اجاره مغازه در سوئد

اجاره مغازه در سوئد یکی از گزینه های موجود برای آغاز کسب و کار و فعالیت تجاری در این کشور است.

اجاره فضای تجاری می تواند پیچیده باشد ، مطمئناً مانند یک ملک مسکونی است و باید در زمان مشخص اجاره پرداخت شود ، هزینه های جاری عمومی باید در نظر گرفته شود و مقرراتی در قرارداد اجاره شما برای محافظت از شما و صاحبخانه وجود دارد ، مسئولیت‌های شما به‌عنوان مستاجر توسط قانون تنظیم می‌شود ، شما می توانید برای کسب اطلاع از جزئیات بیشتر در زمینه کار در سوئد با شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تماس بگیرید.

یک اجاره نامه یا قرارداد تجاری اغلب می تواند حاوی بیش از 50 صفحه از مقررات دقیق باشد که بسیاری از آنها ممکن است بر نتیجه شما تأثیر بگذارد ، بنابراین ، شما باید قبل از امضا آن را بخوانید و معنی آن را بفهمید ؛  بنابراین فرض نکنید زیرا این یک سند رسمی است که باید درست باشد ، پس لازم است به دنبال مشاوره حرفه‌ ای باشید که هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی می تواند گزینه عالی برای راهنمایی شما در این زمینه و سایر زمینه های مهاجرت باشد ، هنگام در نظر گرفتن ملک تجاری برای اجاره ، سؤالات زیادی وجود دارد که باید پرسید که در ادامه به آن ها می پردازیم.

همچنین توصیه می کنیم مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد را نیز بخوانید تا با انواع روش های سرمایه گذاری و حداقل سرمایه مورد نیاز برای آن ها آشنا شوید.

فهرست مطالب
اجاره مغازه در سوئد

موارد ضروری هنگام اجاره مغازه در سوئد

آگاهی از موارد ضروری هنگام اجاره مغازه در سوئد اهمیت زیادی دارد و به سوددهی سرمایه گذاری شما در این کشور ختم می شود ، مکان مغازه چند برابر بیشتر از اندازه محل یک فروشگاه مهم است ، محل باید در مکان مناسبی باشد که ممکن است نسبت به مبلغی که می توانید تصور کنید اجاره کنید.

اجاره بها احتمالا یکی از بزرگترین هزینه های شما خواهد بود و بنابراین مهم است که مکانی را پیدا کنید که بتوانید از پس آن برآیید حتی اگر تجارت شما آنطور که تصور می کردید پیش نرود ، یک فضای خرده فروشی خوب در یک مکان جذاب ارزش بسیار زیادی دارد ، اما این مکان قطعا اجاره بهای بیشتری نیز به همراه دارد ، یک موقعیت مکانی خوب به این معنی است که شما مجبور نیستید برای بازاریابی پول زیادی خرج کنید ، همانطور که موقعیت مکانی بدتر به این معنی است که باید بیشتر سرمایه گذاری کنید.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

معرفی برترین راه های سرمایه گذاری در سوئد و سایر کشورهای اروپایی با راهنمایی و مشورت متخصصان خبره رجبی.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

توصیه های مهم برای اجاره مغازه در سوئد

 • قبل از شروع به جستجو، تمام خواسته های خود را بنویسید ، آیا به ویترین مغازه های بزرگ نیاز دارید؟ آیا به فضای ذخیره سازی زیادی نیاز دارید؟
 • اولین بهترین مکان خرده فروشی را که به آن نگاه می کنید انتخاب نکنید ، مقایسه کنید و ببینید با پول خود چه چیزی به دست می آورید.
 • چقدر مردم در منطقه تردد می کنند؟
 • آیا حمل و نقل عمومی در نزدیکی مغازه وجود دارد؟
 • آیا دسترسی به محل با حمل و نقل آسان است یا دشوار؟
 • اگر در خیابان راه بروید یا رد شوید، فضای خرده فروشی مورد نظر شما چگونه ظاهر می شود؟ آیا مردم می توانند تابلو های شما را از پیاده رو یا هنگام عبور از خیابان ببینند؟
 • آیا جای پارک کافی در منطقه وجود دارد؟

هزینه اجاره مغازه در سوئد

برای جذب بازدیدکنندگان ، شرکت ها باید خلاق باشند ، یک ملک تجاری برای پرفروش بودن و بالا بودن بازده بایستی شرایط ذکر شده در بالا را دارا باشند.

هزینه اجاره مغازه در سوئد بسته به متراژ ملک ، موقعیت مکان و امکانات ملک متفاوت است ، اجاره یک مغازه در سوئد به طور متوسط بین 2000 تا 20000 کرون در ماه است ، این مغازه امکاناتی مانند برق و اتصال اینترنت را دارا است.

یک قرارداد استاندارد شامل پرداخت سه ماهه به صورت پیش است ، تنظیم اجاره در طول دوره اجاره به طور معمول بر اساس تغییرات شاخص قیمت مصرف کننده است.

فضای اداری اجاره ای معمولا بر اساس نیاز های مستاجرین تنظیم شده است ، فضای خرده فروشی و صنعتی معمولا بدون لوازم ارائه می شود ؛ معمولا اجاره مغازه در سوئد اغلب شامل تمیز کردن مناطق مشترک و پارو کردن برف است ، در موارد دیگر نیز می تواند به عنوان یک سرویس پرداخت شده ارائه شود یا به طور کامل توسط مستاجر انجام شود.

هزینه اجاره مغازه در سوئد

قرارداد اجاره  مغازه در سوئد

قرارداد اجاره  مغازه در سوئد یک قرارداد است ، بنابراین باید شامل عناصر و اطلاعات کلیدی خاصی باشد تا معتبر و قابل اجرا باشد ، بایستی مواردی  مانند  اطلاعات مربوط به اجاره ، سپرده تضمینی ، مدت اجاره و هرگونه هزینه اضافی که مستاجر ممکن است مشمول آن شود باید به وضوح در اجاره نامه تعریف شود.

سایر هزینه‌ ها باید قبل از امضای قرارداد به دقت مورد بررسی قرار گیرد ، بیمه ساختمان ، مالیات بر دارایی و هزینه ‌های نگهداری در زیر چتر « سایر هزینه‌ ها » قرار می‌گیرند.

انواع اجاره و شرایط اجاره در سوئد

انواع اجاره و شرایط اجاره در سوئد

انواع اجاره و شرایط اجاره در سوئد مختلف است ، اجاره فرعی به شرط رضایت مالک امکان پذیر است ، همچنین امکان اجاره ملک اجاره ای در وهله اول وجود دارد.

کانکس ها را نیز می توان اجاره داد که در این صورت انجمن کانکس نیاز به تایید اجاره دارد ، معمولا انجمن کاندومینیوم برای اجاره فرعی نیز هزینه اضافی دریافت می کند ، افرادی که صاحب خانه ، کلبه ، ویلا ، مغازه ، فروشگاه یا مشابه هستند ، می توانند آن را دست اول یا دست دوم اجاره دهند ، در این صورت نیازی به رضایت یا تایید کسی نیست.

مقیم بودن شکل دیگری از اجاره است و نیازی به تایید اتحادیه اجاره نشینی یا کاندومینیوم ندارد ، تنها شرط این است که شخصی که اتاق را اجاره می دهد نیز در خانه زندگی کند ؛ در صورتی که صاحب کسب و کار هستید ، امکان اجاره محل نیز وجود دارد ، هنگام اجاره مغازه در سوئد ، قایق یا ماشین ، باید قرارداد اجاره نیز تنظیم شود.

در حال خواندن این محتوا هستید چون به کار در کشور های اروپایی فکر می کنید! برای مقایسه ، مقالات زیر را بخوانید.

روش های یافتن مغازه در سوئد

 • استفاده از وب سایت های موجود برای اجاره یا خرید ملک
 • بررسی آگهی روزنامه ها و مجلات محلی
 • تماس با آژانس های مسکن

مراحل اجاره ملک مغازه در سوئد

 • یافتن ملک تجاری مناسب برای کسب و کار خود
 • بررسی هزینه اجاره ملک و سایر هزینه ها
 • مذاکره برای قرارداد اجاره ملک تجاری
 • بستن قرارداد و امضا معامله

وبینار ویزای باز نشستگی یا تمکن مالی

در این وبینار از هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی با شما در خصوص مدارک لازم برای اخذ اقامت تمکن مالی ، نحوه تمدید اقامت و اقامت دائم ، بررسی هزینه های زندگی و سطح کیفی زندگی در کشورهای اتریش ، آلمان ، قرانسه ، اسپانیا و یونان صحبت می کنیم ، مدرس این وبینار سارا جم نژاد از همکاران با تجربه ما در موسسه رجبی است.

مدت زمان این وبینار حدود یک و نیم ساعت است و پس از آن شما می توانید سوالات  و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها در پایان همین مقاله درج کنید.

همچنین خوب است بدانید مشاوران ما بصورت مدام و منظم با شماره های درج شده در باکس مشاوره رایگان تماس گرفته و به تمام سوالات مهاجرتی آن ها پاسخ می دهند ؛ پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا شماره تماس خود را در باکس زیر درج کنید.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

دریافت مشاوره رایگان جهت سرمایه گذاری امن و کم ریسک با درج شماره تماس و اعتماد به هلدینگ خوشنام رجبی.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

سوالات پر تکرار اجاره مغازه در سوئد

اجاره یک مغازه در سوئد به طور متوسط بین 2000 تا 20000 کرون در ماه است ، این مغازه امکاناتی مانند برق و اتصال اینترنت را دارا است.

بایستی مواردی مانند اطلاعات مربوط به اجاره ، سپرده تضمینی ، مدت اجاره و هرگونه هزینه اضافی که مستاجر ممکن است مشمول آن شود باید به وضوح در اجاره نامه تعریف شود.
سایر هزینه‌ ها باید قبل از امضای قرارداد به دقت مورد بررسی قرار گیرد ، بیمه ساختمان ، مالیات بر دارایی و هزینه ‌های نگهداری در زیر چتر « سایر هزینه‌ ها » قرار می‌گیرند.

 • استفاده از وب سایت های موجود برای اجاره یا خرید ملک
 • بررسی آگهی روزنامه ها و مجلات محلی
 • تماس با آژانس های مسکن
 • یافتن ملک تجاری مناسب برای کسب و کار خود
 • بررسی هزینه اجاره ملک و سایر هزینه ها
 • مذاکره برای قرارداد اجاره ملک تجاری
 • بستن قرارداد و امضا معامله

در این مقاله مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی با توجه به جذابیت مهاجرت تجاری اجاره مغازه در سوئد را بررسی کردند ، برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه در شیراز و تهران تماس بگیرید ، همچنین توصیه می کنیم مقاله مهاجرت به سوئد را مطالعه کنید ؛ تمام شیوه های قانونی و امن مهاجرت به این کشور را در آن مقاله شرح داده ایم تا اطلاعات و شنیده های شما به روز و تکمیل شود.

شرایط اجاره مغازه در کشورهای اروپایی چگونه است ؟ کدام کشور شرایط بهتری دارد؟ مقالات زیر را بخوانید تا سوالاتتان پاسخ داده شود.

1 دیدگاه در “اجاره مغازه در سوئد

 1. اجاره مغازه در سوئد بهروز گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاعات مفیدی که در سایت تون گذاشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 امتیاز)

یک تخفیف ویژه داریم! 
به مناسبت سال جدید میلادی!

تا آخر دی، می‌تونی با 30درصد تخفیف ، مشاوره تخصصی بگیری و 
با 10 الی 30 درصد تخفیف، قرارداد ببندی!

برای هماهنگی با شماره‌های زیر تماس بگیر:
021-91002525
071-91002525

منو
خانه