موسسه مهاجرتی به گرجستان

موسسه مهاجرتی به گرجستان

موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی یک دفتر ارائه دهنده خدمات مهاجرت به کشور های مختلف از روش های گوناگون است که می تواند شما عزیزان را در رسیدن به هدفتان از تمامی مسیر ها از جمله ویزای کار ، سرمایه گذاری ، تحصیلی ، ثبت شرکت و غیره همراهی نماید . شما می توانید با خیالی آسوده تمام امور مربوط به مهاجرت به گرجستان را به ما سپرده و به بهترین نحو به نتیجه دلخواه خود برسید . از جمله خدمات موسسه می توان به مهاجرت تحصیلی به گرجستان اشاره کرد و در صورتی که قصد اقدام مهاجرت به این کشور را دارید می توانید با مراجعه به معتبر ترین موسسه مهاجرتی به گرجستان از خدمات ما بهره مند شوید .

کشور گرجستان واقع در اروپای شرقی به سرعت در حال پیشرفت است و تاریخ غنی و کهن دارد . پایتخت و بزرگ ترین شهر ، تفلیس بوده و در حدود 4 میلیون نفر جمعیت دارد . مردم این کشور به زبان گرجی سخن می گویند و کشوری چهار فصل است . لاری واحد پول کشور می باشد و از اقلیت های متنوع گرجی ، ترک ، ارمنی و روس در آن زندگی می کنند .

خدمات موسسه مهاجرتی به گرجستان

در این مقاله به بررسی مهاجرت به کشور گرجستان و بهترین راه های اقدام برای ورود و دریافت اقدام این کشور می پردازیم و شما می توانید برای دریافت هر گونه اطلاعات با کارشناسان ما در موسسه تماس حاصل فرمایید . موسسات زیادی هستند که خدمات مهاجرت به کشور گرجستان را به شما عزیزان ارائه می کنند اما به دلیل ریسک پذیر بودن امر مهاجرت شما باید توسط معتبر ترین و شناخته شده ترین موسسه مهاجرتی به گرجستان اقدام نمایید تا با مشکل مواجه نشوید . موسسه مهر آفرین رجبی با داشتن کادری مجرب بهترین شرایط دریافت ویزای گرجستان را برای شما عزیزان فراهم کرده و مانع از به هدر رفتن هزینه و زمان شما می شود .

موسسه مهاجرتی که از طریق آن اقدام می نمایید باید مدت زمان اقدام و تمام شرایط لازم برای درخواست ویزا را برای شما توضیح داده و تمام شرایط شما را در نظر بگیرند و متناسب با بودجه و رزومه شما اقدام نماید . موسسه مهر آفرین رجبی با داشتن سابقه و تجربه کافی می تواند بهترین راهنما و همراه شما در اخذ ویزای گرجستان باشد . تحصیل در گرجستان می تواند یکی از بهترین روش های ورود به کشور گرجستان باشد و شما را از روشی کاملا مطمئن به اقامت برساند .

روش های مهاجرت به گرجستان

مهاجرت به کشور گرجستان توسط موسسه مهاجرتی به گرجستان از روش های گوناگون امکان پذیر است مانند تحصیلی ، کاری ، ازدواج ، سرمایه گذاری و غیره که باید متناسب با شرایط خود بهترین آن را انتخاب کنید . مانند تمام کشور های دنیا شما اگر قصد تحصیل در کشور گرجستان را دارید می توانید در یکی از دانشگاه ها پذیرش گرفته و به تحصیل مشغول شوید و از این طریق به ویزای کار و اقامت دست یابید .

اگر به دنبال مهاجرت کاری به کشوری دیگر هستید گرجستان این امکان را به شما می دهد تا بتوانید با یک شرکت قرارداد کاری امضا کنید و یا خود شرکتی را به ثبت برسانید و با مشخص کردن قوانین مشخص مانند درآمد و حوزه فعالیت خود به اقامت دست یابید . شما با تاسیس یک شرکت جدید می توانید حساب بانکی افتتاح کرده و در این کشور ساکن شوید .

مهاجرت به کشور گرجستان مانند تمامی کشور ها استثنا های مربوط به خود را دارد و شما در همان سال اول نمی توانید به اقامت برسید و پس از پنج سال زندگی در این کشور درخواست اقامت دائم کنید . شما برای مهاجرت به هر کشوری از جمله گرجستان باید یک سری از موارد مهم را حتما مورد بررسی قرار دهید زیرا کوچکترین اشتباه در این زمینه می تواند ضمن هدر رفتن زمان و هزینه ، شما را با جواب منفی درخواست رو به رو سازد و امکان اقدام مجدد برای شما غیر ممکن شود .

مزایای اخذ اقامت دائم گرجستان

با اخذ اقامت در کشور گرجستان می توانید به کار ، تحصیل ، زندگی و غیره بپردازید اما در این کشور حق رای نخواهید داشت و برای برخی امکانات مانند دریافت وام با محدودیت روبه رو خواهید بود . با اقامت امکان دریافت پاسپورت را نیز دارید که در آن صورت شهروند این کشور محسوب می شوید و از تمام خدمات دولتی حتی حق رای هم بهره مند خواهید شد . البته دریافت اقامت دائم گرجستان شرایط مخصوص به خود را دارد :

  1. طبق گفته موسسه مهاجرتی به گرجستان هر فردی که کارت اقامت گرجستان را دارد پس از پنج سال تمدید می تواند برای دریافت اقامت دائم این کشور تقاضا دهد .
  2. هر فردی که با یکی از اتباع گرجستان ازدواج کند می تواند یک ماه پس از ثبت ازدواج خود درخواست اقامت دائم نماید . در این مورد می توان گفت که برای خانم ها اقامت راحت تر صادر می شود و برای اعطای اقامت به آقایان کمی سخت گیرانه تر برخورد می شود .
  3. این کشور در شرایط استثنایی نیز به برخی از افراد در مدت زمان کوتاه نیز اقامت می دهد . به عنوان مثال برای کسانی که مالیات خود را به موقع پرداخت می کنند و یا در ابتدا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در گرجستان ، سرمایه خوبی را به این کشور وارد می کنند می توانند در مدتی کوتاه به اقامت برسند . پرداخت به موقع مالیات برای این کشور بسیار مهم است و می تواند در دریافت اقامت برای شما موثر باشد .

موسسه معتبر مهاجرتی به گرجستان

شما باید برای اقدام در زمینه مهاجرت به سایر کشور ها از طریق یک موسسه معتبر اقدام کنید تا از روش های مطمئن به اقامت برسید . امروزه موسسات زیادی با دریافت هزینه های زیاد عنوان می کنند که می توانند شما را به اقامت برسانند در صورتی که مهاجرت به گرجستان و دریافت اقامت نیاز به پرداخت هزینه های گزاف ندارد و شما با مراجعه به موسسه مهر آفرین رجبی می توانید به راحتی ویزا و در نهایت اقامت را به دست آورید .

پیشنهاد ما به شما این است که با مراجعه به موسسه مهاجرتی به گرجستان که زمینه و سابقه فعالیت کافی و موفق به گرجستان و کشور های گوناگون را دارد به نتیجه دلخواه خود برسید . متخصصان موسسه مهر آفرین رجبی در شیراز و تهران با تحقیق و تجربه کافی می تواند خیال شما را از داشتن مهاجرتی آسان و راحت با صرف کمترین هزینه آسوده نماید . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه روش های قانونی مهاجرت می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

1.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه