تحصیل در دانشگاه فدرال کازان روسیه

تحصیل در دانشگاه فدرال کازان روسیه برای دانشجویانی که به دنبال تحصیل در دانشگاه های کشور روسیه هستند گزینه ای بسیار مهم است چراکه این دانشگاه با امکانات کم نظیرش مورد تایید کشورهای برتر جهان است.

روسیه با سابقه کهن تحصیل و آموزش در بسیاری از زمینه های علمی افتخارات چشمگیری را در سطح جهان از آن خود نموده و دانشمندان و محققان زیادی از این کشور به دنیای علم معرفی شده اند.

در میان مراکز علمی متعدد این کشور دانشگاه فدارل کازان به عنوان یکی از مطمئن ترین گزینه ها مورد استقبال دانشجویان بین المللی قرار داشته و هر ساله علاقه مندان بسیاری جهت ورود به رشته های مختلف این دانشگاه از جمله علوم مهندسی و پزشکی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

از این رو کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی با شماره ثبت 52051 (موسسه حقوقی رجبی 40451) بر آن شده اند تا با بررسی شرایط تحصیل در دانشگاه فدرال کازان روسیه به روزترین اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار داده و پاسخگوی تمامی سوالاتتان در این رابطه باشند.

کشور روسیه با اختصاص بودجه های قابل توجه در صدد است تا با جذب دانشجویان بین المللی رتبه علمی خود را در سطح جهان ارتقا بخشد ، اختصاص بورسیه های متعدد تحصیلی و مسیر آسانی که پیش روی دانشجو در رسیدن به پذیرش رشته دلخواهش وجود دارد همگی مزایایی شده اند تا تحصیل در روسیه برای دانشجویان خارجی به خصوص ایرانیان محبوب گردد ، مقاله تحصیل در روسیه را بخوانید تا با جزییات تحصیل در این کشور بیشتر آشنا شوید.

فهرست مطالب
تحصیل در دانشگاه فدرال کازان روسیه

معرفی دانشگاه فدرال کازان روسیه

تحصیل در دانشگاه فدرال کازان روسیه بیش از دو قرن پیش در سال 1804 آغاز شد ، این دانشگاه که اغلب در میان 500 دانشگاه برتر جهان قرار می گیرد افراد مشهور و بزرگ زیادی را تربیت و به جامعه تحویل داده است ، نام دانشگاه کازان همواره در میان چهار دانشگاه نخست روسیه قرار داشته و رشته های زبان شناسی ، شیمی ، فیزیک و پزشکی آن دارای رتبه بالایی در جهان هستند.

سالانه بیش از 40 هزار دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف به تحصیل مشغول هستند که حدود 15% از آنها از کشورهای متعدد جهان هستند.

دانشگاه فدرال کازان روسیه در زمان تاسیس خود به عنوان شرقی ترین دانشگاه امپراطوری روسیه تعداد محدودی از افراد علاقه مند به تحصیل را در رشته های اندکی پذیرش می نمود و فعالیت رسمی به صورت دانشگاه را از سال 1814 آغاز نمود.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد این دانشگاه معماری و ساختمان های زیبای آن است به حدی که در سال 1825 ساختمان اصلی دانشگاه یکی از بهترین ساختمان های زمان خود محسوب می شد ، در حال حاضر ساختمان اصلی دانشگاه مخصوص تدریس رشته حقوق بوده و به عنوان مظهر روحیه دانشجویی شهر کازان شناخته می شود.

دانشگاه کازان همکاری های بین المللی با کشورهایی همچون آلمان ، اسپانیا ، مکزیک ، برزیل ، بریتانیا ، ژاپن ، نروژ ایتالیا و کره جنوبی جهت انتقال دانشجویان داشته و افراد واجد شرایط می توانند شرایط انتقال خود را فراهم سازند.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

انتخاب دانشگاه انتخابی بسیار مهم و حساس است ، در این خصوص با کارشناسان آگاه رجبی مشورت کنید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

دانشکده های دانشگاه فدرال کازان

دانشگاه فدرال کازان روسیه با قرار گرفتن در کنار روی زیبای ولگا همانند یک شهرک دانشگاهی موسسات و بخش های مختلفی را در خود جای داده که اصلی ترین آموزش ها در دانشکده های مختلف به دانشجویان داده می شود ، در حال حاضر دانشگاه فدرال کازان دارای 250 دپارتمان ، 16 دانشکده و 18 موسسه وابسته است.

دانشکده های دانشگاه فدرال کازان
دانشکده مدیریت ، اقتصاد و امور مالی دانشکده روانشناسی و آموزش دانشکده زبان شناسی و ارتباطات بین فرهنگی دانشکده فیزیک
دانشکده ریاضیات و مکانیک دانشکده فناوری اطلاعات و سیستم های هوشمند دانشکده علوم محیطی دانشکده زمین شناسی و فناری های نفتی
دانشکده علوم پایه پزشکی و زیست شناسی دانشکده شیمی دانشکده ریاضیات محاسباتی و فناوری اطلاعات دانشکده مهندسی
دانشکده روابط بین الملل دانشکده علوم اجتماعی و فلسفه و ارتباطات جمعی دانشکده حقوق دانشکده عالی کسب و کار ( تجارت )

شرایط تحصیل در دانشگاه فدرال کازان روسیه

دانشگاه فدرال کازان که سیستم آموزشی دانشجو محور دارد با انجام ارزیابی های متعدد دانشجویان را در تمامی مقاطع و رشته های مختلف تحصیلی پذیرش می نماید ، تمامی دانشجویان علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه باید دوره پیش نیاز و آزمون ورودی را پشت سر گذاشته و مهارت زبانی خود را نیز تقویت سازند.

تحصیل در اکثر رشته های دانشگاه کازان به جز علوم پزشکی سه دوره تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را شامل می شود که زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا برخی از رشته ها وجود داشته و دانشجویان دوره کارشناسی باید زبان روسی را فراگیرند.

دوره پادفک دانشگاه فدرال کازان

دوره پادفک دانشگاه فدرال کازان

دوره پادفک برای دانشجویان بین المللی یادآور تحصیل در دانشگاه های کشور روسیه است که به عنوان یک دوره پیش نیاز و یا معادل پیش دانشگاهی در داخل کشورمان برگزار می گردد ، این دوره که با توجه به وضعیت تحصیلی دانشجو مشخص می گردد از 6 تا 10 ماه زمان برده و دروس تدریسی نیز با توجه به رشته انتخابی دانشجو تغییر می یابد.

گذراندن دوره پادفک دانشگاه فدرال کازان برای دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل در دانشگاه فدرال کازان اجباری بوده و زبان تحصیل صرفا روسی ست ، در واقع از اصلی ترین دلایل برگزاری دوره پادفک در کنار یادگیری دروس اصلی تسلط به زبان روسی به عنوان اولین نیاز دانشجو برای تحصیل در روسیه است.

دانشجویان در ترم اول این دوره به مدت چهار روز در هفته و هر روز شش تا هشت ساعت سر کلاس حاضر می شوند و در ترم دوم که به آشنایی کافی با زبان روسی رسیده اند یادگیری دروس پایه رشته موردنظرشان را آغاز می کنند ، ساعات حضور در کلاس در ترم دوم کمتر اما محتوای درسی بیشتر می باشد ، هزینه تحصیل در این دوره در حدود 2500 دلار است که باید توسط دانشجو پرداخت گردد.

تحصیل به انگلیسی در دانشگاه کازان

تحصیل به زبان انگلیسی از جمله دلایل اعتبار بخشی به یک دانشگاه در سطح بین المللی ست و دانشگاه کازان نیز که به عنوان دانشگاهی برتر در جهان شناخته می شود این زبان را به برنامه های آموزشی خود اضافه نموده است اما زبان انگلیسی در برنامه های کارشناسی بسیار کم کاربرد بوده و در رشته های علوم پزشکی دارای ظرفیت محدود است.

دانشجویانی که زبان انگلیسی را برای تحصیل انتخاب می کنند باید مدرک بین المللی آیلتس و یا تافل را با نمره حداقل 7 به دانشگاه ارائه دهند ، این دانشجویانی اجباری در سپری کردن دوره پادفک نداشته و باید شهریه بالاتری را به دانشگاه پرداخت کنند ، تحصیل به انگلیسی در دانشگاه کازان در رشته های زیر ارائه می شود: 

 • پزشکی عمومی
 • فیزیک
 • دندانپزشکی
 • مدیریت استراتژکی و عمومی
 • فارماکولوژی
 • داروسازی
 • تجارت نفت و گاز
 • زیست شناسی
 • زمین شناسی
 • مهندسی نرم افزار
 • ریاضیات
 • رادیو فیزیک
 • مطالعات مذهبی

اگر یادگیری زبان برای شما سخت است ، می توانید در کشورهای انگلیسی زبان تحصیل نمایید ، کشورهایی مانند آفریقای جنوبی و یا انگلستان ، مقاله تحصیل در انگلستان را بخوانید.

با برخی از دانشگاه های معتبر کشور روسیه بیشتر آشنا شوید.

پزشکی در دانشگاه فدرال کازان

پزشکی در دانشگاه فدرال کازان در جهان شهره است و یکی از اصلی ترین دلایل شهرت دانشگاه کازان ارائه رشته های علوم پزشکی تا مقطع تخصص است و با خرید تجهیزات پزشکی در میان 300 مقصد پزشکی برتر در فهرست QS قرار گرفته که رتبه بسیار بالایی ست.

از آنجا که تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه در این دانشگاه بسیار پر درخواست است داوطلبان باید به صورت اجباری در دوره پادفک شرکت نموده و در آزمون ورودی دانشگاه شرکت نمایند.

رشته پزشکی طی شش سال و در دو بخش پیش بالینی و بالینی تدریس می گردد ، متقاضیان باید دوره دبیرستان و متوسطه خود را با موفقیت و کسب حداقل 70% نمره در دروس تخصصی پشت سر گذاشته باشند.

دانشگاه این فرصت را برای دانشجویان بین المللی فراهم نموده تا بتواند درخواست خود را به صورت آنلاین صبت نموده و در صورت تایید از سوی دانشگاه جهت آغاز دوره پادفک به این کشور وارد شوند.

پزشکی در دانشگاه فدرال کازان

دندانپزشکی در دانشگاه فدرال کازان

دندانپزشکی در دانشگاه فدرال کازان نیز همانند رشته پزشکی در دانشگاه فدرال کازان دارای ظرفیت محدود است و دانشجویان طی پنج سال به مدرک تحصیلی خود دست می یابند ، دانشجویان در همان ابتدای ورود به دانشگاه قادر به انتخاب زبان تحصیل خود هستند و در صورت انتخاب زبان روسی باید یک سال قبل از آغاز تحصیل در دانشگاه دوره پادفک را پشت سر بگذارند.

دروس سال نخست دو رشته دندانپزشکی و پزشکی مشترک بوده و در سال های بعد تخصصی تر می شود ، دندانپزشکی دارای سه گرایش دندانپزشک ، متخصص آزمایشگاه بالینی و متخصص بهداشت و درمان عمومی ست ، علاوه بر رشته پزشکی و دندانپزشکی رشته های داروسازی ، بیوشیمی پزشکی ، بیوفیزیک پزشکی و فیزیولوژی پزشکی در دوره های تخصصی بع علاقه مندان ارائه می شود.

پرستاری در دانشگاه فدرال کازان

رشته پرستاری اگرچه یکی از زیر شاخه های رشته پزشکی است اما دوره های تحصیلی مقطعی داشته و دانشجویان باید تحصیل در این رشته را از دوره کارشناسی آغاز نماید ، این دوره 4 سال زمان برده و به زبان روسی تدریس می گردد.

رشته پرستاری تا دوره دکترای حرفه ای قابل تحصیل بوده و دانشجویانی که حد نصاب نمره پزشکی و یا دندانپزشکی را در آزمون ورودی دانشگاه فدرال کازان به دست نمی آورند می توانند به تحصیل در رشته پرستاری مشغول شوند.

پرستاری در دانشگاه فدرال کازان  بسیار مورد تایید کشورهای اروپایی بوده و دانشجویان می توانند پس از اتمام دوره تحصیلی خود به کشورهای تراز اول اروپا و جهان مهاجرت نموده و از فرصت های شغلی مناسبی بهره مند گردند.

نکته قابل توجه در رابطه با تحصیل کلیه علوم پزشکی در دانشگاه فدرال کازان ظرفیت بسیارمحدود دانشگاه در زیر شاخه های این رشته تحصیلی ست.

دقت داشته باشید که ظرفیت دوره پادفک معمولا چند برابر ظرفیت دانشگاه بوده و تمامی دانشجویان به قبولی در رشته موردنظرشان نخواهند رسید بنابراین بهتر است که تمام تلاش خود را برای قبولی در آزمون این دانشگاه به کار گیرید تا خدایی نکرده پس از دوره پاتفک دچار سردرگمی نشوید.

حقوق در دانشگاه فدرال کازان​

حقوق در دانشگاه فدرال کازان

دانشگاه کازان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان رشته حقوق در منطقه ولگا است که در سال 1952 دانشکده حقوق خود را به صورت تخصصی جایگزین بخش یاسی و اخلاقی خود نمود ، در این دانشکده رشته حقوق با گرایش هایی همچون تئوری حقوق ، حقوق خانواده ، حقوق بین الملل ، حقوق مالی و اجرایی و غیره به دانشجویان علاقه مند ارائه می گردد.

حقوق در دانشگاه فدرال کازان با 4 سال تحصیل در دوره کارشناسی آغاز شده و با کارشناسی ارشد دنبال می شود ، دانشجویانی که دوره کارشناسی خود را در کشوری دیگر پشت سر گذاشته اند می توانند برای مقاطع بالاتر به این دانشگاه درخواست دهند ، سپری کردن دوره پادفک برای دانشجویان دوره حقوق نیز الزامی ست چرا که آنها را سیستم آموزشی روسیه و زبان روسی آشنا می سازد.

هزینه تحصیل در دانشگاه فدرال کازان

بسیاری از شما علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور نگرانی های متعددی در رابطه با هزینه تحصیل در دانشگاه موردنظرتان دارید ، در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که گرچه رشته هایی همچون پزشکی و دندانپزشکی گرچه از گرانترین رشته های دانشگاهی به شمار می روند اما در دانشگاه کازان و کشور روسیه هزینه ها مناسب تر از سایر کشورها بوده و می توانید در مخارج صرفه جویی نمایید.

برای تحصیل در دوره پادفک دانشگاه کازان باید حدود 2500 دلار را برای یک سال تحصیلی پرداخت نمایید و هزینه تحصیل در دانشگاه فدرال کازان در رشته هایی همچون پزشکی و دندانپزشکی نیز ادر حدود 4500 دلار در هر سال تحصیلی است.

خبر خوب این است که دانشگاه کازان از سایر دانشگاه های روسیه نیز شهریه مناسب تری داشته و در دوره پادفک به شما این اجازه را می دهد تا شهریه تحصیلی خود را در هر ترم پرداخت کنید.

سایر رشته های دانشگاهی مانند پرستاری ، حقوق ، علوم مهندسی و غیره که دارای مقاطع مختلف هستند شهریه ای متغیر از 2000 تا 2500 دلار در سال دارند ، دقت داشته باشید که تحصیل به زبان انگلیسی در رشته هایی همچون پزشکی و دندانپزشکی شهریه تحصیلی را به صورت قابل توجهی افزایش داده و می تواند تا دو برابر نیز برسد.

اگر به دنبال تحصیل ارزان قیمت هستید ، می توانید کشور مجارستان را نیز انتخاب کنید ، مقاله تحصیل در مجارستان را بخوانید تا بیشتر با جزییات آن آشنا شوید.

همیشه در تلاشیم شما را از راه های صحیح و قانونی با کمترین زمان و هزینه ممکن به اهداف مهاجرتی تان برسانیم.

یکی از کشورهای محبوب مراجعین ما کشور روسیه است که دانشگاه های معتبر و نامی آن همواره دانشجویان بین المللی را به خود فرامی خواند.

در سالهای اخیر تعداد زیادی از مراجعین ما موفق به اخذ ویزای تحصیلی روسیه شده اند که تصاویر برخی از این ویزاها را در این ویدئوی کوتاه می بینید.

پخش ویدیو
منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

برای رسیدن به هدف متناسب با شرایط خود، مشاوره مجانی دریافت کنید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

بورسیه در دانشگاه فدرال کازان

دانشگاه کازان به دانشجویان واجد شرایط بورسیه های تحصیلی مختلفی را با هدف حمایت از استعدادها ارائه می دهد ، بورسیه های تحصیلی معمولا به دانشجویان علاقه مند به علوم پزشکی کمتر تعلق گرفته و دانشجویانی که به دنبال پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد و دکترا هستند شانس بهتری خواهند داشت.

در صورتی که به دنبال دریافت بورسیه در دانشگاه فدرال کازان هستید روزمه تحصیلی تان را تا حد ممکن قوی ساخته و با مطالعه شرایط مشخص شده در سایت دانشگاه مدارک لازم را در تاریخ تعیین شده از سوی دانشگاه ارسال نمایید ، کارشناسان موسسه مهاجرتی رجبی می توانند به خوبی شما را در این زمینه یاری رسانند.

روسیه دانشگاه های زیاد و شرایط متنوعی برای تحصیل دارد ، با تحقیق کامل بهترین دانشگاه را انتخاب کنید.

موقعیت مکانی دانشگاه فدرال کازان

دانشگاه کازان که مرکز اصلی آموزش در ایالت تاتارستان است در شهر کازان بخش اروپایی روسیه و خیابان کرملیوفسکایا واقع شده است ، این شهر که لقب سومین پایتخت کشور روسیه را از آن خود نموده جاذبه های بی نظیری برای مردم و گردشگران دارد و به دلیل وجود دانشجویان در این شهر هزینه های زندگی بسیار مقرون به صرفه است.

کازان یک شهر چند ملیت و فرهنگی ست که جمعیت مسلمان قابل توجهی نیز در آن ساکن هستند ، در این شهر شما زندگی مردم شرق و غرب را در کنار یکدیگر به صورت مسالمت آمیز خواهید دید و از زندگی در آن خسته نخواهید شد.

دانشگاه کازان با داشتن پردیس های مختلف و امکاناتی از قبیل خوابگاه و کتابخانه های گسترده دانشجویان را در تمامی زمینه های علمی به بهترین شکل ممکن تامین می سازد.

بیش از هزار مرکز درمانی به صورت مستقیم و غیر مستقیم با دانشگاه کازان در ارتباط بوده و دانشجویان می توانند به صورت پاره وقت در بخش های مختلف این مراکز درمانی و یا سایر بخش ها به کار مشغول شوند.

موقعیت مکانی دانشگاه فدرال کازان

پردیس یلابوگا دانشگاه فدرال کازان

دانشگاه کازان به عنوان پلی میان شرق و غرب یک دانشگاه مدرن و پویا است که با داشتن ساختمان و پردیس های متنوع علاوه بر امور آموزشی میزبان بسیاری از سمینارها و فستیوال ها نیز می باشد ، بسیاری این دانشگاه را خاستگاه شیمی آلی دانسته و دستاوردهای مهمی را مدیون دانشکده های مختلف این دانشگاه می دانند.

پردیس یلابوگا دانشگاه کازان که موسسات آموزشی آن به دلیل شهرت فراوان در بسیاری از زمینه ها جدا از دانشگاه شناخته می شوند ، دانشمندان و دانشیاران مفتخر روسیه را در خود جای داده و مطالعات گسترده ای را در زمینه های مختلف علمی برگزار می نماید.

در این پردیس می توان بخش انتشارات ، موزه ، متابخانه ، مجموعه تربیت بدنی و ورزش ، مرکز فن آوری اطلاعات ، دفتر ویراستار روزنامه دانشگاه ، قسمت اداری ، محوطه دانشگاه ، کمپ ورزشی و سرگرمی ، مرکز کمک های پزشکی و کافی شاپ های مخصوص دانشجویان یافت.

در مراکز تحقیق و آموزش پردیس یبلابوگا مطالعاتی از قبیل فرهنگ های اروپایی و تاریخچه زیست محیطی به صورت تخصصی انجام می شود و لابراتورها و آموزشگاه های زیر را شامل می شود:

 • لابراتور تحقیقات تاریخی – منطقه ای
 • آزمایشگاه فن آوری های نوآورانه
 • لابراتور قوانین قضایی و اجتماعی
 • لابراتور نظارت بر پرنده ها
 • آزمایشگاه معادلات دیفرانسیل و کاربرد آنها در مدل ریاضیات
 • آموزش دانشجویان مستعد در منطقه فدرال
خوابگاه های دانشگاه فدرال کازان

خوابگاه های دانشگاه فدرال کازان

دانشگاه فدارل کازان از معدود موسسات آموزشی در روسیه است که برای همه دانشجویان مسکن مدرن و راحت فراهم می نماید ، دانشگاه با داشتن واحد های بسیار تقریبا تمامی دانشجویان را اسکان داده و اولویت را به کسانی می دهد که در برنامه های اصلی دانشگاه تحصیل می کنند.

معمولا از خوابگاه های این دانشگاه به عنوان دهکده های دانشجویی یاد می شود و اتاق های تک و یا دو نفره به دانشجویان دکترا اختصاص می یابد ، سایر اتاق ها به طور معمول 3 تا 4 نفره هستند و دانشجویان باید درخواست خود را به همراه ثبت نام در دانشگاه ثبت کنند.

نکته قابل توجه در رابطه با سکونت کمک دانشگاه به دانشجویان از طریق پرداخت کمک هزینه است ، طبق قوانین تحصیل در روسیه دانشگاه به دانشجویان واجد شرایط وام تحصیلی پرداخت نموده و یا با ارائه بورسیه تحصیلی آنها را از پرداخت هزینه سکونت معاف می سازد.

دسترسی فرودگاه و قطار به دانشگاه فدرال کازان

شهر کازان با فرودگاه در حدود 30 کیلومتر فاصله داشته و از طریق قطار به شهر مسکو ، اولا و اولیانوفک وصل می شود ، این شهر علاوه بر داشتن سیستم خط شهری در سرتا سر شهر دو ایستگاه اتوبوس اصلی جهت جابه جایی مسافران بین شهری نیز دارد.

دانشجویان در اوقات فراغت برای گشت و گذار می توانند از تاکسی و یا ماشین های اجاره ای نیز استفاده کنند و سیستم مترو نیز با هزینه ای مقرون به صرفه در سطح شهر وجود دارد.

فرودگاه بین المللی کازان پرواز به تمامی شهرها و کشورهای مختلف را انجام می دهد و به عنوان بزرگ ترین فرودگاه منطقه ای تاتارستان سالانه دانشجویان بی شماری را جابه جا می نماید ، البته دقت داشته باشید که پرواز مستقیمی میان شهر کازان و تهران صورت نمی پذیرد و دانشجویان باید به مسکو و یا سنت پترزبورگ رفته و سپس به کشورمان بازگردند.

سوالات تحصیل در دانشگاه فدرال کازان روسیه

زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا برخی از رشته ها وجود دارد اما دانشجویان دوره کارشناسی باید زبان روسی را فراگیرند.

گذراندن دوره پادفک برای دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل در دانشگاه فدرال کازان اجباری بوده و زبان تحصیل صرفا روسی ست ، در واقع از اصلی ترین دلایل برگزاری دوره پادفک در کنار یادگیری دروس اصلی تسلط به زبان روسی به عنوان اولین نیاز دانشجو برای تحصیل در روسیه است.

هزینه تحصیل در این دوره در حدود 2500 دلار است که باید توسط دانشجو پرداخت گردد.

دانشجویانی که زبان انگلیسی را برای تحصیل انتخاب می کنند باید مدرک بین المللی آیلتس و یا تافل را با نمره حداقل 7 به دانشگاه ارائه دهند.

پزشکی و دندانپزشکی شهریه ای در حدود 4500 دلار در هر سال تحصیلی دارد.

حال که با جزییات تحصیل در دانشگاه فدرال کازان روسیه بیشتر آشنا شدید ، می توانید با در نظر گرفتن شرایط و علاقه مندی های خود و با کمک مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی در دفاتر مرکز و غرب تهران و دفتر شیراز ، صحیح ترین تصمیم را گرفته به رویای خود برسید ؛ ضمناً برای آگاهی بیشتر ، می توانید مقاله مهاجرت به روسیه را نیز بخوانید و با سایر شیوه های مهاجرت به این کشور هم آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (97 امتیاز)
منو
خانه