ارزش پاسپورت دومینیکا

Picture of مشاور مهاجرت تحصیلی
مشاور مهاجرت تحصیلی
ارزش پاسپورت دومینیکا
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

ارزش پاسپورت دومینیکا در حال حاضر بر اساس شاخص رتبه بندی گذرنامه هاردر رتبه 32 قرار دارد و دسترسی به 145 کشور بدون روادید را فراهم می کند که آن را به یک گذرنامه با ارزش برای ایرانی ها تبدیل می کند زیرا دارندگان گذرنامه دومینیکا هنگام ورود به کشورهایی مانند سنگاپور ، انگلستان ، روسیه ، اسرائیل و کل اتحادیه اروپا به ویزا نیاز ندارند و از فرصتهای تقریبا فوری سفر به مقاصد برتر جهان بهره می برند ، دارندگان گذرنامه دومینیکا برای ورود به حدود 84 مقصد به ویزا نیاز دارند و برخی از کشورهایی که برای ورود به آن ها به ویزا نیاز است چین ، ایالات متحده و استرالیا می باشند.

داشتن گذرنامه دوم ثبات ، امنیت ، آزادی بیشتر فرصت ها و تحرک جهانی را فراهم می کند ، اما چنین تصور می شود که اخذ پاسپورت دوم ممکن است یک فرآیند دلهره آور به نظر برسد ، اما در واقع با کمک یک کارشناس مهاجرت خبره و با تجربه بسیار آسان است و مزایای زیادی دارد ، در این راهنما از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) مهمترین اطلاعات مربوط به نحوه اخذ تابعیت دومینیکا و میزان ارزش پاسپورت دومینیکا را در اختیار شما قرار داده ایم.

دومینیکا یکی از زیباترین جزایر کارائیب است که در سال 1993 برنامه سرمایه گذاری شهروندی خود را برای افزایش سرمایه گذاری ایجاد کرد ، دومینیکا مستعمره سابق بریتانیا و عضو کشورهای مشترک المنافع ، سازمان ملل ، سازمان ایالات متحده ، جامعه و بازار مشترک کارائیب و سایر سازمان های بین المللی است.

برای افزایش آگاهی ، می توانید مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا را نیز در کنار این مقاله مطالعه کنید.

ارزش پاسپورت دومینیکا

اخذ شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا که در سال 1993 تأسیس شد ، به طور قانونی به افراد و خانواده ها در سراسر جهان ، شهروندی و پاسپورت دوم را در عرض چهار تا شش ماه بدون نیاز به سفر به این كشور ارائه می دهد ، جالب است بدانید اخذ شهروندی دومینیکا نیاز به اقامت فیزیکی و حتی شرایط زبان ، سن ، تجربه کاری یا شرایط آموزشی و مصاحبه ندارد.

این کشور که از نظر اقتصادی دارای دموکراسی پارلمانی است از یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در کارائیب برخوردار است ، هیچ مالیاتی برای افراد غیر ساکن ندارد ، دارای کمترین میزان جرم و جنایت در کل منطقه است و مسلما یکی از زیباترین نقاط روی زمین با داشتن کوههای سرسبز ، رودخانه ها و آبشارهای بکر بیشمار و سواحل شنی سفید و سیاه خیره کننده است و از همه مهمتر ، این کشور ارزان ترین شهروندی را با برنامه سرمایه گذاری در جهان فقط با 100000 دلار آمریکا ارائه می دهد.

هزینه شهروندی در دومینیکا تا پایان سال 2021 بدون تغییر باقی می ماند و معیارهای سرمایه گذاری برنامه شهروندی کارائیب قبلا برنامه ریزی شده است که با افزایش حداقل 75% قیمت پاسپورت دومینیکا به 175000 دلار افزایش می یابد و این افزایش هزینه عمده در حال حاضر به طور نامحدود به تعویق افتاده است ، اگرچه قیمت ها می تواند پس از پایان همه گیری کویید افزایش پیدا کنند. بنابراین ما شما را تشویق می کنیم که سریع عمل کنید.

شرایط اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا

برای واجد شرایط بودن اخذ پاسپورت دومینیکا، متقاضی اصلی باید حداقل 18 سال سن داشته باشد و تمام شرایط مهاجرت دومینیکا را که در زیر ذکر شده است ، برآورده کند.

عدم داشتن سابقه کیفری

تنها افرادی که سابقه کیفری ندارند و وجوه آنها به طور قانونی تأمین شده است ، مجاز به اخذ تابعیت در کشور خواهند بود.

برخورداری از سلامت کامل

برای تأیید شهروندی دومینیکا ، متقاضیان باید از سلامت عالی برخوردار باشند و باید نشان دهند که از هیچ بیماری مسری رنج نمی برند.

شرایط اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا

سرمایه گذاری مالی در دومینیکا

ارزش پاسپورت دومینیکا را بررسی می کنیم ، برای واجد شرایط بودن برای تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری ، یک نامزد یا باید کمک مالی قابل توجهی به صندوق دولتی داشته باشد یا املاک مورد تایید در جزیره را خریداری کند و در هر دو مورد ، متقاضی باید قبل از درخواست برنامه سرمایه گذاری ، رسما متعهد به سرمایه گذاری شود ، اما در واقع مجبور نیست تا پس از تأیید اصولی ، هزینه کامل را پرداخت کند.

سرمایه گذاری مالی در دومینیکا

سرمایه گذاری در صندوق دولتی

صندوق تنوع اقتصادی دومینیکا ( EDF ) پروژه های بخش دولتی و خصوصی را در کشور برای افزایش توسعه ملی و حمایت از پیشرفت اجتماعی جزایر و امنیت مالی تأمین می کند ، پروژه های بخش دولتی مشخص شده برای تأمین مالی توسط صندوق شامل بازسازی بیمارستان محلی ، ساخت مدارس جدید ، ساخت یک استادیوم ورزشی ملی و ترویج صنعت دریایی جزیره دومینیکا است و پروژه های بخش خصوصی که توسط صندوق تأمین مالی می شود ، عمدتا بر پیشرفت بخش فناوری اطلاعات کشور ، گردشگری و بخش کشاورزی تمرکز دارد.

برای واجد شرایط بودن برای شهروندی دومینیکا با سرمایه گذاری تحت این گزینه ، کمک های پولی غیرقابل استرداد زیر باید به صندوق تنوع اقتصادی ارائه شود :

 • متقاضی مجرد – 100000 دلار آمریکا
 • متقاضی اصلی و همسر – 150،000 دلار آمریکا
 • متقاضی اصلی ، همسر و حداکثر 2 فرزند – 175000 دلار آمریکا
 • افراد وابسته اضافی – هر کدام 25000 دلار
 • خواهر و برادرهای واجد شرایط 18 تا 25 – هر کدام 50،000 دلار

این مبالغ مشارکت به میزان قابل توجهی کمتر از سایر تابعیت کشورهای سرمایه گذاری در منطقه با گذرنامه های قابل مقایسه است ، برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا ارزش شگفت انگیزی را برای شرکت کنندگان خود ارائه می دهد و هیچ برنامه شهروندی سرمایه گذار معتبر دارای چنین معیارهای سرمایه گذاری مقرون به صرفه نیست و دومینیکا را ارزان ترین شهروندی از طریق برنامه سرمایه گذاری در جهان می کند.

هزینه تبدیل شدن به شهروند دومینیکا در پایان سال 2021 یا 2022 به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و قیمت های کشور را بیشتر با سایر برنامه های شهروندی کارائیب مطابقت می دهد.

داوطلبانی که تحت گزینه کمکهای دولتی متقاضی هستند باید موافقت کنند که مبلغ کل تعیین شده توسط برنامه را ظرف 30 روز پس از دریافت تأییدیه در نامه اصلی از CBIU پرداخت کنند و تا زمانی که متقاضی مرحله بررسی دقیق را گذرانده و در اصل به طور رسمی تأیید نشده باشد ، ملزم به انجام مشارکت نیستند و پس از دریافت رسمی موافقت مشروط CBIU ، کمکهای نقدی از طریق انتقال وجه به حساب سپرده دولتی تعیین شده در بانک تجاری ملی دومینیکا واریز می شود.

در صورت رد یا عدم پذیرش یک درخواست ، کل مبلغ واریز به منزله هزینه اندک درخواست در ظرف یک ماه پس از رد یا انصراف به نامزد مسترد می شود و در صورت موفقیت آمیز بودن درخواست ، این پول تنها پس از امضای سوگندنامه توسط دولت قبل از دفاتر اسناد رسمی و صدور گواهینامه تابعیت و همچنین گذرنامه برای متقاضی اصلی و خانواده آنها از حساب سپرده گذاری خارج می شود.

سرمایه گذاری در املاک

دومینیکا یکی از زیباترین جزایر کارائیب با طبیعتی بکر و دست نخورده است ، این جزیره دارای 365 رودخانه ، یکی از بزرگترین ” دریاچه های جوشان ” فعال در جهان ، فراوانی چشمه های آب گرم استثنائی ، و غنی از درختان نارگیل و گلهای گرمسیری درخشان است. و افراد می توانند غواصی ، تماشای پرندگان و سایر فعالیتهای بوم گردی را در جزیره فعال آتشفشانی کشف کنند.

تعداد گردشگرانی که هر ساله از دومینیکا دیدن می کنند رو به افزایش است و در کنار صنعت گردشگری ، مالکیت خارجی املاک در دومینیکا در چند سال گذشته به سرعت افزایش یافته است.

برای واجد شرایط بودن اخذ تابعیت دومینیکا تحت گزینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، متقاضی باید املاک مورد تایید در کشور را حداقل به مبلغ 200،000 دلار آمریکا خریداری کرده و مالکیت آن را حداقل به مدت سه سال حفظ کند ، اگر متقاضی مالکیت خود را برای پنج سال حفظ کند ، واجد شرایط فروش مجدد ملک تحت تابعیت توسط برنامه سرمایه گذاری هستند ، هزینه های درخواست برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا در طبقه املاک به شرح زیر است :

 • متقاضی اصلی – 25000 دلار آمریکا
 • همسر – 10،000 دلار
 • خانواده تا 4 نفر – 35000 دلار آمریکا
 • خانواده تا 6 نفر – 50،000 دلار آمریکا
 • خانواده 7 نفره یا بیشتر – 70،000 دلار آمریکا
 • افراد وابسته اضافی – هر کدام 25000 دلار
 • خواهر و برادرهای واجد شرایط 18 تا 25 – هر کدام 50،000 دلار

چندین پروژه برای اخذ شهروندی در جمهوری دومینیکا وجود دارد که پروژه های املاک و مستغلات را در کشور توسعه می دهند ، یکی از امیدوارکننده ترین آنها Cabrits Resort Kempinski by Range Developments است که هتلی لوکس و هیجان انگیز با چشم اندازهای حیرت انگیز پانوراما از اقیانوس و کوهستان خواهد بود و دیگری Tranquility by Sunstone Incorporated است که یک اقامتگاه حساس به محیط زیست با اسپا ، مرکز سلامتی ، استخر و رستوران درجه یک خواهد بود که همگی در زمینی ساحلی زیبا به مساحت 4 هکتار واقع شده اند.

هر دوی این پروژه های املاک و مستغلات مورد تایید CBIU ، مالکیت جزئی را که به طور خاص برای شهروندان توسط نامزدهای سرمایه گذاری بهینه شده است ، ارائه می دهند و افراد علاقه مند در پروژه تفریحی دومینیکا مطابق مقررات CBIU ، 10٪ وجه به ملک را واریز می کنند و قرارداد خرید و فروش را اجرا می کنند و پس از تأیید اصل شهروندی دومینیکا ، سرمایه گذار هفت روز فرصت دارد تا مابقی سرمایه گذاری را پرداخت کند ، در این زمان به وی گواهی مالکیت صادر می شود و سپس این گواهی به مقامات دومینیکا ارائه می شود.

مزایای شهروندی دوم در دومینیکا

یکی از دلایل اصلی خرید پاسپورت دوم و بالا بودن ارزش پاسپورت دومینیکا ، آسان تر و خصوصی تر شدن سفرهای بین المللی است ، حتی اگر شما یک فرد تجاری معتمد و ثروتمند یا یک مقام مهم دولتی هستید ، سفر بین المللی بسیار دشوار است و سفر با پاسپورت دوم دومینیکا به فرد این امکان را می دهد که بدون زحمت برای درخواست ویزای توریستی از اکثر کشورهای توسعه یافته دیدن کند و این افزایش تحرک بین المللی می تواند کیفیت زندگی افراد را واقعا ارتقا دهد.

مزایای شهروندی دوم در دومینیکا

حتی هنگام بازدید از حوزه ای که شهروندان دومینیکا را ملزم می کند ابتدا به ویزای توریستی دست یابند ، دارندگان پاسپورت دومینیکا ممکن است در مقایسه با افراد سایر ملیتها موقعیت مطلوبی داشته باشند زیرا ممکن است شرایط سخت تری برای درخواست ویزا داشته باشند و از طرفی دارا بودن تابعیت در یک کشور مشترک المنافع مانند دومینیکا نیز می تواند تهیه ویزای تجاری یا اجازه اقامت در بسیاری از کشورهای مشترک المنافع مانند کانادا یا استرالیا را آسان کند.

از دیگر مزایای پاسپورت دومینکن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • همه اعضای خانواده می توانند ظرف 3 – 5 ماه شهروندی دریافت کنند.
 • والدین ( 55 سال به بالا ) و فرزندان ( تا 30 سال ) می توانند با سرمایه گذار شهروندی دریافت کنند.
 • دسترسی بدون ویزا یا ویزای هنگام ورود به بیش از 145 کشور.
 • عدم نیاز به درآمد جهانی ، سود سهام ، مالیات بر ثروت و ارث.
 • عدم نیاز به حضور در این کشور در طی مراحل درخواست.
 • عدم نیاز به اقامت در این کشور.

پاسپورت دومینیکا 2021

تابعیت با سرمایه گذاری در دومینیکا ده سال اعتبار دارد و می تواند مادام العمر تمدید شود زیرا تابعیت در این کشور تحت هیچ شرایطی هرگز قابل لغو نیست ، پاسپورت های دومینیکا که برای کودکان زیر ۱۶ سال صادر می شود به مدت ۵ سال معتبر است و حتی اگر برنامه شهروندی اقتصادی کارائیب سرانجام بسته شود ، هرکسی که تحت این طرح شهروندی دریافت می کند ، دومین تابعیت و پاسپورت خود را برای سفرهای بین المللی به ۱۴۵ کشور و سرزمین در سراسر جهان حفظ می کند.

پاسپورت دومینیکا ۲۰۲۱

پاسپورت منقضی شده کشور مشترک المنافع دومینیکا را می توان به راحتی با هزینه اندکی در هر کنسولگری دومینیکا ، سفارت ، کمیسیون عالی ، یا در دفتر گذرنامه دومینیکا در رزو ، پایتخت کشور تمدید کرد.

گذرنامه های آسیب دیده یا سرقت شده ، یا گذرنامه هایی که هیچ صفحه ویزای رایگان در آن باقی نمانده است را نیز می توان در هر کنسولگری یا اداره گذرنامه جایگزین کرد ، برای تمدید گذرنامه نیازی به داشتن آدرس دومینیکا نیست و می توانید از محل اقامت اصلی خود در جاهای دیگر بدون مشکل استفاده کنید.

سوالات پر تکرار ارزش پاسپورت دومینیکا

در این محتوا از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تمام اطلاعاتی که نیاز است هنگام سرمایه گذاری در دومینیکا داشته باشید به همراه مزایای اخذ پاسپورت این کشور را بررسی کردیم ، برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسش سوالات خود با ما از طریق بخش دیدگاه در تماس باشید.

با پاسپورت دومینیکا به چه کشور هایی می توان بدون ویزا سفر کرد؟

دارندگان گذرنامه دومینیکا هنگام ورود به کشورهایی مانند سنگاپور ، انگلستان ، روسیه ، اسرائیل و کل اتحادیه اروپا به ویزا نیاز ندارند.

آیا برای اخذ شهروندی دومینیکا نیاز به حضور فیزیکی در این کشور وجود دارد؟

به طور قانونی به افراد و خانواده ها در سراسر جهان ، شهروندی و پاسپورت دوم را در عرض چهار تا شش ماه بدون نیاز به سفر به این كشور ارائه می دهد ، جالب است بدانید اخذ شهروندی دومینیکا نیاز به اقامت فیزیکی و حتی شرایط زبان ، سن ، تجربه کاری یا شرایط آموزشی و مصاحبه ندارد.

مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری و اخذ پاسپورت دومینیکا چقدر است؟

این کشور ارزان ترین شهروندی را با برنامه سرمایه گذاری در جهان فقط با 100000 دلار آمریکا ارائه می دهد.

هزینه اخذ شهوندی برای افراد خانواده چقدر است؟

1. متقاضی مجرد – 100000 دلار آمریکا 2. متقاضی اصلی و همسر – 150،000 دلار آمریکا 3. متقاضی اصلی ، همسر و حداکثر 2 فرزند – 175000 دلار آمریکا 4. افراد وابسته اضافی – هر کدام 25000 دلار 5. خواهر و برادرهای واجد شرایط 18 تا 25 – هر کدام 50،000 دلار

آیا قرار است هزینه شهروندی دومینیکا افزایش داشته باشد؟

هزینه تبدیل شدن به شهروند دومینیکا در پایان سال 2021 یا 2022 به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و قیمت های کشور را بیشتر با سایر برنامه های شهروندی کارائیب مطابقت می دهد.

در نهایت که به ارزش پاسپورت دومینیکا و اهمیت آن پی برده اید و از آنجا که مهاجرت و اخذ تابعیت هر کشوری از موارد مهم و سرنوشت ساز به حساب می آید ، بهره بردن از مشاوره یک وکیل مهاجرت با تجربه در این خصوص کمک شایانی به متقاضی خواهد نمود ، لذا می توانید با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی رجبی در ارتباط باشید تا اطلاعات تکمیلی و به روز در این خصوص را دریافت کنید ، مشاوران ما در دفاتر فعال تهران و شیراز آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند ، برای مطالعه بیشتر در همین زمینه مقاله اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری را نیز بخوانید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه