موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی به قبرس

موسسه مهاجرتی به قبرس

بسیاری از افراد به قبرس می روند تا یکی از قدیمی ترین تمدن های مدیترانه ای را تجربه کنند که قدمت آن به 10،000 سال می رسد . قبرس به عنوان یک مقصد توریستی ، بسیار محبوب است . قبرس مکانی ایده آل برای سرمایه گذاری ، تحصیل و زندگی است . بهترین دانشگاه های قبرس هر ساله دانشجویان زیادی را جذب خود می کنند . همه این موارد قبرس را برای تجار و سرمایه گذاران سراسر جهان جذاب تر می کند . مشاورین ما در موسسه مهاجرتی به قبرس کلیه خدمات مهاجرتی را برای متقاضیان انجام می دهند . برای کسب اطلاع از انواع روش های مهاجرت به قبرس با موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی در تماس باشید .

نگاهی به موسسه مهاجرتی به قبرس

قبرس زیبا ، آب و هوای گرم و خشک و بارانی دارد . قبرس به خاطر موقعیت جغرافیایی استراتژیک خود و از زمان پیوستن به اتحادیه اروپا تبدیل به یک پل تجاری قوی بین اروپا، آسیا و آفریقا شده است .

علاوه بر این ، قبرس نقش مهمی در ارائه بانکداری ، حسابداری ، حسابرسی ، مشاوره کسب و کار محلی و بین المللی و خدمات حقوقی تجاری با بالاترین سطح کیفیت دارد . در واقع ، تقریبا 70 درصد از اقتصاد قبرس بر اساس ارائه خدمات حرفه ای است . علاوه بر این قبرس پایین ترین نرخ مالیات در اروپا را دارا است .

آیا به خدمات مهاجرت به قبرس نیاز دارید ؟ آیا شما از درخواست به اینجا و آنجا خسته شده اید و مشاوره درست یا نتایج مورد نیاز را دریافت نکرده اید ؟ شرکت ما چندین سال است که به ارائه خدمات مهاجرتی حرفه ای قبرس برای اقامت طولانی مدت ، اجازه کار ، اقامت دائم قبرس و گذرنامه قبرس می پردازد . ما در دهه های گذشته تخصص و تجربه در این زمینه را تجربه کرده ایم .

کارشناسان مهاجرت ما در دولت مشغول به کار بوده اند و به خوبی اطلاعات خود را در اختیار شما قرار می دهند تا خدمات مهاجرت قبرس را بدون اتلاف وقت و پول خود به دست آورید . برای تحصیل در قبرس هم به ما و کارشناسان موسسه اعتماد کنید . امروز با بخش مهاجرت ما تماس بگیرید . ما به شما کمک می کنیم تا یک ویزای مسافرتی برای سفر به قبرس دریافت کنید .

با آرامش به قبرس مهاجرت کنید

ما یک لیست بزرگ از مشتریان موفق و رضایت آن ها را داریم. در موسسه مهاجرتی به قبرس ، در ارائه ویزا های خانوادگی ، ویزای وابسته ، ویزای دانشجویی ، ویزای تجاری ، ویزای تحصیلی در قبرس اروپایی و غیره به شما کمک می کنیم . مشاوران مهاجرت حرفه ای ما ، چهره سازمان ما هستند . ما خدمات اختصاص یافته و به موقع را به مشتریان خود ارائه می دهیم .

ما نه تنها راهنمایی برای مهاجرت و ویزا را ارائه می کنیم ، بلکه ترتیبات سفر را از کشوری که در آن اقامت دارید را به کشور مقصد فراهم می کنیم . ما حتی به شما در حل و فصل مشکلات خود در کشور مقصد کمک می کنیم . موسسه مهاجرتی به قبرس یک بسته کامل را فراهم می کند که در آن شما می توانید کاملا از استرس و تنش رها شوید .

دسته بندی ویزا های قبرس

انواع ویزا قبرس بسته به اهداف اقامت فرد در جزیره وجود دارد . عمومی ترین انواع ویزا عبارتند از ویزا کوتاه مدت یا ویزای اقامت طولانی و یا ویزای ترانزیت . ویزای کوتاه مدت مخصوص اتباع اتحادیه اروپا است که اقامت آن ها در قبرس بیش از 3 ماه طول می کشد . ویزای اقامت طولانی مخصوص افرادی است که به دنبال تحصیل و کار یا مهاجرت به قبرس هستند .

بسته به هدف متقاضی می تواند برای مجوز کار ، ویزای دانشجویی یا ویزای اقامت درخواست شود . اگر متقاضی در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در قبرس و کسب و کارهای مختلف واقع در قبرس باشد ، می تواند برای شهروندی قبرس درخواست دهد . راه هایی هم برای مهاجرت تحصیلی به قبرس وجود دارد .

درباره قبرس

قبرس در شمال شرق مدیترانه واقع شده است که اروپا ، آسیا و آفریقا را به هم متصل می کند . موقعیت آن نقش مهمی در توسعه آن به عنوان مرکز مالی و گردشگری ایفا کرده است . قبرس به طول 9251 کیلومتر مربع سومین جزیره بزرگ در مدیترانه بعد از سیسیل و ساردینیا است . با جمعیتی حدود 850،000 ، 80 درصد جمعیت قبرس یونانی هستند ،

میزان 11 درصد آنها از خود قبرس ، 8 درصد ساکنان خارجی هستند و 1 درصد دیگر از اقلیت های کوچک هستند . آب و هوای قبرس عمدتا خشک و آفتابی است . جریان های گرم مدیترانه زمستان های خفیف را ایجاد می کنند اما در تابستان زمانی که دشت مرکزی گرم و خشک است رطوبت به منطقه ساحلی می رسد .

متوسط ​​دما سالانه حدود 20 درجه سانتیگراد است (68 درجه فارنهایت ) . فصل سرد و بارانی از ماه نوامبر تا مارس ادامه دارد . در زمستان برف ، قله های بالایی ترودوس را پوشش می دهد ؛ در جاهای دیگر درجه حرارت به مراتب پایین تر از یخ زدگی است و شرایط ملایم و صاف است . بارندگی ناچیز است و در قسمت های مختلف جزیره بسیار متفاوت است . مناطق اصلی کشاورزی بارندگی های 30 – 40 سانتی متر ( 12 – 16 سانتیمتر در سال ) را دارند .

زبان رسمی در قبرس

در قسمت یونانی نشین قبرس در نوشتار و سخنرانی ، در مراسم رسمی و عمومی ، به یونانی مدرن سخن گفته می شود در حالی که در قسمت قبرس ترکی ، زبان ترکی مدرن استفاده می شود . برای مبادلات رسمی و غیر رسمی هر جامعه از گویش قبرسی رایج در خود استفاده می کند .

مردم قبرس دارای سواد بالایی هستند و بسیاری از مردم به ویژه نسل جوان می توانند به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنند . اعتقادات دینی اکثریت قریب به اتفاق یونانیان ، ارتدکس یونانی است ، در حالی که اکثر قبرسی ها قبیله مسلمان سنی هستند . اطلاعات بیشتر درباره قبرس را می توانید از موسسه مهاجرتی به قبرس کسب کنید .

مهاجرت به قبرس

زندگی در قبرس مزیت های زیادی دارد ، از جمله یک محیط بسیار امن با جرم و جنایت کم ، استانداردهای بالای مراقبت های بهداشتی ، بیمارستان های خصوصی مقرون به صرفه ، آموزش خصوصی و مناظر زیبا . علاوه بر این ، قیمت ملک در کشور در مقایسه با سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا نسبتا ارزان است . موسسه مهاجرتی به قبرس یکی از معتبر ترین و با تجربه ترین مشاوران مهاجرتی و ویزا است . دفاتر ما در شهرهای بزرگ تهران و شیراز قرار دارند .

در حال حاضر چندین سال است که در زمینه مشاغل مهاجرت و ویزا فعالیت داریم . ما یک پایگاه بزرگ مشتری و هزاران مشتری راضی داریم که از خدمات مهاجرت ما خرسند هستند . مشتریان ما قدرت ما هستند که با ارتباطی که با آنها داریم ، نشان داده می شود . ما به مشتریانمان ارزش می دهیم و از این رو آن ها نیز خدمات بیشتری را از ما می خواهند .

اگر میخواهید در قبرس ساکن شوید ، مجبورید درخواست مجوز مهاجرت را به یک آژانس معتبر بدهید . مشاورین موسسه مهاجرتی به قبرس می توانند به شما در مورد نحوه درخواست ویزای اقامت یا گرفتن شهروندی سریع بر اساس مدارک ، شما را راهنمایی کنند .

لطفا در صورت نیاز به کمک برای مهاجرت به قبرس ، با موسسه مهر آفرین رجبی در دفاتر شیراز و تهران تماس بگیرید . متخصصان مهاجرت با تجربه ما آماده هستند تا شما را با کمک هایی که به آن نیاز دارید ، راهنمایی کنند و احتمال موفقیت برنامه را افزایش دهند . روزانه سوالات زیادی در خصوص تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در قبرس توسط کارشناسان ما پاسخ داده می شود .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *