روش های مهاجرت

مهاجرت به ایرلند

مهاجرت به ایرلند

کشور ایرلند به دلیل سطح مناسب زندگی همواره مورد توجه افراد بسیاری در سراسر دنیا جهت مهاجرت بوده و هرساله افراد زیادی از راه های مختلف برای رفتن به این کشور تلاش می کنند . کارشناسان ما در موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی می توانند در تمام امور مهاجرت به اروپا به شما کمک نمایند تا به بهترین شیوه ممکن به هدف خود و مهاجرت به کشوری دیگر دست یابید . در اینجا به بررسی شرایط مهاجرت به ایرلند می پردازیم .

درباره مهاجرت به ایرلند

کشور ایرلند به پایتختی دوبلین در شمال اروپا واقع شده است که با نام ایرلند جنوبی نیز خوانده میشود . این کشور در حدود پنج میلیون نفر جمعیت دارد که به زبان های ایرلندی ، انگلیسی صحبت میکنند .

ایرلند جزو اتحادیه اروپا بوده و آب و هوایی معتدل دارد که بارندگی در آن زیاد است . اغلب مردم این کشور مسیحی بوده و بیشتر از ده درصد جمعیت آن را مهاجران تشکیل میدهند .

برای مهاجرت به این کشور روش های مختلفی وجود دارد که به طور خلاصه آنها را بیان میکنیم و شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در موسسه تماس حاصل فرمایید .

مهاجرت با ویزای کاری به ایرلند

یکی از راه هایی که می توانید برای اخذ اقامت ایرلند انتخاب کنید اخذ ویزای کار می باشد . شرایط به این گونه است که شما برای کار و فعالیت در این کشور نیاز به یک کارفرمای ایرلندی دارید .

این کارفرما باید با ارائه گواهی مبنی بر اینکه فرد متقاضی کار شرایط مورد نظر را دارد درخواست کار را ارسال نماید و فرد متقاضی بتواند ویزای کاری این کشور را دریافت نماید و وارد بازار کار شود . با اخذ ویزای کار فرد میتواند پس از مدتی به اقامت این کشور دست یابد .

مهاجرت با ویزای کاری به ایرلند

مهاجرت با ویزای تحصیلی به ایرلند

مهاجرت تحصیلی نیز یکی از بهترین راه های مهاجرت به دیگر کشورها از جمله ایرلند محسوب میشود که فرد پس از پایان تحصیلات خود میتواند ویزای خود را به ویزای کار تبدیل کرده و پس از مدتی به اقامت دائم این کشور برسد .

تحصیل در مقاطع مختلف و رشته های گوناگون این کشور امکان پذیر است و شرط اصلی تمامی دانشگاه ها برای پذیرش دانشجو داشتن مدرک زبان می باشد .

که نمره آن برای سطوح مختلف متفاوت در نظر گرفته شده است . مدارک دانشگاه های این کشور از اعتبار بین المللی برخوردار بوده و دانشجویان میتوانند پس از اتمام دوره تحصیلی خود به سایر کشور ها مهاجرت کرده و به کار مشغول شوند .

مهاجرت از طریق ازدواج

مهاجرت و اخذ اقامت دائم برای برخی افراد که با یکی از اتباع این کشور ازدواج میکنند نیز امکان پذیر است که فرد برای شهروند این کشور شدن باید شرایطی را داشته باشد .

یکی از این شرایط این است که فرد باید حداقل یک سال قبل از درخواست خود برای شهروند شدن در این کشور اقامت داشته باشد .

همچنین سه سال از ازدواج آنها گذشته باشد . تحت شرایط دیگری مانند اینکه فرد قبل از ازدواج دوسال در این کشور اقامت داشته باشد پس از ازدواج میتواند درخواست شهروند شدن بدهد و از تمامی حقوق شهروندی بهره مند شود .

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ایرلند

راه های متفاوتی برای رسیدن به اقامت کشور ایرلند از طریق ثبت شرکت وجود دارد که دو روش از آن را بررسی می کنیم و شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

روش اول : با ثبت شرکت و سرمایه ای در حدود 50000 یورو میتوانید در زمینه های گوناگون فعالیت خود در این کشور را آغاز نمایید اما باید توجه داشته باشید که در این روش نیاز به چند شریک ایرلندی نیز دارید تا بتوانید شرکت خود را به ثبت برسانید .

روش دوم : خرید اوراق قرضه می باشد که با خرید در حدود ده میلیون یورو اوراق قرضه در بازار سهام این کشور پس از پنج سال به اقامت دائم برسید که این روش کمی سخت به نظر میرسد .

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ایرلند

مهاجرت از طریق تولد فریند در ایرلند

قوانین اعطای اقامت به فرزندانی که در این کشور به دنیا می آیند به این صورت است که فرزندی که از پدر و مادر ایرلندی متولد میشود میتواند تابعیت این کشور را دریافت نماید حتی اگر داخل خاک این کشور متولد نشود .

برای فرزندانی که پدر و مادر آنها ایرلندی نبوده و حتی دارای اقامت نیستند نیز اگر در داخل خاک این کشور متولد شوند اقامت این کشور صادر میگردد و میتواند تابعیت این کشور را دریافت نمایند و از تمام حقوق شهروندی بهره مند شوند .

مهاجرت از طریق پناهندگی

با توجه به روش های مختلف مهاجرت به یک کشور توصیه میشود که افراد برای اخذ اقامت کشورها تمامی راه ها را بررسی کرده و از یکی از روش های ذکر شده اقدام نمایند . مهاجرت از طریق پناهندگی راهی بسیار پر خطر و ریسک پذیر می باشد که اصلا توصیه نمی شود ولی به هر حال برخی افراد آن را انتخاب میکنند .

در این روش تا زمانی که با درخواست پناهندگی فرد موافقت نشده است اجازه کار و یا هیچ گونه فعالیت را در این کشور ندارد و از هیچ گونه حق و حقوقی بهره مند نخواهد بود . بهتر است بدانید که این روش ممکن است سال ها به طول انجامد و شرایط بسیار سخت و طاقت فرسایی دارد .

برای رسیدن به اقامت و مهاجرت به ایرلند شما باید شرایط یکی از روش های بالا را داشته باشید تا بتوانید ویزا و اقامت دائم آن را دریافت نمایید . پیشنهاد کارشناسان ما به شما این است که با در نظر گرفتن تمامی شرایط خود و کشور موردنظر جهت اخذ اقامت اقدام نمایید . متخصصان امور مهاجرتی ما در دفاتر تهران و شیراز موسسه مهرآفرین رجبی آماده اند تا به شما در تمامی امور کمک کرده و هرچه آسانتر شما را به هدفتان برسانند . می توانید جهت کسب هرگونه اطلاعات در خصوص روش های قانونی مهاجرت با این مشاوران در موسسه تماس حاصل فرمایید .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *