سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آمریکا

Picture of مشاور حقوقی سرمایه گذاری
مشاور حقوقی سرمایه گذاری
سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آمریکا
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

اره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) می توانند ، از بازرگانان پشتیبانی لازم را داشته باشند و در صورت درخواست مشاوره مالیاتی ارائه دهند.

آمریكا با داشتن سرانه تولید ناخالص داخلی كه فقط در مدت یك سال می تواند از ۱۸ تریلیون دلار بگذرد دارای بزرگترین و قابل تقدیرترین اقتصاد در جهان ، فرهنگ تأثیرگذار و تاریخ است.

سرمایه گذاران بین المللی و محلی فرصت های شغلی متنوعی برای افتتاح یک شرکت در ایالات متحده دارند و می توانند شرکت هایی را در حوزه هایی مانند گردشگری ، فناوری ، مهندسی ، مالی و موارد دیگر تأسیس کنند.

پیشتر در همین سایت به بررسی مشاغل مورد نیاز در آمریکا و حقوق و دستمزد هر یک پرداختیم ؛ اگر قصد سرمایه گذاری در آمریکا را دارید حتما مقاله کار در آمریکا را نیز مطالعه نمایید تا از قوانین کاری و شرایط بازار کار این کشور نیز مطلع شوید.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آمریکا

انواع ویزاهای سرمایه گذاری آمریکا

آمریکا همیشه به مشارکت بازرگانان و سرمایه گذاران در رشد متقابل اقتصاد احترام گذاشته است و دولت ایالات متحده مقررات متعددی را برای سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته است تا تجارت خود را گسترش دهند و به بیش از ۱۴۰،۰۰۰ سرمایه گذار ویزای مهاجرتی ارائه کرده اند.

پس از پنج سال داشتن ویزای سرمایه گذاری و گرین کارت ، می توان برای تابعیت ایالات متحده نیز درخواست داد و در چند وقت اخیر ، چندین تغییر در سیاست ها ایجاد شده است.

با تحقیقات بیشتر ، مشاورین موسسه مهاجرتی رجبی ویزاهای سرمایه گذاری برتر در آمریکا را معرفی کرده اند.

ویزای سرمایه گذاری EB-5

ویزای سرمایه گذاری EB-5 سریعترین راه دریافت گرین کارت در ایالات متحده بدون همسر یا یکی از اعضای خانواده برای حمایت مالی از شما است و اگر منبع مالی قابل توجهی دارید بهترین گزینه برای کار کردن است.

 • بسته به موقعیت جغرافیایی ، شما باید ۹۰۰،۰۰۰ – ۱،۸۰۰،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید تا بتوانید ویزای سرمایه گذاری EB-5 را دریافت کنید.
 • با استناد به منابع قانونی صندوق سرمایه گذاری خود ، می توانید در پروژه ها یا مراکز منطقه ای سرمایه گذاری کنید که حداقل ۱۰ شغل در آمریکا ایجاد می کند.
 • همچنین می توانید به طور مستقیم سرمایه گذاری کرده و برای ۱۰ کارمند آمریکایی شغل ایجاد کنید.

ویزای سرمایه گذار L-1

ویزای سرمایه گذار L-1 برای انتقال کارمندان به داخل شرکت است و اگر شهروند هر کشور غیر معاهده هستید ، این ویزا برای شما نیز بهترین است و شرکت آمریکایی که می خواهید در آن استخدام شوید باید وابسته به یک شرکت در کشور خودتان باشد.

 • برای ویزای L-1 کارآفرینی ، شرکت شما باید در ایالات متحده آمریکا و یک کشور خارجی دیگر فعالیت کند.
 • فقط دارندگان پست های اجرایی و مدیریتی مجاز به درخواست هستند.
 • با ویزای سرمایه گذار L-1 ، همسر شما می تواند در هر نقطه از ایالات متحده آمریکا کار کند ، اما فرزند شما فقط می تواند تحصیل کند و مجاز به کار نیست.

انواع شرکت ها در آمریکا

برای افتتاح یک شرکت در ایالات متحده آمریکا ، بسته به ماهیت کسب و کار خود می توانید یکی از انواع حقوقی زیر را انتخاب کنید.

انواع شرکت ها در آمریکا

انحصار مالکیت

انحصار مالکیت در ایالات متحده آمریکا شرکتی است که متعلق به یک شخص است و از نظر نمایندگی قانونی از مالک آن جدا نیست.

مالک ، که به عنوان یک شرکت انحصاری نیز خوانده می شود ، مسئولیت نامحدودی در قبال این تجارت به عهده دارد ، به این معنی که وی به عنوان شخص مسئول در قبال هرگونه بدهی یا تعهدات شرکت است.

وی همچنین از کل سود حاصل از شرکت برخوردار است ، به طوری که کل درآمد حاصل از تجارت به اظهارنامه مالیاتی شخصی مالک اضافه می شود.

مشارکت

مشارکت در ایالات متحده آمریکا مشابه یک شرکت انحصاری است ، با این تفاوت که شرکت بیش از یک مالک دارد.

شرکت با مسئولیت محدود

یک شرکت با مسئولیت محدود ( LLC ) در ایالات متحده آمریکا شرکتی است که می تواند صاحبان متعددی به نام اعضا داشته باشد.

LLC یک شخص حقوقی جدا از اعضای خود است. و سند حاکم بر اداره LLC به عنوان ” توافق نامه عملیات ی” شناخته می شود و از نظر هدف مشابه اساسنامه است.

این سند قوانین مربوط به نحوه کار با LLC را مشخص می کند و می تواند با رشد یا تغییر کسب و کار اصلاح شود.

یک LLC انعطاف پذیرترین ساختار تجاری طبق قانون شرکت های آمریکایی است که مدیریت آن آسان است.

C-Corporation

این نوع شرکت به به عنوان یک شرکت عادی شناخته می شود ، در ایالات متحده آمریکا یک شخصیت حقوقی جدا از صاحبان خود است.

این شرکت می تواند از طریق انتشار سهام ، سرمایه جمع آوری کند و سهامداران ، که لزوما ساکن آمریکا نیستند ، سهام این شرکت را دارند و هیئت مدیره آن را انتخاب می کنند.

مالیات توسط شرکت های C در سطح شرکت ها پرداخت می شود ، و سهامداران از درآمد سود سهام خود مالیات می گیرند.

C-Corporation برای مشاغل متوسط تا بزرگ ایده آل است که به دنبال تهیه بودجه خارج از سرمایه از طریق ابزارهای سهام هستند ، محدودیتی برای مالکیت سهام یا انتقال برای چنین ساختار تجاری وجود ندارد.

S-Corporation

یک شرکت در ایالات متحده آمریکا می تواند با ارسال فرم به سرویس درآمد داخلی ( IRS ) ، درخواست وضعیت S-Corporation را انتخاب کند.

پس از اتمام این پرونده ، شرکت از نظر مالیات مشمول مالیات می شود ، یعنی درآمد حاصل از تجارت به منظور محاسبه مالیات به سهامداران منتقل می شود.

دلیل اصلی این امر این است که سود و زیان را می توان به اظهارنامه مالیاتی شخصی سهامداران اضافه کرد تا آنها فقط یک بار مالیات سود را بپردازند.

مزیت S-Corporation نسبت به C-Corporation این است که مالیات مضاعف را از بین می برد.

طبق قانون شرکت های بزرگ ایالات متحده ، یک شرکت سهامی خاص نمی تواند بیش از ۱۰۰ سهامدار داشته باشد و همه آنها باید شهروند یا مقیم ایالات متحده باشند.

انواع مشاغل در آمریکا از طریق بخش تجارت ایالتی یا دفتر شرکت ها تنظیم می شوند و برخی از ایالت ها ممکن است انواع خاصی از مشاغل را مجاز دانسته و بسیاری از آنها مقررات و محدودیت های مختلفی راجع به نوع شرکت که می تواند در آنجا تاسیس شود ، دارند.

بهترین سرمایه گذاری ها در آمریکا

در آمریکا گزینه های سرمایه گذاری های زیادی وجود دارد که می تواند بازدهی خوبی داشته باشد ، از جمله سود سهام ، خرید املاک و خرید زمین کشاورزی و غیره.

بهترین سرمایه گذاری ها در آمریکا

اگرچه این سرمایه گذاری ها می توانند بازده بالایی داشته باشند ، برخی از آنها بسیار کم ریسک تر از بقیه هستند.

در زیر بهترین پزینه های سرمایه گذاری در آمریکا بررسی شده است.

سرمایه گذاری در ملک

اگر تمایل به سرمایه گذاری در ملک دارید ، مسکن اجاره ای می تواند سرمایه بزرگی باشد و با توجه به اینکه نرخ های رهن در آمریکا اخیرا به پایین ترین سطح رسیده است ، می تواند زمان خوبی برای تأمین مالی خرید یک ملک جدید باشد ، اگرچه اقتصاد ناپایدار ممکن است اجرای واقعی آن را دشوار کند.

برای پیگیری این مسیر ، شما باید ملک مناسب را انتخاب کنید ، هزینه آن را تأمین کنید یا آن را به طور کامل خریداری کنید ، نگهداری کنید و با مستاجران معامله کنید ، اگر خریدهای هوشمندانه انجام دهید می توانید خیلی خوب عمل کنید.

اوراق پس انداز ایالات متحده و اوراق مشارکت

هنگام خرید هر نوع اوراق قرضه ، در ازای مدت زمان و بهره از پیش تعیین شده ، به نهادی که آن را خریداری می کنید وام می دهید.

اوراق قرضه ایمن و کم خطر در نظر گرفته می شوند زیرا اوراق قرضه آمریکا تحت حمایت دولت ایالات متحده است که باعث می شود سرمایه گذاری در آن تقریبا بدون ریسک باشند.

دولت ها برای جمع آوری پول برای پروژه ها و عملیات ، اوراق قرضه صادر می کنند و این امر در مورد شرکت های بزرگ که اوراق قرضه منتشر می کنند نیز صدق می کند.

اوراق قرضه شرکتی کمی ریسک پذیر تر است و بر خلاف اینکه وقتی شما با خرید سهام در یک شرکت سرمایه گذاری می کنید ، خرید اوراق قرضه شرکتی هیچگونه مالکیتی در آن شرکت به شما نمی دهد.

ممکن است یک اوراق قرضه در طی چندین سال سود ۳ درصدی خالص داشته باشد و این بدان معناست که وقتی پول خود را از اوراق قرضه خارج می کنید ، قدرت خرید شما کمتر از زمانی است که آن را قرار داده اید ، زیرا نرخ رشد حتی با نرخ تورم همگام نبوده است.

اوراق بهادار با پشتوانه رهنی

هنگام خرید اوراق بهادار با پشتوانه رهنی ، یک بار دیگر به یک بانک یا موسسه دولتی وام می دهید ، اما وام شما با پشتوانه وام های مسکن و سایر املاک و مستغلات پشتیبانی می شود.

برخلاف سایر اوراق قرضه که اصل سهام را در پایان مدت اوراق پرداخت می کنند ، اوراق بهادار با پشتوانه رهنی ماهانه سود و اصل سرمایه را به سرمایه گذاران پرداخت می کند.

اگر چه این نوع سرمایه گذاری می تواند نوعی سرمایه گذاری با درامد و بازدهی ثابت باشد ، اما اوراق بهادار با پشتوانه رهنی یکی از پیچیده ترین انواع سرمایه گذاری در آمریکا است و از این رو با اطلاعات جامع باید نسبت به آن اقدام کرد.

مبلغ مورد نیاز سرمایه گذاری در آمریکا

خیلی از افراد تمایل به سرمایه گذاری در بخش هایی همچون فروشگاه لباس و پوشاک ، سوپر مارکت و یا حوزه هایی همانند خرید ملک و یا سرمایه گذاری بازار سهام آمریکا دارند.

مبلغ مورد نیاز سرمایه گذاری در آمریکا

میزان سرمایه لازم برای باز کردن یک فروشگاه یا مغازه به موقعیت فروشگاه برای اجاره ، نوع اجناس منتخب برای فروش و حتی قفسه بندی و تزیینات مورد استفاده بستگی دارد و به راحتی نمی توان مبلغ مشخصی برای سرمایه مورد نیاز آن مشخص کرد.

با این حال در زیر سرمایه های تقریبی لازم برای چنین مشاغلی آورده شده است و باز هم لازم به ذکر است ارقام زیر با توجه به نوع منطقه و متراژ متفاوت خواهد بود.

خرید یک فروشگاه در نیویورک به متراژ ۴٫۱۱۵ متر مربع ، ۳,۴۵۱,۰۰۰ دلار هزینه دارد.

بازکردن یک پمب بنزین در نیویورک ۳٫۳۱۵٫۰۰۰ دلار هزینه دارد.

باز کردن سوپر مارکت در نیوجرسی حدود ۲۰۰۰۰۰۰ دلار هزینه دارد.

سرمایه لازم برای خرید ملک در آمریکا

میانگین قیمت خرید خانه های نوساز در آمریکا ۱۸٫۱٪ نسبت به سال گذشته جهش یافته و به ۳۷۴،۴۰۰ دلار در ماه مه رسید و می توان گفت متوسط قیمت خرید خانه در آمریکا ۴۳۵،۴۰۰ دلار است.

مزایای سرمایه گذاری در آمریکا

ایالات متحده هم بزرگترین دریافت کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی و هم بزرگترین سرمایه گذار در سایر کشورها است.

مزایای سرمایه گذاری در آمریکا

هرکسی می تواند مقادیر نامحدودی پول به ایالات متحده ببرد و بسیاری از سرمایه گذاران خارجی از سرمایه گذاری در ایالات متحده به دلیل ثبات دولت و اندازه اقتصاد خوشحال هستند و در کل سرمایه گذاری در آمریکا گزینه ای کم خطر است.

در زیر مهمترین عوامل انتخاب آمریکا برای سرمایه گذاری و بهعلارتی مزایای سرمایه پذاری در آمریکا بیان شده است.

بهترین اقتصاد جهانی

ایالات متحده به خاطر اقتصاد عالی ، ثروت خالص و تولید ناخالص داخلی خود یکی از بالاترین در جهان برای یک کشور واحد شناخته شده است ، آمریکا همچنین نزدیک به ۲۴ درصد در بازار بین المللی سهم دارد و این برتری ایالات متحده را نسبت به دومین بازار بزرگ ملی ، چین که در آن حدود ۱۵ درصد سهم جهانی وجود دارد ، برتر می کند.

همچنین ایالات متحده در فهرست گزارش جهانی رقابت پذیری در سال های گذشته در رتبه دوم قرار دارد.

در گزارش رقابت جهانی ۱۴۱ اقتصاد جهان از نظر شاخص های زیر مقایسه شده اند:

 • پویایی کسب و کار
 • سیستم های مالی
 • سلامتی
 • پذیرش ICT
 • قابلیت نوآوری
 • موسسات
 • زیر ساخت
 • بازار کار
 • ثبات اقتصاد کلان
 • مهارت ها
 • بازار محصول
 • اندازه بازار

سایر کشورهایی که برنامه های ویزا برای سرمایه گذاران ارائه داده اند عملکرد بسیار کمتری نسبت به ایالات متحده داشته اند و به عنوان مثال استرالیا در رتبه شانزدهم ، کانادا در رتبه ۱۴ و انگلستان در رتبه ۹ جهان قرار گرفتند ، ایالات متحده همچنان جذاب ترین کشور برای سرمایه گذاری و جذب مشاغل جدید است.

یک بازار مصرف کننده سودآور

در حال حاضر ایالات متحده رکورد جهانی بزرگترین بازار مصرفی را به خود اختصاص داده است ، ایالات متحده همچنین از تولید ناخالص داخلی نزدیک به ۲۰ تریلیون دلار برخوردار است.

خانواده ها در ایالات متحده بیش از ۱۳٫۳ تریلیون دلار در سال برای کالاهای خانگی و خدمات هزینه کرده اند و این بیش از سه برابر هزینه خانواده های کشور است که در جایگاه دوم قرار گرفته اند ، این مبلغ همچنین بیش از یک چهارم خریدهای جهانی خانوار در جهان را شامل می شود.

حضور در ایالات متحده مزایای بسیاری دارد به عنوان مثال ، زندگی در آمریكا به یك سرمایه گذار خارجی كمك می كند تا در نزدیكی ستاد اصلی تجارت كه اغلب در ایالات متحده قرار دارد ، بماند.

سرمایه گذاران همچنین به تأمین کنندگان و مشتریان زیادی نزدیک هستند و ایالات متحده همچنین یکی از متنوع ترین بازارهای جهان را در خود جای داده است ، ایالات متحده همچنین دارای یکی از بهترین زیرساخت ها در جهان با بندرهای بزرگ دریایی برای کانتینرها و هواپیماهای بین المللی باری است که به موفقیت ایالات متحده در بازار جهانی کمک می کند.

ایالات متحده همچنین با چندین کشور توافقنامه تجارت آزاد دارد که توانایی تجارت را برای سایر بازارهای بزرگ در حال رشد در سراسر جهان باز می کند.

برخورداری از بهترین سیستم حقوقی

یکی دیگر از مزایای بزرگ سرمایه گذاران بین المللی ، سیستم حقوقی ایالات متحده است.

ایالات متحده یک سیستم حقوقی بسیار شفاف و قابل پیش بینی دارد که بر حمایت از حقوق مالکیت معنوی متمرکز است.

بهترین کشورها برای زندگی را در مقاله ای معرفی کرده ایم ، خواندن مقاله می تواند دید بهتر و شناخت عمیق تری نسبت به کشورهای جها به شما خواهد داد.

شرایط ویزای سرمایه گذاری E1 و E2 آمریکا

ویزای تجاری E-1 به متقاضیانی که مایل به تجارت بین المللی قابل توجه با یک شرکت در ایالات متحده هستند ، اعطا می شود و متقاضیان این ویزا مقید به سرمایه گذاری نیستند ، بنابراین با روش های سنتی سرمایه گذاری مهاجرت در ایالات متحده آمریکا متفاوت است.

شرایط ویزای سرمایه گذاری E1 و E2 آمریکا

برای درخواست این ویزا باید تابعیت یک کشور معاهده را داشته باشید و تجارت بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار با شرکت های ایالات متحده برای درخواست ویزای تجاری E-1 بسیار مهم تلقی می شود و با تجارت و تبادل بین المللی خدمات و کالاهای واجد شرایط باید یک رابطه تجاری مشخص وجود داشته باشد و به طور کلی این ویزا یک برنامه خوب برای کسانی است که مایل به راه اندازی تجارت ارزان صادرات با ایالات متحده هستند.

ویزای سرمایه گذاری E-2 نیز ویزای غیر مهاجرتی است که نمی تواند تابعیت آمریکا را به شما بدهد ، با این حال اگر می خواهید مشاغلی بدون محدودیت سرمایه گذاری راه اندازی کنید و به دلار سود کسب کنید ، این ویزا برای شما مناسب است.

ویزای سرمایه گذار E-2 به مدت پنج سال اعتبار دارد و می توانید آن را تمدید کنید و با مقررات جدید ، می توانید آن را برای مدت نامحدود تمدید کنید.

میزان مشخصی از سرمایه گذاری در این مورد وجود ندارد ، اما سرمایه گذاری شما باید کاملا متناسب با هزینه مشاغلی باشد که قصد راه اندازی آن در ایالات متحده آمریکا را دارید وکشور زادگاه شما باید با ایالات متحده در یک معاهده دوستی ، تجارت و ناوبری باشد و البته تجارت شما باید پتانسیل ایجاد اشتغال برای شهروندان ایالات متحده را فراهم کند و منابع قانونی درآمد شما باید ذکر شود.

بهترین شهرهای آمریکا برای سرمایه گذاری

به عنوان یک سرمایه گذار ، مهم است که در انتخاب شهر مناسب در آمریکا برای سرمایه گذاری دقت و تحقق کنید.

بهترین شهرهای آمریکا برای سرمایه گذاری

در واقع ، معیارهای جمعیتی و اقتصادی از عوامل کلیدی برای یک سرمایه گذاری موفق است. طبق مطالعاتی که در خصوص سرمایه گذاری در آمریکا انجام شده در ادامه ۵ شهر برتر برای سرمایه گذاری در ایالات متحده آمریکا معرفی شده است.

آرلینگتون ، تگزاس

 • رشد جمعیت : ۲٫۲٪
 • رشد شغلی : ۳٫۴٪
 • افزایش مقادیر مسکن : ۱۰٫۳٪
 • عملکرد اجاره : ۷٫۵٪

براساس مطالعات انجام شده رتبه اول به آرلینگتون تعلق می گیرد.

در واقع ، طی دو سال گذشته ، این شهر رشد سالم جمعیتی را تجربه کرده است و علاوه بر این ، افزایش اشتغال ۳٫۴ درصدی نسبت به سالهای گذشته از بهترین موارد است.

علاوه بر این ، متوسط قیمت خانه آرلینگتون ۲۴۰ هزار دلار مقرون به صرفه است ، اما اجاره بها نسبتا بالا است و ۱۴۹۸ دلار است و به طور کلی ، این امر آرلینگتون را به بهترین شهر برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تبدیل می کند.

اورلاندو ، فلوریدا

 • رشد جمعیت : ۴٫۸٪
 • رشد اشتغال : ۳٫۵٪
 • افزایش ارزش مسکن : ۱۰٫۷٪
 • عملکرد اجاره : ۵٫۷٪

برای سومین سال متوالی ، اورلاندو در میان پنج شهر برتر برای سرمایه گذاری قرار دارد ، اما برای اولین بار ، این مکان دیگر بهترین مکان برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نیست.

رشد ۴٫۸ درصدی اورلاندو تنها با رشد در سیاتل و میامی مغلوب می شود و رشد شغلی اورلاندو بعد از سیاتل دوم است و آن را به دومین انتخاب بهترین شهر برای سرمایه گذاری در املاک تبدیل کرده است.

تمپا ، فلوریدا

 • رشد جمعیت : ۴٫۶٪
 • رشد شغلی : ۲٫۳٪
 • افزایش ارزش مسکن : ۱۳٪
 • عملکرد اجاره : ۵٫۱٪

تمپا برای سومین سال متوالی در میان بهترین شهرهای سرمایه گذاری در آمریکا قرار دارد.

جمعیت در آن طی دو سال گذشته بیش از ۴٫۶ درصد رشد کرده است و رشد اشتغال ۲٫۳ درصدی آن از متوسط بهتر است.

با این حال ، شهرهای دیگر در ساحل غربی فلوریدا مانند سن پترزبورگ یا بندر شارلوت نیز قابل تأمل هستند.

کلیولند ، اوهایو

 • رشد جمعیت : ۱٫۲٪
 • رشد شغلی : ۱٫۰٪
 • افزایش ارزش مسکن : ۷٫۵٪
 • عملکرد اجاره : ۱۰٫۲٪

کلیولند یکی از قوی ترین بازارهای املاک و مستغلات در کشور است که جریان نقدی بالا و رشد آینده را برای سرمایه گذاران فراهم می کند.

کلیولند با بیش از ۲ میلیون نفر نیروی کار ، دوازدهمین منطقه اقتصادی کشور آمریکا است ، رشد جمعیت و رشد اشتغال به آرامی اما مطمئنا در حال افزایش است و علاوه بر این ، کلیولند یکی از بازارهایی است که بهترین بازده را ارائه می دهد.

سیاتل ، واشنگتن

 • رشد جمعیت : ۵٫۹٪
 • رشد شغلی : ۳٫۳٪
 • افزایش ارزش مسکن : ۱۱٫۳٪
 • عملکرد اجاره : ۴٫۱٪

یکی از اصلی ترین عواملی که سیاتل را به یکی از بهترین شهرها برای سرمایه گذاری تبدیل کرده ، رشد سریع جمعیت آن است و با افزایش ۵٫۹ درصدی از سال ۲۰۱۶ تاکنون ، سیاتل در کل بالاترین نرخ رشد را دارد ، سیاتل همچنین یکی از بزرگترین افزایش سال به سال در نرخ اشتغال را دارد.

بازارهای مختلفی برای سرمایه گذاران مختلف وجود دارد و در واقع بسته به نوع سرمایه گذاری خود ، باید یک شهر را انتخاب کنید ، اما در کل برای کسانی که امنیت را با بازده کم اما فرصت بیشتر برای افزایش سرمایه ترجیح می دهند ، بازارهای فلوریدا بهترین فرصت است و برای کسانی که جریان نقدی را ترجیح می دهند ، بازاری مانند کلیولند مناسب تر خواهد بود.

مراحل ثبت شرکت در آمریکا

هنگامی که صاحب شرکت در مورد نوع شرکت تصمیم گرفت ، باید مراحل ثبت شرکت را شروع کند.

مراحل ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا اکنون آسان است زیرا نیازی به سفر به ایالات متحده آمریکا یا حضور فیزیکی نیست.

ایالات متحده به عنوان یک کشور توسعه یافته ، به دلیل زیرساخت های پیشرفته ، فناوری و منابع طبیعی فراوان ، یک ابرقدرت اقتصادی است.

اقتصاد آن خدمات گرا است و ۸۰٪ از تولید ناخالص داخلی آن را تشکیل می دهد در حالی که تولید حدود ۱۵٪ از تولید ناخالص داخلی آن را تشکیل می دهد.

مراحل ثبت شرکت در آمریکا به شرح زیر است.

انتخاب نام برای شرکت

صاحب شرکت موظف است نام شرکت را انتخاب کند ، نام انتخاب شده توسط مالک باید منحصر به فرد باشد و با هیچ شرکتی که قبلا در آمریکا ثبت شده ، مطابقت نداشته باشد.

نماینده مالک شرکت باید جستجو در مورد موجود بودن نام را شروع می کند و متعاقبا برای تأیید درخواست نام توسط مقامات اقدام کند.

انتخاب یک نماینده ثبت شده

برای ثبت شرکت در آمریکا یک روش آنلاین در دسترس است و با این حال ، فقط یک شخص رسمی یا نماینده می تواند برای ثبت شرکت در ایالات متحده درخواست کند.

از این رو ، همیشه پیشنهاد می شود که شخص یا نماینده ای صالح برای شروع کار جدید در آمریکا و ثبت شرکت منصوب شود.

نماینده یا شخص مجاز مسئول اسناد ، جمع آوری و ارائه هرگونه اسناد و مدارک لازم است و بعلاوه ، شخص یا نماینده مجاز مسئول دریافت هرگونه گزارش یا ارتباط از طرف مربوطه در زمینه ثبت شرکت می باشد.

ارائه نام و آدرس کارمندان

مالک موظف است کلیه نامها و آدرس افراد یا شرکتهای ضروری مرتبط با شرکت را ارائه دهد.

مالک اینگونه اسناد را به نماینده مجاز ارائه می دهد و نماینده موظف است کلیه مشخصات مورد نیاز را در بازه زمانی مقرر ارائه دهد.

دریافت شماره شناسایی کارفرمای فدرال

شماره شناسایی یا کارفرمای فدرال ، که به عنوان EIN یا شماره شناسنامه مالیاتی نیز شناخته می شود ، شماره ای است که توسط سرویس درآمد داخلی (IRS) ایالات متحده صادر می شود.

این شماره تا حدودی مانند شماره شناسایی برای شرکتهای مختلف در ایالات متحده آمریکا است.

EIN توسط مالک شرکت در مواردی مانند افتتاح حساب بانکی در آمریکا ( و شاید در کشور اصلی صاحب شرکت ) مورد نیاز خواهد بود.

ارائه آپوستیل یا گواهی احراز هویت

اگر صاحب شرکت قصد دارد یک حساب بانکی در کشور خود باز کند ، مالک موظف است اسناد تشکیل شرکت را ارائه دهد و چنین اسنادی باید با یک گواهینامه احراز هویت یا آپوستیل تأیید شوند.

آپوستیل توافقی بین کشورهای مختلف برای پذیرش اسناد و مدارک یکدیگر است ، این توافق نامه تنها در صورت عضو بودن کشور مالک در کنوانسیون لاهه لازم است و اگر کشور مالک یک کشور عضو نباشد ، مالک می تواند از ایالتی که تشکیل شرکت در آن انجام شده است یا ” وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا ” ، گواهی احراز هویت را درخواست کند.

دریافت مجوز فروش یا مجوز مالیاتی

صاحب شرکت در آمریکا لازم است با انجام ثبت نام مجوز فروش یا مجوز مالیاتی برای یک ایالت خاص را بدست آورد.

دریافت مجوزهای مالیاتی لازم از ایالت مورد نظر

از آنجا که قوانین ایالت های آمریکا با یکدیگر متفاوت است ، در نرخ مالیات نیز تغییرات خاصی وجود دارد.

در ثبت شرکت جدید گرفتن کلیه مجوزهای مالیاتی لازم ضروری است و بعلاوه ، یک شرکت باید پس از ثبت شرکت در ایالات متحده ، مالیات مربوط به اشتغال و درآمد خود را در صلاحیت ایالت مربوط بگیرد.

افتتاح شرکت ثبت شده

داشتن آدرس در سوابق یک شرکت ثبت شده مهم است.

آدرس ثبت شده شرکت باید با آدرس مسکونی متفاوت باشد ، صاحب شرکت موظف است شماره تماس رسمی در آمریکا و یک شناسه ایمیل رسمی برای اهداف تماس ارائه دهد.

افتتاح حساب بانکی در آمریکا

برای پذیرفتن پرداختهایی که مربوط به شرکت رد آمریکا هستند ، افتتاح حساب بانکی ضروری است.

امروزه افتتاح حساب های بانکی شرکتی در ایالات متحده دشوار شده است ، افتتاح حساب بانکی همچنین به قوانین مربوط به کشور متقاضی و همچنین قوانین ایالت های آمریکا بستگی دارد.

همیشه لازم است که برای باز کردن حساب بانکی در ایالات متحده از یک نماینده یا شخص خبره کمک بگیرید.

تشکیل یک وب سایت رسمی با آرم شرکت

مالک موظف است برای ایجاد یک وب سایت رسمی شرکت با شخص یا نماینده مجاز در تماس باشد ، این امر نه تنها باعث ثبات شرکت می شود بلکه برای تجارت نیز سودمند است و همیشه توصیه می شود که صاحب شرکت علامت تجاری برای اهداف آینده دریافت کند.

تشکیل گزارش های سالانه شرکت

طبق قوانین ایالتی در ایالات متحده ، شرکت های تازه ثبت شده باید سوابق مالی خود را با آدرس رسمی شرکت صاحب ثبت کنند و در صورت عدم رعایت مقررات ، دولت نیز می تواند مجازات های خاصی را وضع کند.

مالیات شرکت ها در آمریکا

در آمریکا ، نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها مالیاتی است که از شرکت ها دریافت می شود و مبلغ آن بر اساس درآمد خالص شرکت ها هنگام انجام فعالیت های تجاری ، به طور معمول در طول یک سال کاری به دست می آید و درآمد حاصل از نرخ مالیات شرکتها منبع مهم درآمد دولت ایالات متحده است.

مالیات شرکت ها در آمریکا

طبق انتظارات مدل های کلان تجارت جهانی و تحلیلگران ، انتظار می رود نرخ مالیات شرکت ها در ایالات متحده تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۲۸٫۰۰ درصد برسد.

کمترین میزان مالیات شرکت ها مربوط به کشور پرتغال است ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت در پرتغال انتخابی بی نظیر در قاره اروپا است ، مقاله لینک شده را بخوانید.

هزینه های ثبت شرکت در آمریکا

هزینه ثبت شرکت در آمریکا به ایالت ، نوع نهاد تجاری و سایر عوامل دارد و به شرح زیر می باشد.

 • ثبت نام تجاری خود : کمتر از ۱۰۰ دلار
 • تشکیل نهاد تجاری جدید : چند صد دلار ، به عنوان مثال LLC ها و شرکت های بزرگ ۱۸۰ دلار در ایالت واشنگتن و ۳۰۰ دلار در تگزاس هزینه دارند.
 • ثبت علامت تجاری : ۳۷۵ دلار

این هزینه ها فقط هزینه های کلی انجام شده است و به سرمایه گذاران توصیه می شود با مشاوران موسسه رجبی در ارتباط باشند تا از سایر هزینه ها در یک حوزه خاص تجاری یا نوع شرکت مرتبط اطلاع یابند.

اگر به دنبال ثبت شرکت با هزینه های بسیار پایین تر از آمریکا هستید ، پیشنهاد ما کشور ترکیه است ، مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ترکیه را بخوانید.

خرید شرکت آماده در آمریکا

خرید یک شرکت آماده به شما امکان می دهد در مراحل ثبت شرکت به جزئیات نپردازید.

خرید شرکت آماده در آمریکا

با انتخاب نام آن از لیست شرکتهای آماده ، می توانید در یک ساعت صاحب قانونی یک شرکت شوید.

متخصصان باتجربه ما در موسسه مهاجرتی رجبی به کلیه سوالات مربوط به صلاحیت شرکت از جمله قوانین محلی و مالیات به شما کمک می کنند.

شرکت آماده سودآورترین خرید برای کسبه ای است که برای وقت خود ارزش قائل هستند.

شرکت های آماده در اصل پوسته یک شرکت سابق هستند که دیگر تجارت نمی کند ، با خرید یک شرکت آماده شما قادر خواهید بود نام شرکتی متناسب با تجارت خود انتخاب کنید یا اگر نتوانستید نام شرکتی دقیقا مناسب خود پیدا کنید ، می توانید شرکت را همانطور که هست خریداری کنید.

روند خرید یک شرکت قفسه بندی سریع و آسان است و شما باید بتوانید در یک روز شرکت خود را به نام خود ثبت کنید تا بتوانید بلافاصله تجارت ، درخواست وام شرکت ، کار با مشاغل دیگر و غیره را شروع کنید و تمام کاری که باید انجام دهید این است که شرکت خود را انتخاب کنید و هزینه آن را پرداخت کنید.

مزایا و معایب خرید شرکت های آماده در آمریکا

برای بزینس های تازه تاسیس ممکن است دریافت وام یا کارت اعتباری یا معامله با بانک ها به طور کلی دشوار باشد ، اگر شرکت تازه تاسیس نباشد ، به احتمال زیاد بانک ها از کار با آنها راحت ترند و معاملات بهتری را در زمینه حساب های تجاری و اعتبارات به آنها می دهند.

اگرچه راه اندازی مشاغل در آمریکا لزوما دشوار نیست ، اما ممکن است زمان بر باشد و این می تواند بر حرکت یک کسب و کار در هنگام تلاش برای شروع کار تأثیر بگذارد و خرید یک شرکت آماده به این معنی است که می توان بلافاصله تجارت خود را آغاز کرد.

راه اندازی شرکت های آماده در آمریکا نسبت به شرکتهای جدید گرانتر است و بسته به مشاغل برای شروع کار تا هزاران دلار هزینه می شود.

برای خرید شرکت آماده به صوت غیر حشوری میتوانید به کشور مجارستان هم فکر کنید ، در مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان راه های خرید شرکت آماده به صورت یکروزه و غیر حضوری شرح داده شده است.

شاخص های اقتصادی برای ثبت شرکت در آمریکا

برای ثبت شرکت در آمریکا علاوه بر درآمد در سطح شرکت و صنعت ، وضعیت اقتصاد کل نیز بینشی برای تصمیم گیری سرمایه گذاران فراهم می کند.

شاخص های اقتصادی برای ثبت شرکت در آمریکا

به عنوان مثال ، شرکتی که درآمد خود را عمدتا براساس هزینه های مصرف کننده تأمین می کند ، در شرایط رکود اقتصادی عملکرد خوبی نخواهد داشت ، بنابراین شاخص های اقتصادی بینشی درباره وضعیت اقتصاد و اینکه آیا اقتصاد در حال رشد است ، فراهم می آورد.

بیشتر شاخص ها ماهانه توسط سازمان های دولتی منتشر می شوند و معمولا فعالیت های ماه و سال قبل را به منظور مقایسه ارائه می دهند.

در زیر برخی از شاخص های مهم اقتصادی ایالات متحده که برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۱ مهم می باشد ، بیان شده است.

نرخ بیکاری در آمریکا

نرخ بیکاری ملی به صورت ماهانه در ایالات متحده اندازه گیری می شود و در ماه مه ۲۰۲۱ ، نرخ بیکاری ملی ۵٫۵ درصد بود.

براساس آمار بیکاری ، هاوایی و پس از آن کالیفرنیا و نیومکزیکو بالاترین نرخ بیکاری را دارند و کمترین نرخ بیکاری در نیوهمپشایر و نبراسکا با ۲٫۸ درصد است.

نیروی کار صنعت اوقات فراغت و مهمان نوازی بالاترین نرخ بیکاری را در بین سایر صنایع با ۱۰٫۱ درصد از مه ۲۰۲۱ تجربه کرده اند.

نرخ تورم در آمریکا

نرخ تورم سالانه در ایالات متحده در ماه مه سال ۲۰۲۱ از ۵/۲ درصد در آوریل و بالاتر از پیش بینی های بازار ۴/۷ درصد به ۵ درصد رسید.

این در حالی است که نسبت به سال گذشته که همه گیری ویروس کرونا به اقتصاد ضربه زد ، افزایش تقاضای مصرف کننده با بازگشایی اقتصاد ، افزایش قیمت کالاها ، محدودیت های عرضه و دستمزد بالاتر همراه است در حالی که شرکت ها با کمبود نیروی کار روبرو هستند.

بیشترین افزایش قیمت برای بنزین ( ۲/۵۶ درصد ) ، اتومبیل های دست دوم و کامیون ( ۷/۲۹ درصد ) ، سرویس گاز کم مصرف ( ۵/۱۳ درصد ) ، خدمات حمل و نقل ( ۲/۱۱ درصد ) و پوشاک ( ۶/۵ درصد ) ثبت شده است.

هزینه های اجاره ۲٫۲٪ و غذا نیز ۲٫۲٪ افزایش یافته است.

سود بانک ها در آمریکا

نرخ وام نرخ بانکی است که معمولا نیازهای مالی کوتاه مدت و میان مدت بخش خصوصی را برآورده می کند ، این نرخ به طور معمول با توجه به اعتبار وام گیرندگان و اهداف تأمین مالی متفاوت است و شرایط و ضوابط پیوست شده به این نرخ ها با توجه به کشور متفاوت است ، اما مقایسه آنها را محدود می کند.

بر اساس مجموعه شاخص های توسعه بانک جهانی ، که از منابع رسمی شناخته شده جمع آوری شده است ، نرخ بهره وام (٪) در ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ ، ۳٫۲۵۰٪ گزارش شده است.

درصد مالیات در آمریکا

در حال حاضر ایالات متحده دارای هفت گروه مالیات بر درآمد فدرال است که نرخ آن ۱۰٪ ، ۱۲٪ ، ۲۲٪ ، ۲۴٪ ، ۳۲٪ ، ۳۵٪ و ۳۷٪ است.

هزینه اجاره در آمریکا

هزینه اجاره در آمریکا از نظر ایالت و شهر بسیار متفاوت است و برخی از گرانترین شهرها از نظر اجاره در ایالات متحده ، شهرهای نیویورک ، سانفرانسیسکو ، لس آنجلس ، واشنگتن دی سی و بوستون هستند، اینها گرانترین شهرها در هر فوت مربع هستند ، بنابراین قیمت بالاتر اجاره مساوی با فضای بیشتر نیست.

ناحیه کلمبیا بالاترین میانگین اجاره در ایالات متحده با ۲،۳۲۴ دلار در ماه برای یک آپارتمان یک خوابه است.

ماساچوست با اجاره ماهانه ۱،۹۹۵ دلار و کالیفرنیا با ۱،۷۷۷ دلار در ماه ، هاوایی و نیوجرسی با ۱۸۶۷ دلار و ۱۵۹۵ دلار گرانترین شهر ها برای اجاره هستند.

اجاره به طور معمول در ایالت هایی که درآمد بالاتری دارند ، بیشتر است و به عنوان مثال ، هر پنج ایالت با بیشترین متوسط قیمت اجاره در میان ده ایالت پردرآمد قرار دارند.

متوسط درآمد خانوار در واشینگتن دی سی سالانه ۸۵،۲۰۳ دلار ، ماساچوست ۸۱،۲۱۵ دلار ، کالیفرنیا ۷۵،۲۳۵ دلار ، هاوایی ۸۱،۲۷۵ دلار و درآمد نیوجرسی ۸۲،۵۴۵ دلار است.

بیست و یک ایالت متوسط قیمت اجاره زیر ۱۰۰۰ دلار در ماه دارند ، ویرجینیای غربی با ۶۲۸ دلار در ماه کمترین میانگین اجاره در ایالات متحده را دارد و پس از آن مونتانا با ۶۷۸ دلار و اوکلاهما با ۶۹۹ دلار قرار دارند.

ایالت هایی که کمترین قیمت اجاره را دارند به طور کلی کمترین هزینه های زندگی در ایالات متحده را دارند ، با این حال ، متوسط درآمد خانوار نیز پایین است و به عنوان مثال ، متوسط درآمد خانوار در ویرجینیای غربی ۴۶،۷۱۱ دلار است.

بهترین شهرهای آمریکا برای ثبت شرکت

شما می توانید تقریبا در هر یک از ایالات و شهر های آمریکا شرکت خود را راه اندازی کنید ، اما برخی از شهر ها ها ممکن است بهتر به چشم اندازهای بلند مدت شرکت شما کمک کنند.

بهترین شهرهای آمریکا برای ثبت شرکت

وب سایت WalletHub ، ۱۰۰ شهر آمریکا را بررسی کرده و آنها را بر اساس سه دسته مختلف محیط کسب و کار ، دسترسی به منابع و هزینه های تجاری مقایسه کرده است.

در این مقایسه ۲۰ شهر برتر آمریکا برای ثبت شرکت عبارتند از :

 • اورلاندو ، فلوریدا
 • اکلاهما سیتی
 • میامی ، فلوریدا
 • آستین ، تگزاس
 • تامپا ، فلوریدا
 • شارلوت ، کارولینای شمالی
 • دورهام ، کارولینای شمالی
 • رالی ، کارولینای شمالی
 • آتلانتا ، جورجیا
 • دنور ، کلرادو
 • فورت وُرث ، تگزاس
 • جکسون ویل ، فلوریدا
 • هوستون ، تگزاس
 • سن پترزبورگ ، فلوریدا
 • دالاس ، تگزاس
 • سان آنتونیو ، تگزاس
 • ایروینگ ، تگزاس
 • لاردو ، تگزاس
 • اوکلند ، کالیفرنیا
 • ایروین ، کالیفرنیا

در این لیست میامی در ایالت فلوریدا ، دارای بیشترین تعداد شرکت است که ۳٫۲ برابر بیشتر از وینستون کارولینای شمالی است که با ۷۴٫۴۰ نفر جمعیت کمترین اعداد شرکت ها را در خود جای داده است.

اگر هزینه زندگی یک نگرانی اصلی است ، شما می توانید شماره ۱۸ لیست را در نظر بگیرید ، لاردو در ایالت تگزاس ، که طبق مطالعه کمترین شاخص هزینه زندگی را دارد و احتمالا جای تعجب نیست که مرکز فناوری سانفرانسیسکو بالاترین شاخص هزینه زندگی را داشته باشد.

سانفرانسیسکو با ۸۰٫۲۲ دلار در هر فوت مربع بالاترین اجاره سالانه فضای اداری را دارد ، در حالی که تولدو در ایالت اوهایو با ۱۱٫۹۳ دلار در هر فوت مربع کمترین اجاره متوسط سالانه را دارد.

لینکلن در نبراسکا کمترین میزان خدمات مالی را دارد و سن برناردینو در ایات کالیفرنیا ، دیترویت در میشیگان ، با متوسط درآمد سالانه ۲۷۸۳۸ دلار ، کمترین هزینه نیروی کار را دارد که ۴٫۴ برابر کمتر از فریمانت کالیفرنیا است که با متوسط درآمد سالانه ۱۲۲۱۹۱ دلار بالاترین هزینه کار را دارد.

طرح تجاری برای ثبت شرکت در آمریکا

طرح تجاری برای ثبت شرکت در آمریکا باید شامل یک برنامه کامل بازاریابی باشد.

در این طرح تجاری باید تصمیم بگیرید که چه نوع مشتری هایی را قصد دارید هدف قرار دهید ، برای مثال صاحبان مشاغل ، افراد با ارزش خالص بالا ، خانوارهای با درآمد متوسط یا گروه هدف دیگر.

درباره اهداف و اهداف کسب و کار خود ، از جمله اهداف کوتاه مدت و بلند مدت ، بحث کنید.

استراتژی های بازاریابی مفصلی را درباره چگونگی دستیابی به مخاطبان هدف خود بنویسید تا افراد را متقاعد کنید که مشتری شما شوند.

اخذ اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

همانطور که قبلا هم اشاره شد ایالات متحده هر ساله ۱۰٫۰۰۰ ویزای EB-5 برای کارآفرینانی که در خاک آمریکا سرمایه گذاری کرده و اشتغال ایجاد می کنند ، رزرو می کند.

اخذ اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

برای دریافت این ویزا ، سرمایه گذار باید ۵۰۰۰۰۰ دلار به مدت یک دوره مشخص به یک مرکز منطقه ای تزریق کند و متعهد شود که حداقل ۱۰ شغل تمام وقت برای آمریکایی ها ایجاد کند.

برای جلوگیری از پولشویی ، کارآفرین باید اثبات کند که پول سرمایه گذاری شده از طریق یک معامله قانونی حاصل می شود ، وی همچنین باید اظهارات مالیاتی پنج سال گذشته خود را ارائه دهد.

ویزای EB-5 یک گرین کارت مشروط به مدت دو سال برای سرمایه گذار فراهم می کند.

۹۰ روز قبل از انقضا این مهلت ، وی باید درخواست I-829 را به USCIS ارائه دهد تا اثبات کند که با سرمایه گذاری وی ۱۰ شغل جدید واقعا ایجاد شده است.

گرین کارت دائمی پس از تأیید از USCIS اعطا می شود ، لازم به ذکر است همسر سرمایه گذار و فرزندان خردسال زیر ۲۱ سال نیز گرین کارت خود را دریافت می کنند.

مزایا و معایب ثبت شرکت در آمریکا

مزایای قابل توجهی وجود دارد که می تواند باعث شود شما به فکر ثبت شرکت خود در ایالات متحده باشید.

مزایا و معایب ثبت شرکت در آمریکا

این واقعیت که آمریکا دومین اقتصاد رقابتی در جهان محسوب می شود ، می تواند انگیزه سرمایه گذاری در این کشور باشد.

جدا از آن ایالات متحده آمریکا دارای فرهنگ نوآوری و کارآفرینی در زمینه های علم و فناوری است و از نظر حمایت از سرمایه گذاران دارای فضای نظارتی قوی رتبه بالایی است.

آمریکا به عنوان یک مرکز تجاری عالی شناخته می شود و ثبت شرکت در این کشور می تواند تجارت فرد را بزرگتر کند و ثبت شرکت نیز عامل کلیدی برای موفقیت در تجارت است.

در ادامه مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی جنبه های مثبت و منفی ثبت شرکت در آمریکا را بازگو کرده اند.

شهرت جهانی

ثبت شرکت در آمریکا به فرد کمک می کند تا شهرت بین المللی پیدا کند ، آمریکا یکی از مشهورترین کشورها است و بنابراین ثبت شرکت باعث شناخت بیشتر تجارت فرد می شود.

قوانین و مقررات مناسب تجارت

آمریکا به داشتن قوانین و مقررات دوستانه تجارت شناخته شده است ، فروش در بازار آمریکا آسان تر است و نرخ مالیات نیز پایین است و بنابراین کارآفرینان بیشتری جذب این کشور می شوند ، مقررات مربوط به ثبت شرکت مالیات کمتری دارد و قوانینی هستند که موجب سهولت تجارت می شوند.

به حداقل رسیدن مسئولیت شخصی

ثبت شرکت در آمریکا به معنای محافظت از دارایی های شخصی در برابر اقدامات تجاری است ، هنگامی که فرد تجارت خود را در این کشور ثبت می کند ، شرکت یک شخص حقوقی متمایز است و در مورد بدهی های ناشی از تجارت مسئول و پاسخگو است و این بدان معنی است که طلبکاران فقط می توانند از دارایی های تجاری فرد و نه از دارایی های شخصی مطالبه کنند و این به تجار امکان می دهد عملیات شرکت خود را بدون به خطر انداختن دارایی های شخصی مانند پس انداز ، دارایی و غیره انجام دهند.

دسترسی بهتر و آسان تر به سرمایه

هنگامی که نهاد تجاری خود را به عنوان یک شرکت در ایالات متحده ثبت کنید ، مجاز به انتشار سهام و همچنین افزایش سرمایه خود هستید و این به عنوان یک افزایش مالی بسیار ضروری عمل خواهد کرد.

علاوه بر این در آمریکا دریافت وام بانکی برای یک شرکت ثبت شده آسان است و مشاغل ثبت شده به منابع مختلف سرمایه دسترسی دارند و بانک ها از این واقعیت آگاه هستند که این مشاغل می توانند بدهی های خود را از این منابع بازپرداخت کنند.

افزایش اعتبار و آگاهی از برند

یکی دیگر از مزایای ثبت شرکت در ایالات متحده آمریکا افزایش اعتبار و آگاهی از برند است ، مشتریان و سایر ذینفعان تصور می کنند که مشاغل ثبت شده ثبات بیشتری نسبت به تجارت های ثبت نشده دارند.

ثبت شرکت در ایالات متحده آمریکا به لیست مزایای شما از لحاظ معامله با سازمان های معتبر در آینده اضافه می کند و بسیاری از شرکت ها در ایالات متحده آمریکا فقط با شرکت های ثبت شده روابط تجاری و ارتباط برقرار می کنند ، مشاغل ثبت شده از موقعیت بهتری برای به دست آوردن تخفیف و نرخ های جذاب عمده فروشی برخوردار خواهند بود و قراردادهای مختلف دولتی نیز در اختیار مشاغل ثبت شده است.

بازارهای جدید

تمام ایالت های آمریکا به دنبال افزایش سطح فضای کسب و کار هستند و از نظر مکان تأسیس کسب و کار خود چندین فرصت فوق العاده خواهید داشت.

مالیات شرکتی کم

بسیاری از ایالت های آمریکا مشوق های مالی را به سرمایه گذارانی که مایل به راه اندازی شرکتی در آنجا هستند ، ارائه می دهند.

برخی از این مشوق ها شامل مزایای مالیاتی است و این کشور در چند سال اخیر مالیات املاک تجاری خود را برای سرمایه گذاران خارجی کاهش داده است و همچنین پایین بودن مالیات شرکتها یکی از مزایای مهم ثبت شرکت شما در ایالات متحده است.

کشور دوستدار تکنولوژی

آمریکا به فناوری پیشرفته دسترسی دارد و این امر مطلوبیت کسب و کار در آنجا را برای انجام تجارت افزایش می دهد.

بسیاری از سرمایه گذاران برای دسترسی به این فناوری های پیشرفته که بهره وری تجاری و ارتباطات جهانی آنها را افزایش می دهد ، ثبت شرکت در این کشور را ترجیح می دهند.

سهولت استخدام نیروی انسانی با کیفیت

یک شرکت ثبت شده در ایالات متحده آمریکا از مزایای استخدام کارمند تمام وقت و پرداخت حقوق آنها طبق مقررات قانون کشور برخوردار خواهد بود.

هنگامی که شرکت خود را در ایالات متحده ثبت کنید ، یک شماره شناسایی ایالتی دریافت می کنید که به شما امکان می دهد مالیات ایالتی بخشی از کارمندان خود را مسیریابی کنید.

علاوه بر این به شما کمک می کند مزایای بیمه و سایر مزایای قانونی را به کارمندان خود ارائه دهید.

این مزایا شرکت شما را به پیشنهادی جذاب برای نیروی کار در ایالات متحده تبدیل می کند.

معایب ثبت شرکت در آمریکا

پیش از این مزایای بسیاری برای ثبت شرکت در آمریکا بر شمرده شد.

اما در خصوص معایب ثبت شرکت در آمریکا می توان به قوانین مختلف ایالتی در خصوص ثبت شرکت اشاره کرد ، زیرا برای ثبت شرکت در هر یک از ایالات آمریکا باید قوانین خاص همان ایالت را دنبال کرد.

مناطق ویژه اقتصادی آمریکا

منطقه ویژه اقتصادی (SEZ ) یا مناطق آزاد به منطقه ای در یک کشور گفته می شود که تحت مقررات اقتصادی متفاوت با سایر مناطق در همان کشور قرار دارد ، مقررات اقتصادی SEZ منجر به سرمایه گذاری مستقیم خارجی و جذب آن می شود.

مناطق ویژه اقتصادی آمریکا

هنگامی که یک کشور یا فرد در SEZ تجارت می کند ، به طور معمول از مزایای اقتصادی اضافی همچون مشوق های مالیاتی و فرصت پرداخت تعرفه های پایین تر برخوردار خواهد بود.

در کشور آمریکا ، انواع مختلفی از مناطق اقتصادی ویژه دیده می شود که منطقه تجارت خارجی یکی از آنها و یک منطقه جغرافیایی در بندر ورودی ایالات متحده است که هدف از ایجاد آن کمک به مشاغل آمریکایی برای رقابت پذیری در اقتصاد جهانی با کاهش بار تعرفه ‌ای واردات نهاده ‌های خارجی و محصولات نهایی صادراتی است.

در حال حاضر بیش از ۲۳۰ منطقه تجارت خارجی در آمریکا وجود دارد.

برای مثال در کالیفرنیا ۹ منطقه اقتصادی وجود دارد که سانفرانسیسکو به عنوان یک مرکز فرهنگی ، تجاری و مالی در شمال یکی از آنهاست که به عنوان منقطه تجارت خارجی در نظر گرفته شده است.

این مناطق تجارت خارجی دارای امکانات بارگیری ، تخلیه ، جابجایی ، ذخیره سازی ، دستکاری ، تولید و نمایش کالا‌ها و برای حمل مجدد آن ‌ها از طریق زمین ، آب یا هوا هستند.

سوالات پر تکرار سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آمریکا

ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در تلاشیم شما را در مسیر مهاجرت یاری کنیم ، نوع سرمایه گذاری مورد نظر خود را برای ما در بخش دیدگاه درج کنید تا نحوه سرمایه گذاری ایمن را به شما بگوییم.

سریع ترین راه دریافت گرین کارت آمریکا چیست؟

ویزای سرمایه گذاری EB-5 سریعترین راه دریافت گرین کارت در ایالات متحده بدون همسر یا یکی از اعضای خانواده برای حمایت مالی از شما است.

برای دریافت ویزای EB-5 آمریکا چه شرایطی مورد نیاز است؟

بسته به موقعیت جغرافیایی ، شما باید 900،000 – 1،800،000 دلار سرمایه گذاری کنید تا بتوانید ویزای سرمایه گذاری EB-5 را دریافت کنید. با استناد به منابع قانونی صندوق سرمایه گذاری خود ، می توانید در پروژه ها یا مراکز منطقه ای سرمایه گذاری کنید که حداقل 10 شغل در آمریکا ایجاد می کند. همچنین می توانید به طور مستقیم سرمایه گذاری کرده و برای 10 کارمند آمریکایی شغل ایجاد کنید.

اگر بخواهم در آمریکا پمپ بنزین تاسیس کنم چقدر سرمایه نیاز دارم؟

بازکردن یک پمب بنزین در نیویورک 3.315.000 دلار هزینه دارد.

آیا خرید شرکت آماده در آمریکا آسان است یا سخت و زمان بر؟

شما می توانید در یک روز شرکت خود را به نام خود ثبت کنید تا بتوانید بلافاصله تجارت ، درخواست وام شرکت ، کار با مشاغل دیگر و غیره را شروع کنید و تمام کاری که باید انجام دهید این است که شرکت خود را انتخاب کنید و هزینه آن را پرداخت کنید.

سرمایه لازم برای خرید ملک در آمریکا چقدر است؟

میانگین قیمت خرید خانه های نوساز در آمریکا 18.1٪ نسبت به سال گذشته جهش یافته و به 374،400 دلار در ماه مه رسید و می توان گفت متوسط قیمت خرید خانه در آمریکا 435،400 دلار است.

اگر بخواهم با خرید ملک در آمریکا سرمایه گذاری کنم ، بهترین شهر کدام است؟

کلیولند یکی از قوی ترین بازارهای املاک و مستغلات در کشور آمریکا است که جریان نقدی بالا و رشد آینده را برای سرمایه گذاران فراهم می کند.

آیا برای ثبت شرکت در آمریکا نیاز به حضور در این کشور دارم ؟

ثبت شرکت در آمریکا اکنون آسان است زیرا نیازی به سفر به ایالات متحده آمریکا یا حضور فیزیکی نیست.

مالیات شرکت ها در آمریکا چقدر است؟

طبق انتظارات مدل های کلان تجارت جهانی و تحلیلگران ، انتظار می رود نرخ مالیات شرکت ها در ایالات متحده تا پایان سال 2021 به 28.00 درصد برسد.

ما در موسسه مهاجرتی رجبی می توانیم از راه های کاملا قانونی شما را به مقصدتان در خارج از کشور برسانیم ، روش بیشماری در حیطه مهاجرت وجود دارند که شاید شما از تمام آن ها آگاهی کامل نداشته باشید ، اما کارشناسان مجرب ما می توانند با شنیدن شرایط شما برترین راه را به شما پیشنهاد دهند ؛ کافیست با ما در دفاتر تهران و شیراز در تماس باشید تا در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آمریکا اطلاعات بیشتری را دریافت کنید ؛ پیشنهاد ما مطالعه مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش است ، اتریش کشوزی است که همیشه رتبه های اول شادترین و آرام ترین کشورهای دنیا را به خود اختصاص میدهد ، در مقاله معرفی شده ، بهترین راه های سرمایه گذاری در این کشور را معرفی کرده ایم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه