ترکیه

تخصص دندانپزشکی در ترکیه

تخصص دندانپزشکی در ترکیه

صنعت دندانپزشکی در ترکیه بسیار توسعه یافته است . بیشتر دانشجویان موفق در ترکیه دندانپزشکی را برای تحصیلات دانشگاهی انتخاب می کنند . اگر قصد اخذ تخصص دندانپزشکی در ترکیه را دارید ، در ادامه می توانید بهترین دانشگاه های ترکیه و برنامه های تحصیلی دندانپزشکی در استانبول ترکیه را پیدا کنید . چنانچه برای تحصیل در ترکیه نیاز به اطلاعات به روزی دارید ، می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی در دو شهر تهران و شیراز در ارتباط باشید .

 بسیاری از دندانپزشکان مشهور جهان در ترکیه تحصیلات خود را دریافت کرده اند و تحصیلات خود را به عنوان متخصص در کشورهای خارجی ادامه داده اند و ترکیه به عنوان کشوری شناخته شده است که دندانپزشکان صالح را آموزش می دهد . آموزش دندانپزشکی در ترکیه از لحاظ کیفیت تحصیلات به دلیل بالا بودن حقوق و نسبت بالای استخدام ، در رتبه برتر قرار دارد .

درباره تخصص دندانپزشکی در ترکیه

دندانپزشکی تخصص پزشکی است که در آن شما با دندان ها ، فک و دارو مقابله می کنید . در نتیجه ، اخذ تخصص دندانپزشکی در ترکیه به دندانپزشکانی توصیه می شود که می خواهند مهارت ها و دانش خود را در تشخیص و درمان لثه های فرد بهبود بخشند . در طی تحصیل دانشجویان بیماری های دهان را شناسایی کرده و جراحی وابسته به استخوانپزشکی را انجام می دهند .

یافته های پزشکی جدید نیز نشان می دهد که بسیاری از بیماری های دیگر مانند سرطان در حفره دهان دیده می شود . دندانپزشکان به منظور تشخیص علائم بیماری های دیگر که به دهان مربوط نیستند ، همچنین برخی از بیماری های دیگر بدن انسان را یاد می گیرند .

شرایط پذیرش تخصص دندانپزشکی در ترکیه

کارشناسی ارشد و اخذ تخصص دندانپزشکی در ترکیه برای دانشجویانی است که در طول تحصیلات کارشناسی خود در این زمینه تحصیل کرده اند . الزامات دقیق برای اخذ تخصص دندانپزشکی و شرایط تحصیل دندانپزشکی در ترکیه در هر دانشگاه متفاوت است . بنابراین ، شما باید به طور مستقیم با دانشگاه تماس بگیرید .

دوره های تخصص دندانپزشکی به عنوان یک گزینه تمام وقت یا نیمه وقت ارائه می شود . تحصیلات یک دانشجو تمام وقت معمولا ، 12 تا 24 ماه طول می کشد . تحصیلات دانشجویان نیمه وقت به طور قابل توجهی طولانی تر می شود . در زیر محبوب ترین برنامه های تخصص دندانپزشکی که دانشجویان بین المللی در استانبول به دنبال تحصیل در آن هستند معرفی گردیده است .

تخصص دندانپزشکی در دانشگاه مرمره ترکیه

تخصص دندانپزشکی در دانشگاه مرمره ترکیه

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه مرمره دوره های تحصیلی برای اخذ تخصص دندانپزشکی در ترکیه را ارائه می دهد . دانشکده دندانپزشکی با بهره گیری از سابقه طولانی و موفق دانشگاه مرمره ، آموزش عالی را به دانشجویان بین المللی ارائه می کند و توجه ویژه ای به جلسات علمی ، فعالیت های فرهنگی ، هنر و ورزش دارد . و در هر دو سازمان ملی و بین المللی مشارکت و میزبانی می کند .

تنها دانشكده دندانپزشكي به زبان انگليسي آموزش مي دهد و این دانشكده 40 ساله در رتبه هاي OSS در رتبه بالا قرار دارد . برنامه کارشناسی شامل 5 سال آموزش حرفه ای و 1 سال آموزش زبان برای دانشجویانی است که در زبان انگلیسی مهارت کافی ندارند .

در طول 2 سال اول آموزش حرفه ای ، دانشجویان باید دوره های قبل از درمان را که به بهبود مهارت های فنی خود در کنار علوم پایه پزشکی و دوره های دندانپزشکی پایه کمک می کنند ، بگذرانند .

ارتودنسی در دانشگاه یدی تپه

هدف از برنامه تخصص ارتودنسی ، آموزش متخصصانی است که به لحاظ بالینی و علمی برای انجام خدمات با کیفیت بالا و خدمات درمانی و تشخیصی بیماران مبتلا به اختلالات مربوطه و انسداد دندان ، آماده ارائه خدمات هستند .

پروتز دندانی در دانشگاه یدی تپه

هدف از برنامه تخصص گروه پروتزهای دندانی ، پرورش دندانپزشکانی است که با استفاده از فرصت های بین المللی آموزش می بینند تا بتوانند بهترین طرح درمان در بافت نرم و سخت دندان ها را فراهم کنند و بتوانند به طور کامل توانبخشی دهان را مدیریت کنند .

دندانپزشکی در دانشگاه اوکان

هدف اصلی برنامه دندانپزشکی در دانشگاه اوکان آموزش متخصصان دندانپزشکی است که به طور کامل از نظر دانش حرفه ای ، مهارت ها و استفاده از تکنولوژی های دندانپزشکی مدرن ، آماده هستند . دوره آموزش دندانپزشکی دانشکده پنج سال است .

برنامه دندانپزشکی دانشگاه حاجت تپه

دانشکده دندانپزشکی در سال 1963 به عنوان بخشی از دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی دانشگاه حاجت تپه تاسیس شد . این دومین دانشکده دندانپزشکی در ترکیه بود و در سال 1971 به عنوان دانشکده دندانپزشکی تاسیس شد . اولین فارغ التحصیلان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه حاجت تپه در سال 1968 مدرک خود را دریافت کردند . تعداد فارغ التحصیلان 3112 نفر و فارغ التحصیلان دوره دکتری ، 317 نفر تا سال 2013 بود .

بررسی DUS ( آزمون تخصص در دندانپزشکی )

DUS ، که به بررسی تخصص دندانپزشکی در ترکیه می پردازد ، یک آزمون برای انتخاب دانشجویانی است که تمایل به دریافت آموزش تخصصی در دانشکده دندانپزشکی با معیارهای خاصی دارند . نامزدهای انتخاب شده برای تخصص و تحصیل در ترکیه توسط ALES ( کارآموزی آکادمیک و آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی ) و KPSS ( آزمون انتخاب عمومی پرسنل ) قبل از مصاحبه ، از ماه آوریل 2012 توسط DUS ( آزمون تخصص دندانپزشکی ) انتخاب می شوند . هشت بخش که در تخصص دانشکده دندانپزشکی مورد آزمون قرار می گیرند به شرح زیر است :

  •  دندانپزشکی کودکان
  •  دهان ، رادیولوژی دندان و چانه
  •  ارتودنسی
  • پریودنتولوژی
  •  ریشه درمانی یا اندودنتیکس
  •  درمان دندان مصنوعی
  •  دهان ، جراحی دندان و چانه
  •  درمان دندانپزشکی

فرصت های تحصیلی با کیفیت بالا در ترکیه

ترکیه دومین کشور در جهان است که دسترسی به تحصیلات عالی را با میزان تحصیل 94.2 درصد دارد . ترکیه دارای تحصیلات عالی اروپایی است و فرایند بولونیا را به صورت کامل اجرا می کند ؛ بنابراین مدرکی که شما از یک دانشگاه در ترکیه دریافت می کنید در تمام کشورهای اروپایی شناخته شده است !

فرصت های تحصیلی با کیفیت بالا در ترکیه

به عنوان سیستم اعتباری دوره ، ECTS مطابق با اروپا اعمال می شود . علاوه بر این ، ترکیه یکی از موفق ترین کشورهای شرکت کننده در برنامه های ارزشیابی تحت Erasmus + است . علاوه بر اراسموس ، برنامه های تبادل بسیاری در ترکیه ، مانند ملوانا ، فارابی ، که از انتقال دانشجویان و استادان پشتیبانی می کند ، وجود دارد .

ترکیه ، که هزاران سال است که تمدن های عمیق ریشه دار را در خاک خود میزبانی کرده است ، تقریبا یک کشور چند فرهنگی است ! در این کشور که تمدن های بی شماری میزبانی شده است ، هر کدام با یکدیگر آمیخته و مورد ارزش هستند .

ترکیه ، جایی است که شما می توانید یک ریشه از ریشه های خود پیدا کنید و شاید بتوانید افرادی را که به زبان شما صحبت می کنند ، ملاقات کنید ، و برای دانشجویان با محیط امن و آرام مناسب است .

خدمات تحصیلی مهاجرتی به ترکیه

در پایان اگر علاقه مند به اخذ تخصص دندانپزشکی در ترکیه هستید ، می توانید اطلاعات تکمیلی را از مشاوران دفاتر شیراز و تهران موسسه مهر آفرین رجبی دریافت کنید . برای اخذ اطلاعات دقیق از خدمات تحصیل و اعزام دانشجو به ترکیه می توانید از راه های ارتباطی معرفی شده با دفاتر ما در دو شهر تهران و شیراز در ارتباط باشید .

5/5 - (56 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.