اتریش

اتریش کجاست؟

اتریش کجاست؟

اتریش کجاست؟ اتریش در مرکز قاره همیشه سبز اروپا واقع شده است که از سمت شمال چک و آلمان ، از سمت جنوب ایتالیا و اسلوونی ، از سمت غرب سوئیس و لیختنشتاین و از سمت شرق اسلواکی و مجارستان را در همسایگی خود می بیند و کاملا محصور در خشکی می باشد و هیچ ارتباط آبی ندارد.

این کشور نزدیک به 8،5 میلیون نفر جمعیت را در مساحتی به اندازه 8400 کیلومتر مربع جای داده است که تراکم جمعیتی مناسبی برای این کشور می باشد ، جالب است که بدانید که مساحت اتریش از بعضی استان های کشور ما کمتر است ، در این محتوای کوتاه از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به معرفی بیشتر کشور اتریش خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

همچنین می توانید برای دانستن نکاتی بسیار مهم در خصوص روش های قانونی مهاجرت به این کشور به مقاله مهاجرت به اتریش مراجعه نمایید.

آب و هوای اتریش

اتریش یک کشور کوهستانی است که اغلب مساحت آن به وسیله کوه ها پوشیده شده است و قسمتی از رشته کوه های آلپ نیز در این کشور قرار گرفته اند که 62 درصد از خاک اتریش را در بر میگیرد.

آب و هوای این کشور معتدل است به گونه ای که تابستان ها هوا ملایم و بارش های تابستانه در این کشور بسیار است ، در زمستان هم هوایی بسیار سرد در اکثر مناطق این کشور جریان دارد ، اتریش به طور کل کشوری بسیار سر سبز با مناظری فوق العاده زیبا و بکر می باشد که می تواند دلیل آن را پر بارش بودن تمام مناطق آن در طول سال دانست ، به گونه ای که در قسمت های هموار و مسطح تا 700 میلی متر و در بعضی مناطق مرتفع و کوهستانی حتی تا 2300 میلی متر بارندگی در سال اتفاق می افتد.

بهترین قصل برای سفر و بازدید از این سرزمین زیبا ، فصل بهار است که جشنواره هایی نیز رو به برپایی می باشند و هم زیبایی به اوج خود می رسد ، البته اگر به خزان و رنگ نارنجی و قرمز برگ درختان هم علاقه دارید پاییز نیز می تواند زمان بسیار مناسبی برای سفر باشد ، ولی باید خود را برای بادهای تند و سردی که شروع به درنوردیدن رشته کوه های آلپ می کند نیز آماده نمایید.

سوالات پر تکرار درباره کشور اتریش

پاسخ سوال اتریش کجاست ؟ را دادیم ، حال که تا حدودی با این کشور آشنا شده اید می توانید با تحقیق بیشتر و شناخت بهتر این کشور تصمیم بهتری برای مهاجرت بگیرید ، با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی از طریق شماره های دفاتر تهران و شیراز در ارتباط باشید ، ضمناً پیشنهاد می کنیم مقاله مهاجرت به آلمان را نیز بخوانید ، آلمان هم یکی از 20 اقتصاد برتر جهان است که مهاجرین بسیاری آن را به عنوان مقصد نهایی خود انتخاب می کنند.

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.