ارزان ترین شهرهای نیوزلند برای کار و تحصیل

ارزان ترین شهرهای نیوزلند برای کار و تحصیل موضوعی است که در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به آن پرداخته ایم و شما را برای انتخاب مقصد مهاجرت در کشور نیوزلند آگاه می کنیم. 

بهترین و ارزان ترین شهر های نیوزلند برای کار و تحصیل شامل شهر های روتوروا ، ناپیر ، وانگاری ، پالمرستون نورث و کرایست چرچ می شود. این شهر ها برای اقامت کاری و یا تحصیل و سپس کار از تمامی جهات بررسی شده اند و بهترین گزینه های موجود برای انتخاب مقصد مهاجرتی در نیوزلند هستند.

در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ )  بررسی شهرهای پرطرفدار و ارزان کشور نیوزلند را برای متقاضیان مهاجرت آورده ایم تا برای تصمیم گیری اطلاعات بیشتری داشته باشند.

اگر قصد مهاجرت و کار در این کشور را دارید ، باید با مشاغل مورد نیاز هم آشنا باشید ، در مقاله کار در نیوزلند ، تمام نیازمندی های کاری این کشور به هماره حقوق و دستمزد آن ها و حتی مشاغلی که بدون مدرک تحصیلی می توانید در آن ها کسب درآمد کنید را بر شمردیم.

فهرست مطالب
ارزان ترین شهرهای نیوزلند برای کار و تحصیل

ویدیو را در مورد ارزان ترین شهرهای نیوزلند برای کار و تحصیل برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید نکات مهم و اصلی را بجای خواندن کل مقاله، از آن برداشت کنید. همه اطلاعاتی که نیاز دارید را می توانید از همین صفحه کسب کنید ، اما اگر سوال دیگری داشتید، حتما با ما در تماس باشید.

پادکست ارزان ترین شهرهای نیوزلند برای کار و تحصیل

نمایش ویدیو درباره ارزان ترین شهرهای نیوزلند برای کار و تحصیل

شهر روتوروا نیوزلند

روتوروا ، شهری در سواحل جنوبی دریاچه روتوروا است ، که نام خود را از آن گرفته است ، این شهر دارای جمعیت ساکن ۵۸۵۰۰ نفری است ، که این منطقه به عنوان دوازدهمین منطقه شهری کشور و دومین منطقه شهری خلیج Plenty پس از Tauranga شناخته می شود ، شهر روتوروا نیوزلند مقصد اصلی برای گردشگران داخلی و بین المللی است ، صنعت جهانگردی بزرگترین صنعت در این منطقه است.

حمل و نقل روتوروا

فاصله روتوروا از ولینگتون ، پایتخت نیوزلند ، ۴۵۳ کیلومتر است (۵ ساعت و ۳۷ دقیقه).

روتوروا یک سرویس اتوبوس محلی ، با ۱۱ مسیر با نام تجاری Baybus ، دارد که به مناطق شهری سفر می کند و عمدتا در فواصل نیم ساعته ، توسط اتوبوس های Reesby اداره می شود ، ایستگاه های دوچرخه سواری در سال ۲۰۱۷ و کارت های Bee برای کرایه در ۲۷ جولای ۲۰۲۰ معرفی شدند ، این شهر همچنین توسط InterCity و گذر از اتوبوس ها به بسیاری از مناطق جزیره شمالی و خدمات به مکان های محلی گردشگری ارائه می شود.

فرودگاه منطقه ای روتوروا در ۹ کیلومتری شمال شرقی مرکز شهر و در مجاورت بزرگراه ایالتی ۳۰ واقع شده است ، Air New Zealand پروازها را روزانه بین فرودگاه های روتوروا و اوکلند ، ولینگتون و کریست چرچ فراهم می کند.

برای رزرو تاکسی در هر مکان در روتوروا می توانید با شماره (۰۷) ۳۴۸۱۱۱۱ تماس بگیرید.

هزینه های زندگی در روتوروا

هزینه های زندگی در روتوروا حدود ۱،۴۳۴ دلار نیوزلند در ماه است ، اجاره متوسط در روتوروا برای یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر تقریباً ۸۲۱ دلار در ماه است و هزینه خدمات شهری حدود ۱۲۲ دلار در ماه ، هزینه های دیگر حدود ۷۳۵ دلار شامل بازارها ، حمل و نقل ، رستوران ها و ورزش و اوقات فراغت برای یک نفر است.

با توجه به متوسط حقوق ماهیانه که ۲،۲۲۹ دلار است ، می توان نتیجه گرفت زندگی در روتوروا گران نیست.

شخصی که در روتوروا کار می کند ، معمولاً ماهیانه حدود ۲،۲۲۹ دلار (پس از کسر مالیات) درآمد کسب می کند ، ۲،۲۲۹ دلار با توجه به متوسط هزینه زندگی که ۱،۴۳۴ دلار است ، حقوق خوبی است.

میانگین هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر روتوروا ، ماهیانه حدود ۸۲۱ دلار است ، هزینه آپارتمان در خارج از مرکز شهر در حدود ۶۸۹ دلار خواهد بود.

کیفیت زندگی در روتوروا

کیفیت زندگی در روتوروا طوری است که شاخص قدرت خرید ، شاخص ایمنی و شاخص هزینه زندگی متوسط است ، شاخص مراقبت های بهداشتی و شاخص آب و هوا بسیار بالا است ، نسبت قیمت به درآمد پایین و شاخص زمان تردد در ترافیک بسیار کم و شاخص آلودگی پایین است.

شهر روتوروا به شرایط تحصیل دانش آموزان اهمیت ویژه ای می دهد و برای دانش آموزان رفاه آموزشی خوبی را فراهم می کند.

بازار کار روتوروا

بازار کار روتوروا ، با رونق گرفتن تعداد بی سابقه ای از مشاغل ، در حال رونق است ، با توجه به بازار کار در روتوروا تخمین زده می شود مشاغل جدید در این شهر ، حدو ۱٫۵ میلیون دلار دستمزد ، به جامعه تزریق کنند.

نرخ بیکاری در این شهر ۳٫۶ درصد و حداقل دستمزد در این شهر ۲۲،۶۰۰ NZ در هر سال است. شرکت های مهندسی فلز ، شرکت های ماشین فروشی ، شرکت مهندسین مک آیور و خدمات مهندسی Rotorua Ltd از شرکت های موجود در این شهرند.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

ما به شما کمک میکنید تا در مسیر مهاجرت، مطمئن قدم بردارید و این تخصص ماست!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

شهر ناپیر نیوزلند

ناپیر شهری در نیوزلند با بندر دریایی ، واقع در خلیج هاوک در ساحل شرقی جزیره شمالی است ، جمعیت ناپیر از ژوئن سال ۲۰۲۰ حدود ۶۶۳۰۰ نفر شده است ، ناپیر حدود ۳۲۰ کیلومتر (۲۰۰ مایل) از پایتخت ، شهر ولینگتون فاصله دارد.

ناپیر از بندر اصلی صادراتی برای شمال شرقی نیوزیلند است که بزرگترین تولید کننده سیب ، گلابی و میوه سنگی در نیوزیلند است.

در مقایسه با سایر مناطق بازار کار در این شهر بسیار رقابتی تر است ، بزرگترین کارفرمایان در بخش خدمات بهداشتی / اجتماعی ، تجارت و خدمات مهمان نوازی ، تولید روستایی ، پردازش / تولید و خدمات بازرگانی هستند.

خلیج هاوک ۲٫۸ درصد به تولید ناخالص داخلی ملی کمک کرد ، ۳٫۴ درصد اشتغال ملی را تأمین کرد. مجموع افرادی که اکنون در شهر ناپیر نیوزلند مشغول به کار هستند ۳۲،۷۱۲ نفرند.

شهر ناپیر نیوزلند

کیفیت و هزینه زندگی ناپیر

کیفیت و هزینه زندگی ناپیر با توجه به اینکه حداقل حقوق در این شهر ۲،۸۰۷٫۱۱ NZ در ماه است میتواند سطح زندگی خوبی را داشته باشد.

هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر در ناپیر ۷۲۵ NZ در ماه و خارج از مرکز شهر ۵۵۷٫۵ NZ در ماه است ، هزینه خرید هر مترمربع آپارتمان در مرکز شهر ۷،۰۰۰ NZ و در خارج از مرکز شهر ۵،۰۰۰ NZ است ، هزینه های خرج شده برای خورد و خوراک برای یک فرد مجرد در ناپیر فارغ از هزینه اجاره مسکن ، حداقل ۳۰۰ دلار در ماه است.

ناپیر شرایط بهینه ای را برای تحصیل دانش آموزان فراهم کرده که دارای پنج مدرسه متوسطه دولتی است.

شرکت ساختمانی Hawke’s Bay ، شرکت ساختمانی ناپیر ، صنایع ریامان ، شرکت نوسازی خلیج هاوک و شرکت اونتو ، از جمله شرکت های موجود در این شهرند.

حمل و نقل ناپیر

فرودگاه هاوک بی ، فرودگاه اصلی در منطقه هاوک بی است و دارای خدمات پرواز داخلی سیستم پیشرفته حمل و نقل ناپیر است ، این شهر به طور مشترک در اختیار دولت و شورای شهر ناپیر و شورای منطقه هاستینگز است و توسط Hawke’s Bay Airport Ltd اداره می شود. این فرودگاه در حومه ناپیر Westshore واقع شده است.

بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی) ۳٫۲۵ NZ ، تاکسی (تعرفه عادی) ۳٫۵ NZ ، تاکسی ۱ کیلومتر (تعرفه عادی) ۵٫۰۰ NZ ، تاکسی ۱ ساعت انتظار (تعرفه عادی) ۵۰٫۰۰ NZ ، بنزین (۱ لیتر) ۲٫۰۰ NZ است.

نرخ بیکاری در این شهر ۵٫۴ درصد است ، به عبارتی ۱۷۵۵ نفر فاقد شغل هستند.

شهر وانگاری نیوزلند

شهر وانگاری نیوزلند

شهر وانگاری نیوزلند ، شمالی ترین شهر نیوزیلند و پایتخت منطقه ای منطقه Northland است ، این شهر بخشی از منطقه Whangarei است ، جمعیت شهر در ژوئن سال ۲۰۲۰ ، ۵۴۴۰۰ نفر تخمین زده شد و فاصله آن از پایتخت ۴۰۴ کیلومتر است.

بازار کار در این شهر به گونه ای است که تقریبا ۴۲،۱۳۷ نفر در حال حاضر در این شهر شاغل هستند و متوسط نرخ بیکاری سالانه در منطقه Whangarei 4.6٪ در دسامبر سال ۲۰۲۰ بود ، در حالی که در سال بعد ۵٫۲٪ اعلام شد.

کیفیت و هزینه زندگی در وانگاری

کیفیت زندگی در این شهر به گونه ای است که شاخص قدرت خرید تا حدودی خوب ، شاخص ایمنی ، نسبت قیمت ملک به در آمد ، شاخص آلودگی و شاخص زمان تردد در ترافیک ، پایین است ، در حالی که شاخص مراقبت های بهداشتی بالاست.

کیفیت و هزینه زندگی در وانگاری حدود ۱،۸۳۳ دلار در ماه است ، متوسط اجاره در Whangarei برای یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر تقریباً ۱،۱۹۵ دلار نیوزلند در ماه است و هزینه خدمات شهری حدود ۱۳۳ دلار در ماه است ، هزینه های دیگر حدود ۸۰۷ دلار شامل بازارها ، حمل و نقل ، رستوران ها ، ورزش و اوقات فراغت برای یک نفر است.

میانگین آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر Whangarei هر ماه حدود ۱۱۱۵ دلار است ، در حالی که هرینه یک آپارتمان در خارج از مرکز شهر ۹۵۹ دلار است.

فردی که در Whangarei کار می کند معمولاً ماهیانه حدود ۲۵۶۷ دلار (پس از کسر مالیات) درآمد کسب می کند و شرایط خاصی ندارد ، ۲۵۶۷ دلار با توجه به متوسط هزینه زندگی که ۱۸۳۳ دلار است ، حقوق خوبی است.

حمل و نقل شهری وانگاری

فرودگاه Whangarei در ۷٫۴ کیلومتری (۶٫۶ مایل) جنوب شرقی مرکز شهر ، در حومه Onerahi واقع شده است.

در این شهر اتوبوس و مترو در چند خط فعالیت می کنند و هزینه کلی حمل و نقل در این شهر بطور کلی ۲۴،۷۴۶ دلار می شود که و حمل و نقل شهری وانگاری عمدتا توسط خطوط هوایی انجام می گیرد و حداقل دستمزد در این شهر ساعتی ۱۶ دلار است.

شرکت Shadowspec Luxury Umbrella Systems ، شرکت جودی رابرتز و شرکتبازاریابی Litevibe با مسئولیت محدود از جمله شرکت های موجود در این شهر برای کار هستند.

نیوزلند با تمامی انگیزه هایی که برای مهاجران ایجاد کرده است، همچنان بعنوان یک مقصد نیاز به شناخت بیشتر دارد

شهر پالمراستون نورث نیوزلند

شهر پالمراستون نورث نیوزلند ، شهری در جزیره شمالی نیوزیلند و مقر منطقه ماناواتی وانگانوی است ، این شهر در دشت های ماناواتو شرقی واقع شده است و در نزدیکی ساحل شمالی رودخانه ماناواتو ، ۳۵ کیلومتری دهانه رودخانه و ۱۲ کیلومتری (۷ مایل) از انتهای گردنه ماناواتو قرار دارد و در حدود ۱۴۰ کیلومتری در شمال پایتخت ، ولینگتون است ، پالمرستون شمالی با جمعیت ۸۱۰۰۰۰ نفری (ژوئن ۲۰۲۰) هشتمین منطقه شهری کشور است.

۲٫۵٪ از کارمندان نیوزلند در بخش های مهم آموزش عالی ، تحقیقات و دولت مرکزی (نیروی دفاعی) درپالمراستون نورث کار می کنند.

بزرگترین صنایع اشتغال برای ساکنان پالمرستون نورث ، مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی (۴۶۶۸ نفر ، ۱۳٫۰ درصد) ، آموزش و آموزش (۴۴۷۳ نفر ، ۱۲٫۴ درصد) ، تجارت خرده فروشی (۴۰۶۲ نفر ، ۱۱٫۲ درصد) ، مدیریت دولتی و ایمنی (۳۶۳۶ نفر ، ۱۰٫۱٪) و تولید (۲،۷۰۳ نفر ، ۷٫۵٪) است. نرخ بیکاری برای این شهر ۳٫۵ و ۵٫۶ درصد تخمین زده شده است

شهر پالمراستون نورث نیوزلند

کیفیت و هزینه زندگی در پالمراستون نورث

خلاصه ای درباره کیفیت و هزینه زندگی در پالمراستون نورث ، بدین صورت است: هزینه های تخمین زده شده چهار نفره ماهیانه ۳،۱۷۵ دلار (۴۳۸۸ NZ دلار) بدون در نظر گرفتن هزینه اجاره مسکن ، است و یک نفر مجرد هزینه ماهانه تخمینی ۸۹۱ $ (۱۲۳۲ NZ ) بدون در نظر گرفتن هزینه اجاره را دارد.

درآمد ماهیانه خالص افراد در این شهر ۳،۸۳۳٫۳۳ NZ در ماه است. , هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر ۱،۰۸۳٫۳۳ NZ در ماه و هزینه اجاره آن در خارج از مرکز شهر ۹۱۷،و۳۶ NZ در ماه است.

کیفیت زندگی در پالمراستون نورث بدین گونه است که شاخص قدرت خرید و شاخص ایمنی متوسط است ، شاخص مراقبت های بهداشتی ، شاخص آب و هوا و شاخص کیفیت زندگی بسیار بالاست ، نسبت قیمت به درآمد ، شاخص زمان رفت و آمد ترافیک و شاخص آلودگی بسیار کم است.

شرکت های موجود در پالمراستون نورث

پالمرستون نورث ، دارای سابقه طولانی در زمینه نوآوری در بخش تجارت است ، تعدادی از شرکت های تاسیس شده در نزدیکی شهر به شهرت ملی یا بین المللی مشهور رسیده اند ، که یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین آنها GSK (GlaxoSmithKline) است.

هم چنین شرکت های موجود در پالمراستون نورث شامل تویوتا نیوزیلند ، گروه هیگینز ، بیمه FMG ، نیوزلند داروسازی محدود ، Plumbing World Limite ، مهندسی استلفورت محدود ، توزیع کنندگان Hino (NZ) با مسئولیت محدود ، شکار و ماهیگیری در نیوزیلند ، توزیع کنندگان CB Norwood Ltd ، Sime Darby Commercial (NZ) Ltd و توزیع کنندگان موتور کامیون (توزیع کنندگان ملی کامیون ها و اتوبوس های مک ، رنو و ولوو) می شود.

حمل و نقل شهری در پالمراستون نورث

حمل و نقل شهری در پالمراستون نورث با یک CBD جمع و جور ، یک سرویس اتوبوسرانی معمولی و شبکه ای از خطوط دوچرخه آسان است.

شورای منطقه ای Horizons خدمات اتوبوس رانی را در پالمرستون شمالی اجرا می کند ، سفر با اتوبوس برای دانشجویان و کارمندان دانشگاه Massey ، IPU و UCOL رایگان است ، Horizons همچنین برنامه ای را برای گوشی های هوشمند و تبلت ها به نام GoHorizons فراهم می کند تا برنامه ریزی در سفر با اتوبوس را حتی ساده تر کند.

  • پالمرستون شمالی شبکه گسترده ای از مسیرهای دوچرخه سواری ، مسیرهای پیاده روی ، مسیرها و پارک های هدفمند دارد.
  • هزینه کلی حمل و نقل شهری در پالمراستون شمالی ۲۱،۹۳۴٫۰۲ دلار استرالیا است.
  • حداقل دستمزد در پالمراستون نورث برای کارگران ۲۰،۰۰۰ NZD در سال است.
پخش ویدیو

وبینار پیش رو در مورد مهاجرت و چالش هایی که ممکن است در مسیرتان با آنها روبرو شوید را بررسی کرده است و کمک میکند تا درست و منطقی تصمیم بگیرید.

ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی تمام تلاشمان را میکنیم تا تخصص و تجربه را به کار بگیریم و برای اهداف و آرزوهای شما در کنارتان باشیم.

ادامه مقاله را ضمن دیدن این وبینار ، مطالعه کنید و در صورتی که سوالی داشتید، در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

شهر کرایست چرچ نیوزلند

شهر کرایست چرچ نیوزلند ، بزرگترین شهر در جزیره جنوبی نیوزلند و مقر منطقه کانتربری است ، منطقه شهری کرایست چرچ در ساحل شرقی جزیره جنوبی ، درست در شمال شبه جزیره بانکس واقع شده است ، منطقه شهری محل زندگی ۳۸۳۲۰۰ نفر ساکن است ، این شهر دومین شهر پرجمعیت نیوزلند پس از اوکلند است.

شهر کرایست چرچ نیوزلند

بازار کار و نرخ بیکاری در کرایست چرچ

اندازه گیری نسبت افراد در نیروی کار به نشان دادن توانایی تولید کشور و روند بازار کار کمک می کند ، اندازه نیروی کار برای توانایی تولید کالاها و خدمات در منطقه بسیار مهم است ، تغییرات کوتاه مدت در نرخ مشارکت با شرایط فعلی بازار کار مرتبط است ، که می تواند با چرخه رشد تجارت متفاوت باشد.

جوانان در اواخر نوجوانی و اوایل بیست سالگی به طور کلی بالاترین نرخ بیکاری در جمعیت را دارند و در معرض خطر از دست دادن شغل در دوره رکود اقتصادی قرار دارند ، دشواری مدیریت انتقال از تحصیل به کار ممکن است شرایط اقتصادی و اجتماعی را به چالش بکشد و نتایج ناخوشایند در زندگی را به خطر بیندازد.

در سال های گذشته طبق آمار بازار کار و نرخ بیکاری در کرایست چرچ ۴٫۵ درصد از نیروی کار کرایست چرچ بیکار بودند ، در حالی که برای کانتربری ۳٫۸ درصد و برای نیوزیلند ۴٫۵ درصد بود.

کیفیت و هزینه زندگی در کرایست چرچ

ساکنان شهر کرایستچرچ کیفیت زندگی خود را نسبت به ساکنان سایر شهرها ، مثبت ارزیابی می کنند (۷۹٫۴٪ آن را خوب یا بسیار خوب ارزیابی می کنند).

شاخص قدرت خرید ، شاخص ایمنی و شاخص هزینه زندگی در کرایست چرچ ، متوسط است ، شاخص مراقبت های بهداشتی و شاخص آب و هوا ، بسیار بالاست ، نسبت قیمت به درآمد ، شاخص زمان تردد در ترافیک و شاخص آلودگی بسیار پایین است.

هزینه زندگی در کرایست چرچ ماهیانه برای خانواده چهار نفره ۳،۴۰۷٫۳۴ دلار (۴،۷۱۲٫۱۳NZ ) بدون در نظر گرفتن هزینه اجاره مسکن است و یک فرد مجرد هزینه های ماهانه تخمینی ۹۴۸٫۵۵ دلار (۱۳۱۱٫۷۸ NZ ) بدون در نظر گرفتن هزینه اجاره ، است.

هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز این شهر ۱،۵۱۵ NZ است و هزینه اجاره همین نوع آپارتمان در خارج از مرکز شهر ۱،۱۳۵٫۷۱ NZ است.

كرایست چرچ ۱۰۸٫۳۰٪ گرانتر از تهران است و اجاره در کرایست چرچ به طور متوسط ۵۲٫۴۵ درصد بیشتر از تهران است.

شرکت های موجود در کرایست چرچ

شرکت هایی مانند اندرسون در ساخت فولاد برای پل ها ، تونل ها و سد ها که بازار اصلی آن ها استرالیا است و بنگاه هایی مانند خانواده استوارت در این شهر قرار دارند ، کرایست چرچ مرکز شرکت پوشاک نیوزیلند ، با شرکت هایی مانند LWR Industries نیز است.

حداقل دستمزد در شهر کرایست چرچ بدون اعمال مالیات ۲۰ دلار استرالیا در ساعت برای کارگران است.

حمل و نقل شهری در کرایست چرچ

حمل و نقل شهری در کرایست چرچ توسط فرودگاه کرایست چرچ و با اتوبوس (محلی و بین شهری) و قطار انجام می شود ، خدمات اتوبوس محلی ، معروف به Metro ، توسط Environment Canterbury ارائه می شود و همچنان شکل اصلی حمل و نقل در شهر است.

تعدادی از موسسات آموزش عالی در کریست چرچ یا در مناطق اطراف آن دارای پردیس هستند که شامل موسسه آرا در کانتربری ، دانشگاه لینکلن ، دانشگاه کانتربری و دانشگاه اوتاگو می شود که البته در مقاله تحصیل در نیوزلند ، بهترین شهر های این کشور برای تحصیل را با جزییات بیشتر معرفی کرده ایم.

به منظور انتخاب درست مقصد مهاجرتی، بررسی دیگر شهرهای اروپایی را با مطالعه مقالات زیر به شما پیشنهاد میکنیم

مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تمامی همت و تلاش خود را برای ارائه بهترین و کامل ترین اطلاعات پیرامون مهاجرت کاری و دیگر روش های مهاجرت به کار می برند تا شما عزیزان با اطلاع و دانش کافی اقدام به تصمیم گیری نهایی کنید ، سوالاتی که در بخش دیدگاه در پایان هرمقاله درج می شود ، روزانه توسط مشاوران مجرب ما پاسخ داده می شود ؛ پس شما هم پرسش های خود را مطرح نمایید.

سوالات پر تکرار ارزان ترین شهرهای نیوزلند برای کار و تحصیل

بهترین و ارزان ترین شهر های نیوزلند برای کار و زندگی شامل شهر های روتوروا ، ناپیر ، وانگاری ، پالمرستون نورث و کرایست چرچ می شود.

کیفیت زندگی در روتوروا طوری است که شاخص قدرت خرید ، شاخص ایمنی و شاخص هزینه زندگی متوسط است ، شاخص مراقبت های بهداشتی و شاخص آب و هوا بسیار بالا است ، نسبت قیمت به درآمد پایین است و شاخص زمان تردد در ترافیک بسیار کم و شاخص آلودگی پایین است.

هزینه کل زندگی در روتوروا حدود 1،434 دلار نیوزلند در ماه است.

خیر با توجه به هزینه زندگی و با توجه به متوسط حقوق ماهیانه که 2،229 دلار است ، می توان نتیجه گرفت در روتوروا زندگی گران نیست.

کیفیت زندگی با توجه به اینکه حداقل حقوق در این شهر 2،807.11 NZ در ماه است می توان انتظار داشت که مردم از کیفیت زندگی خوبی برخوردار خواهند بود. هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر در ناپیر 725 NZ در ماه و خارج از مرکز شهر 557.5 NZ در ماه است ، هزینه خرید هر مترمربع آپارتمان در مرکز شهر 7،000 NZ و در خارج از مرکز شهر 5،000 NZ است.

آنچه در اینجا درباره نیوزلند مطالعه کردید ، اطلاعاتی از ارزان ترین شهرهای نیوزلند برای کار و تحصیل بود ، در صورت نیاز به اطلاعات جامع تر می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با همکاران ما در دفتر شیراز و دفاتر مرکزی و غرب تهران تماس بگیرید ، همچنین با مطالعه مقالات سایت می توانید بهترین نتایج را با توجه به شرایط شخصی و اهداف خودتان اتخاذ کنید ، پیشنها ما مطالعه مقاله بهترین کشورها برای زندگی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
منو
خانه