دانشگاه میشیگان آمریکا

Picture of مشاور مهاجرت تحصیلی
مشاور مهاجرت تحصیلی
دانشگاه میشیگان آمریکا
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

دانشگاه میشیگان آمریکا یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در Ann Arbor ، میشیگان در ایالات متحده است ، این دانشگاه در سال ۱۸۱۷ در دیترویت ، به عنوان Catholepistemiad یا دانشگاه میشیگانیا تاسیس شد و قدیمی ترین دانشگاه میشیگان است.

اگر به دنبال کسب اطلاعات از دانشگاه میشیگان هستید ، مطالعه این مقاله که با تلاش و کوشش مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) گردآوری شده ، اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار خواهد داد.

پیشتر در همین سایت در مقاله تحصیل در آمریکا به نحوه دریافت پذیرش از دانشگاه های آمریکا اشاره شده است که حتما می بایست در کنار این مقاله ، مقاله لینک شده را نیز بخوانید.

دانشگاه میشیگان آمریکا یکی از اعضای بنیانگذار انجمن دانشگاه های آمریکا است ، میشیگان از نظر رتبه بندی کالج ها و دانشگاه های برتر در بین بهترین دانشگاه های دولتی ایالات متحده قرار گرفته است.

دانشگاه میشیگان در رده بندی دانشگاه های جهان در سال ۲۰۲۰ و رده بندی تایمز ، در جایگاه ۲۱ جهان قرا گرفت.

دانشگاه میشیگان در میان دانشگاه های دکترا با فعالیت تحقیقاتی بسیار بالا طبقه بندی شده است ، میشیگان دارای مدرک دکترا در علوم انسانی ، علوم اجتماعی و رشته های STEM (علم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات) و همچنین مدارک حرفه ای در معماری ، تجارت ، پزشکی ، حقوق ، سیاست عمومی ، داروسازی ، پرستاری ، مددکاری اجتماعی ، بهداشت عمومی و دندانپزشکی است.

برای دسترسی راحت تر به عناوین اصلی این محتوا از لنک های موجود در کادر سبز رنگ استفاده کنید.

دانشگاه میشیگان آمریکا

جایزه ها و فارغ التحصیلان برجسته دانشگاه میشیگان

ماموریت دانشگاه میشیگان پرورش رهبران و شهروندانی است که زمان حال را به چالش می کشند ، آینده را غنی می کنند و به دنیایی بهتر کمک می کنند.

این دانشگاه با 12.48 میلیارد دلار در سال 2020 جزو بزرگترین دانشگاه های جهان است ؛ تا اکتبر 2019 ، 53 برنده “جایزه نوابغ” مک آرتور (29 برنده از بین فارغ التحصیلان و 24 برنده دانشکده) ، 26 برنده جایزه نوبل ، شش برنده جایزه تورینگ ، یک مدال فیلدز و یک میچل اسکولر در پرونده دانشگاه ثبت شده است.

فارغ التحصیلان آن شامل هشت رئیس دولت از جمله رئیس جمهور ایالات متحده جرالد فورد هستند ، 42 مقام که در سطح کابینه فعال هستند از این دانشگاه بوده و همچنین دارای فارغ التحصیلان زیادی است که از محققان فولبرایت هستند.

دانشکده های دانشگاه میشیگان آمریکا

 • دانشکده معماری و شهرسازی
 • دانشکده طراحی هنری
 • دانشکده کسب و کار
 • دانشکده دندانپزشکی
 • دانشکده تحصیلات
 • دانشکده مهندسی
 • دانشکده محیط زیست و پایداری
 • دانشکده اطلاعات
 • دانشکده جنبش شناسی
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده ادبیات ، علم و هنر
 • دانشکده پزشکی
 • دانشکده موسیقی ، تئاتر و رقص
 • دانشکده پرستاری
 • دانشکده داروسازی
 • دانشکده بهداشت و سلامت عمومی
 • دانشکده سیاست عمومی
 • دانشکده مدرسه تحصیلات تکمیلی راکهام
 • دانشکده کار اجتماعی
دانشکده های دانشگاه میشیگان آمریکا

زبان تحصیل در دانشگاه میشیگان آمریکا

زبان تحصیل در دانشگاه میشیگان آمریکا به صورت رسمی زبان انگلیسی است و متقاضیان تحصیل در این دانشگاه باید نمرات زبان زیر را ارائه کنند:

آزمون تافل بالای 57 (نمره 600 در بخش های آزمون) و آزمون تافل بالای 6.5 (نمره 7 در بخش های آزمون) و نمره 68 PTE که در تمام بخش ها مساوی باشد ، برای پذیرش در دانشگاه میشیگان لازم است.

در صورت دارا بودن برخی شرایط ویژه ممکن است نیاز شما به ارائه نمره زبان نداشته باشید ، اینها شامل ؛ دارا بودن نمره آزمون SAT بالاتر از 650 و یا در آزمون ACT نمره انگلیسی شما با لاتر از 27 باشد.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه میشیگان

بورسیه Shipman بورسیه ای برای دانشجویان ورودی U-M است که پیشرفت تحصیلی ، توانایی های رهبری و استعداد در هنر و علوم را نشان می دهد.

هر سال ، 32 دانشجوی ورودی U-M دعوت می شوند تا برای محاسبه بورس تحصیلی به دانشگاه بیایند ، کالج LSA هر سال تقریباً 16 دانشجو را از بین متقاضیان بورسیه تحصیلی تجدید پذیر چهار ساله معرفی می کند.

به دانشجویانی که بورسیه کامل شیپمن را دریافت می کنند و ساکن میشیگان هستند ، 20،000 دلار در سال برای چهار سال یا تکمیل برنامه مدرک کارشناسی خود ، اهدا می شود.

به دانشجویانی که از خارج از کشور آمده و بورسیه کامل Shipman را دریافت می کنند ، سالانه 30،000 دلار اهدا می شود.

بورس تحصیلی بنتلی بورسیه ای است که به دانشجویان ورودی LSA که مقیم میشیگان هستند و در دوران دبیرستان پیشرفت تحصیلی بالا و رهبری نشان داده اند و علاقه مند به شغل در خدمات عمومی هستند اعطا می شود.

هر سال ، 6 تا 8 دانشجوی ورودی LSA برای دریافت این جایزه به دانشگاه دعوت می شوند تا مصاحبه کنند ، این دانشجویان از میان متقاضیان بورسیه های تحصیلی تجدیدپذیر چهار ساله انتخاب می شوند ، از بین این نامزدها ، 2 گیرنده برای دریافت بورس تحصیلی بنتلی انتخاب می شوند.

دریافت کنندگان بورسیه تحصیلی بنتلی برای چهار سال متوالی تحصیل در مقطع کارشناسی مبلغ 15،000 دلار در سال بورسیه تحصیلی تمدید می کنند.

تحصیل پزشکی در دانشگاه میشیگان

هنگامی که دانشگاه میشیگان دانشکده پزشکی خود را در سال ۱۸۵۰ تأسیس کرد ، بلافاصله نقش رهبری در پزشکی دانشگاهی آمریکا را بر عهده گرفت ، در طول ۲۰ بخش بالینی و نه بخش علوم پایه ، ما متعهد به یک ماموریت واحد هستیم:

تحصیل پزشکی در دانشگاه میشیگان

دانشکده پزشکی میشیگان سالانه تقریبا 170 پزشک فارغ التحصیل می کند و بسیاری از آنها از جمله مارشال نیرنبرگ و استنلی کوهن برندگان جایزه نوبل هستند.

برنامه آموزشی دانشمندان پزشکی (MSTP) دانشمندان پزشک را برای مشاغل پزشکی دانشگاهی با تمرکز بر تحقیقات زیست پزشکی آماده می کند.

شهریه پزشکی به ترتیب سال تحصیل تفاوت پیدا می کند ؛ شهریه ها از 2081 دلار شروع شده و در سال های بعد به 3772 دلار ، 5463 دلار ، 7154 دلار ، 8845 دلار ، 10536 دلار ، 12227 دلار و در نهایت 13918 دلار در سال آخر می رسد.

علاوه بر شهریه ، هزینه ثبت نام ، هزینه خدمات حقوقی دانشجویی ، هزینه دولتی مدرسه/کالج و هزینه اتحادیه های دانشگاهی و هزینه ورزشهای تفریحی نیز باید ارزیابی شود.

همچنین برای هر کلاس هزینه آزمایشگاه یا سایر هزینه های اضافی وجود دارد ، هزینه خدمات بهداشتی 205 دلار و هزینه نگهداری زیرساخت 185 دلار در تمام مبالغ شهریه لحاظ شده است.

شرایط پذیرفته شدن در دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان دشوار است و فقط 23 درصد از متقاضیان موفق به اخذ پذیرش می شوند ، برای تحصیل پزشکی قطعا متقاضیان بایدسوابق تحصیلی عالی با نمرات خوب در آزمون های GRE ، SAT و یا GMAT باشند.

برای آگاهی کامل از شرایط تحصیل رشته های پزشکی در آمریکا حتما سری به مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا بزنید.

تحصیل داروسازی در دانشگاه میشیگان

برنامه PharmD ، دکترای داروسازی بالینی ، دکترای شیمی دارویی ، دکترای علوم دارویی ، فوق لیسانس در علوم دارویی یکپارچه ، کارشناسی علوم دارویی و برنامه های دوگانه Post-Doc در داروسازی بالینی از جمله برنامه هایی هستند که در دانشکده داروسازی دانشگاه میشیگان ارائه می شوند.

دانشکده داروسازی شهریه رقابتی دارد و مبلغ آن به طور مداوم ده درصد پایین تر از داانشگاه های هم سطح می باشد و همچنین پشتیبانی تحصیلی قابل توجهی برای دانشجویان در دسترس است.

متقاضیان موفق باید آمادگی کافی در داروسازی ، شیمی ، بیوشیمی و زیست شناسی را برای مسیر دقیق داروسازی ، انفورماتیک ، اقتصاد یا جامعه شناسی برای مسیر HSR نشان دهند ، مدرک PharmD قبلی ترجیح داده می شود ، اما الزامی نیست.

برخی از متقاضیان ممکن است ملزم به گذراندن دوره های اضافی برای ارتقاء سابقه خود در هر یک از این زمینه ها شوند.

هزینه تحصیل داروسازی در دانشگاه میشیگان از 2500 دلار در سال اول شروع شده و به 19528 دلار در آخر می رسد ، شهریه دکترای حرفه ای داروسازی تا 26452 دلار هم می رسد.

دانشجویانی که در مقطع کارشناسی پذیرفته شده اند (یعنی کسانی که قبل از ورود به برنامه PharmD یک دوره تحصیلی را تکمیل نکرده اند) می توانند از طریق کمک های مالی و اشتغال به تحصیل در محل کار اقدام کنند.

واجد شرایط بودن برای کمک های مالی فوق الذکر محدود به دانشجویان تمام وقت است که یا شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم هستند و یا دارای ویزای مهاجرتی هستند.

تحصیل فیزیک ، ریاضی و علوم طبیعی در میشیگان آمریکا

برنامه علوم ریاضی دانشگاه میشیگان آمریکا برای ارائه آموزش های گسترده در ریاضیات پایه همراه با برخی تخصص ها در زمینه کاربرد ریاضیات طراحی شده است.

هر دانشجو باید یکی از هشت گزینه برنامه را به عنوان یک رشته ی ویژه انتخاب کند که شامل روش های گسسته و الگوریتمی ،تجزیه و تحلیل عددی و کاربردی ، تحقیق و مدل سازی عملیات ، روش های احتمالی ، سیستم های کنترل ، اقتصاد ریاضی ، فیزیک ریاضی و زیست شناسی ریاضی می شود.

دانشگاه میشیگان یکی از برنامه های برتر کشور را برای آموزش دانشجویان کارشناسی فیزیک دارد ، گروه فیزیک این دانشگاه دارای امکانات فراوانی برای آموزش فیزیک است و طیف گسترده ای از برنامه های تحقیقاتی تجربی و نظری را ارائه می دهد.

دانش آموختگان علاقه مند به فیزیک دارای چندین انتخاب درجه هستند که شامل فیزیک (B.S) ، فیزیک بین رشته ای ( B.S یا B.A) ، فیزیک جزئی و گواهینامه ی معلم فیزیک می شود.

محققان دانشگاه میشیگان در علوم طبیعی بر درک جهان فیزیکی از طریق مشاهده و آزمایش تمرکز می کنند ، صبر ، خلاقیت و سختگیری دانشمندان این دانشگاه اکتشافات زیادی را به ارمغان می آورد.

تحصیل حقوق در میشیگان آمریکا

هر سال ، زندگی فکری دانشکده حقوق میشیگان توسط متخصصان داخلی و بین المللی بسیار غنی می شود ، برنامه JD در دانشگاه میشیگان معمولاً سه سال برای دانشجویان تمام وقت و چهار سال برای دانشجویان نیمه وقت طول می کشد ، عموماً سال اول دانشکده حقوق به دلیل کلاس های اصلی ، امتحانات و روش سقراط ، سخت ترین سال برای دانشجویان دانشگاه میشیگان تلقی می شود.

تحصیل حقوق در میشیگان آمریکاا

به عنوان دانشجوی سال اول حقوق در دانشگاه میشیگان ، به احتمال زیاد دوره های نوشتن حقوقی ، قراردادها ، جرائم ، حقوق جزا و حقوق اساسی را خواهید گذراند.

به عنوان دانشجوی سال دوم احتمالاً بر فعالیت های دیگری مانند Moot Court و سایر فعالیت های فوق برنامه تمرکز خواهید کرد که تمرینات زیادی را ارائه می دهند.

از آنجا که اکثر دانشجویان سال دوم باید بین سال های دوم و سوم به دنبال کارآموزی قانونی باشند ، بسیار مهم است که آن ها در سال دوم تا آن جا که می توانند تجربه عملی داشته باشند ، بسیاری از این کارآموزی ها پس از فارغ التحصیلی منجر به فرصت های شغلی تمام وقت می شود.

به عنوان دانشجوی سال سوم ، دانشجویان باید یکی از رشته ها مانند حقوق بین الملل ، حقوق مهاجرت و یا حقوق مالکیت معنوی را انتخاب کنند ، دانشجویان سال سوم عموماً بیشتر وقت خود را بر یافتن کار و تحصیل در آزمون وکالت متمرکز می کنند.

تحصیل اقتصاد و مدیریت در دانشگاه میشیگان

اقتصاد در دانشگاه میشیگان ، یک علم اجتماعی است که به بررسی انتخاب ها و تصمیمات در سطح فردی ، تجاری و ملی می پردازد ، در دانشکده ی اقتصاد این دانشگاه توضیحات و راه حل هایی برای مسائل و نگرانی هایی مانند تورم ، بیکاری ، جنایت ، فقر و محیط زیست ارائه می شود.

درک اقتصاد ، مهارت های تفکر انتقادی و متنوع را برای حل مشکلات عملی فراهم می کند ، که آمادگی عالی برای محل کار آینده است.

درک مدل ها ، استفاده از تجزیه و تحلیل کمی برای داده های دنیای واقعی برای بررسی و آشکارسازی روابط ، بخش های جدایی ناپذیر برنامه اقتصاد دانشگاه میشیگان است و مجموعه مهارت هایی را ایجاد می کند که مورد تقاضا بوده و خواهد بود.

دانشجویان برای تحصیل در رشته مدیریت در دانشگاه میشیگان باید رشته هایی مانند مدیریت بازرگانی ، مدیریت منابع انسانی و مدیریت مراقبت های بهداشتی را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند ، با این حال ، هرچه زودتر دانشجویان بدانید که به چه چیزی علاقه مند هستند ، راحت تر می توانند راه را برای حرفه آینده خود هموار کنید.

خوابگاه های دانشگاه میشیگان آمریکا

دانشجویان می توانند برای اخذ اقامت دو نوع خصوصی و اقامت در پردیس دانشگاه را برگزینند ، زندگی در محوطه دانشگاه مزایای زیادی دارد ، از جمله فرصت ایجاد شبکه دوستان و همسایگان و دسترسی به کارکنان حرفه ای مسکن که می توانند به سوالات شما پاسخ دهند.

خوابگاه های دانشگاه میشیگان آمریکا

گزینه های مسکن در محوطه دانشگاه برای دانشجویان کارشناسی ، سالن های اقامت و آپارتمان برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، اقامتگاه فارغ التحصیلان Munger و ارائه ی آپارتمان های نورت وود برای دانشجویان ، در دسترس است.

برای اجاره ی مسکن خارج از پردیس (مسکن خصوصی) اگر در مورد اجاره نامه سوالی دارید یا می خواهید قبل از امضای قرارداد اجاره خود را مورد بازبینی قرار دهید ، می توانید برای دریافت راهنمایی با خدمات حقوقی دانشجویی (فقط دانشجویان ثبت نام شده) تماس بگیرید.

اگر برای کلاس ها ثبت نام نکرده اید ، می توانید نامه پذیرش خود را با درخواست تجدید نظر اجاره ضمیمه کنید ، مسکن دانشگاه همچنین خرید بیمه اجاره را توصیه می کند.

برای اجاره ی مسکن خارج از پردیس دانشگاه ، دفتر رئیس دانشجویان لیستی از مساکن موجود را در اختیار دارد و شورای همکاری می تواند مسکن ارزان تری را ارائه دهد زیرا ساکنان کار لازم برای اداره خانه ها را انجام می دهند.

هزینه خوابگاه های دانشجویی میشیگان

نرخ های ذکر شده برای خوابگاه ها برای سال تحصیلی آینده ۲۰۲۲-۲۰۲۱ است و توسط هیئت رئیسه دانشگاه میشیگان آمریکا در ماه ژوئن به تصویب رسیده است ، مسکن کارشناسی شامل هزینه اضافی ۷۵ دلار برای فعال سازی محاسبات مسکونی است و همه قراردادهای سالن اقامت از نظر قانونی لازم الاجرا هستند و نمی توان آن ها را لغو کرد.

نرخ هیئت مدیره برنامه اصلی مسکونی را فرض می کند ، لطفاً در صورت ارتقاء به Residential Plus 200 مبلغ ۱۷۵ دلار اضافی در هر ترم ، یا در صورت ارتقاء به Residential Plus 300 ، ۲۷۵ دلار در هر ترم باید پرداخت شود.

موقعیت مکانی دانشگاه میشیگان آمریکا

دانشگاه میشیگان در شهر Ann Arbor ، ایالت میشیگان در ایالات متحده قرار گرفته است ، زیر بنای دانشگاه میشیگان نزدیک به ۴۰ هکتار است و از زمان تاسیس آن در Ann Arbor ، پردیس دانشگاه گسترش یافته و شامل بیش از ۵۸۴ ساختمان اصلی با مساحت ترکیبی ۳٫۲ کیلومتر مربع در پردیس مرکزی و پردیس شمالی ، دو پردیس ماهواره ای در فلینت و دیربورن و مرکزی در دیترویت است.

دسترسی فرودگاه ، قطار ، تاکسی به دانشگاه میشیگان

دانشگاه میشیگان آمریکا خط اتوبوس های مخصوص خود را دارد که هرکسی می تواند به صورت رایگان سوار شود ، اتوبوس های آبی U-M دارای آرم “دانشگاه میشیگان” با حروف بزرگ در کنار آن هستند و بین پردیس های مرکزی ، جنوبی ، پزشکی و شمالی حرکت می کنند.

دسترسی فرودگاه ، قطار ، تاکسی به دانشگاه میشیگان

برخی گزینه های جایگزین نیز وجود دارد:

Uber راهی محبوب و مقرون به صرفه برای گردش در شهر است با این حال ، برای سفارش خودرو و پردازش پرداخت ، باید یک تلفن هوشمند داشته باشید.

Zipcar: این برنامه به اشتراک گذاری ساعت به ساعت ماشین است ، نرخ ساعتی و روزانه شامل ماشین ، بنزین و بیمه است.

GreenRide Connect یک برنامه مبتنی بر وب است که به کارکنان U-M کمک می کند تا افراد دیگری را برای اشتراک در carpool یا vanpool پیدا کنند.

تاکسی ها راهی مناسب اما گرانتر برای رفت و آمد در آن آربور هستند ، خدمات پارکینگ و حمل و نقل U-M دارای اطلاعاتی در مورد دوچرخه سواری در Ann Arbor است ،

اتوبوس های منطقه ای / ملی مانند تازی ، مگابوس و بروشور میشیگان و قطارهای مسافری بین شهری Amtrak نیز کاملا فعال هستند.

شاتل های فرودگاهی گران تر هستند اما شما را سریعتر می رسانند ، برخی از شاتل ها امکان رزرو آنلاین را می دهند.

سوالات پر تکرار تحصیل در دانشگاه میشیگان آمریکا

ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) برای علاقه مندان تحصیل در آمریکا دانشگاه میشیگان آمریکا را معرفی کردیم ، برای ارتباط با مشاوران ما می توانید از بخش دیدگاه در پایین همین صفحه استفاده کرده و در اسرع وقت به پاسخ خود برسید.

برای تحصیل در دانشگاه میشیگان آمریکا چه مدارک زبانی را باید ارائه داد؟

زبان تحصیل در دانشگاه میشیگان به صورت رسمی زبان انگلیسی است و متقاضیان تحصیل در این دانشگاه باید نمرات زبان زیر را ارائه کنند: آزمون تافل بالای 57 (نمره 600 در بخش های آزمون) و آزمون تافل بالای 6.5 (نمره 7 در بخش های آزمون) و نمره 68 PTE که در تمام بخش ها مساوی باشد ، برای پذیرش در دانشگاه میشیگان لازم است. در صورت دارا بودن برخی شرایط ویژه ممکن است نیاز شما به ارائه نمره زبان نداشته باشید ، اینها شامل ؛ دارا بودن نمره آزمون SAT بالاتر از 650 و یا در آزمون ACT نمره انگلیسی شما با لاتر از 27 باشد.

هزینه تحصیل پزشکی در دانشگاه میشیگان آمریکا چقدر است؟

شهریه پزشکی به ترتیب سال تحصیل تفاوت پیدا می کند ؛ شهریه ها از 2081 دلار شروع شده و در سال های بعد به 3772 دلار ، 5463 دلار ، 7154 دلار ، 8845 دلار ، 10536 دلار ، 12227 دلار و در نهایت 13918 دلار در سال آخر می رسد.

هزینه تحصیل داروسازی در دانشگاه میشیگان آمریکا چقدر است؟

هزینه تحصیل داروسازی در دانشگاه میشیگان از 2500 دلار در سال اول شروع شده و به 19528 دلار در آخر می رسد ، شهریه دکترای حرفه ای داروسازی تا 26452 دلار هم می رسد.

از نظر اعتبار جهانی دانشگاه میشیگان آمریکا در چه رده ای قرار دارد؟

این دانشگاه با 12.48 میلیارد دلار در سال 2020 جزو بزرگترین دانشگاه های جهان است ؛ تا اکتبر 2019 ، 53 برنده جایزه نوابغ مک آرتور (29 برنده از بین فارغ التحصیلان و 24 برنده دانشکده) ، 26 برنده جایزه نوبل ، شش برنده جایزه تورینگ ، یک مدال فیلدز و یک میچل اسکولر در پرونده دانشگاه ثبت شده است. این دانشگاه در سال 2020 رتبه 21 جهانی را کسب کرده است.

تحصیل رشته اقتصاد در دانشگاه میشیگان آمریکا به چه صورت است؟

اقتصاد در دانشگاه میشیگان ، یک علم اجتماعی است که به بررسی انتخاب ها و تصمیمات در سطح فردی ، تجاری و ملی می پردازد ، در دانشکده ی اقتصاد این دانشگاه توضیحات و راه حل هایی برای مسائل و نگرانی هایی مانند تورم ، بیکاری ، جنایت ، فقر و محیط زیست ارائه می شود.

اگر هدف شما کسب تحصیلات منحصر به فرد است ، فرصتی بزرگتر از آنچه در دانشگاه میشیگان آمریکا ارائه می شود پیدا نخواهید کرد ، بنابراین همین الان از طریق راه های ارتباط ذکر شده با دفاتر موسسه مهاجرتی رجبی در تهران و شیراز در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید ، ضمناً برای شناخت بهترین دانشگاه های جهان در رشته مورد علاقه تان می توانید مقاله تحصیل در خارج از کشور را بخوانید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه