تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان

مشاور روش های مهاجرتی
مشاور روش های مهاجرتی
تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان ، یک موضوع بین رشته ای است که دانش و مهارت های شما را در آموزش و یادگیری ورزش و مربیگری تقویت می کند ، دانشگاه های انگلستان با امکانات ورزشی فوق العاده امکان تحصیل در رشه های ورزشی را برای دوست داران ورزش فراهم کرده است.

مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، در این صفحه قصد دارند جدیدترین اطلاعات مربوط به تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان را توضیح دهند.

تربیت بدنی رشته ای است که دانشجویان را به لذت بردن از تعاملات اجتماعی و ایجاد نگرش مثبت نسبت به فعالیت های بدنی و آگاهی از ارزش ها تشویق کنید.

انگلستان همانطور که برای بسیاری از رشته ها از انتخاب های اول محسوب می شود ، برای تحصیل رشته تربیت بدنی نیز از جمله مقاصد محبوب به شمار می رود.

در ادامه با مشاوران ما همراه باشید تا اطلاعات جالب از دانشگاه های ارائه دهنده رشته تربیت بدنی در انگلستان و شرایط تحصیل آن اعم از مدارک پذیرش ، هزینه ها ، چارت درسی و بازار کار تربیت بدنی در انگلستان مطلع شوید.

تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان

دوره فاندیشن برای ورود به دانشگاه تربیت بدنی انگلستان

اگر امتیازات مورد نیاز UCAS را ندارید تا بتوانید در برنامه کامل تحصیل کنید ، سال فاندیشن به شما امکان می دهد تا به دوره کارشناسی تربیت بدنی بروید و در واقع شما را برای زندگی آکادمیک در دانشگاه آماده می کند.

این دوره برای کسانی که می خواهند دید وسیع تری از تربیت بدنی ، ورزش و علوم پشت آنها داشته باشند بسیار مناسب است.

شما در دوره فاندیشن زمینه گسترده تربیت بدنی را در همه سنین بررسی خواهید کرد و رشته های علوم ورزشی فیزیولوژی ، روانشناسی ، بیومکانیک و جامعه شناسی را مطالعه خواهید کرد.

چرا تربیت بدنی و علوم ورزشی را با سال فاندیشن مطالعه کنیم؟

طراحی و ساختار دوره فاندیشن به شما این امکان را می دهد که رویکردی انعطاف پذیر و گسترده برای حرفه آینده خود داشته باشید ؛ شما قادر خواهید بود واحدهایی را که بر شغل خاصی تمرکز دارند (به عنوان مثال تدریس) مطالعه کنید یا می توانید دانش و مهارت های مورد نیاز برای طیف وسیع تری از مشاغل را توسعه دهید.

این که آیا شما در نظر دارید معلم تربیت بدنی شوید یا می خواهید یک حرفه مرتبط با ورزش مانند یک افسر توسعه ، مربی یا درمانگر را دنبال کنید ، این دوره متنوع بدن و ذهن شما را تقویت می کند و به شما کمک می کند تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنید.

شما می توانید تنظیمات مربوط به تجربه کاری را انتخاب کنید و این شانس را خواهید داشت که از آزمایشگاه های ورزشی پیشرفته استفاده کنید که از طریق آنها می توانید آزمایشات مربوط به عملکرد را انجام داده و تئوری را عملی کنید.

مدارک پذیرش رشته تربیت بدنی در انگلستان

برنامه کارشناسی تربیت بدنی در دانشگاه های انگلستان 3 یا 4 ساله می باشد ، دانشجویان بین المللی اغلب برای پذیرش نیاز به درخواست از طریق UCAS Clearing دارند ، دانشجویان غیر اتحادیه اروپا به کپی کارنامه های تحصیلی (دیپلم دوازده ساله) ، مدرک زبان انگلیسی ، کپی پاسپورت نیاز خواهند داشت.

موضوعات مورد قبول برای ادامه تحصیل در رشته تربیت بدنی علوم: زیست شناسی/ زیست شناسی انسانی ؛ علم شیمی؛ محاسبه؛ طراحی و فن آوری؛ الکترونیک ؛ مطالعات زیست محیطی ؛ جغرافیا ؛ زمين شناسي؛ علوم زندگی و سلامت ، علوم دریایی ؛ ریاضیات/ریاضیات محض ؛ تربیت بدنی ؛ فیزیک ؛ روانشناسی ؛ علوم ورزشی و آمار است.

پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد تربیت بدنی ، علاوه بر مدرک پایان تحصیلات کارشناسی تربیت بدنی و مدرک زبان ، شامل یک مرحله مصاحبه نیز می باشد ، جزئیات بیشتر در مورد این روند برای نامزدهای انتخاب شده برای مصاحبه ارسال می شود.

موضوعات و نمرات مورد استفاده برای برآوردن شرایط ورود باید اغلب شامل سطح C برای درس های ریاضیات و زبان و ادبیات انگلیسی در GCSE و سطوح AAA و ABB در A Level باشد.

بهترین دانشگاه های تربیت بدنی انگلستان

انگلستان از جمله کشورهایی است که شما برای هر رشته ای که انتخاب کنید تعداد زیادی دانشگاه مشهور و معتبر در آن پیدا خواهید کرد ، در این بخش بهترین دانشگاه های رشته تربیت بدنی در انگلستان معرفی و اطلاعات کلیدی از آنها ذکر شده است.

بهترین دانشگاه های تربیت بدنی انگلستان

رشته تربیت بدنی در دانشگاه Loughbourogh انگلستان

با انتخاب تحصیل در رشته علوم ورزشی ، مربیگری و کارشناسی تربیت بدنی (Hons) در دانشگاه Loughborough با رنکینگ جهانی 231 ، از دسترسی به امکانات پیشرفته بهره مند خواهید شد.

دوره تربیت بدنی در دانشگاه Loughborough واقع در میدلنز شرقی انگلستان ، به شما امکان می دهد دانش و درک انتقادی ، نظری و عملی از ورزش ، مربیگری و تربیت بدنی و همچنین فیزیولوژی ، فعالیت بدنی و سلامت ، کسب مهارت ، روانشناسی و جامعه شناسی ورزشی را توسعه دهید.

Loughborough طیف گسترده ای از شرایط را برای ورود می پذیرد ؛ متقاضیان باید دارای حداقل درجه 4/C در زبان انگلیسی GCSE و درجه 4/C در ریاضیات باشند.

علاوه بر GCSE ، متقاضیان باید حداقل دارای سه سطح A و دارای مدرک دیپلم بین المللی IB کامل با حداقل سه موضوع مورد مطالعه در سطح عالی باشند.

همچنین ریاضیات تجزیه و تحلیل و رویکردها (AA) و ریاضیات برنامه ها و تفسیرها (AI) برای برآوردن الزامات ریاضی GCSE (معادل SL) و سطح (معادل HL) باید مناسب باشد.

از فارغ التحصیلان مشهور دانشگاه Loughborough می توان به بارونس گری تامپسون سخنران انگیزشی و پخش کننده پارالمپیک ، دکتر نیرا چمبرلن دانشمند ارشد داده و اطلاعات ، اما هاتون بازیگر و خواننده ، اندرو فیشر و جوی اسپنس اشاره کرد.

رشته تربیت بدنی در دانشگاه بیرمنگام انگلستان

دانشگاه بیرمنگام دارای رتبه 87 جهانی و رتبه چهارم داخلی است ، برنامه های ورزشی این دانشگاه شامل تربیت بدنی یا PE ، کارشناسی علوم ورزشی یا BSc Sport و علوم مربی گری است.

مدرک کارشناسی ورزش ، تربیت بدنی و مربیگری دانشگاه بیرمنگام یک دوره سه ساله پویا و تمام وقت است که برای آماده سازی شما برای پیگیری حرفه ای ارزشمند در زمینه های آموزش ، مربیگری ، توسعه ورزش ، سیاست ورزش و سایر فعالیت های بدنی مرتبط برنامه ریزی شده است.

دانشگاه بیرمنگام تاکنون بیش از 350 هزار فارغ التحصیل موفق داشته است ، فارغ التحصیلان دانشکده علوم ورزشی بیرمنگام در عرض شش ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار یا تحصیل بیشتر هستند.

دانشجویان بین المللی قبل از درخواست ، باید شرایط ویزای خود را بررسی کنند زیرا اکثر جلسات این برنامه به صورت آنلاین از طریق آموزش از راه دور ارائه می شود.

رشته تربیت بدنی در دانشگاه اکستر انگلستان

دانشگاه اکستر در سال 1955 شروع به فعالیت رسمی کرده اما تاریخ آموزش آن به 150 سل پیش باز می گردد ، هم اکنون این دانشگاه جزء ده دانشگاه برتر انگلستان است.

دپارتمان ورزش و علوم بهداشتی دانشگاه اکستر به عنوان یکی از گروه های برتر برای تحصیل علوم ورزش و تربیت بدنی در انگلستان رتبه بندی می شود ، رشته های کارشناسی که در این دپارتمان ارائه می شود در زیر آورده شده است:

 • کارشناسی علوم ورزشی و تمرین BSC
 • علوم ورزشی و تمرین MSci
 • کارشناسی علوم انسانی
 • کارشناسی تغذیه
 • کارشناسی روانشناسی با ورزش و علوم ورزشی
 • کارشناسی علوم پزشکی ورزش
 • انعطاف پذیری ترکیبی Honou

برنامه های این دانشگاه عمق و وسعت دانش را برای درک عملکرد ورزشی نخبگان و اهمیت ورزش برای سلامتی فراهم می کند.

هزینه تحصیل تربیت بدنی در انگلستان

هزینه تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان برای یک دانشجوی غیر انتحادیه اروپا ، نزدیک به 20000 پوند در سال است.

هزینه تحصیل تربیت بدنی در انگلستان

هزینه ها و مخارج دانشگاه را می توان از قبل پرداخت کرد و روش های مختلفی برای پرداخت وجود دارد که شامل پرداخت آنلاین و پرداخت اقساطی می شود ، هزینه ها سالانه مورد بررسی قرار می گیرد و احتمالاً با در نظر گرفتن فشارهای تورمی افزایش می یابد.

شهریه های تحصیل در مقطع کارشناسی تربیت بدنی دانشگاه های Loughborough و دانشگاه بیرمنگام تقریبا شبیه هم بوده و برای دانشجویان داخلی 9،250 پوند و برای دانشجویان بین المللی 19،980 پوند است.

کارشناسی ارشد علوم ورزشی در دانشگاه بیرمنگام 1-2 سال طول می کشد و هزینه های آن برای دانشجویان بریتانیایی 9500 پوند و برای دانشجویان بین المللی ، 19،440 پوند است.

شهریه ورودی 2022 برای دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه اکستر ، 25000 پوند در سال می باشد.

شهریه های ارزان تر برای تحصیل تربیت بدنی در انگلستان

لازم به ذکر است که دانشگاه های ارزانتری هم برای تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان وجود دارد به عنوان مثال ؛ شهریه کارشناسی تربیت بدنی دانشگاه Edge Hill – 12،000 پوند در سال و شهریه تحصیلات تکمیلی آن 13،000 پوند در سال است.

هزینه های تحصیل دانشگاه لیورپول نیز در مقطع کارشناسی 11،400 پوند در سال و دوره های تحصیلات تکمیلی 12،400 پوند در سال است.

برنامه بورسیه سخاوتمندانه این دانشگاه ها شامل بورسیه مشترک المنافع و بورسیه بین المللی کارشناسی ارشد است ، همچنین برای پرداخت زودهنگام شهریه 500 تا 1000 پوند تخفیف هم دریافت می کنند.

انگلستان ، کشور گرانی برای تحصیل است ، شما می توانید در دانشگاه های معتبر و ارزان قیمت ترکیه هم رشته تربیت بدنی را بخوانید ، مقاله تحصیل در ترکیه را بخوانید.Smart ContainerTitle Element

چارت درسی تربیت بدنی در دانشگاه های انگلستان

برنامه کارشناسی تربیت بدنی و به گونه ای طراحی شده است که درک متوازنی از علوم ورزشی را در طیف وسیعی از رشته های فرعی ارائه دهد.

چارت درسی تربیت بدنی در دانشگاه های انگلستان

شما همچنین مهارت های تحقیق و تحقیق علمی را کسب خواهید کرد که برای مشاغل در ورزش و علوم ورزشی و سایر صنایع متمرکز بر علم مهم است.

ماژول های شما در مقطع کارشناسی ارشد زمینه های پیچیده تر و تخصصی تربیت بدنی و علوم ورزشی را پوشش می دهد ، اینها ممکن است شامل روانشناسی تربیت بدنی ، مسائل معاصر تربیت بدنی ، تنوع و عدالت اجتماعی در ورزش و کسب مهارتهای حرکتی باشد.

ساختار مدرک به شما این امکان را می دهد که در یک زمینه خاص تخصص داشته باشید یا برنامه ای گسترده تر را دنبال کنید ، ماژول های اختیاری کاربرد دانش علمی را در انواع مختلف مانند ورزشکاران ، کودکان و عموم مردم منعکس می کند.

دروس علوم پایه و تخصصی علوم ورزشی در انگلستان

دروس پایه علوم ورزشی شامل موارد زیر است:

دانش آناتومیکی ، ورزش در زمینه فیزیولوژیکی ؛ حرکت شناسی و بیومکانیک مربوط به ورزش ؛ کینانتروپومتری ؛ تغذیه ؛ و نظریه های اساسی روانشناسی ورزش ، پاسخ فیزیولوژیکی بدن به ورزش ، سینماتیک زاویه ای و سینتیک زاویه ای ؛ تکنیک های تجزیه و تحلیل داده های آماری مورد نیاز برای پایان نامه و موضوعات کلیدی روانشناختی مربوط به عملکرد ورزشی و کسب مهارت.

در سال پایانی دانشجویان آموزش های تئوری را عملی می کنند ، موضوعات تحت پوشش عبارتند از: کودکان و ورزش ؛ بیومکانیک حرکت انسان ؛ روانشناسی ورزشی ؛ تجویز تمرینات بالینی ؛ و فعالیت بدنی و سلامت عمومی. پایان نامه تحقیقاتی ، زیر نظر مربی دانشگاهی ، توانایی شما را برای مطالعه مستقل و تجزیه و تحلیل انتقادی افزایش می دهد.

به طور متوسط 15 ساعت زمان تدریس در هفته خواهید داشت که در ابتدای برنامه بیشتر خواهد بود و با پیشرفت و مسئولیت پذیری بیشتر در قبال یادگیری خود ، کمتر خواهید داشت.

زبان تحصیل تربیت بدنی در انگلستان

همه متقاضیان تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان ، ملزم به نشان دادن سطح مناسب زبان انگلیسی هستند ، دانشگاه ها معمولاً برای زبان انگلیسی GCSE حداقل نمره 4/C را درخواست می کنند ، اما همچنین تعدادی از مدارک جایگزین مدارس از انگلستان ، مدارس بین المللی و همچنین آزمون زبان انگلیسی مانند آیلتس ، تافل و پیرسون پذیرفته می شود.

لطفاً توجه داشته باشید که به دلیل ماهیت برخی از رشته ها در مقاطع بالاتر مانند برخی گرایش های تربیت بدنی ، برخی از دوره ها به سطح بالاتری از موفقیت در زبان انگلیسی نیاز دارند.

حداقل سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای تحصیل کارشناسی تربیت بدنی در انگلستان ، آیلتس 6 (بدون باند زیر 5.5) و تافل 80 است و سطح مورد نیاز برای تحصیلات تکمیلی آیلتس 6.5 (بدون باند زیر 6.0) و تافل 90 می باشد.

در برخی دانشگاه ها برنامه های آموزش انگلیسی برای دانشجویانی که شرایط زبان انگلیسی را ندارند با هزینه 315 پوند در هفته در دسترس است.

مزایا و معایب تحصیل تربیت بدنی در انگلستان

در عین حال که انگلستان از مقاصد ایده آل جوانان برای تحصیل در خارج از کشور محسوب می شود اما علاوه بر مزیت های زیاد آن معایبی نیز بر آن وارد است که در این بخش به آنها اشاره شده است.

مزایا و معایب تحصیل تربیت بدنی در انگلستان

مزیت های تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان

 • تکمیل سریع برنامه تربیت بدنی
 • برخورداری از امکانات ورزشی فوق العاده در دانشگاه ها
 • ایمنی بالا در دانشگاه ها و جامعه
 • لذت و تفریح ویژه برای دانشجویان

معایب تحصیل تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان

 • هزینه بسیار بالا
 • شرایط مطالعه استرس زا
 • تحمیل بار بیشتری از اطلاعات بیشتر در زمان کمتر
 • زمان یادگیری کمتر به دلیل فارغ التحصیلی زودهنگام
 • تعامل اجتماعی کمتر
 • نیاز به تلاش بسیار بیشتر
 • مشکل محل اقامت
 • چالش سازگاری با آب و هوای متغیر انگلستان

بسیاری از دانشگاه های روسیه ، مورد تایید وزارت علوم ایران هستند ، برای رشته تربیت بدنی هم می توانید به روسیه بروید و با هزینه های پایین تر درس بخوانید ؛ مقاله تحصیل در روسیه را ببینید.

بازار کار انگلستان پس از تحصیل تربیت بدنی

فارغ التحصیلان تربیت بدنی از دانشگاه های انگلستان ، برای مشاغل در طیف وسیعی از بخشها از جمله حقوق ، امور مالی و تجارت و همچنین ورزش و علوم بهداشتی – با موفقیت رقابت می کنند ، دانشگاه ها مهارتهای تحلیلی و حل مسئله قوی را برای فارغ التحصیلان ارائه می دهند که در همه بخش ها بسیار ارزشمند است.

میزان درآمد یک مربی تربیت بدنی در انگلستان 34450 پوند در هر سال است و چنانچه یک ورزش حرفه ای را هم دنبال کرده باشید می توانید به طور متوسط 55000 پوند در سال درآمد داشته باشید.

پیش تر در همین سایت در نوشتار کار در انگلستان شرایط حاکم بر بازار کاری این کشور را بررسی کرده ایم.

سوالات پر تکرار تحصیل تربیت بدنی در انگلستان

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا شما را با تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان آشنا کردند ، برای دریافت اطلاعات دقیق تر و یا پرسیدن سوالات احتمالی ، از بخش دیدگاه در پایین همین صفحه بهره مند شوید.

بهترین دانشگاه برای تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان کدام است؟

دانشگاه Loughborough با رنکینگ جهانی 231

هزینه تحصیل رشته تربیت بدنی درانگلستا چقدر است؟

هزینه تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان برای یک دانشجوی غیر انتحادیه اروپا ، نزدیک به 20000 پوند در سال است.شهریه های تحصیل در مقطع کارشناسی تربیت بدنی دانشگاه های Loughborough و دانشگاه بیرمنگام تقریبا شبیه هم بوده و برای دانشجویان داخلی 9،250 پوند و برای دانشجویان بین المللی 19،980 پوند است.

در دوره فاندیشن تربیت بدنی انگلستان چه موارد مورد مطالعه قرار می گیرد؟

شما در دوره فاندیشن زمینه گسترده تربیت بدنی را در همه سنین بررسی خواهید کرد و رشته های علوم ورزشی فیزیولوژی ، روانشناسی ، بیومکانیک و جامعه شناسی را مطالعه خواهید کرد.

برای تحصیل رشته تربیت بدنی درانگلستان چه مدارک زبانی مورد پذیرش است؟

حداقل سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای تحصیل کارشناسی تربیت بدنی در انگلستان ، آیلتس 6 (بدون باند زیر 5.5) و تافل 80 است و سطح مورد نیاز برای تحصیلات تکمیلی آیلتس 6.5 (بدون باند زیر 6.0) و تافل 90 می باشد.

درآمد یک مربی تربیت بدنی در انگلستان چقدر است؟

میزان درآمد یک مربی تربیت بدنی در انگلستان 34450 پوند در هر سال است و چنانچه یک ورزش حرفه ای را هم دنبال کرده باشید می توانید به طور متوسط 55000 پوند در سال درآمد داشته باشید.

مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی ، با ارائه این مقاله سعی داشته اند که اطلاعات ضروری از شرایط تحصیل رشته تربیت بدنی در انگلستان را برای علاقه مندان شرح دهند ، اگر احساس می کنید هنوز نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران ما در دفاتر فعال موسسه در شهرهای شیراز و تهران تماس بگیرید ، همچنین با مطالعه مقالات دیگر سایت بهترین رشته ها و دانشگاه های جهان را بیابید ، مقاله تحصیل در خارج از کشور در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه