

در این قسمت چندی از معتبرترین و با کیفیت ترین دانشگاه های ارائه کننده تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک را به شما معرفی خواهیم کرد ، شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر و کامل در مورد هر کدام از دانشگاه های این کشور برای تحصیل در این رشته با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی رجبی تماس حاصل نمایید و از تجربه و اطلاعات به روز و کامل آنان بهره مند شوید.

بهترین دانشگاه های تربیت بدنی دانمارک

دانشگاه کپنهاگ

دانشگاه کپنهاگ قدیمی ترین دانشگاه و مرکز تحقیقاتی پژوهشی در دانمارک است که در سال 1497 میلادی در شهر کپنهاگ تاسیس شد که هم اکنون با رتبه 81 ام در میان دانشگاه ها برتر دنیا و رتبه اول در دانمارک مشغول به فعالیت می باشد ، دپارتمان تغذیه ، ورزش و تربیت بدنی این دانشگاه در زمینه تحقیقات ، آموزش ، نوآوری و انتشار دانش در زمینه های تغذیه ، فیزیولوژی انسان و ورزش در بالاترین سطح بین المللی فعالیت می کند و رشته های مربوط به علوم بهداشتی ، انسانی و علوم اجتماعی را هم پوشش می دهد.

حوزه های اصلی این دپارتمان به این موضوع توجه دارند که چگونه افراد در طول زندگی خود خواهند توانست سلامت خود را حفظ کرده و عملکرد ذهنی و جسمی خود را از طریق مزایایی که از غذای خود و از نظر جسمی دریافت می کنند ، بهینه نمایند ، همچنین مأموریت این گروه انجام تحقیقات و ارائه آموزش مبتنی بر تمرین و انجام فعالیت های بدنی در زمینه ورزش های متفاوت در بالاترین سطح بین المللی است.

تحصیل در این رشته به شما مهارت های حرکتی عملی و آگاهی از اثرات بیولوژیکی و فیزیولوژیکی فعالیت بدنی را می دهد ، در عین حال ، شما به تاریخ ورزش و اهمیت اجتماعی آن نیز خواهید پرداخت و در نهایت از یکی از معتبرترین مدارک اروپا در کنار میزان بالایی از علم بهره خواهید برد.

دانشگاه ارهوس

دانشگاه آرهوس دومین دانشگاه بزرگ دانمارک ، در سال 1928 در شهر آرهوس تاسیس شد و سومین دانشگاه برتر این کشور ، 100 امین دانشگاه برتر جهان و 25 امین دانشگاه برتر اتحادیه اروپا به حساب می آید ، هم اکنون بالغ بر 40 هزار دانشجو در حال تحصیل در این مرکز می باشند که 12 درصد از آنان دانشجویان خارجی از 120 کشور جهان می باشند.

این دانشگاه در ارائه این رشته با تکیه بر تحرکات جسمانی جهت تقویت قوای جسمانی دانشجویان و همچنین به منظور تقویت قوای ذهنی و فکری آنان از علوم مختلفی نظیر روان‌شناسی ، جامعه‌شناسی ، مدیریت و فیزیولوژی هم کمک می‌گیرد.

در مجموع هدف از تدریس این رشته آشنایی دانشجویان با جسم انسان در حد یک پزشک یار می باشد تا بتوانند به عنوان یک مربی حرفه ای در زمینه مسائل ورزشی با ورزشکاران یا دانشجویان در ارتباط باشند و به موفقیت و جلوگیری از آسیب و صدمه رسیدن به آنان کمک نمایند.

دانشجویان با تحصیل در این دانشگاه علاوه بر دروس تخصصی عملی واحدهایی مانند آناتومی بدن انسان ، فیزیولوژی ورزشی ، حرکت درمانی و روانشناسی ورزشی را نیز فرامی‌گیرند و در پایان تحصیلات خود علاوه بر علم بالایی که در این جا به دست آورده اند از استقامت بدنی بالایی هم در رشته ورزش های مورد علاقه خود برخوردار خواهند شد.

دانشگاه فنی دانمارک

دانشگاه فنی دانمارک ( DTU ) در سال 1829 در شهر کپنهاگ تاسیس گردید و هم اکنون یکی از دانشگاه های برتر اروپا به شمار می آید ، این دانشگاه در رتبه بندی سال 2020 موسسه معتبر QS رتبه دوم در دانمارک و رتبه 112 ام را در میان دانشگاه های جهان به خود اختصاص داده است.

هدف دپارتمان سلامت و ورزش در این دانشگاه کسب دانش آناتومی ، تغذیه ، همراه با سینزیولوژی ، روانشناسی ورزشی ، همراه با روش های آموزش تربیت بدنی ، کمک های اولیه و پیشگیری از آسیب توسط دانشجویان این رشته است ، علاوه بر این دانشجویان آموزش می بینند که چگونه به دیگر افراد در روش‌های صحیح ورزشی کمک کرده و آماده برای تدریس و مربی‌گری به دیگر افراد جامعه خواهند شد.

پس از اتمام دوره تحصیل رشته تربیت بدنی از این دانشگاه آینده شغلی مناسبی برای فارغ التحصیلان وجود دارد ، زیرا اعتباری که مدرک این دانشگاه به خود اختصاص داده است در دانمارک کم نظیر است و کم تر کار فرما یا سازمانی یافت می شود که دست رد به دارنده مدرک این دانشگاه بزند.

هزینه تحصیل تربیت بدنی در دانمارک

همواره هزینه های تحصیل و زندگی در خارج از کشور برای دانشجویان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است ، همان طور که گفتیم تحصیلات دانشگاهی در دانمارک ارزان قیمت است و تحصیل به زبان دانمارکی رایگان می باشد ، اما باید توجه داشته باشید که رشته تربیت بدنی در این کشور و حتی می توان گفت دراکثر کشورهای با تحصیل رایگان ، یک استثنا محسوب شده و جز تحصیلات رایگان قرار نمی گیرد ، به این دلیل که اکثر کلاس ها و واحد ها تدریسی به صورت عملی می باشند ، فقط اگر موفق به کسب بورسیه از دانشگاه مورد نظرتان در این رشته به جهت پرداخت شهریه دانشگاه شوید می توانید به نوعی به تحصیل رایگان بپردازید.

هزینه تحصیل تربیت بدنی در دانمارک

هزینه ای که باید برای دریافت مدرک کارشناسی این رشته بپردازید به فراخور دانشگاه متفاوت است ، اما این مقدار بازه ای بین 8 هزار دلار تا 12 هزار دلار را به صورت سالیانه در بر می گیرد ، همچنین دوره کارشناسی ارشد هزینه ای ما بین 7 هزار دلار تا 15 هزار دلار را به صورت سالیانه هزینه در بر دارد.

همانطور که می دانید باید به هزینه های اقامت و زندگی هم در این کشور توجه داشته باشید ، که می توانید با مراجعه به مقاله تحصیل در دانمارک از هزینه های زندگی یک دانشجو در این کشور به صورت کامل اطلاع پیدا کنید ، اما به طور خلاصه میتوان گفت که یک دانشجو ماهانه نزدیک به 1500 دلار هزینه زندگی و اقامت در کپنهاگ پایتخت دانمارک نیاز دارد.

برای دریافت بورسیه های تحصیلی ، کشور ایتالیا هم گزینه ای بسیار جذاب و مناسب است ؛ با مطالعه مقاله تحصیل در ایتالیا می توانید اطلاعات کاملی در خصوص انواع بورسیه های تحصیلی بدست آورید.

زبان تحصیل تربیت بدنی در دانمارک

تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک در هر سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری به زبان انگلیسی و دانمارکی برای دانشجویان خواهان تحصیل در این رشه ارائه می نمایند.

همانطور که قبلا هم گفتیم تحصیل به زبان دانمارکی در این کشور رایگان است اما رشته تربیت بدنی به دلیل واحدهای عملی بالا مشمول این امتیاز نمی شود ، ولی توجه داشته باشید که اگر قصد داشته باشید که به این زبان مشغول به تحصیل در این رشته شوید با داشتن سابقه ای مناسب و کمی افتخارات ورزشی به راحتی خواهید توانست بورسیه تحصیلی این رشته را کسب نمایید.

برای تحصیل به هر دو زبان نیاز دارید که مدرکی معتبر را به دانشگاه جهت اثبات تسلط به زبان های مورد نظر ارائه نمایید ، با اینکه میزان دروس تئوری در این رشته کمتر از رشته های دیگر است اما باز هم برای یادگیری دروس و ارتباط با مردم باید بتوانید به حداقل یکی از این زبان ها با مردم ارتباط برقرار نمایید.

مدارک معتبر آیلتس و تافل مورد قبول دانشگاه های این کشور می باشند و باید حداقل نمره 6 برای مدرک آیلتس و حداقل نمره 65 برای مدرک تافل را دارا باشید ، تا دانشگاه گزینه زبان شما را مورد تایید قرار دهد.

اگر می خواهید تربیت بدنی را به زبان انگلیسی بخوانید ، می توانید به انگلستان بروید ، مقاله تحصیل در انگلستان را بخوانید تا با شرایط تحصیل در این کشور آشنا شوید.

چارت درسی تربیت بدنی در دانشگاه های دانمارک

تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک بر خلاف بیش تر کشورهای دنیا یکی از رشته های تحصیلی در این کشور است که از اهمیت بالایی برخوردار است و موسسات و دانشگاه ها در ارائه آن از دقت بالایی برخوردارند و ارزش بالایی برای این رشته قائل هستند.

این رشته برخلاف تصور اکثر افراد فقط مربوط به ورزش کردن و تمرین کردن نیست ، با این که دروس عملی در آن بسیار است ، اما در این رشته دانشجویان با اجزای بدن و کمک به بهتر فعالیت کردن آنان و جلوگیری از بیماری ها نیز اشنا می شوند ، همچنین با تغذیه مناسب برای ورزشکاران و تمامی مواردی که بر زندگی و کیفیت نتیجه یک ورزشکار تاثیر گذار است اشنایی کامل را پیدا خواهند کرد.

این رشته در سه مقطع کارشناسی که 4 سال ، مقطع کارشناسی ارشد که 2 سال و در آخر مقطع دکتری که 3 سال به طول خواهد انجامید ، برای دانشجویان ارائه می گردد.

از دروس مهم و مشترکی که دانشجویان در تمام گرایش های این رشته با آن آشنا می شوند می توان به : دو و میدانی ، تربیت بدنی و فعالیت در فضای باز ، سلول بنیادی و زیست شناسی مولکولی ، فیزیولوژی پایه انسان ، پاتوفیزیولوژی تغذیه اساسی ، آمار پایه در علوم ورزشی ، سیاست ورزش و رفاه ، مربیگری ، مربیگری و توسعه تیم ، ورزش و تغذیه ، غدد درون ریز و متابولیسم ، سیستم قلبی عروقی و متابولیسم عضلات و اصول حرکت در آب تا شنا اشاره نمود.

مزایا و معایب تحصیل تربیت بدنی در دانمارک

دانمارک را به جرات می توان در دسته کشورهایی قرار داد که تحصیلات در مراکز آموزشی و دانشگاه های آن مزایا و امتیازات بسیار فراوانی را برای دانشجویان بین المللی به همراه خواهد داشت ، به خصوص در رشته ای نظیر تربیت بدنی که مورد اهمیت بسیار فراوان از سوی مردم و دولت این کشور قرار دارد و همواره این کشور توانسته در تربیت ورزشکاران در رشته های متفاوت به مناسب ترین شکل ممکن عمل نماید.

مزایا و معایب تحصیل تربیت بدنی در دانمارک

تمامی این موارد شواهدی بر مناسب بودن مراکز آموزشی این کشور برای تحصیل در رشته تربیت بدنی می باشد ، البته در کنار این مزایای فراوان مقدار کمی معایب نیز وجود دارد که در ادامه این مطلب برای شما به آنان اشاره خواهیم نمود.

مزایا

 • دانشگاه های معتبر و با کیفیت در ارائه این رشته تحصیلی
 • مدارک معتبر و قابل قبول در تمام اروپا و اکثر کشور های جهان توسط دانشگاه های این کشور
 • سطح زندگی بسیار با کیفیت برای مهاجرین و دانشجویان خارجی در این کشور
 • سطح رفاه بالا و آسایش قابل قبول برای تمامی شهروندان و دانشجویان
 • اعطای بورسیه های تحصیلی با ظرفیت مناسب از سوی دانشگاه ها
 • اهمیت بالای ورزش و تربیت بدنی در میان مردم و مراکز آموزشی
 • امنیت بالای جانی و مالی دانشجویان و تمامی شهروندان
 • آب و هوای مناسب و دلچسب برای زندگی ، تحصیل و مخصوصا ورزش
 • قابلیت تحصیل به زبان انگلیسی در این رشته
 • اعطای خوابگاه و خدمات مناسب به دانشجویان خارجی از سوی دانشگاه ها
 • هزینه تحصیل مناسب در این رشته نسبت به برخی کشورهای دیگر اروپایی
 • اجازه شاغل شدن و کسب درآمد توسط دانشجویان در حال تحصیل

معایب

 • برای ارتباط بهتر با مردم نیاز به یادگیری زبان دانمارکی دارید.
 • آموزش و یادگیری زبان دانمارکی به سادگی و اسانی زبان انگلیسی نمی باشد.
 • هزینه های زندگی و اقامت در دانمارک کمی گران است.
 • پذیرش در دانشگاه های دانمارک در این رشته و کسب اقامت این کشور کمی مشکل است.

بازار کار دانمارک پس از تحصیل تربیت بدنی

دانمارک کشوری با اقتصاد شکوفا و نرخ بیکاری پایین است و یافتن شغل مناسب و مورد علاقه در آن جا راحت می باشد و با داشتن تخصص لازم و تحصیلات دانشگاهی به راحتی می توانید شغل مورد نظر خود را بیابید ، از آن جایی که ورزش از اهمیت بالایی در میان مردم این کشور برخوردار است ، خوشبختانه باعث ایجاد فرصت های شغلی خوب و پرتعدادی شده است و پس از پایان تحصیلات در این رشته می توانید سریعا شاغل شده و کسب درآمد نمایید.

شما پس از کسب مدرک و فارغ التحصیل شدن از دانشگاه خواهید توانست در مشاغلی نظیر معلم ورزش در مدارس ، فیزیوتراپیست ، ورزشکار حرفه ای ، مربی ورزشی ، مشاور ورزشی ، مربی رژیم و تناسب اندام و مربی شخصی مشغول به کار شوید ، میزان درآمد در این حرفه به مقدار سابقه و کارنامه ورزشی و شغلی شخص بستگی بسیار دارد ، اما در ساده ترین شغل مانند معلم ورزش بودن در مدارس می توانید ماهانه 3500 دلار کسب درآمد نمایید ، حال اگر بتوانید به عنوان مربی خصوصی و یا شغل های با پرستیژ بالاتر در این زمینه شاغل شوید می توانید تا ماهانه 10000 دلار هم کسب درآمد کنید.

برای آشنایی بیشتر با مشاغل مورد نیاز دانمارک و پر درامد ترین حرفه ها در این کشور ، مقاله کار در دانمارک را مطالعه کنید.

سوالات پر تکرار تحصیل تربیت بدنی در دانمارک

مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا تلاش کردند شما را با شرایط تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک آشنا کنند ، بخش دیدگاه در اختیار شماست تا سوالات خود را بپرسید و پاسخ مشاوران ما را دریافت نمایید ؛ رشته مورد نظر شما برای تحصیل در خارج از کشور چیست؟

زبان تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک چیست؟

مراکز آموزشی در دانمارک رشته تربیت را در هر سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری به زبان انگلیسی و دانمارکی برای دانشجویان خواهان تحصیل در این رشه ارائه می نمایند.

برای تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک چه مدارک زبانی را باید ارائه دهم؟

مدارک معتبر آیلتس و تافل مورد قبول دانشگاه های این کشور می باشند و باید حداقل نمره 6 برای مدرک آیلتس و حداقل نمره 65 برای مدرک تافل را دارا باشید ، تا دانشگاه گزینه زبان شما را مورد تایید قرار دهد.

اگر تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک را با اتمام برسانم در چه مشاغلی و با چه درآمدی می توانم کار کنم؟

شما پس از کسب مدرک و فارغ التحصیل شدن از دانشگاه خواهید توانست در مشاغلی نظیر معلم ورزش در مدارس ، فیزیوتراپیست ، ورزشکار حرفه ای ، مربی ورزشی ، مشاور ورزشی ، مربی رژیم و تناسب اندام و مربی شخصی مشغول به کار شوید ، میزان درآمد در این حرفه به مقدار سابقه و کارنامه ورزشی و شغلی شخص بستگی بسیار دارد ، اما در ساده ترین شغل مانند معلم ورزش بودن در مدارس می توانید ماهانه 3500 دلار کسب درآمد نمایید ، حال اگر بتوانید به عنوان مربی خصوصی و یا شغل های با پرستیژ بالاتر در این زمینه شاغل شوید می توانید تا ماهانه 10000 دلار هم کسب درآمد کنید.

هزینه تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک چقدر است؟

تحصیل به زبان دانمارکی رایگان می باشد ، اما باید توجه داشته باشید که رشته تربیت بدنی در این کشور و حتی می توان گفت دراکثر کشورهای با تحصیل رایگان ، یک استثنا محسوب شده و جز تحصیلات رایگان قرار نمی گیرد ، هزینه ای که باید برای دریافت مدرک کارشناسی این رشته بپردازید به فراخور دانشگاه متفاوت است ، اما این مقدار بازه ای بین 8 هزار دلار تا 12 هزار دلار را به صورت سالیانه در بر می گیرد ، همچنین دوره کارشناسی ارشد هزینه ای ما بین 7 هزار دلار تا 15 هزار دلار را به صورت سالیانه هزینه در بر دارد.

بهترین دانشگاه برای تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک کدام است؟

دانشگاه کپنهاگ قدیمی ترین دانشگاه و مرکز تحقیقاتی پژوهشی در دانمارک است که در سال 1497 میلادی در شهر کپنهاگ تاسیس شد که هم اکنون با رتبه 81 ام در میان دانشگاه ها برتر دنیا و رتبه اول در دانمارک مشغول به فعالیت می باشد ، دپارتمان تغذیه ، ورزش و تربیت بدنی این دانشگاه در زمینه تحقیقات ، آموزش ، نوآوری و انتشار دانش در زمینه های تغذیه ، فیزیولوژی انسان و ورزش در بالاترین سطح بین المللی فعالیت می کند و رشته های مربوط به علوم بهداشتی ، انسانی و علوم اجتماعی را هم پوشش می دهد.

این مقاله به تلاش کارشناسان و مترجمین ما در موسسه مهاجرتی رجبی برای آشنایی هرچه بهتر و بیشتر شما با تحصیل رشته تربیت بدنی در دانمارک تهیه و تنظیم شده است ، از اینکه ما را تا انتهای این مطلب همراهی نمودید نهایت سپاس را از شما عزیزان داریم ، برای دریافت مشاوره رایگان با مشاوران ما در دفاتر تهران و شیراز در تماس باشید ، همچنین با مطالعه مقاله تحصیل در اتریش می توانید هزینه های تحصیل در دو کشور را با هم مقایسه کنید.

1.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *