اقامت دائم پرتغال از طریق تحصیل

اقامت دائم پرتغال از طریق تحصیل

پرتغال یک کشور اروپایی و عضو منطقه شنگن است . اخذ اقامت دائم پرتغال از طریق تحصیل در میان کشورهای عضو شنگن اروپایی نسبتا راحت است . دانشجویان می توانند پس از یک سال تحصیل در پرتغال فرصت های موقت را در نظر بگیرند و می توانند راه های قانونی برای تبدیل شدن به اقامت دائم در آینده را داشته باشند . پرتغال یک کشور جذاب است نه فقط برای نظام آموزش و پرورش آن ، بلکه برای شیوه زندگی فعال و هزینه های زندگی مقرون به صرفه آن . سیستم آموزشی آن متنوع است و دوره های تحصیلات ( کارشناسی و کارشناسی ارشد ) در بسیاری از رشته های تحصیلی ارائه می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط پذیرش دانشگاه های پرتغال از دیگر مطالب موجود بر روی وب سایت موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی بهره ببرید .

اخذ اقامت دائم پرتغال از طریق تحصیل

دانشجویانی که به دنبال یک مدرک تحصیلی هستند ، می توانند در یک دانشگاه ثبت نام کنند ، در حالی که دانشجویانی که به دنبال یک تخصص فنی هستند ، فرصتی برای کسب مدرک از دانشگاه های پلی تکنیک دارند . اگر بتوانید قبل از پایان ویزای تحصیلی پرتغال خود ، مجوز کار را دریافت کنید ، اخذ اقامت دائم پرتغال از طریق تحصیل راحت است . این بدان معنی است که هر کس که مایل به استخدام در پرتغال است ، باید برای نوع ویزای خاصی درخواست کند که این روند را تسهیل می کند .

به عنوان بخشی از اتحادیه اروپا ، پرتغال به شهروندان کشورهای عضو دیگر اجازه می دهد تا بدون داشتن مجوز کار در کشور کار کنند . اگر این به شما مربوط می شود ، می توانید در کشور اقامت داشته باشید و بدون محدودیت به دنبال کار خود باشید . 

دانشجویان از کشورهای دیگر باید به دنبال اجازه کار باشند . با این حال ، به عنوان یک فارغ التحصیل از یک دانشگاه پرتغال ، درخواست شما به طور معمول به خوبی مورد بررسی قرار می گیرد . پرتغال مشتاق است که از نظام آموزشی خود بهره مند شود و سهم اقتصادی خود را برای فارغ التحصیلان خود حفظ کند از این رو پیش شرایط اقامت دائم پرتغال از طریق تحصیل نیز برای دانشجویان فراهم خواهد شد .

درباره کشور پرتغال

پرتغال ، به طور رسمی جمهوری پرتغال ، یک جمهوری نسبتا وابسته به ریاست جمهوری واحد است . این منطقه در جنوب غربی اروپا ، در شبه جزیره ایبرین قرار دارد و این کشور غربی ترین سرزمین اروپا است ، که با اقیانوس اطلس در غرب و جنوب و با اسپانیا در شمال و شرق مرز دارد . در کنار پرتغال ، جمهوری پرتغال دارای حق حاکمیت در مجمع الجزایر اقیانوس آرام و Azores و Madeira است که مناطق خودمختار پرتغال است .

درباره کشور پرتغال

این کشور به 18 حوزه تقسیم می شود . کل مساحت پرتغال 92000 کیلومتر مربع است و حدود 10 میلیون نفر جمعیت دارد . جمهوری پرتغال دارای مرز با اسپانیا در شمال و شرق است و دارای سواحل دریایی گسترده ای در جنوب و غرب است که اقیانوس اطلس آن را پوشش می دهد . پایتخت این کشور لیسبون است و زبان رسمی آن پرتغالی است .

تاریخ کشور پرتغال

پرتغال در سال 1143 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین کشورهای اروپایی است . تا 5 اکتبر 1910 ، زمانی که پایه های جمهوری مدرن پرتغال گذاشته شد ، پادشاهی پرتغال تاریخچه ای طولانی از اکتشاف ها و فتوحات را در آفریقا ، هند و برزیل به وجود آورد .

در سال 1926 ، رژیم پارلمان توسط یک دیکتاتوری نظامی جایگزین شد که منجر به تشکیل Estado Novo در سال 1933 شد . دموکراسی 41 سال بعد ، در تاریخ 25 آوریل 1974 ، از طریق یک کودتای تقریبا بدون خونریزی ، احیا شد که هنوز یک نماد ملی آزادی است .

سیستم سیاسی پرتغال

سیاست در پرتغال در چارچوب یک جمهوری دموکراتیک نماینده نیمه ریاست جمهوری قرار می گیرد و نخست وزیر پرتغال رئیس دولت است . پرتغال سیستم چند حزبی دارد . رئیس جمهور پرتغال رئیس اجرایی دولت است و دارای چندین قدرت سیاسی قابل توجه است که اغلب او را تحت تاثیر قرار می دهد . قدرت اجرایی توسط شورای وزیران اجرا می شود .

قدرت قانونگذاری به دو دولت و مجلس جمهوری اختصاص دارد . قوه قضائیه مستقل از قوه مجریه و مجلس است . دولت های ملی و منطقه ای تحت سلطه دو حزب سیاسی ، حزب سوسیال دموکرات ، حزب سوسیال دموکراتیک است که شبیه کار حزب بریتانیا و حزب سوسیال دموکرات آلمان است و حزب محافظه کار PSD ، حزب محافظه کار و عضو گروه حزب پارلمان اروپا است .

اقتصاد کشور پرتغال

پس از پیوستن به اتحادیه اروپا در سال 1986 ، پرتغال از رشد و توسعه اقتصادی قابل توجهی در دهه 90 برخوردار شد ، که عمدتا به لطف بودجه اختصاص یافته توسط اتحادیه اروپا به بهبود زیرساخت های کشور بود . پرتغال دارای یک اقتصاد مدرن است که صنعت خدمات ، به ویژه گردشگری ، نقش مهمی را در آن بازی می کند . امروز پرتغال نیز بخشی از ” منطقه یورو ” ( اتحادیه اقتصادی و پولی ) است که متقاضیان اخذ اقامت دائم پرتغال از طریق تحصیل نیز به همین دلیل افزایش یافته اند .

پرتغال هیچ مذهبی رسمی ندارد . مذهب غالب در پرتغال ، کاتولیک رومی است . براساس سرشماری سال 2011 ، 81 درصد جمعیت پرتغال کاتولیک هستند ، در حالی که فقط حدود 19 درصد از آنها در ماسا شرکت می کنند و به طور مرتب به مقدسات می پیوندند و تعداد زیادی از آنها مایل به تعمید ، ازدواج در کلیسا و دریافت عهد و پیمان هستند .

اگر چه کلیسا و دولت در دوران جمهوری پرتغالی (1926 – 1910 ) رسما از هم جدا شدند ، اما جدایی در قانون اساسی سال 1976 تجدید نظر شد ، دستورالعمل های کاتولیک های رومی همچنان دارای اهمیت زیادی در جامعه و فرهنگ پرتغال است .

اقتصاد کشور پرتغال

سیستم های آموزشی و مراقبت های بهداشتی برای مدت طولانی تحت نظر کلیسا بود . اسکودو ارز از پرتغال قبل از معرفی یورو در تاریخ 1 ژانویه 1999 بود و این واحد در 28 فوریه 2002 از گردش خارج شد . اسکودو به 100 سانتوا تقسیم می شد .

خدمات مهاجرت به پرتغال

برای بسیاری از مردم ، مهاجرت چشم انداز شروعی تازه در یک کشور جدید را ارائه می دهد . برای دیگران ، مهاجرت فرصتی است برای کشف افق های جدید و استفاده از فرصت های کسب و کار و سرمایه گذاری جدید . دلایل مختلفی برای مهاجرت به خارج از کشور وجود دارد و ما اینجا هستیم تا رویاهای شما را تحقق بخشیم و اکنون در رابطه با اخذ اقامت دائم پرتغال از طریق تحصیل توضیحاتی را به شما ارائه دادیم .

تیم اختصاصی واجد شرایط و ثبت شده در رابطه با مهاجرت به پرتغال با شما همکاری خواهد کرد تا مطمئن شوید که از ابتدا تا انتها خدمات بدون استرس و حرفه ای به شما ارائه می شود . موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی دارای کارشناسان مهاجرتی است که متخصص در کمک به تحصیل ، زندگی و مهاجرت کاری به پرتغال هستند . موسسه مهر آفرین رجبی در خصوص اخذ اقامت دائم پرتغال از طریق تحصیل و دیگر روش های قانونی مهاجرت به پرتغال ، بهترین مشاوره و راه حل های مهاجرتی را به متقاضیان ارائه می دهد . مشاوران مهاجرت ما در دفاتر تهران و شیراز راه حل های روشن و عملی را به شما ارائه خواهند داد .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه