تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی

مشاور روش های مهاجرتی
مشاور روش های مهاجرتی
تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی یکی از رشته های پر درآمد برای تحصیل در خارج از کشور محسوب می شود و چنانچه علاقه مند به تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی هستید در ادامه این مطلب از سایت شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، می توانید اطلاعات مفیدی در خصوص هزینه های تحصیلی و گرایش های این رشته و شرایط تحصیلی در دانشگاه های مختلف کسب کنید.

همچنین می توانید با مراجعه به مقاله تحصیل در کرواسی ، راه و روش مهاجرت تحصیلی به این کشور را شناخته و با برترین رشته ها و دانشگاه های آن آشنا شوید.

تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی بر دانش نظری پایه کامپیوتر در مورد ساختارهای داده کامپیوتری برای مدیریت و ذخیره سازی داده ها و الگوریتم هایی برای شکل دادن به راه حل های مسائل عملی در نرم افزار متمرکز است.

هر رشته مهندسی نیاز به تفکر منطقی و درک دنیای فیزیکی اطراف ما دارد، بنابراین ریاضیات و فیزیک بخش های ضروری مطالعه محاسبات هستند ، هم افزایی محاسبات با الکترونیک به ویژه در سخت افزار کامپیوتر و شبکه ها مشهود است ، بنابراین تعدادی از دوره های الکترونیکی در مقطع کارشناسی درک بهتر سخت افزار کامپیوتر را آسان تر می کند و مهندس کامپیوتر آینده از دانش فن آوری مدارهای مجتمع و سیگنال های دیجیتال سود زیادی خواهد برد.

بعد از سه سال مدرک لیسانس ، دانشجو مهندسی کامپیوتر می گیرید و قادر به طراحی سیستم های کامپیوتری با پیچیدگی متوسط – سخت افزار و نرم افزار است.

مطالعه حرفه ای علوم کامپیوتر تاکید بیشتری بر دانش عملی کامپیوتر مانند توسعه برنامه های کاربردی وب ، معماری کامپیوتر و طراحی شبکه های کامپیوتری دارد.

مدارک پذیرش رشته کامپیوتر در کرواسی

قبل از درخواست برای تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی ، همه دانشجویان جویای مدرک باید فرآیند به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی خارجی را برای ادامه تحصیل در کرواسی انجام دهند.

دانشجویانی که مایل به درخواست برای برنامه‌ های تحصیلی در مقطع کارشناسی در دانشگاه های کرواسی هستند ، باید مدارک دبیرستان و نتایج امتحانات پایان تحصیلات خود را به آژانس آموزش و پرورش و تربیت معلم ارسال کنند تا در آنجا فرآیندی برای شناسایی انجام شود.

در زیر مدارک پذیرش رشته کامپیوتر در کرواسی بیان شده است :

 • اسناد درخواست ( فرم درخواست و فرم رزومه )
 • گواهی امتحانات گذرانده شده با کارنامه نمرات امتحانی و پایان نامه مدارک تحصیلی قبلی
 • مرجع حداقل یک استاد دانشگاه که با دستاوردهای تحصیلی آشنا باشد
 • موافقت سرپرست با رزومه سرپرست
 • مدرک شناسایی
 • تاییدیه موسسه یا شخص حقوقی دیگر یا اظهارنامه امضا شده متقاضی در خصوص پرداخت شهریه
 • فرم طرح پژوهشی پایدار دانشجوی دکترا با امضای استاد راهنما
تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی

بهترین دانشگاه های کامپیوتر کرواسی

از بهترین دانشگاه ها برای تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی می توان دانشگاه زاگرب ، دانشگاه اسپلیت و دانشگاه رییکا را نام برد ، در زیر نیز اطلاعات لازم برای پذیرش و درخواست تحصیل در این سه دانشگاه بیان شده است.

بهترین دانشگاه های کامپیوتر کرواسی

دانشگاه زاگرب

دانشگاه زاگرب قدیمی‌ترین دانشگاه در اروپای جنوب شرقی است که ریشه‌ های آن به سال 1669 برمی‌گردد ، اما به عنوان یکی از 500 دانشگاه برتر جهان ، چالش‌های مدرن را دنبال می‌کند.

فارغ التحصیلان دانشگاه زاگرب متخصصان بسیار محترمی هستند که به طور استثنایی در شرکت های کرواسی در زمینه های فناوری اطلاعات و محاسبات و همچنین در شرکت های فناوری برتر در سراسر جهان مورد تقاضا هستند.

در این دانشگاه رشته کامپیوتر در گرایش محاسبات به مدت سه سال و کارشناسی ارشد محاسبات به مدت دو سال هم به صورت کامل به زبان انگلیسی و هم کرواسی ارائه می شود.

شرایط تحصیل

برنامه ثبت نام و تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی در دانشگاه زاگرب برای ورودی سال 2022 در ژانویه 2022 باز می شود.

لطفا توجه داشته باشید که دانشگاه زاگرب دو چرخه ارسال با مهلت های زیر خواهد داشت :

 • ژانویه تا مه – موعد مقرر 20 مه 2022
 • ژوئن تا ژوئیه – موعد مقرر 22 ژوئیه 2022

پذیرش در تمام برنامه های تحصیلی دانشگاه محدود است و تعداد مکان ها منوط به تصمیم سالانه سنای دانشگاه است.

همه دانشجویان ، از جمله اتباع خارجی که می خواهند در دانشگاه زاگرب تحصیل کنند ، باید مدرک پایان دوره مدرسه متوسطه را تکمیل کنند و مدرک دیپلم آنها در آزمون فارغ التحصیلی به رسمیت شناخته شود.

برای تحصیل در برنامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه نیز تکمیل برنامه کارشناسی نیاز است و دانشجویان دارای مدرک حرفه‌ای آموزش عالی می‌توانند در برنامه‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه تحت شرایط خاص تعریف شده ثبت نام کنند.

دانشگاه اسپلیت

دانشگاه اسپلیت به طور رسمی در 15 ژوئن 1974 تأسیس شد و به عنوان یک مؤسسه عمومی علمی و آموزشی غالب در منطقه ، دانشگاه اسپلیت در طول 45 سال گذشته گسترش یافته و شامل یازده دانشکده ، یک آکادمی هنر و چهار گروه دانشگاهی شده است.

تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی در دانشگاه اسپلیت در مقطع کارشناسی با ظرفیت 130 دانشجو و کارشناسی ارشد با ظرفیت 100 دانشجو به زبان انگلیسی ارائه می شود.

برای تحصیل در دانشگاه اسپلیت دانشجویان خارجی باید مدارک لازم را تا 1 ژوئیه هر سال تحصیلی به آدرس دانشکده ارسال کنند و منتظر نامه رسمی پذیرش در قالب الکترونیکی باشند که در ماه آگوست به آدرس ایمیل مشخص شده در فرم درخواست ارسال می شود.

توجه داشته باشید پذیرش دانشجویان بین المللی در این دانشگاه بسیار محدود است.

دانشگاه رییکا

دپارتمان مهندسی کامپیوتر دانشگاه رییکا در پاییز 2008 ، به عنوان پشتیبانی از یک برنامه جدید معتبر مهندسی کامپیوتر در دانشکده ، که از سال تحصیلی 2008/2009 شروع شد ، تأسیس شد ، این دپارتمان شامل رشته‌های مهندسی کامپیوتر و ارتباطات است که از روند کنونی جهان یعنی هم‌گرایی متقابل و تداخل این دو فناوری حیاتی امروزی پیروی می کند.

رشته مهندسی کامپیوتر در دپارتمان دانشگاه رییکا در حال حاضر شامل توسعه هوش مصنوعی و الگوریتم‌ هایی برای تعامل انسان و ماشین ، الگوریتم‌هایی برای آموزش الکترونیکی ، و کار بر روی پردازش دیجیتالی گفتار و تصویر است.

این دانشگاه همچنین تحقیقاتی را در زمینه مهندسی نرم افزار کاربردی در زمینه پزشکی و همچنین توسعه روش هایی برای آزمایش نرم افزار جدید انجام می دهد و آزمایشگاه های آن برای کاربردهای فناوری اطلاعات برای آموزش دانشجویان و آموزش متخصصان شاغل در زمینه یادگیری مادام العمر آنها استفاده می شود.

بخش دیگر این دپارتمان در زمینه سیستم های ارتباطی رادیویی ، نوری یا صوتی فعالیت می کند و کار آن به سمت آموزش دانشجویان و تحقیق در مورد اجزا ، سیستم‌ها ، فناوری‌ها یا پروتکل‌های ارتباطات بی‌سیم ، به ویژه موبایل ، اثرات تشعشعات الکترومغناطیسی ( EM ) و کاربردهای الکترومغناطیسی در پزشکی از راه دور است ، فعالیت های خاص شامل تجزیه و تحلیل و طراحی آنتن ها ، توسعه الگوریتم ها ، شبیه سازی کامپیوتری تشعشعات EM و اجزای مایکروویو است.

اعضای دپارتمان در پروژه های علمی و فناوری شرکت می کنند که منجر به شرکت پی در پی آنها در کنفرانس های بین المللی و انتشار در مجلات می شود.

شرایط تحصیل

پذیرش در دانشکده فنی دانشگاه رییکا برای تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی از طریق سیستم ملی اطلاعات برنامه های کاربردی برای مؤسسات آموزش عالی ( NISpVU ) انجام می شود که می توان به آن از طریق www.postani-student.hr دسترسی داشت.

سیستم نمره دهی برای پذیرش در دانشکده مهندسی دانشگاه رییکا به روش زیر تعیین می شود :

در مجموع امتیازات ، نمرات دبیرستان 40 درصد است.

نتیجه بخش اجباری آزمون دولتی به زبان کرواتی ، سطح B، 7.5 درصد ، در ریاضیات ، سطح A ، 30 درصد ، و در زبان خارجی ، سطح B 7.5 درصد است.

نتیجه بخش انتخابی آزمون دولتی در فیزیک 15 درصد است به غیر از تحصیل در محاسبات که نتیجه آن در علوم کامپیوتر 15 درصد است.

متقاضیان واجد شرایط پذیرش مستقیم در صورتی هستند که در یک مسابقه ملی در رشته ریاضی فیزیک مقام اول ، دوم یا سوم را کسب کنند ، جدای از تحصیل در محاسبات که چنین نتایجی برای رقابت در ریاضیات و علوم کامپیوتر در نظر گرفته می شود.

هزینه تحصیل کامپیوتر در کرواسی

هزینه تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی بسته به دانشگاه و مقطع تحصیلی متفاوت است و البته هزینه های جانبی دیگری همچون هزینه درخواست که یک هزینه غیر قابل استرداد است نیز از دانشجویان اخذ خواهد شد و هزینه درخواست برای دانشجویان بین المللی متقاضی برنامه های تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد معمولا ، 1800 HRK ( تقریبا 240 یورو ) است ، در زیر هزینه تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی در دانشگاه های مختلف بیان شده است.

هزینه تحصیل کامپیوتر در کرواسی
 • هزینه تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی سالانه دانشگاه زاگرب : 42000 HRK ( تقریبا 5600 یورو )
 • هزینه تحصیل سالانه کارشناسی ارشد کامپیوتر در دانشگاه زاگرب : 45000 HRK ( تقریبا 6000 یورو )
 • هزینه تحصیل یک ترم در دانشگاه رییکا : 7.500 HRK
 • هزینه تحصیل سالانه در دانشگاه اسپلیت : 4000 یورو

زبان تحصیل کامپیوتر در کرواسی

زبان تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی بسته به دانشگاه می تواند به زبان انگلیسی و یا کرواسی و یا هر دو زبان ارائه شود و متقاضیان برای تحصیل به زبان انگلیسی باید گواهی مبنی بر تسلط به زبان انگلیسی ارائه دهند.

در انگلستان هم می توانید رشته های مهندسی را به زبان انگلیسی بخوانید و خوب است بدانید ، بهترین کشور برای مطالعه رشته های مهندسی ، انگلستان است ، مقاله تحصیل در انگلستان را بخوانید.

چارت درسی کامپیوتر در دانشگاه های کرواسی

چارت تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی با توجه به گرایش مورد نظر متفاوت است اما به طور کلی هر سال تحصیلی به صورتی که در ادامه بیان شده ارائه می شود.

سال اول : هدف سال اول این است که مبانی محکمی را برای یادگیری آینده به ویژه در زمینه های ریاضیات و مهندسی برق به دانشجو ارائه شود ، سال اول که اغلب به عنوان سال سخت مطالعه از آن یاد می شود ، برای همه یک چالش است.

سال دوم : با هدف آموزش مجموعه مهارت های اساسی هر دانشجو برای محاسبات خوب است که شامل تفکر در الگوریتم ها ، پردازش سیگنال ها به آسانی و توصیف داده ها با ساختارهای انتزاعی است و شما یاد می گیرید که چگونه پایگاه داده بسازید ، نرم افزار را با استفاده از رویکرد شی گرا توسعه دهید و مسائل پیچیده را با تفکر الگوریتمی حل کنید.

سال سوم : سال سوم با هدف ارائه مهارت های عملی در مورد چگونگی ساخت پروژه های عملی برای وب ، درک شبکه های کامپیوتری و معماری سیستم است و در این سال تحصیلی دوره های انتخابی نیز گنجانده شده است.

گرایش های رشته کامپیوتر در کرواسی

از آنجا که مهارت های کامپیوتری را می توان در زمینه های مختلفی مانند هوش مصنوعی ، امنیت و سیستم های پایگاه داده ، گرافیک ، زبان های برنامه نویسی ، سیستم ها و شبکه های کامپیوتری ، مهندسی ، محاسبات ، تحلیل عددی ، بیوانفورماتیک و بسیاری از کاربردهای دیگر کسب کرد ، گرایش های تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی زیاد نیست و عمده ترین گرایش های مربوطه عبارتند از مهندسی کامپیوتر ، الگوریتم و محاسبات ، مهندسی سیستم ، مهندسی نرم افزار و محاسبات مالتی مدیا.

گرایش های رشته کامپیوتر در کرواسی

گرایش محاسبات مهمترین گرایش این رشته در دانشگاه اسپلیت ، زاگرب و اییکا است که برای تجزیه و تحلیل و حل مسائل مهندسی با پیچیدگی متوسط ، برای کار به عنوان یک عضو کارآمد در یک تیم و کمک به طراحی سیستم ها و فرآیندها در حوزه محاسبات است ، هدف اصلی مطالعه در محاسبات کامپیوتر به عنوان یک ماشین پردازش داده جهانی ، همراه با روش‌های کاربرد آن در حوزه‌های مختلف است و محاسبات شامل تئوری ، روش های تجزیه و تحلیل و سنتز ، طراحی و ساخت ، کاربرد و بهره برداری از سیستم های کامپیوتری است.

تحصیل دکترا کامپیوتر در کرواسی

تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی در مقطع دکترا ، با هدف آموزش فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر از دانشکده فنی و مهندسی و غیره است.

تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی در مقطع دکترا سه سال است و معمولا پذیرش بر اساس فراخوان عمومی دپارتمان منظوره حدود 3 ماه قبل از شروع دوره های تحصیلی انجام خواهد شد.

یک برنامه تحصیلی دکترا می تواند توسط فردی که موارد زیر را تکمیل کرده باشد ، انجام شود :

 • تحصیل کارشناسی ارشد در دانشکده ای که داوطلب حداقل 300 واحد ECTS از جمله دوره کارشناسی را کسب کرده باشد ، یا
 • یک برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی دانشگاه حداقل به مدت 4 سال که بر اساس برنامه تحصیلی آغاز شده قبل از لازم الاجرا شدن قانون فعالیت علمی و آموزش عالی انجام شده است.

دانشجویانی که یک برنامه تحصیلی در حوزه علوم مهندسی کامپیوتر را تکمیل نکرده اند ، در صورتی ارزیابی و داشتن دانش مناسب برای مطالعه یکی این برنامه تحصیلی ارائه شده ، ممکن است مجاز به ثبت نام باشند.

در صورت لزوم ، ممکن است از دانشجو خواسته شود که دوره ‌های آموزشی را تکمیل کند تا دانش اولیه لازم برای حضور و تکمیل برنامه تحصیلی خود را کسب کند.

معیار های پذیرش دانشجویان دکترا برای تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی

معیار های پذیرش دانشجویان دکترا برای تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی توسط کمیته مطالعات و تحقیقات تکمیلی بر اساس گزارش کمیته مصاحبه با متقاضیان برنامه های تحصیلات تکمیلی ( دکترا ) به شورای دانشکده داده می شود و بر اساس شاخص های زیر است:

 • موفقیت در سطح قبلی مطالعه
 • نمره دریافت شده برای پایان نامه در مقطع قبلی
 • شایستگی های اکتسابی
 • جوایز و فعالیت های دانشجویی
 • مرجع یک استاد دانشگاه که با موفقیت های تحصیلی داوطلب بالقوه آشناست
 • ارائه متقاضی در برابر کمیته مصاحبه با متقاضیان برای برنامه های تحصیلی دانشگاه ).

در صورتی که تعداد متقاضیان تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی در مقطع دکترا که شرایط پذیرش را دارند از ظرفیت برنامه های ارائه دهنده دانشکده مربوطه مطابق با سهمیه پذیرش پذیرفته شده بیشتر باشد ، حق ثبت نام در یک برنامه متعلق به متقاضیانی است که مطابق با این روش به نتیجه بهتری دست یافته اند.

انتخاب ناظر و استاد راهنما برای تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی

انتخاب ناظر و استاد راهنما برای تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی بر این اساس است که پس از درخواست برای یک برنامه تحصیلی ، دانشجو باید با توافق قبلی با رئیس واحد و ناظر بالقوه ، یک استاد راهنما را پیشنهاد کند که در برنامه تحصیلات تکمیلی که دانشجو در آن ثبت نام می کند ، مدرس باشد.

رضایت استاد راهنما باید با مدرکی ثابت شود که به وضوح نشان دهد استاد موافقت می کند که سرپرست دانشجو باشد و فقط یک مدرس که در لحظه انتصاب شرایط لازم برای سرپرست بودن را مطابق مقررات ویژه دانشگاه داشته باشد می تواند به عنوان استاد راهنما منصوب شود.

هنگام پیشنهاد استاد راهنما ، همراه با رضایت وی ، رزومه و مدارکی که حاکی از احراز شرایط لازم باشد ، الزامی است.

به پیشنهاد کمیته برنامه‌های تحصیلات تکمیلی و تحقیقات ، شورای دانشکده هنگام تأیید ثبت‌نام دانشجو ، استاد راهنما را تعیین می‌کند که متعهد می‌شود در طول برنامه تحصیلی ، دانشجو را راهنمایی حرفه‌ای کند.

در طول یا پس از درخواست موضوع پایان نامه دکترا ، ممکن است استاد راهنما دانشجو تغییر کند ویا یک استاد راهنما منصوب شود که نقش سرپرستی دانشجو را در کار علمی- پژوهشی وی را بر عهده می گیرند.

برای تحصیل در مقطع دکترا ، می توانید کشور ایتالیا را انتخاب کنید و از بورسیه های تحصیلی جذاب دانشگاه های آن بهره مند گردید ، مقاله تحصیل در ایتالیا را بخوانید.

مزایا و معایب تحصیل کامپیوتر در کرواسی

مزایا و معایب تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی به شرح زیر است :

مزایا و معایب تحصیل کامپیوتر در کرواسی

مزایا :

 • امکان تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی به زبان انگلیسی
 • تحصیل در دانشگاه های شناخته شده و معتبر در سطح بین المللی
 • بازار کاری مناسب پس از اتمام تحصیل

معایب:

 1. محدود بودن تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی در گرایش های مختلف
 2. هزینه های تحصیلی بالا در کرواسی

بازار کار کرواسی پس از تحصیل در کامپیوتر

بازار کار کرواسی پس از تحصیل در کامپیوتر به دلیل همپوشانی این رشته و تأثیر آن بر سایر حوزه ها تقریبا فرصت های شغلی زیادی برای ارائه دارد و بهترین شغل برای دانشجویان این رشته به حوزه علاقه و تخصص آن ها بستگی دارد.

از محبوب ترین فرصت های شغلی با درآمد خوب می توان موراد زیر را نام برد :

 • توسعه دهنده وب
 • توسعه دهنده نرم افزار
 • مهندس سخت افزار کامپیوتر
 • طراح شبکه های کامپیوتری
 • تحلیلگر کامپیوتر قانونی
 • مهندس یادگیری ماشین
 • برنامه نویس چند رسانه ای
 • مهندس نرم افزار
 • تحلیلگر امنیت سایبری
 • تحلیلگر امنیت شبکه مهندسی
 • VFX Artist
 • مدیر محتوای وب
 • دانشمند تحقیقات کامپیوتر و اطلاعات
 • مدیر پروژه فناوری اطلاعات
 • مدیر پایگاه داده

در مقاله کار در کرواسی ، می توانید با برترین مشاغل کرواسی و نحوه پرداخت حقوق و دستمزد در این کشور آشنا شوید.

سوالات پر تکرار تحصیل کامپیوتر در کرواسی

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا با شما در خصوص تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی سخن گفتند ، با ما از طریق باکس دیدگاه در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید.

بهترین دانشگاه ها برای تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی کدامند؟

از بهترین دانشگاه ها برای تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی می توان دانشگاه زاگرب ، دانشگاه اسپلیت و دانشگاه رییکا را نام برد.

هزینه تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی چقدر است؟

1. هزینه تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی سالانه دانشگاه زاگرب : 42000 HRK ( تقریبا 5600 یورو ) 2. هزینه تحصیل سالانه کارشناسی ارشد کامپیوتر در دانشگاه زاگرب : 45000 HRK ( تقریبا 6000 یورو ) 3. هزینه تحصیل یک ترم در دانشگاه رییکا : 7.500 HRK 4. هزینه تحصیل سالانه در دانشگاه اسپلیت : 4000 یورو

زبان تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی چیست؟

زبان تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی بسته به دانشگاه می تواند به زبان انگلیسی و یا کرواسی و یا هر دو زبان ارائه شود و متقاضیان برای تحصیل به زبان انگلیسی باید گواهی مبنی بر تسلط به زبان انگلیسی ارائه دهند.

گرایش های رشته کامپیوتر در کرواسی چیستند؟

گرایش های تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی زیاد نیست و عمده ترین گرایش های مربوطه عبارتند از مهندسی کامپیوتر ، الگوریتم و محاسبات ، مهندسی سیستم ، مهندسی نرم افزار و محاسبات مالتی مدیا.

معایب تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی چیست؟

1. محدود بودن تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی در گرایش های مختلف 2. هزینه های تحصیلی بالا در کرواسی

در آخر اگر برای تحصیل رشته کامپیوتر در کرواسی نیز به اخذ خدمات مهاجرتی و پذیرش از دانشگاه های کرواسی دارید ، می توانید با ما در موسسه مهاجرتی رجبی در ارتبط باشید تا از خدمات مقرون به صرفه ای در این خصوص بهره ببرید ، مشاوران دفاتر تهران و شیراز ما آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان هستند ، همچنین می توانید با مطالعه مقاله مهاجرت به کرواسی ، اطلاعات به روز و جامعی در زمینه انواع روش های مهاجرت به این کشور را بدست آورید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه