اطلاعات کشور انگلستان 

اطلاعات کشور انگلستان شامل موارد ضروری در زمینه شناخت زندگی و شرایط اجتماعی این کشور است ، اگر قصد مهاجرت به کشور انگلستان را دارید این اطلاعات کاملا برای شما مفید خواهد بود.

انگلستان واحد تشکیل دهنده غالب بریتانیا که بیش از نیمی از جزیره بریتانیای کبیر را اشغال کرده است ، این کشور با ولز در غرب و اسکاتلند در شمال مرزهای زمینی دارد ، دریای ایرلند در شمال غربی انگلستان و دریای سلتیک در جنوب غربی آن قرار دارد ؛ انگلستان از شرق با دریای شمال و از جنوب به وسیله کانال مانش از قاره اروپا جدا می شود.

مذهب بیش از 60 درصد این کشور مسیحی است ، پایتخت این کشور لندن؛ که یکی از مراکز تجاری ، مالی و فرهنگی پیشرو در جهان می باشد.د.

این کشور که با رودخانه های بزرگ و نهرهای کوچک احاطه شده است ، سرزمینی حاصلخیز است و سخاوت خاک آن برای هزاران سال از اقتصاد کشاورزی پر رونق حمایت کرده است. فراموش نکنید که حتما در کنار این مقاله ، محتوای مهاجرت به انگلستان را در همین سایت بخوانید.

پس با ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) همراه باشید تا اطلاعات کشور انگلستان را مرور کنیم.

فهرست مطالب
اطلاعات کشور انگلستان 

ویدیو و پادکست زیر خلاصه خوبی را در مورد مقاله اطلاعات کشور انگلستان به شما می گوید که می توانید برای صرفه جویی در زمان، از آن بهره ببرید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با مشاورین شرکت رجبی تماس بگیرید.

پادکست اطلاعات کشور انگلستان

نمایش ویدیو درباره کاور اطلاعات انگلستان

نوع حکومت و ساختار سیاسی انگلستان

طبق اطلاعات موجود در مورد نوع حکومت و ساختار سیاسی انگلستان؛ بریتانیا یک سلطنت مشروطه است ، این بدان معناست که کشوری است که توسط یک پادشاه یا ملکه اداره می شود که توصیه یک مجلس را می پذیرد ، همچنین یک دموکراسی پارلمانی است ، یعنی کشوری است که حکومت آن توسط پارلمانی که توسط مردم انتخاب شده است کنترل می شود.

بالاترین مناصب در دولت توسط اعضای مجلس منتخب مستقیم پر می شود ؛ در بریتانیا، مانند بسیاری از کشور های اروپایی ، رئیس رسمی دولت ، خواه یک پادشاه ( مانند بلژیک ، هلند یا دانمارک ) و یا رئیس جمهور ( مانند آلمان ، یونان یا ایتالیا ) قدرت کمی دارد.

ریاست دولت بر عهده نخست وزیر است که وزرای دیگر را منصوب می کند ، نخست وزیر و سایر وزرای ارشد کابینه را تشکیل می دهند که بالاترین کمیته تصمیم گیری است ، وزرا در مقابل مجلسی که در آن حضور دارند پاسخگو هستند در حالی که دولت در سیاست گذاری به مجلس وابسته است ، انتخابات عمومی بریتانیا هر پنج سال یکبار برای انتخاب مجلس عوام برگزار می شود ، پادشاه شخصی را به عنوان نخست وزیر انتخاب می کند که اکثریت حمایت را در مجلس عوام کسب کند ، بریتانیا یکی از اعضای مشترک المنافع است.

احزاب سیاسی مختلف در انگلستان

احزاب سیاسی زیادی در بریتانیا وجود دارد اما احزاب بزرگ عبارتند از:

  • حزب محافظه کار ( که در حال حاضر توسط بوریس جانسون رهبری می شود ) ، محافظه کاران «جناح راست» یا محافظه کار هستند ؛ آنها معمولا معتقدند که تجارت نباید تنظیم شود و همه ما باید مراقب خودمان باشیم.
  • حزب کارگر ( که در حال حاضر توسط جرمی کوربین رهبری می شود ) ، حزب کارگر “جناح چپ” یا لیبرال هستند ؛ افراد جناح چپ معتقدند که دولت باید از کسانی حمایت کند که نمی توانند از خود حمایت کنند ، ایده هایی مانند توزیع مجدد ثروت ، NHS و کمک هزینه جویندگان کار اساسا ایده های چپ هستند.
  • لیبرال دموکرات ها ( که در حال حاضر توسط جو سوینسون رهبری می شود ) ، لیبرال دموکرات ها ، همانطور که به آنها گفته می شود ، بین محافظه کاران و کارگر قرار می گیرند ، با وجود اینکه آنها در نام خود “لیبرال” دارند ، آنها واقعا ترکیبی از لیبرال و محافظه کار هستند.
  • حزب ملی اسکاتلند ( که در حال حاضر توسط نیکولا استورجن رهبری می شود ) ، SNP جناح چپ است و اسکاتلند ، از نظر سیاسی ، لیبرال تر از انگلیس است.
منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

شما می توانید مشاوره رایگان شرکت رجبی را در راستای تکمیل اطلاعات مهاجرتی خود استفاده کنید، پس تنها کافی است با ما در تماس باشید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

فرودگاه ها و خطوط هوایی مهم انگلستان

در حالی که بسیاری از مسافران بین المللی به داخل و خارج از فرودگاه بین المللی هیترو لندن پرواز می کنند ، انگلستان در واقع فرودگاه های بین المللی متعددی در سراسر کشور دارد ، بسیاری از فرودگاه های کوچکتر فقط پروازهای بین سایر کشور های اروپایی را انجام می دهند ، اما می توانند انتخاب خوبی برای مسافرانی باشند که تجربه فرودگاهی کمتر استرس زا را ترجیح می دهند یا به مقاصد بریتانیایی که نزدیک لندن نیستند می روند.

پنج فرودگاه اصلی در لندن و همچنین هشت فرودگاه بین‌المللی دیگر در شهر هایی مانند لیورپول ، منچستر و بریستول وجود دارد ، در ادامه با چندین فرودگاه ها و خطوط هوایی مهم انگلستان آشنا می شویم.

فرودگاه ها و خطوط هوایی مهم انگلستان

فرودگاه بین المللی هیترو (LHR)

هیترو بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه انگلستان است که دارای پنج ترمینال است که توسط شاتل و قطار به هم متصل می شوند ، این نزدیکی به لندن واقع شده است و از طریق حمل و نقل عمومی از جمله قطار سریع السیر هیترو ، قطارهای محلی و متروی لندن دسترسی دارد.

بسیاری از پروازهای بین المللی از طریق هیترو در مسیر به مقاصد مختلف دیگر از جمله اروپا و خاورمیانه ترانزیت می کنند و پیروی از سیستم انتقال نسبتا آسان است ، اگرچه نیاز به پیاده روی و زمان دارد.

این فرودگاه وسیع است و اغلب در تعطیلات آخر هفته و روزهای تعطیل صف های طولانی برای ورود و امنیت دارد ، اکثر خطوط هوایی بزرگ به هیترو خدمات می دهند که مرکز خطوط هوایی بریتیش ایرویز است ، بنابراین برای پیدا کردن پرواز به فرودگاه و برگشت به آن مشکلی نخواهید داشت.

فرودگاه گاتویک لندن (LGW)

فرودگاه گاتویک لندن (LGW)دومین فرودگاه شلوغ لندن است ، دارای دو پایانه اصلی است که یکی از آنها هاب ایزی جت است ، برای مسافرانی که به اروپا می روند و از اروپا می آیند ، محبوبیت بیشتری دارد ، به خصوص در خطوط هوایی ارزان قیمت و می تواند در طول تعطیلات بسیار شلوغ باشد.

این فرودگاه دارای امکانات رفاهی خوبی است و با تعداد زیادی رستوران و چند سالن هواپیمایی ، و دسترسی به آن از لندن با قطار نسبتا آسان است.

فرودگاه استانستد لندن (STN)

Stansted که در شمال لندن یافت می شود ، سومین فرودگاه شلوغ لندن است ، این مرکز برای شرکت های هواپیمایی ارزان قیمتی است که به اروپا و از اروپا پرواز می کنند ، این یک فرودگاه نسبتا کوچک است و تنها یک ترمینال دارد و برای کسانی که می خواهند از سالن استراحت فرودگاه استفاده کنند یا به بسیاری از گزینه های خرید و غذاخوری دسترسی داشته باشند ، بهترین انتخاب نیست.

حمل و نقل به و از فرودگاه استانستد لندن (STN) می تواند چالش برانگیز باشد ، مگر اینکه ماشین کرایه ای داشته باشید ، اگرچه قطار سریع السیر استانستد به خیابان لیورپول در شرق لندن وجود دارد.

فرودگاه منچستر (MAN)

فرودگاه منچستر یک فرودگاه بین المللی بزرگ با سه ترمینال است که به مناطق اطراف شمال غربی انگلستان ، از جمله لیورپول و منطقه پیک خدمات می دهد ،ف فرودگاه منچستر به اندازه هیترو شلوغ نیست ، اما در طول تعطیلات و تابستان فرودگاه منچستر می تواند شلوغ باشد ، این فرودگاه سومین فرودگاه بزرگ بریتانیا است که به بیش از 200 مقصد ، بیشتر در اروپا و خاورمیانه ، پرواز دارد.

پروازهایی به مقصد و از مقاصد ایالات متحده به طور منظم در فرودگاه منچستر برنامه ریزی شده است ، اما اگر از جایی غیر از یک شهر ساحلی می آیید ، فرودگاه منچستر (MAN) بهترین انتخاب نیست ، مسافران عمدتا از فرودگاه منچستر برای دسترسی به نقاط تعطیل در سراسر اروپا و همچنین دبی استفاده می کنند ، بریتیش ایرویز ، ایر کانادا ، دلتا، امریکن ایرلاینز و ویرجین آتلانتیک از جمله خطوط هوایی هستند که خارج از فرودگاه فعالیت می کنند.

فرودگاه بیرمنگام (BHX)

فرودگاه بیرمنگام یک فرودگاه بین ‌المللی است که در نزدیکی بیرمنگام ، کاونتری و لستر قرار دارد ، پیوند های خوبی به حمل و نقل دارد و اگر از مقصدی در مرکز انگلستان بازدید می کنید ، آن را به یک انتخاب ایده آل تبدیل می کند.

این فرودگاه به ایستگاه بین المللی بیرمنگام متصل است و اتوبوس ، تاکسی و کرایه ماشین نیز در دسترس است ، خطوط هوایی متعددی به بیرمنگام پرواز می کنند – از جمله بریتیش ایرویز ، لوفت هانزا ، و KLM – و بسیاری از آنها پرواز های اتصالی از طریق اروپا به ایالات متحده و از ایالات متحده ارائه می دهند ، همچنین سه هتل مستقیما در فرودگاه وجود دارد که برای مسافرانی که پرواز های زودر یا دیر هنگام دارند مفید است.

مطالعه مقالات زیر به شما در کسب اطلاعات بیشتر راجع به کشور انگلستان کمک می کند

سیستم حمل و نقل در انگلستان

گزینه های زیادی برای حمل و نقل در انگلستان وجود دارد ، می‌توانید با اتوبوس ، کشتی ، قطار ، تاکسی ، هواپیما یا حتی رانندگی مسافت های بین شهری و درون شهری را طی کنید ، شبکه حمل ‌و نقل بریتانیا یکی از پیشرفته‌ ترین شبکه ‌های جهان است که دارای تعداد زیادی جاده ‌های آسفالت‌شده ، راه‌آهن ‌های مدرن ، فرودگاه ‌ها و غیره است.

با این حال ، همانطور که انتظار دارید این کشور پرجمعیت است و ترافیک در انگلستان ممکن است برای شما کمی دردناک باشد ، به خصوص اگر عادت به انتظار در صف ها نداشته باشید.

به خصوص در شهرهای بزرگ مانند لندن بسیار شلوغ است و از آنجایی که برخی از شهر های بریتانیا بسیار شلوغ هستند ، نوع حمل و نقلی که انتخاب می کنید ممکن است کاملا به شما بستگی نداشته باشد.

احتمالا شما دوست دارید ماشین خود را از محل کار به خانه برسانید ، اما در ساعات شلوغی ترافیک سنگین را تحمل نمی کنید ، بنابراین ممکن است سوار اتوبوس شوید ، و اگر هنوز با زمان شما مطابقت ندارد ، می توانید یک دوچرخه بگیرید.

سیستم حمل و نقل در انگلستان

حمل و نقل ریلی

حمل ‌ونقل ریلی انگلیسی عمدتا مبتنی بر خدماتی است که از یکی از پایانه های راه ‌آهن لندن نشات می‌گیرد که در همه جهات در مسیرهای شبکه ریلی انجام می‌شود.

شبکه ریلی بریتانیا قدیمی ترین شبکه ریلی در جهان است ، این سیستم متشکل از پنج خط اصلی پرسرعت ( ساحل غربی ، ساحل شرقی ، میدلند ، بزرگ غربی و بزرگ شرقی ) است که از لندن به سایر نقاط کشور تابش می‌کند که توسط خطوط ریلی منطقه‌ای و شبکه ‌های متراکم رفت و آمد در مناطق اصلی افزایش می‌یابد.

حمل و نقل جاده ای

شبکه حمل و نقل جاده ای در انگلستان در سال 2006 شامل 12225 کیلومتر جاده اصلی است ، جاده محبوب‌ترین روش حمل ‌و نقل در بریتانیا است که بیش از 90 درصد مسافرت ‌های موتوری و 65 درصد بار های داخلی را حمل می‌کند ، بزرگراه‌ های اصلی و جاده‌ های اصلی که بسیاری از آنها دو باربری هستند ، شبکه اصلی را تشکیل می‌دهند که همه شهر ها و شهر های بزرگ را به هم متصل می‌کند ، اینها حدود یک سوم ترافیک کشور را حمل می کنند و حدود 0.16٪ از مساحت آن را اشغال می کنند.

حمل و نقل هوایی

انگلستان خانه بسیاری از بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه های اروپا است ، هیترو لندن ، که سالانه بیش از 80 میلیون مسافر بین المللی را جابجا می کند ، بزرگترین فرودگاه در بریتانیا است ، لندن با شش فرودگاه بین‌المللی که بیش از ۱۸۰ میلیون مسافر را در سال ۲۰۱۹ جابه‌جا می‌کنند.

بیش از هر شهر دیگری، به‌عنوان بزرگ ترین مرکز هوانوردی در جهان از نظر ترافیک مسافر عمل می‌کند ، دومین فرودگاه شلوغ لندن ، گاتویک لندن ، تا سال 2016 شلوغ ترین فرودگاه تک باند جهان بود ، فرودگاه منچستر سومین فرودگاه شلوغ بریتانیا است ، لندن استنستد و لوتون لندن چهارمین و پنجمین فرودگاه شلوغ هستند.

بزرگترین اپراتور فرودگاه هلدینگ فرودگاه هیترو و پس از آن گروه فرودگاه های منچستر است ، آنها به همراه بریتیش ایرویز و ویرجین آتلانتیک بخشی از بنیاد هوانوردی هستند.

حمل و نقل اتوبوسی

مونتاژ حمل و نقل در انگلستان ، از جمله مترولینک منچستر ، Metrolink متعلق به سازمان حمل و نقل عمومی برای منچستر بزرگ است ؛ سازمان ترکیبی منچستر بزرگ ، توسعه ‌های بیشتر شبکه را ، از جمله افزودن فناوری قطار تراموا برای گسترش خدمات مترولینک به خطوط راه‌آهن سنگین محلی پیشنهاد کرده است.

اتوبوس ‌ها نقش مهمی در حمل ‌و نقل عمومی انگلستان و همچنین استفاده گسترده خصوصی دارند ، در حالی که حمل ‌و نقل ریلی در بیست سال گذشته به دلیل ازدحام جاده ‌ها افزایش یافته است.

این امر در مورد اتوبوس‌ ها که عموما کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند صدق نمی‌کند ، به غیر از لندن که استفاده از آنها به طور قابل توجهی افزایش یافته است ، حمل و نقل اتوبوسی به ویژه در لندن به شدت یارانه می شود.

ما در شرکت رجبی همواره در تلاشیم تا خدمات متفاوتی را به متقاضیان حوزه مهاجرت ارائه دهیم تا چالش های این مسیر را کم کرده و به توان افراد برای اقدام مطمئن بیافزاییم.

ما در مورد تمامی راه های مهاجرت و چالش های پیش رو اطلاعات لازم را به شما می دهیم تا بتوانید با موفقیت تمام پیش بروید و به مطلوبتان برسید. وبینار مهاجرت و چالش های پیش رو را ببینید و در صورت وجود هرگونه سوال با ما در تماس باشید.

پخش ویدیو

اختلاف ساعت ایران و انگلستان

اختلاف ساعت ایران و بریتانیا 3.5 ساعت است ، در حالی که در ایران ساعت واقعی محلی 21:17 است ، در بریتانیا ساعت 17:47 است.

هنگام برنامه ریزی تماس بین انگلستان و ایران ، باید در نظر داشته باشید که کشور ها در مناطق زمانی متفاوتی قرار دارند ، انگلیس 3:30 ساعت از ایران عقب است ، اگر در بریتانیا هستید ، راحت‌ترین زمان برای پذیرایی از همه طرف ‌ها بین ساعت 9 صبح تا 2:30 بعد از ظهر برای یک کنفرانس تلفنی یا جلسه است ؛ در ایران، این ساعت کاری معمول بین 12:30 شب تا 18:00 خواهد بود.

زمان حضور در فرودگاه برای پرواز به سمت انگلستان ساعت رسمی کشور محل پرواز و زمان رسیدن به انگلستان که بر روی بلیط ها درج شده بر اساس ساعت رسمی انگلستان تنظیم شده است.

شهر های صنعتی انگلستان

شهر های صنعتی انگلستان

هر محصولی که می توان تصور کرد در بریتانیا ساخته می شود و شهر های این کشور در بین صنعتی ترین شهر های جهان رتبه بندی می شوند ، نقشه شهر های صنعتی انگلستان تصویر خوبی از جایی که تولید رونق داشته است به دست می دهد و اغلب تخصص ها را می توان شناسایی کرد.

به ویژه برای کسانی که قصد مهاجرت کاری به انگلستان را دارند ، شناخت این شهر ها و فعالیت های اقتصادی هر یک می تواند بسیار مفید باشد ، مقاله کار در انگلستان را بخوانید تا با مشاغل مورد نیاز در این کشور و درآمد آن ها نیز آشنا شوید.

بیرمنگام

بیرمنگام یک شهر و منطقه شهری در وست میدلندز ، انگلستان است ، این دومین شهر بزرگ منطقه شهری و در انگلستان و بریتانیا است ، با تقریبا 1.1 میلیون نفر در محدوده شهر ، 2.8 میلیون نفر در منطقه شهری است ، این شهر پرجمعیت ‌ترین منطقه دولت محلی انگلیسی است ؛ بیرمنگام معمولا به عنوان “دومین شهر بریتانیا” نامیده می شود.

بیرمنگام به عنوان مرکز تولید و مهندسی به شهرت رسید ، محله گان یک منطقه صنعتی در شمال مرکز شهر است که توسط استیل هاوس لین، خیابان شادول، و خیابان لاودی محدود می شود و متخصص در تولید سلاح های گرم نظامی و اسلحه های ورزشی است.

شرکت های بزرگ مستقر در بیرمنگام عبارتند از : شرکت مهندسی IMI plc، National Express، Patisserie Valerie، Claire’s، و Mitchells & Butlers. این شهر از جمله کلانشهر وسیع‌تر، بیشترین تمرکز شرکت‌ های بزرگ خارج از لندن و جنوب شرق را دارد.

منچستر

منچستر پر جمعیت ترین شهر و منطقه شهری در شمال غربی انگلستان و منچستر بزرگ انگلستان است ، این شهر با 547627 نفر پنجمین جمعیت کشور را دارد و در دومین منطقه شهری پرجمعیت بریتانیا، با جمعیت 2.7 میلیون نفر، سومین شهرستان پرجمعیت، با حدودا قرار دارد.

اقتصاد منچستر یکی از بزرگترین اقتصاد های انگلستان است ، منچستر یک شهر و محله شهری در منچستر بزرگ است ،حوزه‌های صنعتی معمولی این شهر شامل خدمات دیجیتال و خلاق ، مالی ، حقوقی و تجاری ، بیوتکنولوژی ، تولید پیشرفته ، فناوری ‌های محیطی ، گردشگری ، مارک ‌های ورزشی جهانی ، رسانه و املاک می باشد.

آب و هوای انگلستان

آب و هوا در انگلستان به اندازه توپوگرافی متغیر است ، مانند سایر مناطق معتدل دریایی ، میانگین ها متوسط هستند و در دره رودخانه تیمز از حدود 35 درجه فارنهایت در ژانویه تا 72 درجه فارنهایت در جولای متغیر است اما در انگلستان از زیر صفر درجه فارنهایت (-18 درجه سانتیگراد) تا بالای 90 درجه فارنهایت (32 درجه سانتیگراد) متغیر است.

انگلستان به عنوان یک کشور مرطوب شناخته می شود و این مطمئنا در شمال غربی و جنوب غربی صادق است ، با این حال ، مناطق شمال شرقی و مرکزی سالانه کمتر از 30 اینچ بارندگی دریافت می کنند و اغلب از خشکسالی رنج می برند ، در بخش‌هایی از جنوب شرقی ، میانگین بارندگی سالانه تنها 20 اینچ است.

اگر برای زندگی یا کار به انگلستان می روید ، حتما دوست دارید بدانید ارزان ترین شهر ، کدام است ، سری بزنید به مقاله ارزان ترین شهر انگلستان برای کار و زندگی در سایت رجبی.

در مورد شرایط اقامت در دیگر کشورها و اطلاعات مربوط به آنها در مقالات زیر اطلاعات خوبی ارائه شده است

10 تا از بهترین غذا های انگلستان

غذا های بریتانیایی به خاطر دلگرم بودن ، سیر کننده بودن و رضایت بخش بودن شهرت دارند و در حالی که بسیاری از مردم در بریتانیا از خوردن پاستا ، پیتزا و غذا های تحت تأثیر فرهنگ هندی و چینی لذت می برند ، غذا های کلاسیک بریتانیایی همچنان یک انتخاب محبوب هستند ، در ادامه با 10 تا از بهترین غذا های انگلستان آشنا می شویم.

اگر در انگلستان درس می خوانید ، حتما غذاهای خوشمزه این کشور را در دوران دانشجویی ، امتحان کنید ، اگر در خصوص مهاجرت تحصیلی به انگلستان هم اطلاعات کاملی نیاز دارید به مقاله تحصیل در انگلستان ، مراجعه نمایید.

10 تا از بهترین غذا های انگلستان

کباب

خود کباب ، طرف های خوشمزه آن، و البته سس – اساسا بریتانیایی هستند ، ناهار یکشنبه در بریتانیا نیز به عنوان کباب یکشنبه است و قلب غذا و آشپزی بریتانیایی است.

اگر به شام یکشنبه دعوت شده‌اید ، می‌توانید انتظار داشته باشید که گوشت برشته (اغلب بره) ، همراه با سیب‌زمینی برشته و/ یا پودینگ یورکشایر ، چاشنی ، سس ، و سبزیجاتی مانند جعفری ، کلم بروکسل ، نخود فرنگی ، هویج ، لوبیا ، کلم بروکلی، گل کلم یا تره فرنگی سرو شود ، علاوه بر سس سنتی، برخی از خانواده ها سس پنیر را نیز برای سبزیجات سرو می کنند.

ماهی و چیپس

ماهی و چیپس محبوب انگلستان در یک خمیر ترد سرخ می شود و یکی از فست فود های مورد علاقه بریتانیا باقی می ماند ، ماهی معمولا ماهی کاد یا هادوک است ، اگرچه می توان پولاک ، پلاک (که به آن داب نیز می گویند، عضوی از خانواده فلوندر) و حتی ماهی تیلاپیا را جایگزین کرد و چیپس در انگلستان همان چیزی است که آمریکایی ها به آن سیب زمینی سرخ کرده می گویند.

پودینگ یورکشایر

پودینگ یورکشایر اغلب بخشی از شام کباب شده سنتی است و هیچ شباهتی به پودینگ آمریکایی ندارد ؛ در واقع، پودینگ یورکشایر بسیار شبیه یک پاپاور غول پیکر است ، به طور سنتی از چکه ‌های کباب گوشت گوسفندی تهیه می‌شود که هنگام پختن گوشت گرفته می‌شود.

صبحانه کامل انگلیسی

صبحانه کامل انگلیسی معروف است ، این صبحانه عالی آخر هفته است و مواد تشکیل دهنده آن می تواند متفاوت باشد ، اما معمولا شامل تخم مرغ ، سوسیس ، بیکن ، نان تست ، لوبیا ، گوجه فرنگی کبابی ، قارچ سرخ شده، سیب زمینی سرخ شده و پودینگ سیاه (خونی) و/یا سفید است.

پیراشکی

خمیر کورنیش روشی خوشمزه برای خوردن گوشت و سبزیجات خوش طعم در یک شیرینی شور زیبا است ، خمیر کورنیش کلاسیک شامل گوشت گاو ، پیاز و سیب زمینی به همراه سبزی شلغم مانند به نام سوئد است.

توت فرنگی و خامه

هیچ چیز در اوایل تابستان بهتر از توت فرنگی و خامه نیست که به عنوان یک دسر سبک در سراسر جزایر بریتانیا محبوب هستند.

کیک شپرد

بریتانیا به خاطر کیک های دلگرم کننده اش معروف است ، اما آرامش بخش ترین آنها بدون شک شپردز پای است ، این گرمکن محبوب زمستانی یک غذای خانوادگی کامل است و بسیار آسان درست می شود و شامل گوشت چرخ کرده بره است که در سس یا سس با پیاز پخته شده و روی آن لایه ای از پوره سیب زمینی کرکی قرار داده شده است.

دستور پخت انواع مختلفی دارد و می توانید سبزیجات دیگری مانند نخود فرنگی و هویج را به داخل آن اضافه کنید ؛ برخی افراد نیز برای طعم بیشتر، یک لایه پنیر رنده شده روی سیب زمینی اضافه می کنند.

بنگرز و پوره

اصطلاح “بنگر” از جنگ جهانی دوم سرچشمه می گیرد ، به این دلیل نسبت داده می شود که سوسیس های ساخته شده در این زمان احتمالا هنگام پختن در زیر حرارت بالا می ریزند ؛ این به این دلیل بود که گوشت کمیاب بود ، بنابراین مردم حجم زیادی آب اضافه می‌کردند تا گوشت گاو را تقویت کنند ؛ یکی از محبوب ترین غذاهای بریتانیایی بانگ و ماش است که در میخانه ها پیدا خواهید کرد.

این غذا شامل یک سوسیس طعم‌دار از گوشت خوک، بره یا گوشت گاو است که همراه با انبوهی پوره سیب‌زمینی سرو می‌شود ، گاهی اوقات همراه با سس پیاز ، پیاز سرخ شده یا نخود فرنگی است.

هات پات لنکاوی انگلیسی

این خورش دلچسب مانند پای شپرد از گوشت گوسفند یا گوشت بره و سبزیجات درست می‌شود که روی آن را با سیب‌زمینی خلال شده می‌ریزند ، با این حال، یکی از تفاوت‌های اصلی این است که آن را در ظرف سفالی سنگینی که برای درست کردن کاسه استفاده می‌شود.

هات پات لنکاوی انگلیسی به آرامی و زیر حرارت کم پخته می شود تا از آبدار و لطیف بودن گوشت اطمینان حاصل شود ، منشا این غذا از شمال غربی انگلستان است و قدمت آن به دوران قبل از صنعتی شدن باز می گردد ؛ آماده‌سازی ساده و ارزان ‌قیمت ، هات‌پات لنکاوی همچنان یک غذای محبوب بریتانیایی است به خصوص در ماه‌ های سردتر زمستان ؛ مردم اغلب آن را با ترشی کلم قرمز یا چغندر می خورند.

کرامبل سیب

بریتانیایی ها عاشق خوراکی های شیرین بعد از شام خود هستند و مسلماًمحبوب ترین آنها کرامبل سیب است ، این شامل سیب های براملی پوست کنده ، هسته ای و برش شده است که با مخلوط پودر سوخاری پوشانده شده است ؛ از آرد ، شکر و کره تهیه می شود ، این دسر خوشمزه در فر پخته می شود تا زمانی که کرامبل قهوه ای طلایی شود و سیب ها نرم شوند.

این دسر اغلب با بستنی وانیلی یا کاستارد تهیه شده از تخم مرغ ، شیر و وانیل سرو می شود ، سایر میوه های محبوب که اغلب در کرامبل استفاده می شوند عبارتند از شاه توت ، هلو ، ریواس و آلو ؛ رویه ممکن است شامل جو دوسر ، بادام آسیاب شده یا سایر مغز ها باشد.

مشاوران ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این مقاله ، اطلاعات کشور انگلستان را به شما عزیزان ارائه دادند ؛ با ما از طریق باکس دیدگاه در تماس باشید.

سوالات پر تکرار اطلاعات کشور انگلستان 

هیترو لندن ، که سالانه بیش از 80 میلیون مسافر بین المللی را جابجا می کند ، بزرگترین فرودگاه در بریتانیا است.

که توصیه یک مجلس را می پذیرد ، همچنین یک دموکراسی پارلمانی است ، یعنی کشوری است که حکومت آن توسط پارلمانی که توسط مردم انتخاب شده است کنترل می شود.

اختلاف ساعت ایران و بریتانیا 3.5 ساعت است ، در حالی که در ایران ساعت واقعی محلی 21:17 است ، در بریتانیا ساعت 17:47 است

ین حال ، مناطق شمال شرقی و مرکزی سالانه کمتر از 30 اینچ بارندگی دریافت می کنند و اغلب از خشکسالی رنج می برند ، در بخش‌هایی از جنوب شرقی ، میانگین بارندگی سالانه تنها 20 اینچ است.

 

منچستر پر جمعیت ترین شهر و منطقه شهری در شمال غربی انگلستان و منچستر بزرگ انگلستان است ، این شهر با 547627 نفر پنجمین جمعیت کشور را دارد و در دومین منطقه شهری پرجمعیت بریتانیا، با جمعیت 2.7 میلیون نفر، سومین شهرستان پرجمعیت، با حدودا قرار دارد.

در این مقاله گروه مشاوران هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی با استفاده از دانش و تجربیات خود اطلاعات کشور انگلستان را بررسی و بیان کردند ، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات زندگی و مهاجرت به این کشور با دفتر شیراز و یا دفاتر مرکزی و غرب تهران تماس بگیرید همچنین می توانید با مطالعه مقاله مهاجرت به فرانسه ، اطلاعات جامع و به روزی در این زمینه بدست آورده و شرایط دو کشور را با هم مقایسه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post