دانشگاه پزشکی دالیان چین

دانشگاه پزشکی دالیان چین یکی از معتبرترین و به نوعی ثروتمندترین دانشگاه های کشور چین است ، در این مقاله از موسسه رجبی این دانشگاه را بطور کامل معرفی می کنیم.

این دانشگاه در سال 1947 با عنوان دانشگاه پزشکی کانتو آغاز به کار کرد ، اما دو سال بعد به دانشگاه دالیان ملحق شد و در نهایت در سال 1950 با عنوان دانشگاه پزشکی دالیان به طور مستقل تا کنون به کار خود ادامه داده است.

این مقاله به تلاش گروه کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) برای آشنایی شما عزیزان با تحصیل در دانشگاه پزشکی دالیان تهیه و جمع آوری شده است.

در این مقاله شما را هزینه ها ، زبان تحصیل ، بورسیه ها ، خوابگاه ها و موقعیت مکانی دانشگاه پزشکی دالیان چین آشنا می کنیم.

شما می توانید نظرات و پرسش های خود را در بخش دیدگاه ها درج کرده و پاسخ مشاوران ما را دریافت نمایید.

همچنین توصیه می کنیم مقاله مهاجرت به چین را بخوانید تا بدانید چه راه های قانونی و امنی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد و کدام شیوه مناسب شماست!

فهرست مطالب
دانشگاه پزشکی دالیان چین

در همین ابتدا دعوت می کنیم ویدئو و پادکستی که در راستای معرفی دانشگاه پزشکی دالیان چین ارائه شده است را ببینید و بشنوید ؛ همچنین می تواند با دانلود فایل پادکست در زمان های دیگر هم این اطلاعات را مرور کرده و یا برای دوستان خود ارسال نمایید.

پادکست دانشگاه پزشکی دالیان چین

پخش ویدیو

دانشکده های دانشگاه پزشکی دالیان چین

دانشگاه پزشکی دالیان چین هم اکنون متشکل از 21 دانشکده و دپارتمان به همراه 18 بیمارستان وابسته می باشد که در نوع خود نشان از عظمت و بزرگی این محیط دانشگاهی است ، که توانسته بیش از 14 هزار دانشجو که 10 درصد از این جمعیت را دانشجویان خارجی تشکیل می دهند از 90 کشور جهان به این مکان جذب نماید ، دانشگاه پزشکی دالیان از دانشکده ها و دپارتمان های زیر تشکیل می شود :

جدول دانشکده های دانشگاه پزشکی دالیان چین
موسسه علوم آزمایشگاهی حیوانات مرکز فناوری آموزشی مدرن
دپارتمان تربیت بدنی موسسه مهندسی ژن مدلهای حیوانات برای بیماریهای انسانی
موسسه آموزش پزشکی (مرکز توسعه آموزش) مرکز سرطان
دانشکده هنر دانشگاه پزشکی دالیان دانشکده پزشکی آزمایشگاهی
دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشکده آموزش مداوم
کالج علوم پایه پزشکی دانشکده دندانپزشکی
مدرسه بهداشت عمومی کالج داروسازی
دانشکده پرستاری موسسه پیشرفته علوم پزشکی دانشگاه پزشکی دالیان
3 ساختمان بیمارستانی وابسته بیمارستان شماره 1 -2 -3 بصورت وابسته

زبان تحصیل در دانشگاه پزشکی دالیان

زبان تحصیل در دانشگاه پزشکی دالیان چیست؟ دانشگاه پزشکی دالیان چین از موسسات عالی و پیشرو در چین است که تدریس رشته های پزشکی را به زبان انگلیسی برای دانشجویان به ارمغان آورده است ، البته علاوه بر زبان انگلیسی دانشجویان داخلی و یا افرادی که به زبان چینی هم تسلط دارند می توانند به این زبان هم به تحصیل در رشته های پزشکی این دانشگاه مشغول شوند.

البته اگر به هیچ یک از این دو زبان ها تسلط کافی را ندارید و یا مدرکی مناسب جهت ارائه به دانشگاه کسب نکرده اید جای هیچ نگرانی نمی باشد ، زیرا موسسات و کالج های زبان بسیاری در چین آماده آموزش این دو زبان به دانشجویان و در نهایت ارائه مدرک معتبر به دانشگاه مورد نظر شما می باشند ، توجه داشته باشید که مدارک معتبر زبان انگلیسی در چین فقط آیلتس و تافل و زبان چینی HSK می باشد.  

دیگر نکته قابل توجه این است که اگر قبل از اقدام برای پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه مدرک زبان خود را کسب نمایید شرایط پذیرش و ثبت نام را بسیار راحت تر و سریع تر می نمایید ، البته دقت داشته باشید که حتی در صورت تحصیل به زبان انگلیسی در چین در رشته های پزشکی ، باز هم باید حداقل قدرت برقراری ارتباط با مردم به زبان چینی را برای کار یا دوره های کارآموزی در درمانگاه ها و بیمارستان ها داشته باشید ، چون تمام مردم چین قادر به انگلیسی صحبت کردن نمی باشند. 

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

با تحصیل پزشکی در دانشگاه های معتبر چین از سد کنکور ایران رهایی یابید اما با اقدامات صحیح و به موقع !

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه پزشکی دالیان چین

به طور قطع به یقین هزینه تحصیل یکی از مهم ترین دغدغه های دانشجویان برای تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور است.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه پزشکی دالیان چین هم برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود که بیش تر سعی بر این است که کمک هزینه های تحصیلی را به دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد اختصاص دهند و مقطع کارشناسی معمولا در اولویت آخر قرار می گیرد و باید شرایط بسیار خاص و یا بسیار ممتازی را داشته باشید تا موفق به دریافت کمک هزینه های تحصیلی این دانشگاه شوید ، اما در دوره های دکتری و کارشناسی ارشد شانس بسیاری بالاتری برای دریافت بورسیه های تحصیلی دارا می باشید.

اصلی ترین بورس های تحصیلی دانشگاه پزشکی دالیان چین عبارتند از : برنامه بورسیه تحصیلی دولت چین ، برنامه بورسیه بشریت چین و آمریکا ، برنامه بورسیه تحصیلی بشریت چین و روسیه ، برنامه بورس تحصیلی دولت لیائونینگ ، برنامه بورسیه دولتی دالیان و برنامه بورسیه دانشگاه پزشکی دالیان.

برنامه بورسیه تحصیلی دالیان و برنامه بورسیه تحصیلی دانشگاه پزشکی دالیان از مهم ترین آین موارد هستند ، که در ادامه این مطلب شما را با این دو نوع بورسیه تحصیلی بیشتر آشنا خواهیم کرد.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه پزشکی دالیان چین

بورسیه دولتی دالیان

شهرداری شهر دالیان بورسیه ای دولتی را برای دانشجویان بین المللی در سال 2008 به تصویب رساند که برای حمایت و تشویق دانشجویان بین المللی برتر در دانشگاه پزشکی در نظر گرفته می شود.

دانشجویانی که در مقطع دکترا قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارند می توانند از بورسیه دولتی دالیان در صورت موافقت دانشگاه برای دو سال تحصیلی مستمر از آن بهره مند گردنند ، کالج آموزش بین المللی DMU مسئول تمام جزئیات ، بررسی ها و پذیرش و یا رد دانشجویان کاندید برای دریافت این بورسیه می باشد.

اگر تصمیم دارید در چین درس بخوانید ، مطالب به روز مقالات زیر را از دست ندهید.

بورسیه دانشگاه پزشکی دالیان

به منظور ایجاد محیط دانشگاهی رقابتی در بین دانشجویان خارجی ، تشویق آنها به تحصیل سخت و به پایان رساندن تحصیل به شیوه ای بهتر ، دانشگاه پزشکی دالیان بورسیه هایی را برای تجلیل از دانشجویان برجسته و الگویی برای دیگران تعیین کرده است ، برای قرار گرفتن در لیست بورسیه دانشگاه پزشکی دالیان باید شرایط اولیه زیر را حتما دارا باشید :

  • قوانین چین و مقررات دانشگاه را رعایت کنید و هزینه ها را به موقع پرداخت کنید.
  • در فعالیتهای اجتماعی سازماندهی شده توسط دانشگاه پزشکی دالیان ، مشارکت فعال داشته باشید.
  • دستاوردهای عالی داشته باشید و حضور بالای 90 درصد در کلاس های خود داشته باشد.
  • در جلسات امتحای غیبت نداشته باشید و نمرات بالای 70 درصد کسب نمایید.
  • هیچ گاه تنبیه و یا تعلیق نشده باشید.

همچنین این بورسیه تحصیلی در 3 درجه متفاوت به دانشجویان تعلق می گیرد که از نظر مبالغ و خدمات پرداختی با یکدیگر متفاوت هستند ، که بهترین نوع درجه 1 و درجه سوم کم کیفیت ترین نوع این بورسیه می باشد ، برای دریافت بورسیه درجه یک میانگین نمراتتان باید 85 درصد ، درجه دو بالای 80 درصد و درجه سه بالای 75 درصد باشد.  

باید توجه داشته باشید که بورسیه دانشگاه و بورسیه دولتی شهرداری دالیان را به طور همزمان به یک دانشجو اعطا نمی کنند ، اما به عنوان رزومه بابت هر دو گواهی نامه هایی را به دانشجویان برنهده هر دو بورسیه تخصیص خواهند داد.

تحصیل پزشکی در دانشگاه دالیان چین

تحصیل پزشکی در دانشگاه دالیان چین

دانشگاه بین المللی پزشکی دالیان (DMU ) در سال 1985 بر اساس پرورش زبان و برنامه کوتاه مدت مطالعات پیشرفته تأسیس شد و در سال 2004 ، دانشگاه MBBS ( لیسانس پزشکی و لیسانس جراحی ) را برای تحصیل به زبان انگلیسی تأسیس و اقدام به جذب دانشجویان بین المللی نمود.

DMU با تمرکز بر پایه و اساس آموزش ، با کمک برنامه های یادگیری کوتاه مدت ، یک مرکز آموزشی چند بعدی است که شامل برنامه های کارشناسی ، برنامه های کارشناسی ارشد ، برنامه های دکترا و برنامه های آموزشی پیشرفته می شود و عمدتاً برنامه های خود را را به زبان انگلیسی و همچنین بعضی دوره ها و رشته ها را به زبان چینی برای دانشجویان مختلف ارائه می نماید.

تحصیل رشته داروسازی در دانشگاه پزشکی دالیان چین

کالج داروسازی در سال 1993 به عنوان گروه داروسازی بالینی در دانشگاه پزشکی دالیان تاسیس شد و در سال 2001 به دانشکده داروسازی تغییر نام داد.

تحصیل رشته داروسازی در دانشگاه پزشکی دالیان چین دارای دو گرایش است ، داروسازی بالینی و داروسازی ، طول دوره برنامه داروسازی بالینی 5 سال است و فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی پزشکی (B،Med) را دریافت می نمایند و همچنین برنامه داروسازی در سال 2003 و بر اساس یک زمان 4 ساله راه اندازی شد و فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی علوم (B،Sc) را دریافت می کنند.

این دانشکده دارای پنج مرکز آموزشی و تحقیقاتی و یک آزمایشگاه جامع داروسازی نیز برای دانشجویان است ، علاوه بر این دانشجویان در دوره های تخصصی مختلفی از جمله فارماکولوژی ، فارماکولوژی بالینی ، فارماکوکینتیک ، تجزیه و تحلیل دارو ، شیمی دارویی ، داروسازی ، شیمی دارویی طبیعی ، داروسازی بیولوژیکی و مدیریت داروسازی نیز می توانند در این دانشکده به کسب دانش بپردازند.

این دانشکده 54 عضو هیئت علمی دارد که 41 نفر از آنان اساتید تمام وقت ، 14 استادیار ، 15 مدرس و 10 تکنسین آزمایشگاه می باشند که 34 نفر دارای مدرک دکترا و 7 نفر هم دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند و بیش از نیمی از کارکنان این دانشکده تجربه تحصیل در خارج از کشور را دارا می باشند.

هزینه و مدت تحصیل رشته داروسازی در دانشگاه دالیان چین

رشته داروسازی یکی دیگر از رشته های پر طرفدار این دانشگاه می باشد که در میان دانشجویان کشورمان هم از محبوبیت بالایی برخوردار است ، مدت زمان مورد نیاز برای تحصیل در این رشته در دوره کارشناسی 4 سال است و باید مبلغ 30 هزار یوان نیز به عنوان شهریه برای دانشگاه در صورت موفق نشدن در اخذ بورسیه پرداخت نمایید.

تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه دالیان چین

تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه دالیان چین

دانشکده و بیمارستان دندانپزشکی دالیان یک پایگاه آموزشی کلیدی و بیمارستان تخصصی است که در امر آموزش ، تحقیق و درمان دندان پزشکی فعالیت می کند و مستقیماً توسط اداره آموزش و پرورش استان لیائونینگ اداره می شود ، در این دانشکده هدف این است که استعدادهای درجه یک در زمینه دندانپزشکی با توسعه همه جانبه در مهارتهای عملی پرورش داده شوند و سطح پیشگیری و درمان بیماری های ادونتوپاتی و بیماری های فک و صورت رواج یابد.

تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه دالیان چین شامل : علوم پایه دندانپزشکی و علوم بالینی است که علوم پایه دندانپزشکی به عنوان رشته اصلی استان لیائونینگ در نظر گرفته شده است ، همچنین پنج پروژه اساسی و چهار پروژه بالینی نیز در این دانشکده مورد تحقیق قرار گرفته اند که با مشارکت مستقیم دانشجویان و اساتید علاوه بر افزایش بار علمی دانشجویان قدمی بزرگ نیز در جهت پیشرفت علم دندان پزشکی به حساب می آیند.

دانشکده دندانپزشکی در سال 1960 تأسیس شد و ارائه دهنده مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در علوم پایه دندانپزشکی و علوم بالینی است ، همچنین دانشکده دارای ابزار آموزشی درجه یک ، مانند سیستم دسترسی به آموزش دندانپزشکی و قالب شبیه سازی است و سه آزمایشگاه چند رسانه ای در مقیاس بزرگ نیز در آن ساخته شده است.

هزینه و مدت تحصیل رشته دندانپزشکی در دانشگاه دالیان چین

آموزش تمام وقت این رشته در مقطع کارشناسی 5 سال زمان و مبلغ 45 هزار یوان در سال شهریه دانشگاه را نیازمند است ، طی چندین سال گذشته نزدیک به 40 درصد از دانشجویان کارشناسی به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد نیز پس از اخذ مدرک در همین دانشگاه ثبت نام می کنند و به ادامه تحصیل می پردازند.

بازار کار دندانپزشکی در چین داغ است و دندانپزشکان درآمدهای بسیار خوبی را کسب می کنند ، اگر می خواهید پردرآمد ترین مشاغل چین و قوانین کاری این کشور را بشناسید مقاله کار در چین را مطالعه کنید.

تحصیل پرستاری در دانشگاه پزشکی دالیان

تحصیل پرستاری در دانشگاه پزشکی دالیان چین بیش از 70 سال سابقه دارد چنان چه در سال 1945 به منظور آموزش استعدادهای حرفه ای پرستاری در چین مدرسه پرستاری بیمارستان شهری دالیان در بیمارستان کانتو ادغام شد و در سال 1947 به دانشکده پرستاری کانتو تغییر نام داد ، بعدها در سال 1994 ، پس از تغییر نام دانشکده پزشکی دالیان به دانشگاه پزشکی دالیان ، دانشگاه به طور رسمی دانشکده پرستاری را تأسیس کرد و مدرک کارشناسی پنج ساله جدیدی را در سال 2001 اضافه کرد.

در همان سال ، دانشگاه سه سطح دوره های کارشناسی پرستاری را نیز اضافه کرد ، از جمله دیپلم عالی دوساله بزرگسالان در پرستاری (تمام وقت) ، کالج سه ساله دوره های کارشناسی ارشد (مدرسه عصرانه) و دیپلم عالی پنج ساله بزرگسالان در رشته پرستاری به مقطع کارشناسی (تمام وقت) و طول دوره از 5 سال به 4 سال در سال 2004 تغییر یافت ، در سال 2015 هم کارشناسی ارشد این رشته شروع به تدریس در دانشگاه گردید.

در این دانشکده بیش از 30 مقاله آموزشی جهانی تاکنون منتشر شده و اساتید این دانشکده 14 کتاب درسی به عنوان سردبیر ، 16 کتاب درسی به عنوان معاون ویرایشگر و 52 کتاب درسی به عنوان ویراستار و 12 تک نگارش را منتشر کرده اند ، مدرک این رشته در میان دانشگاه های داخلی و خارجی از سطح بسیار بالایی برخوردار است و به همین خاطر سالانه افراد زیادی از آسیا و آمریکا خواهان تدریس در این دانشگاه و رشته پرستاری می باشند.

هزینه و مدت تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه دالیان چین

همانطور که در بالا هم گفتیم دوره کارشناسی رشته پرستاری در دالیان 4 سال زمان لازم دارد و هزینه ای معادل 25 هزار یوان شهریه را هم در بر می گیرد و دوره کارشناسی ارشد این رشته هم مدت 2 تا 3 یال به طول می انجامد و 35 هزار یوان شهریه را برای دانشجویان هزینه در بر دارد.

خوابگاه های دانشگاه پزشکی دالیان چین

خوابگاه های دانشگاه پزشکی دالیان چین

می توان گفت پس از بورسیه تحصیلی ، موضوع مسکن و خوابگاه برای دانشجویان در جایگاه پر اهمیت ترین موضوع قرار می گیرد ، زیرا علاوه بر کاهش هزینه آنان در نسبت با منزل های شخصی ، خوابگاه ها از امنیت بالاتری نیز برخوردار می باشند که برای دانشجویان تازه وارد بسیار حائز اهمیت می باشد.

دانشگاه پزشکی دالیان چین برای تمامی دانشجویان خارجی خود خوابگاه را فراهم کرده است ، این خوابگاه های دانشگاه پزشکی دالیان چین شامل 4 اقامتگاه 680 اتاقه است که از امنیت بسیار بالا و شرایط مناسب رفاهی برخوردار است ، به علاوه به دانشجویان جدیدالورود اتاق های دو تخته اختصاص می دهند.

خوابگاه شماره 1 این مجموعه ، مختص به خانم ها و 127 اتاق تک نفره با حمام و سرویس بهداشتی و مبلمان مجزا و خصوصی می باشد ، خوابگاه شماره 2 ، مختص به آقایان و 194 اتاق یک نفره و دو نفره با حمام و مبلمان مجزا برای هر اتاق در نظر گرفته شده است.

خوابگاه شماره 3 ، به صورت مختلط و 139 اتاق یک نفره با حمام و مبلمان مجزا برای هر اتاق در نظر گرفته شده است که معمولا به دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد تعلق می گیرد و در آخر خوابگاه شماره 19 ، به صورت مختلط و با 270 اتاق با مبلمان و حمام مجزا برای هر اتاق برای زوجین در نظر گرفته شده است و اتاق ها دو تخته می باشند.

ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی با بررسی شرایط و اهداف شما بهترین مقاصد مهاجرتی را به شما پیشنهاد می دهیم.

برخلاف تصور برخی ، هر پرونده مهاجرت ،  داستانی خاص و متفاوت را روایت می کند که با دانش و مهارت وکلا و کارشناسان پرونده به نتیجه مطلوب می رسد ، اینکه شما تصور کنید از شیوه دوستان و آشنایان خود برای مهاجرت اقدام می کنید و بدون دریافت مشاوره های به روز اقدام می کنید و مانند آنها احتمالا موفق می شوید اشتباهی بزرگ است ؛ قوانین مهاجرت هر روزه تغییر می کنند و شرایط پذیرش شما در کشوری غریبه فرد به فرد متفاوت است.

با دریافت مشاوره های حرفه ای و به روز زمان ، انرژی و سرمایه خود را هدر نداده و از بهترین مسیرها که امن و قانونی باشند مهاجرت کنید.

در ویدئو ، تعداد اندکی از بیشمار  ویزاهای کشور چین را میبینید که توسط شرکت رجبی برای مراجعین عزیز اخذ شده است.

پخش ویدیو
منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

شما اینجایید چون میخواهید مهاجرت قانونی را تجربه کنید ، پس شماره خود را درج کرده و مشاوره رایگان بگیرید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

موقعیت مکانی دانشگاه پزشکی دالیان چین

موقعیت مکانی دانشگاه پزشکی دالیان چین چگونه است؟ دانشگاه پزشکی دالیان چین در استان لیائونینگ یکی از استان‌های شمال شرقی چین با مساحت 145000 کیلومتر مربع و حدود 42 میلیون نفر جمعیت هم ‌مرز با کشور کره شمالی واقع شده است ، لیائونینگ یکی از مناطق زیبای چین محسوب می‌شود که جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی زیادی دارد.

شهر دالیان به عنوان یکی از شهر های توریستی زیبا در چین شناخته می شود و در جزو مقاصد اصلی گردشگران خارجی می باشد ، دالیان یکی از مراکز حمل و نقل بین المللی ، مرکز تدارکات و تجارت مالی در آسیا نیز محسوب می شود.

دانشگاه دالیان دارای دو پردیس بزرگ است که هر دو در شهر دالیان واقع شده اند ، مساحت آن ها 373 هکتار و مساحت ساختمان های واقع در آن 94 هکتار می باشد که یکی از مدرن ترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور چین محسوب می شود ، در کمپ این دانشگاه انواع باشگاه های ورزشی، کلاب های دانشجویی ( کلاب موسیقی، کلاب شعر و غیره ) تدارک دیده شده است و امکانات داخل پردیس دانشگاه شامل موسسات تحقیقاتی علمی ، کلاس های آموزشی ، آزمایشگاههای بالینی پیشرفته ، کتابخانه بسیار کامل و موارد دیگر را نیز دارا می باشد.

پردیس اصلی در منطقه Lvshunkou قرار دارد که دور از مرکز شهر است و به همین خاطر دارای یک محیط ساکت و آرام است که می توانید در آن قدم بزنید و از سرسبزی و هوای پاک و تازه آن لذت ببرید ، یا این که برای مطالعه و یادگیری از این طبیعت بهره ببرید.

تحصیل رشته های پیراپزشکی هم در چین بسیار محبوب است .

کتابخانه و بیمارستان وابسته به دانشگاه دالیان

بیایید مرور بر کتابخانه و بیمارستان وابسته به دانشگاه دالیان داشته باشیم :

DMU دارای سه بیمارستان وابسته است که هر یک بیش از 8 هزار ظرفیت تختخواب را در اختیار مردم دالیان قرار می دهند ، این بیمارستان ها دارای پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی هستند به نحوی که کیفیت مراقبت های پزشکی ارائه شده توسط دانشگاه دالیان با استاندارد های برتر جهانی برابری می کند ، این موارد به دانشجویان این اطمینان خاطر را می دهد که با تحصیل در رشته های علوم پزشکی در این دانشگاه از بهترین کیفیت آموزشی بهره مند خواهند شد.

همین طور کتابخانه مشهور و بزرگ آن با مساحتی بیش از 20 هزار متر مربع ، شامل 1 میلیون جلد کتاب است و ارزش ابزارهای آموزشی و پژوهشی ‌موجود در این کتاب خانه بالغ بر 12 میلیون دلار تخمین زده می شود ، علاوه بر کتاب‌های درسی ، سنتی ، مجلات و کتاب‌های الکترونیکی ، برخی از زمینه‌های انسانی و فردی مانند کتاب‌های علوم و علوم انسانی و همچنین کتاب های دین شناسی و خداشناسی نیز در این کتابخانه وجود دارد.

کتابخانه و بیمارستان وابسته به دانشگاه دالیان

دسترسی فرودگاه ، قطار ، تاکسی به دانشگاه پزشکی دالیان

دسترسی فرودگاه ، قطار ، تاکسی به دانشگاه پزشکی دالیان را بررسی می کنیم ، از فرودگاه بین المللی و هم چنین از ایستگاه را آهن شهر دالیان ، می توان با استفاده از تاکسی های حاضر در جلوی درب ایستگاه راه آهن و یا فرودگاه خود را به پردیس DMU رساند ، این مسافت جابه جایی با تاکسی معمولا 200 تا 300 یوآن هزینه را در بر می گیرد ، البته توجه داشته باشید که مقصد را به زبان انگلیسی به راننده تاکسی انتقال دهید.

البته در فرودگاه شرکت های کرایه اتومبیل نیز فعال هستند که می توانید برای جا به جایی خودرویی را از قبل رزرو نمایید که هزینه آن ها برای هر اتومبیل 200 یوان در ابتدا و 30 یوان به ازای هر ساعت است ، توجه داشته باشی که باید 5 روز قبل از زمان رسیدنتان اتومبیل خود را رزرو نمایید.

در محیط دانشگاه هم نیز در تمامی نقاط ایستگاه های اتوبوس برای جابه جایی دانشجویان در محیط دانشگاه و همچنین انتقال آنان به درون شهر وجود دارد و در کنار ساختمان خوابگاه ها هم تاکسی هایی برای جا به جایی دانشجویان حاضر و مهیا می باشند.

سوالات پر تکرار تحصیل در دانشگاه پزشکی دالیان چین

تحصیل در رشته پزشکی این دانشگاه حداقل به 6 سال زمان نیاز دارد که ممکن است نسبت به توانایی دانشجویان مقداری کمتر یا بیش تر هم به طول بیانجامد ، همچنین هزینه شهریه دانشگاه منهای هزینه های جانبی مانند خوراک و خوابگاه سالانه 42 هزار یوان هزینه را در بر می گیرد.

 

مدت زمان مورد نیاز برای تحصیل در این رشته در دوره کارشناسی 4 سال است و باید مبلغ 30 هزار یوان نیز به عنوان شهریه برای دانشگاه در صورت موفق نشدن در اخذ بورسیه پرداخت نمایید.

 

دوره کارشناسی رشته پرستاری در دالیان 4 سال زمان لازم دارد و هزینه ای معادل 25 هزار یوان شهریه را هم در بر می گیرد و دوره کارشناسی ارشد این رشته هم مدت 2 تا 3 یال به طول می انجامد و 35 هزار یوان شهریه را برای دانشجویان هزینه در بر دارد.

 

دانشگاه پزشکی دالیان از موسسات عالی و پیشرو در چین است که تدریس رشته های پزشکی را به زبان انگلیسی برای دانشجویان به ارمغان آورده است ، البته علاوه بر زبان انگلیسی دانشجویان داخلی و یا افرادی که به زبان چینی هم تسلط دارند می توانند به این زبان هم به تحصیل در رشته های پزشکی این دانشگاه مشغول شوند.

دانشگاه پزشکی دالیان چین در استان لیائونینگ یکی از استان‌های شمال شرقی چین با مساحت 145000 کیلومتر مربع و حدود 42 میلیون نفر جمعیت هم ‌مرز با کشور کره شمالی واقع شده است ، لیائونینگ یکی از مناطق زیبای چین محسوب می‌شود که جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی زیادی دارد.

امیدواریم که با مطالعه این مطلب اطلاعت مناسب و مفیدی را جهت تحصیل در دانشگاه پزشکی دالیان چین ، دانشکده ها و رشته های ارائه شونده در این دانشگاه به دست آورده باشید ، با ما در موسسه مهاجرتی رجبی در تماس باشید و ما را از نقطه نظرات خود در این زمینه مطلع گردانید و در صورت وجود ابهام و یا سوال با مشاوران ما در شهر های تهران و شیراز تماس بگیرید ، همچنین می توانید با مطالعه مقاله تحصیل در چین ، هر آنچه یک دانشجو باید در خصوص مهاجرت تحصیلی به این کشور بداند را دریافت کنید.

5/5 - (60 امتیاز)
منو
خانه