10 شرکت و بانک مهم ایتالیا

10 شرکت و بانک مهم ایتالیا
مشاور مهاجرتی

ایتالیا 505 بانک دارد که به 25400 شعبه با گردش کار 278200 کارمند تبدیل می شود ،  سیستم بانکی ایتالیا در سال 2018 زمانی که بخش بانکی حدود 30 درصد از ارزش بازار خود را از دست داد ، یک تغییر عمده داشت ، البته با گذشت زمان این تغییرات به سمت بهتر شدن سیستم بانکی ایتالیا پیش می رود ، برای آشنایی با جزئیات سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایتالیا با ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تماس بگیرید و مقاله لینک شده را مرور کنید.

ایتالیا با 60 میلیون نفر جمعیت و تولید ناخالص داخلی 44218 دلار آمریکا به ازای هر نفر، هشتمین کشور بزرگ از نظر تولید نا خالص داخلی اسمی در جهان است ، ایتالیا که صادر کننده  تنوع قابل توجهی از محصولات به صورت عمده  است ، بزرگترین تولید کننده ماشین آلات ، وسایل نقلیه ، مواد دارویی ، مبلمان ، غذا و نوشیدنی ، پوشاک و ربات ها است.

این کشور همچنین به دلیل داشتن بزرگترین مرکز کالاهای لوکس در اروپا و سومین بزرگ جهان پس از چین و ایالات متحده شناخته شده است ، در این مقاله با 10 شرکت بزرگ ایتالیایی از نظر درآمد  آشنا می شویم ، ملاک ارزیابی این شرکت ها صورت های مالی سال گذشته  است.

10 بانک مهم ایتالیا

ایتالیا کشوری است که در آن خدمات بانکداری سنتی هنوز بسیار محبوبتر از تجربه دیجیتال است ، اگرچه 96 درصد از همه شهروندان بزرگسال دارای حساب بانکی هستند ، اما استفاده آنها از خدمات مالی با اکثریت اروپا تفاوت زیادی دارد ، در حال حاضر 470 بانک در این کشور در حال فعالیت هستند که در ادامه با 10 بانک برتر و مهم آن ها آشنا می شویم.

نکته : برای مطالعه راحت تر این مقاله می توانید از فهرست مطالب کمک بگیرید ، روی هر عنوان که کلیک کنید ، توضیحات مربوط به همان عنوان را خواهید دید. 

از باکس کرم رنگ برای ثبت شماره تماس خود استفاده کنید ، مشاروان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فهرست مطالب

اگر می خواهید در ایتالیا کار کنید ، سرمایه گذاری و یا زندگی کنید خوب است با معتبر ترین و مهمترین بانک ها و شرکت های ایتالیا آشنا باشید ، در این بخش از مقاله ، روناک همکار ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی این بانک ها و شرکت ها را به شما معرفی می نماید ، مدت زمان ویدئو و پادکست کمتر از دو دقیقه است.

پادکست 10 شرکت و بانک مهم ایتالیا​

نمایش ویدیو درباره 10 شرکت و بانک مهم ایتالیا

اینتسا سانپائولو اولین بانک ایتالیایی

اینتسا سانپائولو اولین بانک ایتالیایی است که به عنوان بهترین بانک اروپای غربی شناخته می شود ، همچنین جایزه « بانک سال ایتالیا » را از The Banker، نشریه تخصصی گروه فایننشال تایمز دریافت کرده است.

یکی از قوی ترین و سود آورترین بانک ها در اروپا خدمات مدیریت ثروت ، بانکداری مصرف کننده ، بانکداری شرکتی و سرمایه گذاری ، مدیریت دارایی و خدمات بیمه را به بیش از 14.6 میلیون مشتری ارائه می دهد.

این بانک با شبکه ای از 5300 شعبه آجر و ملات و بیش از 7400 دستگاه خودپرداز در سراسر کشور ، گسترده ترین بانک در ایتالیا است.

گروه بانکی اینتسا سانپائولو همچنین دارای بانک های تابعه در اروپای شرقی مرکزی ، خاورمیانه و شمال آفریقا است ؛ در سه ماهه اول 2021، بانک درآمد خالص 1516 میلیون یورو و رشد 22.2 درصدی درآمد ناخالص را گزارش کرد ، رشد سود قوی به دلیل برنامه بلندپروازانه افزایش فروش دیجیتال امکان پذیر است.

یونی کردیت بانک بین المللی در میلان

یونی کردیت بانک بین المللی میلان است ، این بانکداری شرکتی و سرمایه گذاری ، بانکداری تجاری و عملیات مدیریت ثروت را در سراسر اروپای غربی ، مرکزی و شرقی ارائه می دهد ؛ این گروه بیش از 40 میلیون مشتری ، حضور مستقیم در 17 کشور و همچنین دفاتر نمایندگی در 50 بازار دیگر دارد. در سه ماهه اول 2021، گروه درآمد 4.7 میلیارد یورو ، سود خالص 0.9 میلیارد یورو و کمترین نسبت هزینه / درآمد در بیش از یک دهه گذشته با 51.5 درصد را به دست آورد.

در حال حاضر ، بانک در حال دستخوش تغییرات قابل توجهی در سیاست است ، آندریا اورسل، مدیر اجرایی جدید این شرکت اعلام کرده است که استراتژی قبلی خود را تغییر داده است ؛ در حال حاضر تمرکز بر بازده پایدار بالاتر از هزینه سهام در سراسر چرخه و معاملات M&A خواهد بود.

بانک فاینکو بانک مشتری مدار ایتالیا​

بانک فاینکو بانک مشتری مدار ایتالیا یکی از 5 برند برتر ایتالیا است که تجربه مشتری عالی را ارائه می دهد ،  تقریباً تمام 1.3 میلیون مشتری (94٪) از کیفیت خدمات بانک راضی هستند ، این موسسه خدمات بانکی ، کارگزاری و سرمایه گذاری را از طریق یک حساب چند ارزی به مشتریان خرد ارائه می دهد ،  خدمات کارگزاری آن توسط جوایز مالی بین المللی ADVFN به عنوان بهترین برای تجارت جهانی 2021 شناخته شد ، تا سه ماهه اول سال 2021، بانک 3.3 میلیارد یورو فروش خالص و 94.74 میلیون یورو سود خالص تعدیل کرده است ،  بیش از 400 مرکزفاینکو در سراسر ایتالیا با 2600 مشاور آماده کمک هستند.

مدیوبانکا بانک بین المللی در اروپا و آمریکا

مدیوبانکا بانک بین المللی در اروپا و آمریکا است ، این شرکت در خدمات سرمایه گذاری ، بانکداری شرکتی ، خصوصی و خرده فروشی، سهام خصوصی و VC، بیمه ، مدیریت ثروت و مدیریت دارایی های جایگزین تخصص دارد مدیوبانک با 75 سال تجربه یکی از پیشگامان صنعت بانکداری ایتالیا است ، در سه ماهه اول 2021، درآمد آن به 2 میلیارد یورو و سود خالص به 604 میلیون یورو افزایش یافت.

بانک میدلانوم بانک ارائه دهنده خدمات بیمه و بازنشستگی

بانک میدلانوم بانک ارائه دهنده خدمات بیمه و بازنشستگی ، در ایتالیا ، اسپانیا و آلمان فعالیت می کند ، خدمات بانکی ارائه می دهد و بخش مدیریت دارایی پس انداز و سرمایه گذاری و همچنین بیمه نامه های مختلف و طرح های بازنشستگی را ارائه می دهد ؛ این بانک بیش از دو میلیون مشتری و 4300 مشاور مالی دارد که «بانکداران خانواده» نام دارند ، مشتریان همچنین می توانند در 18000 شعبه وابسته به گروه اینتسا سانپائولو و دفاتر پست ایتالیا برداشت و واریز کنند ؛ در حال حاضر، این بانک پروژه “بعدی” را آغاز کرده است که تحصیلات تکمیلی را برای مشاوران بانکدار آینده خود فراهم می کند ، کارکنان ارشد بانک به دانشجویان ماهر راهنمایی می‌کنند و تیم های متخصص را در زمینه پس ‌انداز ، اعتبار ، امنیت مالی و تغییرات نسلی تشکیل می‌دهند ؛ در سه ماهه اول سال 2021، این بانک با مدیریت تقریباً 98 میلیارد یورو دارایی، درآمد خالص 133.4 میلیون یورویی به دست آورد ، در ماه مه 2021، مجموع ورودی خالص 842 میلیون یورو بود.

بانک جنرالی، بانکی متمرکز بر بانکداری خصوصی​ ایتالیا است ، تمرکز این بانک بر بانکداری خصوصی و مدیریت ثروت برای افراد با ارزش خالص بالاست ، درآمد خالص بانکی آن در سه ماهه اول 2021 با 40 درصد افزایش به 240 میلیون یورو رسید ،  مجموع خالص ورودی ها در ماه مه به 617 میلیون یورو رسید ، در حالی که خالص ورودی راه حل های مدیریت شده در آن ماه 342 میلیون یورو بود ؛  این بانک دارای 46 شعبه و 170 دفتر در ایتالیا با 2084 بانکدار خصوصی و تیمی متشکل از 962 کارمند است ، بانک جنرالی 77.5 میلیارد یورو دارایی تحت مدیریت دارد که 6.6 میلیارد یورو آن تحت مشاوره پیشرفته است.

بانک جنرالی، بانکی متمرکز بر بانکداری خصوصی​

بانک BPM چهارمین بانک بزرگ ایتالیا

بانک BPM چهارمین بانک بزرگ ایتالیا به حساب می آید ، این بانک به ظاهر نام جدیدی در بازار است، اما زمانی ایجاد شد که دو موسسه بزرگ با هم ادغام شدند ، BPM به 4 میلیون مشتری خود طیف وسیعی از خدمات از بانکداری خصوصی ، بانکداری سرمایه گذاری و مدیریت دارایی تا تضمین بانک را ارائه می دهد ، و چهارمین بانک بزرگ ایتالیا به شمار می آید ، مشتریان این بانک در بیش از 1700 شعبه در سراسر کشور در دسترس هستند ؛ در سه ماهه اول 2021، بانک درآمد اصلی 968 میلیون یورو (+ 5.9٪ سالانه) داشت که بهترین نتیجه از سه ماهه چهارم 2018 بود ، سود قبل از مالیات با 150% افزایش نسبت به سال قبل به 259 میلیون یورو رسید.

بانک BPER هشتمین بانک بزرگ ایتالیا

با دفتر مرکزی در مودنا، بانک BPER هشتمین بانک بزرگ ایتالیا یکی از معدود بانک ‌هایی در ایتالیا است که هنوز تسهیلات بانکی متعارف را به شرکت ‌ها ، افراد و سازمان‌ های دولتی ارائه می‌کند، این بانک در سال 1867 پس از ادغام دو بانک ایجاد شد. اکنون این بانک توانسته به هشتمین بانک بزرگ کشور تبدیل شود.

BPER بیش از 1000 شعبه در سراسر کشور دارد ، همچنین یک دفتر بین المللی در لوکزامبورگ دارد ، این بانک همچنین سهام چندین بانک کوچکتر دیگر در ایتالیا را به دست آورده است.

بانک اعتباری امیلیانو با 400 شعبه در ایتالیا

بانک اعتباری امیلیانو با 400 شعبه در ایتالیا در لیست 10 شرکت و بانک مهم ایتالیا قرار دارد ، بانک اعتباری امیلانو سپرده ها را جذب می کند و خدمات بانکی و مالی تجاری، خرده فروشی و سرمایه گذاری ارائه می دهد.

این بانک وام های کوتاه مدت و میان مدت تا بلندمدت و لیزینگ مالی و فاکتورینگ، مدیریت صندوق، معاملات اوراق بهادار و خدمات جایابی ارائه می دهد ، همچنین خدمات مالی شرکتی و بانکداری خصوصی و محصولات بیمه را ارائه می دهد ، این بانک در رجیو امیلیا، امیلیا رومانیا مستقر است ؛ تاریخچه شرکتی طولانی دارد و به سال 1910 باز می گردد.

بانک مونته دی پاسچی دی سینا قدیمی ترین بانک جهان

بانک مونته دی پاسچی دی سینا قدیمی ترین بانک جهان که با نام MPS شناخته می شود که در حال فعالیت مداوم است ، MPS تاریخچه خود را به انبوهی از تقوا (قربان نهادی که با شرایط خیریه عمل می کند) ردیابی می کند ، 4.5 میلیون مشتری “Il Monte” خدمات بانکداری خرده فروشی و تجاری سنتی را ارائه می دهد و بر خانواده ها و شرکت های کوچک و متوسط تمرکز دارد ؛ بخش بیمه-بازنشستگی تحت یک مشارکت استراتژیک با AXA قرار دارد در حالی که فعالیت های مدیریت دارایی بر اساس محصولات سرمایه گذاری اشخاص ثالث مستقل است ، سود پیش از ذخیره به 283 میلیون یورو (در مقابل 151 میلیون یورو در سه ماهه چهارم 20) رسید ، سود عملیاتی خالص به 203 میلیون یورو افزایش یافت (در حالی که سه ماهه چهارم 2020 تنها 26 میلیون یورو به همراه داشت) ، این نتیجه یک رکورد در سه سال گذشته بود ، سود خالص این سه ماهه 119 میلیون یورو بود.

10 شرکت مهم در ایتالیا

ایتالیا به عنوان یکی از اعضای بنیانگذار اتحادیه اروپا ، از زمان جنگ جهانی تاریخ اقتصادی پرتلاطمی داشته است ، در حقیقت ، تا پایان دهه 1950 یکی از ضعیف ‌ترین اقتصاد های اروپا به حساب می‌آمد ، اما تا سال 2020، ایتالیا در رتبه‌ بندی تولید ناخالص داخلی در رتبه هشتم در میان اقتصاد های جهان قرار گرفت ، این کشور بستر شرکت های بزرگ در زمینه های مختلف مانند وسایل نقلیه ، IT و غیره است ؛ در ادامه با 10 شرکت مهم در ایتالیا آشنا می شویم که می تواند مکانی مناسب برای افرادی جویای کار در ایتالیا باشند ، برای شناخت بازار کاری ایتالیا و قوانین حاکم بر آن پیشنهاد می کنیم مقاله کار در ایتالیا را نیز بخوانید.

راه آهن دولتی ایتالیا ارائه دهنده خدمات ریلی ایتالیا

راه آهن دولتی ایتالیا ارائه دهنده خدمات ریلی ایتالیا یک شرکت هلدینگ دولتی است که زیرساخت ها و خدمات کل شبکه ریلی ایتالیا را مدیریت می کند ، از جمله Grandi Stazioni S.p.A.، شرکتی که تجربه مشتری از بزرگترین ایستگاه های راه آهن ایتالیا را بازطراحی می کند.

در اهداف استراتژیک آنها برای چند سال آینده ، تمایل به افزایش حمل و نقل با سرعت بالا و کاهش انتشار CO2 نه تنها در ایتالیا ، بلکه در بیش از 60 کشور دیگر که این شرکت به عنوان اپراتور تعمیر و نگهداری در آنها ، مانند کلانشهر در ریاض و به عنوان عضو انجمن راه آهن سریع السیر ایالات متحده فعالیت می کند.

این شرکت  به طور متوسط در سال  12.4 میلیارد یورو (حدود 14.7 میلیارد دلار آمریکا) درآمد و 83760 کارمند دارد.

لئوناردو شرکت چند ملیتی در ایتالیا

لئوناردو شرکت چند ملیتی در ایتالیا که قبلاً Leonardo-Finmeccanica و Finmeccanica بود، یک شرکت چند ملیتی ایتالیایی است که در زمینه هوافضا ، دفاع و امنیت تخصص دارد.

نام آن از لئوناردو داوینچی الهام گرفته شده است ، مخترع ایتالیایی که اولین هواپیما را نیز طراحی کرد ، در واقع ، لئوناردو هلیکوپتر ها و سایر وسایل نقلیه هوایی دستی و اتوماتیک و همچنین راه حل هایی برای مدیریت ترافیک هوایی طراحی ، تولید و می سازد.

این شرکت بخشی از مالکیت دولت ایتالیا از طریق وزارت اقتصاد و دارایی است که 30.2 درصد از سهام شرکت را در اختیار دارد و بزرگترین سهامدار آن است ، لئوناردو در بورس ایتالیا فهرست شده است و یکی از اجزای شاخص های پایداری FTSE MIB و داو جونز است.

Edizione از هلدینگ های اصلی اروپا

Edizone از هلدینگ های اصلی اروپا است ، تحت کنترل خانواده بنتون ، صاحبان چندین شرکت بزرگ ایتالیایی است ، یکی از آنها United Colors of Benetton، برند پوشاک است که بیش از 5000 فروشگاه فیزیکی در سراسر جهان دارد ، ارتباطات شرکتی این شرکت از اوایل دهه 90 در سطح بین المللی به عنوان بسیار نوآور شناخته شده است ، زیرا پیام های تبلیغاتی آن مربوط به مسائل مدنی ، اجتماعی و سیاسی بود.

Edizione همچنین دارای 30٪ از آتلانتا (اپراتور تقریباً دو سوم بزرگراه های ایتالیا)، 60٪ از اوتوگریل (یک رستوران زنجیره ای کنار جاده ای) و سایر سرمایه گذاری ها در صنعت هتلداری ، از جمله هتل موناکو و گراند کانال در ونیز ایتالیا است.

TIM شرکت مخابراتی در ایتالیا​

TIM یک شرکت مخابراتی ایتالیایی است که از سال 1994 در نتیجه ادغام عظیم با بازیگر اصلی بازار ، خدمات تلفن و موبایل ارائه می دهد ، در حال حاضر 32.2 درصد از سهم بازار در شبکه تلفن همراه ایتالیا را در اختیار دارد ؛ سهام این شرکت در بورس ایتالیا معامله می شود ، از سال 2017، دولت ایتالیا از “قدرت طلایی” استفاده کرده است ، یعنی حق مخالفت یا شرطی کردن تملک و معاملات شرکتی شرکت هایی که دارایی های “استراتژیک” در ایتالیا دارند ؛ این به دولت اجازه می دهد تا اقداماتی را در مورد این شرکت انجام دهد تا از منافع استراتژیک کشور و توسعه فناوری آن محافظت کند.

TechInt شرکت مهندسی در ایتالیا

گروه   TechIntیک شرکت جهانی است که راه حل های یکپارچه برای مهندسی ، ساخت و ساز ، تدارکات و مدیریت پروژه برای بازار های نفت و گاز ، انرژی ، معدن ، پایین دستی و پتروشیمی و همچنین صنایع و زیر ساخت های عمرانی می فروشد ،  این شرکت در سال 1945 تاسیس شد و در سال 1954 تجارت بین المللی را با مکزیک و آرژانتین آغاز کرد.

شناخته شده ترین شرکت متعلق به گروه Tenaris است که یک رهبر جهانی در لوله های صنعت نفت و گاز است ، اما TechInt همچنین مالک موسسه بالینی Humanitas است که دارای برخی از عالی ترین بیمارستان های خصوصی در ایتالیا است ، در واقع ، دانش مهندسی محصولات صنعتی با محصولات و فرآیندهای تخصصی در تجارت بهداشتی هم افزایی دارد.

GSE شرکت منابع انرژی های تجدید پذیر

GSE شرکت منابع انرژی های تجدید پذیر است که امکان عقد قرارداد انرژی در ایتالیا را فراهم می کند ، این یک شرکت عمومی است که به طور کامل توسط دولت ایتالیا از طریق وزارت اقتصاد و دارایی کنترل می شود و برای پیگیری و دستیابی به اهداف پایداری زیست محیطی استفاده می شود ، این کشور نقش پیشرو در توسعه و انتشار منابع تجدیدپذیر و بهره وری انرژی در ایتالیا ایفا می کند و به انتخاب ها و مداخلات سیاست انرژی این کشور کمک می کند.

پست ایتالیایی شبکه پستی برتر در ایتالیا ​است و ارائه دهنده خدمات پستی به سراسر ایتالیا می باشد ، همچنین ارتباطات یکپارچه ، محصولات پس انداز پستی ، تدارکات و خدمات مالی و بیمه را در سراسر قلمرو ایتالیا ارائه می دهد ؛ شبکه Poste یکی از گسترده ‌ترین شبکه‌ ها در ایتالیا است ، زیرا روزانه 12809 دفتر باز می‌کند که پذیرای مشتریان است و برای نیاز های مالی و لجستیکی به آنها خدمات ارائه می‌دهد ،  از جمله پرکاربردترین خدمات خرده فروشی می توان به جمع آوری حقوق بازنشستگی و خرید آنلاین اشاره کرد.

پست ایتالیایی شبکه پستی برتر در ایتالیا​

انی شرکت چند ملیتی نفت و گاز ایتالیایی

یک شرکت چند ملیتی نفت و گاز ایتالیایی است که در 66 کشور جهان در زمینه های بسیاری از جمله پیمانکاری ، انرژی هسته ای ، انرژی ، مواد شیمیایی و پلاستیک ، پالایش / استخراج و ماشین آلات توزیع فعالیت می کند.

در سال 2005 انی ابتکار شفافیت صنایع استخراجی EITI را امضا کرد ، استاندارد جهانی برای حکمرانی خوب نفت ، گاز و منابع معدنی ، به منظور بهبود شفافیت و حکمرانی منابع طبیعی در کشور های متعهد به EITI در سراسر جهان است ، دولت ایتالیا 30303 درصد از سهام طلایی این شرکت را در اختیار دارد.

انل شرکت انرژی چند ملیتی ایتالیایی​

انل شرکت انرژی چند ملیتی ایتالیایی است که در بخش ‌های تولید و توزیع برق و همچنین توزیع گاز طبیعی فعال است ، انل برای اولین بار به عنوان یک شرکت سهامی عام در پایان سال 1962 تاسیس شد ، قبل از اینکه در سال 1999 خصوصی شود ، اما دولت ایتالیا همچنان سهامدار اصلی است و 23.6٪ از سرمایه مشترک را در اختیار دارد.

انل همچنین مالک Enel X است که در سیستم ‌های توزیع انرژی از باتری ‌های ذخیره ‌سازی تا تحرک الکتریکی و از ابزار های مدیریت انرژی در شهر ها تا نرم ‌افزار هایی که تبادل انرژی را در سیستم‌ های خود تولید توزیع‌ شده کنترل می‌کند، نوآوری می‌کند.

 شرکت خودرو های فیات کرایسلر تولید کننده قطعات موتوری در جهان

خودرو های فیات کرایسلر خودرو ها و قطعات مرتبط ، خدمات و سیستم‌ های تولید را در سراسر جهان طراحی، مهندسی، تولید و به فروش می‌رساند ،FCA  در سال 1899 به عنوان FIAT در ایتالیا شروع به کار کرد و اکنون از طریق نمایندگی ها و توزیع کنندگان در بیش از 130 کشور به فروش می رسد ؛ برند های خودروسازی آن شامل آبارث ، آلفارومئو ، کرایسلر ، دوج ، فیات ، فیات پروفشنال ، جیپ ، لانچیا ، رام و مازراتی می باشد.

یکی از وسایل نقلیه ابتکاری اخیر این شرکت، نسخه الکتریکی FIAT 500 است که یکی از ملموس‌ترین نمونه‌ های این است که چگونه FCA می‌خواهد انتشار جهانی CO2 را کاهش دهد.

سوالات پر تکرار شرکت ها و بانک های مهم ایتالیا

ایتالیا 505 بانک دارد که به 25400 شعبه با گردش کار 278200 کارمند تبدیل می شود.

یکی از قوی ترین و سود آورترین بانک ها در اروپا است که بیش از 14.6 میلیون مشتری دارد.

این موسسه خدمات بانکی ، کارگزاری و سرمایه گذاری را از طریق یک حساب چند ارزی به مشتریان خرد ارائه می دهد ، خدمات کارگزاری آن توسط جوایز مالی بین المللی ADVFN به عنوان بهترین برای تجارت جهانی 2021 شناخته شد.

این شرکت به طور متوسط در سال 12.4 میلیارد یورو (حدود 14.7 میلیارد دلار آمریکا) درآمد و 83760 کارمند دارد.

در این مقاله مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی با توجه به محبوبیت مهاجرت به کشور های اروپایی 10 شرکت و بانک مهم ایتالیا را بررسی و معرفی کردند ، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه در شیراز و تهران تماس بگیرید ، همچنین توصیه می کنیم مقاله مهاجرت به ایتالیا را مطالعه کنید تا با انواع روش های قانونی و امن مهاجرت به این کشور آشنا شوید ؛ برخی از روش ها را قطعا میشناسید اما برخی دیگه مانند ازدواج ، خرید شرکت آماده ، خرید ملک و غیره ممکن است برایتان جدید و جذاب باشد.

 
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *