دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

Picture of مشاوران مهاجرت
مشاوران مهاجرت
تحصیل پزشکی در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه در حال حاضر دارای وضعیت یک دانشگاه تحقیقاتی ملی است که طیف وسیعی از برنامه های دانشگاهی را برای دانشجویان کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد ، از جمله فعالیتهای اصلی آن تحقیقات بنیادی و کاربردی ، آموزش های بیشتر و دوره های ارتقاء صلاحیت برای کارکنان آموزشی و دانش پژوهان است ، این موسسه الی آموزش عالی با حکم دولت فدرال مورخ ۲۰ مه ۲۰۱۰ به عنوان ” دانشگاه تحقیقات ملی ” شناخته شد.

دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه در سارانسک ، پایتخت جمهوری مورداویا ، ۶۲۰ کیلومتری جنوب شرقی مسکو واقع شده است و دانشجویان آینده می توانند از میان ۱۳۳ رشته موجود در زمینه های تحصیل و تمرکز کارشناسی و کارشناسی ارشد در برنامه های تمام وقت و پاره وقت تحصیل کنند ، در ادامه مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تا حد ممکن به تمام جنبه های ممکن در خصوص تحصیل در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه پرداخته اند.

پیش تر در همین سایت در خصوص چگونگی مهاجرت تحصیلی به روسیه به طور مفصل مطالبی را ارائه داده ایم که کاملا به روز بوده و می تواند مرجع شما برای تصمیم گیری باشد ؛ مقاله تحصیل در روسیه را بخوانید.

تحصیل پزشکی در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

زبان تحصیل در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

زبان تحصیل در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه به زبان روسی است و متقاضیان این فرصت را خواهند داشت تا در دوره های مقدماتی به سطح زبانی مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه برسند.

دوره های مقدماتی در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

گروه آموزشی دوره های پیش دانشگاهی ، دوره های مقدماتی را برای شهروندان خارجی و افراد بدون تابعیت ارائه می دهد تا بتوانند برای برنامه های تحصیلی به زبان روسی درخواست دهند.

دوره های آمادگی در رشته های زیر برای متقاضیان تحصیل در این دانشگاه ارائه می شود :

 • علوم طبیعی (زبان روسی ، ریاضیات ، فیزیک و شیمی ) ؛
 • مهندسی و فناوری ( زبان روسی ، ریاضیات ، فیزیک و علوم کامپیوتر ) ؛
 • علوم انسانی ( زبان روسی ، مطالعات اجتماعی ، تاریخ و ادبیات ) ؛
 • اقتصاد ( زبان روسی ، مطالعات اجتماعی ، تاریخ و ریاضیات ) ؛
 • پزشکی و زیست شناسی ( زبان روسی ، شیمی ، زیست شناسی و فیزیک ).

دانشجویان زبان روسی و همچنین موضوعات آموزش عمومی را می آموزند تا بتوانند برای یک دوره تحصیلی به زبان روسی درخواست دهند ، دوره زبان روسی بخش عمده ای از برنامه درسی دوره های آمادگی است.

کلاس های زبان روسی به دانشجویان خارجی فرصتی منحصر به فرد می دهد تا در گرامر روسی پایه محکمی داشته باشند و مهارتهای زبان شفاهی و نوشتاری را بدست آورند و همچنین دانش خود را در موضوعات مورد علاقه دانشگاهی بالا ببرند.

قبل از کلاس ها ، زبان آموزان برای تعیین سطح مهارت زبان روسی مورد آزمایش قرار می گیرند و در گروه مناسب در پنج سطح زبان از ابتدایی تا پیشرفته قرار می گیرند.

فعالیتهای فوق برنامه بخشی جدایی ناپذیر از فرایند آموزشی است و در درجه اول با هدف آشنایی زبان آموز با فرهنگ کشور میزبان انجام می شود ، این امر با مشارکت فراگیران در مسابقات ، المپیک های دانشگاهی ، رویدادهای فرهنگی ، ورزشی و سایر مواردی که در دانشگاه برگزار می شود ، انجام می شود.

پس از اتمام تحصیل و گذراندن موفقیت آمیز امتحانات در بخش آموزشهای پیش دانشگاهی ، به اتباع خارجی گواهی پایان دوره اعطا می شود.

دانشکده های دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

آموزش در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه در ۸۹ تخصص در ۱۰ دانشکده و ۷ موسسه انجام می شود ، در دانشگاه دولتی مرداویا ۳۳ رشته کارشناسی و ۱۲ رشته کارشناسی ارشد در دانشکده های زیر وجود دارد.

دانشکده های دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه
 • دانشکده معماری و عمران
 • دانشکده جغرافیا
 • دانشکده بیوتکنولوژی و زیست شناسی
 • دانشکده آموزش پیش دانشگاهی و آموزش حرفه ای متوسطه
 • دانشکده تحصیلات تکمیلی
 • دانشکده زبانهای خارجی
 • دانشکده ریاضیات و فناوری اطلاعات
 • دانشکده فلسفه
 • دانشکده اقتصاد
 • دانشکده حقوق

بورسیه های تحصیلی دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

در سال تحصیلی جاری این دانشگاه هیچ بورسیه ای برای دانشجویان خارجی در نظر نگرفته است ، البته دانشجویان ممتاز در هر سال تحصیلی می توانند از تخفیفات در شهریه و یا بورسیه های دولت روسیه برای تحصیل برخوردار شوند ، برای اطلاع از شرایط دیگر بورسیه های تحصیلی در دانشگاه های روسیه می توانید با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی رجبی در ارتباط باشید.

تحصیل فیزیک و شیمی در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

دانشکده فیزیک و شیمی در سال 1994 تاسیس شد که به ترتیب در دانشگاه مرداویا در سال 1970 و 1974 افتتاح شد ، در حال حاضر IFH یکی از بزرگترین بخشهای آموزشی و علمی دانشگاه دولتی مرداویا است.

موسسه فیزیک و شیمی متقاضیان تخصص ” سیستم ها و مجتمع های رادیو الکترونیکی ” ، ” شیمی بنیادی و کاربردی ” و زمینه های آموزش مقاطع کارشناسی ” فیزیک ” ، ” شیمی ، فیزیک و مکانیک مواد ” را می پذیرد.

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی این امکان را دارند که تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد در زمینه های ” فیزیک ” و ” شیمی ” ادامه دهند ، آموزش دانشجویان در تخصص های ” فیزیک ” ، ” شیمی ” ، ” مهندسی رادیو ” ادامه دارد.

از سال 2002 ، این دانشکده میزبان یک کنفرانس علمی سالانه در روسیه با عناصر یک دانشکده علمی برای جوانان ” مواد نانو ، میکرو و اپتوالکترونیک و فیبر نوری : خواص فیزیکی و کاربرد ” است.

تحصیل حقوق در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

این دانشکده در سال ۱۹۷۸ تأسیس شد و دارای ۷ گروه آموزشی یک کلینیک حقوقی ، مرکز حقوق اروپایی و بین المللی ، مرکز بین منطقه ای Finno-Ugric برای حقوق قومی است.

تحصیل حقوق در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

گروه های آموزشی آن عبارتند از حقوق دولتی و اداری ، نظریه و تاریخ دولت و حقوق ، حقوق جزا ، علوم قضایی و جرم شناسی ، آیین دادرسی کیفری ، نظارت بر دادرسی ، حقوق و آیین دادرسی مدنی.

شهریه تحصیل در دانشکده حقوق 55000 روبل در هر سال تحصیلی است.

تحصیل اقتصاد و مدیریت در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

دانشکده اقتصاد در ژوئن 1969 تأسیس شد و در حال حاضر ، این دانشکده به عنوان مرکز پیشرو آموزش اقتصادی در جمهوری مرداویا شناخته می شود ، حدود 3000 دانشجو در دانشکده تحصیل می کنند و آموزش دانشجویان در زمینه های کارشناسی زیر انجام می شود : ” مدیریت ” ، ” مدیریت کیفیت ” ، ” اقتصاد ” ، ” مدیریت دولتی و شهرداری ” ، ” انفورماتیک کسب و کار ” ، ” تجارت ” ، ” مهمانداری ” و تخصص ” امنیت اقتصادی “.

این دانشکده برنامه کارشناسی ارشد را در زمینه های ” مدیریت ” ، ” اقتصاد ” و ” مدیریت دولتی و شهرداری ” افتتاح کرده است ، که در چارچوب آن طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد اجرا می شود.

این دانشکده شامل 9 گروه ، آزمایشگاه فناوری اطلاعات ، مرکز آموزش عملی حسابداران ، پژوهشکده اقتصاد ، مرکز تجاری و مرکز علمی و آموزشی ” کیفیت ” است و دارای یک شورای تخصصی برای دفاع از پایان نامه های دکترا و کارشناسی ارشد است.

تحصیل در این دانشکده 110000 روبل در سال هزینه دارد.

تحصیل پزشکی در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

دانشکده پزشکی در سال ۱۹۶۷ افتتاح شد و در سال ۲۰۱۲ ، ۴۵ مین سالگرد تأسیس خود را جشن گرفت و در حال حاضر ، بیش از ۲۰۰۰ دانشجو از کشور هایی همچون آلمان ، اوکراین ، بلاروس ، ترکمنستان ، تاجیکستان ، ارمنستان ، آذربایجان ، هند ، پاکستان ، سوریه ، عراق ، مصر ، تانزانیا ، یمن ، سریلانکا ، سودان ، اتیوپی و غیره در آن تحصیل می کنند ، این موسسه دارای ۵ مدرسه علمی شناخته شده در روسیه و خارج از کشور ، ۲ شورای پایان نامه دکترا ، یک موزه تشریحی و یک آزمایشگاه تحقیقاتی مرکزی است.

تحصیل پزشکی در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

تحصیل پزشکی در این دانشگاه ۲۴۸۸۰۰ روبل در سال هزینه دارد ، برای آشنایی بیشتر با شرایط تحصیل رشته های علوم پزشکی در روسیه ، مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه را بخوانید ، بسیاری از دانشگاه های روسیه بدون آزمون و تنها از طریق گذراندن دوره های پریمیدکال دانشجو می پذیرند.

تحصیل داروسازی در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

تحصیل داروسازی در این دانشگاه به مدت ۵ سال و به زبان روسی ارائه می شود و در هر سال تحصیلی تعداد ۱۰ دانشجو در این رشته پذیرفته می شوند.

هزینه تحصیل داروسازی در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه ۱۵۰۰۰۰ روبل در سال می باشد.

خوابگاه های دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه شرایط راحت زندگی را برای دانشجویان ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارکنان فراهم می کند و در سال ۲۰۱۶ ، بخاطر بهترین خوابگاه دانشجویی ، که در آن ۴۵۷ دانشگاه شرکت کردند ، مقام دوم را به دست آورد.

پردیس این دانشگاه شامل ۱۷ خوابگاه ( ۱۵ مورد در سارانسک ، دو مورد در رزایفکا و کوویلکین ) است و در حال حاضر ۴۵۰۰ نفر در خوابگاه ها زندگی می کنند.

در سال ۲۰۱۵ ، خوابگاه های جدید در خیابان پرولتارسکایا به خانه جدید بیش از ۵۰۰ نفر از ساکنان اوگاریوف تبدیل شد ، اتاقهای دو نفره و سه تخته مجهز به تمام امکانات لازم برای یک اقامت راحت است ، برای مثال هر اتاق دارای یخچال ، حمام با دوش و دسترسی به اینترنت است و همه خوابگاه ها مجهز به سیستم اعلام حریق اتوماتیک و سیستم هشدار صوتی هستند.

موقعیت مکانی دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه در سارانسک ، پایتخت جمهوری مرداویا واقع شده است.

موقعیت مکانی دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه

مرداویا در مرکز اتحادیه اروپا و بخشی از روسیه در تقاطع مهمترین شریانهای حمل و نقل مسکو – سامارا – نیژنی نووگورود – ساراتوف بع نشانی زیر واقع شده است.

آدرس کامل این دانشگاه خیابان بولشویسکای ۶۸ ، سارانسک ۴۳۰۰۰۵ ، جمهوری مرداویا در روسیه است.

سوالات پر تکرار تحصیل در دانشگاه اوگور مرداویا

ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه را به شما عزیزان معرفی کردیم ، برای پرسیدن سوالات خود و دانستن جزئیات بیشتر می تواند از بخش دیدگاه استفاده کرده و در اسرع وقت به جواب سوالات خود برسید.

زبان تحصیل در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه چیست؟

زبان تحصیل در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه به زبان روسی است و متقاضیان این فرصت را خواهند داشت تا در دوره های مقدماتی به سطح زبانی مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه برسند.

شهریه تحصیل رشته حقوق در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه چقدر است؟

دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیهشهریه تحصیل در دانشکده حقوق 55000 روبل در هر سال تحصیلی است.

هزینه تحصیل رشته اقتصاد و مدیریت در دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه چقدر است؟

تحصیل در این دانشکده 110000 روبل در سال هزینه دارد.

آیا دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه دارای خوابگاه است؟

دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه شرایط راحت زندگی را برای دانشجویان ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارکنان فراهم می کند و در سال 2016 ، بخاطر بهترین خوابگاه دانشجویی ، که در آن 457 دانشگاه شرکت کردند ، مقام دوم را به دست آورد.

در این محتوا با دانشگاه دولتی اوگور مرداویا روسیه آشنا شدید ، تیم موسسه مهاجرتی رجبی به دلیل اخذ پذیرش برای دانشجویان در بهترین دانشگاه ها شناخته شده است ، ما می توانیم بهترین آموزش را حتی برای بودجه های محدود ارائه دهیم و با ما ، بیشترین شانس را برای اخذ پذیرش از دانشگاه های روسیه خواهید داشت ، لذا هر چه سریع تر با ما در موسسه مهاجرتی رجبی در دفاتر تهران و یا شیراز در ارتباط باشید ، همچنین توصیه می کنیم مقاله تحصیل در دانشگاه سچینوا روسیه را حتما مطالعه کنید ، این دانشگاه یکی از مشهورترین دانشگاه های روسیه است که امکانات بی نظیری را به شما ارائه می دهد.

4.7/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه