دانشگاه چاینا مدیکال در چین

Picture of مشاور روش های مهاجرتی
مشاور روش های مهاجرتی
دانشگاه چاینا مدیکال در چین
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

دانشگاه چاینا مدیکال در چین یکی از دانشگاه های پزشکی چین است که امروزه جزو برجسته ترین و مشهور ترین دانشگاه های این کشور به حساب می آید.

در ادامه درباره این دانشگاه اطلاعات خوبی ارائه شده است و آنچه در اینجا مطالعه می کنید توسط مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تهیه و ارائه شده است ؛ موسسه مهاجرتی رجبی از پیشگامان ارائه خدمات موفق پیرامون درخواست دانشجویان برای مهاجرت تحصیلی است و با افتخار آمادگی خود را برای انجام امور حقوقی مهاجرت و اعزام دانشجو دانشجویان اعلام می دارد.

در این مقاله درباره دانشگاهی در چین به نام China Medical university صحبت شده است ، دانشگاه پزشکی چاینا مدیکال چین (CMU) در 6 ژوئن 1958 به عنوان کالج پزشکی چین تاسیس شد و در سال 2003 به دانشگاه پزشکی چین تبدیل شد.

این دانشگاه به طور پیوسته به جایگاه فعلی خود به عنوان یکی از برجسته ترین دانشگاه های پزشکی ارتقا یافته است و هم اکنون با 8864 عضو در کادر علمی ، 8220 دانشجوی کارشناسی ، کارشناسی ارشد 2842 و 933 دانشجوی دکترا فعالیت های علمی چشمگیری از خود به نمایش گذاشته و باعث تقاضای بیشتر و بیشتر دانشجویان بین المللی شده است.

در مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چین ، تمام جوانب تحصیل رشته های علوم پزشکی در این کشور از قبیل برترین دانشگاه های ، بورسیه ها و هزینه ها مورد بررسی قرار گرفته که توصیه می کنیم در کنار این مقاله ، مطالعه شود.

دانشگاه چاینا مدیکال در چین

رتبه بندی جهانی و امکانات دانشگاهUniversity China Medical

دانشگاه پزشکی چین (CMU) اولین دانشکده پزشکی بود که توسط حزب کمونیست چین تأسیس شد ، بهترین رتبه بندی دانشگاه های جهانی بر اساس موضوع پزشکی بالینی ، رتبه 345 در جهان ، 55 در آسیا و10 در چین را به دانشگاه CMU داده است.

دانشگاه CMU با داشتن آزمایشگاههای برتر CMU ، دو بیمارستان جامع آموزشی و تعهد قوی کارکنان به دانشجویان ، یک رویکرد کلی برای آموزش پزشکی در محیطی مراقب ، پرورش دهنده و مجهز ارائه می دهد.

علاوه بر این ، دانشگاه همچنین دارای موزه لیفو از کتابخانه طب چینی ، مرکز رایانه ، مرکز توسعه ، مرکز ایمنی و بهداشت محیط ، مرکز تحقیقات طب سوزنی ، مرکز آموزش عمومی ، مرکز حیوانات و کمیته تحقیق و توسعه است که همه آنها با هدف پشتیبانی آموزش ، تحقیق و توسعه مدرسه ایجاد شده است.

دانشکده های دانشگاه چاینا مدیکال در چین

دانشگاه CMU دارای دو پردیس اصلی است ، تایچونگ (شامل ووکان و آنکانگ) و بیگانگ.

دانشکده های دانشگاه چاینا مدیکال در چین

این دانشگاه دارای 8 دانشکده است که در آن پزشکی غربی ، طب چینی ، داروسازی (شامل گیاهان چینی) ، مراقبت های بهداشتی (از جمله پرستاری) ، علوم زندگی ، مدیریت و برنامه های آموزشی ، تحقیقاتی و عملی بهداشت عمومی ارائه می شود.

دوره های بین رشته ای نیز به عنوان پایه ای برای دانشجویان برای ادغام تجربیات یادگیری در دسترس است.

اسامی دانشکده ها در زیر نامبرده شده است:

 • دانشکده علوم پایه پزشکی
 • دانشکده پزشکی چینی
 • دانشکده دندانپزشکی
 • دانشکده داروسازی
 • دانشکده مراقبت سلامت
 • دانشکده بهداشت عمومی
 • دانشکده مهندسی زیست پزشکی
 • دانشکده علوم و فناوری بیولوژیکی
 • دانشکده علوم انسانی

زبان تحصیل در دانشگاه چاینا مدیکال

اکثر دوره های CMU به زبان چینی آموزش داده می شود. از متقاضیان انتظار می رود که توانایی گوش دادن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن به زبان چینی را داشته باشند.

دوره های خاصی در برنامه های کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه پزشکی چین یا CMU به زبان انگلیسی ارائه می شود ، برنامه های کارشناسی فقط برای دوره پاییز باز است.

برنامه MBBS در دانشگاه پزشکی چین یا CMU از سال 1978 به زبان انگلیسی تدریس می شود ، توسط وزارت آموزش چین تأیید شده است که این دانشگاه به خوبی دانشجویان بین المللی را برای برنامه های انگلیسی متوسط خود جذب کند.

در فهرست جهانی مدارس پزشکی سازمان بهداشت جهانی ، یاد شده است که برنامه MBBS در این دانشگاه علاوه بر زبان انگلیسی به زبان چینی و ژاپنی تدریس شده است.

متقاضیان تحصیل در دانشگاه CMU برای برنامه های زبان چینی باید دارای گواهی مهارت های خوانداری ، نوشتاری ، شنیداری و نگارش سطح 3 یا بالاتر برای آزمون زبان چینی به عنوان زبان خارجی (TOCFL) باشند.

در دانشگاه های سنگاپور و مالزی هم می توانید به زبان انگلیسی تحصیل کنید ، خوب است سری به مقاله تحصیل در سنگاپور بزنید.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه چاینا مدیکال چین

بورسیه های تحصیلی توسط سازمان های مختلف ارائه می شود ؛ دانشجویان بین المللی می توانند برای بورسیه تحصیلی تحت حمایت دولت از طریق سفارت یا نمایندگی در داخل یا نزدیک کشور درخواست کنند.

لطفا توجه داشته باشید دریافت کنندگان بورسیه تحصیلی برای بورس تحصیلی بین المللی CMU واجد شرایط نیستند.

همچنین توجه داشته باشید که درخواست های پذیرش و بورسیه مراحل جداگانه ای هستند. متقاضیانی که با هر گونه بورسیه تحصیلی اعطایی ، برای پذیرش در CMU و بالعکس تضمین نمی شوند.

بورسیه های کنونی توسط دانشگاه پزشکی چین در حال تغییر است و برای اطلاعات بیشتر در مورد این بورسیه ها ، باید با مرکز بین المللی دانشجویی دانشگاه CMU تماس بگیرید.

تحصیل پزشکی در دانشگاه چاینا مدیکال

دانشگاه چاینا مدیکال در چین تنها موسسه آموزش پزشکی در چین است که آموزش پزشکی چینی و غربی را ارائه می دهد.

تحصیل پزشکی در دانشگاه چاینا مدیکال

کالج پزشکی دانشگاه پزشکی چین یکی از برجسته ترین موسسات آموزش عالی در زمینه علوم پزشکی در است ، این کالج در منطقه شمالی تایچونگ واقع شده است و به موسسات مختلف پزشکی در کل منطقه شهری تایچونگ وابسته است.

کالج پزشکی برنامه های کارشناسی ارشد ، دکتری و بین رشته ای را ارائه می دهد که می تواند در ترکیب با M.D دنبال شود. درجه. برخی از این برنامه ها CMU را به دانشگاه های شریک در ایالات متحده ، اروپا و دیگر قاره ها متصل می کند.

دانشکده پزشکی ارزیابی انجام شده توسط شورای اعتباربخشی پزشکی (TMAC) را با موفقیت پشت سر گذاشت و با معافیت از ارزیابی های بعدی تا 7 سال آینده پاداش گرفت.

دپارتمان های دانشکده پزشکی دانشگاه CMU

دانشکده پزشکی متشکل از 27 دپارتمان است که 8 واحد آن مربوط به رشته های اصلی پزشکی و 19 رشته مربوط به رشته های پزشکی بالینی است:

رشته های اصلی پزشکی شامل بخش های زیر است: آناتومی ، فیزیولوژی ، بیوشیمی ، میکروبیولوژی و ایمونولوژی ، داروسازی ، انگل شناسی ، آسیب شناسی و پزشکی اجتماعی.

رشته های پزشکی بالینی شامل بخش های زیر است: داخلی ، جراحی ، زنان و زایمان ، اطفال ، گوش و حلق و بینی ، چشم ، پوست ، رادیولوژی ، عصب شناسی ، روان پزشکی ، پزشکی خانواده ، توانبخشی ، بیهوشی ، ارتوپدی ، اورولوژی ، انکولوژی ، فوریت های پزشکی ، پزشکی هسته ای و تشخیص تجربی

هزینه تحصیل در دانشکده پزشکی چاینا مدیکال

کل کالج پزشکی دانشگاه چاینا مدیکال در چین در سال مالی بیش از 140 میلیون دلار NT بودجه تحقیقاتی را به خود اختصاص می دهد.

هزینه برنامه دوره فوق لیسانس برای رشته های علوم پزشکی چینی ، طب سوزنی ، پزشکی یکپارچه : 61،389 دلار و هزینه برنامه دوره لیسانس برای رشته های پزشکی بخش پزشکی A : 144،438 NTDو بخش پزشکی چینی (B) ، پزشکی چینی پس از لیسانس : 72،299 NTD است.

اگر علاقه مند به تحصیل رشته های علوم پزشکی در کشورهای آسیایی هستید ، پیشنهاد ما کشور ترکیه است ؛ مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه را بخوانید تا با مزایا و معایب تحصیل در این کشور آشنا شود ، شاید ندانید هزینه زندگی در ترکیه 30 در صد ارزان تر از ایران است!

شرایط پذیرفته شدن در دانشگاه CMU

دانشجویان بین المللی با دیپلم دبیرستان واجد شرایط درخواست تحصیل در مقطع کارشناسی در CMU هستند و مدرک کارشناسی برای برنامه های کارشناسی ارشد و مدرک کارشناسی ارشد برای برنامه های دکتری مورد نیاز است.

به طور کلی ، معدل (GPA) دبیرستان حداقل 3.0 یا معادل آن برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه چاینا مدیکال مورد نیاز است.

دانشجویان بین المللی که به برنامه های کارشناسی منتقل می شوند باید برای شرکت در امتحانات ترم بهار که توسط CMU و آزمون انتقال مشترک توسط کمیته دانشگاه های خصوصی پزشکی برگزار می شود ، درخواست دهند.

همه دانشجویان مقطع کارشناسی به استثنای کسانی که در گروههای دیگری غیر از دانشکده پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و طب چینی ثبت نام کرده اند ، برای اولین سال تحصیلی به پردیس بیگانگ می روند و از سال تحصیلی دوم به بعد به پردیس های تایچونگ نقل مکان می کنند.

دانشجویانی که در دانشکده پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و طب چینی ثبت نام می کنند ، از اولین سال تحصیلی به بعد به پردیس های تایچونگ می روند.

تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه چاینا مدیکال چین

دانشکده دندانپزشکی ، دانشگاه پزشکی چین (مخفف CMUD) در سال 1980 با برنامه 6 ساله دکتر جراحی دندان تأسیس شد ، مأموریت CMUD بهبود سلامت دهان و دندان افراد در مرکز و شکل دادن به آینده دندانپزشکی است.

برنامه های فوق لیسانس و دکتری به ترتیب در سال 2007 و 2017 ایجاد شد ؛ از نظر علمی ، این برنامه ها دوره های آموزشی پیشرفته پایه و بالینی را ارائه می دهند.

به منظور دستیابی به آموزش جامع ، دانشجویان برای مشارکت در تحقیقات ، سمینارهای بین المللی دانشگاهی ، کارآموزی دندانپزشکی در خارج از کشور و خدمات داوطلبانه پزشکی داخلی و خارجی تشویق می شوند.

دپارتمان های دانشکده دندانپزشکی دانشگاه CMU

دانشکده دندانپزشکی دارای دپارتمان های مختلف است که هر کدام شرایط خاص خود را برای پذیرش و تحصیل ارائه می دهند:

دکتر جراحی دندان (D.D.S.) : برای پذیرش 30 درصد مدارک و 70 درصد بر مصاحبه تکیه می کند ؛ معدل مدرسه حداقل 3.0 یا معادل آن ، تسلط به زبان انگلیسی در ارتباط و توانایی اولیه گوش دادن و صحبت در زبان چینی مورد نیاز است.

فوق لیسانس علوم دندانپزشکی (M.D.S.) : این دپارتمان برای پذیرش 100 درصد به بررسی مدارک تاکید دارد و داشتن مدرک کارشناسی و مجوز دندانپزشک داخلی یا مجوز پزشک ضروری است ، تسلط به زبان انگلیسی در ارتباط الزامی است.

فوق لیسانس صنایع بهداشت دهان و دندان : برای پذیرش داشتن پیشنهاد تحقیق لازم است و تسلط به زبان انگلیسی در ارتباط الزامی است .

علاوه بر این ، مدرک کارشناسی ، که توسط وزارت آموزش و پرورش به رسمیت شناخته شده است ، الزامی است.

هزینه تحصیل در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه CMU

شهریه برنامه های کارشناسی دانشکده دندانپزشکی : 56،252

شهریه کارشناسی ارشد دندانپزشکی : 132،310 NTD

شهریه سایر برنامه های موجود در دانشگاه CMU : 48،374 NTD تا 56،936 NTD

است.

توجه داشته باشید که هزینه بین المللی بیمه دانشجویی نیز جداگانه محاسبه نمی شود.

تحصیل رشته داروسازی در دانشگاه CMU

دانشکده داروسازی دانشگاه چاینا مدیکال در چین تحصیلات داروسازی در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا را ارائه می دهد ، همچنین دانشکده داروسازی برای توسعه توانایی های جامع دانشجویان ، شایستگی اشتغال ، توانایی مدنی ، ایجاد و توانایی همکاری بین المللی یک گرایش PH.D برای تولید دارویی راه اندازی کرد که در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد.

تحصیل رشته داروسازی در دانشگاه CMU

این برنامه ، شامل توسعه داروها ، تولید دارو ، کنترل کیفیت ، آزمایشات بالینی و دوره های بازاریابی است که هم تئوری و هم کاربرد را در نظر می گیرد.

برنامه ریزی درسی دانشکده داروسازی CMU جهت گیری حرفه ای است ، این دانشکده با صنایع داخلی دارویی توافق نامه های آموزشی تعاونی دارد و کارآموزی را برای دانشجویان فراهم می کنیم.

انتظار می رود که این برنامه PH.D دانشگاه و صنعت را به هم متصل کند و برای نوآوری صنعت دارویی مفید باشد و توانایی عملی در فارغ التحصیلان را افزایش دهد.

از اساتید برجسته دانشکده داروسازی CMU می توان به ون چوان لین استاد محصولات طبیعی دارویی ، پروفسور جین بین وو ، یوچی هو هو پروفسور بیو دارو ، هونگ زین لی پروفسور زیست شناسی مولکولی ، ژیان-لیان چن استاد دانشکده شیمی تجزیه داروسازی ، Ta-Hsien Chuang دانشیار سنتز محصولات طبیعی و دانشیار Chin-Chuan Hung داروسازی بالینی اشاره کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و جامع تر به مقاله تحصیل رشته داروسازی در چین مراجعه نمایید.

دپارتمان های دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه CMU

 • دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه CMU دارای دپارتمان های زیر می باشد:
 • بهداشت عمومی (سه مقطع تحصیلی لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا)
 • دپارتمان ایمنی و بهداشت کار (مقطع لیسانس و فوق لیسانس)
 • دپارتمان ایمنی و بهداشت شغلی (فقط مقطع فوق لیسانس)
 • مدیریت خدمات بهداشتی (لیسانس و فوق لیسانس)
 • و رشته های مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی ، آمار زیستی ، مدیریت ریسک سلامت برای بیماری های مزمن و بهداشت عمومی بین المللی (فقط در مقطع فوق لیسانس).

دپارتمان های دانشکده مراقبت سلامت در دانشگاه CMU

 • دانشکده پرستاری (لیسانس و فوق لیسانس)
 • گروه فیزیوتراپی ، برنامه علوم توانبخشی (لیسانس و فوق لیسانس)
 • گروه پزشکی ورزشی (لیسانس)
 • دپارتمان بهداشت دندان(لیسانس)
 • برنامه تکمیلی دو ساله RN-BSN
 • گروه درمان تنفسی (برنامه آموزش مداوم دو ساله)
 • برنامه مهندسی پزشکی و علوم توانبخشی (دکتری)
 • برنامه علوم و صنایع بهداشتی (دکتری)
 • برنامه مهندسی پزشکی (فوق لیسانس)

رشته مهندسی زیست پزشکی در دانشگاه CMU

دانشگاه چاینا مدیکال در چین منابع بالینی گسترده ای از بیمارستان های وابسته به خود دارد و آنها متعهد به تحقیقات اساسی در مورد سیستم پزشکی چینی ، تصویربرداری پزشکی و پزشکی ورزشی هستند.

دپارتمان تصویربرداری پزشکی بر استفاده از دانش و فناوری از مهندسی برق ، مکانیک ، الکترونیک و اطلاعات تا تحقیقات زیست پزشکی متمرکز است ، سپس یافته های کلیدی را در تحقیقات زیست پزشکی که شامل زمینه های تحقیقات پزشکی پایه (مانند علوم اعصاب و طب سوزنی) ، پزشکی بالینی ، الکترونیک پزشکی ، مهندسی توانبخشی ، ژنتیک ، بیومکانیک و بیومتریال است ، اعمال می کنند.

علاوه بر آموزش پزشکی اولیه ، بیمارستان وابسته به CMU برای ارائه دوره های آموزشی که جریان کار و کاربردهای بالینی ابزارهای مختلف مورد استفاده در طب چینی ، رادیولوژی ، پزشکی هسته ای ، پرتودرمانی و فیزیوتراپی را پوشش می دهد ، هماهنگ است.

سالانه ده ها هزار بیمار در نیاز به جراحی تعویض مفصل ران یا زانو دارند بنابراین ، مطالعه عملکرد مشترک مصنوعی دارای پتانسیل بالایی برای بهبود کیفیت زندگی یک جمعیت بزرگ است.

با افزایش جمعیت سالمندان ، طراحی ایمپلنت های دندانی مناسب برای افراد مسن به یک موضوع مهم تبدیل شده است ، توسعه مینی پیچ های ارتودنسی نیز یکی از محورهای این منطقه تحقیقاتی است.

تحصیل رشته علوم و فناوری بیولوژیکی در دانشگاه CMU

به منظور تلاش برای دستیابی به اهداف توسعه ملی و نیازهای جامعه قرن بیست و یکم ، دانشگاه پزشکی چین در پاییز سال 2002 گروه علوم و فناوری بیولوژیکی را تأسیس کرد.

برنامه های دکتری به ترتیب در سال 2006 و 2011 ایجاد شد ؛ هدف دپارتمان و موسسه ارائه آموزش های پایه ای ، انجام تحقیق و توسعه در زمینه های بنیادی و کاربردی علم و فناوری بیولوژیکی و تأکید بر تحقیقات بین رشته ای علوم زیستی است.

زمینه های تخصصی این دانشکده عبارتند از: (1) ادغام ویژگی های منحصر به فرد داروهای گیاهی چینی با داروهای غربی ، (2) استفاده از منابع و امکانات پزشکی فعلی در دانشگاه و بیمارستان مربوطه ، و (3) طراحی چند وجهی برنامه درسی بین رشته ای که مبتنی بر علم زندگی مدرن است و در واقع ترکیبی از کانون های توسعه صنعت زیست پزشکی است.

خوابگاه های دانشگاه چاینا مدیکال

مقررات و نرخ هزینه خوابگاه دانشگاه چاینا مدیکال در چین منوط به اعلام دفتر امور دانشجویان است.

خوابگاه های دانشگاه چاینا مدیکال

هزینه های اقامت مکان های خوابگاهی CMU فقط برای دانشجویان کارشناسی در دسترس است ، دانشجویان بین المللی جدید کارشناسی اولویت اول را برای اقامت در محوطه دانشگاه دارند.

برای خوابگاه بیگانگ ، اتاق با 4 نفر مشترک است و اجاره حدود 8300NTD برای هر نفر در هر ترم است ، برای محوطه دانشگاه Shui-nan ، اتاق با 2 تا 4 نفر مشترک است و اجاره حدود 22،500 تا 25،500 NTD برای هر نفر در هر ترم است.

میانگین هزینه های زندگی از 6000 NTD تا 10،000 NTD در ماه متغیر است ، این رقم ممکن است به صورت جداگانه متفاوت باشد ، هزینه کتابهای درسی جزء هزینه شخصی است و می تواند از برنامه ای به برنامه دیگر متفاوت باشد.

موقعیت مکانی دانشگاه چاینا مدیکال در چین

موقعیت مکانی دانشگاه چاینا مدیکال در چین : No.91 Hsueh-Shih Road، Taichung، Taiwan 40402، R.O.C است.

این دانشگاه دارای دو پردیس است که پردیس اصلی در مرکز شهر تایچونگ واقع شده است و 1،930،000 متر مربع را به خود اختصاص داده است.

دسترسی فرودگاه ، قطار ، تاکسی به دانشگاه چاینا مدیکال

راه های رفت و آمد به دانشگاه CMU از طرق زیر امکانپذیر است:

 • با اتوبوس
 • از ایستگاه قطار تایچونگ ، اتوبوس محلی ، اتوبوس Ren-You No. 25 (که به موسسه فناوری خارج از کشور چین می رود) ، رسیدن به سالن Zhongshan (CMU) حدود 20 دقیقه طول می کشد.
 • از ایستگاه قطار تایچونگ ، اتوبوس محلی ، UBus No.61 (که به تایا می رود) را سوار شوید ، رسیدن به سالن Zhongshan حدود 20 دقیقه طول می کشد.
 • اتوبوس محلی ، اتوبوس Taichung No. 1 یا شماره 131 (هر یک از آنها از CMU عبور می کند).
 • با ماشین : از طریق آزادراه ملی شماره 1 یا از طریق آزادراه ملی شماره 3.

سوالات رایج تحصیل در دانشگاه چینا مدیکال در چین

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا مطالب مفیدی در خصوص معرفی دانشگاه چاینا مدیکال در چین را ارائه دادند ، شما هم اگر درباره دانشگاه خاصی به اطلاعات بیشتری نیاز دارید با ما در ارتباط باشید ؛ بخش دیدگاه در اختیار شماست تا سوالات خود را بپرسید.

رتبه بندی دانشگاه چاینا مدیکال چین چگونه است؟

بهترین رتبه بندی دانشگاه های جهانی بر اساس موضوع پزشکی بالینی ، رتبه 345 در جهان ، 55 در آسیا و10 در چین را به دانشگاه CMU داده است.

زبان تحصیل در دانشگاه چاینا مدیکال در چین چیست؟

اکثر دوره های CMU به زبان چینی آموزش داده می شود. از متقاضیان انتظار می رود که توانایی گوش دادن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن به زبان چینی را داشته باشند. دوره های خاصی در برنامه های کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه پزشکی چین یا CMU به زبان انگلیسی ارائه می شود ، برنامه های کارشناسی فقط برای دوره پاییز باز است.

هزینه تحصیل در دانشگاه چاینا مدیکال در چین چقدر است؟

هزینه برنامه دوره فوق لیسانس برای رشته های علوم پزشکی چینی ، طب سوزنی ، پزشکی یکپارچه : 61،389 دلار و هزینه برنامه دوره لیسانس برای رشته های پزشکی بخش پزشکی A : 144،438 NTDو بخش پزشکی چینی (B) ، پزشکی چینی پس از لیسانس : 72،299 NTD است.

شرایط پذیرش در دانشگاه چاینا کدیکال چیست؟

دانشجویان بین المللی با دیپلم دبیرستان واجد شرایط درخواست تحصیل در مقطع کارشناسی در CMU هستند و مدرک کارشناسی برای برنامه های کارشناسی ارشد و مدرک کارشناسی ارشد برای برنامه های دکتری مورد نیاز است.

هزینه زندگی دانشجویی در چین چقدر است؟

میانگین هزینه های زندگی از 6000 NTD تا 10،000 NTD در ماه متغیر است.

مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در این صفحه که اختصاصا برای دانشگاه چاینا مدیکال در چین یا CMU تهیه شده بود ، سعی کرده اند که اطلاعات مهم و کلیدی از پیکره بندی دانشگاه ، رشته ها و شرایط تحصیلی آن را بیان کنند ، اطلاعات تحصیلی کامل برای برخی از رشته های تحصیلی در این دانشگاه در حال حاضر ، در وب سایت اختصاصی دانشگاه در دسترس نمی باشد ، شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات کامل و آگاهی از تمامی جزییات با مشاوران ما در دفاتر تهران و شیراز تماس حاصل نمایید ، همچنین مطالعه مقاله تحصیل در چین در مسیر مهاجرت تحصیلی به این کشور کمک شایانی به شما خواهد کرد.

5/5 - (28 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه