دانمارک

قیمت خانه برای زندگی در دانمارک

قیمت خانه برای زندگی در دانمارک

خرید و یا اجاره مسکن در هر کشوری بخش مهمی از سکونت و مهاجرت شما را تشکیل می دهد که نیاز به بررسی جامع و کامل دارد . شما با توجه به هدفتان از اقامت در کشور مقصد می توانید شرایط خرید و یا اجاره خانه را سنجیده و متناسب با بودجه ای که در اختیار دارید اقدام کنید . در مقاله ذیل تلاش نموده ایم تا در رابطه با قیمت خانه برای زندگی در دانمارک توضیحات کاملی را ارائه دهیم . فراموش نکنید که برای انجام کلیه امور مهاجرتی خود به موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی مراجعه کرده و مشورت با کارشناسان ما را از دست ندهید . مشاوران ما پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه مهاجرت و کار و تحصیل در دانمارک خواهند بود .

آشنایی با قیمت خانه برای زندگی در دانمارک

کشور دانمارک به دولت رفاه در میان کشورهای اروپایی مشهور است و از نظر نبود اختلاف درآمد مردم در رتبه اول جهان قرار دارد . وجود سطح بالای زندگی باعث شده تا افراد زیادی خواهان زندگی در این کشور باشند . دانمارک هرساله درخواست های زیادی را از سوی مهاجرین سراسر دنیا برای زندگی ، تحصیل و یا مهاجرت کاری دریافت می کند که موظف است شرایط لازم جهت سکونت آنها را فراهم سازد .

می توان گفت که بخش مسکن مهم ترین بخش از زندگی در دانمارک است و شما باید از لحظه ورود به این کشور محل سکونت خود را به طور دقیق مشخص کرده باشید . پس از ورود به دانمارک باید در اولین قدم خود را به شهرداری معرفی کرده و آدرس محل سکونت خود را به ثبت برسانید . آدرس باید معتبر و محل اصلی زندگی شما باشد که حتی می تواند یک اتاق در یک خانه و یا هتل نیز باشد .

دانشجویان بدلیل قیمت خانه برای زندگی در دانمارک ترجیح می دهند تا در خوابگاه ها سکونت داشته باشند در حالی که افرادی که با اعضای خانواده خود مهاجرت می کنند اقدام به اجاره یا خرید خانه در شهر مورد نظر خود می نمایند . از این رو هزینه سکونت با توجه به موقعیت شما متفاوت خواهد بود . برای دانشجویان نیز امکان خرید و یا اجاره خانه وجود دارد اما به جهت کاهش در مخارج خود بسیاری سکونت در خوابگاه را انتخاب می کنند .

شرایط خرید خانه در دانمارک

قبل از بررسی قیمت خانه برای زندگی در دانمارک خوب است بدانید که خرید ملک در این کشور برای کسانی که تبعه این کشور و یا یکی از کشورهای اروپایی هستند مجاز است و در صورتی که از اتباع این کشور به شمار نروید و کمتر از 5 سال در آن اقامت داشته باشید به جهت خرید ملک باید از دادگستری مجوز دریافت کنید . در واقع شما به عنوان یک فرد خارجی باید مراحل مشخصی را طی کنید تا بتوانید در این کشور صاحب خانه شوید و دقت کنید که دانمارک از جمله کشورهایی ست که اخذ اقامت به این شیوه را برای مهاجرین فراهم نکرده است .

برخلاف خرید ملک ، اجاره خانه در کشور دانمارک برای تمامی افراد آزاد است و شما می توانید نسبت به اجاره تمامی خانه های موجود اقدام کنید . در تعیین قیمت خانه برای زندگی در دانمارک عوامل زیادی تاثیر گذار هستند . شهر انتخابی ، منطقه سکونت ، متراژ ، امکانات و غیره از مهم ترین موارد تعیین کننده در قیمت خانه هستند . قیمت خانه در دو مورد خرید و اجاره در شهر کپنهاگ به عنوان پایتخت در بالاترین حد خود قرار دارد و هر چه از این شهر دور شویم قیمت ها کاهش خواهند یافت .

قیمت اجاره خانه در دانمارک

در رابطه با اجاره خانه می توان گفت که اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر از 4000 کرون در ماه شروع شده و با افزایش مساحت و امکانات به 10,000 کرون نیز می تواند برسد . افزایش تعداد اتاق ها و محل قرار گرفتن نسبت به شهر مهم ترین عوامل تعیین کننده اجاره بها هستند .

در هنگام اجاره مبلغی به عنوان ودیعه به صاحبخانه سپرده می شود که در آخر در صورت وجود خسارت به شما بازگردانده نخواهد شد . پس بهتر است تا جایی که می توانید از جابجایی مداوم خودداری کنید . معمولا نظافت و تمیزی خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اگر خانه را به خوبی نگهداری کنید کل پول به شما باز می گردد .

قیمت خرید خانه در دانمارک

قیمت خانه برای زندگی در دانمارک طبق قوانین این کشور بر اساس متر مربع تعیین می شود . این قیمت از 15,000 کرون بابت آپارتمان های مرکز شهر شروع شده و تا 30,000 کرون نیز می رسد ، که البته منازل مسکونی مستقل با امکانات ویژه قیمت های بسیار بالاتری دارند و اینگونه قیمت ها مخصوص آپارتمان هستند . قیمت منازل خارج از شهر نیز از 10,000 تا 20,000 کرون متغیر خواهند بود .

نحوه خرید یا اجاره خانه در دانمارک

قیمت خانه برای زندگی در دانمارک در مقایسه با سال های قبل افزایش یافته و در اکثر مناطق گرانتر شده است . دقت کنید که اکثر خانه های دانمارک از طریق سایت های مختلف در اختیار خریداران قرار می گیرد و اکثر املاک به صورت اینترنتی فعالیت می کنند . تمامی این سایت ها به زبان دانمارکی و همراه با تصاویر با کیفیت از تمامی جزئیات خانه هستند که به شما کمک می کنند تا هرچه بهتر شرایط خانه را مورد بررسی قرار دهید . در برخی از سایت ها این امکان وجود دارد که برای برخی از خانه ها در صف انتظار قرار بگیرید . با پرداخت مبلغی خاص اینگونه سایت ها خانه های مطابق با سلیقه شما را به شما پیشنهاد می دهند و گزینه خوبی جهت یافتن خانه هستند .

وام خرید مسکن در دانمارک

برای دریافت خانه در دانمارک امکان دریافت وام نیز وجود دارد که پس از پرداخت تمام اقساط آن به طور رسمی مالک خانه خواهید شد . میزان وام در برخی موارد می تواند تا 80% کل مبلغ خرید خانه باشد که البته تابع شرایط مشخصی خواهد بود و داشتن و شغل و ویزای کار دانمارک در برخی موارد ضروریات اصلی است .

توصیه می شود در هنگام خرید خانه یک کارشناس را همراه خود داشته باشید تا بتوانید تمامی نقص ها و امکانات موجود خانه را به خوبی بررسی کنید . صاحبخانه یک گزارش از وضعیت کلی خانه به شما ارائه می دهد و باید در رابطه با هزینه های لازم نیز به توافق برسید .

اگر از کسانی هستید که می خواهید نسبت به خرید ملک در دانمارک اقدام کنید و اقامت این کشور را نیز ندارید بهتر است به کارشناسان خبره در این زمینه مراجعه کنید تا به بهترین شکل ممکن با تفصیل قیمت خانه برای زندگی در دانمارک ، شما را به هدفتان برسانند .

خرید ملک در دانمارک در صورتی که کمتر از پنج سال در این کشور زندگی کرده اید نیاز به دریافت مجوز و طی مراحل خاص خود است که تنها از طریق یک وکیل رسمی قابل پیگیری ست . از این رو توصیه می شود تا از همان ابتدا تمامی کارهای خود را به یک موسسه ماهر سپرده تا بابت تمامی مراحل کار آسوده خاطر باشید .

موسسه مهر آفرین رجبی به عنوان معتبرترین موسسه در امر مهاجرت به دانمارک پاسخگوی تمام نیازهای شما در رابطه با قیمت خانه برای زندگی در هلند خواهد بود . شما می توانید از طریق تماس با مشاورین دفاتر شیراز و تهران ما تمام اطلاعات لازم در این رابطه را دریافت کرده و با آگاهی کامل نسبت به خرید هرگونه ملک در این کشور اقدام نمایید .

3.3/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

5 دیدگاه در “قیمت خانه برای زندگی در دانمارک

 1. حمید گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من با همسرم قراره از طریق ویزای کاری پرستاری وارد دانمارک بشیم و هر دو اجازه کار تمام وقت داریم. آیا میتونین ملک با وامش بخریم؟کمترین مبلغ خانه اونجا چقدره؟مکانش فرقی نداره.

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   خرید ملک در این کشور برای کسانی که تبعه این کشور و یا یکی از کشورهای اروپایی هستند مجاز است و در صورتی که از اتباع این کشور به شمار نروید و کمتر از ۵ سال در آن اقامت داشته باشید به جهت خرید ملک باید از دادگستری مجوز دریافت کنید شهر انتخابی ، منطقه سکونت ، متراژ ، امکانات و غیره از مهم ترین موارد تعیین کننده در قیمت خانه هستند
   قیمت از ۱۵,۰۰۰ کرون بابت آپارتمان های مرکز شهر شروع شده و تا ۳۰,۰۰۰ کرون نیز می رسد ، اين قیمت ها مخصوص آپارتمان هستند . قیمت منازل خارج از شهر نیز از ۱۰,۰۰۰ تا ۲۰,۰۰۰ کرون متغیر خواهند بود
   دريافت وام براى خريد ملك در دانمارك تابع شرایط مشخصی خواهد بود و داشتن و شغل و ویزای کار دانمارک در برخی موارد از شرايط اصلى است

   با تشکر از سوال شما

 2. nazari گفت:

  من پزشک متخصص پوست (درماتولوزی)هستم میخوام به دانمارک مهاجرت کنم لطفا رانم راهنمایی کنید

 3. پاشا گفت:

  سلام من به دنبال خريد خانه در دانمارك هستم
  من أقامت اسپانيا دارم
  بيشتر بستگان من مثل خواهر و برادر در دانمارك زندگي ميكنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *