دوره های زبان در مجارستان

دوره های زبان در مجارستان امروزه مورد تقاضای بسیار زیاد ایرانی ها قرار گرفته است، به طوریکه درخواست برای کالج های زبان در مجارستان هر روز افزایش می یابد و دلیل آن هم شرایط مناسب این کالج ها و کشور مجارستان می باشد که در ادامه توضیح می دهیم.

Search
Generic filters

دوره های زبان در مجارستان برای ایرانی هایی که خواهان تحصیل در اروپا هستند اما از تسلط کافی و مدرک معتبری جهت پذیرش در دانشگاه ها برخوردار نمی باشند در دسترس بوده و برگزار می شود.

در ادامه این مطلب، کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت 562051 ( موسسه حقوقی رجبی شماره ثبت 40451 ) شما را با کالج های ارائه دهنده دوره های زبان در مجارستان بیش تر آشنا خواهند نمود.

در حال حاضر ، بیش از 55 موسسه علمی کوچک و بزرگ برای ارائه دوره های زبان انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی در مجارستان در حال فعالیت هستند.

همچنین برخی از بهترین دانشگاه های مجارستان نیز در برنامه خود دارای کلاس های آمادگی زبان انگلیسی و یا زبان مجاری در حد بیش از 1000 ساعت برای متقاضیان می باشند.

اگر می خواهید اطلاعات لازم در خصوص شرایط تحصیلی این کشور را بدانید، مقاله تحصیل در مجارستان را مطالعه نمایید.

فهرست مطالب
دوره های زبان در مجارستان

این دوره ها توسط مدرسان واجد شرایط به دانش آموزان تدریس شده و دانشجویان در رشته موردنظرشان به صورت تخصصی سطح زبان خود را ارتقا می بخشند، در این کلاس ها مهارت های گفتاری و شنیداری ، خواندن و نوشتاری دانشجویان تقویت شده و برای حرکت موثرتر در جامعه جهانی زبان انگلیسی آماده می شوند.

دوره های زبان آلمانی و فرانسوی نیز به همین صورت بوده و این امکان را برایتان فراهم خواهند کرد تا با دریافت مدرک از کالج های این کشور برای کار در مجارستان و یا ادامه تحصیل به آلمان ، اتریش و یا فرانسه بروید.

توضیه می شود حتماً فیلم مربوط به دوره های زبان در مجارستان را از مدیریت مجموعه جناب آقای حسن رجبی مشاهده کنید تا مطالب مورد نیاز تون را به طور کلی بدست بیارید.

همچنین می توانید پادکست آن را دانلود و در زمان دیگری گوش دهید و یا مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

پادکست دوره های زبان در مجارستان

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

برای آنکه بدانید کدام دوره مناسب شما است، همین الان تماس بگیرید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

دوره های زبان در مجارستان و خانه بین المللی بوداپست

این موسسه دوره های زبان انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی و زبان مجاری را برای تمام رده های سنی برگزار می نماید و بیشتر متقاضیان برای گذراندن دوره زبان انگلیسی و آمادگی در آزمون هایی مانند پری مدیکال در دانشگاه های پزشکی مجارستان به این کالج می آیند.

همچنین آن دسته از دانشجویانی که پس از اتمام تحصیل دراین کشور سعی دارند در مجارستان شاغل شوند ، برای آموزش زبان مجاری با کیفیت بالا در این موسسه ثبت نام می کنند.

کالج مک دنیل ( MC- DANIEL ) مجارستان

کالج مک دنیل در واقع یک کالج آمریکایی است که در قلب اروپا به فعالیت پرداخته و دوره های زبان در این کالج توسط اساتید با تجربه ای از آمریکا ، بریتانیا و مجارستان تدریس می شود که برخی از آنها دارای رتبه های ارشد تدریس زبان در هر دو مکان اروپا و آمریکا هستند.

کالج مک دنیل ( MC- DANIEL ) مجارستان

تعداد دانشجویان در هر کلاس تقریبا 8 نفر است که برای کیفیت بهتر آموزش دوره های زبان در مجارستان در نظر گرفته شده است ، بیشترین تعداد دانشجویان این کالج در رنج سنی 20 تا 22 هستند.

این کالج با همکاری دانشگاه وست مینستر فعالیت می کند و شعبه اصلی خود را از سال 1867 در آمریکا تاسیس نموده و دارای سابقه طولانی می باشد، موسسه مهاجرتی رجبی با تجربه بالا در خصوص انواع کالج های زبان در مجارستان، این کالج را به عنوان یکی از بهترن کالج ها معرفی می نماید.

اخذ مدرک دوره زبان انگلیسی از این کالج به منزله دیپلم زبان از کشور آمریکا است و در تمام نقاط جهان ارزشمند می باشد، این کالج همچنین دوره های کارشناسی رشته تاریخ هنر ، علوم سیاسی ، اقتصاد ، مدیریت و مطالعات بین الملل را نیز ارائه می دهد.

کالج بین المللی اویسینا ( AIC) مجارستان

Avicenna

کالج بین المللی اویسینا ( AIC) مجارستان

کالج بین المللی ابن سینا یا به زبان مجاری اویسینا در سال 1995 توسط دکتر شاهروخ میرزا حسینی تاسیس شد و از سال 2000 تاکنون به عنوان یک دانشکده تربیتی برای آموزش عالی فعالیت می کند. می تون گفت یکی از بهترین کالج های زبان در مجارستان می باشد مه ایرانی ها تقاضای تحصیل در آن را دارند.

در طول این مدت بیش از 3000 دانش آموز موفق به تکمیل یکی از برنامه های آماده سازی موسسه در زمینه های پزشکی ، تجاری ، مطالعات فنی ، انگلیسی ، برنامه های آماده سازی مطالعات مقدماتی و دکترا شده اند.

همچنین برنامه های آماده سازی زبان های مختلف آلمانی ، انگلیسی و مجاری در این کالج به طور جامع برگزار شده و در سال 2003 کمیته بین المللی مشاوره بین المللی جهت حمایت از فعالیت های آموزشی به این کالج افزوده شد . در طول سال های 2006 و 2007 موسسه تایید اعتبار خود را در مجارستان و ایران دریافت کرد و از سال 2007 ، سازمان آژانس دانشجویی دولتی سوئد نیز اویسینا را به رسمیت شناخت.

این کالج در ارسال دعوت نامه جهت ویزای دوره های زبان در مجارستان برای دانشجویان ایرانی با روال کاملا قانونی سریع عمل نموده و تعهد کارکنان و دانشجویان برای آموزش و یادگیری استثنایی است.

این کالج یک محیط غنی برای دانشجویان بین المللی است که با شرکت در دوره های زبان تعطیلات تابستان خود را مفید بگذرانند ، فراموش نکنید که همواره برای دانش آموزان فرصت های منحصر به فردی برای ایجاد روابط و دوستی های بین المللی در طول عمر وجود دارد.

در ادامه برخی از مقالات مورد نیاز متقاضیان دوره های زبان در مجارستان ارائه شده است

مدرسه بازرگانی بین المللی بوداپست مجارستان

دانشگاه های بوداپست رشته های تحصیلی گسترده ای را به زبان انگلیسی ارائه می دهند که همین امر موجب گشته تا خود دانشگاه دوره هایی را برای آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان قرار دهد.

برنامه یادگری زبان انگلیسی این مدرسه شامل آموزش 23 ساعت زبان انگلیسی در هفته و حدودا 600 ساعت در هر سال تحصیلی است ، همه معلمان زبان بسیار با تجربه بوده و دانشجویان با توجه به سطح واقعي زبان انگليسي شان گروه بندی می شوند.

کالج دونا مجارستان

کالج دونا (DONA COLLEGE)

این کالج در بوداپست به عنوان یک کالج بین المللی برجسته از سال 2010 فعالیت خود را آغاز نموده و نسبت به برخی دیگر مانند کالج های مک دنیل و اویسینا یک کالج نوپا به حساب می آید ، این کالج دوره های زبان را به دانشجویان جهت ورود به دانشگاه های مجارستان آموزش می دهد.

دانشجویانی که قصد تحصیل در مجارستان به زبان انگلیسی را دارند ، می توانند قبل از ورود به دانشگاه از طریق ویزای دوره زبان مجارستان در برنامه های انگلیسی کالج دونا شرکت کنند.

لازم به ذکر است که غیر از زبان انگلیسی برنامه های آموزشی دیگر زبان ها را هم می توانید در این کالج انتخاب نمایند.

موسسه زبان بابیلون BABILON LANGUAGE KFT

این موسسه از موسسات معتبر مجارستان در اخذ ویزای دوره زبان است که دوره های آموزشی آن تنها منوط به زبان انگلیسی نبوده و برای اکثر زبان ها دوره برگزار می گردد ، این موسسه در سیستم آموزش از اساتید مجرب استفاده می کند.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

برای اطلاعات به روز کالج های زبان در مجارستان با دفاتر تماس بگیرید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

دانشگاه زبان آندراسی گیولا

دوره های زبان مجارستان در دانشگاه زبان آندراسی گیولا

Andrassy gyula German که از سال 2001 در بوداپست شروع به کار کرده نموده ، تنها دانشگاه آلمانی در خارج از کشورهای آلمانی زبان است ، تمامی دروس در این دانشگاه به زبان آلمانی تدریس شده و توسط ایالت های بادن ووتمبرگ و باواریا در آلمان ، همچنین کشور اتریش و مجارستان و حتی کشور سوئیس حمایت می شود.

شورای بریتانیا در مجارستان ، مرکز زبان آکسفورد ، دانشکده زبان SOTER ، مرکز زبان انگلیسی از دیگر گزینه های موجود جهت سپری نمودن دوره های زبان در مجارستان هستند که می توانید با ثبت نام در آنها به مهارت کافی دست یابید.

ULYSSES HUNGARIAN LANGUAGE

این موسسه در واقع برای افرادی است که می خواهند زبان مجاری را به صورت حرفه ای آموزش ببینند چرا که دارای بیش از بیست سال سابقه در امر آموزش زبان است ، شما با گذراندن دوره کامل زبان مجاری در این موسسه قادر خواهید بود به راحتی وارد بازار کار مجارستان شوید.

همچنین گفتنی است که این مراکز به راحتی می توانند برای شما دعوت نامه معتبر آماده کنند تا شما جهت اخذ ویزای دوره زبان در مجارستان آن را به سفارت ارائه بدهید.

ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی همواره تلاش می کنیم تا اطلاعت دقیق و به روزی را در اختیار متقاضیان قرار دهیم، برای بدست آوردن اطلاعات جزئی تر مانند هزینه دوره های زبان در مجارستان حتماً جلسه مشاوره ای را با متخصصان داشته باشید. سوالات پر تکراری که در این حوزه مطرح شده است را می توانید در ادامه مطالعه نمایید.

سوالات پر تکرار دوره های زبان در مجارستان

بسیار بستگی به این دارد که شما در کدام کالج و به چه زبانی تحصیل کنید، اما به طور کلی بین 4500 یورو تا 6400 یورو هزینه خواهند داشت.

کالج های خوبی در این کشور هستند که دوره های زبان را ارائه می دهند مانند کالج اوسینا، کالج مک دنیل ، کالج وکرله و …

بسته به اینکه ویزای شما از چه نوعی باشد ، این موضوع متفاوت است، اما به طور کلی تحصیل در کشور مجارستان اجازه کار دانشجویی دارد.

بله و اساساً یکی از دلایل انتخاب دوره های زبان در مجارستان استفاده از همین مزیت می باشد.

به طور کلی ویزاها به اندازه طول دوره زبان با اندکی فرصت بیشتر می باشند، اما شما بعد از ورود باید برای کارت اقامت موقت اقدام کنید.

از اینکه تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمودید متشکریم، کارشناسان ما در دفاتر تهران و شیراز شرکت مهاجرتی رجبی آماده ارائه مشاوره های لازم در زمینه دوره های زبان در مجارستان به شما عزیزان می باشند.

همپنین اگر این کشور را برای مهاجرت انتخاب کرده اید، پیشنهاد می شود حتماً مقاله مهاجرت به مجارستان را مطالعه نموده و مقالات مرتبط دیگر را با جستجو واژه مجارستان در سایت بیابید.

چنانچه تمایل به شرکت در دوره های زبان سایر کشورها را دارید، محتواهای زیر را مطالعه نمایید

در انتها تجربه چند نفر از کلاینت ها در مورد پروسه ویزای دوره زبان در مجارستان را مشاهده بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 امتیاز)
خانه