تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان

تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان ، دانشجویان را در زمینه های متفاوت و مرتبط با چشم و یا عوامل و موارد مرتبط با بهداشت و سلامت چشم آشنا می نماید که در اصطلاح به انان اپتومتریست گفته می شود و با چشم پزشکی تفاوت بسیاری دارد ، در ادامه این مطلب کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) شما را با تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان بهتر و کامل تر آشنا نموده و این رشته را به شما معرفی خواهند نمود.

تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان یکی از معدود رشته های تحصیلی بوده که در میان دانشجویان و علاقمندان به علوم پزشکی در کشورمان چند سالی است که شناخته شده و برخی از افراد علاقمند به چشم پزشکی ترجیح داده که به این یادگیری رشته تحصیلی در کشور انگلستان پرداخته و حتی تا مقطع دکترا نیز ان را پیگیری نمایند.

رشته بینایی یکی از رشته های مرتبط با چشم پزشکی می باشد که در مراکز مختلف دولتی و شخصی و همچنین در انواع مراکز درمانی و بیمارستان ها انگلستان کاربرد بسیار زیادی دارد و همواره افرادی در هر جای این کشور وجود داشته که نیاز دارند بینایی خود را مورد سنجش قرار داده و چنان چه مشکلی در سر راه آن قرار دارد برطرف نمایند ، همچنین امروزه دانشگاه های ارائه کننده این رشته در انگلستان به بهترین تجهیزات و ابزار برای آموزش این رشته مجهزمی باشند.

اگر به تحصیل رشته های علوم پزشکی در خارج از کشور علاقه مندید ، توصیه می کنیم مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان را نیز بخوانید و با شرایط و هزینه های آن بیشتر آشنا شوید.

فهرست مطالب
تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان

پریمدیکال بینایی سنجی در انگلستان

سیستم آموزشی انگلستان با سیستم های آموزشی دیگر کشورهای جهان دارای تفاوت های کوچک و بزرگی می باشد و این موضوع دانشجویان خارجی را جهت ورود به دانشگاه های این کشور ملزم به آشنایی با این سیستم و برخی برنامه و یادگیری دروس مورد نیاز در هریک رشته های تحصیلی می نماید ، تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان نیز نیازمند گذراندن دوره های A-level جهت ورود به این رشته می باشد.

دوره های A-level یا پریمدیکال بینایی سنجی در انگلستان دانشجویان خارجی را با دروس اصلی مورد نیاز در این رشته و سیستم اموزشی انگلستان و همچنین زبان انگلیسی مورد نیاز برای آموزش و تحصیل این رشته آشنا می سازد ، به نحوی تمامی دانشجویان خارجی غیر اروپایی ملزم به گذراندن این دوره هستند تا بتوانند در دانشگاه های این کشور به تحصیل مشغول شوند.

جهت ورود به این دوره باید مدرک دیپلم پایان دوره دبیرستان خود در رشته تجربی را به دانشگاه ارائه کنید ، چنان چه دیپلم رشته ریاضی را در اختیار دارید دروس پیش نیاز بیش تری و دوره طولانی تری را باید پشت سر بگذارید ، همچنین مدرک زبان ایلتس با حداقل نمره 5،5 و یا تافل با حداقل نمره 70 نیز مورد نیاز می باشد.

در این دوره دروس زیست شناسی ، شیمی ، ریاضی و زبان انگلیسی با متقاضیان به طور کامل و دقیق تمرین شده و در انتها آزمونی از آنان برای تعیین سطح افراد اخذ می شود.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

به دنبال تحصیل در انگلستان هستید ، با مشاورین رجبی تماس بگیرید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

بهترین دانشگاه های بینایی سنجی انگلستان

انگلستان همواره یکی از بهترین کشورهای جهان برای تحصیل در مقاطع عالی محسوب می شود و دانشجویان بسیاری از سراسر جهان آرزوی تحصیل در دانشگاه های این کشور را در سر می پرورانند ، به همین خاطر می توانیم بگوییم که تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان نیز یکی از بهترین گزینه های تحصیل این رشته در جهان می باشد و با ورود به دانشگاه های این کشور می توان آینده شغلی و علمی خود را تضمین نمود.

در این بخش ، قصد داریم تا بهترین دانشگاه های بینایی سنجی انگلستان را به شما معرفی نماییم و این مراکز را بیش تر و بهتر به شما معرفی نماییم ، شما عزیزان همچنین می توانید با تماس با مشاورین شرکت مهاجرتی رجبی از شرایط پذیرش و مدارک مورد درخواست هریک از دانشگاه های ارائه کننده رشته بینایی سنجی در انگلستان اطلاعات کافی و لازم را به دست آورید.

بهترین دانشگاه های پرستاری چین​

تحصیل بینایی سنجی در دانشگاه کاردیف

مدرسه بینایی سنجی دانشگاه کاردیف یکی از بهترین و مجهزترین مراکز آموزش بینایی سنجی و همچنین درمانی در سطح انگلستان و جهان می باشد که نزدیک به 22 میلیون پوند تجهیزات و لوازم به روز را در کلینیک چشم برای آموزش دانشجویان و درمان بیماران در اختیار دارد ، همچنین این مدرسه در سال2022 به عنوان برترین مرکز بینایی سنجی در انگلستان شناخته و معرفی شده است.

طبق آمار سازمان آموزش عالی انگلستان 100% از فارغ التحصیلان مرکز آموزشی بینایی سنجی کاردیف حداکثر 6 ماه پس از فارغ التحصیلی خود در مشاغل مورد علاقه و مناسب مشغول به کار شده و یا در دیگر مراکز نمونه کشور برای ادامه تحصیل پذیرفته شده و به آن پرداخته اند ، در مدرسه بینایی سنجی کاردیف اپتومتریست ها آموزش می بینند تا سیستم بینایی بیماران را بررسی کرده و سلامت آن را از طریق بررسی نقص های بینایی ، بیماری های چشمی و مشکلات مربوط به سلامت عمومی مشخص کنند.

دانشگاه کاردیف یک دانشگاه دولتی و تحقیقاتی است که در شهر کاردیف قرار گرفته و از سال 1883 میلادی شروع به فعالیت کرده است ، این دانشگاه مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بینایی سنجی را به علاقمندان ارائه می دهد و برای پذیرش مانند دیگر مراکز آموزشی از دانشجویان مدرک زبان معتبری را درخواست می نماید.

مدت دوره کارشناسی در این دانشگاه 3 سال و کارشناسی ارشد 2 سال به طول می انجامد و این مرکز بورسیه های تحصیلی مناسبی را برای دانشجویان ممتاز و واجد شرایط خارجی در نظر گرفته است.

تحصیل رشته بینایی سنجی در دانشگاه منچستر

تحصیل رشته بینایی سنجی در دانشگاه منچستر

دانشگاه منچستر یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان در تحصیل رشته بینایی سنجی می باشد که در مقاطع کارشناس و کارشناسی ارشد به صورت تمام وقت و پاره وقت از دانشجویان علاقمند ثبت نام به عمل می آورد ، همچنین این دانشگاه از متقاضیان مدرک زبان معتر برای اثبات تسلط کافی به زبان انگلیسی را طلب می نماید و حداکثر مدت قابل قبول در راطه با زبان انگلیسی ، 2 سال از مدت زمان دریافت مدرک می باشد.

دانشگاه منچستر در شهر منچستر واقع شده است و از سال 1829 میلادی شروع به فعالیت نموده است و درحال حاضر پنجمین دانشگاه برتر انگلستان و هفتمین دانشگاه برتر اروپا می باشد ، طبق گزارش‌های فاینشنال تایمز دانشگاه منچستر طی سالهای 2009 تا 2013 رتبه یک دوره های دکترا را در سطح دانشگاه های جهان به دست آورده و فارغ التحصیلان آن در بهترین و معتبرترین دانشگاه های جهان مشغول به فعالیت و کار علمی هستند.

‌همچنین این مرکز تاکنون موفق به دریافت 25 جایزه نوبل توسط کارکنان و دانشجویان خود شده است که دانشگاه منچستر را به یکی از خاص ترین دانشگاه های جهان تبدیل می نماید ، در دوره کارشناسی بینایی سنجی این دانشگاه دانشجویان 180 واحد درسی را پشت سر می گذارند و از همان سال اول در بیمارستان منچستر به طور عملی و تئوری به آموزش و تحصیل درسی خود می پردازند.

تحصیل رشته بینایی سنجی در دانشگاه لندن سیتی

تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان و در دانشگاه لندن سیتی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پیوسته برای علاقمندان ممکن می باشد که هرکدام به ترتیب 3 سال و 4 سال به طول خواهد انجامید ، با تحصیل و آموزش در مقطع اپتومتری در دانشگاه لندن سیتی ، روش جالبی را که در آن سیستم بینایی کار می کند را کشف خواهید کرد و آموزش های لازم را برای کمک به بیماران برای رسیدن به یک دید بهتر را خواهید دید.

دانشجویان در دانشگاه لندن سیتی نیمی از زمان تحصیل خود را در کلینیک های خصوصی این دانشگاه به تمرین و یادگیری دروس خود در کنار اساتید و چشم پزشکان می گذرانند که باعث می شود پس از اتمام تحصیلات و شروع به کار از تجربه بسیار کافی و مناسبی برخوردا باشند ، که این دانشجویان این رشته با دیگر رشته های تحصیلی که تجربه عملی بسیار کمتری دارد به طور کامل متمایز می نماید.

دانشگاه شهر لندن یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در سال 1894 به عنوان مؤسسه نورتامپتون تأسیس و در سال 1966 با دانشگاه سلطنتی ادغام شد ، برای ورود به رشته بینایی سنجی این دانشگاه باید مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره 7 را به دانشگاه ارائه نمایید و مدرک زبان دیگری برای پذیرش در این رشته مورد قبول آنان نمی باشد.

بینایی سنجی در دانشگاه شفیلد

بینایی سنجی در دانشگاه شفیلد

دانشجویان دانشگاه شفیلد در تحصیل رشته بینایی سنجی در سال اول با موضوعات استرابیسم ، مهارت های بالینی و اپتیک آشنا می شوند و پیشینه علمی لازم برای درک چشم طبیعی را کسب می نمایند ، در سال دوم ناهنجاری‌های حرکتی چشم و وضعیت‌های بیماری را بررسی خواهند کرد و موضوعاتی مانند آسیب‌شناسی ، میکروبیولوژی پزشکی ، تشخیص الکترودیاگنوز ، اخلاق پزشکی و قانون و سازمان و ساختار NHS را مطالعه خواهند کرد.

و در انتها و در سال سوم علاوه بر تحصیل دروس تئوری در مراکز درمانی و چشم پزشکی به اموزش و کسب عملی علوم موردنیاز این رشته خواهند پرداخت ، دانشجویان از طریق سخنرانی ، مطالعه مستقل و قرارگیری بالینی به طور کل در شفیلد آموزش های مربوطه به این رشته را فرا می گیرند.

دانشگاه شفیلد طبق اخرین آمار و بر اساس نظر موسسه معتبر QS در میان 100 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است و به عنوان چهاردهمین دانشگاه برتر انگلستان معرفی می شود ، دانشگاه شفیلد در شهر یورکشایر جنوبی در انگلستان واقع شده است که یکی از مناسب ترین و ارزان ترین شهرهای این کشور برای زندگی و اقامت دانشجویی می باشد.

رشته بینایی سنجی در این مرکز آموزشی در مقطع کارشناسی برگزار شده و به صورت تمام وقت و در مدت 3 سال به علاقمندان ارائه می شود.

کسب اطلاعات کامل با مطالعه مقالات زیر درباره کشور انگلستان و شرایط اقامت و تحصیل

هزینه تحصیل بینایی سنجی در انگلستان

همانطور که مستحضر هستید برای تحصیل در دانشگاه های انگلستان دانشجویان باید هزینه های تحصیل و شهریه را به طور کامل پرداخت نمایند و فقط در صورت برخورداری از بورسیه تحصیل و کمک هزینه های تحصیلی امکان تحصیل رایگان و ارزان برای آنان وجود خواهد داشت.

البته نباید فراموش کنیم که دانشگاه های انگلستان از سطح کیفی و اعتبار بسیار بالایی در جهان برخوردار هستند و حتی دانشگاه های خصوصی و گران قیمت این کشور نیز از متقاضیان زیادی برخوردار است.

هزینه تحصیل بینایی سنجی در انگلستان بسته به دانشگاه محل تحصیل و مقطع تحصیلی با یکدیگر تفاوت دارند ، باید دقت داشته باشید که هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی وغیر دولتی به طور معمول گران تر از دانشگاه های دولتی بوده و اما پذیرش گرفتن در آن ها آسان تر و در دسترس تر از مراکز دولتی می باشد.

در ادامه این قسمت شهریه تحصیل رشته بینایی سنجی در دانشگاه های انگلستان را مشاهده خواهید کرد:

 • شهریه مقطع کارشناسی در دانشگاه کاردیف سالانه 23450 پوند می باشد.
 • شهریه مقطع کارشناسی در دانشگاه کالدونین گلاسکو سالانه 12250 پوند می باشد.
 • شهریه مقطع کارشناسی در دانشگاه اولستر سالانه 14190 پوند می باشد.
 • شهریه مقطع کارشناسی در دانشگاه شفیلد سالانه 24450 پوند می باشد.
 • شهریه مقطع کارشناسی در دانشگاه منچستر سالانه 20 هزار پوند می باشد.
 • شهریه مقطع کارشناسی در دانشگاه لندن سالانه 16240 پوند می باشد.
 • شهریه مقطع کارشناسی در دانشگاه بریستول سالانه 13500 پوند می باشد.

اگر به دنبال تحصیل رشته بینایی سنجی با هزینه های کمتر هستید ، پیشنهاد ما دانشگاه های کشور اتریش است ؛ مقاله تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش را هم بخوانید.

هزینه تحصیل بینایی سنجی در انگلستان

چارت درسی بینایی سنجی در دانشگاه های انگلستان

تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان شما را قادر می سازد تا اصول علمی را که زیربنای اپتومتری هستند ، از جمله خواص نور ، آناتومی چشم و پردازش بینایی در مغز را کشف کنید ، تحصیل این رشته در مقطع کارشناسی 3 تا 4 سال ، در مقطع کارشناسی ارشد ارشد 2 تا 4 سال و در مقطع دکترا 3 سال به طول خواهد انجامید.

دانشجویان در دانشگاه های انگلستان از همان ابتدای تحصیل و در ترم دوم تحصیلی شروع به ارتباط برقرار کردن با بیماران می نمایند و در حین یادگیری و آموزش تئوری دروس خود به صورت عملی نیز زیر نظر اساتید بزرگ و برخی از چشم پزشکان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه ها به یادگیری دروس خود می پردازند و از این لحاظ یکی از با تجربه ترین و با دانش ترین فارغ التحصلان این رشته در جهان می شوند.

چارت درسی بینایی سنجی در دانشگاه های انگلستان به طور معمول در میان تمامی دانشگاه ها مشترک می باشد و شاید در برخی از دروس اختیاری و یا دروس عمومی با یکدیگر تفاوت های اندکی خواهند داشت ، بخی از مهم ترین دروس رشته بینایی در انگلستان به شرح زیر هستند:

 • اناتومی عملکردی چشم
 • معاینه بینایی سنجی
 • اپتیک فیزیکی
 • اپتیک هندسی
 • فیزیولوژی عصبی بینایی و مبانی ادراک بصری
 • ریاضیات برای اپتومتری
 • ابزار دقیق
 • فارماکولوژی
 • روان فیزیک بینایی و فیزیولوژی عصبی
 • لنزهای تماسی

انگلستان همواره یکی از پیشرو ترین کشورها در زمینه داروسازی و درمان بیماری ها در جهان به حساب می آید ، چارت تحصیلی داروسازی در کشور انگلستان بسیار به روز و جامع است ؛ مقاله تحصیل رشته داروسازی در انگلستان را بخوانید و با شرایط تحصیل در برترین دانشگاه های جهان آشنا شوید.

بررسی و امکان سنجی شرایط شما برای مهاجرت با کارشناسان ماست و اینکه شما اعتماد کنید و کارتان را به ما بسپارید، بر عهده خوئتان.

ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی تلاش داریم تا راستی آزمایی حرف های خودمان را با پرونده های موفق و دیدگاه مشتریان مان نشان دهیم، همانطور که در ویدیو روبرو مشاهده می کنید ما نمونه هایی از ویزاهای اخذ شده کشورهای مختلف را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

زبان تحصیل بینایی سنجی در انگلستان

یکی از مواردی که بسیار مورد استقبال دانشجویان خارجی قرار می گیرد زبان تحصیل بینایی سنجی در انگلستان است ، زیرا تمامی دانشگاه های این کشور به زبان جهانی انگلیسی به دانشجویان خود تدریس می کنند که دانشجویان خارجی از یادگیری زبان خارجه سوم و برخی زبان های سخت آسوده و راحت می نماید ، البته برای تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان باید از سطح زبان قوی برخوردار باشید تا قادر به فهم و یادگیری مفاهیم و مطالب درسی باشید.

اکثر دانشگاه های ارائه دهنده رشته بینایی سنجی در انگلستان از متقاضیان مدارک زبان رسمی و معتبری را جهت اثبات تسلط کافی به این زبان درخواست می کنند که هر دانشگاه بر اساس سطح کیفی و مقطع تحصیلی حداقل نمره ای را نیز برای هر مدرک در نظر می گیرد که باید از طریق مکاتبه با آنان از این مورد اطلاعات کافی و دقیقی را به دست آورید.

به طور معمول مدارک زبان GCSE, IGCSE با حداقل نمره C+ ، مدرک O-Level English Language با حداقل نمره 5 ، مدرک ایلتس با حداقل نمره 6،5 و مدرک تافل با حداقل نمره 90 از دانشجویان مورد قبول واقع می شود ، اما همانطور که گفتیم مدارک و نمرات دقیق را برای هریک از دانشگاه های این کشور باید به طور دقیق مورد بررسی قرار داد.

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی آماده ارائه اطلاعات دقیقی در رابطه با مدارک زبان مورد درخواست در دانشگاه های ارائه کننده رشته بینایی سنجی در انگلستان به شما عزیزان می باشند.

تحصیل رشته پرستاری در انگلستان هم یک دوره سه ساله به زبان انگلیسی است که متقاضیان بسیاری از سراسر جهان دارد ؛ مقاله لینک شده را بخوانید.

آزمون های ورودی بینایی سنجی انگلستان

تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان در دانشگاه های برتر و سطح بالای این کشور ارائه می گردد و پذیرش و ثبت نام در هریک از این مراکز نیازمند شرایط و مدارک خاصی می باشد که این موارد توسط هر دانشگاه همه ساله اعلام می گردد ، دقت داشته باشید که با این که برخی از این موارد میان اکثر دانشگاه ها مشترک بوده اما در برخی موارد با یکدیگر تفاوت هایی نیز دارند ، به همین خاطر باید در مورد هر مرکز اطلاعات جداگانه و دقیقی کسب نمود.

معمولا تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان نیازمند شرکت در آزمون ورودی نمی باشد و سوابق تحصیلی و سطح نمرات کسب شده در دوره های A-level هستند که پذیرش و عدم پذیرش متقاضیان در این رشته یا دانشگاه محل تحصیل آنان را مشخص می نماید.

هرچه که معدل دیپلم و نمرات دروس اصلی و پایه بالاتری داشته باشید و بتوانید مدرک زبان با نمرات بالا و درخشان تری را به دانشگاه های این کشور ارائه کنید از شانس بسیار بیش تری برای پذیرش برخوردار خواهید بود.

البته در برخی مواقع که میزان متقاضیان واجد شرایط برای تحصیل در دانشگاهی در این رشته بسیار بیش تر از تعداد ظرفیت پذیرش آن دانشگاه باشد ، شاید آن مرکز آزمونی را برای مشخص کردن پذیرفته شوندگان برگزار نماید که احتمال آن بسیار کم بوده و سعی می شود بر اساس همان مدارک و سوابق دریافتی پذیرفته شوندگان را مشخص نمایند.

آزمون های ورودی بینایی سنجی انگلستان

مزایا و معایب تحصیل بینایی سنجی در انگلستان

تا این قسمت با برخی از شرایط ورود و تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان آشنا شدیم ، همچنین باید دقت داشته باشیم که این رشته با چشم پزشکی متفاوت بوده و فارغ التحصیلان این رشته پزشک شناخته نمی شوند و وظایف و تخصص های متفاوتی نسب به چشم پزشکان را آموخته و بر عهده دارند.

انگلستان از جمله کشورهای جهان است که مزایای تحصیل در آن در هر رشته بسیار فراوان و زیاد است و همین موضوع باعث جذب دانشجویان زیادی از سراسر نقاط جهان به این کشور می شود ، مزایای تحصیل بینایی سنجی در انگلستان نیز بسیار فراوان بوده و دانشجویان با ورود به این کشور و فارغ التحصیلی در این رشته می توانند آینده ای مناسب از لحاظ شغلی و علمی را برای خود رقم بزنند.

در ادامه این قسمت شما را با مهم ترین مزایا و معایب تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان آشنا خواهیم نمود

تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان

معایب

 • هزینه تحصیل و شهریه گران دانشگاه های انگلستان
 • پذیرش سخت و دشوار در این رشته در انگلستان
 • نیاز به سوابق بسیار خوب و عالی برای پذیرش در دانشگاه های این کشور

مزایا

 • اعتبار بالای دانشگاه های ارائه دهنده رشته بینایی سنجی در انگلستان
 • امکان تحصیل مقاطع کارشناسی تا دکترای بینایی سنجی در انگلستان
 • تحصیل به زبان انگلیسی این رشته
 • وجود فرصت های شغلی گوناگون در این کشور پس از فارغ التحصیلی
 • اعتبار بالای مدارک دریافتی در این رشته در اکثر کشورهای جهان
 • پیشرو بودن انگلستان در عوم بینایی و چشم پزشکی
 • برخورداری دانشگاه های انگلستان از تجهیزات کامل و مدرن برای آموزش این رشته
 • تدریس عملی و تئوری این رشته به صورت همزمان برای کسب تجربه و دانش بالا
 • درآمد خوب و بالای اپتیومتریست ها در انگلستان
 • وجود بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در این رشته برای دانشجویان واجد شرایط

پیشنهاد میکنیم تا شرایط تحصیل رشته بینایی سنجی در دیگر کشورها را نیز بررسی کنید

بازار کار و درآمد بینایی سنجی در انگلستان

اپتومتریست ها در انگلستان چشم های بیماران را معاینه می کنند و در مورد مشکلات بینایی مشاوره می دهند و در صورت نیاز عینک یا لنزهای تماسی را تجویز می کنند ، همچنین انان می توانند در برخی از بیماری های ابتدایی مربوط به چشم و بینایی نظر داده و آن را درمان کنند ، اما در موارد حاد یا نیاز به تخصص بیماران را به دکتر چشم پزشک معرفی خواهند کرد.

بازار کار و درآمد بینایی سنجی در انگلستان با توجه به سطح مدرک دریافتی افراد متفاوت است ، هرچه مدرک بالاتری به دست آورید از فرصت های شغلی بسیار بیش تری برخوردار خواهید شد و همچنین درامد شما نیز افزایش خواهد یافت ، تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان می تواند اینده شغلی مناسبی را برای دانشجویان رقم برند و فرصت های شغلی خوبی در پایان در انتظار دانشجویان این رشته خواهد بود.

درآمد یک اپتومتریست تازه کار در انگلستان از سالی 25 هزار پوند آغاز می شود و با توجه به سوابق و دانش آنان می تواند تا سالانه 68 هزار پوند نیز برسد که سطح درآمدی بالا و مناسب برای زندگی در انگلستان می باشد.

اگر به فکر کار بعد از فارغ التحصیلی هستید و یا می خواهید مهاجرت کاری به انگلستان را تجربه کنید ، مطالعه مقاله کار در انگلستان در همین سایت به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تلاش کردند شما را با تمام زوایای تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان آشنا کنند ، بخش دیدگاه در اختیار شماست تا سوالات خود را درج کرده و به جواب برسید.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان

 • شهریه مقطع کارشناسی در دانشگاه کاردیف سالانه 23450 پوند می باشد.
 • شهریه مقطع کارشناسی در دانشگاه کالدونین گلاسکو سالانه 12250 پوند می باشد.
 • شهریه مقطع کارشناسی در دانشگاه اولستر سالانه 14190 پوند می باشد.
 • شهریه مقطع کارشناسی در دانشگاه شفیلد سالانه 24450 پوند می باشد.

مدرک زبان ایلتس با حداقل نمره 5،5 و یا تافل با حداقل نمره 70 نیز مورد نیاز می باشد.

دانشگاه منچستر یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان در تحصیل رشته بینایی سنجی می باشد.

معمولا تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان نیازمند شرکت در آزمون ورودی نمی باشد و سوابق تحصیلی و سطح نمرات کسب شده در دوره های A-level هستند که پذیرش و عدم پذیرش متقاضیان در این رشته یا دانشگاه محل تحصیل آنان را مشخص می نماید.

درآمد یک اپتومتریست تازه کار در انگلستان از سالی 25 هزار پوند آغاز می شود و با توجه به سوابق و دانش آنان می تواند تا سالانه 68 هزار پوند نیز برسد که سطح درآمدی بالا و مناسب برای زندگی در انگلستان می باشد.

این مطلب جهت آشنایی شما عزیزان با تحصیل رشته بینایی سنجی در انگلستان تهیه و جمع آوری گردیده است ، در صورت نیاز به مشورت و یا کسب اطلاعات بیش تر در این زمینه با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی تماس حاصل فرموده و از راهنمایی های به روز مشاوران دفاتر مرکزی و غرب تهران و یا دفتر شیراز بهره مند شوید ، همچنین توصیه می کنیم مقاله مهاجرت به انگلستان را نیز بخوانید و با تمام راه های مهاجرت قانونی به این کشور آشنا شوید.

اعتماد به ما را پس از شنیدن دیدگاه مشتریان مان، حتما کسب خواهید کرد

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 امتیاز)
منو
خانه