مجارستان

بوداپست ، قدم زدن در زیباترین شب های اروپا

بوداپست ، قدم زدن در زیباترین شب های اروپا

بوداپست ، قدم زدن در زیباترین شب های اروپا ، با خواندن این عبارت ، احتمالا کنجکاو شده اید درباره بوداپست بیشتر بدانید ، در این محتوای کوتاه از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) با این شهر زیبا آشنا خواهید شد ، با ما همراه باشید.

پیش تر هم در مقاله مهاجرت به مجارستان ، با تمام جوانب کشور مجارستان آشنا شدید تا اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید با شناخت کامل ، تصمیم خود را عملی کنید.

بوداپست پایتخت کشور مجارستان و بزرگترین شهر این کشور است که از دو بخش بودا و پست تشکیل شده است ، که بودا در کرانه باختری ( یعنی سمت راست رودخانه دانوب ) و پست در سمت خاوری ( یعنی سمت چپ رودخانه دانوب ) واقع شده‌اند ، مساحت شهر بوداپست ، حدود ۵۲۵ کیلومتر مربع و جمعیت آن بالغ بر یک میلیون و هفتصد هزار نفر می باشد.

در بوداپست آثار و مکان های دیدنی بسیاری وجود دارد و بیش ترین تعداد گردشگر را سالانه در مجارستان به خود جذب می نماید ، بوداپست مرکز فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی مجارستان است و مهم ترین شهر این کشور نیز به حساب می آید ، جالب است که بدانید این شهر با 14 شهر دنیا پیمان خواهر خواندگی دارد که تهران هم یکی از آنان است.

اب و هوای بوداپست بسیار معتدل است اما در فصل بهار فوق العاده گرم و شرجی است به طوری که می توان گفت فقط مردم بومی شهر تحمل کردن این هوا را دارند و در این فصل تحمل هوای این شهر بسیا طاقت فرسا می باشد ، این شهر یکی از قدیمی ترین متروهای جهان را پس از لندن و هم چنین یکی از قدیمی ترین باغ وحش های جهان را در خود جای داده است ، این شهر نقاط دیدنی بسیاری را در خود جای داده که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

بوداپست ارزان ترین پایتخت حوزه شنگن

برای افرادی که قصد مهاجرت به این شهر را دارند و موضوع هزینه از اهمیت بسیاری در نزد انان برخوردار است ، دانستن این امر که شهر بوداپست در میان شهرهای پایتخت در کشورهای حوزه شنگن از هزینه های کمتری برخوردار است و قیمت ها و هزینه های تمام شده بسیار مناسب تر می باشد.

همچنین میزان شهریه های دانشگاه و هزینه های زندگی دانشجویی برای دانشجویان بسیار مناسب است و این شهر می تواند یکی از گزینه های خوب برای اخذ اقامت تحصیلی باشد ، همچنین با توجه به قیمت فورینت واحد پولی مجارستان نسبت به ریال کشورمان ، در مقابل یورو ، پوند و دلار نیز نشان از به صرفه تر بودن و ارزان تر تمام شدن هزینه های کسب اقامت و تحصیل در این شهر می باشد.

سوالات پر تکرار شناخت بوداپست

با سفر به بوداپست ، قدم زدن در زیباترین شب های اروپا را تجربه خواهید کرد اما اگر به تحصیل در دانشگاه های معتبر و ارزان قیمت مجارستان فکر می کنید ، می توانید با مطالعه مقاله تحصیل در مجارستان ، اطلاعات بسیار کاملی در این زمینه بدست اورید ، با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در دفاتر تهران و شیراز در تماس باشید و از دریافت مشاوره رایگان بهره مند شوید.

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *