تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش

تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش ، از دیگر پیشنهاد های مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) برای یک برنامه تحصیلی آینده دار در خارج از کشور است ، اتریش در کنار آلمان ، کانادا ، استرالیا و سوئد از بهترین مکان ها برای تحصیل بینایی سنجی محسوب می شود.

بینایی سنجی هم مانند دیگر رشته های پیراپزشکی شرایط خاص خود را برای پذیرش دارد و بویژه دانشگاه های اتریش که تاکید زیادی بر زبان رسمی کشور دارند ، ضروری است که قبل از هر اقدامی به خوبی از آنها مطلع باشید.

مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی در مقاله پیش رو تلاش کرده اند تا جزییات امر از پذیرش ، دوره قبل از دانشگاه تا دوره پس از فارغ التحصیلی و بازار کار را برای شما علاقه مندان عزیز شفاف سازی کنند ، پس تا پایان مقاله ما را همراهی کنند.

اگر به تحصیل در اتریش در رشته های علوم پزشکی فکر می کنید ، حتما مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش را مطالعه کرده و اطلاعات خود را به روز کنید.

فهرست مطالب
تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش

پريمديكال بينايي سنجي در اتريش

متقاضيان تحصيل رشته بينايي سنجي در اتریش ، بدون نياز به گذراندن دوره هاي پريمديكال بينايي سنجي در اتريش می توانند وارد دانشگاه شوند ، متقاضيان تحصيل اين رشته با دارا بودن مدرك زبان آلماني و ديپلم دوازده ساله قادر خواهند بود بطور مستقيم وارد دوره هاي بينایی سنجي شوند.

تنها نکته قابل ذکر در باب الزام دوره های قبل از دانشگاه این است که در صورت نداشتن دانش زبان کافی متقاضيان بايد قبل ورود به دوره های بینایی سنجی در دانشگاه ، در كالج هاي زبان اين كشور براي فراگيري زبان آلماني شركت كنند.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

درمورد تحصیل و اقامت در کشور اتریش هر اطلاعاتی که نیاز دارید، از مشاورین و کارشناسان ما بپرسید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

بهترین دانشگاه های بینایی سنجی اتریش

دانشگاه های چشم پزشکی و بینایی سنجی اتریش در واقع یک رهبر جهانی در راه حل های نوری هستند و با افزودن هوش به نور و اشتیاق به نوآوری ، زندگی مردم را روشن تر می کنند و این همان چیزی است که به آن حس کردن زندگی می گویند!

در ادامه اطلاعاتی از بهترین دانشگاه های بینایی سنجی اتریش توسط مشاوران رجبی تهیه شده که از علاقه مندان دعوت می کنیم که در مطالعه آن با ما همراه شوند.

تحصیل بینایی سنجی در دانشگاه علوم پزشكي وين

تحصیل بینایی سنجی در دانشگاه علوم پزشكي وين ، آرزوی بسیاری از علاقه مندان این رشته است ، زیرا دانشگاه پزشکی وين یا MedUni Vienna يك دانشگاه دولتی واقع در پایتخت اتریش با اعتبار جهانی است.

این دانشگاه جانشین مستقیم دانشکده پزشکی در دانشگاه وین است که در سال 1365 توسط رودولف چهارم ، دوک اتریش تأسیس شد.

بخش چشم پزشکی و بینایی سنجی دانشگاه پزشکی وین در بیمارستان عمومی وین یکی از بزرگترین کلینیک های چشم در اروپا است ، دپارتمان بينايي سنجي اين دانشگاه با توجه به سطح مسئولیت خود ، هم عملکرد آکادمیک و هم پزشکی دارد ، به عنوان مثال ، حوزه دانشگاهی وظایف مهمی مانند آموزش دانشجویان و متخصصان جوان و توسعه علمی پیشرفت های تشخیصی و درمانی در حوزه خود را انجام می دهد.

تحصیل بینایی سنجی در دانشگاه علوم پزشكي وين

در عین حال ، بیمارستان وابسته به دپارتمان نقش مهمی در ارائه مراقبت های پزشکی به مردم ، به ویژه برای ساکنان وین ایفا می کند ، بخش چشم پزشکی برای ارائه مراقبت های پزشکی جامع و بهینه با سایر بخش ها همکاری نزدیک دارد.

این بخش نه تنها بیماران را در کلینیک چشم پزشکی خود درمان می کند ، بلکه خدمات مشاوره چشم پزشکی را به تمام بخش های داخل بیمارستان ارائه می دهد ، دپارتمان چشم پزشکی با همکاری بین المللی خود با سایر مؤسسات پزشکی ، مؤسسات تأمین مالی تحقیقاتی و شرکای صنعتی ، جایگاه بسیار خوبی دارد.

از بزرگان دپارتمان چشم پزشكي دانشگاه وين مي توان پروفسور دکتر اورسولا اشمیت-ارفورث ، پروفسور دکتر مایکل گئورگوپولوس و دانشیار. Priv.-Doz. دکتر جرالد اشمیدینگر را نام برد.

شرايط اخذ پذيرش بینایی سنجی از دانشگاه پزشکی وین

در شرايط اخذ پذيرش بینایی سنجی از دانشگاه پزشکی وین اساساً برای همه دانشجویان تعهدی وجود دارد؛ متقاضيان براي اخذ پذيرش از اين دانشگاه بايد داراي مدرك معتبر ديپلم و داراي مهارت های نوشتاری و گفتاری زبان انگلیسی که خواندن ادبیات تخصصی و درک سخنرانی ها را امکان پذیر می کند ، باشند ، مهارت كافي كامپيوتر به منظور استفاده از بسترهاي يادگيري و تدريس دانشگاه نيز مهم است.

تحصیل بینایی سنجی در دانشگاه پزشکی پاراسلسوس

دانشگاه پزشکی پاراسلسوس یک دانشگاه خصوصی است که در شهرداری سالزبورگ ، اتریش و نورنبرگ ، آلمان واقع شده است.

این دانشگاه از طریق یک مشارکت فشرده و طولانی مدت در زمينه بينايي سنجي ، با بیمارستان دانشگاه سالزبورگ و کلینیک داپلر کریستین به هم متصل می شوند ، با تأسیس دانشگاه ، بخش‌های سابقاً خودمختار کلینیک ‌ها برای تبدیل شدن به بخش‌های کلینیک دانشگاه با هم ادغام شدند.

علاوه بر این ، دانشگاه پزشکی پاراسلسوس می‌تواند از شبکه‌ای گسترده از بیمارستان‌های آموزشی دانشگاهی و شیوه‌های آموزشی، به‌ویژه در مناطق سالزبورگ و بایرن استفاده کند.

از بزرگان و نامداران اين دانشگاه در زمينه بينايي سنجي مي توان الکساندر باکرنگ ، فابیان ماتیاس بائر ، باربارا بوگنر ، دانیلا بروکنر ، هانس پیتر کالوین ، آلویس کی دکسل ، مارتین امس ، گونتر گرابنر ، راکهوفر یوزف و سمیرا کایا را نام برد.

این دانشگاه شرایط ورود خاصی دارد که در بخش مربوط به آزمون های ورودی بینایی ینجی اتریش به آنها اشاره شده است.

تحصیلات بینایی سنجی دانشگاه پزشكي گراتس

دانشگاه پزشکی گراتس یک دانشگاه پزشکی دولتی واقع در گراتس اتریش است که بخش از بیمارستان مربوط به این دانشگاه در واقع بخش بينايي سنجي دومین کلینیک بزرگ چشم در اتریش است ، مسئولیت های اصلی بیمارستان چشم پزشکی دانشگاه گراتس شامل مراقبت از بیمار ، آموزش به رهبری پژوهش ، تحقیق ، آموزش و اطلاعات برای مردم در زمینه پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماری های چشمی است.

تحصیلات بینایی سنجی دانشگاه گراتس در دپارتمان چشم‌ پزشکی ، امکان آموزش متخصصانی را در زمینه تخصصی بینایی‌سنجی و چشم ‌پزشکی به دنبال یک مفهوم آموزشی شناخته شده بین‌المللی فراهم می کند.

از کارکنان اين دپارتمان مي توان امین فرهاله ، ارجمند نوید ، برگلف جوتا ، بریشی بوجار ، بیزژاک بیانکا ، بولدین اینگرید ، برندنر مارتینا ، برترکلیبر سارا ، دیوید دانیل ، ادر لیزا ، فالب توماس ، گابریل ماکسیمیلیان ، جورج توماس پاتریک ، گیوسلر اولریکه ، گلاتز مارلن ، گلاتز ویلفرد و گروسپوتزل مانوئل را نام برد.

دانشگاه مدیکال گراتس جهت پذیرش تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش ، از دانشجویان می خواهد که حداقل معدل 3.5 را حفظ کنند تا شانس خوبی برای پذیرش در دانشگاه پزشکی گراتس داشته باشند.

هزینه تحصیل بینایی سنجی در اتریش

هزینه تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش ، مانند هر کشور دیگری قطعا متاثر از انتخاب شما است؛ در دانشگاه های اتریش سطح شهریه ها در هر رشته اي و در هر دانشگاهي در هر ترم برای شهروندان اتحادیه اروپا ثابت است؛ به عنوان مثال شهریه تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش در دانشگاه علوم پزشکی وین ، برای دانشجویان اتحادیه اروپا 363.36 می باشد و برای اتباع کشورهای ثالث 726.72 يورو در هر ترم است.

علاوه بر شهریه های مربوطه ، سهم اتحادیه دانشجویان ، از جمله بیمه ، به مبلغ 20.70 یورو پرداخت می شود ، بنابراین ، دانشجویان باید مبلغ کل 384.06 یورو و 747.42 یورو در هر ترم پرداخت کنند.

دانشگاه پزشکی پاراسلسوس یک دانشگاه خصوصی است و از همینجا می توان حدس زد که تحصیل بینایی سنجی در دانشگاه پزشکی پاراسلسوس گران باشد.

هزینه تحصیل بینایی سنجی در اتریش

هزينه هاي تحصيل در اين دانشگاه در مقطع کارشناسی نزدیک به 2000 یورو در هر ترم و در مقطع کارشناسی 4500 یورو و دکترا اگر بدون کمک هزینه یا بورسیه باشد ، به طور میانگین 7200 یورو در هر ترم محاسبه می شود.

هزينه تحصيل در دانشگاه علوم پزشکی گراتس که یکی از بهترین دانشگاه های بینایی سنجی اتریش نيز مبلغ کلي 384.06 یورو و 747.42 یورو در هر ترم است. در ادامه حدس می زنیم که شاید بخواهید درمورد هزینه زندگی در اتریش هم بدانید که ما پیشنهاد می کنیم حتما مقاله لینک شده را بخوانید.

پیشنهاد می کنیم که مقالات زیر را درمورد شرایط تحصیل و پذیرش در کشور اتریش مطالعه کنید تا اطلاعات کامل تری کسب نمایید

چارت درسی بینایی سنجی در دانشگاه های اتریش

تحصیل رشته بينايي در اتريش در مقطع کارشناسی در قالب يك دوره سه ساله برنامه ریزی شده است و دروسي كه دانشجويان بايد در دانشگاه هاي اتريش براي رشته بينایی سنجي مطالعه كنند شامل توسعه شخصی و حرفه ای ، اپتیک هندسی ، آناتومی عملکردی چشم ، معاینه بینایی سنجی ، اپتیک فیزیکی ، فیزیولوژی عصبی بینایی و مبانی ادراک بصری ، آناتومی و فیزیولوژی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی ، ریاضیات برای بینایی سنجی ، ابزار دقیق و لنزهای تماسی است.

ساير دروس موجود در چارت درسی بینایی سنجی در دانشگاه های اتریش شامل فارماکولوژی ، روان شناسی بصری و فیزیولوژی عصبی ، جلسات عملی بالینی ، دو بيني ، کم دید ، فارماکولوژی چشمی ، لنزهای تماسی ، بیماری چشمی ، اپتومتری و تمرین بینایی سنجی مبتنی بر شواهد است.

زبان تحصیل بینایی سنجی در اتریش

زبان تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش در دانشگاه علوم پزشکی وین ، زبان انگلیسی است و معمولا دانشگاه در زمان پذیرش از دانشجویان نمره زبان بین المللی آیلتس یا تافل می خواهد.

زبان تحصيل در دانشگاه پزشکی پاراسلسوس ، از بهترین دانشگاه های تحصیل بینایی سنجی اتریش ، زبان آلماني است و دانشجويان بين المللي بايد داراي مدرك زبان آلماني باشند.

زبان تحصیل بینایی سنجی در دانشگاه علوم پزشکی گراتس ، به زبان آلمانی است و دانشگاه معمولا در زمان پذیرش از دانشجویان مدرک زبان آلمانی می خواهد؛ سطح مدرک برای مقطع کارشناسی متوسط اما برای فوق لیسانس و دکترا باید حتما در سطح C1 باشد.

این دانشگاه یک دوره زبان پیش نیاز هم برگزار می کند که برای اطلاع کاملتر از آن می توانید مقاله اختصاصی مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی با عنوان دانشگاه پزشکی گراتس اتریش را مطالعه کنید.

آزمون های ورودی بینایی سنجی اتریش

آزمون های ورودی بینایی سنجی اتریش

به طور کلی دانشگاه های کشور اتریش نسبت به همتایان علمی خود مانند کشور آلمان و فرانسه ، به داشتن شرایط پذیرش آسان تر شهرت دارد و بنابراین این موضوع شامل شرایط پذیرش رشته بینایی سنجی هم می شود.

دانشگاه های اتریش الزاما دارای آزمون ورودی جامع و تعریف شده برای رشته بینایی سنجی نیستند اما در میان بهترین دانشگاه ها، دانشگاه پارسلسوس نوعی آزمون برای پذیرش برگزار می کند.

دانشگاه پاراسلسوس برای پذیرش بینایی سنجی دارای آزمون ورودی البته نه خیلی سخت است که که در آن باید نمرات فیزیک ، زیست ، شیمی و ریاضی متقاضی بالا باشد ، توجه داشته باشید که علاوه بر نتایج امتحانات برای پذیرش در این موسسه آموزشی ، ارائه اطلاعات عملکرد تحصیلی قبلی نیز ضروری است.

دانشگاه پزشکی گراتس از بهترین دانشگاه های بینایی سنجی اتریش ، معیار پذیرش خود را بر اساس معدل متقاضی قرار می دهد؛ معدل مورد نیاز این دانشگاه در زمان پذیرش بسیار بالاتر از میانگین مورد نیاز دانشگاه های اتریش است ، متقاضیان همچنین باید در فعالیت ‌های دیگری مانند ورزش ، هدایت برخی پروژه‌ها و خدمات اجتماعی برای بهبود شانس پذیرش شرکت کنند.

تمام تلاش ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی این است تا بتوانیم بهترین کیفیت را به مشتریانمان ارائه دهیم. اگر می خواهید مهاجرت کنید حتما اطلاعات کاملی کسب کنید برای کسب اطلاعات هم می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید.

پس از تصمیم گیری، همانطور که در ویدیو روبرو نمونه های ویزای کشورهای مختلف را میبینید، ما وعده هایمان را عملی میکنیم.

مزایا و معایب تحصیل بینایی سنجی در اتریش

طبیعی است که هر رشته در هر کشوری که خوانده شود نسبت به شرایط هر دانشجویی ، مزیت ها و معایبی در پی داشته باشد ، مشاوران رجبی همواره سعی می کنند به نکات مثبت و منفی موجود برای تحصیل رشته های مختلف در دانشگاه های خارجی اشاره کنند و در این قسمت مزایا و معایب تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش را به اختصار بیان کرده اند.

مزایا:

  • دانشگاه های بینایی سنجی و چشم پزشکی اتریش ارزش و اعتبار بالایی در اروپا و جهان دارند.
  • اتریش از کشورهای برتر برای تحصیلات بینایی سنجی محسوب می شود.
  • اتریش در زمینه کسب و کار بینایی سنجی قوی است و قصد دارد که به رهبر بی رقیب در راه حل های تصویربرداری نوری تبدیل شود.
  • محصولات ISS در زمینه بینایی سنجی عمدتاً در کشورهای اتریش و سنگاپور تولید می شوند.

تحصیل داروسازی در اتریش هم مزایای بیشماری دارد ، هزینه ها و بورسیه های مربوط به این رشته را در مقاله تحصیل رشته داروسازی در اتریش بخوانید.

معایب:

  • اتریش یک کشور غیر انگلیسی زبان است و این مشکل در صورت برای ادامه تحصیل در کشور سوم ، یک عیب محسوب می شود.
  • برای تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش علاوه بر مهارت های زبان آلمانی ، مهارت های خوب زبان انگلیسی نیز مورد نیاز است.
  • بیشترین تمرکز علم و دانش در دانشگاه های پایتخت است و به همین دلیل رقابت برای دانشگاه های پایتخت زیاد است.

پیشنهاد میکنیم تا شرایط تحصیل این رشته در دیگر کشورهای هم رده را نیز بررسی کنید تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید

بازار کار و درآمد بینایی سنجی در اتریش

بازار کار و درآمد بینایی سنجی در اتریش خوب است؛ دستمزد ناخالص سالانه برای یک اپتومتریست در اتریش بسته به شرایط و تجربه از 4500 یورو تا 12800 قابل انتظار است ، حقوق رقابتی و مزایای اضافی را بر اساس عملکرد ، تجربه و صلاحیت ارائه می شود.

فارغ التحصیلان بینایی سنجی از اتریش قادر خواهند بود از طریق مدرک معتبری که دریافت می کنند در سرتاسر جهان بر نوآوری در زمینه حس ، روشنایی و تجسم تمرکز کنند تا سفرها را ایمن تر، تشخیص های پزشکی دقیق تر و لحظات روزانه در ارتباطات را تجربه ای غنی تر کنند.

برای اینکه بدانید چه مشاغلی در اتریش بهترین درآمد را دارند و مورد نیاز این کشور هستند ، سری به مقاله کار در اتریش بزنید.

مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این مقاله به بررسی تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش پرداختند ، سوالات خود را در بخش دیدگاه در پایین همین صفحه درج کرده و در همان روز پاسخ خود را دریافت نمایید. 

سوالات پر تکرار تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش

متقاضيان تحصيل رشته بينايي سنجي در اتریش ، بدون نياز به گذراندن دوره هاي پريمديكال می توانند وارد دانشگاه شوند ، متقاضيان تحصيل اين رشته با دارا بودن مدرك زبان آلماني و ديپلم دوازده ساله قادر خواهند بود بطور مستقيم وارد دوره هاي بينایی سنجي شوند.

دانشگاه پزشکی وين یا MedUni Vienna ،دانشگاهی دولتی واقع در پایتخت اتریش با اعتبار جهانی .

شهریه تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش در دانشگاه علوم پزشکی وین ، برای دانشجویان اتحادیه اروپا 363.36 می باشد و برای اتباع کشورهای ثالث 726.72 يورو در هر ترم است.
علاوه بر شهریه های مربوطه ، سهم اتحادیه دانشجویان ، از جمله بیمه ، به مبلغ 20.70 یورو پرداخت می شود ، بنابراین ، دانشجویان باید مبلغ کل 384.06 یورو و 747.42 یورو در هر ترم پرداخت کنند.

توسعه شخصی و حرفه ای ، اپتیک هندسی ، آناتومی عملکردی چشم ، معاینه بینایی سنجی ، اپتیک فیزیکی ، فیزیولوژی عصبی بینایی و مبانی ادراک بصری ، آناتومی و فیزیولوژی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی ، ریاضیات برای بینایی سنجی ، ابزار دقیق و لنزهای تماسی

بازار کار و درآمد بینایی سنجی در اتریش خوب است؛ دستمزد ناخالص سالانه برای یک اپتومتریست در اتریش بسته به شرایط و تجربه از 4500 یورو تا 12800 قابل انتظار است.

شرایط تحصیل رشته بینایی سنجی در اتریش که با تلاش مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی ارائه شده بود را مطالعه کردید ، شما همیشه می توانید از طریق تماس تلفنی ، با مشاوران ما در دفتر شیراز و دفاتر مرکزی و غرب تهران قرار ملاقات تنظیم کرده و اطلاعات کاملا علمی و تخصصی دریافت کنید ، ما خوشحال خواهیم شد که در مسیر مهاجرت قانونی همراه شما باشیم ، پیشنهاد می کنیم در کنار این محتوا ، مقاله مهاجرت به اتریش را هم مرور کنید تا با سایر روش های قانونی مهاجرت به این کشور بخوبی آشنا شوید.

نظرات مشتریان شرکت مهاجرتی رجبی را درمورد عملکرد این شرکت برای اجرای پرونده ها را ببینید

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post

یک تخفیف ویژه داریم! 
به مناسبت سال جدید میلادی!

تا آخر دی، می‌تونی با 30درصد تخفیف ، مشاوره تخصصی بگیری و 
با 10 الی 30 درصد تخفیف، قرارداد ببندی!

برای هماهنگی با شماره‌های زیر تماس بگیر:
021-91002525
071-91002525

منو
خانه