تحصیل پزشکی و دندانپزشکی

تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان

تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان

تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان از بهترین انتخاب ها برای تحصیل در رشته فیزیوتراپی در خارج از کشور است ، فیزیوتراپی یک حرفه پزشکی است که به طیف گسترده ای از شرایط سلامت افراد مربوط به ناتوانی آنها در حرکت صحیح به دلیل بیماری یا جراحات مربوط می شود ؛ برای آشنایی با جزئیات تحصیل در این رشته و سایر رشته های پزشکی با شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تماس بگیرید.

توصیه می کنیم در کنار این محتوا ، مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان را بخوانید تا با کلیات اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور و مزایا و معایب این انتخاب بیشتر بدانید.

متخصصان مراقبت های بهداشتی که خدمات پزشکی در زمینه فیزیوتراپی را ارائه می دهند به عنوان فیزیوتراپیست در نظر گرفته می شوند ؛ دانشگاه‌ های بریتانیا دوره‌ های مختلف فیزیوتراپی جذابی را ارائه می ‌کنند که به دانشجویان کمک می‌کند تا درک اساسی از مفاهیم اصلی در فیزیوتراپی و سایر زمینه ‌های تحصیلی مرتبط ، به علاوه طیف وسیعی از مهارت ‌های شغلی را ایجاد کنند.

مدرک فیزیوتراپی به دانشجویان آموزش می ‌دهد که چگونه به پیر و جوانی که از بیماری ، تصادف یا پیری رنج می ‌برند کمک و درمان کنند ، فیزیوتراپیست های واجد شرایط از طریق استفاده از درمان دستی و تمرینات درمانی به مشکلات ستون فقرات و مفاصل ، سکته مغزی و تصادفات کمک خواهند کرد.

تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان در مقاطع تحصیلی مختلف یعنی مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شود که به ترتیب 3 سال ، 2 سال و 4 سال طول می کشد ، برای پذیرش در رشته فیزیوتراپی در انگلستان به level A در درس زیست شناسی در دبیرستان و اتمام دوره دبیرستان نیاز است.

پری مدیکال فیزیوتراپی در انگلستان

A-Levels (مدارک سطح پیشرفته) یک مدرک تحصیلی مبتنی بر موضوع بریتانیا برای دانش آموزان 16 ساله و بالاتر است ، آنها معمولا بیش از دو سال مطالعه می شوند که منجر به دریافت مدارک تحصیلی برای ورود به موسسات آموزش عالی در بریتانیا و بسیاری دیگر در سراسر جهان می شود ، اکثر مؤسسات آموزش عالی به حداقل 3 موضوع نیاز دارند.

اگرچه آنها مدرک تحصیلی انگلستان هستند ، مدارس در سراسر جهان سطوح A را ارائه می دهند. علاوه بر این، اکثر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سطح A را به عنوان مدرک ورودی مناسب می شناسند.

دانشجویان معمولا در A level سه موضوع را مطالعه می کنند که موضوعات شامل زبان و ادبیات انگلیسی ، فرانسوی ، ریاضی ، زیست‌شناسی ، فیزیک ، شیمی ، تاریخ ، جغرافیا ، روان‌ شناسی ، اقتصاد ، هنر ، فناوری اطلاعات و زبان ‌های خارجی مدرن مانند فرانسوی ، آلمانی و اسپانیایی است.

برای تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان مدرک A levels در دروسی شامل زیست شناسی یا تربیت بدنی یا یک علم زیستی قابل قبول ( مثلا زیست شناسی انسانی ) مورد نیاز باشد.

بهترین دانشگاه های فیزیوتراپی انگلستان

قطعا یکی از بهترین انتخاب ها برای تحصیل در خارج از کشور انگلستان است ، اکثر دانشگاه های این کشور در بین برترین دانشگاه های جهان قرار دارند و فارغ التحصیلان این دانشگاه ها در بین کارفرمایان مورد استقبال قرار می گیرند.

بهترین دانشگاه های فیزیوتراپی انگلستان

دانشگاه بیرمنگام

دانشگاه معروف بیرمنگام به لطف برخی از بهترین دوره های فیزیوتراپی در بریتانیا ، در صدر فهرست دانشگاه بهترین دانشگاه های فیزیوتراپی انگلستان قرار گرفته است ، ماژول های تحصیلی رشته فیزیوتراپی در این دانشگاه ترکیبی از دروس تئوری و عمل است.

به لطف پیوند های قوی آنها با بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی محلی و ملی، دانشجویان این فرصت را پیدا می کنند تا دانش خود را در عمل به کار ببرند و درک جامعی از مشکلات جسمی به دست آورند.

دانشگاه بیرمنگام یک دوره کارشناسی در فیزیوتراپی و دو دوره دیگر در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می دهد که شامل کارشناسی ، فیزیوتراپی (پیش ثبت نام کارشناسی ارشد) و فیزیوتراپی پیشرفته کارشناسی ارشد می باشد.

دانشگاه برادفورد

هدف از تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان در دانشگاه برادفورد ، ایجاد قابلیت های علمی و عملی مورد نیاز برای کمک به بیماران برای بهبود و حفظ سلامت جسمانی خود است. ، ماموریت آنها نه تنها تولید فارغ التحصیلان شاغل، بلکه افرادی است که آماده استفاده از دستاورد های علمی خود برای مقابله با چالش های مهم در زمینه فیزیوتراپی هستند ، کلاس های آکادمیک و جلسات تمرینی در دوره فیزیوتراپی که در دانشگاه برادفورد تدریس می شود، برای آموزش دانشجویان این رشته دست به دست هم می دهند.

دانشگاه برادفورد مدارک کارشناسی فیزیوتراپی (Hons)، فیزیوتراپی در سلامت زنان گواهی PG ، گواهی PG تمرین فیزیوتراپی اسکلتی عضلانی ، دیپلم PG تمرین فیزیوتراپی اسکلتی عضلانی ، مطالعات توانبخشی (عمل فیزیوتراپی اسکلتی عضلانی) کارشناس ارشد ، مطالعات توانبخشی (فیزیوتراپی در سلامت زنان) کارشناس ارشد ، گواهی PG خودداری برای فیزیوتراپیست ، MPH بهداشت عمومی و مطالعات توانبخشی (خودداری برای فیزیوتراپیست ها) کارشناس ارشد را ارائه می دهد.

دانشگاه آنگلیای شرقی

از دوره های عالی فیزیوتراپی ارائه شده در دانشگاه معروف East Anglia است ، شما با تحصیل در این دانشگاه به یک جامعه پر جنب و جوش از دانش آموزان جاه طلب و معلمان در کلاس جهانی می پیوندید که با تعهدی بی نظیر برای بهبود رویکردهای آموزشی و افزایش دستاوردهای علمی هدایت می شوند.

دوره فیزیوتراپی ، چه در مقطع کارشناسی و چه در مقطع کارشناسی ارشد، تأکید بیشتری بر تمرین فیزیوتراپی دارد ، علاوه بر این، هدف از این دوره ارائه یک احساس عاطفی نسبت به شرایط سلامتی بیماران است که یک مؤلفه بسیار مهم برای انجام این حرفه است.

در حال حاضر، دانشگاه آنگلیا شرقی دو دوره فیزیوتراپی را برگزار می کند که شامل کارشناسی فیزیوتراپی و کارشناسی ارشد فیزیوتراپی است.

تحصیل فیزیوتراپی در دانشگاه آکسفورد بروکس

با تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان در دانشگاه آکسفورد بروکس می توانید فیزیوتراپی را در محیطی نوآورانه مطالعه کنید که به طور مستمر از شما الهام می‌گیرد و از شما حمایت می‌کند تا بدون زحمت به سمت ماموریت نهایی تبدیل شدن به یک پزشک حرفه‌ای فیزیوتراپی کار کنید.

تحصیل فیزیوتراپی در دانشگاه آکسفورد بروکس

امکانات مدرنی که در آن می‌توانید آموخته ‌های خود را تمرین کنید ، این فرصت را به شما می‌دهد تا حس بهتری از شغل آینده خود به عنوان فیزیوتراپ به دست آورید ، به علاوه کل دوره را بسیار جذاب ‌تر می‌کند ، آزمایش ‌های عملی که در این دانشگاه شرکت خواهید کرد ، مهارت ‌های لازم برای ورود به بازار کار را پس از ترک دانشگاه به شما می‌دهد.

مدرک فیزیوتراپی را در دانشگاه آکسفورد بروکس در یکی از دوره های زیر ارائه می شود:

لیسانس فیزیوتراپی ، لیسانس ورزش، مربیگری و تربیت بدنی ، فیزیوتراپی (پیش ثبت نام) کارشناسی ارشد ، توانبخشی کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد ورزش

دانشگاه رابرت گوردون

دانشگاه رابرت گوردون به دلیل دوره های فیزیوتراپی خود شهرت زیادی دارد و چندین سال است که آن را در لیست برتر بهترین دوره های فیزیوتراپی در انگلستان قرار داده است ، با توجه به کیفیت و پژوهش محور بودن، تکمیل موفقیت آمیز مدرک فیزیوتراپی در این دانشگاه دانشجویان را به یک فارغ التحصیل شاغل و متخصص آینده در این زمینه تبدیل می کند.

دوره های ارائه شده در رشته فیزیوتراپی در این دانشگاه شامل دکترای فیزیوتراپی ، فیزیوتراپی (پیش ثبت نام)کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد فیزیوتراپی و دوره های آموزشی تمرینی برای متخصصان بهداشت است.

برترین دانشگاه های علوم پزشکی انگلستان ، رشته داروسازی را نیز ارائه می دهند که جزو محبوب ترین رشته ها در جهان است ؛ مقاله تحصیل رشته داروسازی در انگلستان را بخوانید.

هزینه تحصیل فیزیوتراپی در انگلستان

با وجود سطح کیفیت دانشگاه های انگلستان بالا بودن هزینه تحصیل در این کشور طبیعی است ، شهریه تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان 24200 پوند برای هر سال تحصیلی است.

اگر به دنبال هزینه های تحصیل مقرون به صرفه تر در دانشگاه های برتر اروپا هستید ، دانشگاه های آلمان هم گزینه هایی پر رنگ هستند ؛ مقاله تحصیل رشته فیزیوتراپی در آلمان را بخوانید و هزینه های تحصیل را مقایسه کنید.

آزمون های ورودی فیزیوتراپی انگلستان

پذیرش و تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان نیازمند شرکت و قبولی در آزمون ورودی نیست و با گذراندن دوره A Level متقاضیان آماده تحصیل در این رشته می شوند.

آزمون های ورودی فیزیوتراپی انگلستان

چارت درسی فیزیوتراپی در دانشگاه های انگلستان

برای اتمام دوره کارشناسی در دانشگاه های انگلستان دانشجویان ملزم به گذراندن 180 واحد درسی هستند که گذراندن آن ها 3 سال طول می کشد.

سال اول

این سال اساس مهارت های علمی و عملی مورد نیاز برای تمرین حرفه ای را فراهم می کند ، از جمله:

آناتومی ، فیزیولوژی ، بیماری های اسکلتی عضلانی رایج ، مهارت های تحقیق پایه ، توسعه شخصی و حرفه ای ، توسعه تمرین مبتنی بر شواهد ، پاتوفیزیولوژی 1 و 2 ، بیماری و اختلال ماهیچه ای اسکلتی ، مطالعات 1 و 2 مطالعات ماهیچه ای عصبی ،توسعه حرفه ای مداوم

سال دوم

بر دانش پایه و مهارت های عملی به دست آمده در سال اول استوار است:

مدیریت شرایط نوئورولوژیک ، مدیریت شرایط پیچیده و طولانی مدت ، توسعه حرفه ای مداوم 2 ، توسعه تحقیقاتی ، مدیریت شرایط اسکلتی ماهیچه ای ، مدیریت شرایط قلبی نفسی

سال سوم

توسعه حرفه ای مداوم 3 ، پایان نامه فیزیوتراپی ، تمرین عملی و درمانی ، فعالیت فیزیکی برای سلامت ، ورزش پزشکی و صدمات ، تجزیه و تحلیل حرکت انسانی ، سلامت ذهنی ، مراقبت اطفال

چارت تحصیلی رشته پرستاری در کشور انگلستان هم بسیار قوی و به روز است ؛ شاید ندانید که اولین دانشگاه پرستاری جهان در انگلستان افتتاح شده است ؛ مقاله تحصیل رشته پرستاری در انگلستان را حتما بخوانید.

مزایا و معایب فیزیوتراپی در انگلستان

قطعا آرزوی هر یک از علاقمندئان تحصیل در خارج از کشور تحصیل در یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی انگلستان است اما پذیرش در این دانشگاه ها دشوار است ، در ادامه با مزایا و معایب تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان آشنا می شویم.

مزایا و معایب فیزیوتراپی در انگلستان

مزایای تحصیل فیزیوتراپی در انگلستان

  • تحصیل در برترین دانشگاه های جهان
  • تحصیل به زبان انگلیسی
  • بازار کار عالی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های انگلستان در داخل و خارج از کشور
  • وجود دانشگاه های متعدد ارائه دهنده رشته فیزیوتراپی در انگلستان

معایب تحصیل فیزیوتراپی در انگلستان

  1. برای تحصیل در رشته فیزیوتراپی در دانشگاه های انگلستان به نمره آیلتس بالا تر از 6.5 نیاز است.
  2. با توجه به بالا بودن تقاضا در دانشگاه های انگلستان پذیرش در این دانشگاه ها دشوار است.
  3. هزینه تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان بالا است.

بازار کار و درآمد فیزیوتراپی در انگلستان

فارغ التحصیلان فیزیوتراپی از دانشگاه های انگلستان در مطب ها یا شرکت های خصوصی، NHS یا تیم های ورزشی و در مراکز ورزشی نقش خواهند داشت ، نقش‌های خاص فارغ التحصیلان را متوجه افراد مسن می‌کند ، در حالی که ارتوپدی ، زنان و زایمان ، اطفال و پزشکی ورزشی را انجام می‌دهند ، میانگین حقوق برای فیزیوتراپیست ها در انگلستان 21999 پوند است.

اگر قرار است بعد از تحصیل در انگلستان مقیم شده و کار کنید ، نیاز است اطلاعات جامع و صحیحی در این باره داشته باشید ، به همین منظور مقاله کار در انگلستان را در همین سایت به شما تقدیم کرده ایم.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان

تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان را در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) مطالعه کردید ، بخش دیدگاه در اختیار شماست تا سوالات خود را ثبت کرده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان چقدر طول می کشد و چه شرایطی را می طلبد؟

رشته فیزیوتراپی در دانشگاه های انگلستان در مقاطع تحصیلی مختلف یعنی مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شود که به ترتیب 3 سال ، 2 سال و 4 سال طول می کشد ، برای پذیرش در رشته فیزیوتراپی در انگلستان به level A در درس زیست شناسی در دبیرستان و اتمام دوره دبیرستان نیاز است.

دوره A level برای تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان شامل چه دروسی است؟

دانشجویان معمولا در A level سه موضوع را مطالعه می کنند که موضوعات شامل زبان و ادبیات انگلیسی ، فرانسوی ، ریاضی ، زیست‌شناسی ، فیزیک ، شیمی ، تاریخ ، جغرافیا ، روان‌ شناسی ، اقتصاد ، هنر ، فناوری اطلاعات و زبان ‌های خارجی مدرن مانند فرانسوی ، آلمانی و اسپانیایی است.

برای تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان بهترین دانشگاه ها کدامند؟

دانشگاه بیرمنگام ، دانشگاه برادفورد ، دانشگاه آنگلیای شرقی و دانشگاه آکسفورد بروکس

هزینه تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان چقدر است؟

شهریه تحصیل فیزیوتراپی در انگلستان 24200 پوند برای هر سال تحصیلی است.

حقوق فیزیوتراپیست ها در انگلستان چقدر است؟

میانگین حقوق برای فیزیوتراپیست ها در انگلستان 21999 پوند است.

در مقاله ای که مطالعه گردید مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی با توجه به اهمیت نقش فیزیوتراپیست ها در دنیای امروز تحصیل رشته فیزیوتراپی در انگلستان را بررسی کردند ، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های قانونی مهاجرت به این کشور با دفاتر موسسه در شهرهای شیراز و تهران تماس بگیرید ؛ همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله مهاجرت به انگلستان را بخوانید تا با سایر روش های مهاجرت به این کشور هم بخوبی آشنا شوید.

3/5 - (2 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *