10 شغل برتر و پردرآمد در اسپانیا

10 شغل برتر و پردرآمد در اسپانیا در این مقاله توسط مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

Search
Generic filters

یکی از روزنامه های مشهور اروپایی می گوید : “وقتی زمان انتخاب مسیر شغلی فرا می رسد ، عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید ، در کنار درآمد ، شغلی که در آینده تقاضای زیادی دارد نیز اهمیت زیادی دارد”.

طبق نظرسنجی HSBC، اسپانیا در بین بیست کشور برتر جهان قرار دارد ، بنابراین می توانید با کار در اسپانیا زندگی باکیفیتی داشته باشید ، برای دریافت جزئیات قوانین کار در اسپانیا و شناخت مشاغل مورد نیاز این کشور ، مقاله کار در اسپانیا را حتما در کنار این محتوا بخوانید.

اگر دانشجوی مشغول به تحصیل در اسپانیا هستید و قصد دارید مسیر شغلی خود را شروع کنید ، مطالعه این مقاله کمک زیادی به شما می کند ، در اینجا به مشاغل مختلف با حقوق در اسپانیا اشاره کردیم که به شما کمک می کند دانش خود را افزایش دهید.

وقتی به شرایط کار در اسپانیا برای یک مهاجر نگاه می کنیم ، درک می کنیم که شما باید سطح درآمد حرفه های مختلف در این کشور را بدانید.

این یک حقیقت است که انتخاب شغل مناسب کیفیت زندگی را افزایش می دهد ، اکنون بیایید با موضوعی شروع کنیم که ذهن شما را در مورد پردرآمدترین شغل در اسپانیا ، یعنی جراحی ، روشن می کند.

فهرست مطالب
10 شغل برتر و پر درآمد در اسپانیا

جراح در حرفه پزشکی

جراح در حرفه پزشکی یک حرفه از مراقبت های بهداشتی با حقوق و درآمد بالا است ، در این حرفه در واقع صلاحیت و تجربه شما تعیین کننده میزان دریافتی شما است.

تقریباً مبلغی که می توانید در این زمینه کسب کنید 56000 تا 80000 یورو در سال است ، یک جراح ارشد که در حال انجام جراحی های مختلف است می تواند تا 150000 یورو درآمد داشته باشد.

در میان انواع تخصص های جراحی هم ، باید اشاره کنیم که جراحی قلب و عروق با میزان درآمد نزدیک به 20000 یورو در ماه ، پردرآمد ترین شغل در اسپانیا محسوب می شود ، پس از جراح قلب و عروق ، جراح مغز و اعصاب و متخصص های بیهوشی به ترتیب با 17000 یورو و 15000 یورو درآمد ماهیانه نیز از پردرآمدترین مشاغل اسپانیا هستند.

برای رسیدن به این شغل که اولین گزینه از میان 10 شغل برتر و پردرآمد در اسپانیا است ، شما 14 سال در دانشگاه تحصیل می کنید و سپس در زمینه جراحی تخصص پیدا می کنید.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

آیا تخصص و حرفه شما در اسپانیا مورد نیاز است؟ با درج شماره تماس خود ، با مشاوران مجرب رجبی مشورت کنید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

متخصص ارتودنسی

جای تعجب است که متخصص ارتودنسی به عنوان دومین حرفه مراقبت های بهداشتی در اسپانیا بسیار مورد تقاضا است ، یک متخصص ارتودنسی می تواند در یک سال حدود 70700 یورو درآمد داشته باشد ، آنها متخصصان بهداشت دهان هستند که مشکل را به خوبی تشخیص داده و درمان می کنند.

یک ارتودنتیست حرفه ای با سابقه کاری بالا می تواند نزدیک به 15000 یورو در ماه درآمد کسب کند ، برای کار در این زمینه ابتدا باید مدرک دندانپزشکی داشته باشید و سپس در رشته ارتودنسی تخصص گرفته باشید.

کار در زمینه بهداشت دهان و دندان و تخصص ارتودنسی بویژه برای بانوان کار راحتی نیست ، برخلاف اینکه بسیاری از خانم ها علاقه دارند که در این زمینه پزشکی کار کنند اما این شغل انرژی زیادی نیاز دارد که بیشتر از جنس مرد ساخته است.

اگر از علاقه مندان تحصیل رشته های علوم پزشکی هستید میتوانید دانشگاه های اسپانیا را به عنوان مقصد نهایی تحصیل خود انتخاب کنید ؛ مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا را بخوانید تا بدانید هزینه تحصیل رشته دندانپزشکی چقدر است و شرایط اخذ پذیرش در این رشته چیست.

متخصص ارتودنسی

رادیولوژی

رادیولوژی یکی از حرفه های ضروری در اسپانیا است که در آن می توانید به خوبی به اوج برسید ، رادیولوژیست ها به سرعت بیماری را از طریق تجزیه و تحلیل تصاویر پزشکی تشخیص می دهند.

رادیولوژی حرفه خیلی سختی نیست ، دروس دانشگاهی این رشته در اسپانیا شاید برای برخی دشوار باشد ، در واقع تحصیل در آن نیازمند علاقه و پشتکار ویژه است ، آنها دارای مدرک لیسانس پزشکی هستند و به عنوان رزیدنت کارآموز در رادیولوژی آموزش می بینند.

دستمزد تقریبی یک رادیولوژیست در اسپانیا 70000 یورو در سال است ، یک رادیولوژیست دارای سابقه کاری بالا می تواند تا 13000 یورو در ماه هم درآمد داشته باشد.

توجه داشته باشید که برای پذیرش در این مشاغل در اسپانیا ، بهتر است که ابتدا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور ، تحصیل کرده باشید ، زیرا مهاجرت به عنوان پزشک ، دندانپزشک یا رادیولوژیستی که در دانشگاه های ایران درس خوانده باشید ، قطعا چالش برانگیزتر خواهد شد.

از طرفی دانشگاه های اسپانیا در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و رادیولوژی برای دانشجویان ایرانی سخت گیری بیشتری به عمل می آورد ، بهتر است در زمان درخواست سن 18 تا 21 سال باشید و مدرک زبان اسپانیایی هم داشته باشید.

شغل خلبانی در اسپانیا​

Pilot /  Spain

شغل خلبانی در اسپانیا

آگاه باشید که در جستجوی 10 شغل برتر و پردرآمد در اسپانیا علاوه بر حوزه سلامت ، می توانید در زمینه هوانوردی نیز فعالیت داشته باشید ، در این حرفه شما می توانید سالانه حدود 60000 یورو درآمد داشته باشید و با گذشت زمان حقوق شما بسته به آژانس افزایش می یابد و همچنین میزان تجربه شما در ضریب رقم حقوق شما نیز تاثیر گذار است. ؛ حقوق شغل خلبانانی در اسپانیا در طول 2 تا 5 سال اول کار تقریبا 30% افزایش پیدا می کند ، از 5 تا 10 سال بعد 40% به حقوق افزوده می شود و پس از آن از 10 تا 20 سال سابقه کار شاهد افزایش 10% حقوق خواهید بود.

اگر دانشجوی خوش اقبالی موفق به اخذ پذیرش از یک دانشگاه هوانوردی و آموزش خلبانی اسپانیا شده باشد ، اگر سوابق تحصیلی عالی باشد و زبان اسپانیایی و انگلیسی را به خوبی صحبت کند ، معمولا در عرض یکسال پس از فارغ التحصیلی برای کار خلبانی پذیرفته می شود.

مطالعه مقالات زیر می تواند دید وسیع تری در زمینه مشاغل مختلف در کشورهای اروپایی به شما بدهد.

داوری در سیستم قضایی اسپانیا

داوری در سیستم قضایی اسپانیا یک حرفه قابل احترام است و از طرفی دستمزدهای بالای داوران در اسپانیا می تواند فکرهای خوبی در مورد این حرفه و شغل در ذهن شما ایجاد کند. همچنین باید بدانید که شغل داوری اصلا شغل راحتی نیست و مسئولیت های زیادی در این حرفه وجود دارد.

داوری شبیه شغل قضاوت است و تصمیم گیری در مورد سرنوشت مردم یک کار چالش برانگیز است ، آنها می توانند به طور متوسط حدود 50000 یورو در سال درآمد کسب کنند و اگر در این رشته به مقام ارشد برسید ، این ضریب رقم تا 100000 یورو افزایش می یابد.

در اسپانیا روز به روز افراد بیشتری از هر سن ، جنسیت ، نژاد و توانایی وارد حرفه داوری می شوند ، دوره های داوری متنوعی در اسپانیا وجود دارد که تمامی ابزارها را برای شروع حرفه داوری در اختیار شما قرار می دهد.

برای جذب در یک باشگاه فوتبال برجسته در اسپانیا ، داوران باید حداقل 9 سال سابقه داوری و حداقل 1 سال به عنوان داور دسته دوم داشته باشند ، این الزام در مورد کمک داوران به حداقل 5 سال سابقه کار و حداقل 1 سال در دسته دوم تخفیف می یابد.

Commercial Manager

مدیر بازرگانی

امروزه با توجه به محصولات بسیار رقابتی در بازار و تقاضای زیاد برای خرید و استفاده از انواع محصولات مدرن ، مدیر بازرگانی نیز می تواند به عنوان شغلی پرتقاضا در میان 10 شغل برتر و پردرآمد در اسپانیا قرار بگیرد.
مدیران بازرگانی وظیفه برنامه ریزی ، هدایت و هماهنگی فروش را دارند و همچنین مسئول بسیاری از فعالیت های بازاریابی دیگر هستند ، متوسط حقوق سالانه این حرفه 52400 یورو در سال است.

مدیر بازرگانی​

مدیران فناوری اطلاعات

اگر قصد مهاجرت به اسپانیا را دارید ، بدانید که مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز یک شغل بسیار مورد تقاضا در اسپانیا است ، دلیل برجستگی این شغل هم این است که در این زمان پیشرفت فناوری در سطح بالایی قرار دارد و بنابراین هر شرکتی به متخصصانی نیاز دارد که توانایی های متفاوتی در زمینه IT داشته باشند.

مدیران فناوری اطلاعات سالانه مبالغ بسیار خوبی به عنوان درآمد کسب می کنند ، حقوق سالانه آنها بیش از 50100 یورو در سال است ، بنابراین ، اگر مدیر قابلی باشید قطعا در این حرفه حقوق بالایی دریافت خواهید کرد.

حرفه دندانپزشکی در اسپانیا​

Dental profession / Spain

حرفه دندانپزشکی در اسپانیا

دندانپزشکی از جمله رشته های پرتقاضا و البته پردرآمد در سطح جهان است ، این حرفه در اسپانیا هم حقوق بالایی دارد ، متوسط حقوق دندانپزشک در اسپانیا 46000 تا 56000 یورو در سال است ؛ برای تبدیل شدن به یک دندانپزشک حرفه ای باید مدرک لیسانس دندانپزشکی را کسب کنید.

مدیرعامل

مدیرعامل ها دانش گسترده ای از هر زمینه کسب و کار دارند و قادر هستند سازمان های مختلف را اداره و کنترل کنند ، متوسط حقوق یک مدیر عامل در یک شرکت معمولی 49700 یورو در سال است.
مدیر عامل ها باید تحصیل کرده رشته مدیریت در یکی از گرایش های مدیریت تجاری یا مدیریت سازمان باشند ، فارغ التحصیلان رشته مدیریت از دانشگاه های اسپانیا می توانند با شرکت های مختلف در صنایع وسیع اسپانیایی کار کنند.

لازم به ذکر است که به دلیل نرخ بیکاری نسبتا بالا در اسپانیا ، پیدا کردن شغل هایی مانند مدیرعامل و رشته های مهندسی ممکن است دشوار باشد.

بازار کار رشته های مهندسی در اسپانیا

بازار کار رشته های مهندسی در اسپانیا چگونه است؟ مهندسی همچنین از 10 شغل برتر و پردرآمد در اسپانیا محسوب می شود ، مهندسین در انجام پروژه های مختلف تخصص دارند و با توجه به تجربه و مسئولیت آنها در عرصه کاری ، میانگین حقوق آنها به حدود 63600 یورو در سال می رسد.

دانشگاه های اسپانیا ، طیف گسترده ای از رشته های مهندسی را تدریس می کنند که از محبوب ترین آنها می توان به مهندسی عمران اشاره کرد که در مقاله تحصیل مهندسی عمران در اسپانیا به طور کامل به آن پرداخته ایم.

اسپانیا برای فارغ التحصیلان اقامت 6 ماه تا یکسال پس از تحصیل در نظرمی گیرد و در طول این مدت دانشجوفرصت دارد تا به دنبال جستجوی کار در اسپانیا باشد.

سوالات پر تکرار مشاغل برتر و پردرآمد در اسپانیا

56000 تا 80000 یورو در سال ، یک جراح ارشد که در حال انجام جراحی های مختلف است می تواند تا 150000 یورو درآمد کسب کند.

متخصص ارتودنسی ، یک ارتودنتیست حرفه ای با سابقه کاری بالا می تواند نزدیک به 15000 یورو در ماه درآمد داشته باشد ، ابتدا باید مدرک دندانپزشکی و سپس تخصص بگیرید.

مدیران بازرگانی وظیفه برنامه ریزی ، هدایت و هماهنگی فروش را دارند و همچنین مسئول بسیاری از فعالیت های بازاریابی دیگر هستند ، متوسط حقوق سالانه این حرفه 52400 یورو در سال است.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز یک شغل بسیار مورد تقاضا در اسپانیا به شمار میرود ،
مدیران فناوری اطلاعات سالانه مبالغ بسیار خوبی حقوق می گیرند ، حقوق سالانه آنها بیش از 50100 یورو در سال اعلام شده است.

متوسط حقوق دندانپزشک در اسپانیا 46000 تا 56000 یورو در سال است.

در این نوشتار سعی بر آن بود که 10 شغل برتر و پردرآمد در اسپانیا را به طور واضح توضیح دهیم ، اگر پس از مطالعه باز هم سوالاتی در ذهن شما باقی مانده است ، لطفا با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در دفاتر تهران و شیراز تماس گرفته و از مشاوره و راهنمایی اولیه بهره مند شوید ، همچنین توصیه میکنیم مقاله مهاجرت به اسپانیا را نیز بخوانید و با تمام راه و روش های مهاجرت قانونی به اسپانیا آشنا شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
خانه