اجاره مغازه در سوئد

اجاره مغازه در سوئد

اجاره املاک تجاری در سوئد بسیار استاندارد است و برای دوره های نسبتا کوتاه طراحی شده و انعطاف پذیری بسیاری برای مستاجران ارائه می دهد . استاندارد فیزیکی ساختمانها بالا است و ساختارهای هزینه به طور کلی مقرون به صرفه هستند ، در حالی که سیستم نظارتی با شفافیت بالا از نظر تجاری سازگار است . در ادامه این مطلب از وب سایت موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی که موسسه مهاجرتی به سوئد است ، در خصوص اجاره مغازه در سوئد اطلاعاتی در اختیارتان قرار داده شده است .

اکثر صاحب مغازه ها قراردادهای استاندارد برای اجاره های تجاری را ارائه می دهند . اینها معمولا شامل یک سند چهار صفحه ای با ضمیمه های مربوط به شاخص و مالیات بر دارایی می باشند . بسیاری از قراردادها ، به ویژه برای مکان های خرده فروشی ، دارای مقررات ویژه خاص هستند .

مدت زمان اجاره مغازه معمولا به مدت سه تا پنج سال می باشد ، اما بسته به نوع اموال و عملیات مورد نظر نیز می تواند طولانی تر باشد . اجاره ها بر اساس هزینه تولید یا اجاره بازار مذاکره می شود و با تغییرات شاخص قیمت مصرف کننده مرتبط با تورم همراه است .

هزینه اجاره مغازه در سوئد

هزینه اجاره مغازه در سوئد به طور کلی به کرون سوئد ( SEK ) بر اساس مجموع کل فضای مورد توافق در هر متر مربع محاسبه می شود . هزینه اجاره به طور کلی بر اساس پیش پرداخت رهن و اجاره ثابت است .

یک قرارداد استاندارد شامل پرداخت سه ماهه به صورت پیش است . تنظیم اجاره در طول دوره اجاره به طور معمول بر اساس تغییرات شاخص قیمت مصرف کننده است .

فضای اداری اجاره ای معمولا بر اساس نیازهای مستاجرین تنظیم شده است . فضای خرده فروشی و صنعتی معمولا بدون لوازم ارائه می شود . به طور کلی ، اجاره شامل گرمایش و آب است ، اما شامل برق ، سیستم خنک کننده ، تهویه و یا تلفن نیست .

معمولا اجاره اغلب شامل تمیز کردن مناطق مشترک و پارو کردن برف است . در موارد دیگر نیز می تواند به عنوان یک سرویس پرداخت شده ارائه شود یا به طور کامل توسط مستاجر انجام شود .

مالیات بر املاک در سوئد

مالیات بر املاک معمولا در اجاره مغازه در سوئد قابل پرداخت است و به طور کلی در ارتباط با منطقه اجاره شده است . نرخ مالیات بر املاک 1 درصد برای فضای اداری تجاری و 0.5 درصد برای مکان های صنعتی است .

مالیات بر املاک در سوئد

مقادیر مالیاتی با استفاده از ارزش ارزیابی توسط اداره مالیات سوئد ( Skatteverket) تعیین می شود که بر اساس 75 درصد ارزش برآورد شده ملک است . اگر مالیات بر ارزش افزوده قابل پرداخت باشد ، بسته به نوع کار مستاجر ، قراردادها به طور کلی حاوی مقرری است که تحت آن مستاجر مالیات بر ارزش افزوده را در اجاره می پردازد .

خدمات مغازه در سوئد

کار ساخت و ساز انجام شده توسط مستاجر در واحد اجاره شده نیاز به ابراز تایید صاحبخانه دارد . هزینه چنین کارهایی عموما بر عهده مستاجر است و شامل تعهد برای بازگشت واحد به استاندارد قابل قبول در پایان مدت اجاره مغازه در سوئد است . کارهای ساختمانی که توسط صاحبخانه برای مستاجر انجام می شود معمولا در پایان اجاره نامه بازگردانده نمی شود .

این که آیا خرید ملک یا اجاره مغازه ، توسط یک کارگزار یا توسط مشتری به طور مستقیم مدیریت می شود ، توصیه می شود با یک متخصص محلی املاک تماس بگیرید تا بتوانید بهترین قرارداد اجاره ممکن را در رابطه با عوامل مانند موقعیت ، شرایط اجاره ، اندازه محل و امکانات گسترش ، پیدا کنید .

کیفیت زندگی هر ساله بسیاری از مهاجران را به کشور سوئد جذب می کند . در حالی که هزینه زندگی در سوئد ممکن است به نظر کمی شیب دار رسد ، شما یک تجربه شگفت انگیز در این کشور بدست می آورید ! دیگر مقالات ما در خصوص مهاجرت و زندگی و ویزای کار سوئد به شما ایده خوبی از زندگی در سوئد می دهد .

مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد تبدیل به رویای بسیاری از مهاجران شده است . سیستم های سلامت و آموزش عالی تنها دلیل رفتن به این بخش اسکاندیناوی نیستند . این کشور همچنین بازدید کننده و کارکنان خارجی را با چشم انداز نفوذ خود تحت تاثیر قرار می دهد .

تابستان های سوئد ، اگرچه گرم ترین نیست ، ولی طولانی و آفتابی است . زندگی در شمال سوئد ممکن است در طول ماه های سرد بسیار تاریک باشد . بازار مسکن در شهرهای بزرگ سوئد بسیار رقابتی است . بخش بزرگی از آموزش سوئد به صورت رایگان در دسترس است .

اثربخشی سیستم مراقبت بهداشتی سوئد را می توان در انتظارات عمیق زندگی سوئدی ها مشاهده کرد . شما فقط باید یک بخش بسیار کوچکی از هزینه های کلی این سیستم بهداشتی درخشان را پرداخت کنید . پایتخت سوئد ، استکهلم ، بزرگترین شهر این کشور با بیش از 950،000 ساکن است . دیگر شهرهای بزرگ گوتنبرگ ، در غرب سوئد ( جمعیت 570،000 ) ، و مالمو ( جمعیت 340،000 ) در جنوب است . اوپسالا و لند ، شهرهای مشهور دانشگاهی هستند .

الزامات زبان در سوئد

صاحبخانه معمولا هزینه های مدیریت روزانه و تعمیر و نگهداری بیرونی ، و همچنین بیمه را می پردازد . مستأجر مسئول حفظ فضای داخلی مغازه در سوئد است . به طور کلی ، صاحبخانه های سوئد تقاضای سهم بیشتری از هزینه های عملیاتی را نسبت به سایر کشورها دارند .

با این وجود ، قوانین اجاره مغازه در سوئد در حال تغییر است ، مخصوصا برای مکان های خرده فروشی ، به عنوان سرمایه گذاران خارجی املاک و مستغلات معرفی یک استاندارد بین المللی بیشتر لازم است .

سوئدی زبان رسمی سوئد است . اکثریت قریب به اتفاق سوئدی ها نیز به زبان انگلیسی صحبت می کنند و به طور کلی به سطح بسیار بالایی در این زبان تسلط دارند . بسیاری از سازمان های چند ملیتی سوئد زبان خود را انگلیسی می دانند و تعداد زیادی از برنامه ها و دوره های تحصیلات دانشگاهی به زبان انگلیسی تدریس می شوند .

سوئد دارای پنج زبان اصلی رسمی اقلیت است و تعداد زیادی زبان دیگر توسط جمعیت متنوع سوئد صحبت می شود . بزرگترین ، پس از سوئدی ، فنلاندی ، صرب کرواتی ، عربی ، کردی ، اسپانیایی ، آلمانی و فارسی است .

بازار کار در سوئد

بازار کار در سوئد

سوئد یکی از رقابتی ترین ، تولید کننده ترین و جهانی ترین کشورهای جهان است . این کشور یک رهبر جهانی در زمینه نوآوری با نیروی کار ماهرانه ، مصرف کنندگان پیشرفته ، روشهای کسب و کار هموار ، باز بودن مالکیت بین المللی و یک اقتصاد پایدار است . این کشور جزء تمیز ترین کشور های جهان برای زندگی است که می توانید اکسیژن خالص را در هر منطقه ای تنفس کنید .

چنانچه به دنبال اجاره مغازه در سوئد می باشید با کارشناسان موسسه مهر آفرین رجبی در دفاتر شهر های تهران و شیراز در تماس باشید تا مزایا و معایب مهاجرت به سوئد را به شما بگویند و در این خصوص قوانین و مقررات و دیگر نکات در اختیارتان قرار داده شود . 

در نهایت اگر قصد مهاجرت به سوئد را دارید کارشناسان مجرب در دفاتر همکار موسسه مهر آفرین رجبی قادرند با در اختیار داشتن به روز ترین اطلاعات در خصوص روش های مهاجرت به سوئد پرونده شما را به نتیجه مطلوب برسانند .

Rate this post

1 دیدگاه در “اجاره مغازه در سوئد

  1. بهروز گفت:

    سلام
    ممنون از اطلاعات مفیدی که در سایت تون گذاشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه