تاریخ کشور انگلستان از گذشته تا کنون

تاریخ کشور انگلستان از گذشته تا کنون دارای پستی ها و بلندی های بسیار است که ناشی حضور عوامل بیگانه در این کشور و همچنین نقش موثر استعمار این کشور بردیگر کشورها است. در این مقاله به صورت شفاف به این موضوع پرداخته ایم.

باستان شناسانی که در اوایل قرن بیست و یکم در نورفولک کار می کردند ابزارهای سنگی را کشف کردند که نشان دهنده حضور انسان در انگلستان از حدود 800000 تا 1 میلیون سال پیش است.

این اکتشافات حیرت آور نشان می دهد که تحقیقات باستان شناسی تا چه اندازه مسئول هر گونه شناختی از بریتانیا قبل از فتح روم است.

تمام آنچه از تاریخ کشور انگلستان از گذشته تا کنون در دسترس است تصویری از فرهنگ های متوالی و مقداری دانش از توسعه اقتصادی این کشور است اما حتی در دوران روم ، بریتانیا در حاشیه جهان متمدن قرار داشت و مورخان رومی برای آن دوره تنها چارچوبی را ارائه می‌دهند که می‌توان نتایج تحقیقات باستان‌ شناسی را در آن جا داد.

بریتانیا واقعا تنها پس از سکونت ‌گاه‌ های ساکسون ‌ها در قرن پنجم پس از میلاد در پرتو تاریخ ظاهر شد ، تا اواخر دوره میان سنگی ، بریتانیا بخشی از خشکی قاره را تشکیل می داد.

تاریخ کشور انگلستان از گذشته تا کنون در بر گیرنده مواردی جذاب است که به بیش از 800 هزار سال قبل تا کنون بر می گردد ، در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تاریخ کشور انگلستان را بررسی می کنیم.

 از شما دعوت می کنیم برای آشنایی هر چه بیشتر با راه های مهاجرت قانونی به انگلستان ، مقاله به روز و جامع مهاجرت به انگلستان را بخوانید.

فهرست مطالب
تاریخ کشور انگلستان از گذشته تا کنون

عصر برنز در انگلستان

بررسی تاریخ کشور انگلستان از گذشته تا کنون نشان می دهد در اوایل هزاره دوم یا شاید حتی قبل از آن ، از 2300 قبل از میلاد ، تغییراتی توسط قوم بیکر از کشورهای پایین و راین میانی ارائه شد ، این مردم مردگان خود را در گور های فردی دفن می کردند ، اغلب با ظرف نوشیدنی که فرهنگ آنها را نشان می داد.

گروه‌ های بعدی دانش متالورژی را به ارمغان آوردند و عصر برنز در انگلستان را آغاز کردند و مسئول بهره‌ برداری از ذخایر طلا و مس در بریتانیا بودند. آنها ممکن است یک زبان هند و اروپایی را نیز برای صحبت بکار می بردند.

اطلاعات کمی از عصر برنز اولیه و میانی در دست است ، به دلیل نا آگاهی فعلی از سایت های داخلی ، این دوره ها عمدتا با پیشرفت های تکنولوژیکی و تغییرات در ابزار ها یا سلاح ها تعریف می شوند ؛ به طور کلی ، جنوب شرقی بریتانیا در تماس نزدیک با این قاره و شمال و غرب با ایرلند ادامه داشت.

از حدود 1200 سال قبل از میلاد شواهد واضح تری برای کشاورزی در جنوب وجود دارد ، مزارع شامل کلبه های مدور در گروه ها با مزارع کوچک مستطیل و محفظه های انبار بود ؛ از قرن هشتم به بعد ، جوامع بریتانیا با همسایگان اروپایی قاره‌ای خود ارتباط نزدیکی برقرار کردند.

آشنایی با عصر ها و دوران های مختلف کشور انگلستان ، باعث شناخت کامل این کشور می شود که این موضوع می تواند برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند ، مهم باشد ؛ مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در انگلستان را در کنار این محتوا ، مطالعه کنید.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

ما به شما کمک میکنیم تا بهترین انتخاب را برای مسیر مهاجرتتان داشته باشید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

عصر آهن در انگلستان

عصر آهن در انگلستان در قرن هفتم معرفی شد ، صرفا یک واقعیت اتفاقی بود و به معنای تغییر جمعیت نیست ، با این حال ، در دسترس بودن بیشتر آهن ، پاکسازی زمین و در نتیجه رشد جمعیت را تسهیل کرد ، اولین آهن ‌سازان خنجرهایی از نوع هالشتات اما به شکل مشخص بریتانیایی می‌ساختند ؛ سکونتگاه ‌ها نیز از نوع مشخص بریتانیایی ، با خانه‌ های گرد سنتی ، سیستم کشاورزی «سلتیک» با مزارع کوچک و چاله ‌های ذخیره‌ سازی غلات بودند.

انگلستان پس از 600 قرن قبل از میلاد شاهد ساخت تپه ‌های بزرگ بود ، اینها حاکی از وجود رؤسای قدرتمند و رشد نزاع است زیرا افزایش جمعیت باعث ایجاد فشار بر سرزمین می شود ، تا 300 سال قبل از میلاد شمشیرها یک بار دیگر به جای خنجر ظاهر شدند.

در طول قرن دوم عصر آهن در انگلستان، صادرات قلع کورنیش ادامه یافت ، شواهدی از مقصد آن توسط انبار سکه ‌های نقره شمالی ایتالیای شمالی پل (کورنوال) ارائه شده است ، در قرن 1 قبل از میلاد این تجارت در دست ونتی از بریتانی بود.

عصر آهن در انگلستان

بریتانیای رومی

پس از لشکرکشی های سزار ، رومیان به دستور امپراتور کلودیوس ، تلاش جدی و مستمری را برای فتح بریتانیا در سال 43 پس از میلاد آغاز کردند ، آنها با چهار لژیون در کنت فرود آمدند و در نبرد هایی در مدوی و تیمز دو ارتش به رهبری پادشاهان قبیله کاتوولائونی ، کاراتاکوس و توگودومنوس را شکست دادند.

طی چهار سال بعد ، قلمرو تثبیت شد و امپراتور آینده و سپاسیان لشکرکشی را به سمت جنوب غربی رهبری کرد و در آنجا دو قبیله دیگر را تحت سلطه خود درآورد ؛ در سال 54 پس از میلاد ، مرز به سورن و ترنت بازگردانده شد و مبارزاتی برای تحت سلطه درآوردن شمال انگلستان و ولز برای تبدیل شدن به بریتانیای رومی در جریان بود.

اما در سال 60 پس از میلاد ، به رهبری ملکه جنگجو بودیکا قبایل علیه رومیان شورش کردند ، در ابتدا ، شورشیان موفقیت بزرگی داشتند. آنها به ترتیب کولچستر ، لندن و سنت آلبانز امروزی را با خاک یکسان کردند ، برخی شواهد باستان شناسی وجود دارد که در وینچستر نیز همین اتفاق افتاده است.

رومی ‌ها و فرهنگ آنها به مدت 350 سال در رأس امور باقی ماندند و آثار حضور آنها در سراسر انگلستان در همه جا دیده می شود.

مهاجرت های آنگلوساکسون

در پی فروپاشی حکومت روم در بریتانیا از اواسط قرن چهارم ، انگلستان امروزی به تدریج توسط گروه های ژرمنی پدیدار شد که در مجموع به عنوان آنگلوساکسون ها شناخته می شوند ، اینها شامل انگل ها ، ساکسون ها ، جوت ها و فریزی ها بودند ، نبرد دیرهام در ایجاد حکومت و مهاجرت های آنگلوساکسون در سال 577 بسیار مهم بود.

مزدوران ساکسون از قبل از اواخر دوره روم در بریتانیا وجود داشتند اما هجوم اصلی جمعیت احتمالا پس از قرن پنجم اتفاق افتاده است ، ماهیت دقیق این تهاجمات به طور کامل شناخته نشده است.

هفت پادشاهی به طور سنتی توسط این مهاجران ایجاد شده است ، سه مورد در جنوب شرقی قرار گرفتند که شامل ساسکس ، کنت و اسکس است ، میدلندز تحت سلطه پادشاهی مرسیا و شرق آنگلیا بود ؛ در شمال، نورثومبریا بود که دو پادشاهی قبلی، برنیسیا و دیرا را متحد کرد.

مهاجرت های آنگلوساکسون

هپتارشی و مسیحیت در انگلستان

مسیحی شدن انگلستان آنگلوساکسون در حدود سال 600 بعد از میلاد تحت تأثیر مسیحیت سلتیک از شمال غربی و کلیسای کاتولیک رومی از جنوب شرقی آغاز شد ، آگوستین ، اولین اسقف اعظم کانتربری ، در سال 597 به قدرت رسید ؛ در سال 601 ، او اولین پادشاه مسیحی آنگلوساکسون ، اتلبرت کنت را غسل تعمید داد ، آخرین پادشاه بت پرست آنگلوساکسون ، پندا مرسیا ، در سال 655 درگذشت و مأموریت آنگلوساکسون در این قاره در قرن هشتم آغاز شد و منجر به مسیحی شدن تقریبا تمام امپراتوری فرانک تا سال 800 گردید.

در طول قرن هفتم و هشتم ، قدرت بین پادشاهی های بزرگتر در نوسان بود ، اما به نظر می‌رسد قدرت به سمت شمال به پادشاهی نورثومبریا که از ادغام برنیسیا و دیرا شکل گرفت ، منتقل شده است.

دو شکست به تسلط نورثومبرین پایان داد که یکی نبرد ترنت در سال 679 در برابر مرسیا و دیگری نکتانسمر در سال 685 در برابر پیکت بود.

نورمن ها در انگلستان​

نورمن ها در انگلستان

فتح نورمن منجر به تغییر عمیقی در تاریخ دولت انگلیس شد ، ویلیام دستور داد تا کتاب Domesday ، بررسی کل جمعیت و زمین ‌ها و دارایی‌ های آن‌ ها برای اهداف مالیاتی تهیه شود که نشان می‌دهد طی 20 سال پس از فتح ، طبقه حاکم انگلیسی تقریبا به طور کامل خلع ید شده و زمین ‌داران نورمن ها در انگلستان جایگزین شده‌اند.

تمام پست های ارشد در دولت و کلیسا ، ویلیام و اشراف او در نرماندی و انگلیس به زبان نورمان فرانسه صحبت کردند و دادگاه را اداره کردند ، استفاده از زبان آنگلو نورمن توسط اشراف قرن ها دوام آورد و اثری محو نشدنی در توسعه زبان انگلیسی مدرن بر جای گذاشت.

پس از تاج گذاری ، در روز کریسمس 1066، ویلیام بلافاصله شروع به تحکیم قدرت خود کرد ، تا سال 1067، او با شورش هایی از هر طرف مواجه شد و چهار سال را صرف درهم شکستن آنها کرد ؛ سپس برتری خود را بر اسکاتلند و ولز تحمیل کرد و آنها را مجبور کرد که او را به عنوان ارباب بشناسند.

مشخصه قرون وسطی انگلیس جنگ داخلی ، جنگ بین المللی ، شورش های گاه به گاه و دسیسه های سیاسی گسترده در میان نخبگان اشرافی و سلطنتی بود ، انگلستان در غلات ، محصولات لبنی ، گوشت گاو و گوسفند بیش از حد خودکفا بود ؛ اقتصاد بین‌المللی آن بر پایه تجارت پشم بود که در آن پشم از گوسفندان شمال انگلستان به شهرهای نساجی فلاندر صادر می‌شد و در آنجا به پارچه تبدیل می‌شد. .

کشور انگلستان را با مطالعه مقالات جانبی زیر بهتر بشناسید و چالش های مهاجرتی آن را بدانید

اتحاد انگلستان

آلفرد وسکس در سال 899 درگذشت و پسرش ادوارد بزرگ جانشین او شد ، ادوارد و برادر شوهرش اتلرد برنامه ای را برای توسعه ، ساختن قلعه ها و شهر ها بر اساس مدل آلفردی آغاز کردند. پس از مرگ اتلرد ، همسرش (خواهر ادوارد) اثلفلد به عنوان “بانوی مرسیان” حکومت کرد و به توسعه ادامه داد ، به نظر می رسد که ادوارد پسرش اتلستان را در دربار مرسیان بزرگ کرده است ؛ پس از مرگ ادوارد نیز ایتلستان به پادشاهی مرسیان رسید و پس از مدتی عدم اطمینان ، وسکس را به دست آورد.

اتلستان به سبک گسترش پدر و عمه خود ادامه داد و اولین پادشاهی بود که به فرمانروایی مستقیم بر آنچه که اکنون انگلستان می دانیم دست یافت ، القاب منتصب به او در منشور ها و سکه ها حاکی از تسلط گسترده تری است.

گسترش او باعث ایجاد حس بد در میان سایر پادشاهی های بریتانیا شد و او یک ارتش ترکیبی اسکاتلندی-وایکینگ را در نبرد برونانبره شکست داد ، با این حال ، اتحاد انگلستان قطعی نبود ، در زمان جانشینان اتلستان ، ادموند و ادرد پادشاهان انگلیسی بارها و بارها کنترل نورثومبریا را از دست دادند و دوباره کنترل کردند ؛ با این وجود ، ادگار که بر همان گستره ای مانند ایتلستان حکومت می کرد ، پادشاهی را تحکیم کرد ، که پس از آن متحد باقی ماند.

قرن 17 در انگلستان

هنگامی که الیزابت درگذشت پادشاه اسکاتلند جیمز ششم که از خاندان استوارت بود پادشاه جیمز اول انگلستان شد ، او اولین پادشاهی بود که بر کل جزیره بریتانیا حکومت کرد ، اما این کشور ها از نظر سیاسی جدا باقی ماندند ؛ پس از به دست گرفتن قدرت ، جیمز با اسپانیا صلح کرد و در نیمه اول قرن هفدهم ، انگلستان تا حد زیادی در سیاست اروپا غیر فعال باقی ماند.

چندین تلاش برای ترور جیمز انجام شد و به ویژه توطئه اصلی و توطئه خداحافظ در سال 1603، و مشهورترین آنها ، در 5 نوامبر 1605 ، توطئه باروت توسط گروهی از توطئه گران کاتولیک به رهبری رابرت کیتسبی که باعث ضدیت بیشتر در انگلستان نسبت به این موضوع شد.

مستعمرات انگلستان

در سال 1607 انگلستان یک موسسه در جیمز تاون ساخت ، این آغاز استعمار انگلستان در آمریکای شمالی بود ، بسیاری از انگلیسی ها در آن زمان به دلایل مذهبی یا اقتصادی در آمریکای شمالی ساکن شدند.

تقریبا 70 درصد از مهاجران انگلیسی به آمریکای شمالی که بین سال‌های 1630 تا 1660 به این کشور آمده‌اند، خدمتگزاران قراردادی بودند ، در سال 1700، کارخانجات چساپیک حدود 100000 خدمتکار را منتقل کردند، که بیش از 75 درصد از کل مهاجران اروپایی به ویرجینیا و مریلند را تشکیل می دادند.

مستعمرات انگلستان​

جنگ داخلی انگلیس

اولین جنگ داخلی انگلیس در سال 1642 آغاز شد که عمدتا به دلیل درگیری های مداوم بین پسر جیمز ، چارلز اول ، و پارلمان بود ، شکست ارتش سلطنتی توسط ارتش مدل جدید پارلمان در نبرد ناسبی در ژوئن 1645 عملا نیروهای پادشاه را نابود کرد ، چارلز در نیوآرک به ارتش اسکاتلند تسلیم شد.

او سرانجام در اوایل سال 1647 به پارلمان انگلیس تحویل داده شد ، او فرار کرد و جنگ داخلی دوم انگلیس آغاز شد ، اما ارتش مدل جدید به سرعت کشور را امن کرد ، دستگیری و محاکمه چارلز منجر به اعدام چارلز اول در ژانویه 1649 در دروازه وایت هال لندن شد و انگلستان را به جمهوری تبدیل کرد ، این موضوع بقیه اروپا را شوکه کرد.

در وبیناری که مشاهده خواهید کرد، ما تمامی چالش های پیش روی مهاجران عزیز را بررسی کرده ایم و موانع و مشکلات پیش رو را برای شما به همراه راه حل، شرح داده ایم.

تمامی کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی در راستای رسیدن متقاضیان به اهدافشان گام بر می دارند و اطلاعات و تجارب خود را در اختیار آنها قرار می دهند.

پس می توانید پس از مطالعه این مقاله و مشاهده ویدیوهای مربوطه، با ما در تماس باشید تا راهنمایی های لازم را اختیار شما قرار دهیم.

پخش ویدیو

تشکیل بریتانیای کبیر

قوانین اتحادیه بین پادشاهی انگلستان و پادشاهی اسکاتلند یک جفت قانون پارلمانی بود که توسط هر دو پارلمان در سال 1707 تصویب شد و آنها را منحل کرد تا پادشاهی بریتانیا تشکیل شود که توسط پارلمان یکپارچه بریتانیا اداره می شد.

تشکیل بریتانیای کبیر

قوانین در 1 مه 1707 به اجرا در آمدند ، در این تاریخ ، پارلمان اسکاتلند و پارلمان انگلیس برای تشکیل بریتانیای کبیر ، مستقر در کاخ وست مینستر در لندن ، محل پارلمان انگلیس ، متحد شدند ؛ از این رو ، قوانین به عنوان اتحادیه مجالس شناخته شدند.

در سال 1714 به سلطنت ملکه آن ، آخرین پادشاه خاندان استوارت پایان داد ، پسر عموی دومش ، جورج اول جانشین او شد ، یک سری شورش های یعقوبی در تلاش برای احیای سلطنت استوارت آغاز شد اما شکست خورد ، چندین تهاجم برنامه ریزی شده فرانسوی ها نیز با هدف قرار دادن استوارت ها بر تاج و تخت انجام شد.

اولین قوانین کلی علیه کار کودکان ، Factory Acts ، در نیمه اول قرن نوزدهم در بریتانیا به تصویب رسید ؛ کودکان زیر 9 سال مجاز به کار نبودند و روز کاری جوانان زیر 18 سال به دوازده ساعت محدود شد.

قانون اتحاد 1800 ایرلند را به طور رسمی در فرآیند سیاسی بریتانیا ادغام کرد و از 1 ژانویه 1801 دولت جدیدی به نام پادشاهی متحده بریتانیا و ایرلند ایجاد کرد که بریتانیای کبیر را با پادشاهی ایرلند متحد کرد تا یک واحد سیاسی واحد را تشکیل دهند ، پارلمان انگلیس در وست مینستر به پارلمان اتحادیه تبدیل شد.

تاریخ و سرگذشت دیگر کشورها را در مقایسه با انگلستان مطالعه کنید، قطعا اطلاعات خوبی دستگیرتان خواهد شد

انگلستان در جنگ جهانی اول

بریتانیا یک قدرت متفقین پیشرو در طول جنگ جهانی اول 1914-1918 بود که علیه قدرت های مرکزی ، به ویژه آلمان می جنگید ، نیروهای مسلح بسیار گسترش یافتند و سازماندهی مجدد شدند – جنگ نشان دهنده تأسیس نیروی هوایی سلطنتی بود ، معرفی بسیار بحث برانگیز ، در ژانویه 1916 ، خدمت اجباری برای اولین بار در تاریخ بریتانیا پس از تشکیل بزرگترین ارتش تماما داوطلبانه در تاریخ ، معروف به ارتش کیچنر ، با بیش از 2،000،000 مرد ، انجام شد اما برای انگلستان در جنگ جهانی اول ، جنگ یک رویداد وحدت بخش اجتماعی بود.

در آستانه جنگ ، نا آرامی های داخلی در میان جنبش های کارگری و حق رأی و به ویژه در ایرلند به وجود آمد ، اما آن درگیری ها به تعویق افتاد ، فداکاری های مهمی به نام شکست دادن دشمنان امپراتوری درخواست شد و بسیاری از کسانی که نمی توانستند بجنگند به اهداف بشردوستانه کمک کردند.

دولت از ترس کمبود مواد غذایی و کمبود نیروی کار، قوانینی مانند قانون دفاع از قلمرو 1914 را تصویب کرد تا به آن اختیارات جدیدی بدهد. جنگ شاهد دور شدن از ایده “کسب و کار به طور معمول” در زمان نخست وزیر HH Asquith ، و به سمت وضعیت جنگ کامل در سال 1917 تحت نخست وزیری دیوید لوید جورج بود ، این جنگ همچنین شاهد اولین بمباران هوایی شهر های بریتانیا بود.

انگلستان در جنگ جهانی دوم

هنگامی که انگلستان در سپتامبر 1939 در آغاز جنگ جهانی دوم به آلمان نازی اعلان جنگ داد ، بریتانیا به درجات مختلف مستعمره ‌های سلطنتی ، تحت الحمایه و امپراتوری هند را تحت کنترل داشت ، همچنین روابط سیاسی منحصر به فردی را با چهار کشور از پنج قلمرو مستقل – استرالیا ، کانادا ، آفریقای جنوبی و نیوزلند به عنوان «مشترک‌المنافع بریتانیا» در آن زمان حفظ کرد.

در سال 1939 امپراتوری بریتانیا و کشور های مشترک المنافع با هم یک قدرت جهانی را تشکیل می دادند که کنترل مستقیم یا بالفعل سیاسی و اقتصادی 25 درصد از جمعیت جهان و 30 درصد از توده زمین آن را داشت. سهم امپراتوری بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع از نظر نیروی انسانی و تجهیزات برای جنگ متفقین بسیار مهم بود.

نیرو های مشترک المنافع مستقر در بریتانیا در سراسر اروپای شمال غربی در تلاش برای کاهش یا توقف پیشروی های محور عمل کردند ، نیروهای هوایی مشترک المنافع با لوفت وافه بر سر بریتانیا به رکود پرداختند و ارتش های مشترک المنافع نیرو های ایتالیایی را در شرق آفریقا و شمال آفریقا شکست دادند و چندین مستعمره خارج از کشور از کشور های اروپایی تحت اشغال آلمان را اشغال کردند.

انگلستان در جنگ جهانی دوم

به دنبال درگیری‌های موفق علیه نیرو های محور ، نیرو های مشترک المنافع به لیبی ، سومالی‌لند ایتالیا ، اریتره ، اتیوپی ، ایران ، عراق ، سوریه ، لبنان ، ایسلند ، جزایر فارو و ماداگاسکار حمله کردند و آن‌ها را اشغال کردند.

انقلاب صنعتی انگلستان

در اواخر قرن 18 و اوایل قرن 19 ، پیشرفت های تکنولوژیکی و مکانیزه شدن منجر به انقلاب صنعتی شد که یک جامعه عمدتا کشاورزی را متحول کرد و باعث تحولات اجتماعی قابل توجهی شد ، صرفه جویی در مقیاس و افزایش تولید به ازای هر کارگر به کارخانه های مبتنی بر بخار اجازه داد تا تولید صنایع سنتی کلبه را کاهش دهند ، بخش اعظم نیروی کار کشاورزی از روستا ها بیرون کشیده شد و به مراکز تولید شهری بزرگ نقل مکان کرد.

در نتیجه ازدحام بیش از حد در مناطق با زیرساخت های حمایتی اندک شاهد افزایش چشمگیر مرگ و میر ، جرم و جنایت و محرومیت اجتماعی بود ، روند صنعتی شدن بسیاری از معیشت ها را تهدید می کرد که برخی را وادار به خرابکاری در کارخانه ها کرد ، این خرابکاران به “لودیت” معروف بودند.

انقلاب صنعتی در انگلستان بر روی بسیاری مشاغل تاثیر گذاشت ، چنانچه قصد کار کردن در انگلستان را دارید باید با مشاغل مورد نیاز این کشور هم آشنا باشید ، مقاله کار در انگلستان ، پیش تر به شما تقدیم شده است.

حکومت محلی انگلستان​

حکومت محلی انگلستان

قانون دولت محلی 1888 اولین تلاش سیستماتیک برای تحمیل یک سیستم استاندارد حکومت محلی در انگلستان بود ، این سیستم بر اساس شهرستان های موجود بود ، بعدا قانون حکومت محلی 1894، لایه دوم حکومت محلی را ایجاد کرد ، همه شهرستان‌ های اداری و بخش ‌های شهرستان به دو بخش روستایی یا شهری تقسیم شدند که امکان مدیریت محلی‌تر را فراهم می‌کرد.

در طول دهه 1800 ، نیاز به مدیریت محلی به شدت افزایش یافت و باعث شد تا تغییرات جزئی انجام شود ، مناطق بهداشتی و شورا های محله دارای وضعیت قانونی بودند اما بخشی از سازوکار حکومت نبودند ، آنها توسط داوطلبان اداره می شدند ، اغلب هیچ کس را نمی توان در قبال عدم انجام وظایف مورد نیاز مسئول دانست.

قرن 20 و 21 در انگلستان

رکود طولانی مدت کشاورزی در بریتانیا در پایان قرن نوزدهم ، همراه با معرفی در قرن بیستم سطوح سنگین مالیات بر ثروت موروثی ، به زمین کشاورزی به عنوان منبع اصلی ثروت برای طبقات بالا پایان داد ، بسیاری از املاک فروخته یا شکسته شدند و این روند با معرفی حمایت از اجاره‌ های کشاورزی ، تشویق فروش مستقیم ، از اواسط قرن بیستم تسریع شد.

اگر می خواهید با اطلاعات بیشتری درباره کشور انگلستان ، آشنا شوید ، از شما دعوت می کنیم مقاله اطلاعات کشور انگلستان را نیز مرور کنید

تغییرات اخیر در انگلستان

تغییرات اخیر در انگلستان در سال 2009 در دولت محلی ایجاد شد که به موجب آن تعدادی از مقامات واحد جدید در مناطقی ایجاد شدند که قبلا یک سیستم “دو لایه” از شهرستان ها و مناطق داشتند ، در پنج شهرستان شایر ، وظایف شورا های شهرستان و منطقه در یک مرجع واحد ترکیب شد و در دو شهرستان ، اختیارات شورای شهرستان به تعداد قابل توجهی کاهش یافته از مناطق جذب شد.

لغو آژانس های توسعه منطقه ای و ایجاد مشارکت های شرکت محلی به عنوان بخشی از بودجه ژوئن 2010 بریتانیا اعلام شد ، در 29 ژوئن 2010 نامه ای از طرف وزارت جوامع و دولت محلی و وزارت تجارت ، نوآوری و مهارت ها به مقامات محلی و رهبران تجاری ارسال شد که از پیشنهادهایی برای جایگزینی آژانس های توسعه منطقه ای در مناطق خود تا 6 سپتامبر 2010 دعوت شده بود.

در 7 سپتامبر 2010 ، جزئیات 56 پیشنهاد برای مشارکت سازمانی محلی که دریافت شده بود ، منتشر شد ، در 6 اکتبر 2010 ، در طول کنفرانس حزب محافظه کار ، مشخص شد که به 22 حزب “چراغ سبز” موقت برای ادامه کار داده شده است و ممکن است دیگران بعدا با اصلاحاتی پذیرفته شوند ، 24 پیشنهاد در 28 اکتبر 2010 به عنوان موفقیت آمیز اعلام شد.

مشاوران ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این مقاله به بررسی تاریخ کشور انگلستان از گذشته تا کنون پرداختند ، چنانچه در این زمینه یا هر زمینه دیگر مهاجرتی سوالی دارید ، بخش دیدگاه سایت در پایان تمام مقالات در اختیار شماست تا با کارشناسان ما مشورت کنید.

سوالات پر تکرار تاریخ کشور انگلستان از گذشته تا کنون

در اواخر قرن 18 و اوایل قرن 19 ، پیشرفت های تکنولوژیکی و مکانیزه شدن منجر به انقلاب صنعتی شد که یک جامعه عمدتا کشاورزی را متحول کرد و باعث تحولات اجتماعی قابل توجهی شد

رکود طولانی مدت کشاورزی در بریتانیا در پایان قرن نوزدهم ، همراه با معرفی در قرن بیستم سطوح سنگین مالیات بر ثروت موروثی ، به زمین کشاورزی به عنوان منبع اصلی ثروت برای طبقات بالا پایان داد ، بسیاری از املاک فروخته یا شکسته شدند و این روند با معرفی حمایت از اجاره‌ های کشاورزی ، تشویق فروش مستقیم ، از اواسط قرن بیستم تسریع شد.

به دنبال درگیری‌های موفق علیه نیرو های محور ، نیرو های مشترک المنافع به لیبی ، سومالی‌لند ایتالیا ، اریتره ، اتیوپی ، ایران ، عراق ، سوریه ، لبنان ، ایسلند ، جزایر فارو و ماداگاسکار حمله کردند و آن‌ها را اشغال کردند.

قانون اتحاد 1800 ایرلند را به طور رسمی در فرآیند سیاسی بریتانیا ادغام کرد و از 1 ژانویه 1801 دولت جدیدی به نام پادشاهی متحده بریتانیا و ایرلند ایجاد کرد که بریتانیای کبیر را با پادشاهی ایرلند متحد کرد تا یک واحد سیاسی واحد را تشکیل دهند ، پارلمان انگلیس در وست مینستر به پارلمان اتحادیه تبدیل شد.

در این مقاله مشاوران هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی شما بررسی کامل در مورد پیشینه و تاریخ انگلستان از گذشته تا کنون را مطالعه کردید ، آگاهی از تاریخ این کشور برای افراد خواهان زندگی و تحصیل در انگلستان و افرادی که به دنبال دریافت شهروندی این کشور هستند حتما ضروری است ، اما باز هم در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با ما در دفتر شیراز و یا دفاتر مرکزی و غرب تهران تماس بگیرید.

در بخش انتهایی نظرات مشتریان شرکت رجبی را در مورد عملکرد این شرکت می شنوید

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3/5 - (3 امتیاز)
منو
خانه