دوره عملی LPC در انگلستان

دوره عملی LPC در انگلستان

دوره عملی LPC در انگلستان یک دوره آمادگی برای کسب مهارت هایی برای اجرای قانون و به کار بردن قوانین در زمینه های حقوقی مختلف است . این دوره سبب بهبود چشم انداز حرفه ای فرد با یادگیری مهارت های حرفه ای ضروری کارفرمایان حقوقی می شود .

در این مقاله مشاورین ارشد موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی دوره عملی LPC در انگلستان را مورد بررسی قرار داده ، دلایل و مزایای تحصیل در این دوره را بیان کرده اند . پاسخ پرسش های خود در خصوص تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان را از ما بپرسید .

بررسی دوره عملی LPC در انگلستان

LPC که به عنوان یک دوره حقوقی شناخته می شود دوره ای است که هر وکیل می بایست قبل از آغاز قرارداد آموزشی با یک شرکت حقوقی آن را تکمیل کند .

این دوره در گروه های کوچک ، توسط وکلا واجد شرایط با تجربه عملی گسترده تدریس خواهد شد . این یک دوره LPC یک دوره طولانی مدت است که به صورت تمام وقت یا پاره وقت ارائه می شود . در صورت حضور تمام وقت در این دوره حداقل نه ماه و برای تحصیل به صورت پاره وقت تا دو سال طول می کشد .

برای حضور در دوره LPC اتمام دوره تحصیل در مقطع کارشناسی در رشته حقوق و یا گذراندن دوره های حقوق و ارائه مدرک دیپلم حقوق الزامی است .

دوره کارآموزی حقوقی (LPC) – همچنین به عنوان مدرک تحصیلات تکمیلی در زمینه عمل حقوقی شناخته می شود . این دوره آخرین مرحله حرفه ای برای تبدیل شدن به یک وکیل در انگلستان و ولز است .

این دوره برای ایجاد یک پل بین تحصیلات و آموزش در یک شرکت حقوقی طراحی شده است . این دوره معمولا پس از چند مدرک حقوقی اخذ می شود .

LPC از طریق انجمن حقوقی انگلستان و ولز تنظیم شده و در سال 1993 جایگزین آزمون نهایی انجمن حقوق (LSF) شد . این دوره شامل سه مرحله یادگیری می باشد .

افراد مناسب جهت تحصیل در دوره عملی LPC

این دوره برای همه کسانی است که می خواهند به یک وکیل تبدیل شوند ، فرقی نمی کند به کدام زمینه حقوقی علاقه مند باشد . برای پذیرش در این دوره ، فرد باید قبلا یک مدرک تحصیلی در رشته حقوق و یا رشته غیر مرتبط با حقوق به علاوه دیپلم حقوق داشته باشد .

این دوره ترکیبی از دانشجویان را با زمینه ها و منافع مختلف از سراسر جهان و از تمام نقاط انگلستان به خود جذب می کنند . این دوره شامل یک بنیاد علمی جامع است .

این برنامه در سطح کارشناسی ارشد تدریس می شود و ساختار و محتوای آن به طور کامل با الزامات قانون اساسی وکلا (SRA) مطابقت دارد . دوره عملی حقوقی (LPC) بخشی از آموزش مورد نیاز برای واجد شرایط بودن به عنوان وکیل انگلستان و ولز است و نیازمند تکمیل دوره تحصیل در رشته حقوق است .

افراد مناسب جهت تحصیل در دوره عملی LPC

محتوای دوره عملی LPC در انگلستان

محتوای دوره عملی LPC در انگلستان به سه مرحله تقسیم می شود که عبارتند از (الف) واحد های اجباری ” هسته “، (ب) واحد های ” اختیاری ” و (ج) مهارت های عملی . مهارت ها شامل دفاع ، مصاحبه و مشاوره ، نوشتن ، تهیه پیش نویس و تحقیق ، حساب های وکلا ، وظایف و ادارات و مالیات است .

به طور کلی در بخش اول که طولانی ترین مرحله دوره است دروس اصلی تدریس می شوند که معمولا شامل دادرسی کیفری ، حقوق کسب و کار ، حقوق مالکیت و حقوق مدنی است .

در مرحله دوم که دوره کوتاه تر است دانشجویان از میان واحد های ارائه شده توسط موسسه دروسی را انتخاب می کنند . مباحث و عناوین دروس در موسسه ها متفاوت است ، اما غالبا شامل دروس آسیب های شخصی ، حقوق خانواده ، حقوق کار ، حقوق مسکن ، حقوق مهاجرت ، پرونده و مشتری خصوصی ، حقوق تجاری ، حقوق رفاه و اموال تجاری می باشند . تحصیل در انگلستان بسیار جذاب و محبوب است خصوصا هنگامی که برای تکمیل رشته با ارزش خود پا به این سرزمین می گذارید .

دلایل تحصیل در دوره LPC در انگلستان

 • تمرکز بر کار : توسعه آگاهی تجاری ، تفکر انتقادی و مهارت های حرفه ای که کارفرمایان قانونی به دنبال آن هستند .
 • کسب مدرک کارشناسی ارشد حقوق ، کسب و کار و مدیریت و یا LLM در عمل حقوقی حرفه ای بدون هزینه اضافی
 • دوره عملی LPC در انگلستان با یک مدرک کارشناسی ارشد و واجد شرایط شدن برای وام دانشجویی تحصیلات تکمیل همراه است .
 • با توجه به انتخاب گسترده ای از موضوعات انتخابی ، دوره خود را به بخش های تخصصی خود مرتبط سازید .
 • تحصیل انعطاف پذیر با انتخاب یکی از موسسه های ارائه کننده دوره LPC می توان یکی از دوره های تمام وقت ، روزانه ، شبانه یا دوره های آخر هفته و همچنین آنلاین I-LLM LPC را انتخاب کرد .
 • دسترسی به جوایز – برنده شدن پشتیبانی کاری برای کمک به فرد در برنامه های قرارداد آموزشی خود با بیش از 3000 فرصت های شغلی به محض پذیرفتن مکان خود .

اهداف دوره عملی LPC

 • کسب پایه و اساس قوی برای مشاغل آینده در زمینه های حقوقی
 • کار بر روی یک مجموعه از فایل های موکلین ، شبیه به موارد مورد رسیدگی در دفتر وکالت
 • فراگیری با انجام وظایف مربوط به مطالعات موردی که شامل تهیه پیش نویس اسناد حقوقی ، تهیه توصیه نامه یا ارائه پرونده در دادگاه می باشند .
 • رعایت تمام الزامات یک LLM سنتی ، در حالی که تمرکز اصلی بر تمرین دوره عملی LPC در انگلستان است .
 • تمرکز بر یک منطقه خاص از عمل حقوقی حرفه ای مربوط به LPC . این می تواند به برنامه های آموزش قرارداد مرتبط شود تا تعهد به یک منطقه خاص را برجسته سازد . این دوره رزومه فرد را با یک LLM از دانشگاه افزایش می دهد که سبب برتری تحصیلی برای کسب و کار و حرفه ها می شود .
 • تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون هیچ هزینه اضافی

هزینه تحصیل در دوره عملی حقوق در انگلستان

هزینه تحصیل بسته به شهر مکان تحصیل متفاوت است . هزینه تحصیل در دوره عملی LPC در شهر های بریستول ، بیرمنگهام 13150 یورو ، لیورپول ، منچستر 12300 یورو و لندن 16750 یورو می باشد . البته 15 یورو هزینه ثبت نام در این دوره می باشد . هزینه های تحصیل در انگلستان در همین سایت به طور مفصل شرح داده شده است .

هزینه تحصیل در دوره عملی حقوق در انگلستان

علاقه مندان تحصیل در دوره LPC از کشور های خارج از انگلستان باید برای حضور در این دوره به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند و برای اثبات تسلط خود باید مدرک آیلتس یا یکی از مدارک دیگر شامل گواهی آزمون زبان انگلیسی انگلیش کمبریج ، پیرسون ، ISE را ارائه دهد . حداقل نمره آیلتس قابل قبول برای پذیرش در این دوره 6.5 می باشد .

نام نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر است که از منطقه شمال با اسکاتلند و از سمت غرب با ولز مرز مشترک دارد البته این کشور از سمت شمال غرب با دریای ایرلند ، از سمت جنوب غرب با دریای سلتی و از سمت شرق با دریای شمال مرز آبی مشترک دارد .

پایتخت و بزرگ ترین شهر این کشور لندن نام دارد . مساحت این کشور بیش از 130 کیلومتر مربع و جمعیت ساکنین آن بالغ بر پنجاه و چهار میلیون نفر است . زبان رسمی این کشور زبان انگلیسی و واحد پول آن پوند استرلینگ نام دارد .

در مقاله فوق مشاورین ارشد موسسه مهر آفرین رجبی دوره عملی LPC در انگلستان را مورد بررسی قرار داده ، اهداف و هزینه تحصیل در این دوره را بیان کردند . از آانجا که امکان اخذ اقامت دائم انگلستان از طریق تحصیل وجود دارد ، در صورت علاقه مندی می توانید شرایط آن را از کارشناسان خبره دفاتر شیراز و تهران موسسه مهرآفرین رجبی جویا شوید .

4.6/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه