تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه

تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه تجربه ای تکرار نشدنی است و می تواند آینده شغلی و حرفه ای شما را برای همیشه تغییر دهد. 

طبق اطلاعات به دست آمده فرانسه دارای یک سیستم آموزشی باکیفیت است که بسیاری از دانشگاه های برتر در زمینه تربیت بدنی را در خود جای داده و بدین ترتیب به عنوان یکی از بهترین کشور ها برای تحصیل این رشته شناخته می شود.

تربیت بدنی رشته ای است که به رشد و سلامت بدن از طریق حرکت و فعالیت های ورزشی می پردازد و دانشجویان طی آن مهارت های بدنی، تناسب اندام و عادات سلامتی خود را توسعه می دهند.

 آنها همچنین حین تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه مهارت های اجتماعی خود مانند کار گروهی، ارتباط، خود تنظیمی و تاب آوری را تقویت کرده و خود را برای ورود به بازار کار آمده می کنند. توصیه می کنیم برای آشنایی با الزامات تحصیلی در ادامه مقاله با مشاورین شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت 562051 (موسسه حقوقی رجبی ثبت 40451) همراه باشید.

کشور فرانسه دارای فرهنگ ورزشی غنی و متنوع است و در زمینه میزبانی و شرکت در رویدادهای مهم بین المللی مانند بازی های المپیک، جام جهانی فوتبال، تور دو فرانس و جام جهانی راگبی سابقه ای طولانی دارد. 

بدین جهت شما می توانید با انتخاب این کشور برای تحصیل از مزایای دیگر نیز بهرمند شوند. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تحصیلی و همچنین الزامات ورود به بهترین دانشگاه ها را در مقاله جذاب تحصیل در فرانسه مطالعه فرمایید.

فهرست مطالب
تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه

شرایط پذیرش تربیت بدنی در فرانسه

الزامات تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه در هر مقطع این رشته متفاوت است و همچنین هر دانشگاه این کشور دارای شرایط مخصوص به خود می باشد. دانشجویان برای تحصیل لیسانس تربیت بدنی در دانشگاه های کشور فرانسه باید 12 سال تحصیلات ابتدایی و متوسطه را پشت سر گذاشته و مدرک دیپلم معتبری به دست آورده باشند.

دانشجویان باید به زبان فرانسوی یا انگلیسی مهارت کافی داشته باشند و این مهارت را با ارائه مدارک زبان معتبر نشان دهند. الزامات زبانی برای این رشته در هر مقطع تحصیلی و دانشگاه متفاوت است توصیه می کنیم اطلاعات بیشتر در مورد الزامات زبان و شرایط گذراندن دوره های زبان این کشور را در مقاله دوره های زبان فرانسه مطالعه فرمایید. برخی برنامه ها نیز ممکن است که در ابتدا آزمون ورودی یا مصاحبه داشته باشند و طی این موارد مهارت ها، استعداد و سطح دانش شما را ارزیابی کنند.

شرایط پذیرش تربیت بدنی در فرانسه در مقطع فوق لیسانس کمی متفاوت است و دانشجویان برای قبولی در این مقطع تحصیلی باید مدرک لیسانس یا معادل آن در رشته تربیت بدنی یا رشته های مشابه به دست آورده باشند. دانشجویان همچنین باید از آمادگی جسمانی و تجربه عملی خوبی برخوردار باشند. در نهایت با توجه به دانشگاه، ممکن است شرایط اضافی مانند قبولی در مصاحبه، نوشتن یک پروژه حرفه ای یا شرکت در آزمون های خاص وجود داشته باشد. این شرایط برای مقطع دکترا نیز تقریبا مشابه است و متقاضیان باید مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن را به دست آورده باشند.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

تحصیل به زبان انگلیسی در فرانسه با شرایطی که کارشناسان ما به شما می گویند ! 

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

کارشناسی رشته تربیت بدنی در فرانسه

تحصیل کارشناسی رشته تربیت بدنی در فرانسه یکی از بهترین تصمیمات برای دانشجویان بین المللی است و دانشجویان طی آن در مورد تغذیه، همراه با حرکت شناسی، روانشناسی ورزشی، همراه با روش های آموزش تربیت بدنی، کمک های اولیه و پیشگیری از آسیب مطالعه کرده و در این زمینه دانش و مهارت های خود را گسترش می دهند.

دوره لیسانس تربیت بدنی در فرانسه با توجه به دانشگاه و همچنین عملکرد  تحصیلی دانشجویان بین حدودا سه تا چهار سال به طول می انجامد و دانشجویان در این دوره دروس نظری و عملی علوم ورزشی، فعالیت های بدنی و ورزشی، تربیت، روانشناسی، جامعه شناسی، مدیریت و… را فرا می گیرند.

تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه در مقطع کارشناسی می تواند فرصت های متعدد کارآموزی را ارائه دهد و پس از اتمام تحصیلات نیز دانشجویان می توانند به بازار کار وارد شده یا تحصیلات خود را در مقاطع تحصیلی بالاتر مانند کارشناسی ارشد ادامه دهند.

کارشناسی رشته تربیت بدنی در فرانسه

کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی فرانسه

امروزه بیش از 20 برنامه فوق لیسانس برای تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه در دانشگاه های مختلف وجود دارد که دانشجویان می توانند با توجه به ترجیحات و علاقه خود یکی از این موارد را انتخاب کنند. مقطع کارشناسی ارشد در این کشور حدودا دو تا سه سال به طول انجامیده و به چهار نیم سال تقسیم می شود. دانشجویان حین تحصیل مقطع فوق لیسانس تربیت بدنی در فرانسه می توانند به امکانات و تجهیزات پیشرفته ای مانند آزمایشگاه ها، سالن های ورزشی، استادیوم ها و استخرها دسترسی داشته باشند.

همچنین مقطع کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی فرانسه توسط اساتید و محققان مشهور در زمینه های علوم ورزشی، آموزش، روانشناسی، جامعه شناسی و مدیریت آموزش داده می شود. در نهایت دانشجویان می توانند بهترین دروس را از طریق آموزش های عملی و کارآموزی در محیط های مختلف مانند مدارس، باشگاه ها، انجمن ها و فدراسیون ها فرا بگیرند.

مقطع کارشناسی ارشد تربیت بدنی مهارت های دانشجویان در زمینه ورزش و تربیت بدنی را گسترش داده و افراد با تحصیل این مقطع می توانند به درک بهتری از سلامت و تناسب اندام برسند. دروس ارائه شده در این مقطع شامل روانشناسی، تئوری ورزش، آناتومی، علوم قلبی عروقی و برنامه درسی و آموزش دو و میدانی می شود.

مقطع دکترا رشته تربیت بدنی در فرانسه

مقطع دکترا رشته تربیت بدنی در فرانسه

مقطع دکترا رشته تربیت بدنی در فرانسه در واقع بالاترین مدرک موجود در دانشگاه های این کشور است و می تواند فرصت های شغلی و تحصیلی فراوانی را برای شما به ارمغان بیاورد. تحصیل مقطع دکترا در این رشته ممکن است سه تا چهار سال به طول بیانجامد اما به طور کلی مدت زمان تحصیل به تخصص مد نظر و همچنین موضوع تحقیق شما بستگی دارد.

مقطع دکتری تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه شامل کلاس های عملی و تئوری شده و دانشجویان حین تحصیل این مقطع در مورد آناتومی انسان اطلاعات بیشتری به دست می آوردند. مقطع دکتری تربیت بدنی در این کشور مهارت های مختلف مانند کار تیمی، توجه به جزئیات تفکر انتقادی، حل مسئله، ارتباطات و رهبری را به دانشجویان آموزش می دهند.

همچنین دانشجویان حین تحصیل این مقطع باید یک موضوع در زمینه تربیت بدنی را انتخاب کرده و یک استاد راهنما انتخاب کنند. این مقطع شامل تحقیقات اصلی، نوشتن پایان نامه و دفاع از آن در مقابل هیئت داوران متخصص می شود.

بهترین دانشگاه های تربیت بدنی فرانسه

تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه می تواند تجربه ای عالی برای دانشجویان و علاقمندان به این رشته باشد با این حال دانشجویان برای تحصیل در این کشور باید بهترین دانشگاه ها را برای تحصیل انتخاب کنند. بهترین دانشگاه ها در واقع مواردی هستند که نه تنها در فرانسه بلکه در سطح جهانی نیز شناخته شده هستند و مدارک تحصیلی بسیار معتبری ارائه می دهند.

در حال حاضر بهترین دانشگاه برای تربیت بدنی در این کشور دانشگاه لیل است که یک دانشگاه دولتی می باشد. دانشکده تربیت بدنی دانشگاه لیل برنامه های تحصیلی بسیار معتبری در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد.

دانشکده تربیت بدنی دانشگاه مونپلیه نیز رتبه 191 اروپا را به دست آورده و مدارک تحصیلی بسیار معتبری در زمینه تربیت بدنی ارائه می دهد که در سراسر جهان معتبر است. شما می توانید برخی دیگر از بهترین دانشگاه های تربیت بدنی فرانسه را به همراه رتبه بندی اروپا و جهان در زمینه تربیت بدنی را در جدول زیر مشاهده فرمایید.

مدارک لازم برای تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه

چنانچه به فکر تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه هستید و دانشگاه مد نظر خود را نیز انتخاب کرده اید، توصیه می کنیم با جمع آوری مدارک لازم و ارسال آن برای دانشگاه مد نظرتان روند اخذ پذیرش دانشگاه های این کشور را آغاز کنید. به طور کل مدارک تحصیلی در هر مقطع و هر دانشکده متفاوت است اما برخی از مهم ترین مدارک لازم برای تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه شامل موارد زیر می باشد.

 • تکمیل فرم درخواست دانشگاه
 • ارائه ریز نمرات (مدرک لیسانس یا دیپلم معادل آن و…)
 • ارائه رزومه با جزئیات تحصیلی، حرفه ای و ورزشی
 • ارائه یک نامه پوششی یا کاور لتر
 • گواهی منابع مالی و اثبات تمکن مالی برای پوشش هزینه های اقامت در فرانسه (حداقل 615 یورو در ماه)
 • ارائه دو توصیه نامه از معلمان، مربیان
 • ارائه مدارک زبان معتبر (TCF، TEF، DELF برای زبان فرانسه و مدارک تافل یا آیلتس برای زبان انگلیسی)
 • قبولی در مصاحبه یا آزمون استعداد جسمانی با توجه به معیارهای انتخاب هر دانشگاه

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کشور فرانسه مقالات زیر را بخوانید.

هزینه تحصیل تربیت بدنی در فرانسه

هزینه تحصیل تربیت بدنی در فرانسه با توجه به عوامل مختلفی نظیر نوع دانشگاه (دولتی و خصوصی)، ملیت دانشجو (عضو اتحادیه اروپا و خارج از اتحادیه اروپا) و مقطع تحصیلی دانشجو (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) تعیین می شود اما به طول کل هزینه های تحصیلی در این کشور در رشته تربیت بدنی برای دانشجویان بین المللی حدودا 3000 تا 10000 یورو در سال در نظر گرفته می شود.

طبق اطلاعات به دست آمده هزینه های تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه در دانشگاه های دولتی این کشور تا حد زیادی کم تر از دانشگاه های خصوصی می باشد. به نقل از سایت پردیس فرانسه متوسط هزینه تحصیل رشته تربیت بدنی برای دانشجویان اروپایی و دانشگاه های دولتی این کشور حدودا ۱۷۰ یورو و در مدارس خصوصی آن ۶۰۰۰ یورو می باشد.

از طرفی مقطع تحصیلی نیز تاثیر بسیار زیادی بر هزینه های تحصیلی دارد و طبق اطلاعات به دست آمده امروزه هزینه های تحصیل رشته تربیت بدنی برای مقطع لیسانس این کشور 2270 یورو و برای مقطع فوق لیسانس آن حدودا 3770 یورو برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته شده است.

هزینه تحصیل تربیت بدنی در فرانسه

چارت درسی تربیت بدنی در کشور فرانسه

دوره تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه در مقطع لیسانس حدودا سه سال به طول انجامیده و این دوره به شش ترم تحصیلی تقسیم می شود. هر ترم تحصیلی این رشته در فرانسه انواع واحد های آموزشی اجباری و اختیاری را در بر گرفته و هدف اصلی شرکت در این مقطع تحصیلی تربیت افراد حرفه ای در زمینه های تدریس، مربیگری، مدیریت و تحقیق در ورزش و فعالیت های بدنی می باشد. شما می توانید برخی از مهم ترین دروس ارائه شده در چارت درسی تربیت بدنی در کشور فرانسه را در ادامه مشاهده فرمایید.

 • دروس اصلی مشترک: این دروس دانش و مهارت های اساسی در علوم ورزشی مانند آناتومی، فیزیولوژی، بیومکانیک، روانشناسی، جامعه شناسی، آموزش و پرورش و روش های تحقیق را گسترش می دهد.
 • دوره های تخصصی: این دروس به دانشجویان اجازه داده تا یک حوزه مورد علاقه خاص مانند آموزش تربیت بدنی، مربیگری ورزشی، مدیریت ورزشی یا تحقیقات ورزشی را انتخاب کنند.
 • دروس انتخابی: این دروس به دانشجویان کمک کرده تا افق های دید خود را گسترش داده و به پیشرفت تحصیلی، شخصی و حرفه ای برسند. دوره های اختیاری شامل زبان، فرهنگ، هنر، علوم انسانی یا سایر موضوعات مرتبط با ورزش می باشد.
 • دوره های کارآموزی: این دوره به دانشجویان کمک کرده تا دانش نظری و مهارت های عملی خود را در موقعیت های واقعی به کار بگیرند. دوره های کارآموزی حین تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه می تواند شامل کار در مدارس، باشگاه های ورزشی، انجمن ها یا آزمایشگاه های تحقیقاتی باشد.
بورسیه های تحصیل تربیت بدنی در فرانسه

بورسیه های تحصیل تربیت بدنی در فرانسه

با توجه به اینکه هزینه های تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه ممکن است برای برخی افراد بسیار بالا باشد، دولت این کشور برای کاهش یا از بین بردن هزینه های تحصیلی بورسیه، کمک مالی یا وام های دانشجویی مختلفی را ارائه می دهند. امروزه انواع مختلفی از بورس تحصیلی در این کشور وجود دارد که مهم ترین آن ها شامل بورس تحصیلی معیارهای اجتماعی، بورسیه شایستگی، بورس تحصیلی اراسموس یا بورسیه تحصیلی ایفل می شوند.

یکی از مهم ترین بورسیه های تحصیل تربیت بدنی در فرانسه، بورسیه تحصیلی ایفل است که بورسیه ای با بودجه کامل است و توسط وزارت اروپا و امور خارجه فرانسه و به منظور جذب دانشجویان خارجی برتر ارائه می شود. امروزه این بورسیه برای رشته های تحصیلی متنوع از جمله تربیت بدنی ارائه شده و آخرین درخواست برای این بورسیه 10 ژانویه 2023 می باشد.

یکی دیگر از بورسیه های تحصیلی محبوب در این کشور بورسیه دانشگاه لیون است که در واقع یک بورسیه جزئی می باشد و برای مقاطع کارشناسی ارشد ارائه می شود. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه های مختلف را در سایت دانشگاه مد نظرتان مطالعه فرمایید.

هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی  نامی پرآوازه در عرصه مهاجرت داخلی در ایران است.

موفقیت تیم ما در تحقق اهداف مهاجرتی مراجعین ما گواه این ادعا است.

شما می توانید در بخش ما تا حالا چیکار کردیم خلاصه ای از موفقیت های شرکت رجبی را ببینید.

همچنین می توانید با تکمیل فرم زیر یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان را به خود هدیه دهید. شاید همین اقدام شروع مسیر صحیح مهاجرت شما باشد!

پخش ویدیو
منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

اخذ پذیرش تحصیلی در تمام مقاطع در بهترین دانشگاههای خارج از کشور ؛ این تخصص ماست!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

گرایش های تربیت بدنی در دانشگاه های فرانسه

گرایش های تربیت بدنی در دانشگاه های فرانسه برای مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و دکترا بسیار متنوع می باشند. به طور کلی هر رشته ای دوره های خاصی را در مقاطع تحصیلی پیشرفته ارائه داده و به دانشجویان اجازه می دهد تا دانش نظری و روش شناختی خود را در زمینه های مختلف عمیق تر کنند و مهارت های حرفه ای خود را توسعه بخشند. شما می توانید در ادامه برخی از مهم ترین تخصص ها برای تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه را مشاهده فرمایید.

 • تجزیه و تحلیل شیوه های ورزشی: این رشته تحصیلی بر موضوعات اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی مرتبط با ورزش و همچنین تأثیرات ورزش بر سلامت، رفاه و شمول اجتماعی تمرکز دارد.
 • تعلیمات تربیت بدنی و ورزشی: دانشجویان در این رشته دانش و مهارت در مورد فرآیندهای آموزش ورزش در مدرسه با رعایت برنامه های رسمی، نیازهای دانش آموزان و اصول آموزشی را فرا می گیرند.
 • روانشناسی ورزش و عملکرد: این رشته بر عوامل روانشناختی موثر بر انگیزه، تعهد، استرس، اعتماد به نفس، انسجام تیمی، رهبری و تصمیم گیری در زمینه ورزشی تمرکز دارد.
 • فیزیولوژی ورزش و بیومکانیک حرکت: افراد در این رشته تحصیلی زمینه مکانیسم های فیزیولوژیکی و بیومکانیکی درگیر در تولید، کنترل و بهینه سازی حرکت انسان و همچنین سازگاری های ناشی از تمرین بدنی را بررسی می کنند.
 • مدیریت سازمان های ورزشی: رشته ای است که به مطالعه جنبه های استراتژیک، سازمانی، قانونی، مالی و اخلاقی مدیریت ورزش، چه در سطح محلی، ملی یا بین المللی می پردازد.

چشم انداز شغلی رشته تربیت بدنی در فرانسه

چشم انداز شغلی رشته تربیت بدنی در فرانسه بسیار متنوع و پویا است و امروزه فارغ التحصیلان این رشته می توانند از بین گزینه های شغلی مختلف مورد مد نظر خود را انتخاب کنند. از مهم ترین فرصت های شغلی در برای افراد در این رشته می توان به معلم ورزش، تسهیل کننده ورزش، مربی ورزشی، مشاور ورزشی، هماهنگ کننده ورزشی و… اشاره کرد.

یکی از مهم ترین مشاغل که بسیاری از افراد مشغول تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه به آن علاقمند هستند، شغل معلم تربیت بدنی می باشد. برای ورود به این شغل دانشجویان باید مدرک کارشناسی ارشد خود را به دست آورده و در این زمینه دانش و مهارت های خوبی داشته باشند. معلمان ورزش می توانند در مدارس ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان ها، دانشگاه ها یا مراکز آموزش حرفه ای مشغول به کار شوند.

علاقمندان می توانند به عنوان مربی ورزشی، مجری، مشاور یا روزنامه نگار ورزشی مشغول به کار شوند و از این طریق به درآمدهای بالا دست پیدا کنند. با توجه به اینکه فرانسه اقتصاد بسیار پویا و قوی ای دارد و نرخ بیکاری در این کشور پایین است یافتن شغل مد نظر پس از اتمام تحصیلات خیلی سخت نیست. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد شرایط کاری و همچنین نحوه یافتن شغل را در مقاله کار در فرانسه مطالعه فرمایید.

درآمد فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی در فرانسه

درآمد فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی در فرانسه تا حد زیادی به شغل مد نظر، تجربه کاری، میزان دانش و همچنین جنسیت افرادی بستگی دارد. با این حال به طور کلی امروزه درآمد افراد مشغول به کار در این رشته تحصیلی 34900 یورو در سال می باشد و درآمدها در این رشته از 18900 یورو (کمترین) تا 52700 یورو (بالاترین) متغیر می باشد.

طبق اطلاعات به دست آمده امروزه فردی که به عنوان معلم تربیت بدنی پس از تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه در این کشور مشغول به کار است با توجه به تعداد سال های اشتغال از درآمدهای بیشتری برخوردار می شود. شما می توانید در جدول زیر میزان تجربه و درآمد افراد را مشاهده فرمایید. 

مزایای تحصیل تربیت بدنی فرانسه

مزایای تحصیل تربیت بدنی فرانسه بسیار فراوان است و دانشجویان می توانند حین تحصیل از این مزایا بهرمند شوند. یکی از مهم ترین این موارد دسترسی به برنامه ها و امکانات تحصیلی با کیفیت می باشد. همچنین کشور فرانسه دارای سنت طولانی در زمینه ورزش و تربیت بدنی است و بسیاری از دانشگاه ها و مدارس این کشور به دلیل تحقیقات و نوآوری های خود در این زمینه در سطح بین المللی شناخته شده هستند.

از طرفی دانشجویان می توانند حین تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه با سایر دانشجویان و متخصصان در زمینه تربیت بدنی آشنا شوند و دانش، مهارت و دیدگاه خود را گسترش دهند. دانشجویان همچنین می توانند در رویدادها و مسابقات بین المللی شرکت کرده و از این طریق رزومه شغلی و تحصیلی خود را گسترش دهند.

اگر به تحصیل رشته تربیت بدنی در کشورهای خارجی علاقه مندید مقالات زیر را مرور کنید.

سوالات پرتکرار تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه

بهترین دانشگاه برای تربیت بدنی در این کشور دانشگاه لیل است که یک دانشگاه دولتی می باشد. دانشکده تربیت بدنی دانشگاه لیلی برنامه های تحصیلی بسیار معتبری در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد.

به طول کل هزینه های تحصیلی در این کشور در رشته تربیت بدنی برای دانشجویان بین المللی حدودا 3000 تا 10000 یورو در سال در نظر گرفته می شود.

بله، امروزه مختلفی از بورس تحصیلی در این کشور وجود دارد که مهم ترین آن ها شامل بورس تحصیلی معیارهای اجتماعی، بورسیه شایستگی، بورس تحصیلی اراسموس یا بورسیه تحصیلی ایفل می شوند.

دوره لیسانس تربیت بدنی در فرانسه با توجه به دانشگاه و همچنین عملکرد  تحصیلی دانشجویان بین حدودا سه تا چهار سال به طول می انجامد و دانشجویان در این دوره دروس نظری و عملی علوم ورزشی، فعالیت های بدنی و ورزشی، تربیت، روانشناسی، جامعه شناسی، مدیریت و… را فرا می گیرند.

از مهم ترین فرصت های شغلی در برای افراد در این رشته می توان به معلم ورزش، تسهیل کننده ورزش، مربی ورزشی، مشاور ورزشی، هماهنگ کننده ورزشی و… اشاره کرد.

در نهایت باید گفت تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه می ‌تواند فرصت‌ های شغلی زیادی مانند تدریس، مربیگری، تناسب اندام، مدیریت ورزشی یا تحقیق را در اختیار دانشجویان قرار دهد. چنانچه شما نیز به فکر تحصیل به این کشور هستید، همین حالا با مطالعه مقاله مهاجرت به فرانسه با روش های قانونی مهاجرت به این کشور آشنا شده یا برای شروع روند مهاجرت از طریق دفتر غرب و دفتر مرکزی تهران یا دفتر شیراز با مشاورین شرکت مهاجرتی رجبی در تماس باشید.

با برخی مراجعین ما که هم اکنون در فرانسه تحصیل می کنند آشنا شوید.

پخش ویدیو
نمایش ویدیو درباره فاطمه غلامی
پخش ویدیو

6 دیدگاه در “تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه

 1. تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه لیلا گفت:

  باسلام وعرض ادب
  میخواستم بدونم زیرشاخه های رشته تربیت بدنی دردوره کارشناسی ارشد ودکترا دردانشگاههای فرانسه کدومند وآیا شاخه ای تحت عنوان آسیب شناسی وحرکات اصلاحی دارندشغل مربوط به این شاخه چی میشه توی فرانسه
  باتشکر

  1. تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه مشاور مهاجرت تحصیلی گفت:

   با سلام و درود
   سرچ رشته و دانشگاه ها توسط تیم اجرایی، برای کلاینت های مجموعه انجام می شود .
   برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید:
   02191002525
   07191002525
   با تشکر از سوال شما

 2. تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه محدثه ابدالی ماهوری گفت:

  سلام وقت بخیر بنده ۲۴ سالمه و مدرک فوق دیپلم مربی کودک بوده . کارشناسی مدیریت برنامه ریزی تربیت بدنی بوده و می‌خوام برای ارشد مهاجرت کنم رشته دیگری رو یعنی ارشد حرکات اصلاحی بخونم چون ب ادامه رشته مدیریت برنامه ریزی علاقه ندارم
  و نمیدونم چه کشوری مناسب هست و چطور اقدام کنم برای مهاجرتم چون بنده مربی ورزشی هستم

  1. تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه مشاور مهاجرت تحصیلی گفت:

   با سلام و درود
   شرایط سنی تان مناسب است و کشورهای مختلف از جمله آلمان ، فرانسه ، اتریش ، ایتالیا ، مجارستان ،لهستان ، هلند ، انگلیس و کانادا میتوانید اپلای کنید .
   البته بابت انتخاب رشته نیاز به بررسی های بیشتر است و باید رشته مرتبط اقدام بفرمایید .
   با تشکر از سوال شما

 3. تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه هانا گفت:

  ببخشید من رشته ام تربیت بدنی هست و به دبیرستان تربیت بدنی میرم
  امکان پذیر هست با دیپلم تربیت بدنی بتونم پذیرش بگیرم از دانشگاه؟

  1. تحصیل رشته تربیت بدنی در فرانسه مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   در صورت داشتن دیپلم 12 ساله و مدرک زبان امکان پذیر است.

   با تشکر از سوال شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.7/5 - (9 امتیاز)