راه اندازی پمپ بنزین در لهستان

راه اندازی پمپ بنزین در لهستان

با توجه به محیط پایدار و دوستانه در حوزه اجتماعی ، اقتصادی و حقوقی ، بر طبق گفته بلومبرگ اقتصاد لهستان در میان سریع ترین اقتصاد های رو به رشد جهان قرار داد . موقعیت قوی آن توسط شرکت ها و سرمایه گذارانی درک و مورد تقدیر قرار می گیرد ، افرادی که با وجود بحران در اوکراین کشور همسایه آن ، هنوز توانایی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در لهستان را تشخیص می دهند . در این مقاله مشاورین ارشد موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی مراحل راه اندازی پمپ بنزین در لهستان را بررسی و بیان خواهند کرد .

لهستان یکی از بزرگترین کشورهای اتحادیه اروپا است . لهستان کشوری با شرایط اقتصادی مطلوب و فضای بهینه برای ورود فعالان جدید در بخش سوخت است . این واقعیت با داده های زیر پشتیبانی می شود : تعداد وسایل نقلیه در یک پمپ بنزین در لهستان 3833 برابر سال 2013 است . این آمار نشان دهنده پتانسیل مطلوب برای تاسیس و راه اندازی پمپ بنزین در لهستان است یعنی با افزایش تعداد خودرو در این کشور نیاز بیشتری به پمپ بنزین وجود دارد .

بررسی راه اندازی پمپ بنزین در لهستان

مردم در سراسر جهان نیاز به سوخت برای اتومبیل ها ، کامیون ها و وسایل نقلیه دیگر خود دارند . بنابراین راه اندازی پمپ بنزین در لهستان و پمپ گاز ها می توانند سرمایه گذاری های خوب و پر سودی در سراسر جهان به شمار آیند .

البته با افزایش صنعت خودرو و افزایش تعداد خودرو در سراسر جهان سود پمپ بنزین ها در سال های اخیر افزایش یافته است . با این وجود ، راه اندازی موفقیت آمیز یک پمپ بنزین نیازمند برنامه ریزی هوشمندانه و سرمایه گذاری قابل توجهی است . برای این کار به یک طرح کسب و کار و یک مکان مناسب نیاز است .

تهیه یک طرح تجاری در لهستان

تهیه و طراحی یک طرح کسب و کار برای خود برای تاسیس شعبه و نمایندگی در لهستان لازم است با یک حسابدار صحبت شود تا یک نظر حرفه ای واقع گرایانه درباره هزینه ها و درآمد راه اندازی پمپ بنزین در لهستان را بر آورد کند .

تهیه یک طرح تجاری در لهستان
 • طرح کسب و کار شامل چندین بخش اصلی اطلاعات و بیش از یک طرح ساده است . فرد باید جزئیات کامل را در صورت امکان اضافه کند .
 • طرح کسب و کار توسعه یافته برای وام دهندگان و سرمایه گذاران بیشتر جذاب خواهد بود .
 • باید شرح خدمات ، محصولات و امکانات ( ایستگاه های هوا ، شستن ماشین ، ایستگاه های خلاء و غیره ) را ذکر کند .
 • این طرح باید شامل تجزیه و تحلیل بازار محلی و رقابت باشد .
 • در طرح باید موقعیت محیط های مشابه و دلیل رقابت و برتری این طرح به دیگر پمپ بنزین بیان شود.
 • ارائه یک طرح دقیق از سازمان و مدیریت کسب و کار.
 • طرح باید شامل استراتژی تبلیغات و بازاریابی باشد
 • بیان یک بودجه دقیق و برآورد هزینه های راه اندازی پمپ بنزین در طرح گنجانده شود .
 • این طرح باید شامل بیان ماموریت و اهداف کسب و کار پمپ بنزین خود باشد .

مجوز های لازم تاسیس پمپ بنزین در لهستان

تحقیق در مورد انواع بیمه ها و مجوز های لازم برای استفاده و راه اندازی پمپ بنزین در لهستان می تواند بر اساس کشور ، ایالت و شهرستان متفاوت باشد . اگر فرد مایل به فروش الکل و سیگار در پمپ بنزین است ، ممکن است به مجوز نیاز داشته باشد . بیشتر صاحبان پمپ بنزین ها مسئول هر گونه گاز و نشت از مخازن ذخیره سازی زیرزمینی تحت EPA یا مقررات مشابه معادل آن هستند .

بیشتر صاحبان پمپ بنزین برای این اهداف پمپ بنزین خود را بیمه می کنند . چرا که ممکن است ملزم به پرداخت آسیب های مشتری باشد . بسیاری از بیمه نامه های موجود برای کسب و کار این موارد را پوشش می دهند . فرد باید مطمئن شود که شخصا مسئول مالی خسارت نیست . ممکن است لازم باشد با یک وکیل تماس گرفته تا قانون کار لهستان و قراردادهای کاری را تهیه کند .

توافق نامه فرانشیز لهستان

برای مثال ، اگر فرد بخواهد یک ایستگاه Sunoco یا BP راه اندازی کند بخشی از فرانشیز خواهد بود .

 • یک توافقنامه فرانشیز اجازه می دهد تا یک فرد به عنوان صاحب کسب و کار از مارک تجاری ، محصولات و مدل های کسب و کار یک شرکت بزرگ استفاده کند .
 • به عنوان مثال ، اگر فرد توافق نامه فرانشیز را با Sunoco وارد کرد ، اساسا مالک یک ایستگاه Sunoco خواهد بود .
 • فرانشیز باید مجوز پرداخت به شرکت مادر را بدهد . این معمولا یک درصد از فروش یا هزینه ماهیانه است .
 • اکثر کسانی که به راه اندازی پمپ بنزین در لهستان اقدام می کنند ، بخشی از یک فرانشیز هستند .
 • قبل از تصمیم گیری در مورد فرانشیز باید تحقیقات خود را انجام دهد .
 • با صاحبان کسب و کارهای دیگر باید صحبت کند آنهایی که دارای توافقنامه فرانشیز با زنجیره ای که فرد خواهان افتتاح کار در آن هستند .
 • فرد باید قرارداد فرانشیز را بررسی کند تا از حقوق و مسئولیت ها خود مطلع شود .
 • بیشتر توافق نامه های فرانشیز بیشتر از صاحبان کسب و کار سود می برند .
 • با یک وکیل یا سایر متخصصین حقوقی برای اطمینان از قانونی بودن توافقنامه فرانشیز صحبت کنید .
تعیین بودجه برای راه اندازی پمپ بنزین

تعیین بودجه برای راه اندازی پمپ بنزین

فرد برای راه اندازی پمپ بنزین در لهستان نیاز به سرمایه گذاری دارد . طرح بودجه فرد باید شامل هزینه های املاک و مستغلات : خرید زمین و هزینه ساخت و یا هزینه خرید پمپ بنزین موجود باشد . هزینه های حقوقی ، مانند هزینه وکالت برای تهیه قرارداد های تجاری و مشاوره باید برآورد شده و در بودجه گنجانده شود .

بیمه و مجوزها هزینه زیادی خواهند داشت و فرد باید در هنگام برآورد بودجه ، این هزینه ها را محاسبه کند . علاوه بر هزینه های فوق مبلغی برای هزینه های تبلیغاتی نیاز است و باید در برنامه بودجه گنجانده شود . در نهایت فرد باید هزینه حقوق کارمندان ، هزینه آب و برق و غیره را بررسی و در بودجه بندی خود جای دهد .

در این مقاله توانستیم به بررسی مراحل راه اندازی پمپ بنزین در لهستان بپردازیم و نکات مهمی پیرامون آغاز این کسب و کار را برای شما بیان کنیم . بدون شک سوالاتی در مورد سرمایه گذاری ایرانیان در مناطق ویژه لهستان خواهید داشت که می توانید با دفاتر همکار موسسه مهر آفرین رجبی در شهرهای تهران و شیراز تماس بگیرید .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه