تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان

تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان می تواند گزینه ای جذاب برای علاقمندان تحصیل در خارج از کشور باشد ، دراین مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان را از تمام زوایا بررسی می کنیم ؛ با ما همراه باشید.

میکروبیولوژی ، تحصیلی مطالعه همه موجودات زنده ای است که خیلی کوچک هستند که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند ، این میکروب ها نقش کلیدی در چرخه مواد مغذی ، تجزیه زیستی / تخریب زیستی ، تغییرات آب و هوا ، فساد مواد غذایی ، علت و کنترل بیماری و بیوتکنولوژی دارند.

میکروبیولوژیست ‌ها میکروب ‌ها را مطالعه می‌کنند ، تحصیل در این رشته بر روی انواع میکروارگانیسم ها متمرکز است و دانشجویان محصل در تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان مهارت های نظری و عملی مورد نیاز برای حرفه ای در میکروبیولوژی را به دست می آورند ؛ این رشته تحصیلی در دانشگاه های انگلستان در مقاطع تحصیلی مختلف یعنی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شود.

اگر شما هم به تحصیل رشته های علوم پزشکی در انگلستان علاقه مندید ، توصیه میکنیم مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان را بخوانید و با برترین دانشگاه ها ، هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویی و سایر اطلاعات به روز در این زمینه بخوبی آشنا شوید.

فهرست مطالب
تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان

تحصیل در این رشته با مقطع کارشناسی آغاز می شود ، مدت زمان تحصیل در این مقطع 3 سال است ؛ برای پذیرش در رشته میکروبیولوژی اتمام دوره دبیرستان و ارائه مدرک دیپلم دبیرستان مورد نیاز است .

شما میتوانید برای صرفه جویی در وقت خود از ویدیو و پادکست زیر بهره ببرید و در صورتی که سوالی هم داشتید، با کارشناسان ما در تماس باشید.

پادکست تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان

پخش ویدیو

پری مدیکال میکروبیولوژی در انگلستان

برای تحصیل در رشته میکروبیولوژی در دانشگاه های انگلستان گذراندن دوره پری مدیکال اجباری نیست ، البته افرادی که در دروس زیست شناسی و شیمی ضعیف هستند می توانند در دوره های مقدماتی شرکت کرده و خود را برای تحصیل در دانشگاه های انگلستان آماده کنند ، این دوره ها یک ساله هستند و از دو ترم تشکیل می شوند که به زبان انگلیسی برگزار می شوند.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

شما می توانید ویزای تحصیلی انگلستان را با راهنمایی و تجربه مشاورین رجبی به راحتی کسب کنید، پس با ما تماس بگیرید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

بهترین دانشگاه های میکروبیولوژی انگلستان

قطعا می دانید که بهترین دانشگاه های جهان اغلب از کشور انگلستان هستند ، این دانشگاه در زمینه های تحصیلی مختلف هر ساله در راس برترین دانشگاه های جهان رتبه بندی می شوند ، در ادامه با تعدادی از برترین دانشگاه ها برای تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان آشنا می شویم.

تحصیل میکروبیولوژی در دانشگاه منچستر

دانشگاه منچستر یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در منچستر ، انگلستان است ؛ پردیس اصلی این دانشگاه در جنوب منچستر سیتی در خیابان آکسفورد قرار دارد ، مؤسسه علم و فناوری دانشگاه منچستر در سال 1824 به عنوان مؤسسه مکانیک تأسیس شد.

دوره کارشناسی میکروبیولوژی این دانشگاه شامل مطالعه میکروارگانیسم ها با تأکید ویژه بر زیست شناسی باکتری ها ، ویروس ها ، قارچ ها و انگل های تک یاخته ای است ؛ میکروبیولوژیست ها برای انجام تحقیقات مورد نیاز برای نبرد آینده علیه بیماری های عفونی در سراسر جهان، درک اهمیت زیست محیطی میکروب ها و بهره برداری از آنها برای تولید مواد غذایی ، کاربرد های بیوتکنولوژیکی و صنعتی مورد نیاز هستند.

تمرکز اصلی تحصیل میکروبیولوژی در دانشگاه منچستر پتانسیل بیماری زایی ارگانیسم هایی است که باعث بیماری در انسان می شوند ؛ دانشجویان همچنین جنبه های بیوشیمی ، فیزیولوژی و ژنتیک میکروارگانیسم ها را پوشش خواهند داد.

تحصیل میکروبیولوژی در دانشگاه منچستر

تحصیل رشته میکروبیولوژی در امپریال کالج لندن

امپریال کالج لندن یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در لندن است ، این دانشگاه در سال 1907 با منشور سلطنتی تأسیس شد و کالج سلطنتی علوم ، مدرسه سلطنتی معادن و مؤسسه سیتی و اصناف لندن را متحد کرد ؛ در سال 1988، دانشکده پزشکی امپریال کالج با ادغام با دانشکده پزشکی بیمارستان سنت مری تشکیل شد ، تمرکز کالج منحصرا بر علم ، فناوری ، پزشکی و تجارت است.

هدف علوم زیستی در امپریال درک رفتار سیستم‌ های زنده از سطح سلول ‌ها تا کل موجودات و اکوسیستم‌ ها است ، دپارتمان میکروبیولوژی دوره های تخصص ارائه می شود که بر روی انواع میکروارگانیسم ها از جمله باکتری ها ، قارچ ها و ویروس ها تمرکز دارند.

دانشجویان محصل در برنامه تحصیل رشته میکروبیولوژی در امپریال کالج لندن تمام مهارت هایی را که برای حرفه ای در میکروبیولوژی مدرن نیاز دارند ، به دست خواهند آورد که علوم پایه انواع مختلف میکروارگانیسم ها و همچنین کاربرد های مهم بیوتکنولوژیکی ، صنعتی ، پزشکی ، غذایی و کشاورزی را پوشش می دهد.

رشته میکروبیولوژی در دانشگاه بریستول

دانشگاه بریستول یک دانشگاه تحقیقاتی گروه راسل در بریستول ، انگلستان است ، این دانشگاه منشور سلطنتی خود را در سال 1909 دریافت کرد ، بریستول در شش دانشکده دانشگاهی متشکل از چندین مدرسه و دپارتمان سازماندهی شده است که بیش از 200 دوره کارشناسی را اجرا می کنند که عمدتا در منطقه پارک تیندالز شهر است.

رشته میکروبیولوژی در این دانشگاه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود ، در طول تحصیل درک وسیعی از علم بیوپزشکی به دست خواهید آورد و واحد های میکروبیولوژی و بیماری های ناشی از میکروارگانیسم ها را دریافت خواهید کرد ؛ علاوه بر یادگیری در مورد سیستم ایمنی بدن، پاتولوژی و بیوشیمی را نیز مطالعه خواهید کرد.

شما همچنین ضمن رشته میکروبیولوژی در دانشگاه بریستول اساس سلولی و مولکولی بیماری های انسانی ناشی از میکروارگانیسم ها مانند شیگلا و سل و ویروس ها را مطالعه خواهید کرد ؛ علاوه بر یادگیری در مورد پاسخ ایمنی به انواع میکروب های عفونی ، بررسی خواهید کرد که چگونه باکتری ها مقاومت آنتی بیوتیکی پیدا می کنند.

حتما مقالات زیر را هم مطالعه کنید و اطلاعات کاملی از شرایط اقامت در انگلستان کسب کنید

هزینه تحصیل میکروبیولوژی در انگلستان

انگلستان یکی از پر هزینه ترین کشور ها برای تحصیل در خارج از کشور است ، البته این هزینه بسته به ملیت دانشجو ، رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل متفاوت است ؛ هزینه تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان برای دانشجویان انگلیسی 9.250 پوند و برای دانشجویان بین المللی 25.900 پوند برای هر سال تحصیلی است علاوه بر این اکثر دانشجویان سالانه بین 9000 تا 15000 پوند با احتساب محل اقامت هزینه می کنند.

اگر به دنبال تحصیل رشته میکروبیولوژی در اروپا با هزینه های کمتر هستید ، توصیه می کنیم سری به مقاله تحصیل رشته میکروبیولوژی در اسلواکی بزنید.

هزینه تحصیل میکروبیولوژی در انگلستان

چارت درسی میکروبیولوژی در دانشگاه های انگلستان

همه دانشجویان علوم زیستی در سال اول واحد های اصلی یکسانی را دنبال می‌کنند و حوزه ‌های اساسی زیست ‌شناسی را در کنار مهارت‌ های علمی کلیدی پوشش می‌دهند ؛ این به شما یک پایه محکم در موضوعات اساسی می دهد و شما را برای مطالعه پیشرفته آماده می کند.

در سال دوم تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان ماژول های اصلی بیشتر از جمله ویروس شناسی و ژنتیک را مطالعه می کنند و در سال آخر دانشجویان یک پروژه تحقیقاتی را در مورد موضوعی که انتخاب می کنند تکمیل می کنند و از بین مجموعه های گسترده تری از ماژول ها مانند اپیدمیولوژی ، ایمنی و عفونت و یک دوره رشته زیست شناسی انتخاب می کنند.

طبق چارت درسی میکروبیولوژی در دانشگاه های انگلستان سال اول دروس زیر را می خوانید : پایه میکروبیولوژی مولکولی ، میکروبیولوژی پزشکی و بیماری های عفونی ، سلول های طبیعی و تومور ، بیوشیمی

سال دوم : ففناوری نوترکیب DNA ، عفونت و ایمنی ، بیان ژن و بازیابی ، آسیب شناسی سلولی و ملکولی ، تحقیقات زیست پزشکی ، زیست شناسی سلولی مولکولی ، مقدمه ای بر روانشناسی شناختی و زیستی

سال سوم : مهارت های پژوهشی ، میکروبیولوژی پزشکی ، ویروس شناسی ، مرز ها در بیماری های عفونی ، ژنتیک ، مکانسیم ها و درمان سرطان ، ایمونولوژی پیشرفته ، درمان با سلول های بینیادی خون ساز ، آسیب شناسی بالینی در عمل

تمام تلاش ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی این است تا بتوانیم بهترین کیفیت را به مشتریانمان ارائه دهیم. شما نیز قبل از هر اقدامی حتما اطلاعات کاملی کسب کنید و پس از تصمیم گیری می توانید با ما در ارتباط باشید تا پرونده مهاجرت را آغاز کنیم.

همانطور که در ویدیو روبرو نمونه های ویزای اخذ شده توسط شرکت رجبی را میبینید، ما وعده و قول هایمان را عملی میکنیم.

زبان تحصیل میکروبیولوژی در انگلستان

تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان به زبان انگلیسی ارائه می شود ، زبان تحصیل میکروبیولوژی در انگلستان ،  انگلیسی و ارائه مدرک آیلتس الزامی است ، حداقل نمره آیلتس برای پذیرش در دانشگاه های این کشور 6.5 است.

آزمون های ورودی میکروبیولوژی انگلستان

برای پذیرش در رشته میکروبیولوژی در دانشگاه های انگلستان قبولی در آزمون ورودی مورد نیاز نیست ؛ ملاک پذیرش در این رشته نمرات عالی در دروس شیمی ، زیست شناسی ، ریاضی و فیزیک است.

مزایا و معایب تحصیل میکروبیولوژی در انگلستان

مزایا و معایب تحصیل میکروبیولوژی در انگلستان

انگلستان یکی از بهترین نقاط جهان برای تحصیل و زندگی است ،، به طور قطع بسیاری از افراد آرزوی تحصیل در این کشور را در سر دارند ؛ البته تحصیل در این کشور با چالش هایی همراه هست که لازم است قبل از اخذ پذیرش خود را برای مقابله با این چالش ها آماده کنید.

همانطور که گفته شد تحصیل در دانشگاه های انگلستان ، تحصیل در برترین دانشگاه های جهان است ، علاقه مندان رشته پرستاری هم دانشگاه های انگلستان را انتخاب می کنند ؛ مقاله تحصیل رشته پرستاری در انگلستان ، اطلاعات کاملی در این زمینه به شما خواهد داد. اما در ادامه مزایا و معایب تحصیل میکروبیولوژی در انگلستان را باهم بررسی می کنیم:

مزایای تحصیل میکروبیولوژی در انگلستان

  • تحصیل رشته میکروبیولوژی در بهترین دانشگاه های جهان
  • تحصیل رشته میکروبیولوژی به زبان انگلیسی
  • بازار کار عالی پس از فارغ التحصیلی از رشته میکروبیولوژی

معایب تحصیل میکروبیولوژی در انگلستان

  • حداقل نمره آیلتس مورد نیاز برای تحصیل میکروبیولوژی در انگلستان بالا است و دریافت این نمره نسبتا دشوار است.
  • هزینه تحصیل رشته میکروبیولوژی برای دانشجویانی ایرانی در انگلستان بسیار بالا است.

دیگر کشورهای هم رده را نیز جهت بررسی شرایط تحصیل میکروبیولوژی برای مطالعه پیشنهاد می کنیم

بازار کار و درآمد میکروبیولوژی در انگلستان

میکروبیولوژیست ها در تحقیقات پزشکی ، کنترل کیفیت و صنعت بیوتکنولوژی مورد تقاضا هستند ، به دلیل شرایط خوب بازار کار و درآمد میکروبیولوژی در انگلستان بسیاری از فارغ التحصیلان این رشته تحصیلی شغل خود را به عنوان محققی که در دانشگاه ها ، شرکت ها و موسسات دارویی و علوم زیستی کار می کنند ، تضمین می کنند.

برخی از فارغ التحصیلان این رشته در مشاغل آزمایشگاهی در نقش های بالینی یا فنی پیشرفت می کنند که مستلزم تحقیق نیست ؛ مهارت‌ های قابل انتقال دانشجویان را برای طیف وسیعی از مشاغل خارج از آزمایشگاه مجهز می کند.

فردی که به عنوان میکروبیولوژیست در بریتانیا کار می کند معمولا حدود 157000 پوند در سال درآمد دارد ؛ دستمزد ها از 72000 پوند تا 249000 پوند متغیر است؛ بازار کار انگلستان بازاری پویا و پیچیده است ، اطلاعات کامل و به روز در این زمینه را در مقاله کار در انگلستان بخوانید.

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، در این مقاله کوشش کردند شما را با تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان آشنا کنند ، برای بررسی شرایط شخصی خودتان و یا پرسیدن سوالاتتان از بخش دیدگاه در پایین صفحه استفاده کنید.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان

هزینه تحصیل در رشته میکروبیولوژی برای دانشجویان انگلیسی 9.250 پوند و برای دانشجویان بین المللی 25.900 پوند برای هر سال تحصیلی است علاوه بر این اکثر دانشجویان سالانه بین 9000 تا 15000 پوند با احتساب محل اقامت هزینه می کنند.

برای تحصیل در رشته میکروبیولوژی در دانشگاه های انگلستان گذراندن دوره پری مدیکال اجباری نیست ، البته افرادی که در دروس زیست شناسی و شیمی ضعیف هستند می توانند در دوره های مقدماتی شرکت کرده و خود را برای تحصیل در دانشگاه های انگلستان آماده کنند ، این دوره ها یک ساله هستند و از دو ترم تشکیل می شوند که به زبان انگلیسی برگزار می شوند.

امپریال کالج لندن یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در لندن

حداقل نمره آیلتس برای پذیرش در دانشگاه های این کشور 6.5 است.

برای پذیرش در رشته میکروبیولوژی در دانشگاه های انگلستان قبولی در آزمون ورودی مورد نیاز نیست ؛ ملاک پذیرش در این رشته نمرات عالی در دروس شیمی ، زیست شناسی ، ریاضی و فیزیک است.

در این مقاله مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی اطلاعات کلی در زمینه تحصیل رشته میکروبیولوژی در انگلستان را بیان کردند برای آگاهی از جزئیات تحصیل در این کشور با دفاتر موسسه در دفتر شیراز و دفاتر مرکزی و غرب تهران تماس بگیرید ، همچنین می توانید مقاله تحصیل رشته داروسازی در انگلستان را نیز بخوانید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب نمایید.

در این قسمت دیدگاه صاحبان پرونده های موفق مهاجرتی را می شنوید

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
منو
خانه