مهاجرت به مجارستان

مجارستان کشوری زیبا واقع در اروپای شرقی و بخشی از منطقه شنگن است . هزینه زندگی در مجارستان به طور قابل توجهی پایین تر از سایر کشورهای اروپایی است . به عنوان مثال املاک ، خدمات عمومی ، حمل و نقل عمومی ، کلینیک های خصوصی و مدارس ارزان تر هستند . همین ویژگی ها توجه خیلی از افراد علاقه مند مهاجرت به مجارستان را جلب نموده است .

انتخاب کشور مجارستان برای مهاجرت به اروپا گزینه ای است که دارای مزایا و معایب خود می باشد . اما ویژگی های موجود در انواع روش های قانونی مهاجرت به این کشور سبب شده است که متقاضیانی نه چندان کم ، این کشور را جزو بهترین گزینه های مهاجرتی بدانند . اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که باید دوستان توجه داشته باشند کیفیت زندگی در کشور مجارستان را با کیفیت زندگی در کشورهایی همچون هلند ، آلمان و یا حتی لهستان نباید مقایسه کنند .

روش های قانونی مهاجرت به مجارستان

در این نوشتار سعی بر آن است تا اطلاعاتی در خصوص روش های مختلف مهاجرت که عناوین آن ها را در زیر برای شما آورده ایم در اختیار شما سروران قرار دهیم . ورود به هر کشوری دارای روش های مختلفی می باشد که افراد باید روش مناسب خود را یافته و سپس از آن طریق اقدام کنند . این مقاله با کمک مشاورین موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی نوشته شده است تا به شما نشان دهد هر روشی دارای چه ویژگی هایی هستند .

  • مهاجرت با ویزای تحصیلی
  • مهاجرت از طریق کار
  • مهاجرت با ثبت شرکت
  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
  • ازدواج با تبعه مجارستانی
  • تولد فرزند در کشور مجارستان

مهاجرت با ویزای کار مجارستان

کسانی که مایل به کار در کشور مجارستان هستند باید اجازه کار در این کشور داشته باشند . در نظر داشته باشید که مجوز کار برای یک کار خاص با یک کارفرمای خاص صادر می شود .

اگر یک کار جدید شروع شود باید مجوز کار برای کار جدید درخواست شود . برای اخذ ویزا کاری مجارستان باید دعوت نامه از یک کارفرما داشته باشید .پیشنهاد ما به شما ویزای کار آلمان می باشد .

در کل گرفتن مجوز کار در مجارستان برای دانشجویان و فارغ التحصیلانی که در مجارستان تحصیل کرده اند بسیار راحت تر می باشد .

مهاجرت با ویزای کار مجارستان

مهاجرت از طریق تحصیل به مجارستان

این کشور دارای دانشگاه هایی با سطح علمی بالا و عالی است که امکان تحصیل در به زبان انگلیسی را به شما می دهد . هزینه تحصیل معمولا بیشتر از سایر کشوورهای اروپایی است ولی هزینه های زندگی نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد .

مخصوصا تحصیل رشته های پزشکی در مجارستان برای دانشجویان خارجی بسیار محبوب است ، اما شما می توانید در رشته هایی چون بیزینس ، اقتصاد ، مهندسی ، معماری و بسیاری از رشته های دیگر به عنوان دانشجوی خارجی تحصیل کنید .

برای درخواست ویزای تحصیلی مجارستان ، باید نامه پذیرش از دانشگاه مجارستان دریافت کنید . همچنین باید مدارک دیگری را تهیه کنید ، مانند مدارک پرداخت هزینه تحصیل ، مدارک مالی کافی برای حمایت از خود در مجارستان ، مدارک بیمه درمانی و موارد دیگر . با اخذ ویزای دانشجویی می توانید آزادنه به سایر کشور های حوزه شنگن بدون ویزا نیز سفر کنید .

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در مجارستان

مجارستان مجوز اقامت موقت و دائمی برای صاحبان کسب و کار ارائه می دهد که در شرکت خود به عنوان مدیر نقش فعال دارند . برای شروع پروسه مهاجرت بیزینسی ، باید یک شرکت در مجارستان راه اندازی کنید ، یک طرح کسب و کار آماده کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام الزامات با موفقیت انجام شده است .

هنگامی که مدیر مجوز اقامت خود را گرفت ، همسر و فرزندان می توانند برای ویزا درخواست کنند و به اروپا بیایند . این برنامه برای همه ملیت ها در دسترس است .

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در مجارستان معمولا سه تا چهار ماه طول می کشد . برای ثبت شرکت حدود ۲۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ یورو نیاز خواهید داشت . نرخ مالیات در مجارستان از کمترین نرخ در بین کشور های اروپایی برخوردار است که حدود ۱۰ درصد می باشد .

عزیزانی که جهت مهاجرت به مجارستان تمایل به ثبت شرکت در این کشور دارند و یا می خواهند شعبه ای از شرکت خود را در مجارستان تاسیس کنند می توانند با مشاورین موسسه حقوقی مهر آفرین رجبی به صورت تضمینی تماس حاصل فرمایند .

اخذ اقامت با سرمایه گذاری در مجارستان

در این روش متقاضیان می توانند با خرید اوراق قرضه دولتی به ارزش ۳۰۰۰۰۰ یورو با سررسید پنج سال اقامت موقت مجارستان را بدست آورند . بعد از پنج سال سرمایه اولیه بدون سود آن به سرمایه گذار برگردانده می شود .

اخذ اقامت با سرمایه گذاری در مجارستان

در این روش ظرف ۴۵ روز مجوز اقامت صادر می شود و کارت اقامت موقت شش ماهه به سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال تعلق می گیرد و پس از شش ماه این کارت اقامت موقت به دائمی تبدیل می گردد . در طول این مدت فرد میتواند آزادانه در حوزه ی اروپا سفر و زندگی کند .

در نهایت ذکر چند نکته در خصوص مهاجرت به مجارستان در این مطلب ضروری است . نخست اینکه با ازدواج با یک فرد مجارستانی نیز می توان به اقامت مجارستان دست یافت . دوم اینکه تولد فرزند در مجارستان موجب اخذ اقامت برای فرزند یا والدین نمی شود .

موسسه مهر آفرین رجبی دارای مجوز رسمی بصورت مشاوره تلفنی و حضوری در خدمت شما هموطنان عزیز جهت اطلاع از مزایا و معایب تحصیل در مجارستان ، مهاجرت به دیگر کشورهای اروپائی و در کل روش های قانونی مهاجرت می باشد ، تا شما دوست عزیز قادر به اخذ تصمیمی آگاهانه برای امر مهاجرت باشید . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر تهران و شیراز تماس حاصل فرمایید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *