اجاره مغازه در اسلوونی

اجاره مغازه در اسلوونی

اجازه کسب و کار در تمامی کشورهای اروپا برای مهاجرین به راحتی امکان پذیر است و با رعایت شرایط مشخص شده از سوی هر کشور می توان به راحتی به آن دست یافت . از جمله این کشورها می توان به اسلوونی در اروپای مرکزی اشاره کرد که امکان خرید و اجاره کلیه املاک اعم از مغازه و خانه در آن امکان پذیر است . موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی آماده پاسخگویی به شما در تمام زمینه های مربوط به اجاره مغازه در اسلوونی و مهاجرت به اسلوونی خواهد بود و برای هرگونه اقدام می توانید با مراجعه به دفاتر تهران و شیراز به نتیجه دلخواه برسید .

هزینه اجاره مغازه در اسلوونی

برای اجاره مغازه در اسلوونی فاکتورهایی همچون متراژ ، منطقه و امکانات از مهم ترین عوامل موثر به شمار می روند . مغازه هایی که در مرکز شهر و مناطق تجاری قرار دارند اجاره بالاتری داشته و با نزدیک شدن به حومه شهر مبلغ اجاره بها کاهش خواهد یافت . دسترسی به حمل و نقل و نوسازی بودن از دیگر فاکتورهای موثر در تعیین اجاره بها هستند .

معمولا شرایط اجاره توسط صاحب مغازه تعیین می شود و در هنگام قرارداد به تایید طرفین می رسد . عموما قراردادهای اولیه به مدت شش ماه تا یک سال بسته می شود و در صورت رضایت مالک و مستاجر قابل تمدید خواهد بود . مبلغی در ابتدا به صورت ودیعه دریافت می شود که در صورت بروز خسارت در هنگام تحویل مغازه از آن کسر می گردد .

اجاره مغازه در اسلوونی قیمت های مختلفی دارد و می تواند از ماهیانه 100 یورو ( 15 یورو بابت هر متر مربع ) شروع شده و به مبالغ بالا در مناطق توریستی برسد . مغازه را باید با بررسی میزان درآمد انتخاب و اجاره نمود . دقت داشته باشید که پرداخت مالیات نیز بخشی از اجاره یک مغازه است که در هنگام قرارداد باید به خوبی از آن مطلع شد .

خرید مغازه در اسلوونی

عموما افرادی که قصد گسترش فعالیت خود در کشوری مانند اسلوونی را دارند در شهر پایتخت این کشور در جستجوی مغازه هستند تا بتوانند تا حد ممکن بیشترین بازده را داشته باشند .

فرد سرمایه گذار باید بهترین نقطه شهر را که نیازهای اصلی حرفه مورد نظر را برآورده سازد انتخاب نموده به دنبال کسب مجوزهای لازم باشد .

اجاره مغازه در تمامی نقاط این کشور امکان پذیر است که در نهایت می تواند فرد را به یک شهروند این کشور تبدیل سازد . البته در کنار اجاره مغازه در اسلوونی امکان خرید آن نیز برای مهاجرین وجود دارد که نوعی سرمایه گذاری مناسب به شمار می رود اما به توانایی مالی بالایی نیازمند است . خرید ملک نه تنها باعث حفظ مجموع سرمایه شما می شود بلکه شما را هر ماه از پرداخت اجاره آسوده خواهد کرد .

خرید مغازه در اسلوونی

کسب و کار در اسلوونی

خوب است که در ابتدا اطلاعات کلی در رابطه با کشور اسلوونی به دست آوریم . کشور اسلوونی مانند بسیاری از کشورهای اروپا می تواند مقصد خوبی برای کسب و کار در حوزه های مختلف باشد .

این کشور با عضویت در اتحادیه اروپا این شانس را به مهاجرین می دهد تا بتوانند در کشورهای این اتحادیه سفر کرده و کار خود را گسترش دهند .

اما قبل از آن باید برای دریافت ویزای کار اروپا اقدام کنید . اسلوونی از جمله کشورهایی ست که با وضع قوانین از هرگونه کسب و کار و سرمایه گذاری خارجی حمایت می کند .

شاید کشور اسلوونی به دلیل قرار گرفتن در میان کشورهای پیشرفته اروپایی آنگونه که باید برای مهاجرین شناخته شده نیست اما با اطلاع و اقدام از روش های صحیح می توان به درآمد و آینده خوبی در حرفه خود رسید .

راه اندازی کسب و کار در اسلوونی نیازمند رعایت قوانین مشخصی است که هر فرد مهاجری باید به خوبی از آنها مطلع باشد . اکثر کسانی که می خواهند تجارتی را در اسلوونی راه اندازی کنند باید نسبت به اجاره مغازه در اسلوونی اقدام کنند . در ادامه عوامل موثر و شرایط لازم را بررسی خواهیم کرد .

عوامل موثر در اجاره مغازه اسلوونی

مهم ترین فاکتور در رابطه با کسب و کار در هر کشور خارجی داشتن سابقه و تجربه در حرفه مورد نظر است . قطعا فردی که هیچ گونه تجربه کاری در زمینه مورد نظر نداشته باشد نمی تواند در روند مهاجرت کاری به اروپا موفق ظاهر شده و با شکست مواجه خواهد شد .

پس در قدم اول تخصص و مهارت خود را تا حد ممکن بالا برده و به فردی خبره تبدیل شوید . در قدم بعدی به خوبی شهرهای کشور اسلوونی را بررسی کرده و شرایط کار در آنها را به خوبی بررسی کنید ، البته اسلوونی کشوری کوچک با جمعیت اندک است که بیشتر آنها در پایتخت و اطراف آن ساکن هستند .

در نهایت سرمایه کافی را برای پیمودن تمامی مراحل برای اجاره مغازه در اسلوونی به همراه داشته باشید . اسلوونی کشوری اروپایی با اقتصاد رو به رشد است که برای موفق بودن در آن باید سرمایه خوبی را فراهم نمود . پول رایج در کشور اسلوونی یورو می باشد و باید بودجه لازم جهت اجاره مغازه را متناسب با این واحد پولی در نظر داشته باشید .

اقتصاد کشور اسلوونی

اقتصاد اسلوونی در سال های گذشته با حمایت کشور انگلیس به شدت در حال رشد است و افراد زیادی تمایل به سرمایه گذاری در حوزه های مختلف در این کشور دارند .

اقتصاد کشور اسلوونی

لازم به ذکر است که اجاره مغازه در اسلوونی به خودی خود باعث کسب اقامت نشده و باید راه اخذ ویزا را به صورت جداگانه طی نمایید . جهت اخذ اقامت این کشور باید به مدت پنج سال در یکی از شهرها سکونت داشته باشید تا بتوانید درخواست اقامت دائم نمایید .

در هنگام اجاره مغازه به دو امر مهم دقت داشته باشید . اول اینکه حتما به صورت حضوری از مکان مورد نظر بازدید کرده و از نزدیک تمامی شرایط را بررسی کنید و در مرحله بعد از ابتدای کار از یک مشاور و راهنمای کاربلد استفاده کنید . وجود یک مشاور برای افرادی که در این کشور اقامت نداشته و به روند کارها آگاه نیستند بسیار مهم است .

سایت ها و املاک مختلفی برای اجاره مغازه و یافتن شغل و کاریابی در اروپا وجود دارد که با مراجعه به هریک می توان یک مغازه مناسب در منطقه ای ایده آل یافت . در صورتی که از علاقه مندان اجاره مغازه در اسلوونی هستید با مراجعه به دفاتر همکار در تهران و شیراز موسسه مهر آفرین رجبی از تمامی ابعاد این تجارت در اسلوونی آگاه شده و به تجارتی موفق در این کشور برسید .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه