انگلستان

روش های سرمایه گذاری در انگلستان

روش های سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در کشور انگلستان از دیرباز مورد توجه سرمایه داران بین المللی بوده است . موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی ، در این مقاله روش های سرمایه گذاری در انگلستان را برای شرح می دهند . وکلای مجرب این موسسه با توجه به شرایط متقاضیان بهترین روش سرمایه گذاری در انگلستان را به آنها پیشنهاد می دهند . برای کسب اطلاعات کاملتر با دفاتر همکار موسسه در تهران و یا شیراز تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

افراد زیادی بر این باور هستند که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در انگلستان هزینه زیادی می طلبد و با این هزینه ها می توان در یک کشور اروپایی دیگر سرمایه گذاری کرد . اغلب افرادی که بر این باور هستند به احتمال زیاد از روش های سرمایه گذاری در انگلستان اطلاعات کافی ندارند .

البته این موضوع پرهزینه تر بودن قابل انکار نیست اما افرادی که انگلستان را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند تقریبا تمامی جوانب را در نظر می گیرند . ما هم در این فرصت ، جهت پیشگیری از ذهنیت های ناآگاهانه ، جزییات سرمایه گذاری انگلستان را توضیح می دهیم .

بررسی روش های سرمایه گذاری در انگلستان

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری از بهترین و معتبرترین راه های مهاجرت به انگلستان و دیگر کشورهای مهاجر پذیر جهان است . این روش در هر کشوری قوانین خاص خودش را دارد .

برخی کشورها مبالغ بسیار سنگینی را جهت سرمایه گذاری تعیین می کنند که باعث دلسردی سرمایه داران و کارآفرینان بین المللی می شود .

مبالغی که کشور انگلستان برای سرمایه گذاری تعیین کرده است ، نسبتا زیاد هم نیست اما مشکل اساسی برای متقاضیان کشوری مانند ایران ، افت بی سابقه ارز ایران در قبال پوند انگلستان است .

این موضوع از موانع اصلی بر سر راه سرمایه گذاران می باشد . ما امیدواریم که با آگاهی کامل از روش های سرمایه گذاری در انگلستان تمامی موانع از سر راه شما برداشته شود و به راحتی بتوانید در انگلستان سرمایه گذاری و در کوتاه ترین زمان ممکن و با روشی کاملا قانونی اقامت این کشور فوق العاده را به دست بیاورید .

مهم ترین موضوع در بحث مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری ، شناخت و آگاهی از ویزاهای مورد نیاز برای انواع سرمایه گذاری ها می باشد که در ادامه توضیح داده شده است .

سرمایه گذاری در انگلستان با مبلغ حداقل 50000 پوند

این نوع سرمایه گذاری در انگلستان ، نیاز به درخواست ویزای Tier1 interprenur دارد . با این مبلغ معمولا مراحل صدور ویزا به سختی انجام می شود و متقاضیان باید به گونه ای ثابت کنند که دویست هزار پوند سرمایه دارند .

این مبلغ می تواند در حساب متقاضی و یا همسرش باشد . مبلغ مذکور باید حداقل به مدت سه ماه در یکی از بانک های انگلستان و یا بانک های داخلی مورد تایید انگلستان سپرده گذاری شده باشد . این سپرده گذاری باید قابلیت انتقال به انگلستان را داشته باشد .

سرمایه گذاری در انگلستان با مبلغ حداقل 50000 پوند

این یک مورد از روش های سرمایه گذاری در انگلستان است که طرفداران زیادی دارد . این روش 95 امتیاز نیاز دارد .

مبلغ خود حمایتی در این نوع سرمایه گذاری برای افراد داخل انگلستان 945 پوند ( همراهان 630 پوند ) و برای افراد خارج از انگلستان 3310 پوند ( همراهان 1890 ) می باشد .

ارائه مدرک زبان برای متقاضیان سرمایه گذاری با این روش الزامیست ، در صورتی که متقاضی الزامی در ارائه مدارک آکادمیک ندارد .

سرمایه گذاری با روش post study work در انگلستان

دو نوع ویزای دیگر نیز در این حیطه سرمایه گذاری پنجاه هزار پوندی قرار می گیرند ؛ Tier1 Exceptional Talent visa و Tier 1 Graduate Entrepreneur visa .

این دو ویزا به ترتیب برای استعدادهای درخشان بین المللی و فارغ التحصیلان دانشگاه های بین المللی انگلستان که مایل به کارآفرینی در این کشور هستند صادر می شود . از الزامات این روش ارائه مدرک دانشگاهی و مدرک زبان می باشد .

برای این کار نیز متقاضیان حداقل پنجاه هزار پوند مورد نیاز می باشد اما ، تفاوت آن با روش قبل در این است که این مورد از روش های سرمایه گذاری در انگلستان ، نیازی به دویست هزار پوند حساب شخصی ندارد ، بلکه ارائه نقدی پنجاه هزار پوند کفایت می کند .

همچنین این روش نیازی به ارائه مبالغ خود حمایتی در انگلستان نیز ندارد . تاسیس شعبه یا نمایندگی در انگلستان عنوان مقاله ای در همین سایت است می توانید آن مقاله را هم مطالعه نمایید .

ویزای سرمایه گذاری انگلستان

پیش از هر تصمیمی ابتدا مزایا و معایب مهاجرت به انگلستان را بررسی کنید . یکی از روشهای مهاجرت ، ویزای سرمایه گذاری است . ویزای سرمایه گذاری انگلستان به طور عمومی در یک نوع ویزا خلاصه می شود ، آنهم ویزای Tier1 انگلستان است . جهت آشنایی بیشتر شما عنوان می کنیم که ویزای Tier انواع دیگری اعم از Tier2 و Tier4 نیز دارد .

Tier2 به ویزای کار عمومی در انگلستان تخصیص یافته است و ویزای Tier4 انگلستان در واقع یک نوع ویزای تحصیلی می باشد . به ویزای Tier1 ، ویزای کارآفرینی انگلستان نیز گفته می شود . برای دریافت این ویزا میزان سرمایه و سطح تسلط به زبان انگلیسی مورد ارزیابی قرار می گیرد .

متقاضیان سرمایه گذاری با سرمایه های حداقل پنجاه هزار پوند تا سقف ده میلیون پوند می توانند برای دریافت ویزای Tier1 انگلستان ، اقدام کنند . این ویزا خود بر حسب میزان سرمایه متقاضی و روش های سرمایه گذاری در انگلستان ، به چندین زیر گروه تقسیم می شود ؛

 • ویزای Tier1 general ( در حال حاضر برای تقاضا دهندگان فعال نمی باشد )
 • ویزای Tier1 Entrepreneur
 • ویزای Tier1 investor
 • ویزای Tier1 post_ study work

الزامات سرمایه گذاری در انگلستان

 • ارائه مدارکی دال بر دانش زبان شما ؛ برخی از روش های سرمایه گذاری در انگلستان نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند ، برخی روش ها هم ارائه مدرک زبان در حد آیلتس 5 کفایت می کند .
 • ارائه مدارک مربوط به عدم سوء پیشینه الزامیست .
 • گواهی سلامت پزشکی الزامیست .
 • سن قانونی سرمایه گذاری در انگلستان بالای هجده سال است .
 • هر چه مبلغ سرمایه گذاری بیشتر باشد ، متقاضیان مدت زمان بیشتری مجاز به خروج از انگلستان خواهند بود .
 • حداقل مبلغ سرمایه دویست هزار پوند باید در حساب شخصی سپرده گذاری شده باشد .
 • ارائه مدرکی مبنی بر حمایت مالی از خود و خانواده در انگلستان حداقل برای یکسال ( در برخی روش ها الزامی نمی باشد )

سرمایه گذاری در انگلستان با مبلغ دو میلیون پوند

این نوع سرمایه گذاری نیاز به درخواست و دریافت ویزای Tier1 investor دارد . افرادی که قصد دارند مبلغ دو میلیون پوند در انگلستان سرمایه گذاری کنند ، این مبلغ سپرده گذاری 30 امتیاز از 75 امتیاز مورد نیاز متقاضی را تامین می کند .

متقاضیان می توانند وارد بورس اوراق بهادار شده یا در شرکت های تجاری که از پیش در انگلستان به ثبت رسیده و هم اکنون فعال است ، سرمایه گذاری نمایند . آنها باید بخشی از سرمایه شان صرف خرید اوراق قرضه یا اوراق سهام و غیره نمایند و در اینصورت 30 امتیاز دیگر کسب خواهند کرد .

در نهایت اگر متقاضی هر چه سریعتر اقدام به سرمایه گذاری نماید ، می تواند باکس امتیازات خود را تکمیل نموده و به تجارت خود ادامه دهد . این روش از ابتدا بر باز کردن حساب بانکی در انگلستان تاکید ویژه دارد و در اغلب موارد سپرده گذاری در بانک های ایرانی را نمی پذیرد .

مزیت انتخاب این روش ، عدم نیاز به ارائه مدرک زبان ، مدرک تحصیلی و مبلغ خود حمایتی در انگلستان می باشد . اما پیش از آن نرخ مالیات در انگلستان را هم بررسی کنید .

Tier1 در انگلستان

Tier1 در انگلستان

متقاضیانی که از طریق ویزای Tier1 enterprenur و انتخاب مبلغ سرمایه گذاری پنجاه هزار پوند به انگلستان رفته اند ، می توانند به مدت سه سال و چهارماه به در انگلستان بمانند .

پس از این مدت چنانچه فرد حداقل دو فرصت شغلی ایجاد کرده و سرمایه دویست هزار پوندی آنها هم از بین نرفته باشد ، می تواند دو سال دیگر ویزایش را تمدید نماید .

ویزاهای نوع Tier1 investor و نیز سه سال و چهارماه اعتبار دارد و شرایط تمدید آن نیز مشابه روش سرمایه گذاری پنجاه هزار پوندی می باشد . در تمامی موارد فوق در صورت گذشتن پنج سال از روند کار و سکونت شما در انگلستان ، اقامت دائم انگلستان اعطا می شود .

افرادی که مبلغ سرمایه در حد پنج میلیون پوند داشته باشند ، پس از سه سال و آنهایی که ده میلیون پوند داشته باشند ، پس از دو سال به اقامت دائم انگلستان خواهند رسید . در مقاله فوق روش های سرمایه گذاری در انگلستان را بیان کردیم . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای کار انگلستان می توانید با مشاورین موسسه مهر آفرین رجبی در شهرهای تهران و شیراز تماس حاصل نمایید .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *