اطلاعات کشور روسیه

اطلاعات کشور روسیه
مشاور مهاجرتی

اطلاعات کشور روسیه را بررسی کردیم و متوجه شدیم طبق آخرین آمار جمعیت ساکنین این کشور حدود 145 میلیون نفر است و پرجمعیت ترین کشور اروپا و نهمین کشور پرجمعیت جهان است که مسکو پایتخت و بزرگترین شهر این کشور به طور کامل در اروپا است. این مقاله اطلاعات کاملی را درباره روسیه به شما می دهد.

روسیه ، کشوری که در گستره وسیعی از شرق اروپا و شمال آسیا گسترده شده است ، این کشور پس از انحلال اتحاد جماهیر شوروی در دسامبر 1991 به یک کشور مستقل تبدیل شد . با وسعت 17125191 کیلومتر مربع، روسیه بزرگترین کشور جهان است که تقریبا دو برابر خاک کانادا ، دومین کشور بزرگ را تشکیل می دهد ، منطقه روسیه در سراسر شمال آسیا و یک سوم شرقی اروپا گسترده شده است.

روسیه با ۱۴ کشور آذربایجان ، بلاروس ، چین ، استونی ، فنلاند ، گرجستان ، قزاقستان ، کره شمالی ، لتونی ، لیتوانی ، مغولستان ، نروژ ، لهستان و اوکراین همسایه است ، این کشور همچنین با ژاپن ، سوئد ، ترکیه و ایالات متحده مرز های دریایی مشترک دارد.

مقاله اطلاعات کشور روسیه به قلم کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به معرفی این کشور و ویژگی های خاص آن می پردازد ، پیشنهاد می کنیم همچنین مقاله مهاجرت به روسیه را در کنار مقاله اطلاعات کشور روسیه بخوانید تا با راه های قانونی مهاجرت به این کشور پهناور و ثروتمند آشنا شوید.

فهرست مطالب

روس ها پر جمعیت ترین ملت اروپایی هستند و زبان روسی بیشترین صحبت را در اروپا دارد ؛ روسیه طبق قانون اساسی یک کشور سکولار است و بزرگترین دین آن مسیحیت است ، این کشور دارای بیشترین جمعیت ارتدوکس در جهان است و روبل به عنوان واحد پول این کشور شناخته می شود.

پادکست اطلاعات کشور روسیه

نمایش ویدیو درباره اطلاعات کشور روسیه

نوع حکومت و ساختار سیاسی روسیه

به صورت تئوری در بررسی اطلاعات کشور روسیه ، این کشور یک کشور فدرال دموکراتیک است ، با این حال ، در عمل ، بسیاری آن را دیکتاتوری می‌دانند که حول یک مرد رئیس‌جمهور ولادیمیر پوتین بنا شده است که از سال 2000 رهبر فدراسیون روسیه بوده است.

روسیه همه بخش‌های کار یک دولت دموکراتیک را دارد اما از زمانی که پوتین قدرت را در دست گرفت ، کارشناسان معتقدند این قطعات کاری برای خدمت به ایشان و نزدیکانش ساخته شده است ، امروزه بسیاری بر این باورند که پوتین اکنون همه اهرم های قدرت را در کشور کنترل می کند.

اعضای دولت در کشور روسیه شامل نخست وزیر ، معاونان نخست وزیر و وزرای فدرال می باشد ، اساس قانونی آن در قانون اساسی فدراسیون روسیه و قانون اساسی فدرال “در مورد دولت فدراسیون روسیه” است ، دستگاه دولت روسیه یک نهاد دولتی است که فعالیت های دولت را اداره می کند.

نوع حکومت و ساختار سیاسی روسیه به عنوان یک حکومت دموکراسی چند حزبی با دولت فدرال متشکل از سه شاخه تشکیل شده است که شامل مقننه ، مجریه و قضایی می باشد.

رئیس جمهور با رأی مردم برای یک دوره شش ساله انتخاب می شود ، وزارتخانه های دولت مرکب از نخست وزیر و معاونان وی ، وزیران و افراد منتخب دیگر است ، همه توسط رئیس جمهور به توصیه نخست وزیر منصوب می شوند ، احزاب سیاسی پیشرو در روسیه شامل روسیه متحد ، حزب کمونیست ، حزب لیبرال دموکرات روسیه و روسیه عادل می باشد.

فرودگاه ها و خطوط هوایی مهم روسیه

روسیه کشوری فرا قاره ای با بیش از 200 فرودگاه است ، اگر به روسیه پرواز می کنید ، خوب است بدانید که بسیاری از آنها پروازهای داخلی و خارجی را ارائه می دهند. بررسی فرودگاه ها و خطوط هوایی مهم روسیه نشان می دهد که بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه ها به پایتخت مسکو خدمات می دهند که از این میان می توان به فرودگاه شرمتیوو ، فرودگاه دوموددوو و فرودگاه ونوکوو اشاره کرد.

آنها از نزدیک توسط فرودگاه پولکوو دنبال می شوند که دومین شهر بزرگ روسیه سن پترزبورگ خدمات رسانی می کند ، در ادامه با تعدادی از فرودگاه های مهم این کشور آشنا می شویم.

فرودگاه ها و خطوط هوایی مهم روسیه​

فرودگاه شرمتیووا مسکو

فرودگاه بین المللی شرمتیوو الکساندر اس. پوشکین شلوغ ترین و بزرگترین فرودگاه روسیه است که به پایتخت شهر مسکو خدمات رسانی می کند ، این فرودگاه دارای چهار ترمینال است که هر ساله حدود 50 میلیون مسافر را پذیرا می شود و در بین 10 فرودگاه پرتردد جهان قرار می گیرد ، این به عنوان یک مرکز برای چندین شرکت هواپیمایی عمل می کند ، این فرودگاه در خیمکی و در 30 کیلومتری مسکو واقع شده است.

فرودگاه دوموددوو مسکو

نام کامل این فرودگاه، فرودگاه بین المللی Domodedovo Mikhail Lomonosov است ، این فرودگاه به مسکو نیز خدمات رسانی می کند و یکی از بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه های روسیه است ، در حال حاضر این فرودگاه دارای دو ترمینال است که به سه ترمینال افزایش یافته و سالانه پذیرای حدود 30 میلیون مسافر است.

این شرکت به عنوان مرکز خطوط هوایی Red Wings، S7 Airlines، Smartavia و Ural Airlines عمل می کند ، این فرودگاه در حدود 42 کیلومتری مسکو در شهر دوموددوو قرار دارد و از دیگر مقاصد نزدیک می توان به پودولسک ، کولومنا و سرپوخوف اشاره کرد.

فرودگاه ونوکوو مسکو

فرودگاه بین المللی ونوکوو آندری توپولف ، همانطور که به طور رسمی نامگذاری شده است ، نیز یکی از چهار فرودگاه مسکو است. این فرودگاه قدیمی ترین فرودگاهی است که به پایتخت خدمات می دهد و سومین فرودگاه شلوغ روسیه است که سالانه بیش از 20 میلیون مسافر را جابجا می کند.

چندین شرکت هواپیمایی از جمله Azur Air، Gazpromavia، I-Fly، Pobeda، RusLine و Utair در این فرودگاه فعالیت دارند ، این فرودگاه در منطقه ونوکووو در حدود 28 کیلومتری مرکز شهر مسکو واقع شده است ؛ اگر به مقصد دیگری سفر می کنید، Odintsovo، Naro-Fominsk و Krasnogorsk در نزدیکی شما هستند.

فرودگاه پولکوو

فرودگاه پولکوو یک فرودگاه بین‌المللی است که به سن پترزبورگ ، دومین شهر بزرگ روسیه خدمات می‌دهد ، این فرودگاه با 20 میلیون مسافر در سال در میان 5 فرودگاه پرتردد روسیه قرار دارد ، این شرکت به عنوان یک مرکز برای چندین شرکت هواپیمایی عمل می کند که از جمله آنها می توان به Rossiya Airlines، S7 Airlines ، Smartavia، Ural Airlines و Wizz Air اشاره کرد ؛ این فرودگاه در 23 کیلومتری سن پترزبورگ واقع شده است.

فرودگاه سوچی

فرودگاه سوچی یک فرودگاه بین‌المللی است که به سوچی ، بزرگترین شهر تفریحی روسیه ، خدمات رسانی می‌کند ، این فرودگاه با یک ترمینال ، سالانه حدود 6 میلیون مسافر را جابجا می کند.

بیش از 20 شرکت هواپیمایی مختلف در این فرودگاه وجود دارد که پرواز های خود را انجام می دهند که بیشتر آنها در داخل روسیه هستند ، این فرودگاه در منطقه آدلر و در 28 کیلومتری مرکز شهر سوچی واقع شده است ، در صورت سفر به شهرهای اطراف مانند Tuapse، فرودگاه نیز گزینه مناسبی است.

فرودگاه نووسیبیرسک

فرودگاه نووسیبیرسک تولماچوو ، همانطور که به طور کامل نامگذاری شده است ، یک فرودگاه بین المللی است که به نووسیبیرسک ، سومین شهر پرجمعیت روسیه خدمات رسانی می کند.

این فرودگاه دارای یک ترمینال است که سالانه بیش از 6 میلیون مسافر را جابجا می کند ؛ همچنین به عنوان یک مرکز برای چندین شرکت هواپیمایی عمل می کند که از جمله آنها می توان به خطوط هوایی Angara، Nordstar و S7 Airlines اشاره کرد ، این فرودگاه در حدود 16 کیلومتری مرکز شهر نووسیبیرسک واقع شده است ، دیگر مقاصد نزدیک شامل شهرهایی مانند ایسکیتیم ، چولیوم و بردسک است.

سیستم حمل و نقل در روسیه

سیستم حمل و نقل در روسیه با وسایل حمل و نقل عمومی کاملا در دسترس است ، حتی برای افرادی که به زبان روسی تسلط ندارد ، شرکت ‌های اتوبوس ، مترو و قطار در سراسر کشور به ‌طور چشمگیری سیستم‌ های علائم و بلیت‌ فروشی خود را بهبود دادند ، امروزه فاصله شهرها به قدری است که به راحتی می توان بدون ماشین این مسافت را پیمایش کرد.

حمل و نقل عمومی در روسیه​

حمل و نقل عمومی در روسیه

اگرچه رانندگی در روسیه مطمئنا گزینه ای برای رفت و آمد است ، اما مواردی وجود دارد که آن را به یک گزینه غیرقابل قبول تبدیل می کند مانند آداب و رسوم رانندگی محلی و ترافیک بدنام.

خوشبختانه، حمل و نقل عمومی در روسیه به طور گسترده در دسترس ، وقت شناس و کاربرپسند است ، شهر های بزرگی مانند مسکو و سن پترزبورگ میزبان تعداد زیادی از مسیرهای اتوبوس پرکاربرد ، خطوط مترو و تراموا هستند ، در واقع، مسکو به تنهایی شاهد 19 میلیون سفر در حمل و نقل عمومی در یک روز هفته است ، بقیه کشور توسط یکی از چشمگیرترین شبکه های راه آهن جهان که از شرق اروپا تا شرق آسیا را پوشش می دهد ، خدمات رسانی می کند.

قطار در روسیه

تعداد کمی از شاهکارهای مهندسی به اندازه شبکه راه آهن روسیه چشمگیر هستند ، بزرگترین کشور جهان دارای 85494 کیلومتر مسیر است که سالانه 1.2 میلیارد مسافر را از هر نقطه بین مسکو و ولادی وستوک حمل می کند.

شرکت ملی راه آهن روسیه ، راه آهن روسیه است که اغلب به RZD، RŽD، یا RZhD در انگلیسی خلاصه می شود ، راه آهن روسیه متعلق به دولت است ؛ کنترل تقریبا کاملی بر خدمات مسافری ، باربری و زیرساخت ها دارد ، RZD قطار های پرسرعت و بین شهری را راه اندازی می کند ، این شرکت همچنین صاحب ده ها شبکه ریلی مسافربری در سراسر روسیه است.

سوار شدن به قطار در روسیه به طور کلی تجربه خوبی است ، علیرغم شرایط جغرافیایی و زمستان های بدنام ، 98 درصد از قطارهای روسیه در عرض پنج دقیقه از زمان برنامه ریزی شده وارد می شوند ، راه‌آهن روسیه نیز در سال‌های اخیر تلاش‌های نسبتا پرشکوه‌ای برای تجدید انبار های نورد خود در سراسر کشور انجام داده است ، به طور کلی فقط خدمات حومه ای در گوشه های دوردست روسیه است که با قطار های قدیمی تردد می کنند.

اتوبوس در روسیه

روسیه یک سازمان حمل و نقل عمومی واحد ندارد ، در نتیجه ، اتوبوس ها توسط یک شرکت حمل و نقل عمومی در سطح شهرداری یا هر نوع موضوع فدرال که شهر در آن قرار دارد اداره می شود ؛ شرکت‌های حمل‌ونقل عمومی اتوبوس در روسیه معمولا متعلق به دولت هستند، چه محلی یا منطقه‌ای.

سفر به روسیه سفر بین شهری با قطار ، قایق و هواپیما امکان پذیر است ، تخفیف برای قطار های محلی (در یک منطقه فدرال) نیز موجود است که شامل تخفیف 50 درصدی بین 1 سپتامبر و 15 ژوئن است ، برای اعمال این تخفیف هنگام خرید بلیط یا کارت سفر ، کارت دانشجویی خود را ارائه دهید.

شناخت وسایل حمل و نقل روسیه برای کسانی که سرمایه گذاری در روسیه را انتخاب می کنند ، امری حیاتی است ، بازرگانی و تجارت بدون شناخت سیستم حمل و نقل ممکن نیست ؛ مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در روسیه را بخوانید تا با برترین روش های سرمایه گذاری و مراحل ثبت شرکت در این کشور ، آشنا شوید.

اختلاف ساعت ایران و روسیه

روسیه دارای مناطق زمانی مختلف است ، فاصله زمانی مسکو با تهران نیم ساعت است ، به وقت روسیه 0:30 ساعت از تهران، ایران عقب است.

هنگام برنامه ریزی تماس بین تهران و مسکو، باید در نظر داشته باشید که شهر ها در مناطق زمانی متفاوتی قرار دارند ، طبق قانون اختلاف ساعت ایران و روسیه ، تهران 0:30 ساعت جلوتر از مسکو است.

اگر در تهران هستید مناسب ترین زمان برای پذیرایی از همه مهمانان بین ساعت 9:30 صبح تا 18:00 برای یک کنفرانس تلفنی یا جلسه است ، در مسکو ، این ساعت کاری معمولی بین 9:00 صبح تا 5:30 بعد از ظهر خواهد بود.

اگر می‌خواهید با شخصی در مسکو تماس بگیرید و در هر زمان در دسترس هستید ، می‌توانید بین ساعت 7:30 صبح تا 11:30 شب به وقت ایران تماس بگیرید ، این بازه زمانی بین 7:00 صبح تا 11:00 شب به وقت مسکو خواهد بود ، برای پرواز به مسکو بایستی توجه داشت که ساعت فرود درج شده در بلیط هواپیما مطابق با ساعت زمانی روسیه است.

اختلاف ساعت ایران و روسیه

شهر های صنعتی روسیه

روسیه یکی از قدرت های اصلی در جهان است ، یکی از معدود کشور هایی که قادر به تولید تقریبا هر نوع کالای صنعتی است ، از سال 2000 علیرغم این واقعیت که در دهه 90 کشور با یک رکود جدی مواجه شد ، صنعت رشد ثابتی داشته است ، صنعت کشور را تعداد زیادی بنگاه و صنایع نشان می دهد که تعداد زیادی از افراد یعنی 31.9 درصد از کل جمعیت کشور در آن شاغل هستند ، صنایع اصلی این کشور به 3 دسته اصلی تقسیم می شود:

  • انواع تولیدات تولیدی
  • معدن
  • تولید ، توزیع آب ، گاز ، برق

شناخت صنایع مهم و شهر های صنعتی روسیه برای مهاجرین کاری بسیار مهم است ، در مقاله کار در روسیه ، شما را با مشاغل مورد نیاز این کشور و قوانین حاکم بر بازار کار ، آشنا کرده ایم.

مسکو مرکز اصلی تولید صنعتی اس

بزرگترین تاسیسات واقع در پایتخت در زمینه های مهندسی مکانیک ، داروسازی ، صنایع غذایی ، تحقیق و توسعه فعالیت می کنند ، در مسکو است که بزرگترین مرکز تولید و صنعتی فدراسیون روسیه متمرکز است که بر اساس نیروی کار ماهر قابل توجهی است ، حدود 30 درصد از تجارت خرده فروشی تمام روسیه در مسکو متمرکز است.

سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ پایتخت فرهنگی و صنعتی است ، جهات اصلی اقتصاد این شهر صنعت و گردشگری است ، اشیایی از مواد شیمیایی ، صنایع غذایی ، متالورژی آهنی، مهندسی مکانیک ، تحقیق و توسعه ، شرکت هایی برای تولید مصالح ساختمانی در این شهر وجود دارد.

سورگوت

شهر پیشرو در تولید و پالایش نفت است و با گذشت سالها ، نقش مهمتری در شهر توسط مشاغل متوسط و کوچک ایفا می شود که موضوعات آنها دائما در حال افزایش است ، حدود 20000 نفر از ساکنان سورگوت در این مناطق مشغول به کار هستند ، شرکت های صنعتی صنایع غذایی ، ساختمانی ، چاپ ، انتشارات و پوشاک در اینجا فعالیت می کنند.

نیژنوارتوفسک

نیژنوارتوفسک مرکز پیشرو روسیه برای پردازش نفت و گاز است ، در این شهر ، بخش عمده ای از توسعه صنعتی متعلق به شرکت هایی است که فعالیت های آنها بر روی معدن متمرکز است ، بقیه تأسیسات در زمینه توزیع ، تولید برق ، آب ، گاز ، مهندسی مکانیک ، ابزارسازی ، بهره ‌وری مصالح ساختمانی ، ساخت و ساز فعالیت می‌کنند ، استخراج معدن به تنهایی 80 درصد کل صنعت صنعتی را تشکیل می دهد.

تمام تلاش ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی در این سالیان زیاد این بوده است تا بتوانیم بهترین کیفیت را به مشتریانمان ارائه دهیم. قطعا کیفیت خدمات در کنار تجربه منجر به موفقیت پرونده مهاجرتی شما خواهد شد.

برای اخذ اقامت و ویزای ورود به کشور های خارجی یا بعبارت کلی، مهاجرت؛ می توانید بهترین و درست ترین مسیرها را از ما بخواهید.

همانطور که در وبینار بررسی روش های مهاجرتی و چالش های پیش رو را مشاهده می کنید، ما شما را نسبت به مسیری که در آن قرار دارید روشن خواهیم کرد.

پخش ویدیو

آب و هوای روسیه

چندین عامل اساسی آب و هوای متغیر روسیه را تعیین می کند ، اندازه وسیع و شکل فشرده این کشور – بخش بزرگی از خشکی بیش از 250 مایل (400 کیلومتر) از دریا فاصله دارد ، در حالی که بخش‌های خاصی در فاصله 1500 مایلی (2400 کیلومتری) قرار دارند – سلطه رژیم ‌های قاره‌ای را ایجاد می‌کند.

عرض جغرافیایی شمالی کشور تضمین می کند که این رژیم های قاره ای سرد هستند – فقط جنوب غربی روسیه (منطقه قفقاز شمالی و حوضه های دون و ولگا پایین)، بخش های کوچکی از جنوب سیبری و منطقه دریایی جنوب شرقی سیبری زیر عرض جغرافیایی 50 درجه شمالی قرار دارند و بیش از نیمی از فدراسیون در شمال عرض جغرافیایی 60 درجه شمالی قرار دارد.

موانع کوهستانی بزرگ در جنوب و شرق از نفوذ تأثیرات بهبود دهنده اقیانوس هند و اقیانوس آرام جلوگیری می کند ، اما عدم وجود موانع امدادی در ضلع غربی و شمالی کشور را ترک می کند ، به تأثیرات اقیانوس اطلس و قطب شمال باز است ؛ در واقع فقط دو فصل در روسیه وجود دارد که شامل زمستان و تابستان است ؛ بهار و پاییز دوره های کوتاهی از تغییر سریع از یک افراطی به دیگری هستند.

اگر می خواهید در روسیه کار و زندگی کنید ، باید در خصوص آب و هوای آن تحقیق کنید ، همچنین خوب است ارزان ترین شهر روسیه برای کار و زندگی را نیز بشناسید ؛ مقاله لینک شده را بخوانید.

10 تا از بهترین غذا های روسیه

تنها چند غذا از غذاهای روسی شهرت بین المللی پیدا کرده اند ، اما گنجاندن غذاهای دلچسب و لذیذ در مسکو به همان اندازه نیاز های راحتی و غذاخوری لذیذ را تامین می کند ، در ادامه با 10 تا از بهترین غذا های روسیه آشنا می شویم.

10 تا از بهترین غذا های روسیه

Borsch یا Borscht

این سوپ قرمز چغندر و کلم در روزهای سرد مسکو یک گرم کننده شکم خوشمزه است ، با یا بدون گوشت، سیب زمینی، سبزی (معمولا شوید) و یک حبه اسمتانا ، خامه ترش درست می شود ، همراه با یک تکه نان چاودار یا نان سیر که روی آن پنیر ذوب شده است ، این غذا به اندازه کافی دلچسب است که به عنوان یک وعده غذایی سرو می شود ، اگرچه معمولا به عنوان پیش غذا مصرف می شود یکی از اصلی‌ترین غذاهای روسی است.

پنکیک روسی

بلینی نسخه روسی کرپ نازک فرانسوی است ، آنها یک غذای اصلی در اکثر منو های روسی هستند ، معمولا از گندم سیاه برای پر کردن طعم ‌دار یا آرد سفید برای رویه ‌های شیرین استفاده می‌کنند.

شما می توانید همراهی هایی از ماهی آزاد دودی ، قارچ خامه ای ، خامه ترش ، مربا و شیر تغلیظ شده را مشاهده کنید ، اما ترکیب گران قیمت، یک قاشق غذاخوری ماهی آزاد قرمز یا خاویار ماهیان خاویاری سیاه است ، یکی دیگر از پنکیک های خوش طعم روسی، نسخه پنیری به نام سیرنیکی است.

شکلی متراکم از پنکیک ریکوتا که برای صبحانه یا دسر مصرف می شود ، آنها با مرباهای خانگی ساخته شده از مجموعه وسیعی از انواع توت ها در روسیه مناسب هستند ؛ شیر تغلیظ شده، عسل و خامه ترش نیز چاشنی های رایج هستند.

سالاد روسی

«سالاد روسی» یکی از غذاهایی است که در سطح بین المللی گسترش یافته است، و به احتمال زیاد شما یک نسخه را در کشور خود امتحان کرده اید ، با این حال، نسخه روسی با کمی سس مایونز تازه تر است ، این کاملا برعکس نسبت نسخه‌ های بین‌المللی نرم جوشانده و پر از سس مایونز است.

این می تواند به دلیل استفاده از خیار تازه یا ترشی ترد روسی باشد ، پایه سیب زمینی خرد شده ، نخود ، تخم مرغ و سس مایونز / خامه ترش در همه جا موجود است ، اما در مسکو، سالاد اولیویه نامیده می شود.

ماهی آزاد دودی یا شاه ماهی شور

ماهی های رودخانه ای و آب شور دودی ، شور و ترشی شده به طور گسترده ای در غذا های روسی وجود دارد و به طرز ماهرانه ای برای داشتن طعمی لطیف و تازه آماده می شوند ، در منوها معمولا ماهی سالمون ترشی یا دودی را می‌بینید که به تنهایی به عنوان غذا یا با پنکیک سرو می‌شود و شاه‌ماهی شور که در سالاد سرو می‌شود، یک شاه‌ماهی معمولی با نام عامیانه «شاهی زیر پوست خز» یا شوبا، که شاه‌ماهی شور را با لایه‌هایی از رنده شده می‌پوشاند.

سبزیجات آب پز ، چغندر ، پیاز و سس مایونز ، تارتاریس نیز معمولا در منوها در روسیه یافت می شود ، از دیگر ماهی‌های رایجی که در مسکو سرو می‌شود می‌توان به قزل‌آلا، کپور، زاندر، ماهیان خاویاری و استرلت اشاره کرد که به نام ماهی تزار نیز شناخته می‌شوند.

ششلیک

اگر ماهی ترشی نیمه خام با ذائقه شما مطابقت ندارد ، گوشت بریان شده و ماهی سیخ شده را سخت دوست ندارید ، همانطور که از نام آن پیداست، این غذا نوعی کباب شیشلیک است ، اگرچه نوع روسی آن با قسمت‌های کلفت‌تر گوشت بره ، گوشت گاو، مرغ یا سالمون سرو می‌شود و با نان بدون خمیر ، ترشی روسی و سس گوجه ‌فرنگی گاهی تند سرو می‌شود.

کوفته روسی

چیزی که در مورد کوفته روسی متفاوت است ، گیاهان خوش طعمی است که به پرکننده های گوشت بسته بندی شده گوشت بره ، خوک یا گوشت گاو و نازک بودن خمیر اضافه می شود ، همچنین می توانید ماهی یا قارچ خامه ای را به عنوان پرکننده های رایج پیدا کنید ، هنگام سفارش آنها ، سرورها از شما می پرسند که آیا آنها را به تنهایی (آب پز) می خواهید یا در آبگوشت سرو کنید.

مینی پای

یکی از رایج ترین غذاهای روسی ، مینی پای (پیروژکی) است که در آن از مواد پرکننده و سبزی مشابه کوفته ها استفاده می شود ، تفاوت این است که آنها در شیرینی قرار می گیرند و یا در ماهیتابه یا در فر پخته می شوند ؛ با این حال ، علاوه بر پر کردن گوشت معمولی یا ماهی قزل آلا ، انتخاب دیگری از کلم ، سیب زمینی ، تخم مرغ ، پنیر و حتی پرکننده های شیرین نیز وجود دارد.

کیک عسلی

کیک medovik با ظاهری پیچیده شامل لایه‌های بسیار نازک کیک اسفنجی عسلی با خامه شیرین شده (ترش) است ، لایه های نازک برای تشکیل کیک ، از هر جایی بین 5 تا 15 لایه ، روی آن را با یک اسفنج خرد شده یا آجیل می پاشیم و یک شب رها می کنیم تا نرم شود و خامه جذب شود.

استروگانف

یکی دیگر از غذا های روسی که در سرتاسر جهان بر روی میز های شام سرو می شود ، خوردن استروگانف از منبع روسی آن از چیزی که انتظار دارید خوشمزه تر، نرم تر و خامه ای تر است ، این اعتبار تا حدی به خامه ترش روسی مربوط می شود ، اما روسیه نیز میزبان برخی از بهترین و گسترده ترین انواع قارچ ها است.

ژولین قارچ

با طعمی مشابه استروگانف اما بدون گوشت است ، این غذای قارچ خامه ای تقریبا در همه منوها به عنوان یک پیش غذای داغ وجود دارد ، این غذای روسی با ترکیب برخی از مواد اولیه روسی که در همه جا حاضر هستند و نشانه‌ای از وسواس فرانسوی است، با قارچ‌های نازک برش‌شده ، پنیر ، خامه ترش و خامه تهیه می‌شود و برای روی آن کبابی می‌شود و در یک ظرف فلزی یا پوسته نان سرو می‌شود.

در حالی که این غذای غنی و کوچک ممکن است خارجی ها را با مواد اولیه خود تحت تأثیر قرار ندهد ، اما یک غذای خاص در غذا های روسی است.

مشاوران ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این مقاله ، اطلاعات کشور روسیه را به شما عزیزان ارائه دادند ، اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید با ما از طریق باکس دیدگاه در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید.

سوالات پر تکرار اطلاعات کشور روسیه

در واقع فقط دو فصل در روسیه وجود دارد که شامل زمستان و تابستان است ؛ بهار و پاییز دوره های کوتاهی از تغییر سریع از یک افراطی به دیگری هستند.

  • انواع تولیدات تولیدی
  • معدن
  • تولید ، توزیع آب ، گاز ، برق

فاصله زمانی مسکو با تهران نیم ساعت است ، به وقت روسیه 0:30 ساعت از تهران، ایران عقب است.

روسیه کشوری فرا قاره ای با بیش از 200 فرودگاه است ، اگر به روسیه پرواز می کنید ، خوب است بدانید که بسیاری از آنها پروازهای داخلی و خارجی را ارائه می دهند ، بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه ها به پایتخت مسکو خدمات می دهند که از این میان می توان به فرودگاه شرمتیوو ، فرودگاه دوموددوو و فرودگاه ونوکوو اشاره کرد.

به صورت تئوری روسیه یک کشور فدرال دموکراتیک است ، با این حال ، در عمل ، بسیاری آن را دیکتاتوری می‌دانند که حول یک مرد رئیس‌جمهور ولادیمیر پوتین بنا شده است که از سال 2000 رهبر فدراسیون روسیه بوده است.

مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی در این مقاله با تجربه  و دانش خود اطلاعات کشور روسیه را بررسی و بیان کردند ، افراد علاقمند به مهاجرت به این کشور بایستی با ما در دفتر شیراز و یا دفاتر مرکزی و غرب تهران تماس گرفته و از جزئیات ویژگی های زندگی در این کشور مطلع شوند ، همچنین شما می توانید با مطالعه مقالهتحصیل در روسیه با برترین و معتبرترین دانشگاه های جهان در تمام رشته ها آشنا شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *