سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد
مشاور مهاجرتی

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد در مقیاس وسیعی در حال رونق است و این کشور یک فضای سرمایه گذاری مطلوب برای همه فراهم کرده که روز به روز به جذابیت آن اضافه می شود.

سوئد کشوری پیشرفته در منطقه اسکاندیناوی در شمال اروپا است و دولت آن فرصت های مختلفی را برای انجام تجارت به سرمایه گذاران ارائه می دهد ، در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در خصوص سرمایه گذاری د این کشور صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

تاسیس یک شرکت در سوئد می تواند 100٪ مالکیت خارجی داشته باشد و از این رو نیازی به داشتن مدیر مقیم نیست ، سوئد در رده چهاردهم جهان برای سهولت انجام تجارت قرار دارد و از این رو پروسه ثبت شرکت در سوئد آسان است.

اگر قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد را دارید باید با مشاغل مورد نیاز ، هزینه های زندگی و دستمزد کاگر در این کشور آشنا باشید ، ما در مقاله کار در سوئد تمام این موارد را به تفصیل شرح داده ایم.

در سوئد اشکال خاصی از مزایا برای مشاغل با کمتر از 50 کارمند وجود دارد که شامل کمکهای مالی دولت تا میزان 35٪ در تهیه ماشین آلات و سایر تجهیزات است و برای اجاره فضای اداری 20٪ یارانه و برای نصب ماشین آلات در محل کار تا 45٪ یارانه در نظر گرفته شده است.

در بخش ارتباطات از راه دور ، سوئد به سرعت در حال پیشرفت است و با تغییر شرایط زندگی را تصویب می کند. به تمام این دلایل ، یک سرمایه گذار باید به دنبال مراحل ثبت شرکت در سوئد باشد.

اقتصاد سوئد

اقتصاد سوئد یک اقتصاد مختلط مبتنی بر بازار است ، سوئد یک کشور صنعتی و یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است ، واحد پول سوئد کرون سوئد ( SEK ) است.

شرکتهای خصوصی حدود 90 درصد از تولیدات صنعتی کشور را تشکیل می دهند ، تولید خدمات این کشور حدود 70 درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد و کشاورزی 2 درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد و همچنین 2 درصد از نیروی کار را استخدام کرده است.

این کشور دارای سیستم توزیع مدرن ، وسایل ارتباطی داخلی و خارجی خوب و نیروی کار کاملاً آموزش دیده است ، تجارت با دیگر کشورهای اروپایی قسمت قابل توجهی از تجارت خارجی سوئد را تشکیل می دهد ، آلمان مهمترین شریک تجاری این کشور است.

کشاورزی قبلا بخش مهمی از اقتصاد سوئد بود ، اما از نیمه دوم قرن 19 به تدریج از اهمیت آن کاسته شد ، دارایی های زیاد جنگل ها ، مواد معدنی و سایر منابع طبیعی ، همراه با فناوری و سازماندهی کارآمد ، سوئد را به یک کشور صادراتی موفق تبدیل کرده است.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد

انواع شرکت ها در سوئد

هنگام شروع کار ، باید شکل تجارت خود را انتخاب کنید و اینکه شما چه شرکتی را باید انتخاب کنید به این موضوع بستگی دارد که آیا قرار است یک شرکت را به تنهایی تاسیس کنید یا چند نفر هستید و چه مسئولیت مالی را برای پذیرفتن بر عهده دارید.

یک سرمایه گذار می تواند از انواع گزینه های زیر برای ثبت شرکت در سوئد استفاده کند :

انواع شرکت ها در سوئد

شرکت مسئولیت محدود

این نوع شرکت با نام Sw. aktiebolag, AB نیز شناخته می شود ، برای تشکیل این نوع نهاد معمولا یک سهامدار لازم است و اصل مسئولیت محدود در مورد سهامداران و مدیران این نوع نهادها قابل اجرا خواهد بود ، هیچ مسئولیت شخصی برای سهامداران وجود ندارد.

کلیه موارد مربوط به شرکت محدود باید در اداره ثبت شرکتهای سوئدی ثبت شود ، این نوع شرکت بیشترین نوع ساختار تجاری است که توسط یک سرمایه گذار برای ثبت شرکت در سوئد استفاده می شود ، کلیه شرکتهای محدود در سوئد باید مبلغ مشخصی از مالیات بر درآمد شرکتها را که با نرخ 21.4٪ اخذ می شود بپردازند.

مشارکت تجاری

این نوع شرکت با نام Sw. handelsbolag, HB نیز شناخته می شود ، کلیه موارد مربوط به مشارکت تجاری باید در اداره ثبت شرکتهای سوئدی ثبت شود و برای تاسیس این شرکت به دو یا چند نفر به عنوان شریک نیاز است تا این نوع موجودیت را به کار گیرند ، نام مشارکت باید حاوی کلمات ” handelsbolag ” باشد ، اصل مسئولیت محدود برای شرکا وجود ندارد و از این رو شرکا شخصا مسئول در این نوع شرکت هستند و شرکا باید مالیات بر درآمد شخصی را پرداخت کنند و همچنین در تأمین اجتماعی مشارکت کنند.

مشارکت محدود

این نوع شرکت با نام Sw. kommanditbolag, KB نیز شناخته می شود. در این نوع شرکت بیش از دو شریک وجود خواهد داشت که می توانند شخص حقیقی یا حقوقی باشند ، یک شریک به عنوان شریک عمومی و فرد دیگر به عنوان یک شریک محدود در نظر گرفته می شود ، مسئولیت شریک عام نامحدود خواهد بود ، اما مسئولیت شریک محدود به میزان مشارکت سرمایه محدود می شود ، کلیه موارد مربوط به مشارکت محدود باید در اداره ثبت شرکتهای سوئدی ثبت شود.

دفتر شعبه

این نوع شرکت با نام Sw. filial, Branch نیز شناخته می شود ، دفتر شعبه صرفا گسترش شرکت مادر است و مجاز به انجام فعالیتهایی در محدوده شرکت مادر خارجی است و هیچ شخص حقوقی جداگانه ای برای دفتر شعبه وجود نخواهد داشت ، با این حال مسئولیت به عهده شرکت مادر خارجی است.

بهترین سرمایه گذاری در سوئد

فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد وجود دارد و آنها فرصت های رشد بسیاری را برای همه فراهم می کنند.

بهترین سرمایه گذاری در سوئد

عوامل بسیاری سوئد را به عنوان مکانی مناسب برای سرمایه گذاری اعلام می کنند ، اما دو عامل عمده اقتصاد سرمایه داری قوی و خطر کم بحران بدهی است ، سوئد به دلیل وجود صنایع زیادی دارای اقتصاد سرمایه داری کاملارقابتی است.

علاوه بر این ، نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی سوئد بسیار کم است ، به همین دلیل مکان مناسبی برای سرمایه گذاری است و هر شخص باید بر روی انتخاب وجوه مناسب برای سرمایه گذاری تمرکز کند.

در زیر لیستی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری در سوئد آورده شده است :

سرمایه گذاری در بازار سهام سوئد

معمولا اولین گزینه ای که باید روی آن تمرکز شد سهام است ، سرمایه گذاری در سهام یکی از محبوب ترین روش ها برای کسب درآمد بیشتر در سوئد است و برای تهیه یک برنامه سرمایه گذاری خوب باید تلاش زیادی انجام دهید. در این حالت شما دو گزینه متفاوت دارید.

اولین گزینه ای که دارید این است که در سهام یک استارت آپ سرمایه گذاری کنید ، استارت آپ های زیادی در مشاغل وجود دارند که به دنبال سرمایه گذاران برای حمایت از کار خود هستند و از نظر منطقی ، تفاوت زیادی در مقایسه با کل جهان وجود ندارد و نکته خوب در مورد استارتاپ ها این است که شما مجبور نیستید پول زیادی سرمایه گذاری کنید و این گزینه مناسب تری برای افرادی است که با کمبود پول دست و پنجه نرم می کنند.

از طرف دیگر ، اگر پس انداز شما زیاد است ، سرمایه گذاری در سهام برخی از مشاغل بزرگ گزینه بهتری برای شماست.

سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات سوئد

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در حال حاضر گزینه خوبی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد است و می تواند یک فرصت خوب برای کسب درآمد بیشتر در سال آینده باشد.

در این گزینه نیز دو حالت مختلف دارید ، گزینه اول اجاره املاک و مستغلات خریداری شده است و گزینه دوم فروش دیرتر آن با قیمت بهتر.

مبلغ مورد نیاز سرمایه گذاری در سوئد

خیلی از افراد تمایل به سرمایه گذاری در بخش هایی همچون فروشگاه لباس و پوشاک ، سوپر مارکت و یا حوزه هایی همانند خرید ملک و یا سرمایه گذاری بازار سهام سوئد دارند.

مبلغ مورد نیاز سرمایه گذاری در سوئد

میزان سرمایه لازم برای باز کردن یک فروشگاه یا مغازه به موقعیت فروشگاه برای اجاره ، نوع اجناس منتخب برای فروش و حتی قفسه بندی و تزیینات مورد استفاده بستگی دارد و به راحتی نمی توان مبلغی برای سرمایه مورد نیاز آن مشخص کرد.

اما در خصوص میزان سرمایه لازم برای خرید ملک در سوئد وبازار سهام طالاعاتی در ادامه بیان شده است.

سرمایه لازم برای خرید ملک در سوئد

در سوئد انواع مختلفی از املاک وجود دارد و متوسط قیمت خرید در سراسر سوئد تقریبا 53،500 کرون در مترمربع است ( 5200 دلار آمریکا ) ، متوسط قیمت خرید خانه در گرانترین شهر استکهلم سوئد حدود 74،900 کرون در هر مترمربع ( 8،600،000 دلار آمریکا ) است.

گرانترین مناطق برای خرید ملک در سوئد لیدینگو ، سولنا و دندریج هستند و ارزان ترین قیمت ها را می توان در نیوکارن و سودرتیله در استکهلم بزرگ یافت.

سرمایه لازم برای خرید سهام در سوئد

دلیل اصلی که بسیاری از مردم با سهام تجارت می کنند این باور است که می توانند از طریق سرمایه گذاری درآمد کسب کنند.

بنابراین سرمایه گذاری در سهام و صندوق های سرمایه گذاری مشترک یکی از روش های سرمایه گذاری در سوئد است ، البته باید بخاطر داشت که درجات مختلفی از ریسک در ارتباط با اشکال مختلف پس انداز وجود دارد و معاملات سهام در مقایسه با حساب پس انداز ریسک بالایی دارد.

معاملات سهام با ریسک نسبتا بالایی همراه است و ممکن است پولی را که سرمایه گذاری کرده اید از دست دهید و ریسک بالاتر به این معنی است که بازده شما می تواند بسیار بیشتر از آن باشد که قرار است در یک گزینه پس انداز با ریسک کمتری سرمایه گذاری کنید ، اما در عین حال خطر از دست دادن سرمایه گذاری شما افزایش می یابد.

برای مثال اگر 100000 کرون در حساب پس انداز با سود 3٪ واریز کنید و پس از ده سال پول را پس بگیرید ، 34392 کرون با اثر سود بهره دریافت خواهید کرد.

و اگر پول را به مدت ده سال در بورس اوراق بهادار سرمایه گذاری کنید و 10٪ در سال دریافت کنید ، در مجموع 159،374 کرون ، یعنی 124،982 کرون بیشتر از آنچه پول در حساب پس انداز داشتید ، درآمد کسب خواهید کرد.

مزایای سرمایه گذاری در سوئد

حضور سرمایه گذاری و ثبت شرکتهای خارجی ، به ویژه در دو سال گذشته ، در بازار سوئد افزایش داشته و علاقه به بازار سوئد از کشور های استونی ، لتونی ، لیتوانی ، لهستان ، فنلاند ، نروژ ، اوکراین و روسیه است.

مزایای سرمایه گذاری در سوئد

برخی از دلایلی که شرکتها سوئد را به عنوان مقصد جدید خود انتخاب کرده اند مربوط به زیرساختهای کلاس جهانی ، نیروی کار بسیار ماهر ، سطح پایین فساد ، بوروکراسی اندک و فرهنگ تجاری دوستانه است.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد می تواند تصمیمی بسیار ارزشمند باشد و فضای تجاری سوئد برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی بسیار مطلوب است.

با این حال ، در مورد کارآفرینان و سرمایه گذاران خرد که ممکن است به دنبال یک بازار قوی و پایدار با سیستم حمایت اجتماعی مستحکم باشند ، مزایای بازنشستگی زیاد و دسترسی آزاد و به اتحادیه اروپا و بازارهای شمال اروپا در 28 کشور را فراهم می سازد.

در کل موارد زیر مزایای ثبت شرکت در سوئد به شمار می رود :

سهولت تجارت

همانطور که گفتیم سوئد در رده چهاردهم جهان برای سهولت انجام تجارت قرار دارد و از این رو مراحل ثبت شرکت در سوئد برای سرمایه گذاران آسان است ، از طرف دیگر مالکیت خارجی در سوئد مجاز است ، بنابراین یک فرد خارجی می تواند 100٪ مالکیت یک شرکت سوئدی را داشته باشد.

یارانه ها و مشوق های دولت

دولت سوئد مزایای مختلفی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند و اشکال خاصی از مزایا برای مشاغل با کمتر از 50 کارمند در سوئد وجود دارد که شامل کمکهای مالی دولت تا میزان 35٪ در تهیه ماشین آلات و سایر تجهیزات است و برای اجاره فضای اداری 20٪ یارانه و برای نصب ماشین آلات در محل کار تا 45٪ یارانه در نظر گرفته شده است.

فن آوری

سوئد در رتبه 11 جهان برای پیشرفت های فناوری قرار دارد که می تواند در زمینه های مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه دور باشد.

مناطق آزاد تجاری

در سوئد بیش از سه منطقه تجارت آزاد وجود دارد ، این مناطق تجارت آزاد انواع مختلفی از مزایا را برای شرکت های ثبت شده در سوئد فراهم می کند و سوئد با کشورهای حاضر در بلوک اقتصادی اتحادیه اروپا اشکال مختلف توافق نامه های دوجانبه و چندجانبه دارد.

شفافیت

طبق شاخص شفافیت جهانی ، سوئد در لیست 10 کشور برتر برای مقابله با پولشویی و فساد قرار دارد و به تمام این دلایل ، یک سرمایه گذار باید ثبت شرکت در سوئد را مد نظر داشته باشد.

شاید نام برخی کشورها برای سرمایه گذاری برای شما کمی نا آشنا باشد ، برای مثال کشور اروپایی اسلواکی که برای سرمایه گذاری بسیار پویا و مطمئن است را می توانید در گزینه های خود بررسی کنید ، پیشنهاد می کنیم مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی را بخوانید تا به زمینه های سرمایه گذاری در این کشور آشنا شوید.Smart ContainerTitle Element

هزینه های ثبت شرکت در سوئد

سرمایه گذارانی که شرکت خود را در سوئد افتتاح می کنند ، صرف نظر از حداقل سرمایه اولیه مورد نیاز ، هزینه های دیگری را متحمل می شوند و این هزینه ها معمولا هزینه های اداری یا پردازشی است که با هزینه های دفتر اسناد رسمی ، هزینه های درخواست یا ترجمه های اداری همراه است ، بنابراین سرمایه گذاران باید هزینه ها زیر را مدنظر داشته باشند :

هزینه های ثبت شرکت در سوئد
 • درخواست به اداره ثبت شرکت های سوئدی : برای پرونده های عادی ۲۲۰۰ کرون و برایپرونده های الکترونیکی ۱۹۰۰ کرون
 • ثبت اطلاعات مربوط به دارندگان سهام در اداره ثبت شرکت های سوئدی : ۲۵۰ کرون

البته این هزینه ها فقط هزینه های کلی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد است و به سرمایه گذاران توصیه می شود با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در ارتباط باشند تا از سایر هزینه ها در یک حوزه خاص تجاری یا نوع شرکت مرتبط اطلاع یابند.

اگر به دنبال ثبت شرکت در خارج از کشور با هزینه های بسیار کمتر از سایر کشورها هستید ، پیشنهاد ما ثبت شرکت در ترکیه است ، در مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ترکیه در خصوص هزینه های ثبت شرکت ، مطالب روشنی را بیان کرده ایم که از خواندن آن متعجب خواهید شد.

بهترین شهرهای سوئد برای سرمایه گذاری

از سال 2001 ، کنفدراسیون سوئد در حال تهیه رتبه بندی سالانه از فضای سرمایه گذاری در شهرهای این کشور است و هدف این است که نشان دهند در کجای کشور ایجاد ، توسعه و سرمایه گذاری مطلوب ترین است.

دو سوم این رتبه بندی شامل پاسخ های نظرسنجی سرمایه گذاری های کوچک و بزرگ است و یک سوم عوامل آماری را در نظر می گیرد.

طبق آخرین رتبه بندی سالانه سرمایه گذاری در 290 شهر سوئد ، شهر سولنا برای یازدهمین سال متوالی در جایگاه اول سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد قرار دارد ، در این شهر شرکت های بزرگ و کوچک زیادی قرار دارند که در رشد و توسعه مثبت شهر تاثیر گذار است.

سولنتونا و ناکا که در استان استکهلم می باشند ، در رده های دوم و سوم قرار دارند ، شهر استکهلم واقعا دارای شرایط ساختاری بسیار خوبی همچون مهاجرت زیاد ، رشد و غیره است که موجبات مطلوب آن برای اداره یک سرمایه گذاری را فراهم می کند.

مراحل ثبت شرکت در سوئد

قانون شرکت در سوئد اجازه ایجاد انواع مختلفی از مشاغل را می دهد که برجسته ترین آنها شعبه یک شرکت خارجی یا یک شرکت محدود است و دو زیر مجموعه برای شرکت محدود وجود دارد ( دولتی و خصوصی ) که فقط شرکت های سهامی عام ممکن است از طریق سهم یا مسائل امنیتی سرمایه جمع کنند و می توانند در بورس عمومی فهرست شوند.

مراحل ثبت شرکت در سوئد

متقاضی برای ثبت شرکت در سوئد باید ابتدا شرکت را در مرجع رسمی ” Bolagsverket ” ثبت کند ، این شرکت همچنین باید در آژانس مالیاتی سوئد ( Skatteverket ) ثبت نام کند.

1- پر کردن فرم درخواست

پس از این ، متقاضی باید فرم درخواست را پر کند ، فرم درخواست شماره 816e برای ثبت شرکت محدود در سوئد استفاده می شود و برای ثبت شرکت متقاضی باید 2200 کرون هزینه پرداخت کند.

2- شرایط اقامت خارجی

حداقل 50٪ از اعضای هیئت مدیره باید در منطقه اقتصادی اروپا ( EEA ) برای ثبت شرکت در سوئد اقامت داشته باشند و در صورت عدم رعایت معیار فوق ، متقاضی می تواند تقاضای معافیت کند.

3- تشکیل تفاهم نامه همکاری

تفاهم نامه همکاری ( stiftelseurkund ) سندی رسمی است که توسط سهامداران شرکت ترسیم شده است ، چنین سندی باید به زبان سوئدی تهیه شود و اطلاعات زیر باید در MOA وجود داشته باشد:

 • اطلاعات مربوط به بنیانگذاران شرکت
 • قیمت سهام شرکت اگر یک شرکت سهامی عام باشد
 • نام کسب و کار
 • کلیه اطلاعات اعضای هیئت مدیره شرکت
 • اطلاعات حسابرسان

4- تشکیل اساسنامه

اساسنامه شامل کلیه قوانین و مقررات شرکت است و این سند باید به زبان سوئدی تهیه و برای ثبت شرکت سوئدی در سازمان ثبت ، ثبت شود و اطلاعات زیر باید در اساسنامه وجود داشته باشد:

 • اطلاعات در مورد تجارت
 • تعداد سهام
 • فعالیت های شرکت

5- مشارکت در سهام شرکت

حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در سوئد 25000 کرون و برای یک شرکت سهامی عام حداقل 500000 کرون است.

شریک ها یا موسسان شرکت ممکن است مجبور به عضویت در این شرکت باشند و این بدان معناست که بنیانگذاران باید سهام شرکت را خریداری کنند.

6- امضا تفاهم نامه

در مرحله بعدی ، متقاضی باید تفاهم نامه همکاری را امضا کند واسناد را پیوست و به صورت آنلاین پرونده کند.

کلیه اسناد فوق شامل یادداشت و اساسنامه باید بصورت آنلاین با فرم درخواست شماره 816e بایگانی شود.

این کار را می توان از طریق فرایند آنلاین و با استفاده از وب سایت https://www.verksamt.se/fa/web/international/home انجام داد ، البته خدمات الکترونیکی فقط به زبان سوئدی در دسترس است.

در نهایت پس از ثبت شرکت ، گواهی تأسیس برای شرکت ارسال می شود.

مراحل ثبت شرکت دفتر شعبه در سوئد

روش ثبت نام اولیه برای ایجاد شعبه شرکت خارجی در سوئد به شرح زیر است :

درخواستی برای ثبت به اداره ثبت شرکت های سوئدی ارائه می شود.

فرم درخواست باید شامل مشخصات شرکت خارجی و شعبه ای باشد که شرکت به دنبال ثبت آن در سوئد است ، و همچنین نام پیشنهادی شعبه خارجی و مشخصات هر شخصی که مجاز به ادعای مربوط به شعبه است و قادر به نمایندگی از شرکت خارجی است که به امور مربوط به تجارت رسیدگی می کند.

در این درخواست همچنین باید ملیت شرکت ، شکل حقوقی آن ، دفتر ثبت شده و آدرس پستی ذکر شود.

اثبات عدم ورشکستگی و دو گزارش سالانه اخیر نیز مستندات لازم است ، هزینه درخواست 2000 کرون باید پس از ارائه مدارک پرداخت شود و مشمول مالیات بر ارزش افزوده نیست.

در صورت تکمیل شدن درخواست ، اداره ثبت شرکت های سوئدی معمولا طی دو هفته از زمان ارسال درخواست ، مراحل را به اتمام می رساند ، اما ممکن است بسته به شرایط بیشتر نیز طول بکشد.

پس از اتمام مراحل ثبت نام ، به شعبه یک شماره ثبت ده رقمی داده می شود که به عنوان شماره شناسایی شعبه است و پس از دریافت شماره ثبت ، شعبه می تواند عملیات تجاری خود را آغاز کند.

سوابق حسابداری یک شعبه خارجی باید جدا از سوابق شرکت باشد و حساب سالانه شرکت و شعبه خارجی بسته به شرایط ممکن است لازم باشد که مرتبا به اداره ثبت شرکتهای سوئدی ارسال شود.

مالیات شرکت ها در سوئد

در سوئد قوانین مالیات بسته به نوع شرکتی که انتخاب می کنید متفاوت است که در زیر برای هر کدام به صورت جداگانه توضیح داده شده است.

مالیات شرکت ها در سوئد

مالیات تجارت خصوصی در سوئد

در یک شرکت انحصاری ، مالیات سود شرکت باید پرداخت شود ، صاحب شرکت هر ماه مالیات مقدماتی را به میزان مساوی پرداخت می کند و البته می تواند مالیات مقدماتی خود را در طول سال تغییر دهد.

مالیات شرکت محدود در سوئد

مالیات شرکت محدود در سوئد ، مالیات بر سود است که شرکت در طول سال داشته است.

مالیات شرکت از اول ژانویه 2021 برای شرکت های محدود 20.6 درصد است و مالک بابت حقوق پرداختی از شرکت محدود و هرگونه سود سهام ملزم به پرداخت مالیات است.

مالیات شرکت های بازرگانی و مشارکت های محدود در سوئد

شرکت بازرگانی بابت سود مالیات دریافت نمی کند و در عوض ، هر یک از شرکا برای سهم خود از سود مالیات پرداخت می کنند.

این نوع شرکت باید هر ماه مالیات مقدماتی را به میزان مساوی پرداخت کنند و می تواند مالیات مقدماتی خود را در طول سال تغییر دهد.

مالیات انجمن اقتصادی در سوئد

در یک انجمن اقتصادی ، مالیات برای سود دریافت می شود و کارمندان بابت حقوق پرداختی توسط انجمن و هرگونه سود سهام مالیات پرداخت می کنند.

شاید بخواهید بدانید کمترین نرخ مالیات شرکت ها در اروپا متعلق به کدام کشور است ؛ پاسخ پرتغال است ؛ مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در پرتغال را بخوانید تا با جزییات مالیات شرکت ها در این کشور آشنا شوید.

خرید شرکت آماده در سوئد

خرید شرکت آماده در سوئد ساده ترین و سریع ترین راه برای رسرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد است و این بدان معنی است که شما یک شرکت محدود کامل شده و تاسیس شده را خریداری می کنید.

برای خرید یک شرکت محدود دو روش مختلف وجود دارد ، یا یک شرکت محدود فعال که دارای مشاغل فعال است را خریداری می کنید یا اصطلاحا یک شرکت سهامی خریداری می کنید و شرکت سهامی یک شرکت محدود کاملا ثبت شده با تمام اسناد و مدارک لازم است اما هرگز در شرکت تجارت انجام نشده است.

این شرکتها که غالبا شرکتهای سهامی نامیده می شوند ، شرکتهای محدود معمولی با 25000 کرون یا 50،000 کرون سرمایه سهام هستند ، هنگامی که متقاضی یک شرکت آماده در سوئد ما خریداری می کند ، به این معنی است که از قبل تمام کارهای ثبت نام در اداره ثبت شرکت های سوئدی انجام شده و آنچه باقی می ماند به عنوان مثال تغییر نام و تعیین هیئت مدیره است.

مزایای خرید شرکت آماده در سوئد

خود تأسیس یک شرکت محدود هم در وقت و هم در کار می تواند زمان زیادی ببرد ، پرونده باید در اداره ثبت شرکت های سوئد ثبت شود و تعدادی از مدارک نیز تهیه شود و علاوه بر این ، هزینه ها باید پرداخت و رزرو شود و همه اینها در حالی است که منتظر پردازش مقامات است.

اکثر شرکتهای آماده قبلا برای مالیات بر ارزش افزوده ثبت شده اند ، این بدان معنی است که مالکان جدید مجبور نیستند منتظر پردازش درخواست مالیات بر ارزش افزوده بمانند ، آنها می توانند بلافاصله تجارت خود را آغاز کنند.

یک شرکت آماده دارای سابقه از اعتبار بیشتری نزد شرکای تجاری ، مشتریان و بانک ها برخوردار است ، حتی در برخی شرایط ، سرویس های دارای مجوز مانند بانک ها ممکن است در افتتاح حساب برای شرکت هایی که تازه وارد شده اند تردید کنند.

یک شرکت آماده جدید به مالکان جدید این امکان را می دهد که تقریبا بلافاصله از این شرکت استفاده کنند و این را می توان یک مزیت عمده در حوزه های قضایی دانست که روند ادغام می تواند از یک هفته تا بیش از یک ماه طول بکشد.

شاخص های اقتصادی برای ثبت شرکت در سوئد

شاخص اقتصادی قسمتی از داده های اقتصادی است که معمولا در مقیاس اقتصاد کلان است و تحلیلگران از آن برای تفسیر امکانات سرمایه گذاری فعلی یا آینده استفاده می کنند ، این شاخص ها همچنین به قضاوت درباره سلامت کلی اقتصاد کمک می کنند.

شاخص های اقتصادی برای ثبت شرکت در سوئد

در زیر در خصوص نرخ بیکاری ، نرخ تورم ، سود بانک ها و درصد مالیات در سوئد به تفصیل اطلاعاتی آورده شده است.

تولید ناخالص داخلی سوئد

تولید ناخالص داخلی سوئد نسبت به سه ماهه قبلی در سه ماه منتهی به مارس 2021 ، 0.8 درصد پیشرفت داشته که نسبت به رشد 1.1 درصدی که پیش از این برآورد شده بود ، اصلاح شد.

مصرف نهایی خانوار 0.5 درصد افزایش یافته است که عمدتا ناشی از هزینه های حمل و نقل است و مصرف دولت عمومی 0.4 درصد افزایش داشته و در همین حال ، سرمایه گذاری ثابت 0.1 درصد کاهش داشته است.

در همین بازه زمانی ، صادرات خالص تأثیر محدودی در رشد تولید ناخالص داخلی داشته است ، زیرا صادرات ( 1.3 درصد ) نسبت به واردات ( 1.4 درصد ) رشد کمتری داشه است.

تغییرات موجودیها به رشد 0.5 درصدی تولید ناخالص داخلی کمک کرده و تولید ناخالص داخلی سال به سال بدون تغییر 2.2 درصد در سه ماهه قبل و مطابق با برآورد قبلی ، بدون تغییر بود.

طبق انتظارات مدل های کلان جهانی معاملات اقتصادی ، انتظار می رود نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در سوئد در پایان این سه ماهه 1.60 درصد باشد.

با نگاه به جلو ، نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در سوئد در عرض 12 ماه 0.60 تخمین زده شده است ، در بلند مدت ، طبق مدل های اقتصادسنجی پیش بینی می شود که نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سوئد در حدود 0.50 درصد در سال 2022 و 0.40 درصد در سال 2023 روند صعودی داشته باشد.

نرخ بیکاری سوئد

نرخ بیکاری در سوئد به دلیل شیوع ویروس کرونا از مارس 2020 به طور قابل توجهی افزایش یافت و از مارس 2021 ، نرخ بیکاری 9.1 درصد ، بالاترین رقم از ژوئیه سال 2020 بود.

نرخ بهره بانک ها در سوئد

در جدول زیر می توانید نرخ بهره بانک های مختلف در سوئد را در تاریخ مه 2021 مشاهده کنید :

پنج سالهچهار سالهسه سالهدو سالهیک ساله3 ماهه نام بانک
1.351.331.291.241.301.53 Swedbank
1.271.171.161.181.64Danske Bank
1.481.321.291.331.44Commercial banks
1.261.291.281.26ICA Banks
4.344.344.34Marginalen Bank
1.231.301.111.211.25Skandiabanken

درصد مالیات در سوئد

درصد مالیات های مختلف در سوئد به شرح زیر است:

 • نرخ مالیات بر درآمد شخصی 52.90 درصد
 • نرخ مالیات فروش 25.00 درصد
 • نرخ تأمین اجتماعی 38.42 درصد
 • نرخ تأمین اجتماعی برای شرکتها 31.42 درصد

هزینه اجاره در سوئد

در جدول زیر هزینه های اجاره در شهر های مهم سوئد آورده شده است :

منطقه استکهلمسولنا/ساندبیبرگکیستاحومه مجاوربقیه شهر استکهلمCBD استکهلممنطقه استکهلم
23.50033002400350053007800اجاره اولیه / متر مربع
منطقه گوتنبرگمالندالبقیه هایسینگنNorra Älvstrandenبقیه شهر گوتنبرگCBD گوتنبرگمنطقه گوتنبرگ
1100020002000280028003700اجاره اولیه / متر مربع
منطقه مالمو / لوندبقیه جاهای لوندحومه مجاوروسترا هامنبقیه شهر مالمومالمو
CBD
منطقه مالمو / لوند
550023002700260027003100اجاره اولیه / متر مربع

بهترین شهرهای سوئد برای ثبت شرکت

همانطور که قبلا هم گفته شد سوئد یکی از با ثبات ترین کشورها ، دارای جهت گیری اجتماعی و دارای دموکراتیک ترین شهر های جهان است و مکانی عالی برای کار و ثبت شرکت است.

این کشور زیبا با محیط خوب ، زیرساخت های با کیفیت و میزان بزهکاری کم ، ده ها هزار خارجی را از سراسر جهان به خود جذب می کند ، در ادامه بهترین شهرهای سوئد برای ثبت شرکت از نظر نیروی کار و هزینه ها معرفی شده است.

بهترین شهرهای سوئد برای ثبت شرکت

ثبت شرکت در سولنا

درست در شمال استکهلم ، شهر زیبا و شهرداری سولنا قرار دارد و به طور معمول یکی از بهترین شهرها برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد است.

مهاجراني كه به دنبال زندگی آرامي هستند ، قطعا بايد سولنا را به عنوان يك شهر مدعي در نظر بگيرند.

یکی از جذاب ترین جنبه های سولنا پایین بودن نرخ مالیات شرکت ها است که صنایع گسترده ، اعم از تاسیس و شرکت های نوپا را به صحنه جذب کرده است ، بازار کار در این شهر با توجه به اینکه استکهلم در نزدیکی آن قرار دارد ، چشمگیر است.

سطح پایین بیکاری در سولنا ( 2.4 ٪ ) در سولنا نشان از موفقیت شرکت ها در این شهر و همکاری با جامعه تجارت است.

ثبت شرکت در مالمو

مالمو خود را به عنوان گزینه جایگزین استکهلم جای داده است و این شهرت به دلیل استقبال فوق العاده بازدیدکنندگان و مهاجران بین المللی ، افتخار به جامعه متنوع و تحرک فعالانه در زمینه ترویج فرهنگ است.

این شهر فقط 30 دقیقه با کپنهاگ فاصله دارد و قطب دانشجویی ، استارتاپی و شرکتهای فناوری است.

از نظر میزان درآمد ، فردی که در مالمو کار می کند معمولا ماهیانه 40800 کرون درآمد دارد و دامنه حقوق از 10،300 کرون ( کمترین میانگین ) تا 182،000 کرون ( بالاترین میانگین ) می باشد ، نرخ بیکاری در مالمو 5.9٪ است.

ثبت شرکت در استکهلم

استکهلم به عنوان یکی از بزرگترین پایتخت های اسکاندیناوی در شمال اروپا ، مکانی جذاب برای مهاجران است.

فرصت های شغلی زیادی با دستمزدهای جذاب وجود دارد و البته شهر کیفیت بسیار بالایی از زندگی را ارائه می دهد.

پایتخت سوئد با ترکیبی از شرکتهای محلی و چند ملیتی با اهمیت ، بسیار پویا است و شرکت هایی مانند IBM ، IKEA ، الکترولوکس و غیره هزاران نفر از افراد محلی و مهاجران را به کار می گیرند در حالی که گردانندگان صنایع خصوصی کوچکتر در زمینه هایی مانند ICT و فناوری رسانه فرصت های شغلی سودآوری را ارائه می دهند.

استکهلم با نرخ پایین بیکاری فقط 6٪ مکان جذابی برای ثبت شرکت است.

متوسط حقوق در استکهلم سوئد در حال حاضر حدود 26000 کرون پس از کسر مالیات است ، البته علی رغم اینکه متوسط حقوق در سوئد بسیار جذاب است ، هزینه زندگی نیز زیاد است.

طرح تجاری برای ثبت شرکت در سوئد

قبل از راه اندازی و ثبت شرکت در سوئد ، متقاضی باید یک طرح تجاری تدوین و بنویسید که به عنوان یک راهنما عمل کند.

طرح تجاری برای ثبت شرکت در سوئد

یک طرح تجاری ، که در سوئد به عنوان affärsplan معروف است ، سندی است از خلاصه تجارت متقاضی و آنچه را که می خواهد به انجام برساند و به طور معمول ، این سند شامل اطلاعاتی در مورد منبع اصلی درآمد شرکت ، بازار هدف ، برنامه بازاریابی ، بودجه و درآمد مورد انتظار و هزینه های پیش بینی شده است ، خواه هدف فرد شروع یک تجارت کوچک در سوئد باشد و یا یک تجارت بزرگ ، یک طرح تجاری به عنوان یک نقشه راهنمای دستیابی به این هدف عمل خواهد کرد.

محتوای طرح تجاری در سوئد

طرح کسب و کار سندی است که شرکت را توصیف می کند تا دیگران بتوانند به راحتی ایده شرکت و اینکه چه کسی پشت این شرکت است را درک کنند ، این سند می تواند به چندین روش مختلف مورد بررسی قرار گیرد اما معمولا همیشه حاوی قسمتهایی از ایده شرکت ، مشتریان و مدل تجاری آن است.

الگوی طرح تجاری در سوئد ، به 13 موضوع مهم تقسیم می شود.

 • تجارت : شرح فعالیت و تاریخچه شرکت.
 • چشم انداز : آنچه می خواهید در شرکت خود به دست آورید را توصیف کنید.
 • هدف : توصیف هدف شرکت در 3 – 5 سال آینده.
 • مشتری ها : توصیف اینکه مشتریان شرکت چه کسانی هستند.
 • بازار : توصیف محصولات و خدمات و اینکه در کدام منطقه جغرافیایی و یا صنعت به فروش می رسد.
 • رقابت : توصیف اینکه وضعیت رقابتی چگونه است.
 • محصول : محصول یا خدمات خود را توصیف کنید.
 • فروش ، پرداخت ، تحویل : توصیف اینکه چگونه کالاها یا خدمات شرکت ( 1 ) فروخته می شود ، ( 2 ) پرداخت می شود و ( 3 ) تحویل یا تأمین می شود ؟
 • بازاریابی : نحوه پردازش و/ اطلاع رسانی در مورد پیشنهاد شرکت را توصیف کنید.
 • مدل تجاری : توصیف اینکه مدل کسب و کار شرکت چگونه است.
 • منابع و یا شرایط مهم : توصیف اینکه کدام منابع و یا شرایط برای شرکت مهم است.
 • تجارت پایدار : توضیح اینکه چگونه مفهوم تجارت از منظر پایداری ارزش آفرینی می کند.
 • پیمانکار / تیم : توصیف تیم پشت شرکت و نحوه همکاری با یکدیگر.
 • تجزیه و تحلیل : نقاط قوت و ضعف شرکت در چیست؟ در آینده چه فرصت هایی را در دنیای خارج می توانید ببینید ؟ آیا تهدیداتی در آینده وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید؟

اخذ اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

شهروندان غیر اروپایی که مایل به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد هستند ، می توانند با ویزای موقت 90 روزه وارد این کشور شوند ، با این حال قبل از ثبت هرگونه فعالیت تجاری برای هر دوره بیش از این ، باید اجازه اقامت گرفته شود.

بیش از یک سوم مشاغل ثبت شده در بازار سهام سوئد ، اتباع خارجی مستقر در خارج از اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا هستند و این نشان می دهد که سوئد شرایط و پشتیبانی مطلوبی را از کارآفرینانی که فعالیت های تجاری خود را در این کشور در نظر دارند فراهم می کند.

برای راه اندازی شرکت در سوئد ، به عنوان مالک انفرادی یا مالک مشترک برای مدت بیش از 90 روز ، باید اجازه اقامت گرفته شود و اگر به عنوان خود اشتغال اقدام کنید ، انجام هر کاری برای کارفرمایان دیگر کاملا منع شده است.

الزامات اجازه اقامت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد

 • گذرنامه معتبر ، توجه داشته باشید که این مجوز فقط تا تاریخ انقضا گذرنامه معتبر است.
 • اثبات اینکه شما حداقل 50٪ از شرکت را در اختیار دارید و مسئولیت نهایی را نسبت به هرگونه تصمیم گیری بر عهده دارید.
 • اظهارات بانکی که ثابت کند شما سرمایه کافی برای خرید یا تأسیس مشاغل حداقل در دو سال اول در سوئد را دارید.
 • نشان دهید که کار شما سود کافی برای حمایت از شرکت ، خود و خانواده شما ایجاد کند.
 • شرح مفصلی از طرح تجاری شرکت ، از جمله قرارداد با مشتریان و تامین کنندگان.
 • متقاضی باید در بخش و اداره مشاغل شخصی خود تجربه مربوطه داشته باشد.
 • متقاضی باید درآمد کافی برای تأمین هزینه های زندگی خود و خانواده خود حداقل در دو سال اول داشته باشد که این مبلغ 200000 کرون برای متقاضی ، 100000 کرون برای همسر و 50000 کرون برای فرزند می باشد.
 • اثبات مهارت کافی زبان انگلیسی و یا سوئدی.

ویزا نوع D

همچنین گزینه درخواست D-Visa نیز وجود دارد که برای مدت 365 روز معتبر است ، در این مدت متقاضی می تواند برای مجوز اقامت درخواست دهد و اگر بتوانید شواهدی در مورد سود حاصل از کسب و کار ارائه دهد یا ثابت کند در آینده نزدیک سودهای سالم به دست می آورد ، این مورد تأیید خواهد شد.

با سرمایه گذاری در سوئیس هم می توانید به اقامت دائم این کشور برسید ، در مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئیس راه های رسیدن به اقامت موقت و دائم این کشور از طریق سرمایه گذاری را به تفصیل شرح داده ایم.

مزایا و معایب ثبت شرکت در سوئد

سوئد چهارمین اقتصاد رقابتی در اروپا است و اغلب به عنوان یکی از با عملکردترین اقتصاد ها در سراسر جهان قرار دارد ، سوئد به دلیل فضای قوی تجارت ، رقابت جهانی ، مهارت های مختلف زبان و تعهد به نوآوری شناخته شده است و بخش عمده ای از این امر به دلیل فضای بازار آزاد کشور و یک سیستم آموزشی بسیار پیشرفته است.

مزایا و معایب ثبت شرکت در سوئد

سوئد 10 میلیون نفر جمعیت و تولید ناخالص داخلی بیش از 560 میلیارد دلار دارد و سطح بالایی از زندگی را برای شهروندان فراهم می كند.

درک قوانین و مقررات محلی سوئد نیز با چالش هایی همراه است و همکاری با مخاطبان محلی که در این زمینه ها تبحر کافی دارند برای گسترش تجارت ضروری است.

به هر حال جدا از موارد بالا مانند هر کشور دیگر ثبت شرکت در سوئد با مزایا و معایبی همراه است مه در زیر به آن ها اشاره شده است.

مزایای تجارت در سوئد

از جمله مزیت های ثبت شرکت در سوئد می توان موراد زیر را بیان کرد :

سهولت تجارت

سوئد دارای اقتصادی قوی و پایدار است و آن را به مکانی جذاب برای سرمایه گذاری خارجی تبدیل کرده است ، براساس گزارش انجام تجارت جهانی بانک جهانی برای سال 2021 ، این کشور از نظر اقتصادی در رتبه دهم از 190 اقتصاد قرار دارد ، سوئد چندین فرآیند کارآمد را ارائه می دهد که تشکیل و فعالیت تجارت را آسان تر می کند ، از جمله سیستم های ثبت آنلاین برای ادغام ، مالیات ، انتقال املاک و غیره.

این کشور اسکاندیناوی برخی از کمترین مالیات های شرکت ها را در اتحادیه اروپا را دریافت می کند و برای سود بهره كاهش مالیات را صادر می كند.

اقتصاد باز

سوئد دارای یک اقتصاد باز است که به نوآوری و رقابت دامن می زند ، دولت بطور فعالانه سرمایه گذاری می کند تا رشد در بخشهایی مانند بیوتکنولوژی و فرآوری مواد غذایی را تقویت کند ، دولت تجارت را آزاد کرده است و برای حمایت از بازارهای در حال رشد ، از جمله کشورهای بالتیک ، هند و برزیل تلاش می کند.

فرآورده های نفتی و اتومبیل عمده ترین صادرات این کشور است و سایر صادرات عمده شامل دارو ، قطعات خودرو و وسایل ارتباطی است.

مرکز نوآوری

شهرت سوئد به عنوان قطب نوآوری در جایگاه بالای این کشور در شاخص نوآوری جهانی ، صفحه امتیاز نوآوری اروپا و شاخص نوآوری بلومبرگ مشهود است.

دولت از طریق آژانس های مختلف و سرمایه گذاری در زیرساخت ها از نوآوری و رشد حمایت می کند و بیش از سه درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور صرف تحقیق و توسعه می شود و سوئد به دلیل تسهیل همکاری در آن سوی مرزها شناخته شده است.

توسعه دارویی ، ابزارهای بیوتکنولوژی و ابزارهای دیجیتال همه مواردی هستند که در صنایع سوئد پیشرفت چشمگیری داشته اند ، این کشور همچنین در زمینه مواد زیستی ، ایمپلنت های ارتوپدی ، تصویربرداری پزشکی و تولید داروهای احیا کننده یک رهبر جهانی است.

ملت استارتاپ

سوئد نقطه داغ استارتاپ ها است و دو شهر بزرگ آن ، استکهلم و گوتنبرگ ، محل زندگی شرکت های بزرگ فناوری هستند ، سوئد به دلیل داشتن سرانه شرکتهای میلیارد دلاری در رتبه دوم است و شرکت های معروف Spotify و Skype برای اولین بار به عنوان استارت آپ در سوئد راه اندازی شدند.

سوئد به عنوان یک بازار کوچکتر ، مکان ارزشمندی برای آزمایش ایده ها و محصولات جدید قبل از عرضه به بازارهای بزرگتر است.

خطرات و معایب ثبت شرکت در سوئد

از جمله معایب ثبت شرکت در سوئد می توان موارد زیر را نام برد :

نرخ مالیات فردی بالا

سوئد دارای برنامه های خدمات اجتماعی قدرتمندی است ، از جمله برنامه های بهداشتی در سراسر کشور و سایر مزایا ، مانند مرخصی والدین که با مالیات بالای افراد تأمین می شود و این ممکن است استخدام استعدادهای خارج از سوئد را دشوار کند.

قوانین پیچیده کار

سوئد دارای قوانین سختگیرانه کار است که از کارگران حمایت های شدیدی از جمله توافق نامه های مشترک اتحادیه های کارگری را فراهم می کند.

سوئد هیچ قانونی را برای تعیین حداقل دستمزد در نظر نگرفته است ، اما اتحادیه های کارگری ممکن است توافق نامه های خاص خود را داشته باشند که استانداردی را برای صنایع مختلف و انواع کارها تعیین کند ، کارفرمایان هنگام خاتمه کار باید از قوانین رسمی خاصی پیروی کنند و کاربرد این الزامات گیج کننده است و استفاده از تخصص محلی در این موارد کمک می کند.

هزینه های زندگی

سوئد هزینه زندگی بالایی دارد ، خصوصا در مناطقی مانند استکهلم و گوتنبرگ ، هزینه های زندگی در سوئد دو درصد کمتر از ایالات متحده تخمین زده می شود ، اما از آنجا که نرخ مالیات فردی این کشور بالا است ، هزینه زندگی بسیار بیشتر احساس می شود.

ملاحظات آب و هوا

زمستان های طولانی سوئدی بسته به منطقه ، می توانند خیلی سخت باشد ، دمای متوسط در منطقه جنوبی معتدل است ، برخی ممکن است در تنظیم کمبود نور مشکل داشته باشند و در ماه دسامبر ، استکهلم فقط حدود شش ساعت از نور روز را دریافت می کند.

سوالات پر تکرار سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد

در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، کارشناسان  تلاش کردند شما را با جنبه های مختلفی از سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد آشنا کنند ، برای ما در بخش دیدگاه بنویسید که به چه نوع سرمایه گذاری علاقه مندید تا به شما بگوییم مسیر صحیح کدام است ؛ دیدگاه در پایین همین صفحه است.

بهترین شهر برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد کدام است؟

طبق آخرین رتبه بندی سالانه سرمایه گذاری در 290 شهر سوئد ، شهر سولنا برای یازدهمین سال متوالی در جایگاه اول قرار دارد ، در این شهر شرکت های بزرگ و کوچک زیادی قرار دارند که در رشد و توسعه مثبت شهر تاثیر گذار است.

برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد ، حداقل مبلغ برای ثبت شرکت چقدر است؟

حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در سوئد 25000 کرون و برای یک شرکت سهامی عام حداقل 500000 کرون است.

سرمایه لازم برای خرید ملک در سوئد چقدر است؟

در سوئد انواع مختلفی از املاک وجود دارد و متوسط قیمت خرید در سراسر سوئد تقریبا 53،500 کرون در مترمربع است ( 5200 دلار آمریکا ) ، متوسط قیمت خرید خانه در گرانترین شهر استکهلم سوئد حدود 74،900 کرون در هر مترمربع ( 8،600،000 دلار آمریکا ) است.

گران ترین و ارزان ترین مناطق سوئد برای خرید ملک کدام مناطق هستند؟

گرانترین مناطق برای خرید ملک در سوئد لیدینگو ، سولنا و دندریج هستند و ارزان ترین قیمت ها را می توان در نیوکارن و سودرتیله در استکهلم بزرگ یافت.

بهترین نوع سرمایه گذاری در سوئد چیست؟

معمولا اولین گزینه ای که باید روی آن تمرکز شد سهام است ، سرمایه گذاری در سهام یکی از محبوب ترین روش ها برای کسب درآمد بیشتر در سوئد است

آیا برای ثبت شرکت در سوئد باید از نیروهای بومیا ین کشور هم استفاده شود؟

تاسیس یک شرکت در سوئد می تواند 100٪ مالکیت خارجی داشته باشد و از این رو نیازی به داشتن مدیر مقیم نیست.

تلاش کردیم موارد کاربردی و مهم سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد را مرور کنیم برای ارتباط با مشاوران مجرب موسسه مهاجرتی رجبی در زمینه مهاجرت کاری و سرمایه گذاری می توانید با دفاتر فعال تهران و شیراز در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید ، شماره های تماس در صفحه اصلی درج شده اند ؛ ضمناً همیشه می توانید با مطالعه و مقایسه مقالات سایت بهترین اقدامات را با توجه به شرایط خود انجام دهید ، مقالات ما همیشه به روز رسانی می شوند و اطلاعات آن ها قدیمی نیست ، پیشنهاد ما مطالعه مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش است ، خرید ملک در اتریش یکی از برترین گزینه ها برای رسیدن به اقامت دائم این کشور است ؛ مقاله را بخوانید.

Rate this post

2 دیدگاه در “سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد

 1. عبدالولی ازکابل افغانستان گفت:

  سلام روزبخیر
  برای تولید شوینده ها چون پودرلباس شویی مایعات شوینده چقدر هزینه نماییم.
  ودستگاه های ایرانی مشکل تکنالوژی ندارند.

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام و درود سوال تان واضح نیست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *