اجاره مغازه در آمریکا

اجاره مغازه در آمریکا

برای آغاز کسب و کار و سرمایه گذاری در آمریکا مانند هر کشور دیگر به مکان مناسب نیاز است . افرادی که می خواهند سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آمریکا انجام دهند ، باید بر اساس نوع فعالیت تجاری خود ملکی را اجاره و یا خریداری نمایند . البته باید توجه داشت که مکان انتخابی باید مطابق با استاندارد های لازم جهت آغاز کسب و کار باشد . در این مقاله مشاورین ارشد موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی اجاره مغازه در آمریکا و مراحل افتتاح کار در این کشور را بیان خواهند کرد .

بررسی اجاره مغازه در آمریکا

آمریکا به دلیل وضعیت اقتصادی مطلوب یکی از گزینه های مناسب برای مهاجرت و آغاز کسب و کار است . افتتاح یک مغازه در هر کشور الزامات خاص خود را دارد اما باید توجه داشت که برای اشتغال در هر کشوری به ویژه آمریکا به مجوز کار نیاز است .

اعتبار این مجوز کار یک ساله است که در صورت تمایل فرد می تواند برای دو سال تمدید شود . از ویژگی های سرمایه گذاری در آمریکا مجوز همراهی همسر و فرزندان زیر هجده سال است .

آمریکا بزرگترین قدرت اقتصادی جهان است و یکی از مکان های عالی برای آغاز کسب و کار است . آغاز کسب و کار در آمریکا به عنوان یک سرمایه گذاری خارجی مسیری طولانی دارد . برای آغاز کار و تجارت در این کشور فراگیری و تسلط به زبان انگلیسی مورد نیاز است .

برای افتتاح و اجاره مغازه در آمریکا باید برای ثبت آن و اخذ مجوز کسب و کار در اقدام نموده و سپس مکان تجاری مناسب برای اجاره و یا خرید را پیدا کرد . البته برای شروع فعالیت تجاری در این کشور اخذ مجوز کار الزامی است .

طرح کسب و کار در آمریکا

 • خلاصه اجرایی اولین و مهمترین بخش موفقیت طرح تجاری است . خلاصه اجرایی ارائه کننده خلاصه ای از طرح کسب و کار فرد و نکات کلیدی موجود در سند است .
 • بخش بعدی تجزیه و تحلیل کسب و کار است . این بخش ماهیت تجارت فرد را توصیف می کند و باید شامل ساختار کسب و کار فرد ، نام قانونی ، موقعیت مکانی و کالا یا خدمات ارائه شده باشد . این همچنین شامل تجزیه و تحلیل مشتریان و رقابت است .
 • بخش استراتژی بازاریابی مرتبط با چگونگی کسب و کار خرده فروشی فرد برای نفوذ به بازار هدف است . در این بخش است که فرد تصویر مورد نظر و استراتژی نام تجاری شرکت را شرح می دهد . فرد یک مرور کلی از استراتژی های قیمت گذاری شرکت ، مشارکت های بازاریابی فعلی و بالقوه را ارائه کند .
 • بخش کالاها و خدمات مهم ترین بخش برای توسعه یک کسب و کار است . این بخش محصولات و خدمات ارائه شده ، نحوه ارائه آنها ، اطلاعات مربوط به فروشندگان و هر گونه برنامه ای برای رشد آینده را توصیف می کند .
 • در بخش مدیریت باید نشان داده شود که طرح اقتصادی مورد نظر دارای منابع انسانی مورد نیاز است .

طرح کسب و کار در آمریکا

نرخ مالیات بر درآمد شرکت در آمریکا

اگر سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشورهای آمریکایی رویای شماست برای تحقق رویای خود باید تلاش کنید . مالیات شرکت ها در ایالات متحده در سطح فدرال ، اکثر ایالت ها و برخی از سطوح محلی بر درآمد شرکت ها اعمال می شود . نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها در سال 2019 بیست و یک درصد درآمد یک سال مالی است . مراحل افتتاح و اجاره مغازه در آمریکا به صورت زیر است :

 • اجاره و یا خرید مغازه
 • دریافت مجوز کار در آمریکا از وزارت کار این کشور
 • دریافت یک شماره مالیاتی با ارائه محل اقامت
 • مراجعه به اداره مالیات و اخذ گواهینامه ثبت شرکت
 • ثبت اظهارنامه مالیاتی
 • درخواست افتتاح مغازه از صنف مربوطه

یافتن مغازه برای اجاره یا خرید در آمریکا

روش های مختلفی برای یافتن و اجاره مغازه در آمریکا وجود دارد که در این بخش با آن ها بیشتر آشنا خواهیم شد :

 • اینترنت : اینترنت ساده ترین و در دسترس ترین روش یافتن یک واحد تجاری مناسب برای شروع کسب و کار در آمریکا برای اجاره یا خرید است . وب سایت ها و پورتال های متعددی برای اطلاع رسانی و خرید و فروش واحد های تجاری یا مسکونی در این کشور طراحی شده اند که آخرین و به روز ترین موقعیت ها را آگهی می کنند .
 • روزنامه ها : روزنامه سنتی ترین روش برای یافتن مغازه و واحد تجاری برای اجاره یا خرید است که مطالعه و بررسی صفحات نیازمندی های روزنامه های کثیر الانتشار و مجلات محلی موجود در آمریکا می تواند به یافتن مغازه کمک کند .
 • آژانس های املاک و مستغلات : آژانس های املاک مطمئن ترین و پرکاربردترین روش برای یافتن واحد تجاری در آمریکا محسوب می شوند . فرد متقاضی با ویزای کار آمریکا وارد این کشور می شود . اجاره یک واحد تجاری در این کشور می تواند با مراجعه به این آژانس ها فرد و با پرداخت کمیسیون از آن ها برای یافتن مغازه مورد نظر کمک بگیرد .

مراحل افتتاح یک مغازه در آمریکا

افتتاح و اجاره مغازه در آمریکا یک کار چالش برانگیز است که نیازمند زمان ، پول و برنامه ریزی است .

 1. تصمیم گیری در مورد مبانی : در این مرحله فرد سرمایه گذار باید در مورد نوع فروشگاه و محصول عرضه شده در این فروشگاه تصمیم گیری کند . فرد می تواند لباس ، لوازم خانگی و اداری ، محصولات پخته شده ، قهوه ، محصولات دست ساز و غیره را در فروشگاه های آمریکا بفروشد . بهتر است فرد از بازار عرضه و تقاضا در شهر و محله مورد نظر خود اطلاع کسب کند .
 2. محاسبه هزینه محصول : فرد باید بررسی کند که آنچه می خواهد بفروشد سود آور است و بررسی کند که میزان سودی که بدست می آورد متناسب با زمانی که صرف می کند هست .
 3. قبل از افتتاح یک مغازه باید در مورد میزان رقابت در منطقه مورد نظر بررسی کرد . اگر فرد در نزدیکی یک فروشگاه بزرگ با قیمت های پایه یک مغازه افتتاح کند قطعا سود چندانی نصیب او نخواهد شد .
 4. انتخاب مکان و محل مغازه برای آغاز کسب و کار بسیار مهم است و فرد باید به دنبال بهترین مکان بر اساس محصول و خدمات ارائه شده در فروشگاه خود باشد .

اجاره بهای مغازه در آمریکا

اجاره بهای مغازه در آمریکا

قیمت خرید و یا اجاره مغازه در آمریکا در شهر های مختلف آن متفاوت است . هزینه اجاره و یا قیمت خرید یک واحد تجاری در این کشور به منطقه تجاری ، صنف ، امکانات ، عمر ساختمان ، متراژ و غیره بستگی دارد . مثلا اجاره بهای یک واحد تجاری مناسب برای بوتیک در نیویورک به متراژ 250 فوت مربع 420 دلار برای هر روز می باشد .

آمریکا کشوری در نیمکره غربی زمین و در شمال قاره آمریکا با مساحت 8/9 میلیون کیلومتر مربع است که به عنوان چهارمین کشور بزرگ دنیا شناخته می شود .

پایتخت و بزرگترین شهر این کشور به ترتیب واشینگتن دی .سی و نیویورک نام دارد ، دیگر شهر های مهم این کشور لس آنجلس ، شیکاگو ، هوستون ، فیلادلفیا می باشد .

جمعیت ساکنین این کشور بیش از سیصد و بیست و پنج هزار نفر است که اکثر آن ها مسیحی هستند . زبان رسمی این کشور زبان انگلیسی و واحد پول آن دلار می باشد .

در این مقاله اجاره مغازه در آمریکا را مورد بررسی قرار داده و مراحل آغاز کسب و کار و مهاجرت کاری به آمریکا را به تا حدودی بیان کردیم ، شما می توانید برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین شهر های آمریکا برای پیدا کردن کار با دفاتر همکار موسسه مهر آفرین رجبی در شهرهای تهران و شیراز تماس حاصل فرمائید .

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه