ترکیه

دانشگاه گالاتاسرای استانبول ترکیه

دانشگاه گالاتاسرای استانبول ترکیه

دانشگاه گالاتاسرای استانبول ترکیه یکی از دانشگاه های معتبر بین المللی در ترکیه است که در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) اطلاعات کلیدی آن را به شما عزیزان تقدیم خواهیم کرد.

شهر استانبول در ترکیه دارای دانشگاه های متعددی است که مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در مقالات متعدد به ارائه اطلاعات ضروری درباره هر کدام از آنها پرداخته اند و شما می توانید با جستجو در سایت آن ها را مطالعه کنید برای مثال دانشگاه بغازیچی ترکیه یکی از دانشگاه های دولتی در شهر استانبول است که می توانید در آن به زبان انگلیسی تحصیل کنید.

دانشگاه گالاتاسرای استانبول یکی از دانشگاه های مشهور ترکیه است و از فارغ التحصیلان برجسته این دانشگاه می توان پروفسور یلدیژان یایلا ، پروفسور بارلاس تولان ، پروفسور اردوغان تزیچ ، پروفسور تحسین یوسل ، پروفسور نیازی اکتم ، پروفسور ایتم تولگا ، پروفسور هالوک ارکوت و لونت دیلماچ را نام برد.

دانشگاه گالاتاسرای استانبول ترکیه

دانشکده های دانشگاه گالاتاسرای استانبول ترکیه

دانشگاه گالاتاسرای دارای پنج دانشکده است که شامل دانشکده هنر و علوم ، دانشکده اقتصاد و علوم اداری ، دانشکده فنی و مهندسی ، دانشکده ارتباطات و دانشکده حقوق می شود ، در هر دانشکده رشته های زیر ارائه می شود :

در دانشکده هنر و علوم ، زبانشناسی تطبیقی و زبانهای کاربردی ، ریاضیات ، فلسفه و جامعه شناسی به دانشجویان ارائه می شود.

دانشجویان در دانشکده ارتباطات رشته های مربوط به ارتباطات را فرا می گیرند.

در دانشکده اقتصاد و علوم اداری ، دانشجویان اقتصاد ، مدیریت کسب و کار ، روابط بین المللی و علوم سیاسی را فرا می گیرند.

در دانشکده فنی و مهندسی ، دانشجویان مهندسی رایانه و مهندسی صنایع را فرا می گیرند.

دانشکده حقوق دانشگاه گالاتاسرای از بهترین دانشکده های حقوق در ترکیه است ، این هم به به دلیل روند انتخابی سخت گیرانه و اساتید با کیفیت است ، به طوری که دانشکده حقوق گالاتاسارای تقریباً هر ساله به عنوان شماره یک دانشکده حقوق در ترکیه شناخته می شود.

زبان تحصیل در دانشگاه گالاتاسرای استانبول ترکیه

دانشگاه گالاتاسرای در سال ۱۹۹۲ در دبیرستان گالاتاسرای پس از قرارداد امضا شده در حضور رئیس جمهور فرانسه و رئیس جمهور ترکیه ، تاسیس شد ، به همین دلیل این دانشگاه تنها دانشگاه در ترکیه است که دوره های تحصیلی اش به زبان فرانسوی نیز ارائه می شود.

از مهم ترین امتیازات این دانشگاه این است که ، امکان انتقال دانشجویان از ترکیه به فرانسه میسر است.

علاوه بر زبان فرانسوی دانشجویان می توانند در دانشگاه گالاتاسرای به زبان انگلیسی و ترکی نیز تحصیل کنند.

تحصیل رشته های مهندسی در دانشگاه گالاتاسرای

لیسانس مهندسی در دانشگاه گالاتاسرای (B.Eng یا BE) مدرکی است که برای تحصیلات کارشناسی در یکی از علوم مهندسی در این دانشگاه به دانشجویان اعطا می شود ، تحصیل مهندسی در دانشگاه گالاتاسرای ۳-۴ سال طول می کشد و مدرک کارشناسی مهندسی این دانشگاه از نظر علمی با لیسانس علوم برابر است.

تحصیل رشته های مهندسی در دانشگاه گالاتاسرای

در طول دوره B.Eng. دانشگاه گالاتاسرای ، دانشجویان می آموزند که چگونه با استفاده از ریاضیات ، اصول علمی و همچنین روش ها و فن آوری های جدید ، مشکلات مهندسی را حل کنند ، هم چنین مهارت های حل مسئله و رویکرد تحلیلی را توسعه می دهند و چگونگی انجام تحقیقات مناسب را به دانشجویان می آموزند ، برای فارغ التحصیلی ، دانشجویان باید در طول سال تحصیلی آخر مقاله تحقیق مهندسی را ارائه دهند.

برای تحصیل مهندسی در دانشگاه گالاتاسرای دانشجویان می توانند فارغ التحصیلان رشته های مهندسی رایانه و مهندسی صنایع شوند.

مدارک مورد نیاز برای پذیرش در رشته مهندسی

هنگام ثبت نام برای پذیرش در رشته مهندسی در دانشگاه Galatasaray در ترکیه ، متقاضی باید تمام مدارک لازم را تهیه کند و لیست اسناد لازم برای ثبت نام را مستقیماً از دانشگاه بخواهد ، زیرا ممکن است در کشورهای مختلف این روند متفاوت باشد.

متقاضی برای پذیرش باید تمام اسناد دانشگاهی ، فرم درخواست آنلاین ، گواهینامه آیلتس یا تافل ، گذرنامه ، شماره تماس ، شناسه پست الکترونیک ، جزئیات خانواده ، اثبات پرداخت هزینه ، هزینه درخواست توصیه نامه ها ، رزومه ، بیمه درمانی و زندگی ، ویزای دانشجویی ، نامه تشویق و ارزیابی دیپلم (مقامات محلی) را به دانشگاه ارائه دهد.

چنانچه تصمیم به تحصیل در ترکیه را دارید ، حتما مقاله تحصیل در ترکیه را مطالعه کنید تا با چگونگی دریافت ویزای تحصیلی ، هزینه زندگی دانشجویی ، چگونگی دریافت بورسیه ، خوابگاه و بیمه آشنا شوید.

تحصیل رشته مدیریت در دانشگاه گالاتاسرای

دانشگاه گالاتاسرای بهترین گزینه برای فارغ التحصیلان دبیرستانی ارائه می دهد که به دنبال مدرک مدیریت هستند ، شما با تحصیل در این دانشگاه در زمینه بین المللی شایستگی های پیشرفته مدیریت و مهارت های رهبری را کسب خواهید کرد که می تواند آینده کار شما را دگرگون کند.

اگر آرزوهای شغلی در بازاریابی ، فروش و روابط عمومی ، امور مالی ، مدیریت منابع انسانی دارید یا می خواهید کار خود را شروع کنید ، تحصیل رشته مدیریت در دانشگاه گالاتاسرای استانبول گزینه ای ایده آل خواهد بود.

با تحصیل رشته مدیریت در دانشگاه گالاتاسرای چه چیزی می آموزید؟

در اولین سال تحصیل خود ، اصول تجارب مدرن را یاد خواهید گرفت و دوره های مقدماتی مدیریت مالی ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت منابع انسانی ، بازاریابی ، اقتصاد و حقوق تجارت اروپا شما را برای موضوعات پیشرفته و آینده شغلی آماده می کند.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه استراتژی های مدیریت را تدوین و اجرا کنید ، با مسائل سازمانی مربوط به تجارت بین المللی برخورد کرده و پروژه ها و تیم ها را در یک محیط جهانی مدیریت کنید ، این برنامه از زوایای مختلفی از جمله تئوری تجارت ، روابط حرفه ای و مهارت های حل مسئله به مدیریت بین المللی نزدیک می شود تا شما را برای تمرین مدیریت روزمره آماده کند.

تجارت موفق ، به برقراری ارتباط عالی نیاز دارد و دوره های بعدی ، توانایی شما در انتقال ایده های کسب و کار و یافته های تحقیق را به روشی حرفه ای افزایش می دهند.

شما مهارت های ارتباطی و ارائه خود را افزایش می دهید ، مقاله علمی خود را بهبود می بخشید و رشد شخصی و استعداد شبکه خود را بیشتر می کنید ؛ همچنین شما با مفاهیم و اصول کلیدی حل مسئله ، تفکر انتقادی ، تصمیم گیری ، خلاقیت و کار گروهی و همچنین نحوه طراحی ، برنامه ریزی و اجرای پروژه آشنا خواهید شد.

تحصیل علوم سیاسی در دانشگاه گالاتاسرای

برنامه علوم سیاسی در دانشگاه گالاتاسرای آموزش یکپارچه ای را در سطوح مختلف ارائه می دهد ، این برنامه یک بررسی جامع و به روز از زمینه های عمده علوم سیاسی را ارائه می دهد و یک چارچوب مفهومی دقیق ، ابزار تحلیلی اساسی و آموزش روش شناختی صحیح در این رشته را برای دانشجویان فراهم می کند.

تحصیل علوم سیاسی در دانشگاه گالاتاسرای

رشته علوم سیاسی دانشگاه گالاتاسرای با تمرکز موضوعی در سیاست های ترکیه ، سیاست های اروپا و روندهای درگیری ، با دوره ها و اعضای هیئت علمی متخصص در تئوری رسمی و تولید و تجزیه و تحلیل شواهد ، در میان رقبای خود در ترکیه برجسته است.

دانشجویانی که در مقطع کارشناسی علوم سیاسی ثبت نام کرده اند ، می توانند بر اساس تمرکز دانشگاه و ارائه مدرک ، از تخصص های مختلف بهره مند شوند ؛ گزینه های تخصصی عبارتند از : سیاست شهری ، امور بین الملل ، حقوق بشر ، نظریه سیاسی و فلسفه ، سیستم های سیاسی ، اقتصاد سیاسی ، امنیت ملی ، خدمات عمومی و موارد دیگر.

تحصیل رشته بازاریابی در دانشگاه گالاتاسرای

اگر می خواهید نحوه ایجاد و اجرای استراتژی های تبلیغاتی برای فروش محصولات و خدمات را بیاموزید ، در رشته بازاریابی دانشگاه گالاتاسرای شرکت کنید ؛ این دوره استراتژی های موثر بازاریابی افراد مناسب را مخاطب قرار می دهد و به همین دلیل است که مشاوران موسسه رجبی در این بخش به توضیح رشته بازاریابی و همچنین آینده کاری آن برای شما عزیزان پرداخته است.

برنامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد بازاریابی نظریه های مالی ، مدیریت بازرگانی ، تحقیقات بازاریابی و رفتار مصرف کننده را مخلوط می کند ، در طول دوره های بازاریابی ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه محصولات یا خدمات را به گونه ای تبلیغ کنید که منجر به افزایش درآمد فروش شود.

در طول تحصیلات خود در دوره بازاریابی ، خواهید آموخت که چگونه مخاطبان هدف یا بازار هدف خود را شناسایی کنید.

دانشجویانی که با مدرک بازاریابی فارغ التحصیل می شوند از مشاغل موفقی برخوردارند : محققان بازار ، مدیران حساب تبلیغات ، برنامه ریزان رسانه ، افسران روابط عمومی ، مدیران رسانه های اجتماعی و بسیاری دیگر.

فعالیت یک متخصص عبارت است از اطلاع رسانی به مصرف کنندگان در مورد محصولات و خدمات جدید ، ایجاد یک تصویر مثبت هم از محصول ( خدمات ) و هم از تولید کننده آن و همچنین پیگیری اثربخشی تبلیغات و تحقیقات بازاریابی در زمینه تبلیغات تجاری.

موسسات ارائه دهنده تحصیلات تکمیلی در دانشگاه گالاتاسرای

موسساتی که برنامه های تحصیلات تکمیلی را در دانشگاه گالاتاسرای ارائه می دهند شامل موسسه علوم اجتماعی و موسسه علوم می شود.

موسسه علوم اجتماعی تحصیلات تکمیلی روابط بین الملل ، برنامه دکترای مدیریت بازرگانی ، مدیریت بازرگانی M.A.B ، مدیریت بازرگانی Msc بازاریابی و تدارکات ، برنامه تحصیلات تکمیلی بدون پایان نامه کارشناسی ارشد “مطالعات استراتژیک منطقه ای” را ارائه می دهد.

از دیگر برنامه ها می توان به دکتری حقوق عمومی ، برنامه تحصیلات تکمیلی حقوق خصوصی ، برنامه تحصیلات تکمیلی حقوق عمومی ، کارشناسی ارشد استراتژی های ارتباطی و روابط عمومی ، برنامه دکتری حقوق خصوصی ، برنامه تحصیلات تکمیلی فلسفه ، برنامه تحصیلات تکمیلی رسانه های جمعی و ارتباطات ، برنامه دکتری فلسفه ، مطالعات جامعه شناسی در مورد ترکیه و برنامه دکترای اقتصاد اشاره کرد.

موسسه علوم برنامه دکتری مهندسی صنایع ، برنامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع ، برنامه بدون پایان نامه کارشناسی ارشد علوم مدیریت مهندسی ، برنامه بدون پایان نامه کارشناسی ارشد علوم در فن آوری های اطلاعات و برنامه بدون پایان نامه کارشناسی ارشد علوم در مدیریت ارتباطات بازاریابی را ارائه می دهد.

تحصیل دکترا در دانشگاه گالاتاسرای

دانشگاه گالاتاسرای در مجموع ۵ برنامه دکترا را در حال حاضر به متقاضیان ارائه می دهد که شامل دکترای کسب و کار ، دکترای اقتصاد ، دکترای مهندسی ، دکترای حقوق و فقه ، می شود و هزینه تحصیل در این مقطع تقریبا ۲۷۰۰ دلار در سال برای دانشجویان هزینه دارد.

تحصیل دکترا در دانشگاه گالاتاسرای

متقاضیان هنگام ثبت نام برای پذیرش در مقطع دکترا در دانشگاه Galatasaray در ترکیه ، باید تمام مدارک لازم را تهیه کنند ، متقاضی باید لیست اسناد لازم را مستقیماً از دانشگاه بخواهد ، زیرا ممکن است در کشورهای مختلف متفاوت باشد.

مدارک لازم برای درخواست شامل تمام اسناد دانشگاهی ، فرم درخواست آنلاین ، گواهینامه آیلتس یا تافل ، گذرنامه ، شماره تماس ، شناسه پست الکترونیک ، جزئیات خانواده ، اثبات تمکن مالی ، پرداخت هزینه درخواست ، توصیه نامه ها ، رزومه / CV (فارغ التحصیل ، کارشناسی ارشد) ، بیمه درمانی و زندگی ، ویزای دانشجویی ، نامه تشویق و ارزیابی دیپلم (مقامات محلی) ، می شود.

دانشجویان برای پذیرش در مقطع دکترا باید در بهار و پاییز اقدام کنند.

شهریه رشته های مختلف دانشگاه گالاتاسرای

شهریه دانشجویان برای تحصیل در دانشگاه گالاتاسرای با توجه به مقطع تحصیلی آن ها ، ملیت و زبان آموزشی با یکدیگر متفاوت است ، با توجه به موارد ذکر شده رنج شهریه در این دانشگاه از ۵۰۰ دلار تا ۳۰۰۰ دلار در سال برای دانشجویان متغیر است.

دانشکده مهندسی و تکنولوژی دانشگاه گالاتاسرای ، سالانه ۳۰۰۰ لیر برای تمامی رشته ها اخذ می کند.

شهریه تحصیل در دانشکده حقوق در دانشگاه گالاتاسرای ، ۲۳۰۰ لیر برای یک سال است.

دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه گالاتاسرای ، سالانه ۲۳۰۰ لیر ، از دانشجویان ، برای تمامی رشته ها اخذ می کند.

دانشکده ادبیات دانشگاه گالاتاسرای برای تمامی رشته های ارائه شده در این دانشکده ، سالانه از ۱۹۰۰ لیر تا ۲۵۰۰ لیر در سال ، از دانشجویان برای تحصیل در این دانشگاه به عنوان شهریه ، اخذ می کند.

دانشکده ارتباطات دانشگاه گالاتاسرای در سال از دانشجویان ۱۹۰۰ لیر به عنوان شهریه اخذ می کند.

بورسیه های تحصیلی در دانشگاه گالاتاسرای

دانشگاه گالاتاسرای در ترکیه از جمله دانشگاه ها در این کشور است که هر ساله به دانشجویان بین المللی سهمیه بورسیه تحصیلی را ارائه می دهد ، از جمله این بورسیه های تحصیلی می توان به بورسیه پزشکی ترکیه که توسط این دانشگاه ارائه می شود ، اشاره کرد.

اخذ بورسیه های تحصیلی دانشگاه گالاتاسرای توسط متقاضیان ، منوط به این است که فرد بتواند شایستگی خود را با موفقیت در کسب رتبه در المپیاد های علمی بین المللی ، مقالات پژوهشی و معدل تحصیلی بالا و سایر موفقیت ها ، نشان دهد.

براساس موارد ذکر شده ، دانشجویان بین المللی که حداقل دو ترم تحصیلی را در این دانشگاه گذرانده اند و معدل کل آن ها بیشتر یا مساوی ۳٫۵ از ۴ باشد ، واجد شرایط دریافت بورسیه از این دانشگاه هستند ، ناگفته نماند که متقاضیان باید فرم درخواست بورسیه خود را بین روز های ۱ تا ۱۵ اکتبر برای دانشگاه ارسال کنند.Section

خوابگاه های دانشگاه گالاتاسرای

خوابگاه های دانشگاه گالاتاسرای از امکانات بسیار مرفهی یرخوردار است و فضای بسیار عالی و کاربردی ای را برای دانشجویانش به وجود آورده است ، تعداد نفرات ساکن در خوابگاه های این دانشگاه حداکثر تا سه نفر است و فاصله کمی تا دانشگاه دارد.

خوابگاه های دانشگاه گالاتاسرای

انتخاب و اسکان در خوابگاه های دانشگاه گالاتاسرای ، بصورت اینترنتی نیز صورت می گیرد ، تمام اتاق ها از اینترنت پر سرعت بهره مند هستند ، سرویس بهداشتی و حمام در هر اتاق وجود دارد ، خوابگاه مجهز به رخت شور خانه بوده و دانشجویان می توانند به صورت رایگان از آن بهره مند شوند ، نظافت اتاق ها توسط پرسنل خدماتی انجام می شود ، دانشجویان از خدمات سلف و رستوران در خوابگاه دانشگاه گالاتاسرای بهره می بند ، که وعده های صبحانه ، ناهار وشام را ارائه می دهد.

مدارک کلی مورد نیاز برای اسکان در خوابگاه دانشگاه گالاتاسرای شامل برگه قبولی دانشگاه ،۴ عکس پرسنلی و رضایت نامه ولی برای افراد زیر ۱۸ سال است.

دسترسی فرودگاه ، قطار ، تاکسی به دانشگاه گالاتاسری

از آن جهت که دانشگاه گالاتاسرای در کلانشهر ترکیه واقع شده است ، بدیهی است که فرودگاه و پروازهای بسیاری در هر زمان و هر ساعت در دسترس دانشجویان است و شما به عنوان یک ایرانی ، می توانید هر زمان که بخواهید با پرداخت هزینه بلیط ، به ترکیه رفت و آمد داشته باشید.

آنچه که به عنوان سوالی در ذهن دانشجویان مطرح می شود این است که آیا مسیر قرارگیری دانشگاه گالاتاسرای به گونه ای است که بتوان با تاکسی عبور و مرور داشت؟

خوشبختانه ترکیه فکر تمامی جوانب را برای دانشجویان کرده است و با اختصاص تاکسی هایی در سطح شهر ، رفت و آمد را برای دانشجویان سهولت بخشیده و خوش مسیری دانشگاه نیز می تواند یکی از دلایلی باشد که دانشجویان در ترکیه از آن احساس رضایت می کنند ، اما توجه داشته باشید که عبور و مرور با تاکسی می تواند برای شما گران تمام شود و به همین دلیل توصیه می کنیم برای صرفه جویی در مخارج از اتوبوس استفاده کنید.

عبور و مرور مقرون به صرفه در استانبول

خوشبخاته بسیاری از دانشگاه ها برای به کلاس رسیدن دانشجویان اتوبوس هایی اختصاص داده اند که دانشجویان با استفاده از کارت خود می توانند از آنها بهره مند شوند اما اگر به هر دلیلی به این اتوبوس ها نمی توانید دسترسی داشته باشید ، نگران نباشید زیرا در سطح شهر تعداد اتوبوس هایی که برای جابجایی مسافران اختصاص داده شده به اندازه ای است که شما نیز بتوانید از آنها استفاده کنید.

در سخن آخر ، باید بگوئیم که ترکیه به داشتن ترموا افتخار می کند و دانشجویان نیز تحت تاثیر رسانه ها فکر می کنند که در تمامی سطوح شهر ، این قطارهای شهری موجود است اما باید بگوئیم که این وسیله حمل و نقل مختص به محدوده ای از شهر است که بیشتر در مناطق توریستی آن می توان چنین روش رفت و آمدی را مشاهده کرد.

موقعیت مکانی دانشگاه گالاتاسرای در استانبول

موقعیت مکانی یک دانشگاه به همان اندازه ای اهمیت دارد که به همه دانشجویان توصیه می کنیم قبل از انتخاب یک موسسه آموزش عالی و انجام اقدامات لازم برای پذیرش و درخواست ، حتما از محل قرار گیری موسسه مورد نظر اطلاع یابند زیرا سهولت در رفت و آمد ، اصلی مهم برای رفاه حال دانشجویان است.

سوالات پر تکرار تحصیل در دانشگاه گالاتاسرای ترکیه

مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) دراین مقاله به معرفی دانشگاه گالاتاسرای استانبول ترکیه پرداختند ، چنانچه علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های کشور ترکیه هستید و سوالی در این زمینه دارید می توانید از بخش دیدگاه های سایت در پایین همین مقاله استفاده کرده و پرسش خود را درج کنید ؛ ما روزانه به سوالات شما پاسخ میدهیم.

رنج شهریه در دانشگاه گالاتاسرای استانبول ترکیه چقدر است؟

رنج شهریه در این دانشگاه از 500 دلار تا 3000 دلار در سال برای دانشجویان متغیر است.

دانشگاه گالاتاسرای ترکیه برای مقطع دکترا چه رشته هایی را ارائه می دهد؟

دانشگاه گالاتاسرای در مجموع 5 برنامه دکترا را در حال حاضر به متقاضیان ارائه می دهد که شامل دکترای کسب و کار ، دکترای اقتصاد ، دکترای مهندسی ، دکترای حقوق و فقه ، می شود.

هزینه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه گالاتاسرای ترکیه چقدر است؟

هزینه تحصیل در این مقطع تقریبا 2700 دلار در سال برای دانشجویان است.

هزینه تحصیل رشته حقوق در دانشگاه گالاتاسرای استانبول ترکیه چقدر است؟

شهریه تحصیل در دانشکده حقوق در دانشگاه گالاتاسرای ، 2300 لیر برای یک سال است.

چه کسانی واجد شرایط دریافت بورسیه از دانشگاه گالاتاسرای استانبول ترکیه هستند؟

دانشجویان بین المللی که حداقل دو ترم تحصیلی را در این دانشگاه گذرانده اند و معدل کل آن ها بیشتر یا مساوی 3.5 از 4 باشد ، واجد شرایط دریافت بورسیه از این دانشگاه هستند.

آیا زبان تحصیل در دانشگاه گالاتاسرای فرانسوی است؟

بله ، اما علاوه بر زبان فرانسوی دانشجویان می توانند در دانشگاه گالاتاسرای به زبان انگلیسی و ترکی نیز تحصیل کنند.

برای آگاهی بیشتر می توانید با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی از طریق دفاتر تهران و شیراز در ارتباط باشید اما بد نیست بدانید که شماره دانشگاه گالاتاسرای استانبول ترکیه 36,34349 واقع در بشیکتاش ترکیه می باشد ، با تحصیل در دانشگاه های معتبر ترکیه ، می توانید آینده شغلی خوبی هم برای خود رقم بزنید ، در مقاله کار در ترکیه لیست مشاغل مورد نیاز این کشور به همراه حقوق و دستمزد هر یک ارائه شده ، حتی مشاغلی که در آن ها نیاز به مدرک تحصیلی ندارید را هم می توانید بشناسید.

5/5 - (70 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *