تحصیل رشته حقوق در اسلوونی

Picture of مشاور روش های مهاجرتی
مشاور روش های مهاجرتی
تحصیل رشته حقوق در اسلوونی
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

تحصیل رشته حقوق در اسلوونی ، به دلیل سرمایه گذاری های دولت اسلوونی در زمینه کیفیت آموزش عالی و خوشنامی این کشور در منطقه ، متقاضیان زیادی پیدا کرده است ، ما در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تلاش می کنیم شرایط تحصیل رشته حقوق در اسلوونی را بررسی کنیم ؛ با ما همراه باشید.

همچنین اگر می خواهید اطلاعات کاملتری در خصوص تحصیل در این کشور بدست آورید ، مقاله تحصیل در اسلوونی را مرور کنید.

موفقیت حقوقدانان در هر کشوری که مدنظر باشد ارتباط مستقیم با سیاست های دولت ، مردم داری و قوانین آن کشور دارد؛ اسلونی از اعضای کشورهای اتحادیه اروپا است و به دلیل این عضویت تلاش کرده تا قانونمندی کشورش را در راستای قوانین دیگر کشورهای اتحادیه اروپا پیش ببرد.

بنابراین با این تعریف هایی که از شرایط تحصیل و کار رشته حقوق در اسلوونی وجو دارد ، به نظر می رسد که خواهان دانستن اطلاعات بیشتر از شرایط تحصیل این رشته در اسلوونی باشید.

بهترین دانشگاه های حقوق اسلوونی

داشتن اطلاعات از بهترین دانشگاه های حقوق اسلوونی می تواند نقشی بسزا در آینده شما داشته باشند زیرا شما با یک انتخاب هدفمند ، تحت آموزش قرار میگیرید و با تخصص و دانشی که فرا گرفته اید وارد بازار کار می شوید.

بهترین دانشگاه های حقوق اسلوونی

تحصیل حقوق در دانشگاه لیوبلیانا در اسلوونی

دانشکده حقوق لیوبلیانا که در سال 1919 تأسیس شد ، یکی از اعضای مؤسس دانشگاه لیوبلیانا و بزرگترین دانشکده حقوق در اسلوونی است.

در 15 آوریل 1920 ، اولین رئیس دانشکده ، پروفسور لئونید پیتامیک ، آغاز فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشکده را با سخنرانی افتتاحیه ای با عنوان “قانون و انقلاب” نشان داد و تاکید کرد که “ما نه می توانیم عدالت بسازیم ، نه می توانیم به اشتراک بگذاریم و نه می توانیم عدالت پیدا کنیم ، اگر عدالت در درون خودمان نباشد!».

از آن زمان ، تحصیل رشته حقوق در دانشگاه لیوبلیانا در محیط آموزشی هیجان‌انگیز با استانداردهای آکادمیک بالا در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد امکانپذیر شد که هم دانش حقوقی و هم تفکر انتقادی را ارتقا می‌دهد.

در طی سال‌ها ، دانشکده حقوق به مأموریت خود متعهد بود که بهترین آموزش‌های حقوقی ممکن را برای دانشجویان خود فراهم کند تا آنها را برای تمام مشاغل سنتی حقوقی آماده کند.

امروزه این دانشکده نه تنها قدیمی‌ترین ، بلکه بهترین دانشکده حقوق در اسلوونی است ، این دانشکده که در یک مجتمع ساختمانی بازسازی شده در مرکز شهر لیوبلیانا واقع شده است ، دارای کادر آموزشی بزرگی است که در نه بخش ، شش موسسه تحقیقاتی مرتبط دیگر و گسترده‌ترین کتابخانه حقوقی در منطقه کار می‌کنند.

فارغ التحصیلان برجسته حقوق از لیوبلیانا

از فارغ التحصیلان برجسته حقوق از دانشگاه لیوبلیانا ، می توان از افراد سرشناسی نظیر دیمیتری روپل (روابط بین الملل) ، بوچار (حقوق و مدیریت دولتی) ، بوریس فورلان (فلسفه حقوق) ، پیتر جامبرک (حقوق اساسی لئونید پیتامیک فلسفه حقوق) و دانیلو ترک (حقوق بین الملل) نام برد.

دانشکده حقوق دانشگاه لیوبلیانا علاوه بر آموزش کارشناسان حقوقی عالی ، متعهد به توسعه علم حقوق در اسلوونی است ، کارکنان و دانشجویان این دانشکده از طریق تحقیقات و کار عملی در مؤسسه‌های فعال در دانشکده یا به نوعی مرتبط با آن ، از طریق مشارکت در تهیه پیش‌نویس قانون‌گذاری و تبادل نظر (همکاری با مرکز آموزش قضایی، کانون وکلا و اتاق سردفتران) درگیر فرآیندهای قانونی و اجتماعی هستند.

تحصیل رشته حقوق در دانشگاه ماریبور اسلوونی

دانشگاه ماریبور که در سال 1975 تاسیس شد دارای 17 دانشکده است که برنامه های تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهند ، هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه ماریبور توسط نینا برگز ، ایلونا اوسراجنیک ، ژیوا شوتا و اوا ژاگار ، زیر نظر لئون برولک ، آدمیر موراتوویچ ، پترا وینگرل Ph.D. و پروفسور Matjaž Tratnik Ph.D. نمایندگی می شود.

تیم دانشکده حقوق دانشگاه ماریبور در بخش جهانی مسابقات (دورهای جهانی) در بین 571 تیم به مقام 84 (دورهای مقدماتی و پیشرفته) دست یافت که نشان دهنده 15 درصد از بهترین ها است ، ژیوا شوتا در بین 250 سخنران برتر (سخن نویسان) رتبه بندی شد و نینا برگلز به عنوان سخنران به مقام 296 رسید.

برای تحصیل رشته حقوق در دانشگاه ماریبور اسلوونی و پذیرش آن در مقطع لیسانس شما باید دارای دیپلم باشید و درصورت تمایل به تحصیل در مقاطع بالاتر ، همانند موسسات آموزش عالی سایر کشورها ، ارائه مدرک لیسانس برای کارشناسی ارشد الزامی باشد.

هزینه تحصیل حقوق در اسلوونی

اعضای اتحادیه اروپا از پرداخت شهریه در دانشکده های حقوق اسلوونی معاف هستند اما دانشجویان غیر اتحادیه اروپا نیاز به پرداخت شهریه دارند.

هزینه تحصیل برای دانشجویان غیرمعافی که در رشته حقوق در اسلوونی تحصیل می کنند از 2000 تا 10000 یورو (3000 تا 13000 دلار آمریکا) متغیر است ، اما بسته به شدت و موضوع برنامه تحصیلی ممکن است بالاتر باشد.

دانشجویان برای پوشش هزینه های تحصیل رشته حقوق در اسلوونی ، می توانند از کار پاره وقت دانشجویی استفاده کنند و یا از طریق بورسیه های تحصیلی رشته حقوق وارد دانشگاه شوند که در بخش مربوطه اطلاعات بیشتری از آن ارائه شده است.

چارت درسی حقوق در دانشگاه های اسلوونی

برای کسی که می خواهد تحصیل رشته حقوق در اسلوونی را انتخاب کند ، خوب است که قبل از اتخاذ تصمیم قطعی با چارت درسی حقوق در دانشگاه های اسلوونی آشنایی داشته باشد و به همین دلیل است که مشاوران رجبی در ادامه این بخش به شرح دروس ارائه شده در دانشکده حقوق دانشگاه لیوبلیانا در طی دو ترم پرداخته اند تا شما عزیزان با سهولت بیشتر بتوانید به مطالب دسترسی داشته باشید.

چارت درسی حقوق در دانشگاه های اسلوونی

دروس ترم پاییز و زمستان رشته حقوق در اسلوونی:

 • قانون پزشکی مدنی
 • حقوق دیپلماتیک و کنسولی
 • قانون حقوق بشر اروپا
 • حقوق خصوصی اروپا
 • قانون تامین اجتماعی بین المللی و اروپایی
 • حقوق کیفری بین المللی
 • همکاری قضایی در امور مدنی
 • راهکارهای قضایی در اتحادیه اروپا
 • قانون امور مالی بین المللی
 • ادغام، تملک و تجدید ساختار شرکتی
 • حقوق روم

دروس ترم بهار و تابستان رشته حقوق در اسلوونی

 • اصطلاحات حقوقی انگلیسی
 • قانون اساسی اروپا
 • بازار داخلی اتحادیه اروپا
 • حقوق بین الملل کار
 • مقدمه ای بر قانون تبعیض
 • قانون تجارت بین الملل
 • قانون دریا
 • خدمات عمومی در اتحادیه اروپا
 • تاریخچه حقوقی اسلوونی

زبان تحصیل حقوق در اسلوونی

باید به این نکته اشاره کنیم که زبان تحصیل رشته حقوق هم مانند دیگر رشته ها به زبان های انگلیسی و اسلونیایی امکانپذیر است اما تعداد برنامه ها به زبان رسمی کشور بیشتر است.

اگر شما قصد تحصیل رشته حقوق به زبان انگلیسی در لیوبلیانا را دارید ، میانگین نمره ورودی آیلتس 6 یا تافل 79 مورد نیاز می باشد.

دانستن زبان اسلوونیایی قبل از ثبت نام الزامی نیست و برخلاف سایر کشورهای اتحادیه اروپا ، دانشجویان دانشگاه های اسلوونی نیازی به صرف یک سال برای یادگیری یک زبان خارجی ندارند ، شما می توانید دوره های فشرده اسلوونیایی را بگذرانید که زمینه ای برای یادگیری بیشتر زبان در سال اول تحصیل فراهم می کند.

تقریباً همه دانشجویان در پایان سال اول در آزمون زبان اسلوونیایی موفق می شوند ، با این حال ، چند استثنا وجود دارد ، برای پذیرش در برخی از برنامه های تحصیلی ( روانشناسی، پزشکی ، زبان اسلوونیایی ، روزنامه نگاری و غیره ) مدرک B2 که مهارت زبان اسلوونیایی را تایید می کند ، مورد نیاز است.

بورسیه های رشته حقوق در اسلوونی

بورسیه های رشته حقوق در اسلوونی می تواند گزینه ای مناسب برای کاهش هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور باشد ، اما آیا می دانید ویژگی این بورسیه ها و کمک هزینه ها چیست؟

بورسیه های رشته حقوق در اسلوونی

بورسیه هایی که در زیر نامبرده شده اند شامل طیف وسیعی از رشته ها می شوند که رشته حقوق هم در میان آنها وجود دارد ، در ادامه با ما همراه باشید تا از برخی از این بورسیه های تحصیلی ارائه شده آگاهی بیابید.

بورسیه های دوجانبه در اسلوونی

بورسیه های دوجانبه در اسلوونی ، به متقاضیانی اعطا می شود که توسط ذیصلاح معرفی شده اند ، این طرح بورسیه برای دانشجویان یا فارغ التحصیلان دانشگاه/کالج و Ph.D طراحی شده است و متقاضیان و کسانی که مایلند بخشی از تحصیل خود را در یکی از موسسات آموزش عالی اسلوونی به پایان برسانند ، واجد شرایط می باشند.

لطفا توجه داشته باشید که هزینه تحصیل نمی تواند تحت پوشش این بورسیه تحصیلی باشد و اکثر درخواست ها برای اقامت کوتاه مدت تحصیلی یا بازدیدهای تحقیقاتی توسط دکترا پذیرفته می شوند.

برای اعطای بورس تحصیلی تحت توافقنامه دوجانبه متقاضیان موظف هستند مستقیماً با دانشگاه منتخب تماس بگیرید و از دانشگاه مربوطه درخواست نامه پذیرش کنند ، متقاضیان باید به زبان مسلط باشند مگر اینکه درباره زبان با مربی/سرپرست توافق شده باشد.

در آخر همه متقاضیان باید دوره ترجیحی بورس تحصیلی را در فرم درخواست خود ذکر کنند ، وزارت این حق را برای خود محفوظ می دارد که مدت درخواست بورسیه تحصیلی را تغییر دهد.

مسابقه بین المللی حمایت از دانشجویان در اسلوونی

مسابقه بین المللی حمایت از دانشجویان در اسلوونی یا برنامه های KAS اکنون برای یک برنامه مسابقه بورس تحصیلی باز است و هدف آن ارائه کمک های مالی و راهنمایی به دانشجویانی است که می خواهند تحصیلات خود را برای سال تحصیلی 2022-2023 ادامه دهند.

اگر برای پروژه تحقیقاتی ، پایان نامه یا هر چیز دیگری حمایت مالی می خواهید ، باید در این مسابقه شرکت کنید ، یک مقاله قوی بنویسید و یک جایزه خوب دریافت کنید!

متقاضیان باید دانشجو برنامه های دیپلم ، لیسانس یا کارشناسی ارشد باشند ، برندگان باید مدرکی مبنی بر وضعیت تحصیلی یا ثبت نام خود برای موسسه ارسال کنند ، همچنین مهارت های انگلیسی خود را با ارائه نمره آیلتس نشان دهید؛ بنابراین مدارک مورد نیاز عبارتند از ریز نمرات دبیرستان ( غیر رسمی کافی است ) ، نامه پذیرش برای مؤسسه کارشناسی یا کارشناسی ارشد.

صندوق امید ناشناس در اسلوونی

اگر تمایل دارید که از کمک هزینه صندوق امید ناشناس در اسلوونی برخوردار شوید ، مدرک زبان خود را نشان دهید و سپس بر حسب شایستگی از هزینه تحصیل تا سقف 3000 دلار در هر ترم برخوردار شوید.

آزمون های ورودی حقوق در اسلوونی

آزمون ورودی رشته حقوق در اسلوونی یکی از سوالاتی است که برای متقاضیان و علاقه مندان به تحصیل این رشته به وجود می آید که آیا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور نیاز به شرکت در آزمون خاصی است یا خیر؟

شرایط تحصیل چیست و چگونه می توان به تحصیل رشته مورد نظر در موسسات آموزش عالی اسلوونی پرداخت؟ آیا قبل از ثبت نام در برنامه مدرک مورد نظر خود باید در آزمون ورودی قبول شد؟

خیر ، آزمون ورودی در دانشگاه اسلوونی وجود ندارد اما در صورتی که داوطلبان بیش از تعداد فرصت‌های ثبت‌نام باشند و درخواست دهند ، متقاضیان بر اساس عملکرد تحصیلی خود در دوره متوسطه و عملکرد آنها در آزمون‌های توانایی ، ظرفیت و مهارت‌ها ( در صورت نیاز برنامه مدرک ) انتخاب می‌شوند.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در اسلوونی

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد ، اسلوونی پتانسیل بالایی برای ارائه با کیفیت برنامه حقوق دارد اما در عین حال معایبی هم می تواند وجود داشته باشد که مشاوران رجبی در این بخش سعی کرده اند به آن ها اشاره کنند ، مزایا و معایب تحصیل رشته حقوق در اسلوونی به قرار زیر است:

مزایا و معایب تحصیل حقوق در اسلوونی

مزایا:

 • شرایط تحصیل رشته حقوق در اسلوونی ، با بالاترین کیفیت است.
 • شرایط پذیرش رشته حقوق در اسلوونی نسبت به همتایان خود در اتحادیه اروپا آسان تر است.
 • برای پذیرش حقوق در اسلونی نیاز به شرکت در آزمون ورودی ندارید.
 • مقرون به صرفه بودن هزینه های تحصیل
 • امکان اشتغال به کار پاره وقت در هنگام تحصیل رشته حقوق
 • اسلوونی کشوری است که با تقسیم کارها در سه قوه مقننه ، مجریه و قضاییه توانسته است سیستم دموکراتیک اساسی را در کشورش پیاده کند.
 • دادگاه های اسلوونی با دانش و تجارب تخصصی خود تا کنون توانسته است به خوبی از عهده حل مسائل مربوط جرم و جنایت و سایر دعاوی مربوط به نقض قوانین در این کشور برآید.

معایب:

 • مدرک حقوق از همه دانشگاه های اسلوونی توسط وزارت علوم ایران مورد تایید نیست.
 • اگر به کار با رشته حقوق در اسلوونی فکر می کنید ، باید زبان اسلونیایی را نیز یاد بگیرید که خود یک چالش محسوب می شود.

گرایش های رشته حقوق در اسلوونی

گرایش های رشته حقوق در اسلوونی که 1 سال تمام وقت یا 2 تا 5 سال پاره وقت ارائه می شود ، می تواند برای دانشجویان و وکلایی مناسب باشد که به دنبال گسترش دانش خود در زمینه ای تخصصی هستند و میخواهند در یک عرصه خاص به فعالیت بپردازند یا استاد شوند.

همانند هر کشوری در دانشگاه های اسوونی نیز گرایش های متعددی نظیر حقوق بیمه ، حقوق بین الملل ، حقوق تجارت بین الملل ، حقوق محیط زیست ، حقوق جزا و جرمشناسی و غیره وجود دارد که تفاوت هر یک در واحدهای ارائه شده و دروس آن می باشد و شما در واقع در یک حیطه خاص آموزش می بینید.

چرا تحصیل ارشد حقوق در اسلوونی؟

چرا تحصیل ارشد حقوق در اسلوونی؟ این جریان در نظر گرفته شده است تا گسترده ترین انتخاب ممکن را از طیف ماژول ها ارائه دهد و به شما اجازه دهد تا مجموعه موضوعات خود را مطابق با نیازها یا علایق خود بسازید.

ترکیب یک یا چند ماژول در مورد مسائل تجاری ، حقوق بشر ، ادغام اروپا ، حقوق بین الملل عمومی و تحقیقات حقوقی برای برآورده کردن علایق متخصص یا نیازهای برنامه های شغلی خاص امکان پذیر است.

این ممکن است کمک ویژه ای به کسی باشد که قصد دارد یک شغل در فعالیت های حقوقی غیرتخصصی یا در سازمان های مبتنی بر سیاست های حقوقی مبتنی بر تجاری ، سازمان های غیردولتی یا دولتی داشته باشد.

به عنوان مثال وظایف اصلی کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل عبارتند از پشتیبانی حقوقی و پروژه های سرمایه گذاری شرکت های بین المللی ، مشاوره و پشتیبانی از فعالیت های بازاریابی و تبلیغات در قلمرو اتحادیه اروپا ، ارزیابی حقوقی قراردادها ، تفاهم نامه ها ، معاملات ، تهیه اسناد و مدارک لازم روابط کشورهای شرکت کننده در اتحادیه اروپا با کشورهای دیگر و غیره.

تحصیل دکترا حقوق در اسلوونی

بیشترین متقاضیان برای تحصیل رشته حقوق در اسلوونی ، برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس و یا دکترا تلاش می کنند ، تحصلات دوره فوق لیسانس 2 سال به طول می انجامد اما افرادی که مایل به تحصیل دکترا حقوق در اسلوونی هستند ،لازم است که 3 تا 4 سال به تحصیل ادامه بدهند.

تحصیل دکترا حقوق در اسلوونی

هزینه تحصیل دکترای حقوق در اسلوونی ، به طور میانگین 5000 دلار در سال است و البته دانشجویان فرصت برخورداری از بورسیه های تحصیلی را دارند.

شرایط ورود به حقوق در اسلونی نیازی به آزمون ورودی ندارد و دانشجویان در طول تحصیل دکترای حقوق از مطالب تحقیقاتی و ایده آلی که آموزش عالی برنامه ریزی کرده ، لذت خواهند برد.

برای پذیرش در این مقطع دانشجویان باید روحیه جستجوگری بالایی داشته باشند و همچنین باید دانش زبان انگلیسی در حد آیلتس 7 ارائه شود.

از مزیت های بارز برای تحصیل در این مقطع این است که دانشجوی بین المللی با شرایط ایده عالی وارد کشور می شود و ممکن است از همان ابتدا به خاطر کار پژوهشی که در زمینه حقوق انجام می دهند ، حقوق هم دریافت کنند و اگر دانشجو مایل باشد به همراه خانواده برای تحصیل رشته حقوق در اسلوونی در مقطع دکترا برود ، مشکلی برای ویزای پیوستن خانواده نخواهد داشت.

بازار کار و درآمد رشته حقوق در اسلوونی

بازار کار رشته حقوق در اسلوونی برای افرادی که در آزمون وکالت قبول شوند ، ایده آل است اما در غیر اینصورت پیدا کردن شغل تلاش بیشتری می خواهد و میزان درآمد هم در حد یک وکیل رسمی در اسلوونی نخواهد بود.

فردی که بدون مجوز وکالت در سیستم حقوقی اسلوونی کار می کند معمولاً حدود 2380 یورو در ماه درآمد دارد ، دستمزدها از 730 یورو (کمترین میانگین) تا 5870 یورو (بالاترین میانگین) متغیر می باشد.

چگونگی ورود به وکالت در اسلوونی

فعالیت وکلا – به عنوان بخشی از قوه قضاییه در اسلوونی – یک سرویس مستقل است که توسط قانون تنظیم می شود (ماده 137 قانون اساسی جمهوری اسلوونی).

کانون وکلای اسلوونی متشکل از 11 مجمع منطقه ای است که عضویت در آنها بر اساس اصول سرزمینی و عملکردی است ، قلمرو آنها عمدتاً با قلمرو دادگاه های منطقه منطبق است.

چگونگی ورود به وکالت در اسلوونی ، مستلزم شرکت در یک آزمون ورودی به نام Bar است ، دارندگان مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق در اسلوونی برای اینکه بتوانند کار وکالت انجام دهند ، باید در آزمون وکالت کشور اسلوونی قبول شوند.

برای وکالت در اسلوونی 2 آزمون دولتی وجود دارد؛ اولین آزمون دولتی که توسط ایالت سازماندهی شد ، شامل بخش شفاهی و کتبی می باشد و آزمون دوم- توسط کانون وکالت سازماندهی شده و تستی می باشد.

سوالات پر تکرار تحصیل حقوق در اسلوونی

ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تلاش کردیم نکات مفیدی در خصوص تحصیل رشته حقوق در اسلوونی را ارائه دهیم ، در صورت وجود سوال و ابهام با ما از طریق باکس دیدگاه در تماس باشید.

آیا برای تحصیل رشته حقوق در اسلوونی آزمون ورودی وجود دارد؟

خیر ، آزمون ورودی در دانشگاه اسلوونی وجود ندارد اما در صورتی که داوطلبان بیش از تعداد فرصت‌های ثبت‌نام باشند و درخواست دهند ، متقاضیان بر اساس عملکرد تحصیلی خود در دوره متوسطه و عملکرد آنها در آزمون‌های توانایی ، ظرفیت و مهارت‌ها ( در صورت نیاز برنامه مدرک ) انتخاب می‌شوند.

گرایش های تحصیل رشته حقوق در اسلوونی کدامند؟

 در دانشگاه های اسوونی نیز گرایش های متعددی نظیر حقوق بیمه ، حقوق بین الملل ، حقوق تجارت بین الملل ، حقوق محیط زیست ، حقوق جزا و جرمشناسی و غیره وجود دارد.

زبان تحصیل رشته حقوق در اسلوونی چیست؟

زبان تحصیل رشته حقوق هم مانند دیگر رشته ها به زبان های انگلیسی و اسلونیایی امکانپذیر است اما تعداد برنامه ها به زبان رسمی کشور بیشتر است.

هزینه تحصیل رشته حقوق در اسلوونی چقدر است؟

هزینه تحصیل برای دانشجویان غیرمعافی که در رشته حقوق در اسلوونی تحصیل می کنند از 2000 تا 10000 یورو (3000 تا 13000 دلار آمریکا) متغیر است ، اما بسته به شدت و موضوع برنامه تحصیلی ممکن است بالاتر باشد.

بهترین دانشگاه برای تحصیل رشته حقوق در اسلوونی کدام است؟

دانشگاه لیوبلیانا

اگر می خواهید اطلاعات جامع تری از شرایط تحصیل رشته حقوق در اسلوونی کسب کنید ، مشاوره با تیم متخصص وکلای ما در موسسه مهاجرتی رجبی را از دست ندهید ، موسسه ما دارای کادری مجرب و برجسته از وکلا و مشاورین امور مهاجرت به خارج از کشور در دفاتر تهران و شیراز است که در بهترین و سریع ترین زمان کارهای شما را پیش خواهند برد ، همچنین توصیه می کنیم مقاله مهاجرت به اسلوونی را بخوانید و شرایط خود را با بهترین روش مهاجرت ، تطبیق دهید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه