دانشگاه Georgetown

دانشگاه Georgetown
مشاور مهاجرتی

طبق آخرین آمار در سال 2024 نرخ پذیرش در این دانشگاه برابر با 12% اعلام شده است.

 این امر به شرایط رشته بستگی خواهد داشت و متقاضیان در صورت نیاز باید در یکی از آزمون های SAT یا ACT شرکت نموده و نمره بالایی به دست آورند که قابل پذیرش در دانشگاه باشد.

بله، این دانشگاه بورسیه های متعدد و مناسبی را برای دانشجویان در تمامی رشته ها و مقاطع در نظر گرفته است که به افراد واجد شرایط اعطا می شوند.

 بله، این دانشگاه دارای خوابگاه های متعددی است و دانشجویان از لحاظ محل اقامت با شک و دلهره رو به رو نخواهند بود و می توانند گزینه مناسب خود برای اقامت را انتخاب کنند.

با توجه به رشته و مقطع تحصیلی شهریه ها با یکدیگر متفاوت هستند، اما برای تحصیل مقطع کارشناسی باید 33,912.00 دلار برای هر ترم را در نظر داشته باشید.

تاریخچه دانشگاه جورج تون

دانشگاه Georgetown ، دانشگاهی غیر انتفاعی است که در سال 1789 توسط جان کارول یکی از پدران بنیان گذار ایالات متحده، تأسیس شد و قدیمی ترین مؤسسه آموزش عالی کاتولیک در ایالات متحده آمریکا معرفی می شود.

در سال 1789، کارول سند یک جریب زمین در بالای تپه مشرف به روستای جورج تاون برای این مرکز را تضمین کرد و خود او در سال 1808 به عنوان اسقف اعظم بالتیمور منصوب شد. کلاس های درس این مرکز در سال 1792 شروع شد و در سال اول، تعداد دانش آموزان به بیش از 40 نفر افزایش یافت. در سال 1817، این مرکز اولین مدارک لیسانس خود را اعطا کرد.

در سال های اولیه ، جورج تاون با چالش های مالی و کمبود دانشجو روبرو بود. با این حال، این دانشگاه به تدریج به یک موسسه آموزشی برجسته تبدیل شد و در سال 1817 اولین دانشکده پزشکی خود را تاسیس کرد. در طول جنگ داخلی آمریکا، جورج تون به عنوان یک بیمارستان نظامی فعالیت می کرد.

در قرن بیستم، جورج تون به رشد و توسعه خود ادامه داد و دانشکده های جدیدی از جمله دانشکده حقوق، دانشکده تجارت و دانشکده خدمات خارجی را تاسیس کرد. این دانشگاه همچنین در این دوره شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد دانشجویان خود بود. در دهه 1960، جورج تون به دلیل فعالیت هایش در جنبش حقوق مدنی به شهرت رسید.

تاریخچه دانشگاه جورج تون

موقعیت جغرافیایی دانشگاه  Georgetown

نوع دانشگاه Georgetown یک دانشگاه پژوهشی و خصوصیِ کاتولیک است که در محله جورج تاون واشنگتن دی سی واقع شده است. این محله تاریخی در کنار رودخانه پوتوماک قرار دارد و به خاطر معماری، رستوران ها، مغازه ها و جاذبه های فرهنگی اش شناخته شده است. دانشگاه در فاصله کوتاهی از بسیاری از موسسات دولتی، مراکز فرهنگی و بین المللی قرار دارد.

مساحت دانشگاه  Georgetownدر حدود 107 هکتار (265 ایکر) است که شامل تعدادی ساختمان تاریخی، از جمله Healy Hall که در سال 1877 ساخته شده است، می باشد. پردیس دانشگاه همچنین دارای فضای سبز، باغ ها و امکانات ورزشی متعددی است.

دانشجویان به راحتی می توانند به کتابخانه ها، آزمایشگاه ها، موزه ها و سایر امکانات تحقیقاتی در سراسر واشنگتن دی سی دسترسی داشته باشند. واشنگتن دی سی شهری پر جنب و جوش با طیف گسترده ای از رستوران ها، کافه ها، مغازه ها، موزه ها و جاذبه های تفریحی است که می تواند تحصیل را برای دانشجویان جذاب کند.

دانشگاه  Georgetown علاوه بر پردیس اصلی، دارای یک مرکز تحقیقاتی در جزیره گرند کیمن در کارائیب و دو پردیس دیگر است:

پردیس قطراین پردیس در شهر دوحه قطر واقع شده و در سال 2005 تاسیس شده است. پردیس قطر برنامه های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را در رشته های مختلف از جمله روابط بین الملل، تجارت و مطالعات عربی ارائه می دهد.
پردیس ویلا مارتینواین پردیس در فلورانس، ایتالیا واقع شده است و در سال 1964 تاسیس شد. ویلا مارتینو به عنوان مرکز مطالعات اروپایی دانشگاه جرج تاون استفاده می شود و برنامه های مختلفی را برای دانشجویان کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد.

دانشکده ها و رشته های دانشگاه  Georgetown

دانشگاه Georgetown دارای جمعیتی متنوع از دانشجویان از سراسر جهان است و طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد. جورج تون به دلیل تعهد خود به عدالت اجتماعی، خدمات بین المللی و برتری علمی شناخته شده است.

این دانشگاه با 6 دانشکده، 3 مدرسه، یک بیمارستان وابسته و بسیاری از برنامه های دانشگاهی با رتبه بالا، تبدیل به یک دانشگاه تحقیقاتی بین‌المللی بزرگ شده است که اخذ مدرک از آن می تواند آینده شغلی بسیار خوبی را برای افراد رقم بزند. دانشکده های این مرکز را ببینید:

 • دانشکده پرستاری
 • دانشکده سلامت
 • دانشکده مطالعات مداوم
 • دانشکده تحصیلات تکمیلی و کالج هنر و علوم
 • مدرسه سیاست عمومی مک کورت
 • دانشکده پزشکی
 • مرکز حقوقی جورج تون
 • دانشکده بازرگانی مک دوناف
 • دانشکده خدمات خارجی ادموند آی والش

امروزه، تعداد اساتید و دانشجویان دانشگاه  Georgetownبیش از هر زمان دیگری است و در حال حاضر بیش از 22 هزار دانشجو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند. دانشگاه Georgetown موفق شده که شهرت بسیار بالایی را در رشته های حقوق و پزشکی برای خود فراهم آورد و در کنار این، کتابخانه حقوق این مرکز نیز جز 5 کتابخانه حقوق برتر آمریکا شناخته می شود.

رشته های دانشگاه جورج تون آمریکا

دانشگاه Georgetown طیف گسترده ای از رشته های تحصیلی را در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. دوره های کارشناسی این مرکز 3 تا 4 سال زمان دارند و دوره های کارشناسی ارشد آن 2 سال. در ادامه برخی از رشته های محبوب در هر دانشکده را مشاهده می کنید:

دانشکده های دانشگاه جرج تون آمریکارشته های ارائه شده در دانشکده های جرج تون
دانشکده تحصیلات تکمیلی و کالج  هنر و علومزیست شناسی، شیمی، علوم کامپیوتر، اقتصاد، انگلیسی، تاریخ، ریاضیات، فلسفه، فیزیک، روانشناسی
دانشکده ادموند آی والشمطالعات عربی، مطالعات آسیایی، مطالعات اروپایی، روابط بین الملل، سیاستگذاری عمومی
دانشکده بازرگانی مک دونافحسابداری، امور مالی، بازاریابی، مدیریت زنجیره تامین
مرکز حقوقی جورج تونبرنامه ریزی املاک، قانون غذا و دارو، قانون و حکومت جهانی بهداشت، تجارت و اقتصاد بین المللی، مالیات بین المللی، دکترای حقوق، کارشناسی ارشد حقوق، لیسانس حقوق، بهداشت ملی و جهانی، امنیت ملی، مالیات ایالتی و محلی، قانون سلامت ایالات متحده،
مدرسه سیاست عمومی مک کورتارشد علوم داده برای سیاست عمومی، امور مالی آموزش و پرورش، سیاست سلامت، سیاست توسعه بین المللی، ارشد مدیریت سیاست، سیاست عمومی،
دانشکده مطالعات مداومهوش کاربردی، مدیریت ریسک امنیت سایبری، استراتژی امنیت سایبری، مدیریت طراحی و ارتباطات، سیاست آموزشی و ارزیابی برنامه، مدیریت فرانشیز
دانشکده سلامتبهداشت جهانی، مدیریت و سیاست مراقبت های بهداشتی، ارتقاء سلامت و پیشگیری از بیماری، مدیریت سیستم های سلامت، علوم انسانی، بهداشت عمومی،
دانشکده پزشکیآموزش کاربردی پرسنل چشم پزشکی، مطالعات پزشکی تجربی جورج تاون، پزشکی عمومی
دانشکده پرستاریپرستار مراقبت حاد پیری بزرگسالان، کارشناسی ارشد پرستاری، پرستاری خانواده، پرستاری بیهوشی، پرستاری مامایی، دکترای پرستاری،
دانشکده ادموند آی والشعرب شناسی، مطالعات آسیایی، تجارت و امور جهانی، فرهنگ و سیاست، محیط زیست و امور بین الملل، مطالعات اوراسیا، خدمات خارجی، مطالعات آلمان و اروپا، توسعه انسانی جهانی، مطالعات جهانی قرون وسطی، تجارت و سیاست بین المللی، اقتصاد بین الملل (IECO)، تاریخ بین المللی (IHIS)، مهاجرت و پناهندگان بین المللی (IMR)، اقتصاد سیاسی بین المللی (IPEC)

شرایط پذیرش دانشگاه  Georgetown

همانطور که گفتیم دانشگاه Georgetown یک دانشگاه خصوصی و بسیار معتبر در ایالات متحده است که فرآیند پذیرش آن رقابتی است. برای قبولی در این دانشگاه، باید معدل بالا، نمرات تست قوی، فعالیت های فوق برنامه چشم گیر، توصیه نامه درخشان و یک مقاله شخصی متقاعد کننده داشته باشید.

نرخ پذیرش دانشگاه  Georgetownدر سال 2024 برای دانشجویان کارشناسی 12% بوده است، به این معنی که از هر 100 متقاضی، فقط 12 نفر پذیرفته شده اند. این نرخ پذیرش بسیار رقابتی است و نشان می دهد که دانشگاه جورج تون فقط دانش آموزانی را که از نظر علمی بسیار قوی هستند و دارای رزومه تحصیلی قوی می باشند، پذیرش می کند. نرخ پذیرش دانشگاه جورج تون در چند سال گذشته بدین شرح است:

سالنرخ پذیرش
202014.20%
202115.50%
202212.10%
202313%
202412%

پذیرش در دانشگاه Georgetown نیازمند شرایطی است که با توجه به مقطع، رشته و ملیت افراد می تواند متفاوت باشد. اما شرایط عمومی پذیرش در این دانشگاه در سال 2024 به شرح زیر بوده است:

 • معدل متوسط ​​دانشجویان پذیرفته شده در سال 2024: 4.01
 • میانگین نمره SAT برای دانشجویان پذیرفته شده در سال 2024: 1510 (25% برتر: 1560، 75% برتر: 1460).
 • میانگین نمره ACT برای دانشجویان پذیرفته شده در سال 2024: 34 (25% برتر: 35، 75% برتر: 32).
 • دانشگاه جرج تاون به دنبال دانشجوانی است که در دبیرستان در فعالیت های فوق برنامه متنوع و مشارکت فعال داشته باشند. این فعالیت ها می تواند شامل ورزش، باشگاه ها، خدمات داوطلبانه و کار باشد.
 • دانشجویان باید به زبان انگلیسی تسلط مناسبی داشته باشند و مدارک معتبری همچون آیلتس و تافل را ارائه کنند. نمرات این مدارک بسیار مهم هستند و در پذیرش تاثیر گذارند.

نکات مهم در پذیرش دانشگاه Georgetown

مراحل اپلای به دانشگاه Georgetown از ایران مشابه سایر دانشجویان بین المللی است. با این حال، چند نکته اضافی وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید:

 1. فرآیند اپلای می تواند پیچیده و زمان بر باشد، بنابراین شروع زودهنگام بسیار مهم است. حداقل 12 تا 18 ماه قبل از شروع ترم مورد نظر خود برنامه ریزی و آماده سازی را آغاز کنید.
 2. اگر واجد شرایط اخذ بورسیه هستید، می توانید برای آن درخواست دهید. مهلت های درخواست کمک مالی را بررسی کنید و مدارک لازم را برای آن جمع آوری کنید.
 3. به دلیل تحریم ها، ممکن است با محدودیت هایی در ارسال پول و پرداخت هزینه های اپلای روبرو شوید. برای یافتن راه حل های جایگزین با دانشگاه جورج تون و مشاورین ما مشورت کنید.

رتبه علمی دانشگاه جورج تون در جهان

رتبه بندی دانشگاه ها به طور کلی بر اساس معیارهای مختلفی انجام می شود و مراکز و موسسات معتبری نسبت به بررسی و رتبه بندی این مراکز اقدام می نمایند. برای سنجش جایگاه علمی دانشگاه جرج تاون در جهان می توان به منابع مختلفی از جمله رتبه بندی های جهانی و موضوعی، شهرت و اعتبار، نرخ پذیرش، کیفیت دانشکده و منابع و امکانات آن مراجعه کرد. در ادامه جایگاه این دانشگاه را از منظر معتبرترین موسسات رتبه بندی جهانی مشاهده می کنید:

مرجع

رتبه جهان

QS

301

TIMES

187

Shanghai

401-500

CWUR

218

US News

22

Scimago Institutions Rankings

334

برخی از جوایز و افتخارات دانشگاه  Georgetown

دانشگاه Georgetown به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاه های ایالات متحده، در طول تاریخ خود افتخارات و جوایز متعددی را کسب کرده است. در این جا برخی از این افتخارات را برای شما آورده ایم:

 • دانشگاه Georgetown عضو انجمن های معتبر دانشگاهی مانند انجمن دانشگاه های آمریکایی (AAU) و انجمن کالج های تحقیقاتی (ARL) است.
 • دانشگاه جورج تون برنده جوایز متعددی برای تعهد خود به تدریس و یادگیری شده است، از جمله جایزه ریاست جمهوری برای برتری در آموزش ریاضیات و علوم (President’s Award for Excellence in Mathematics and Science Teaching) و جایزه ابتکار عمل در آموزش عالی (Higher Education Excellence in Diversity Award).
 • این دانشگاه دارای تعداد زیادی از اساتید برجسته است که در رشته های تخصصی خود به شهرت جهانی رسیده اند. بسیاری از اعضای هیئت علمی این دانشگاه برنده جوایز معتبر مانند جایزه نوبل (9 جایزه)، جایزه پولیتزر و بورسیه گوگنهایم شده اند.
 • دانشگاه جرج تاون سابقه طولانی در فارغ التحصیل کردن رهبران در زمینه های مختلف مانند سیاست، تجارت، حقوق و هنر دارد. فارغ التحصیلان این دانشگاه شامل روسای جمهور، وزرا، قضات، مدیر عاملان شرکت های بزرگ و هنرمندان مشهور هستند.
 • مدرسه دیپلماسی دانشگاه جورج تون به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین مدارس دیپلماسی در جهان رتبه بندی می شود.
 • مدرسه حقوق دانشگاه جورج تون یکی از معتبرترین مدارس حقوق در ایالات متحده است و فارغ التحصیلان آن به طور مداوم در بالاترین مشاغل حقوقی قرار می گیرند.
 • مدرسه پزشکی دانشگاه جورج تون یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مدارس پزشکی در ایالات متحده است و به دلیل برنامه های آموزشی و تحقیقاتی قوی خود شناخته شده است.
 • رتبه 1 در بین دانشگاه های کاتولیک در ایالات متحده توسطS. News & World Report
 • رتبه 6 در بین دانشگاه های ملی در ایالات متحده توسطS. News & World Report
 • عضویت در Phi Beta Kappa، معتبرترین انجمن افتخاری دانشگاهی در ایالات متحده
 • برنده جایزه Templeton برای پیشرفت در تحقیقات علمی و معنوی
 • محل برگزاری مناظره های ریاست جمهوری ایالات متحده در سال های 1936، 1964، 1980، 1984، 2000 و 2016

برخی از فارغ التحصیلان دانشگاه  Georgetown

دانشگاه جورج تون سابقه طولانی و پرافتخاری در فارغ التحصیل کردن رهبران در زمینه های مختلف دارد و افراد سرشناس و تاثیرگذار بسیاری تاکنون مدرک خود را از این مرکز دریافت کرده اند. در ادامه به برخی از مشهورترین فارغ التحصیلان این دانشگاه در دسته بندی های مختلف اشاره می کنیم:

حوزه فعالیت

افراد مطرح

سیاست

بیل کلینتون: چهل و دومین رئیس جمهور ایالات متحده

مدالین آلبرایت: اولین زنی که به عنوان وزیر امور خارجه ایالات متحده منصوب شد

رابرت کندی: دادستان کل ایالات متحده و سناتور نیویورک

 جان کری: وزیر امور خارجه ایالات متحده و سناتور ماساچوست

تجارت

بیل کلینتون: چهل و دومین رئیس جمهور ایالات متحده

مدالین آلبرایت: اولین زنی که به عنوان وزیر امور خارجه ایالات متحده منصوب شد

رابرت کندی: دادستان کل ایالات متحده و سناتور نیویورک

 جان کری: وزیر امور خارجه ایالات متحده و سناتور ماساچوست

حقوق

 آنتونین اسکالیا: قاضی دیوان عالی ایالات متحده

 لوئیس براندایس: قاضی دیوان عالی ایالات متحده

ارل وارن: قاضی ارشد دیوان عالی ایالات متحده

وت روتنبرگ: قاضی دیوان عالی ایالات متحده

هنر و رسانه

گوینت پالترو: بازیگر برنده جایزه اسکار

 کریستین بیل: بازیگر برنده جایزه اسکار

 ایرول برنارد: مجری مشهور تلویزیون

تام هنکس: بازیگر و فیلمساز برنده دو جایزه اسکار

علم و فناوری

بیل گیتس: بنیانگذار مایکروسافت

 استیون وینبرگ: فیزیکدان برنده جایزه نوبل

پل دیراک: فیزیکدان برنده جایزه نوبل

 آلبرت سابین: توسعه دهنده واکسن فلج اطفا

هزینه های زندگی برای دانشجویان دانشگاه  Georgetown

برای تحصیل در دانشگاه Georgetown علاوه بر شهریه دانشگاه باید به هزینه های اقامت و زندگی خود نیز توجه داشته باشید. واشنگتن آمریکا نمی تواند مقصدی ارزان باشد و این شهر در دسته مناطق گران آمریکا جای می گیرد. به خصوص دانشجویان در این شهر بیش ترین فشار را در بخش اجاره حس می کنند، به همین خاطر توصیه می کنیم که همواره در خوابگاه اقامت کنید.

برای شناخت بیش تر هزینه های زندگی در امریکا خصوصا شهر واشنگتن جدول را ببینید: 

نوع هزینه

مبلغ سالانه هزینه های زندگی در واشنگتن

مسکن و ملک

13000 تا 23000 دلار برای خوابگاه یا آپارتمان خارج از محوطه دانشگاه

غذا و خوراک

4600 تا 7100 دلار برای وعده های غذایی در غذاخوری دانشگاه یا پخت و پز خودتان

حمل و نقل

1800 تا 2800 دلار برای اتوبوس، قطار یا دوچرخه

کتاب و لوازم التحریر

1200 دلار

هزینه های متفرقه

1600 دلار ( لباس، سرگرمی و غیره)

راه هایی برای صرفه جویی در هزینه های زندگی در واشنگتن

با این که آمریکا کشوری گران است و واشنگتن از جمله شهرهای غیر ارزان آن، ولی بازهم شما می توانید با رعایت نکاتی و فراهم آوردن شرایطی مشخص از هزینه های زندگی خود بکاهید. به این نکات توجه داشته باشید:

 • در خوابگاه داخل دانشگاه زندگی کنید: خوابگاه های دانشگاه جورج تون مقرون به صرفه ترین گزینه اقامتی برای اکثر دانشجویان است.
 • برنامه غذایی دانشگاه را انتخاب کنید: دانشگاه جورج تون چندین برنامه غذایی مختلف ارائه می دهد که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. همواره برنامه ای را انتخاب کنید که متناسب با نیازها و بودجه شما باشد.
 • از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید: واشنگتن دی سی دارای سیستم حمل و نقل عمومی گسترده ای است که می توانید از آن برای رفت و آمد در شهر استفاده کنید.
 • کتاب های خود را در کتابخانه قرض بگیرید یا از کتاب های دست دوم استفاده کنید: به جای خرید کتاب های درسی جدید، می توانید آن ها را از کتابخانه قرض بگیرید یا از کتاب های دست دوم استفاده کنید.
 • در غذا خوردن صرفه جویی کنید: سعی کنید بیشتر در خانه آشپزی کنید و از بیرون غذا خوردن را محدود کنید.
 • به دنبال شغل یا کارآموزی باشید: شغل یا کارآموزی می تواند به شما کمک کند تا هزینه های خود را تأمین کنید و تجربه کاری نیز به دست آورید.
بورسیه های دانشگاه جورج تون

بورسیه های دانشگاه جورج تون

هر ساله دانشگاه جورج تون صدها بورسیه تحصیلی مبتنی بر نیاز را به دانشجویان واجد شرایط اعطا می کند. ارزش بورسیه های انفرادی از 1000 تا بیش از 60 هزار دلار در سال بسته به نیاز مالی دانشجو متغیر است. علاوه بر وام های کوچک و جوایز تحصیلی، این بورسیه ها 100٪ نیازهای مالی نشان داده شده در مقطع کارشناسی واجد شرایط را برآورده می کنند.

بخشی از کمک هزینه تحصیلی جورج تاون به دانشجویان واجد شرایط از طریق هدایای سخاوتمندانه خیرین دانشگاه تامین می شود. با درخواست کمک مالی در جورج تون، دانشجویان برای این بورسیه ها در نظر گرفته می شوند و هیچ فرآیند درخواست اضافی وجود ندارد. این بورسیه ها بدین شرح هستند:

نام بورسیه های دانشگاه جورج تون امریکاشرایط و جزئیات
بورسیه 1789این بورسیه 3000 دلار در سال به عنوان وام یا کمک بلا عوض به دانشجویان ارائه می کند. نامزدهای این بورسیه ها توسط اداره پذیرش GU مقطع کارشناسی بر اساس درخواست های پذیرش آن ها معرفی می شوند.
کمک های مالی جورج تون دو و میدانیکمک هزینه های ورزشی دانشگاه جورج تاون توسط دپارتمان دو و میدانی بر اساس پتانسیل های ورزشی و تحصیلی متقاضیان به آنان اعطا می شود. مقادیر آن برای افراد متفاوت است.
بورسیه جان کارولبورسیه جان کارول به افتخار بنیانگذار جورج تاون، پدر جان کارول (1736-1815) نامگذاری شده است. اعطای آن به دانشجویان نیازمند کمک مالی بر اساس نیاز آنان و شرایط تحصیلی اعطا می شود.
خوابگاه های دانشگاه جورج تون

خوابگاه های دانشگاه جورج تون

دانشگاه جورج تون طیف گسترده ای از گزینه های خوابگاهی را به دانشجویان خود ارائه می دهد. خوابگاه ها در محوطه دانشگاه واقع شده اند و امکانات و خدمات مناسب و کاملی در آن ها وجود دارد. به نوعی دانشجویان این دانشگاه از لحاظ خوابگاه و محل اقامت مشکلی نخواهند داشت و باید فقط بر اساس شرایط و بودجه خود گزینه مناسبشان را انتخاب کنند.

جورج تون دارای 17 مجتمع خوابگاهی است که تمامی آن ها امکانات و شرایط بسیار مناسب و خوبی را برای دانشجویان فراهم آورده اند. در ادامه این بخش، اطلاعاتی از چند خوابگاه این دانشگاه را در اختیار شما قرار می دهیم:

خوابگاه دانشگاه جورج تونشرایطهزینه
رینولدز هالرینولدز هال بخشی از یک مجموعه سه ساختمانی است که از آن به عنوان چهارخانه جنوب غربی یاد می شود. این ساختمان 5 طبقه دارد و هر طبقه دارای یک آشپزخانه کامل در داخل یک اتاق اجتماعی بزرگ است که در آن بسیاری از ساکنان برای تقسیم وعده های غذایی، تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود یا مطالعه به عنوان گروه جمع می شوند. این خوابگاه اتاق های 1 تا 3 نفره را ارائه می دهد.5,584.00 دلار تا 6,694.00 دلار
کپلی هالکپلی یکی از قدیمی ترین سالن های اقامت در محوطه دانشگاه است این ساختمان 5 طبقه است و اتاق های دو نفره ارائه می کند که در هر اتاق 2 تخت تختخواب شو، 2 میز با صندلی و 2 عدد کمد قرار داده شده و در زیر زمین نیز امکانات خشک شویی برای تمامی ساکنین قرار داده شده است.6,397.00 دلار تا -6,826.00 دلار
هاربین هالهاربین یکی از خوابگاه های بزرگ دانشگاه جورج تون است که در 9 طبقه بنا شده و هر طبقه 3 ردیف 8 اتاقه را شامل می شود که در هر ردیف 1 حمام مشترک قرار داده شده و هر طبق یک سالن اجتماعات نیز دارد. اتاق ها همه 2 نفره است و فقط هر طبق 1 اتاق 3 نفره وجود دارد.6,051.00 دلار تا 6,694.00 دلار
دارنال هالدارنال یکی از خوابگاه های جذاب و پر جنب و جوش دانشگاه است که در 6 طبقه و هر طبقه 28 اتاق بنا شده است. اتاق ها دو نفره هستند و در هر اتاق 2 تخت خواب، 2 کمد، 2 میز قرار داده شده و هر طبق نیز دارای اتاق اجتماع و اتاق مطالعه است. تمام ساختمان نیز به اینترنت WIFI دسترسی دارند.6,094.00 دلار تا 6,694.00 دلار

در این مطلب خلاصه ای از شرایط، امکانات و فعالیت های دانشگاه Georgetown را برایشما عزیزان گردآوری کرده و در اختیارتان قرار دادیم. برای بررسی شرایط پذیرش و مدارک لازم جهت پذیرش در هر رشته می توانید با مشاورین شرکت رجبی تماس حاصل نموده و زمان مشاوره خود را تعیین نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *