10 شرکت و بانک مهم در هلند

10 شرکت و بانک مهم در هلند در این مقاله توسط مشاورین شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) بررسی می شود.

اگر قصد مهاجرت به کشور هلند را دارید با ما همراه باشید ، سیستم بانکی هلند باثبات به نظر می رسد و در نتیجه ، رتبه مودیز برای همین مثبت است ، علاوه بر این ، سرویس سرمایه گذاران مودی انتظار دارد که در 12 تا 18 ماه آینده ، اعتبار سیستم بانکی هلند بسیار بهبود یابد.

چند دلیل وجود دارد که سرویس سرمایه گذاران سیستم بانکی هلند را بسیار خوب ارزیابی کرده است:

  • یکی از مهم ترین عوامل پشت چنین رتبه بندی مثبتی این است که مودی معتقد است فضای داخلی هلند برای سیستم بانکی مثبت است ، فضای داخلی مناسب به بانک ها اجازه می دهد تا عملکرد دارایی های خود را حفظ کنند.
  • اقتصاد هلند به خوبی بهبود یافته است ، نسبتاً بهتر از همتایان خود در منطقه یورو.
  • عملکرد وام بانک های هلند نیز کاملاً قابل توجه و با ثبات بوده است.

در هلند شرکت های بسیار زیادی وجود دارد ، اما عامل اصلی برای قرار گرفتن در بین شرکت ها هلندی بودن ایده شرکت است ، ما در این مقاله سعی کردیم 10 شرکت و بانک مهم را بررسی کنیم ، دعوت می کنیم در کنار این محتوا ، مقاله مهاجرت به هلند را نیز بخوانید تا با روش های اخذ اقامت دائم این کشور زیبا هم آشنا شوید.

نکته : 

نام 10 بانک و 10 شرکت مهم در هلند در فهرست مطالب ارائه شده و این اسامی به صورت لینک شده در اختیار شما قرار دارند با انتخاب هر یک و کلیک بر روی آن می توانید مستقیما مطلب ارائه شده برای همان بانک یا شرکت را بخوانید.

در پایان مقاله هم در بخش دیدگاه می توانید نظرات و سوالات خود را درج کرده و پاسخ کارشناسان حرفه ای رجبی را در اسرع وقت دریافت نمایید و یا با درج شماره تماس در باکس مشاوره رایگان منتظر تماس ما باشید!

فهرست مطالب
10 شرکت و بانک مهم در هلند

شرکت رویال داچ شل

شرکت رویال داچ شل تنها بزرگترین شرکت هلند نیست ، فوربس آن را در رتبه اول اروپا و رتبه پنجم در جهان قرار داده است این شرکت امروز اولین گزینه در فهرست 10 شرکت و بانک مهم در هلند می باشد ، شل در سال 1907 با ادغام شرکت نفت رویال داچ و شرکت حمل و نقل و تجارت “شل” مستقر در بریتانیا شکل گرفت ، حرکتی که عمدتاً ناشی از نیاز به رقابت جهانی با نفت استاندارد راکفلر در ایالات متحده بود.

در سال 2005 ، یک شرکت مادر جدید با فهرست اولیه در بورس اوراق بهادار لندن ، یک فهرست ثانویه در بورس آمستردام ، دفتر مرکزی و اقامتگاه مالیاتی آن در لاهه و دفتر ثبت شده آن در لندن تشکیل شد.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

پاسخگوی سوالات تخصصی شما درخصوص کار و سرمایه گذاری در خارج از کشور هستیم.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

شرکت آی ان جی در هلند

شرکت آی ان جی یک شرکت بانکداری و خدمات مالی چندملیتی است که دفتر مرکزی آن در آمستردام است ، نام آن مخفف Internationale Nederlanden Groep است و این شرکت از ادغام شرکت بیمه Nationale Nederlanden در سال 1991 و NMB Postbank دولتی تشکیل شد.

مشاغل اصلی آن بانکداری خرده فروشی ، بانکداری مستقیم ، بانکداری تجاری، بانکداری سرمایه گذاری ، مدیریت دارایی و بیمه است ، ING بیش از 48 میلیون مشتری فردی و سازمانی در بیش از 40 کشور جهان دارد و نیروی کار جهانی آن بیش از 75000 نفر است.

بانک ING NVهلند

بانک ING NVهلند

بانک  ING NVبزرگترین بانک هلند از نظر کل دارایی های به دست آمده است ، تا سال 2020 ، کل دارایی های خریداری شده توسط این بانک 937.38 میلیارد یورو بوده است ، این بانک در سال 2016 ، 35.79 درصد از کل دارایی های تلفیقی را به خود اختصاص داده است ؛ در سال 2020، درآمد خالص این بانک 2415 میلیون یورو بوده است ، ING Bank NV متخصص بیمه و بانکداری است ، دفتر مرکزی آن در آمستردام واقع شده است ، اگر قصد گرفتن ویزا از طریق خود اشتغالی را دارید می توانید از طریق مطالعه مقالات سرمایه گذاری در هلند و یا ثبت شرکت در هلند تمامی اطلاعات لازم را به دست آورید.

بانک ABN AMRO

بانک ABN AMRO سومین بانک از نظر کل دارایی های به دست آمده در فهرست 10 شرکت و بانک مهم در هلند می باشد است ، در سال 2018، کل دارایی های خریداری شده توسط این بانک 381.3 میلیارد یورو بوده است ، این بانک در سال 2016 سهم 16.73 درصدی از کل دارایی های تلفیقی را به خود اختصاص داده است.

در سال 2018 ، درآمد خالص این بانک 2.325 میلیارد یورو بوده است ، این بانک در زمینه وام مسکن ، پس انداز ، وام مصرفی و بانکداری اینترنتی تخصص دارد ، دفتر مرکزی آن در آمستردام واقع شده است.

شرکت Ahold Delhaize

شرکت Ahold Delhaize سال 2016 گروه سوپرمارکت هلندی Ahold (Albert Heijn)  و همتای بلژیکی آن  Delhaize، Ahold را با 61٪ از سهام و Delhaize با 39٪ باقی مانده ترک کردند. اما هلندی ‌ها میدان را رها نکردند و Zaandam،  درست بالای ساحل از آمستردام واقع شده است ، اولین فروشگاه مواد غذایی آلبرت هاین در سال 1887 در نزدیکی اوستزان افتتاح شد.

زنجیره خواربارفروشی در نیمه اول قرن بیستم گسترش یافت و در سال 1948 عمومی شد ، در دهه 1970 آهولد وارد بخش بدون مجوز Gall&Gall) ) همچنین مراقبت های بهداشتی و زیبایی (Etos ) شد ، Ahold همچنین دارای منافع عمده سوپرمارکت در ایالات متحده است.

بانک De Volksbank

بانک De Volksbank چهارمین بانک بزرگ هلند از نظر کل دارایی های به دست آمده است و گزینه بعدی در لیست 10 شرکت و بانک مهم در هلند می باشد ، در پایان سال 2016 ، کل دارایی های تملک شده توسط این بانک 61561 میلیون یورو بوده است ، در نتیجه سهم 2.61 درصدی از کل دارایی های تلفیقی را به خود اختصاص داده است.

در همان سال درآمد خالص این بانک 329 میلیون یورو بوده است ، این شرکت در سال 1817 ، حدود 215 سال پیش ، با تخصص در محصولات پرداخت ، وام مسکن و بانکداری پس‌انداز تاسیس شد ، دفتر مرکزی آن در اوترخت واقع شده است.

شرکت یونیلور

شرکت یونیلور که در سال 1930 از طریق ادغام تولیدکننده مارگارین هلندی Margarine Unie و صابون ساز بریتانیایی Lever Brothers تأسیس شد ، دارای دفتر مرکزی دوقلو در روتردام و لندن است و به عنوان یک تجارت واحد با هیئت مدیره مشترک فعالیت می کند ، تمرکز این شرکت اخیراً به سمت محصولات مراقبت شخصی با حاشیه بالا تغییر کرده است.

این مورد دومین شرکت در 10 شرکت و بانک مهم در هلند است.

همین حالا با مراجعه به پیج اینستاگرام شرکت مهاجرتی رجبی تمامی اطلاعات لازم و جدید در مورد مهاجرت به کشور های مهم دنیا را به دست آورید.

شرکت یونیلور​

بانک NIBC

بانک  NIBCپنجمین بانک بزرگ هلند از نظر کل دارایی های به دست آمده در فهرست 10 شرکت و بانک مهم در هلند است ، در پایان سال 2016، کل دارایی های تملک شده توسط این بانک 23580 میلیون یورو بوده است ، در نتیجه سهم 1.00 درصدی از کل دارایی های تلفیقی را دارد.

در همان سال درآمد خالص این بانک 102 میلیون یورو بوده است در سال 1945 ، حدود 77 سال پیش ، با تخصص در بانکداری شرکتی تأسیس شد ، دفتر مرکزی آن در S Gravenhage واقع شده است.

با مطالعه مقالات زیر هلند را بهتر می شناسید ؛ قطعاً شناخت بیشتر منجر به تصمیم گیری صحیح تر است!

شرکت تعاونی رابوبانک

شرکت رابوبانک زمانی که نام بانک کشاورزان بود ، رابو یک تعاونی است که امروزه دامنه آن بسیار فراتر از ریشه های کشاورزی است ، Rabobank مستقر در اوترخت یک شرکت خدمات مالی و بانکداری چند ملیتی است که متخصص در تامین مالی مواد غذایی و کشاورزی و بانکداری پایدار محور است ، این گروه شامل 129 شعبه محلی مستقل است و دومین بانک بزرگ هلند از نظر کل دارایی است.

توصیه می کنیم در کنار این محتوا مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند را نیز بخوانید و با مراحل ثبت شرکت و سرمایه لازم برای راه اندازی مشاغل مختلف آشنا شوید.

بانک Coöperatieve Rabobank

بانک Coöperatieve Rabobank دومین بانک در 10 شرکت و بانک مهم در هلند می باشد و دومین مورد از نظر کل دارایی های به دست آمده است ، در سال 2018 ، کل دارایی های خریداری شده توسط این بانک 590.437 میلیارد یورو بوده است. این بانک در سال 1395 28.52 درصد از کل دارایی های تلفیقی را به خود اختصاص داده است و در همان سال درآمد خالص این بانک 1960 میلیون یورو بوده است ؛ این شرکت در سال 1898، حدود 124 سال پیش ، با تخصص در مدیریت دارایی ، لیزینگ ، املاک ، بیمه و بانکداری تاسیس شد ، دفتر مرکزی آن در اوترخت واقع شده است.

بانک Coöperatieve Rabobank

بانک Achmea Bank

بانک Achmea Bank ششمین بانک بزرگ هلند از نظر کل دارایی های به دست آمده در لیست 10 شرکت و بانک مهم در هلند است ، کل دارایی های خریداری شده توسط این بانک در سال 2020 بالغ بر 13833.68 میلیون یورو بوده است ، در سال 2016، 0.64 درصد از کل دارایی های تلفیقی را به خود اختصاص داده است ، در سال 2020 ، درآمد خالص این بانک 27.53 میلیون یورو بوده است ؛ این بانک در زمینه محصولات پس انداز و وام های رهنی مسکونی تخصص دارد ، دفتر مرکزی آن در Apeldoorn واقع شده است.

تیم حرفه ای وکلای مهاجرتی رجبی دارای جدید ترین و به روز ترین اطلاعات در زمینه کسب اقامت کشور هلند هستند ، با ما در  تماس باشید.

بانک Lanschot Bankiers

بانک  Lanschot Bankiers این بانک از نظر کل دارایی های به دست آمده هفتمین بانک بزرگ هلند در لیست 10 شرکت و بانک مهم در هلند است.

در پایان سال 2016 ، کل دارایی های تملک شده توسط این بانک 14877.41 میلیون یورو بوده است ، 0.63 درصد از کل دارایی های تلفیقی را به خود اختصاص داده است ، در سال 2020 درآمد خالص این بانک بوده است.

این بانک در سال 1737 تاسیس شد و متخصص در بانکداری خصوصی بود ، دفتر مرکزی آن در s-Hertogenbosch واقع شده است.

شرکت چند ملیتی Aegon در هلند​

شرکت چند ملیتی Aegon در هلند

شرکت Aegon یک شرکت چند ملیتی بیمه عمر ، بازنشستگی و مدیریت دارایی است که دفتر مرکزی آن در لاهه است ، در پایان سال 2015 ، ایگون تقریباً 31500 نفر را در سراسر جهان استخدام کرد که به میلیون ها مشتری خدمات رسانی می کرد ، این شرکت در سال 1983 با ادغام چندین شرکت بیمه هلندی ایجاد شد و از آن زمان تاکنون به سرعت در حال گسترش است.

پایگاه اصلی دیگر ایگون در ایالات متحده است ، جایی که به عنوان Transamerica شناخته می شود ، دفتر مرکزی رابوبانک در اوترخت دفتر مرکزی رابوبانک در اوترخت.

شرکت فیلیپس

شرکت فیلیپس در سال 1891 در آیندهوون با تولید لامپ های فیلامنت کربنی – لامپ برای ما – و سایر کالاهای الکتریکی راه اندازی شد ، فیلیپس آنقدر موفق بود که با اشاره به پاریس ، این شهر هلندی جنوبی به «شهر نور» معروف شد.

امروزه دفتر مرکزی این شرکت در آمستردام است و تمرکز خود را بر مراقبت های بهداشتی گذاشته است. بخش روشنایی در سال 2014 متوقف شد.

شرکت GasTerra

شرکت GasTerra نامی جدید برای یک شرکت کاملا هلندی ، GasTerra مستقر در گرونینگن در تجارت و عرضه گاز طبیعی در سراسر جهان فعال است ، این شرکت متعلق به رویال داچ شل (25 درصد) ، اکسون موبیل (25 درصد) و دولت هلند (50 درصد) است ؛ این شرکت در سال 2005 از فروپاشی شرکت گاز Gasunie تشکیل شد ، قبل از آن Gasunie مجاز به فروش و انتقال گاز طبیعی کشف شده در هلند بود ، اما آزادسازی بازار گاز اروپا به این معنی بود که حمل و نقل و تجارت و عرضه باید بین شرکت‌های مستقل تقسیم می‌شد.

بانک Tridos

بانک Tridos هشتمین بانک بزرگ هلند از نظر کل دارایی های به دست آمده در فهرست10 شرکت و بانک مهم در هلند است ، در پایان سال 2016 ، کل دارایی های خریداری شده توسط این بانک 9081.24 میلیون یورو بوده است.

بنابراین 0.39 درصد از کل دارایی های تلفیقی سهم دارد ، در سال 2020 ، درآمد خالص این بانک 27.2 میلیون یورو بوده است ، در سال 1980 تاسیس شد و در محصولات وام دهی و سرمایه گذاری تخصص دارد. دفتر مرکزی آن در Zeist واقع شده است.

شرکتSHV هلند

شرکت SHV Holdings مستقر در اوترخت ، یک شرکت تجاری هلندی با مالکیت خصوصی است که به عنوان یکی از بزرگترین گروه‌های تجاری خصوصی در جهان شناخته می‌شود ، منافع این شرکت بسیار متنوع شامل حمل و نقل، خرده فروشی ، نفت ، غذا و خدمات مالی است.

در حال حاضر حدود 47000 نفر برای این شرکت مشغول به کار هستند ، SHV متعلق به خانواده Fentener van Vlissingen است که به تأسیس KLM و همچنین تولید کننده فولاد Hoogovens که در حال حاضر بخشی از Tata Steel هندی است کمک کرد.

شرکتSHV هلند

بانک دلتا لوید

بانک دلتا لوید نهمین بانک بزرگ هلند از نظر کل دارایی های به دست آمده در فهرست 10 شرکت و بانک مهم در هلند است ، در سال 1396 مجموع دارایی های تملک شده توسط این بانک 5,343.31 میلیون یورو بوده که سهم 0.23 درصدی از کل دارایی های تلفیقی در سال 1395 را به خود اختصاص داده است و در سال 1396 درآمد خالص این بانک 814,000- € بوده است.

این بانک در زمینه وام های رهنی ، پس انداز و سرمایه گذاری تخصص دارد ، دفتر مرکزی آن در آمستردام واقع شده است.

بانک KAS

بانک KAS دهمین بانک بزرگ هلند از نظر کل دارایی های به دست آمده در لیست 10 شرکت و بانک مهم در هلند است ، در پایان سال 2016 ، کل دارایی های خریداری شده توسط این بانک 4398.68 میلیون یورو بوده است ، در نتیجه سهم 0.19 درصدی از کل دارایی های تلفیقی را به خود اختصاص داده است.

در همان سال درآمد خالص این بانک 14.85 میلیون یورو بوده است ، این بانک در خدمات عمده فروشی اوراق بهادار تخصص دارد ، دفتر مرکزی آن در آمستردام واقع شده است.

شرکت Heineken

 شرکت Heineken دومین آبجوساز بزرگ جهان ، Heineken مستقر در آمستردام در سال 1864 توسط جرارد آدریان هاینکن تاسیس شد ، از سال 2017، هاینکن بیش از 165 کارخانه آبجوسازی در بیش از 70 کشور جهان را در اختیار داشت.

این شرکت 250 آبجو و آبجو بین المللی ، منطقه ای ، محلی و تخصصی تولید می کند و حدود 73000 نفر را در استخدام دارد ، اکثریت این شرکت متعلق به خانواده هاینکن است ، کارخانه آبجوسازی اصلی در آمستردام که در سال 1988 بسته شد ، به عنوان موزه ای به نام Heineken Experience نگهداری می شود.

سوالات پر تکرار 10 شرکت و بانک مهم در هلند

شرکت رویال داچ شل تنها بزرگترین شرکت هلند نیست ، فوربس آن را در رتبه اول اروپا و رتبه پنجم در جهان قرار داده است ؛

شل در سال 1907 با ادغام شرکت نفت رویال داچ و شرکت حمل و نقل و تجارت “شل” مستقر در بریتانیا شکل گرفت ، حرکتی که عمدتاً ناشی از نیاز به رقابت جهانی با نفت استاندارد راکفلر در ایالات متحده بود..

بانک ING NVبزرگترین بانک هلند از نظر کل دارایی های به دست آمده است.

شرکت یونیلور که در سال 1930 از طریق ادغام تولیدکننده مارگارین هلندی Margarine Unie و صابون ساز بریتانیایی Lever Brothers تأسیس شد ، دارای دفتر مرکزی دوقلو در روتردام و لندن است و به عنوان یک تجارت واحد با هیئت مدیره مشترک فعالیت می کند

شرکت Aegon یک شرکت چند ملیتی بیمه عمر ، بازنشستگی و مدیریت دارایی است که دفتر مرکزی آن در لاهه است.

بانک Achmea Bank ششمین بانک بزرگ هلند از نظر کل دارایی های به دست آمده در لیست 10 شرکت و بانک مهم در هلند است ، کل دارایی های خریداری شده توسط این بانک در سال 2020 بالغ بر 13833.68 میلیون یورو بوده است ، در سال 2016، 0.64 درصد از کل دارایی های تلفیقی را به خود اختصاص داده است.

در این مقاله 10 شرکت و بانک مهم در هلند را بررسی کردیم ، مشاورین شرکت مهاجرتی رجبی بهترین گزینه برای کسب اطلاعات در مورد مهاجرت هستند اگر قصد دارید با کار در هلند مهاجرت این کشور را به دست آورید همین حالا از طریق دو شعبه تهران و شیراز با مشاورین ما در تماس باشید و مقاله لینک شده را نیز بخوانید تا شرایط کار و قوانین حاکم بر بازار کاری در هلند را نیز بشناسید.

برترین شرکت های اروپایی را میشناسید؟ معتبرترین بانک ها را چطور ؟! مقالات زیر اطلاعات ارزشمندی به شما ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
منو
خانه