تحصیل رشته پرستاری در پرتغال

تحصیل رشته پرستاری در پرتغال

تحصیل رشته پرستاری در پرتغال یکی از پر طرفدارترین انتخاب ها برای علاقه مندان رشته های پیراپزشکی است.

شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، یک مرکز حقوقی-مهاجرتی توانمند است که در پیدا کردن مقصد ایده آل شما برای تحصیل در خارج از کشور ، بسیار پویا و موثر عمل می کند ؛ محتوایی که هم اکنون مطالعه خواهید کرد اطلاعات ناب و جدید از تحصیل رشته پرستاری در پرتغال است که توسط مشاوران رجبی تهیه و ارائه گردیده است.

برای آشنایی کامل با چگونگی تحصیل در کشور زیبای پرتغال مقاله تحصیل در پرتغال را در کنار این مقاله مرور کنید.

نکته : از لینک های موجود در کادر سبز رنگ برای مطالعه آسان تر این محتوا استفاده نمایید.

مرور کلی بر تحصیل رشته پرستاری در پرتغال

اگرچه کشور پرتغال بمانند انگلستان و استرالیا در لیست بهترین کشورها برای تحصیل رشته پرستاری قرار ندارد اما این کشور چیزهای زیادی برای ارائه دارد که باعث هیجان و لذت یک دانشجوی بین المللی می شود.

پرستاران بخشی جدایی ناپذیر از جامعه هستند و پرتغال با سیستم آموزشی با کیفیت بالا این موقعیت را فراهم کرده است که دانشجویان بین المللی بتوانند به عنوان یک دانشجوی کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته پرستاری به یکی از موسسات علمی این کشور بپیونند.

چنانچه به دنبال تحصیل در رشته پرستاری در پرتغال هستید ، ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید که چه چیزهایی را باید در ذهن داشته باشید.

مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در ادامه این محتوا شرایط تحصیل پرستاری در پرتغال اعم از دوره ها و آزمون های مورد نیاز ، هزینه ها و بورسیه ها ، بهترین دانشگاه ها و چارت درسی ، مزیت ها و معایب ، بازار کار و درآمد آن را مورد بررسی قرار داده اند.

تحصیل رشته پرستاری در پرتغال

دوره های پریمدیکال برای پرتغال

متقاضیان تحصیل رشته پرستاری در پرتغال ، برای شروع تحصیلات پرستاری در این کشور نیازی به گذراندن دوره های پری مدیکال در این کشور ندارند و با ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می توانند برای اخذ پدیرش از دانشگاه های پرتغال اقدام کنند ، برای متقاضیان تحصیلات تکمیلی نیز تنها ارائه مدرک کارشناسی کافی است.

اگر افراد متقاضی تحصیل پرستاری در پرتغال به زبان پرتغالی تسلط کافی نداشته باشند یا مدرک زبان آیلتس آن ها زیر ۵ باشد ، باید قبل از ورود به دانشگاه های پرتغال ، یک دوره فاندیشن را در کالج بگذرانند و پس از رسیدن به سطح مورد نظر زبان می توانند برای تحصیل پرستاری وارد دانشگاه شوند.

بهترین دانشگاه های پرستاری پرتغال

مسیر پرستاری در پرتغال با مدرک لیسانس در یکی از رشته های پرستاری موجود آغاز می شود ، همچنین چندین برنامه تحصیلات تکمیلی – کارشناسی ارشد و دکترا – توسط موسسات مختلف کشور ارائه شده است.

بهترین دانشگاه های پرستاری پرتغال

به عنوان مثال ، CESPU و دانشگاه مینهو دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در پرستاری هستند که می توانید گزینه مناسب خود را انتخاب کنید.

بنابراین ، صرف نظر از سطح تحصیلات ، شما همیشه می توانید دوره ای را پیدا کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

در ادامه چکیده ای از اطلاعات تحصیل پرستاری در بهترین دانشگاه های پرتغال بیان شده است که قطعا مطالعه در پیدا کردن موسسه مورد نظر شما موثر خواهد بود.

دانشکده پرستاری لیسبون

ESEL ، دانشکده برتر پرستاری لیسبون ، در شهر لیسبون ، بهترین دانشکده پرستاری در پرتغال است ، این دانشکده به عنوان بخشی از ادغام چهار موسسه پرستاری دیگر ایجاد شد و از سال ۲۰۰۷ در ظاهر فعلی خود فعالیت می کند.

مقطع کارشناسی پرستاری این دانشکده برای دانشجویانی است که تحصیلات خود را در مقطع دبیرستان به پایان می رسانند و دارای زمینه های خوبی در دروس زیست شناسی ، فیزیک و شیمی هستند و می خواهند پس از فارغ التحصیلی برای حرفه پرستاری آماده شوند.

این برنامه دانشجویان را برای تبدیل شدن به پرستاران واجد شرایط برای بیماران فردی ، خانوادگی و اجتماعی آماده می کند ، در حالی که پرستاران را قادر می سازد در موسسات بهداشتی و خصوصی کار کنند یا به عنوان مراقبان خود اشتغالی مشغول به کار شوند.

از اساتید و دانشمندان برجسته این دانشگاه می توان ، آنتونیو داماسیو ، رناتا باستو ، سارا بنولیل و ماریا دو کارمو فونسکا را نام بر.

متقاضیان برای دریافت پذیرش از این دانشگاه در رشته پرستاری ، باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را به این دانشگاه ارسال کنند و منتظر پاسخ اساتید دانشگاه باشند.

دانشکده پرستاری پورتو

مدرسه پرستاری پورتو ، معروف به ESEP ، در سال ۲۰۰۷ از ادغام مدارس عالی پرستاری D. Ana Guedes ، شهر Porto و Sao Joao در کنار هم ایجاد شد ، در این مدرسه ، دوره پرستاری چهار سال طول می کشد تا تکمیل شود

برنامه مطالعه برای درجه پرستاری در دو دوره ۲ ساله تقسیم شده است : دوره اول شامل دوره های نظری است و برنامه دوم بیشتر بر روی تمرینات بالینی و کارآموزی تمرکز دارد.

از بزرگان این دانشگاه می توان مارسلو ویانا ، ماریا مانوئل موتا ، ماریو سوزا ، نونو گرانده ، ریچارد زیملر ، رومولو د کارواليو ، آنتونيو گدينو ، روئی ریو ، سارا هویت ، سرجیو گودینیو ، آلوارو سیزا و ترزا لاگو را نام برد.

برای اخذ پذیرش از این دانشگاه دانشجویان پس از ارائه مدرک دیپلم و زبان ، باید در مصاحبه این دانشگاه برای قبولی شرکت کنند.

کالج پرستاری Coimbra

دانشکده پرستاری Coimbra در شهر کویمبرا ، نتیجه ادغام دو موسسه پرستاری با یک سنت طولانی است که به دهه ۱۸۸۰ برمی گردد ، این باعث می شود وارث قدیمی ترین مدرسه پرستاری در پرتغال باشد.

ESEnfC در سه پردیس در Coimbra واقع شده است و فرصت آموزش بالینی را در محله های مختلف ارائه می دهد.

لیسانس علوم پرستاری در این دانشکده ۴ سال طول می کشد و آموزش تئوری و عملی را با هدف ایجاد استقلال و کارآیی پرستاران در بر می گیرد.

از نامداران این دانشگاه می توان ، لوئیس وز دو کامز ، اگاس مونیز ، آنتونیو د اولیویرا سالازار ، کریستوفر کلاویوس و پدرو نونس را نام برد.

پذیرش از این دانشگاه کاملاً مبتنی بر شایستگی است و حداقل معدل از دبیرستان به علاوه امتحانات ورودی را درخواست می کند که معمولاً بین ۱۷۰ تا ۲۰۰ (از ۲۰۰) متغیر است.

نرخ پذیرش ممکن است به طور قابل توجهی از دانشکده به دانشکده یا از گروه به بخش دیگر متفاوت باشد ، متقاضیان خارجی معمولاً بیش از ۱۰ درصد از مجموع متقاضیان را تشکیل می دهند و به طور جداگانه بر اساس شایستگی های حاصل شده در کشور مبدأ یا پروتکل های دوجانبه بین دولت های پرتغال و دولت های خارجی مورد بررسی قرار می گیرند.

هزینه تحصیل پرستاری در پرتغال

همانطور که می دانید در روند مهاجرت به خارج از کشور (از هر روشی که مایل به اقدام باشید) ، برآورد اولیه هزینه ها بسیار اهمیت دارد.

هزینه تحصیل پرستاری در پرتغال

در روند مهاجرت تحصیلی نیز جنبه مالی کارها یک قسمت بسیار مهم در روند انتخاب دانشگاه شما است ، شایان ذکر است که دانشگاه ها (و سایر موسسات آموزش عالی برای این امر) در پرتغال مجاز به تعیین نرخ شهریه خود یا دانشجویان داخلی و خارجی هستند.

برای تحصیل در رشته پرستاری در پرتغال به ترتیب برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به ترتیب ۱۲۵۰ یورو و ۳۰۰۰ یورو از شما کسر می شود.

از طرف دیگر ، دانشگاه های خصوصی برای همه مقاطع تحصیلی حداکثر ۳۹۰۰ یورو در سال را درخواست می کنند.

مطمئناً ، مانند اکثر کشورهای اروپایی ، مبلغ دقیق به هویت دانشجو از یک کشور اتحادیه اروپا یا یک کشور غیر اتحادیه اروپا بستگی دارد و کشور دوم مبلغ بیشتری را پرداخت خواهد کرد.

مروری بر هزینه های زندگی در پرتغال

برنامه های مطالعات بین المللی بدون ذکر هزینه زندگی کامل نیستند ، خوشبختانه زندگی در شهرهای پرتغال در مقایسه با سایر مقاصد تحصیلی اروپا مقرون به صرفه تر است.

هزینه مسکن بسته به نوع محل اقامت شما هر ماه بین ۳۰۰ تا ۵۹۵ یورو خواهد بود ، برخی از شهرها مانند لیسبون و آلگارو به دلیل کلان شهر بودنشان تا حدودی پر هزینه تر هستند.

به طور کلی ممکن است در برای تأمین تمام نیازهای ماهانه حدود ۱۰۰۰ یورو نیاز داشته باشید ، خبر خوب این است که دولت به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد تا هنگام تحصیل کار کنند.

با این حال ، قوانین در کشور مادری شما متفاوت است ، اگر اهل یک کشور غیر اتحادیه اروپا باشید ، در هفته ۲۰ ساعت اجازه کار خواهید شد اما این محدودیت ها برای دانشجویان اتحادیه اروپا اعمال نمی شود.

چارت درسی پرستاری در دانشگاه های پرتغال

برنامه درسی برای برنامه های پرستاری در پرتغال با هدف آماده سازی متخصصان پرستاری سطح بالا ، به طور معمول شامل هر دو کلاس آموزشی و بالینی است ، برنامه های تحصیلی برای برآوردن نیازهای متغیر حرفه پرستاری طراحی شده است ، دانشجویان مهارت های تشخیصی ، ارزیابی و درمانی خود را برای بازیابی ، حفظ و بهبود سلامت جوامع ، خانواده ها و افراد به کار می گیرند و می آموزند.

دانشجویان در پرتغال درس هایی مانند مبانی پرستاری ، مهارت های پرستاری ، داروسازی پرستاری ، روش مقدماتی بالینی ، آناتومی و فیزیولوژی ، روانشناسی توسعه ، ارتباط مکتوب ، ترکیب انگلیسی ، تغییرات بهداشتی پرستاری ، ارتقاء سلامت پرستاری ، ارتباط شفاهی بین فردی ، مهارتهای پیشرفته پرستاری ، میکروبیولوژی ، معرفی روانشناسی ، سلامت روانی ، انتقال بالینی پرستاری ، مهارت های پرستاری و فارماکولوژی پرستاری را می گذرانند.

بورسیه رشته پرستاری در پرتغال

بورسیه هایی که برای تحصیلات پزشکی در پرتغال وجود دارد می تواند برای دانشجویان متقاضی تحصیل رشته پرستاری نیز مفید باشد ، بهره مندی به موقع از این بورسیه ها منوط به مشاوره با متخصصان مجرب یک مرکز مشاوره معتبر است که قطعا از طریق همکاران ما در موسسه مهاجرتی رجبی امکانپذیر است.

بورسیه رشته پرستاری در پرتغال

بورسیه گروه کویمبرا برای محققان جوان آفریقایی ۲۰۲۱-۲۲

گروه کویمبرا برنامه بورس تحصیلی برای محققان جوان را برای دوره های آموزشی و دوره های کوتاه مدت در زمینه مورد علاقه متقاضیان ارائه می شود ، این بورس تحصیلی توسط گروه کویمبرا ارائه می شود و ارزش این بورس تحصیلی Full Funding ، کمک هزینه ماهانه و مزایا است ، این بورس تحصیلی برای افراد کشورهای آفریقایی نیز (به جز الجزایر ، مصر ، لیبی ، مراکش و تونس) آزاد و مهلت درخواست نیز برای این بورسیه متفاوت است.

دانشگاه های گروه کویمبرا بازدیدهای کوتاه مدت (معمولاً ۱ تا حداکثر ۳ ماه) را به محققان جوان از موسسات آموزش عالی از کشور های مختلف ارائه می دهند ، هدف از این بورس تحصیلی این است که دانشمندان ، تحقیقاتی را که آن ها را در کشور خود انجام می دادند ، بتوانند به راحتی با آن ها در پرتغال ارتباطات علمی و تحقیقاتی برقرار کنند.

بورس تحصیلی International Future International 2021

بورس تحصیلی International Future International 2021 برای لیسانس ، مدرک کارشناسی ارشد در زمینه همه دوره ها ارائه می شود ، آخرین مهلت ارسال درخواست برای این بورسیه ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ است ، این بورس تحصیلی توسط Education Future ارائه شده است و ارزش این بورس تحصیلی بودجه جزئی است.

بورس تحصیلی بین المللی Education Future 2021 برنامه ای است که توسط برندگان بورس تحصیلی در سراسر جهان ایجاد می شود ، این بورس تحصیلی ابتکاری است که توسط دارندگان بورس تحصیلی گذشته ارائه شده است تا بتواند برای اهداف آموزشی به جامعه بازگردد و به ایجاد آینده ای روشن تر و هوشمندتر کمک کند.

بورسیه دولت پرتغال

برنامه ها برای درخواست بورس تحصیلی دولت پرتغال ۲۰۲۱-۲۰۲۲ باز است ، دولت پرتغال بورسیه های کاملاً بودجه ای را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد ، این بورس تحصیلی برای دانشجویانی که مایل به تحصیل در دوره کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، Ph.D. ، BE ، ME هستند ، در دسترس است.

بورس تحصیلی دولت پرتغال در طول سال در دانشگاه پورتو در دسترس است ، این دانشگاه در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر اروپا قرار دارد.

زبان تحصیل پرستاری در پرتغال

زبان آموزشی مورد استفاده برای تدریس دوره های پرستاری در پرتغال با توجه به موسسه متفاوت است ، بیشتر موسسات مانند CESPU انگلیسی و پرتغالی را در سخنرانی های خود ترکیب می کنند.

دانشگاه های دیگر یا منحصراً پرتغالی هستند در حالی که بقیه بیشتر از انگلیسی برای ارسال وظایف استفاده می کنند و به همین ترتیب ، مهم است که خود را با هر دو زبان آشنا کنید تا ایمن باشید.

این نه تنها در کلاس مفید خواهد بود بلکه در تعامل با مردم نیز مفید خواهد بود.

ارائه نمره آزمون انگلیسی از الزامات زبان برای افراد غیر بومی است ؛ TOEFL iBT ، IELTS ، PTE A و C1 Advanced / C2 Proficiency آزمون های پذیرفته شده زبان برای تحصیل رشته پرستاری در پرتغال هستند.

با این حال ، از آنجا که اکثر دانشگاه ها بیشتر دوره ها را به زبان پرتغالی آموزش می دهند ، کسب مهارت های زبان پرتغالی نیز مهم است ، برخی از موسسات مانند UTAD همچنین ممکن است از شما بخواهند بیانیه شخصی خود را ارائه دهید که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجربیات قبلی شما در زمینه آموزش یا زمینه های مرتبط استفاده شود.

آزمون های ورودی پرستاری در پرتغال

هر دانشگاه در پرتغال شرایط مشخصی دارد که متقاضیان باید قبل از اجازه عضویت در آن موسسه برآورده کنند ، اگر قصد تحصیل در رشته پرستاری در پرتغال را دارید ، ممکن است بسته به کشور مبدا ، روند پذیرش به تعویق بیفتد.

برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا ، آزمون های ورودی باید تکمیل شود ، کسانی که از کشورهای اتحادیه اروپا می آیند یا در پرتغال زندگی کرده اند ، می توانند این آزمون را با آزمون های نهایی خود جایگزین کنند.

متقاضیان برای شروع تحصیل رشته پرستاری در پرتغال باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را برای اخذ پذیرش به دانشگاه مورد نظرشان ارسال کنند و دانشجویانی که مایل به تحصیل در مقاطع بالاتر مانند کارشناسی ارشد هستند باید مدرک کارشناسی خود را برای دانشگاه مورد نظرشان ارسال کنند.

دانشجویانی که مایل به تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های پرتغال هستند باید در آزمون بین المللی آیلتس شرکت کنند و حداقل نمره 6.5 را کسب کنند و در زمان درخواست برای اخذ پذیرش به دانشگاه ارسال کنند.

مزایا و معایب تحصیل پرستاری در پرتغال

گرچه راحت تر و به احتمال زیاد آسان تر است که بتوانید مدرک پرستاری را در کشور خود به پایان برسانید ، اما افرادی هستند که ترجیح می دهند حتی با شرایط کمی سخت تر این کار را در یک کشور خارجی به پایان برسانند.

مزایا و معایب تحصیل پرستاری در پرتغال

به پایان رساندن مدرک پرستاری در کشوری دیگر ، این چالش را به سطح دیگری می رساند ، بهترین حالت این است که فرصت های رشد و یادگیری بی پایانی بوجود خواهد آمد.

تفکر در مورد تحصیلات تکمیلی حرفه پرستاری در کشوری مانند پرتغال دلیل خوب دیگری برای انتخاب است.

برخی نکات برای تحصیل رشته پرستاری در پرتغال وجود دارد که باید قبل از هر چیزی مورد توجه قرار گیرد تا دانشجو با چالش مواجه نشود ؛ به عنوان یک دانشجوی پرستاری ، توصیه می شود که قبل از هر چیزی از سیستم پشتیبانی ، محل اقامت و فعالیت های فوق برنامه در دانشگاه های پرتغال اطلاع کافی کسب کنید ؛ زیرا این موارد می توانند به عنوان پیش درآمد سرگرمی ها و فعالیت های آینده باشند.

برای دانشجویان پرستاری در پرتغال فعالیتهای فوق برنامه و سرگرمی های متنوعی وجود دارد که به ایجاد ارتباطات اساسی و دوستی در دانشگاه کمک می کند ، زیرا اینها ممکن است نقش یک سیستم پشتیبانی را نیز داشته باشند.

معایب تحصیل رشته پرستاری در پرتغال

از این لحاظ که پرستاران ایرانی فرصت خوبی برای ادامه تحصیل و کار در پرتغال دارند حمایت ها و امتیازهایی وجود دارد اما از طرفی شرط زبان یک چالش بزرگ محسوب می شود.

افرادی که نتوانند زبان پرتغالی را ارائه دهند باید آیلتس حداقل ۵ را به اثبات برسانند و یا اینکه در دوره های فاندیشن شرکت کنند.

چالش آموزش همزمان هر دو زبان انگلیسی و پرتغالی ، دوره های اجباری فاندیشن و آزمون ورودی دانشگاه ها برای پذیرش از موانعی است که شاید یک دانشجوی علاقه مند را از انتخاب کشور پرتغال منصرف کرده و به سمت یک مقصد دیگر سوق دهد.

اگر میخواهید انتخاب کاملا آگاهه انه ای داشته باشید ، لطفا با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در تماس باشید و از مشاوره های رایگان آنها استفاده کند.

بازار کار و درآمد پرستاران در پرتغال

دانشجویانی که به دنبال یافتن کار پرستاری در خارج از کشور خود هستند ممکن است منطقی باشند که تحصیلات خود را در پرتغال به پایان برسانند ؛ زیرا پرتغال در زمینه مشاغل بهداشتی و پرستاری با کمبود نیروی ماهر مواجه است.

پرستارانی که ثبت نام کرده باشند در بیمارستان های پرتغال به راحتی کار می کنند ، همچنین می توانند برای سازمان ها یا نهاد های توانبخشی دیگر نیز کار کنند.

متوسط درآمد یک پرستار ثبت شده (RN) در لیسبون ، پایتخت پرتغال نزدیک به ۱۸۰۰۰ یورو در هر سال است ، در این راستا مقاله کار در اروپا را بخوانید تا با حقوق و دستمزد ها و قوانین و شرایط بازار کار کشور های اروپایی بیشتر آشنا شوید.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته پرستاری در پرتغال

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا مطالب مفیدی در خصوص تحصیل رشته پرستاری در پرتغال را برای علاقه مندان تحصیل در این کشور بیان کردند ، شما هم می توانید تمامی سوالات خود در زمینه هر نوع مهاجرت را در باکس دیدگاه در پایین همین صفحه بنویسید و در همان روز پاسخ کارشناسان ما را دریافت کنید.

اگر تحصیل رشته پرستاری در پرتغال را انتخاب کنم و بعد در همان کشور کار کنم درآمد من چقدر خواهد بود؟

متوسط درآمد یک پرستار ثبت شده (RN) در لیسبون ، پایتخت پرتغال نزدیک به 18000 یورو در هر سال است

آیا برای تحصیل رشته پرستاری در پرتغال نیاز به ارائه مدرک ایلتس دارم؟

دانشجویانی که مایل به تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های پرتغال هستند باید در آزمون بین المللی آیلتس شرکت کنند و حداقل نمره 6.5 را کسب کنند و در زمان درخواست برای اخذ پذیرش به دانشگاه ارسال کنند.

زبان تحصیل رشته پرستاری در پرتغال چیست؟

زبان آموزشی مورد استفاده برای تدریس دوره های پرستاری در پرتغال با توجه به موسسه متفاوت است ، بیشتر موسسات مانند CESPU انگلیسی و پرتغالی را در سخنرانی های خود ترکیب می کنند.

هزینه تحصیل رشته پرستاری در پرتغال چقدر است؟

برای تحصیل در رشته پرستاری در پرتغال به ترتیب برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به ترتیب 1250 یورو و 3000 یورو از شما کسر می شود. از طرف دیگر ، دانشگاه های خصوصی برای همه مقاطع تحصیلی حداکثر 3900 یورو در سال را درخواست می کنند.

برای اخذ پدیرش در رشته پرستاری پرتغال آیا باید در دوره های پریمدیکال شرکت کنم ؟

متقاضیان تحصیل رشته پرستاری در پرتغال ، برای شروع تحصیلات پرستاری در این کشور نیازی به گذراندن دوره های پری مدیکال در این کشور ندارند و با ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می توانند برای اخذ پدیرش از دانشگاه های پرتغال اقدام کنند ، برای متقاضیان تحصیلات تکمیلی نیز تنها ارائه مدرک کارشناسی کافی است.

بهترین دانشگاه پرتغال برای تحصیل پرستاری کدام است؟

ESEL ، دانشکده برتر پرستاری لیسبون ، در شهر لیسبون ، بهترین دانشکده پرستاری در پرتغال است

اگر سوالی در زمینه تحصیل رشته پرستاری در پرتغال دارید ، با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی تماس حاصل نمایید ، ما یک کانون معتبر مشاوره ای- حقوقی هستیم که بهترین راهکارها را پیش روی متقاضیان مهاجرت تحصیلی می گذارد ، کارشناسان ما در دفاتر تهران و شیراز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند ، همچنین شما می توانید با مطالعه مقالات مرتبط با علاقه مندی و اهداف خود در سایت ، بهترین و به روز ترین اطلاعات را کسب نمایید ، پیشنهاد می کنیم مقاله تحصیل رشته پرستاری در اتریش را هم بخوانید ، هزینه های کم تحصیل و رضایتمندی دانشجویان از تحصیل دراین کشور می تواند انگیزه لازم را به شما بدهد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه