اجاره مغازه در نیوزلند

اجاره مغازه در نیوزلند

یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از مهاجرین به کشورهایی همچون نیوزلند راه اندازی کسب و کاری در این کشور است . نیوزلند به عنوان یکی از کشورهای توسعه یافته در دنیای امروز پذیرای مهاجران زیادی از سراسر دنیا است که برای گذران زندگی خود به کار و تجارت در این کشور نیاز دارند . در ادامه این مقاله با بررسی شرایط اجاره مغازه در نیوزلند با ما همراه باشید و کارشناسان موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی را به عنوان ماهرترین همراهان در امر مهاجرت کاری به نیوزلند به خاطر داشته باشید .

مغازه های نیوزلند می توانند به صورت مستقل و یا در مجتمع های تجاری قرار گرفته باشند . برخی از مغازه ها دارای زیر زمین و یا طبقه اضافی هستند . با توجه به بیزینس مورد نظر امکانات و مساحت مغازه های متفاوت است . وجود دستگاه گرمایشی یا سرمایشی ، مبلمان ، تجهیزات فنی و غیره از مواردی است که طبق توافق با صاحب مغازه می تواند در ملک وجود داشته باشد . امکانات مغازه کاملا متناسب با بودجه و توافق در هنگام قرارداد مشخص می شود .

بررسی اجاره مغازه در نیوزلند

اجاره مغازه در کشور نیوزلند به عنوان یک فعالیت کاری در این کشور شناخته می شود و متقاضیانی که می خواهند از طریق اجاره مغازه در نیوزلند فعالیتی را در پیش گیرند باید ابتدا مجوزهای لازم را دریافت کرده و پس از تایید از سوی این کشور اقدام به خرید مغازه نمایید .

کار در نیوزلند از طریق اجاره یک مغازه بیزینس کوچک شمرده می شود که می تواند به صورت تک نفره و یا داشتن کارمند و نیروی همراه انجام پذیرد . هر کدام از شهرهای این کشور به نوعی زمینه فعالیت های تجاری کوچک مانند مغازه را دارند اما فرد مهاجر باید متناسب با حرفه خود بهترین گزینه را انتخاب کند . اگر شرایط خاصی در رابطه با مغازه و یا نحوه پرداخت اجاره وجود دارد باید در قرارداد ذکر شده و مورد توافق دو طرف قرار گیرد .

کار در نیوزلند

در قدم اول اجاره مغازه در نیوزلند باید بدانید که اجاره و یا خرید ملک در این کشور به معنی دریافت اقامت نخواهد بود و باید از روش های مشخص شده نسبت به حق کار در نیوزلند اقدام کنید .

این کشور که به عنوان هفتمین کشور جهان از لحاظ شاخص انسانی معرفی می شود از کشورهای متمول است که برای ورود به بازار کار آن نیاز به تخصص و مهارت در حرفه ای مشخص دارد .

اخذ اقامت نیوزلند از طریق ویزای کار با داشتن فاکتورهای شاخصی مانند سن مناسب ، تجربه کاری ، تخصص و صلاحیت و داشتن پیشنهاد شغلی امکان پذیر است . کسانی که می خواهند در کشور نیوزلند مغازه مناسبی اجاره کرده و به کار مورد نظر خود مشغول شوند باید ابتدا از یکی از روش های ممکن ویزای نیوزلند را دریافت کرده و به این کشور وارد شوند .

ورود به نیوزلند به قصد کار می تواند با داشتن پیشنهاد از سوی یک کارفرمای مقیم این کشور ، تقاضا برای مشاغل مورد نیاز در نیوزلند ، پیوستن به خانواده و یا کار پس از تمام دوره تحصیلی انجام پذیرد . هر یک از روش های گفته شده نیاز به بررسی دقیق جزئیات لازم دارد که کارشناسان موسسه اماده راهنمایی شما در تمامی آنها خواهند بود .

راه اندازی یک مغازه در نیوزلند

راه اندازی یک مغازه در نیوزلند

اولین لازمه اجاره مغازه در نیوزلند بررسی و شناخت شهرهای این کشور است و نیوزلند شهرهای متعددی را در خود جای داده که هزینه زندگی و کار در هر یک متفاوت است . با توجه به حرفه مورد نظر باید شهری که امکان بیشترین درآمد و پیشرفت در آن وجود دارد انتخاب شود .

به عنوان مثال در شهرهای ولینگتون و اوکلند که بهترین شهر های نیوزیلند برای پیدا کردن کار هستند ، به دلیل وجود امکانات بیشتر هزینه ها در تمامی موارد بالاتر است اما مسیر پیشرفت نیز هموارتر خواهد بود .

در مرحله بعد شما باید بهترین منطقه شهر را برای خرید مغازه انتخاب کنید . چنانچه به دنبال مغازه در مرکز شهر و مناطق تجاری باشید مبلغ اجاره بها بالا خواهد بود در صورتی که مغازه های موجود در حاشیه شهر و یا مناطق حومه ارزانتر هستند . قیمت مغازه های موجود را می توانید از طریق سایت های مختلف و یا مراجعه به بنگاه ها پیدا کنید .

عوامل تاثیر گذار بر قیمت مغازه در نیوزلند

سیستم حمل و نقل از دیگر موارد مهم در تعیین قیمت اجاره مغازه در نیوزلند می باشند . هرچه میزان دسترسی مغازه به امکانات شهری مانند حمل و نقل و مراکز تفریحی و رفاهی بهتر باشد صاحب مغازه مبلغ بیشتری را برای اجاره درخواست می کند .

در تمامی شهرهای نیوزلند سیستم حمل و نقل به خوبی وجود داشته و با اجاره مغازه در هر مکان می توانید به راحتی میان منزل و محل کارتان رفت و آمد داشته باشید .

چگونگی اجاره مغازه در نیوزلند

اجاره مغازه در این کشور اصولا توسط معملات املاک در این کشور صورت گرفته و در موارد معدود می توان به صورت مستقیم و توافق با صاحب مغازه ، ملک مورد نظر را اجاره کرد . وب سایت ها و مشاورین املاک های زیادی در شهرهای نیوزلند وجود دارند که می توانید با جستجو در آنها مغازه دلخواه خود را بیابید . پس از یافتن مغازه می توانید آن را از نزدیک بازدید کرده و شرایط و موقعیت را بررسی کنید .

معمولا تجربه اول اجاره مغازه در نیوزلند با ریسک های فراوانی همراه است و اگر از کسانی هستید که تجربه هیچ گونه فعالیتی در خارج از کشور را ندارید در تمامی مراحل از وجود یک کارشناس و یا مشاور آگاه بهره مند شوید . معمولا صاحب مغازه در هنگام قرارداد از شما یک مدرک برای تایید توانایی مالی پرداخت اجاره بها درخواست می کنند .

چگونگی اجاره مغازه در نیوزلند

اجاره بها گاها همراه با مبلغی به عنوان ودیعه تعیین می شود که در صورت بروز خسارت و یا عدم پرداخت اجاره از آن کسر می شود . در هنگام عقد قرارداد دقت داشته باشید که تمامی امکانات مغازه و جزئیات قرارداد را بررسی کنید تا با مشکل مواجه نشوید .

تامین تمام هزینه های کار در نیوزلند

مبلغ اجاره بها در کشور نیوزلند بسیار متفاوت است و شما با توجه به فاکتورهای گفته شده شانس یافتن مغازه ای مناسب با شرایط مورد نظر خود را به راحتی خواهید داشت . کشور نیوزلند به عنوان بهترین کشور برای شروع کار جدید در دنیا معرفی می شود و با راه اندازی بیزینس های کوچک می توان به تجارت موفق در این کشور دست یافت .

علاوه بر هزینه کار در نیوزلند افراد باید هزینه زندگی و مخارج خود و خانواده شان را نیز مد نظر داشته باشند و بتوانند در ماه های نخست تمامی مخارج زندگی خود را تامین کنند . داشتن تمکن مالی یکی از مهم ترین موارد تایید سفارت برای ویزای این کشور است . متقاضی باید در هنگام اقامت ثابت کند که توانایی پرداخت هزینه های زندگی خود را تا زمان کسب درآمد در این کشور دارد .

موسسه مهر آفرین رجبی به عنوان معتبرترین موسسه در کلیه امور مربوط به مهاجرت کاری به استرالیا پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه کسب و کار و اجاره مغازه در نیوزلند خواهد بود . جهت هرگونه سوال با مشاوران دفاتر همکار موسسه در شهرهای تهران یا شیراز تماس حاصل فرمایید .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه