مالیات شرکت ها در بلغارستان

مالیات شرکت ها در بلغارستان
مشاور مهاجرتی

مالیات شرکت ها در بلغارستان به عنوان بهشت مالیات در اروپا معروف است ، از شرکتهای محلی بلغارستان بخاطر درآمد جهانی خود در بلغارستان مالیات گرفته می شود ، در حالی که شرکتهای غیر مقیم فقط از درآمد ایجاد شده در بلغارستان مالیات می دهند ، در این نوشتار کوتاه از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) قوانین مهم مالیاتی بلغارستان را بررسی می کنیم با ما همراه شوید.

مالیات شرکت ها در بلغارستان

برای دریافت اطلاعاتی کامل در زمینه سرمایه گذاری در بلغارستان ، پیش تر در همین سایت مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در بلغارستان را به شما تقدیم کرده ایم که توصیه می کنیم حتما آن مقاله را با دقت بخوانید.

نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها ۱۰ درصد نرخ ثابت است ، واحدهای مشمول مالیات در درجه اول شرکت هایی هستند که طبق قانون بلغارستان و شرکتهای غیر مقیم از نظر درآمد حاصل از منابع بلغارستان یا درآمد حاصل از یک مرکز دائمی در بلغارستان تأسیس شده اند.

سال مالیاتی در بلغارستان با سال تقویمی مطابقت دارد ، اظهارنامه های مالیاتی شرکت ها باید تا ۳۱ مارس سال بعد از آن مالیات بدهند.

مالیات سالانه شرکت ها به صورت اقساط پیش پرداخت شده در طول سال کسر می شود و مبلغ بر اساس پیش بینی سود برای سال جاری تعیین می شود.

اگر فروش خالص زیر ۳۰۰۰۰۰ BGN باقی بماند ، نیازی به پیش پرداخت نیست ، فروش خالص بالای آن مبلغ مستلزم اقساط مالیاتی ماهانه یا سه ماهه است ، شرکت های تازه تاسیس ملزم به پرداخت اقساط مالیات شرکت های پیش پرداخت در سال تأسیس نیستند.

مالیات بر هزینه های شرکت

بلغارستان ۱۰٪ مالیات سالانه بر هزینه های سرگرمی شرکت ها ، هزینه مزایای اجتماعی برای کارکنان ، هزینه های نگهداری و تعمیر وسایل نقلیه وضع می کند.

هزینه سفرهای کاری معاف از مالیات است به شرطی که خروجی های شرکت با فعالیت شرکت مرتبط و مستند باشد و از آستانه های خاصی فراتر نرود.

سوالات پر تکرار مالیات شرکت ها در بلغارستان

در این محتوا از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به بررسی مالیات شرکت ها در بلغارستان پرداختیم ، برای ارتباط با ما از باکس دیدگاه در پایین همین صفحه استفاده کرده و سوالات خود را بپرسید ، ما در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شماییم.

مالیات شرکت ها در بلغارستان چقدر است؟

نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها 10 درصد نرخ ثابت است

چه شرکت هایی در بلغارستان مشمول مالیات هستند؟

واحدهای مشمول مالیات در درجه اول شرکت هایی هستند که طبق قانون بلغارستان و شرکتهای غیر مقیم از نظر درآمد حاصل از منابع بلغارستان یا درآمد حاصل از یک مرکز دائمی در بلغارستان تأسیس شده اند.

در این محتوا ، موضوع مالیات شرکت ها در بلغارستان بررسی شد ، گروه مشاورین و کارشناسان موسسه مهاجرتی رجبی همواره آماده اند تا با ارائه بهترین روش ها ، شما را به اهداف مهاجرتی تان برسانند با ما از طریق دفاتر تهران و شیراز موسسه درتماس باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید ، همچنین می توانید با مطالعه سایر مقالات سایت بهترین و صحیح ترین تصمیمات را اتخاذ کنید ، پیشنهاد ما مطالعه مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد است ، سوئد کشوری امن برای سرمایه شماست.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *